2007'den Bugüne 92,558 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Deniz YILMAZ
Uzman Psikolog - Zonguldak
Uzman Psikolog, Performans Psikologu, Çocuk, Ergen Ve Yetişkin Psikologu

Deniz YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Deniz YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

157
(%89.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Deniz YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Deniz YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kemal GÖKCAN
Kemal Bey, Sosyal Hizmet Uzmanları derneğinde aktif olarak görev alıp, mesleğin gelişiminde ve tanınmasında emeği olan bir meslek elemanıdır. Alanına ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
---Görünürde ---Hayat bir yolcuktur ---Doğumla başlayan ---Önce dünyaya ---Sonra sokağa, okula, işe ---Sonra ölüme kadar uzanan ---Bir yolculuk güzergahı daha vardır aslında ---Yaşadığın süre içersinde ---“İçine” doğru olan ---O yolu görmek ve cesaret edip yürümek ---Bir yolculuk vardır aslında sadece ---Kendini tanımak !
 
Deniz YILMAZ'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1982 (42 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans
Doktora
(2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Deniz YILMAZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon

Kaygı Bozuklukları (Panik Atak - Fobiler)

---

Performans Psikologu

Hızlı Okuma ve Okuma Psikolojisi

Hafıza Teknikleri

Sınav Kaygısı

Spor Psikologu

Etkili Ders Çalışma Yöntemleri

---

Aile Eğitimi-Çocuk Eğitiminde Karşılaşılan Güçlükler

Boşanma Süreci ve Çocuk

Çocuklarda Görülen Davranım Bozuklukları

Kardeş Kıskançlığı

Ergenlik Dönemi Problemleri

Problem Çözme Becerilerinin Geliştirilmesi

Yetişkin Sorunları

Aile Problemleri

İhmal ve istismara uğramış ergenler

Deniz YILMAZ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Deniz YILMAZ'ın Özgeçmişi
Uzman Psikolog Deniz YILMAZ 1982 İstanbul doğumludur. Psikoloji eğitimini 2006 yılında Haliç Üniversitesinde tamamlamış ve aynı üniversitede yüksek lisans yapmıştır. Deniz YILMAZ, 2007 yılında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda psikolog olarak göreve başlamış ve memuriyetten ayrıldığı 2012 yılının Kasım Aynına kadar Yetiştirme Yurdunda korunma ve bakım altında bulunan gençler ile çalışmıştır. Söz konusu Kurumda bakılan gençler ile özellikle performans geliştirme ve performans kaygısı üzerine çalışmalar yapmıştır. Ülke genelinde yapılan spor müsabakalarında çeşitli dereceler yapan yetiştirme yurdu gençlerine performanslarını geliştirmelerinde yardımcı olmuştur. Deniz YILMAZ aynı Kurumda Müdür Yardımcılığı görevi de yapmıştır. Bu süreç içerisinde Uzman Psikolog Deniz YILMAZ Türkiye Badminton Federasyonu Sağlık Kuruluna kabul edilmiş ve sporcu psikologu olarak halen görev yapmakta olup aynı zamanda badminton antrenörüdür...[Devamı...]

Deniz YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Psikolog Burcu Durak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61788
Uzman psikolog Deniz Yılmaz ile mesleki bir paylaşımda bulunmak üzere görüşmüştüm. Psikolog olarak görev yaptığım özel okulda karşılaştığım bir vakayı anlamakta zorlanmış ve müdahale konusunda kararsız kalmıştım. Bu konu hakkında Deniz Bey ile görüştüğümde, kendisinin mesleki konulara fazlasıyla hakim olduğunu, alanı ve sorunları iyi bildiğini ve özellikle yıllarca Çocuk Esirgeme Kurumunda çalışmış olmanın verdiği bilgelikle, çocuklara nasıl yaklaştığını ve müdahale yöntemlerinde ne kadar başarılı olduğunu gördüm. Uzman Psikolog Deniz Yılmaz’a mesleki hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Aslı GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61784
Üniversiteyi bitirip te iş aramak ve iş bulamamak çok kötü bir şeydir. Ben de üniversiteyi bitirdikten sonra KPSS ile devlet memuru olmayı istemiştim. Birkaç deneme de benim için hüsran ile sonuçlanmıştı. Konuları biliyor, kendimi hazır hissediyor fakat sınav kaygısına yenik düşüyordum. Heyecan benim en büyük düşmanım olmuştu. İşte böyle bir durumda Uzman Psikolog Deniz YILMAZ ile görüşmelerim oldu. Yaklaşık olarak yaptığımız 8 seans sonrası sınav kaygısından eser kalmamıştı ben de. Kendime fazlasıyla güvenen, ayakları yere basan biri olmuştum adeta. Ya yapamazsam, ya olmazsa, gene kazanamayacağım gibi düşüncelerimden kurtulmuş ve bunun vermiş olduğu özgüven ile mutsuzluğum sonlanmıştı. Hayatıma dokunarak beni ben yaptığı için Uzman Psikolog Deniz YILMAZ’a ne kadar teşekkür etsem azdır.
     Beğenin    
Murat MANGIR Fotoğraf
Murat MANGIR
Sosyal Hizmet Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61741
Deniz YILMAZ 'ı Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu/ Yetiştirme Yurdunda idarecilik yaptığı dönemde tanıdım.Kendisine yönlendirdiğim ergenlerde istenmeyen davranışların değiştirilmesine yönelik yaptığı etkili çalışmalara şahit oldum.Çocuk ve ergenlerde özellikle davranış değiştirme,kaygı bozuklukları, motivasyon,okul başarısı,dikkat dağınıklığı olmak üzere aşmakta zorlandığınız tüm problemlerde; güler yüzlü, içten, samimi,idealist ve insancıl yanlarıyla öne çıkan psikolog arkadaşımı tüm Zonguldak ve çevre illere tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Mert BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57676
Yaşadığı onca sorun içinde boğulurken çözüm için destek alacak birilerini arar insan. En iyisi bir psikoloğun desteğini almak düşüncesiyle, güvenerek yardım istenebilinecek bir psikolog arayışına girildiğinde tereddüt edilmeksizin danışılabilinecek bir uzmandır Deniz Yılmaz. Hiç tanımadığınız biriyle sorunlarınızı paylaşmak kolay değildir elbette, ama Deniz Yılmaz hem içten tavrı hem de mesleğine olan hakimiyetine kısa sürede sizin de kani olmanızla zor süreçlerinizde en rahat hissetmenizi sağlayacak kişidir.
     3 Beğeni    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55960
Sahteydi Yaşamım,ben öyle olduğuna inanmak istemiştim.Daha kolay oluyordu dayanması.Yaşam sahte ise;başıma gelenler de olmamıştı,yaşanmamıştı hiçbiri. Sonra O'nunla tanıştım.Mor Çatı'da gönüllüydü,okulu bitirmemişti henüz.Saatlerce bizlerle sohbet eder,hepimizle ayrı ayrı ilgilenirdi.Sayıca artıyor oluşumuz enerjisini hiç azaltmaz,aksine ekstra güçlenirdi.Önce gerçeklerle başedebilmeyi öğrendim O'ndan,sonra geçmişi kabullenmeyi ve en önemlisi kendimi sevebilmeyi.Hepimizin hayatlarına dokunuşu öyle naif,öyle sıcak,öyle geçekti ki ... Teşekkürler Deniz Yılmaz
     5 Beğeni    
Sznkcgl
18.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55588
İnsanoğlu karmaşık bir varlık. Hayat insanı daha da karmaşıklaştırıyor. İnsanın kendini anlaması ve tanımlaması bu kadar zorken birinin sizi anlayıp bunu hissetirmesi güven verici. Bu, insanın kendine olan güvenini arttırırken hayatı anlamlandırmasını kolaylaştırıyor... Kısacası hayat daha güzel ve yaşanılası bir hal alıyor... Uz. Psk. Deniz YILMAZ'ı iki yıldır tanıyorum. Olaylara ve durumlara olan farklı bakış açısı; içten, samimi tavrı ile sorunlara çözüm üretebilmekte. Okul ve iş tecrübesini yanında aldığı eğitimlerle de kendini güncelleyen birisi... Yaşadığımız ülke şartlarında önemli bir yeri var sınavların. Sınav süreci çok uzun ve sancılı bir süreç... Hayatınızın, önünüze koyulan bir kitapçık ve birkaç saate bağlı olduğunu bilmek korkunç bir şey...Uz. Psk. Deniz YILMAZ'ın "sınav kaygısına" yönelik yaptığı çalışmalarda başarılı sonuçlar alınmakta ve bu alandaki çalışmalarına devam etmekte.
     5 Beğeni    
Umut Karakuş
16.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55549
Uz. Psk.Deniz YILMAZ; 1 seneyi aşkın bir süredir tanıdığım, bilgilerine ve tecrübelerine güvendiğim, kendi alanında tüm konulara hakim, mevzuatı ve işleyişi çok iyi bilen ve alanında yüksek lisans yapmasının da etkisiyle problemleri tanıma ve çözüm konusunda kendini yetiştirmiş bir uzman. Çalıştığı kişi ve toplum gruplarının özelliklerini iyi tahlil etmesi ve bu tahlilleri sonucunda kişilerin gelecekte ne gibi sıkıntılar yaşayabileceğini bilmesi o kişilerin hayatlarına yön verme ve ileride kişilere sıkıntı çıkarabilecek konuları göz önüne çıkarabilmesi tecrübeleri ve hayata bakışıyla da doğru orantılı. Disiplinli olması ve işine gerçekten inanılmaz derecede önem vermesi Uz.Psk Deniz YILMAZ'ı pozitif yönde etkilemekte. Tüm bunların dışında karşısındaki kişiyi sabırla dinleyip, kişinin kendini gerçekleştirebilmesi açısından kimsenin aklına gelmeyen farklı çözümler üretmesi Deniz YILMAZ'ı diğer meslektaşlarından bir adım öne çıkarmakta.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Şenol Şimşek
12.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47248
Psikologları en doğru betimleyen Alice Harikalar Diyarında filmidir bence. O filmde nasıl ki tavşan Alice'e yolculuğunda eşlik edip, yolu açıp ve sonra ne yapacağına dair seçimi Alice'e bırakıyorsa piskologlarda müşteri veya hasta olarak nitelendiremeyeceğimiz insanların geçmişlerine geleceklerine doğru yolculuklarında eşlik eden kişi. Kendini tanımayı, kendinle yüzleşmeyi ve en zoru sorunlardan sıyrılıp, istenilenleri yapmak için gayret göstermenin yolunu gösterendir aynı zamanda. Deniz Yılmaz gördüğüm kadarıyla bu konuda kendini geliştirebilen, araştırmacı, insanları gözlemlemeyi seven, onlarla iletişim kurmakta sıkıntısı olmayan biri. Mesleğini sevmesi ve bunun için bir çok şeyden feragat etmesi ayrıca takdir edilecek bir hareket. Ne gelir elimizden insan olmaktan başka sözü her meslek içinde geçerli. Deniz Yılmaz içinde. Zannımca psikolog olmak üzerine söylenebilecek nice teorik tanımlardan daha önemli olan bu. Deniz Yılmaz'da bu yolda ilerleyebilme başarısı gösteren biri.
     4 Beğeni    
M.K.Ö
5.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47026
Psikolog Deniz Yılmaz, uzun yıllardan beridir tanıdığım biri. Beşeri münasebetlerdeki başarısı, kendisine uygun mesleği seçmesini sağladı. İlkeli ve disiplinli, objektif kişiliği, karşısındaki insanı dinlemeye ve anlamaya çalışması, ona değer vermesi, en çok göze çarpan özelliklerindendir. Günümüzde, insanların ekseriyetle yapmış olduğu iş/bulunduğu meslek grubu-kişilik özelliği korelasyonunun çok zayıf olduğu da göz önüne alınırsa, genç-yaşlı fark etmeksizin her yaş grubundan bireyle rahatça iletişim kurabilen, mesleğin ehli, çalışkan bir psikolog olan Deniz Yılmaz'ın, bulunduğu yerde daha da farklılaştığını, ötekilere kıyasla başka bir konumda tebarüz ettiğini rahatça görmek mümkün.
     4 Beğeni    

Deniz YILMAZ'ın Öykü ve Şiirleri Deniz YILMAZ'ın Öykü ve Şiirleri
Fal

Deniz YILMAZ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Tarih, Spor, Fotoğraf Çekimi, Doğa, Siyaset, Kamu Yönetimi

Sevdigi Yazarlar : Yalom, Hermann Hesse, Elif Şafak

Sevdigi Muzikler : Jazz, Blues


Deniz YILMAZ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Çayeli Vakfı Meclis Üyesi
Türkiye Badminton Federasyonu Sağlık Kurulu Üyesi
Türk Psikologlar Derneği
İkinci Bahar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Deniz YILMAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Deniz YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kemal GÖKCAN
Kemal GÖKCAN
Kemal Bey, Sosyal Hizmet Uzmanları derneğinde aktif olarak görev alıp, mesleğin gelişiminde ve tanınmasında emeği olan bir meslek elemanıdır. Alanına ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1982
(42 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(18 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans
Doktora
(2011 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Deniz YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Deniz YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

09:40
Top