2007'den Bugüne 83,135 Tavsiye, 26,208 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Saadet ELEVLİ
Uzman Psikolog - Muğla
uzman psikolog, emdr tearpisti, psikoterapist

Saadet ELEVLİ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 28 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Uzm.Psk.Saadet ELEVLİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Saadet ELEVLİ

Şehir

Muğla

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

13

[Uzm.Psk.Saadet ELEVLİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Saadet ELEVLİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

80
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Saadet ELEVLİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Saadet ELEVLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ömer AKTÜRKUzm.Psk.Dnş.Ömer AKTÜRK
Uzman Psikolojik Danışman Ömer Aktürk'ü ODTÜ öğretim üyesi Prof. Dr.Hürol Fışıloğlu hocamızın "evlilik ve çift terapisi" eğitiminde tanıdım....
Burhan BURHANOĞLUDr.Burhan BURHANOĞLU
Muğla
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
İbrahim ERDOĞANPsk.İbrahim ERDOĞAN
İbrahim Erdoğan'ı katıldığım bir mesleki eğitimden tanıyorum. Kendisi çok değerli bir meslektaşımdır. Bilgisi, insancıl yönü, güçlü empati yönü, karşı...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzm. Psikolog Dr. Saadet Elevli Psikoterapist & EMDR Terapisti Online Terapist www.fethiyepsikolog.com

Saadet ELEVLİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkinlerde görülen depresyon, takıntılar, OKB (obsesif kompulsif bozukluk) panik atak, kaygı bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu gibi psikolojik problemleri terapi ile tedavisi)
Çocuk ve eğenlerde görülen psikolojik problemlerin terapi ile tedavisi (dikkat eksikliği, tırnak yeme, tikler, okul korkusu, sınav kaygısı, kaka problemi, davranış bozukluklarının terapi ile tedavisi)
Çocuk, ergen ve yetişkinlerde görülen psikolojik problemlerin tedavisinde EMDR terapisi, bilişsel davranışçı terapi teknikleri, çözüm odaklı terapi teknikleri, stratejik terapi teknikleri kullanılmaktadır
Çocuk ve ergenlerde zihinsel kapasiteyi belirleme amaçlı WISC-R testi uygulanmaktadır
Çocukların psikolojik problemlerine kaynaklık eden durumları belirleme amaçlı Çocuklar İçin Algı Testi (CAT) uygulanmaktadır...[Devamı...]

Saadet ELEVLİ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Saadet ELEVLİ'nin Özgeçmişi
Uzm. Psikolog Dr. Saadet Elevli
E-Posta: psikologsaadet@gmail.com
KİŞİSEL BİLGİLER
Doğum tarihi : 11.02.1978
Doğum yeri : Nazilli/AYDIN
EĞİTİM
1995 – 1999 Ondokuz Mayıs Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Lisans Eğitimi
2009-2011 Muğla Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yüksek Lisans Eğitimi
Uzmanlık Tezi: “Ergen İntiharları ile Yalnızlık, Öfke ve Öfke İfade Biçimleri, Suçluluk ve Utanç Duyguları Arasındaki İlişkinin İncelenmesi”
2012-2019 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Sosyal Bilimleri Enstitüsü , Doktora Eğitimi
Doktora Tezi: Ergenlerde ebeveyn kabul-red algısı ile red duyarlılığı, sosyal kaygı, yalnızlık, duygu düzenleme becerileri ve problemli internet kullanımı arasındaki ilişkinin incelenmesi: Karma desenli bir çalışma”
KATILDIĞI EĞİTİMLER
2004 Psikodrama Asistanlığı Eğitimi, Dr Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü, Dr. Emre Kapkın...[Devamı...]

Saadet ELEVLİ Tavsiye Yazıları Saadet ELEVLİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Havva iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.244.126.ZZL

24-12-2016
 TavsiyeNo: 93100
Psikolog Saadet Elevli benim uzun tedavi sürecimden sonra tanıdığım bir psikologtur. 20 yıllık tedavi sürecim sonucunda tanıştık kendisi ile. Bu arada İzmir ya da Antalya ' ya tedavim için gidip geliyordum, bu benim için çok yorucu ve yıpratıcı oluyordu. Ve sonra Saadet Elevli ile tanıştık.travma sonrası stres bozukluğum vardı. Tedavimde kendisi ile çok yol aldık. Şöyle diyebilirim bana kendimi en iyi hissettiren hatta bana kendimi ilk defa özgür hissettiren tek psikologtur. Son derece hoşgörülü, sabırlı, sımsıcak yaklaşımı ile size kendinizi evinizde gibi hissettirebilir. Biz kendisi ile suçluluk duygusu, öfke patlamaları, özgüven eksikliği, değersizlik duyguları vb. üzerine çalıştık. Başarılı sonuçlar elde ettik. Benim size Fethiye' de tavsiye edebileceğim en iyi psikologtur. Bana gösterdiği sabır ve hoşgörüden dolayı ( çünkü ben canım sıkılınca defalarca kapıyı çarpıp çıkmış bir insanımdır ) kendisine sonsuz teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 Gökhan A. (Danışan)
 IP: 88.245.227.WC

14-10-2016
 TavsiyeNo: 91045
Saadet Hanım'ı OKB ve DEHB teşhisi konmuş biri olarak iyileşebileceğime dair bütün inancımı kaybettiğim sırada internet aracılığıyla tanıdım. Sürekli işe yaramaz, aptal, geri zekalı birisi olduğumu; beş para etmez, değersiz, kimse tarafından sevilmeyen, adi bir insan olduğumu, kimsenin beni adam yerine koymadığını düşünüyordum ve kendimi oldukça çaresiz ve yalnız görüyordum. Kendisiyle iletişime geçip görüşmeye başladığımda karşımda bir psikologtan çok samimi bir dost edasında birisini buldum. İlk görüşmemizde bana o kadar içten ve güleryüzlü davrandı ki, çaresiz olmadığımı anladım ve bu hastalıklarımdan kurtulabileceğime yeniden inanmaya başladım. Görüşme yaptığımız bütün seanslarda beni bıkmadan, usanmadan, sabırla dinledi ve asla yargılamadı. Adam yerine konulduğumu ve düşündüğüm kadar değersiz ve yalnız olmadığımı görmemi sağladı desem abartmış olmam. Yaklaşık 6 ay boyunca devam eden terapi sürecimizde kullandığı son derece verimli yöntemlerle beni korkularımla, takıntılarımla ve geçmişte yaşadığım travmalarla yüzleştirerek onların verdiği stres ve bunalımdan çıkarmayı başardı ve bana daha gerçekçi ve mantıklı düşünmeyi öğreterek farkındalığımı daha da arttırdı. Saadet Hanım sayesinde kendime yapıştırdığım birçok olumsuz etiketi çıkardım ve artık eskiye oranla daha gerçekçi ve mantıklı düşünüyor, kaygılarıma ve takıntılarıma karşı daha güçlü durabiliyorum. Bana yaptığı en olumlu katkı hayata daha olumlu açıdan bakmamı sağlamak oldu. Kendisi oldukça sıcak ve içten bir kişiliğe sahip. Ayrıca iletişim becerisi ve empati kurabilme yeteneği üst düzeyde. Psikolojik yardım almak isteyen herkese, özellikle de OKB rahatsızlığı olanlara Saadet Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine de buradan tekrar teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

 hacer üzümcü (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.120.131.YDD

17-08-2016
 TavsiyeNo: 89756
Saadet hanım'ı çalıştığı kurumdan tanıyorum. Kendisiyle 6 yıl aynı kurumda Marmaris'te çalıştım. Sürekli kendini geliştirme çabasında olan bir insandır. Çok fazla mesleki gelişim eğitimlerine katıldığına tanık oldum. Alanında iyi olabilmek için, sürekli yeni eğitimleri takip eder.. Karakter olarak kendisini çok dürüst, samimi ve içten buluyorum.. Başkalarıyla değil, kendisiyle yarışan bir insan... Bu yönünü çok beğeniyorum.. Onu ilk tanıdığımda yüksek lisans eğitimi alıyordu. yüksek lisans eğitimini bitirdikten sonra, doktora eğitimine başladı.. Bu eğitimi alabilmek için her hafta uçakla Adana'ya Çukurova üniversitesine gider gelirdi.. Her hafta bir günlük eğitim alabilmek için bu kadar çok emek harcamasını kurumumuzdaki tüm çalışanlar taktir ederdik.. Bir gece yol gider, bir gün boyunca eğitim alır, tekrar gece yolculuğundan sonra, dinlenmeden çalışmaya devam ederdi... Çok azimli ve çalışkan bir insan.. Kendisini taktir ediyorum.. Yıllar sonra bu aldığı eğitimlerle insanlara ne kadar faydalı olduğunu gördüm.. Kendisini çok başarılı ve çalışkan buluyorum.. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.. Ondan psikoterapi hizmeti alacak kişilerin şanslı olduklarını düşünüyorum.. Saadet Hanım'dan hizmet almak bence bir ayrıcalıktır..
     1 Beğeni    

 Deniz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.36.FB

06-08-2016
 TavsiyeNo: 89602
Saadet hanımı fethiyede çalıştığı kurumda tanıdım. Kendisini kişisel internet sitesinden buldum. Yazdığı makale ve yazılarını okudum ve bana yardım edebileceğini düşündüm. Yanılmadığımı tedavîm bittiğinde anladım. İyi ki onu tercih etmiştim. Mesleğinde çok başarılı bir psikolog. Benim uçak fobim vardı. Daha önce defalarca uçağa binmeme karşın, son iki yıldır uçakla seyahat edemiyordum. Aşırı korku ve kaygı, endişe yaşıyordum. Bu yüzden iş seyahatlerimi gerçekleştiremiyor, ailemi dilediğim zaman ziyaret edemiyorum. Yaşantım bu korku nedeniyle çok kısıtlanmıştı. Saadet hanıma uçak fobimi yenmek için başvurdum. Bana EMDR terapisiyle bu korkuyu yenmede nasıl yardım edeceğini anlattı. İlk seansta, bu sorunumu yenmemde bana yardımcı olabileceğini anladım. Önce uçak fobime neden olan, benim için travmatik uçuş anılarımı aldı ve benimle bu anıları EMDR terspisiyle nasıl çalışacağınızı anlattı. İkinci seansımızda bu olumsuz uçuş deneyimlerimi çalışmaya başladık. 3 seans sonunda uçak fobimi yenmiştim. 😃 İnanmadım. Keşke daha önce bu terapiyi alsaydım diye düşündüm. Çok mutlu oldum. Terapi esaslarından sonra sıra uçuş deneyimine gelmişti. İlk uçuşumu gerçekleştirdim, kendimi çok rahat hissediyordum. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bunu başarmak beni çok mutlu etmişti. İlk uçuşumdan yaklaşık10 gün sonra ikinci uçuşumu gerçekleştirdim. Çok daha rahattım..Terapi işe yaramıştı. Artık özgürüm... İstediğim zaman istediğim yere seyahat edebiliyorum.. Saadet hanıma çok teşekkür ediyorum.. Bana özgürlüğümü verdi yeniden.. Mesleğinde başarılı olduğu kadar kişilik olarak da çok insancıl, samimi, sıcak bir insan.. Saadet hanımı psikolojik destek ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    

Ömer AKTÜRK Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Ömer AKTÜRK
Bursa - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-11-2015
 TavsiyeNo: 82830
Saadet hanım ile 2011 yılında Aile terapisi eğitiminde tanıştık, kendisi iletişimi ve empati yeteneği üst düzeyde olmakla birlikte mesleki etik kurallara çok dikkat eden, kolaylıkla insanları anlayabilen, gelişime açık, çalışmayı seven bir psikologtur. Karşısındakini sabırla dinleyen, insanları yargılamadan onların içinde bulundukları durumu anlamaya çalışarak sorunlarını çözebilecek bilgi ve deneyime fazlasıyla sahiptir. Psikolog olarak gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz..Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum
     1 Beğeni    

 S.T (Danışan)
 IP: 212.253.133.YLW

27-09-2014
 TavsiyeNo: 72039
Saadet Hanımı çeşitli rahatsızlıklarım için, gittiğim tedavi merkezinde tanıdım. Halende hastasıyım. Üç önemli rahatsızlığımın ikisi tamamen çözüldü. İlk görüşmemizde beni çok rahatlattı tüm sempatikliği ile önce saptamalarda bulundu. Hatta bunu birlikte önem sırasına göre listeledik, diğer randevuda sadece terapiye geçtik. O kadar planlı ve insana huzur veren sakin kişiliği ile beni rahatlatmıştı ki her randevuya istekle gidiyorum. Bunlardan bir tanesi, düz yolda araç kullanma, rampa çıkma korkusu vardı, diyorum artık.. Bu korkular, beni çok rahatsız ediyordu. Bir seanslık terapiden sonra, aradan bir kaç gün geçti aracımla güle oynaya rampa çıktım ve şehirler arası araç kullandım. Kendimi tanıyamadım. Aşırı korkudan dolayı midemde bir kitle vardı ,o rahatsızlık geçti. Son sorunum üzerinde tespitleri oluşturduk, terapi gelecek haftalara ...O kadar huzurluyum ki kendisini iyi ki tanımışım. Fethiye için bulunmaz bir değer, hemen herkes hiç tereddütsüz yardım alsın. Keşke daha önce EMDR terapisi alsaymışım.. Şu anda zevkle araç kullanıyorum. Midemdeki rahatsızlık geçti. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız diyorum.
     4 Beğeni    

 ekrem bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.197.121.JJ

27-06-2014
 TavsiyeNo: 69774
London'dan internet vasitasi ile buldum ve Marmarise gelip hem tatil yaptim ve hemde oglumu Saadet hanima tedavi ettirdim. Oglum kimseyle anlasamiyor gecimsiz kendine guveni yok cabuk sinirleniyordu.Saadet hanim kaldigimiz hotele kadar gelip oglumla konustu oglum o zaman16 yasindaydi paradan ziyade meslegine hastalarina onem verdigini gordum ogluma yardimlari cok oldu fakat yurt disinda olmamiz tedavide kesintiye sebep oldu bu bizim sucumuzdu.Herkese tavsiye ederim.Saygilar

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Londra'da yaşadığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     2 Beğeni    

 Yunus BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.120.147.ZZL

25-01-2012
 TavsiyeNo: 47625
Psikolog Saadet Elevli'yi bazı takıntı ve saplantı sorunlarımdan dolayı internet aracılıgı ile tanıdım. Yenemediğim düşüncelerim vardı ve sürekli tekrarladığım davranışlarım vardı. Ondan aldığım yardım sayesinde takıntı ve saplantılarımı yendim. Onun desteği sorunlarımla baş etmemde bana çok yardımcı oldu. Beni rahatsız eden bazı düşüncelerim vardı ve onları bir türlü aklımdan çıkaramıyordum ve sürekli tekraladığım davranışlarım vardı. Ellerimi sürekli yıkamak gibi ve birisinin bana zarar vereceği, sevdiğim insanlara zarar gelecekmiş gibi düşünceler vebi çok rahatsı ediyordu ve kendi başıma bu sorunlarımın üstesinden gelemiyordum. Saadet Hanım'a çok teşekkür ediyorum ve onu psikolojik destek almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Emine (Danışan)
 IP: 88.225.206.LF

10-10-2011
 TavsiyeNo: 44768
Psikolog Saadet Hanım'ı internet aracılığıyla buldum. kendimi çok kötü hissettiğim ve gerçekten yardıma ihtiyaç duyduğum bir dönemdeydim. İyi ki de Saadet Hanım'ı tanımışım. Kimsenin beni anlamadığı bir dönemde beni o kadar iyi anladı ki, anlatamam! kendimi koskoca dünyada yapayalnız, tek başına ve çaresiz hissediyordum. Sanki dipsiz bir kuyudaydım ve Saadet Hanım benim elimden tuttu ve aydınlığa çıkardı. Onun anlayışı, beni gerçekten anlaması, bir ayna gibi beni bana anlatması kendimi anlamama o kadar yardımcı oldu ki! Sanki önümü göremediğim sisli bir yolda yürüyordum ve Saadet Hanım benim yolumu aydınlattı. Kimsenin beni anlamadığını düşünürken, en başta kendimin kendimi anlamadığını gördüm. kendimi gördüm... yaşamımı gördüm... Bununla başladı değişimim... kendimle barıştım... sonra insanlarla kucaklaştım... Saadet Hanım benim elimden öyle bir tuttu ki, varlığını bana öyle güzel hissettirdi ki, onun varlığından duyduğum mutluluğu anlatmak için kelimeler yetersiz kalır! Kimsenin beni anlamadığı, çaresizlik ve acı duyguları içinde kıvranırken O'nun varlığını keşfetmek benim için çok büyük bir şans oldu, kendimi ve yaşamımı yeniden keşfettim. Yaşamım sadece siyah renkten ibaretken, şimdi yaşamımda tüm renklere yer var. Yaşamın renklerini keşfetmek ve yaşamı gereçkten yaşamak ne kadar güzel bir duyguymuş. Bu değişimi Saadet Hanım'la kazandım. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Öyle kabul edici, öyle önyargısız, öyle içten, öyle samimi ve bir o kadar da profesyonel bir insan ki, herkese Saadet hanım'ı tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Hamdi (Danışan)
 IP: 78.172.124.YYZ

02-08-2011
 TavsiyeNo: 43366
Marmaris'teki tatilimiz ailecek kendimize zaman ayırmamız açısından faydalı oldu. Uzun zamandır yapmak istediğimiz şeye de zaman ayırabildik ve çocuklarımızı bir psikologa götürmeye karar verdik. Bu site sayesinde bulduğumuz kişi Saadet hanım idi. Saadet hanım 2 oğlumuza önce testler yaptı sonrasında her birisi için bizimle görüştü. Görüşmelerde bize detay bilgiler verdi, bulgularının neden-sonuç ilişkilerini açıkladı. Kendine özgü bir tarzı, akademik ve eğitici bir yönü olduğunu hissettik. Özellikle bilgi verme konusunda cömert oluşu, saate bakarak değil de işine odaklanarak bizimle ilgilenmesi bizi çok memnun etti. Her bir çocuğumuz için uzun süre görüştük. Çocuklarımız her ne kadar tanıyor sansak da bazı şeyleri görmediğimizi/göremediğimizi farkettik, bize yeni bir bakış açısı kazandırdı. Kendisine buradan da teşekkür etmemiz gerektiğine inandık, çok teşekkürler
     3 Beğeni    

 Murat BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.180.64.DW

31-07-2011
 TavsiyeNo: 43326
Saadet hanımdan üniversite öğrencisi oğlum ile yaşadığım sorunlarla ilgili aldığım danışmanlık toplantılarında sorunlara yaklaşımı ve önerileri ile ilişkilerimizi olumlu yönde düzenlememizi sağladı. Ayrıca üniversite alan tercihinde de oğlumun kendi seçimini yapmasında benim desteğimi kazandı. Kendisine teşekkür ederim. Yaz tatilimizi ilk defa rahat yapma imkanı bulduk. Saadet hanım sükunetiniz, analizleriniz ve önerileriniz ile hayatımızı kolaylaştırdığınız için çok çok teşekkürler.
     3 Beğeni    

 DERYA BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.251.20.YWD

28-07-2011
 TavsiyeNo: 43268
Kesinlikle tavsiye ediyorum Saadet hanımla iletişim kurmakla en iyi tercihi yapmışım.Onunla olan paylaşımların ve insana vermiş olduğu o müthiş güvenin sayesine kendimi ona çok rahat bir şekilde ifade edebiliyorum.Bu da beni kendimi çok iyi hissetmemi sağlıyor.Günümüzde malum her gün yeni sorunlarla başetmek zorunda kalıyoruz.Bu sorunlarda belli bir süre sonra birikerek içinden çıkılmaz bir hal alıyor.Bende bu sorunlarla kendimi çözemez bir duruma gelmişken Saadet Hanımla iletişime geçtim ve onun samimiyeti güzelliği güleryüzü ve insana vermiş olduğu güven sayesinde şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum.Ona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     2 Beğeni    

 funda (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.242.DY

19-07-2011
 TavsiyeNo: 43098
Günümüz şartlarında hepimiz hayatın zorluklarıyla baş edebilmemiz ve kendimizi daha iyi hissedebilmemiz için zaman zaman profesyonel birini ararız. bence bu kişi saadet hanım. NEDEN? SAADET HANIM DERSENİZ; Bana göre yaptığı işe hakim, bize bir hastası gibi değil bi arkadaş dost gibi dinleyen ve yaklaşan, iletişimi kuvvetli, sorunlarımızı fazlasıyla sahiplenip kıvrak zekasıyla çözüm üretebilen, önerdiği çözümlerde kendimizi daha iyi tanımamızı ve hiç bilmediğimiz yönlerimizi bulmamıza olanak sağlayan ve en önemlisi kendimizi güvende hissedebileceğimiz ve rahatça konuşabileceğimiz biri. bu yüzden saadet hanımı tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Saadet ELEVLİ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : edebiyat, fotoğraf

Sevdiği Yazarlar : murathan mungan

Sevdiği Sözler : dünya herkesindir...


Saadet ELEVLİ'nin Kitap ve Yayınları Saadet ELEVLİ'nin Basılı Kitap ve Yayınları
kişisel internet sitemden benimle ilgili detaylı bilgi edinebilir ve bana ait makale, mesleki yazı ve yayınlara ulaşabilirsiniz.
www.fethiyepsikolog.com

Saadet ELEVLİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Deneği
EMDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fethiye Psikiyatri Çocuk ve Ergen Danışma Merkezi
Sadi Pekin Caddesi (Esnaf Hastanesi Karşısı) Kent Optik Üstü Fethiye
Muğla

Uzm.Psk.Saadet ELEVLİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(506) 922 09 96

Telefon 2 :
0(530) 326 72 72  
(İş Yeri Telefon Numarası. Bu Numaradan Sekretere Ulaşabilirsiniz)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1978
(42 yaşında)
Doğum Yeri
Nazilli/Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuzmayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1999
(21 yıl önce)
Yüksek Lisans
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Saadet ELEVLİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İnglizce


Saadet ELEVLİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Saadet ELEVLİ Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video00:35
Top