2007'den Bugüne 82,011 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,205 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Buket ALKAŞ
Psikolojik Danışman - Samsun
Aile ve Çift Terapisti, Sistemik Psikoterapist

Buket ALKAŞ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Buket ALKAŞ

Şehir

Samsun

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Dnş.Buket ALKAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Buket ALKAŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Buket ALKAŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Buket ALKAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ümit KARABULUTPsk.Ümit KARABULUT
Ümit son dört yılda kazandığım önemli insanlardan biridir. Sevdiğim, taktir ettim bir meslektaşımdır. Psikoloji alanında çalışan uzmanların zaman zam...
Erdinç ÇAĞLAYANUzm.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN
Sevgili Erdinç; Hem meslektaşım, hem arkadaşım:) Bir arkadaşımı, danışanımı gönül rahatlığı ile yönlendirebileceğim bir uzman. Süpervizyona ihtiyaç d...
Serkan YILDIRIMPsk.Dnş.Serkan YILDIRIM
Serkan ile If Weinheim Aile ve Çift Terapisi eğitimi sürecinde tanıştım. Dört yıla yayılan bu eğitimde birlikte bir çok çalışmaya katılma danışmanlık ...

Buket ALKAŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sistemik Aile ve Çift Terapisi

Buket ALKAŞ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Buket ALKAŞ'ın Özgeçmişi
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden 2003 yılında mezun oldum. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 11 yıllık meslek hayatım da farklı bir çok kurumda uzman psikolojik danışman olarak görev aldım. 2010-2014 yılları arasında If Weinheim Aile ve Çift Terapisi Enstitüsünden aile ve çift terapisi üzerine eğitim alarak bu alandaki bilgi ve becerilerimi geliştirdim. Şuan Samsun'da bireysel psikolojik danışma, aile ve çift terapisi üzerine hizmet veriyorum.

Buket ALKAŞ Tavsiye Yazıları Buket ALKAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Turan Akbaş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.162.ZBW

19-04-2015
 TavsiyeNo: 78146
Alanda 25 yıllık hem akademik hem de psikoterapi eğitmeni olarak deneyimim var. Bu süreçte bir çok terapistin eğitimine katılma ve gelişimlerini izleme şansım oldu. Buket de onlardan biri. Dört yıl boyunca eğitim sürecinde çok yakından tanıdığım Buket psikoterapi alanında kendini çok iyi yetiştirmiştir. Özellikle birey, çift ve ailelerle çalışmaları beni çok etkilemiştir. Eş duyum, doğallık, içtenlik ve koşulsuz kabul gibi bir terapistin sahip olması gereken özelliklere sahip olduğuna yakından şahit olduğum Buketi terapi bağlamında yardım almak isteyen insanlara tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 nur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.57.JZ

16-03-2015
 TavsiyeNo: 77115
Buket'i birlikte aldigimiz If Weinheim Enstitüsünün Aile-EvlilikTerapisi/Çift terapisi egitimi ile tanidim.Buket'in ogrenme merakının, kendini gelistirmeye yonelik azminin, sicak kanliliginin ve de bence en onemlisi;kisiye degerlilik hissini son derece basari ile hissettirmesinin en onemli ozellikleri oldugunu düşünüyorum... Buket'in destekleyici tutumu, kullandigi yontem ve tekniklerdeki basarisini takdir ediyorum.Buket'i bireysel terapide, aile-evlilik/ cift terapisinde cok basarili buluyorum..
     3 Beğeni    

Ümit KARABULUT Fotoğraf  Psk.Ümit KARABULUT
Kocaeli - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-03-2015
 TavsiyeNo: 77021
Buket ile IF Weinheim Sistemik Aile / Evlilik ve Çift Terapisi Eğitiminde karşılaşma fırsatı buldum. Bir fırsat diyorum çünkü hem terapistlik becerileri hemde insani yönleriyle bir fırsat olarak nitelendirilebilecek birisidir. Onu bir kaç kelimeyle ifade etmek gerekirse kişiyi koşulsuz kabul eden ve tabiri caizse kişiyi elinden tutup onu görmekte zorlandığı yerlere götürebilecek kapsayıcılığa sahip bir terapisttir. Ayrıca meraklıdır ve karşısındaki bireyi bu merakıyla tetikleyip kendisine bakmadığı açılardan bakması konusunda motive edebilir. Biz onunla sadece terapi eğitiminde karşılaştık ama onu uzun süredir tanıyormuşum gibi hissettiren sıcaklığı, yakınlığı ve samimiyeti onu farklı kılan özelliklerindendir. Mesleki ahlakı ve danışanların hayatlarına dokunuşlar yapmak konusundaki gayreti ve motivasyonu ise, onunla görüşmeye başlayan kişilerde fark yaratacak cinstendir. iyi terapist kavramın içerisinde düşündüğümde aklıma gelen bir kaç terapisttendir , kendisi. Kendisinin olumlu niteliklerini yakından bildiğim için tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Uz.Dr. Mahir Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.56.YB

11-03-2015
 TavsiyeNo: 76938
PDR diplomasının üstüne Almanyada bulunan Weinheim enstitüsünden 4yılı aşan bir eğitim aldıktan sonra fazlasıyla yetenekli ,deneyimli ve donanımlı bir terapist haline gelen değerli Buket ALKAŞ hanımefendiyi bilgisinden sık sık faydalanan bir terapist ve hatta danışan olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. kendimi her zaman anlaşılmış hissetmemi sağlamış ve her zaman farklı bir bakış açısı geliştirmeme yardımcı olarak en karmaşık problemlerde bile mutlaka bir çıkış yolu olduğunu öğretmiştir. sanırım sayesinde özeleştiri yapmayı, sabırlı olmayı ve samimi olmayı daha çok başarabildim. kendisine teşekkür ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     2 Beğeni    

Erdinç ÇAĞLAYAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN
Adana - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-03-2014
 TavsiyeNo: 66924
Buket Hanım'la IF Weinheim Sistemik Aile / Evlilik ve Çift Terapisi Eğitiminde tanıştık. Eğitim süresince yapılan önemli uygulamalarda farkını fark ettiren bir tavrı ve anlamak, yeni şeyler öğrenmek adına ısrarcı tutumu onu gelişime açık odaklı bir terapist haline dönüştürdü. Ayrıca karşısındaki insanların sorunlarına eğilirken öyle noktalara dokunuşu vardır ki -muhtemelen- o noktalara daha önce -kişinin kendisi dahil- kimse dokunmamış olmaktadır. Bu farklı bakışaçısı danışanlarının daha kolay farkındalık sağlamalarına ve sorunlarıyla başa çıkmak konusunda daha güçü hale gelmelerine fayda sağlamakta. Bu anlamda Samsun'da Psikolojik Danışmanlık hizmeti almak isteyen kişlerin Buket'in bu önemli özelliklerinden yararlanmalarını içtenlikle dilerim. Saygılarımla...
     Beğenin    

 Betül ULUKAYA (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.130.Z

04-02-2014
 TavsiyeNo: 66119
Meslektaşım Buket ile Weinheim Sistemik Aile ve Evlilik Terapisi eğitimlerinde tanıştık. Alanımızda ve eğitimlere katılan meslektaşlarım gibi benim de ilk dikkatimi çeken mesleğine saygısı, öğrenme ve kendini geliştirme konusundaki sınırsız azmi oldu. İşini severek yapan, mesleki motivasyonunu şimdiye kadar hiç düşük görmediğim, danışmalarının sağlıklı ilerlemesi için kendisini sürekli güncelleyen, aynı zamanda güleryüzlü, samimiyetini hep hissedebileceğiniz, aile ve evlilik terapisti olarak içtenlikle tavsiye edebileceğim birkaç meslektaşımdan birisidir. Söz konusu aileniz ise Buket sizin için kesinlikle doğru danışmandır,tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum. Sevgilerimle..
     1 Beğeni    

Serkan YILDIRIM Fotoğraf  Psk.Dnş.Serkan YILDIRIM
Eskişehir - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-01-2014
 TavsiyeNo: 65977
Sevgili Buket ile Weinheim Sistemik Evlilik ve Aile Terapisi Eğitiminde tanıştık. Eğitim süresince birbirimizi hem bir insan olarak hem de bir meslektaş olarak tanıma fırsatı bulduk. Buket'i anlatmak gerekirse kendisini sıcak, ilgili, güler yüzlü, empatik, destekleyici, güven veren, işini ciddiye alan, araştırmacı, çözüm odaklı hatta çözümde ısrarcı bir meslektaşım olarak tanımlayabilirim. Samsun da profesyonel destek almak isteyenlere Buket'i tavsiye ediyorum. Sevgiler, Saygılar.
     2 Beğeni    

 Volkan ŞAHİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.173.YDW

29-01-2014
 TavsiyeNo: 65974
Kesinlikle öneririm. Aile ve çift terapisi eğitiminde beraber ders alıyoruz. Tecrübe ve bilgi birikimlerini samimiyetle paylaşması, mesleğinde donanımlı olması en çok dikkat çeken özellikleri diye düşünüyorum.Paylaştığınız özel bilgilerinizin sır olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Iletisim kurarken sizi ilgiyle dinlemesi, paylastigi yapici elestirileri ve onerileri, acik fikirli dogasiyla birlesince harika bir terapist oldugunu farkedeceksiniz. Duyarlı bir terapist :)
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(362) 432 61 04
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi- Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü- If Weinheim Aile ve Çift Terapi
Mezuniyet Yılı
2003
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Buket ALKAŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Buket ALKAŞ Mesleki Videolar Videoları
-12:09
Top