2007'den Bugüne 90,069 Tavsiye, 27,723 Uzman ve 19,715 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Senem ÖZDEMİR
Psikolog - Ankara

Senem ÖZDEMİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Senem ÖZDEMİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(%83.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Senem ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Senem ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çözümsüz Sorun Yoktur...
 
Senem ÖZDEMİR'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1977 (45 yaşında)
Doğum Yeri : Mersin
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Senem ÖZDEMİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Eğitimi
Çocuk - Ergen Gelişim ve Patolojisi
Evlilik ve Aile Danışmanlığı
Boşanmanın Çocuğa Yansımaları
Sınav Kaygısı
Sınavlara Hazırlık
Evlilik Sorunları
İlişki Sorunları
Psikoterapi sürecinde Hipnozun bir yöntem olarak kullanılması

Senem ÖZDEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Emre Oğuzcan Özdemir
18.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60076
Uzman Psikolog Senem Özdemir ile bir süredir birlikte çalışıyoruz. Bir çok konuda bana ve çevremdekilere yardımı da dokunmuştur. Alanında başarılı, mesleğinin hakkını veren, kendini geliştirmiş, güler yüzlü, karşısındaki kişiye güven veren, tanıdığınız anda kendinize yakın hissedebileceğiniz, sıcak bir insan. Eğer çözüm arıyorsanız, muhakkak yolunuzun kesişeceğini söyleyebilirim. Özellikle çocuk, ergen ve gençlerde neler başardığını gördükçe, kendisiyle gurur duyuyoruz. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim, nadir bulunacak bir psikolog, değerli bir insan.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Ebru ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2013
TavsiyeNo: 58692
Sıkıntılı bir dönemimde can arkadaşım tarafından bana önerilen Senem Hanımla iyi ki tanışmışım ve iyi ki ona danışmışım.Doktorumda sevdiğim özellikler güler yüzlü oluşu , beni hep dikkatle dinlemesi ve her ihtiyaç duyduğumda ona ulaşabilmemdi. Zor dönemimi atlatmama yardımcı olan bugün gülücüklerle gezebiliyorsam bunda bana çok yardımcı olan başka şartlarda tanışmış olsak arkadaşım olmasını isteyeceğim Senem Hanımı gönül rahatlığı ile psikoloğa ihtiyaç duyan herkeze öneririm.
     1 Beğeni    
Elif Elyıldırım
13.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58033
Senem Özdemir "psikolog" kelimesinin hakkını verebilen nadir insanlardandır benim gözümde. Onunla çalıştığım 1,5 sene boyunca danışanlarına olan yoğun ilgisi hep dikkatimi çekmiştir. Minimum çabayla maksimum başarı peşinde koşmak yerine işini zamanında ve en iyi şekilde yapmayı tercih eder. Senem Özdemir= Empati, güven, sabır, olgunluk, disiplin, doğallık, zeka, samimiyet. Asıl şaşırtıcı kısım, böylesine insan odaklı bir işte çalışmasına rağmen sosyal hayatında da insanlarla iç içe olmasıdır. Beraber gittiğimiz tiyatro oyunlarının, konserlerin, sergilerin, filmlerin sayısını hatırlamakta güçlük çekiyorum. Kendisine yönlendirdiğim birçok arkadaşıma yardımcı olduğu için ona, karşıma bu dostu çıkardığı için hayata teşekkür ederim :) Başarılarının devamını dilerim kız kardeş.
     4 Beğeni    
Ilgım ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57982
Üniversite sınavına gireceğim yıl bir yandan da migren ile uğraşıyordum. Ağrılarıma çare olamayan ama yan etkileriyle beni her anlamda kısıtlayan pek çok ilaç kullanıyordum ve aynı zamanda çok stresli bir dönemden geçiyordum. Hipnoz yolu ile migrenden kurtulabileceğimi umuyordum ve tavsiyeler üzerine Senem Özdemir 'e başvurdum. Kısa sürede ağır migren nöbetlerinden, şiddetli baş ağrılarımdan kurtuldum. Bu süreçte ve sonrasında pek çok insanın hayatında ki mükemmel etkilerine de şahit oldum. Sadece migrenden kurtulmamı değil, gerçekten ne istediğimin farkına varmamı ve hayatımı istediğim şekilde yönlendirmemi sağladı. Kısacası, size verdiği önem ve ilgi, sağladığı güven ve yeni bakış açıları, samimi yaklaşımı düşünüldüğünde tek kelimeyle şahane bir psikolog. En ufak bir tereddüt etmeden danışman arayan herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Kuzey
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57952
Kuzenimin tavsiyesi üzerine, görüşme kararı aldım. Duygusal bir çöküntü içerisindeyken, iç dünyamın derinliklerinde kaybolmuşken uzanan aydınlık bir el oldu benim için. İyi bir dinleyici olmanın yanında sadece dinleyen değil çözüme yönelik önerileriyle bana aydınlanmalar yaşatan ve çıkış yolumu gösteren bir yol arkadaşı gibiydi. İlk seanstan itibaren tavsiyeleriyle, sıkıntılarım her defasında daha da azaldığını mutlulukla fark ettim. Daha önceleri de danışmanlarım olduğu için bu konuda tavsiye hakkını kendimde görerek, tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Avşar Ardıç
5.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57766
Senem Özdemir ile 16 yıl süren bir dostluğu paylaştık. Meslektaşım, arkadaşım, sırdaşım hatta bazen süpervizörüm oldu. Sakinliği, güvenirliği, alanda ki deneyimleri, kuramsal ve pratik yetenekleri nedeniyle değer verdiğim meslektaşım, arkadaşım, dostum... En önemlisi de ailemizin Psikologu olan arkadaşım. Geniş ailemde psikologa gereksinimi olan herkesi yönlendirdiğim ve hep olumlu dönütler aldığım yüzümü hiç kara çıkarmayan arkadaşım. Başarılar dilemiyorum çünkü sen zaten başarılısın:)
     4 Beğeni    
Yeşim ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57586
Nestor Danışmanlık'ta Uzman Psikolog Senem Özdemir ile tavsiye üzerine tanıştım ve tanıştığım ilk andan danışmanlık hizmeti aldığım süre içerisinde çizgisinin değişmemesi ,sıcak samimi ve net oluşu öne çıkan kişilik özellikleriydi.Kendisiyle, danışmanlık hizmeti alan ve Sosyal Fobi şikayetiyle giden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.Daha öncede danışmanlık hizmeti almak için başka isimlere başvursamda beklentilerimi karşılayamaması üzerine yarım bırakmak zorunda kaldım.Akılcı yaklaşımı,profesyonel tavrı,güçlü hafızası ve en küçük detayları atlamadan soruna yönelik çözüm önerileri dikkat çekiciydi.Ayrıca oluşturduğu güven duygusu sayesinde kaygılarımın tamamen ortadan kalkması doğru adreste olduğumun göstergesiydi.Danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilere yardımcı olabilmek adına sitenız üzerinden tavsiyede bulunmak istedim.Teşekkürler....
     5 Beğeni    
Yasemin Nalbant
28.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57542
Uzman Psikolog Senem Özdemir ile uzun yıllar aynı kurumda meslek elemanları olarak çalıştık. Gerek veli,gerek,çocuk,gerekse çalışanların sorunlarına yaklaşım, takip etme ve çözüme ulaşma ve sonrasında yine takip etme konularında son derece başarılıdır. Parlak zekası ve güçlü hafızası ile olaylara ve sorunlara bakış açısı, hiçbir ayrıntıyı atlamaması sorunları çözüm biçimi son derece güçlü ve etkileyicidir. Bir kelimesi ile bile bakış açınızı değiştirebilir, önünüze yeni bir pencere açabilir. Çok veli ,çocuk ve çalışan için umut ışığı , başvurulacak yegane kişi olmuştur. Herhngi bir sorununuz varsa ne olduğunun hiçbir önemi yok doğru adres Senem Özdemir'dir. Başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Doğan Demirkan ÖZDEMİR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57389
Sevgili Dostum degerli meslektaşım Senem Hanımı bir dostum aracığılı ile tanıdım.Tanıdığım gün evet bu meslekte çok iyi , mesleki donanımı son derece fazla meslek hayatı sürekli egitimler le geçmiş meslegine aşık biri olarak tanımlamıştım. Yanılmamışım çalışmalarını gördükçe danışanların la arasındaki iletişimi duydukça gurur duyuyorum.Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kişilik.Azimli kararlı duyarlı bir psikolog çocuklarla gençlerle aile danışmanlığında çok çok iyi... Sevgili Meslektaşım yolun açık olsun
     5 Beğeni    

Senem ÖZDEMİR Mesleki Videolar Videoları
1 Video

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1977
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Mersin
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü
Mezuniyet Yılı
1999
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Senem ÖZDEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Senem ÖZDEMİR Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

13:58
Top