2007'den Bugüne 80,016 Tavsiye, 25,567 Uzman ve 17,882 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Özlem DOĞAN

Şehir

İçel (Mersin)

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Dyt.Özlem DOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özlem DOĞAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

54
(%85.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarÖzlem DOĞAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Özlem DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Özlem DOĞAN Tavsiye Yazıları Özlem DOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 GÜLŞEN (Danışan)
 IP: 78.187.28.ZBW

16-08-2017
 TavsiyeNo: 98580
Yaşamım boyunca ilk kez bir diyetisyene ihtiyaç duydum ve epey insandan Özlem hanım hakkında olumlu söylemler aldım. Hiç başka bir diyetisyen arayışına girmeden Özlem hanıma gittim iyi ki de gitmişim. Çok ama çok iyi bir diyetisyen insan olarak da iyi ki tanımışım dediklerim den.... Her gittiğim de saatlerce konuşmak isterim ancak vakit çok kısıtlı :) sayesinde çok güzel sağlıklı bir şekilde kilolarımdan kurtuldum. Herkese tavsiye ederim işin de 1 numara insanlığına da söyleyecek söz bulamıyorum. İyi ki tanıdım iyi ki hayatıma girdi güzel yürekli insan.
     Beğenin    

 ayşe (Danışan)
 IP: 188.56.84.YWC

14-04-2011
 TavsiyeNo: 41140
Özlem hanımı tanımam epey eskiye dayanır.zaman zaman kilo vermek için gittim.güleryüzlü,sevecen,saygılı ve çok başarılı bir insan.Hiçdeğişmedi,hastalarının hem psikolojik durumlarıyla,hem fiziksel durumuyla ilgilenir,önerilerde bulunur,yardımcı olur.onu diğer uzmanlardan ayıran onun kişisel özellikleridir.Ayrıca çok başarılı bir diyetisyendir. Ben onun dediklerini yapınca başarılı oldum,ama düzgün yapmadığımda geri dönüşler yaşadım. bu konuda ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum. Size teşekkür ediyorum,iyiki Mersinde siniz.
     16 Beğeni    

 METİN (Danışan)
 IP: 94.55.41.YFY

19-03-2010
 TavsiyeNo: 31590
Dr.Özlem hanım Meleğinde çok başarılı bir diyetisyen.onunla tanıştıktan sonra kendimi buldum.hastalarına olan ilgilisi samimiyeti,iletişimi,bir psikolog gibi moral ve motive etmesi mükemmel. kendime güvenimi atttırdı.Özlem hanım bana diyeti değil,doğru ve sağlıklı beslenmeyi öğretti.45 günde aç kalmadan 10 kilo vermemi sağladı.hedefim bu azimle ve zamanla 20 kilo daha verebilmek vereceğimde.Özlem hanımın Mersinde olması bizlere bir şans.buşansı iyi kullanmak istiyorum.İyiki varsın,Yaşantıma katkılarından dolayı Özlem hanıma tşk..
     26 Beğeni    

 derya (Danışan)
 IP: 88.247.76.Y

31-03-2009
 TavsiyeNo: 21685
doğrusu ilk defa diyetisyen olarak özlem hnm ile geçen hafta tanıstık okadar sıcak o kadar içten ve şeker bir uzman ki anlatamam. bende burada tanıdım ve ondan yardım almayı denedim çok iyi karşıladı. kilomdan dolayı psikolojim allak bullaktı ınanın ama okadar güzel moral veriyorkı gerçekten ona herkezin önunde bikez daha tşk ederim. en beğendiğim yönü de kesinlikle umutlu konusması ve insanlara güven vermesi. evet kilo vereceğime inanıyorum bunu özlem hanım sayesinde halledecem. 1 haftalık kısa sürede bile kendimle barışık olmamı sağladı:D
     15 Beğeni    

 HÜLYA (Danışan)
 IP: 78.162.40.DF

18-03-2009
 TavsiyeNo: 21213
özlem hanım bügüne kadar tanıdığım en iyi diyetisyenlerden biri.özlem hanımla tanışalı 3 ay oldu.ve onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.onu tanımadan önce bir çok zayıflama yolları tercih ettim ama hepsi de başarısız oldu:(ve gerçekten ümidi kaybetmiştim taki özlem hanımla tanışana kadar.bana o kadar güzel ve sağlıklı bi şekilde kilo verdiriyor ki bu bana diyet olarak gelmiyor artık,yaşamımın bir parçası haline geldi bu.o yüzden ona çok teşekkürlerimi sunuyorum.daha bitmedi diyetimiz belli bir idealimize kadar devam etcez inşallah.söylemeyide unutmadan hayatımda ben bu kadar güler yüzlü ve sıcakkanlı bir doktor görmedim.onu tanıdığım için çok mutluyum ve burdanda söylüyorum özlem hanım sizi çok seviyorum:) [Site Editörlerinin Notu: Aşağıdaki bölüm 24.12.2008 tarihinde gönderilmiş ve bu yazıya sonradan site editörleri tarafından eklenmiştir] aslında özlem hanımın ne kadar iyi bir doktor olduğunu hep çevrem tarafından duymuştum ama bi türlü tanışma fırsatı olmadı.inşallah kısmet olursa yarın tanışıcam.kendisinin çok güler yüzlü bir doktor olduğunu biliyorum.çok büyük bir kilo problemim var umarım bunu kendisiyle en yakın zamanda halledicez.şimdiden kendisine teşekkür ediyorum.ayrıyeten okuduğu okulda beni çok etkiledi artı uzun bir deneyimide.çünkü biran önce bu kilolarımdan kurtulmalıyım çünkü seneye eylülde düğünüm var bu arada nişanlım hem zayıf hemde yakışıklı onun yanına yakışmalıyım.bı işi en iyi yapıcak olan kişi de özlem hanım olduğuna ben çok inanıyorum.tabiki benide çok büyük bir maraton beklediğini biliyorum.kendisine burdan sevgilerimi yolluyorum...hülya

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimiz 24.12.2008 tarihinde Sayın Özlem DOĞAN için yazının ikinci bölümünde belirtilen tavsiye yazısını da göndermişti, ancak o dönemde henüz kendisini tavsiye edecek kadar tanımadığı düşünüldüğü için o yazı editörlerimizce kabul edilmemişti. 18.3.2009 tarihinde gönderdiği yukarıdaki yazısını daha anlaşılır kılmak için eski yazısını bu yazısına ekleyerek yayınladık.
     17 Beğeni    

 duygu gizem (Danışan)
 IP: 94.123.181.LC

13-12-2008
 TavsiyeNo: 17938
özlem hanım gerçekten tanıdığım en iyi diyetisyen güleryüzü ve hastalarına ilgisi ve onlara karşı samimiyetiyle bir numara kendi yaptığım diyet ve spor haricinde kilo vermemi sağlayan en büyük etken özlem hanımın bana vermiş olduğu moreldi.beni psikolojik olarak çok olumlu etkiliyordu ona çok çok çok teşekkür ediyorum herşey için.bence kilonuzla ilgili bir probleminiz varsa ilk önce özlem hanıma uğrayın:):) insanlara çok iyi morel verip onların kendilerine karşı güvenini çok iyi sağlıyor.herşeyin nedenini arayan bir doktor onun için önemli olan kilo vermenizden çok psikolojiniz ve kesinlikle çok iyi bir arkadaş yaşınız ne olursa olsun .ben 18 yaşındayım ama kendime çok yakın buluyordum hep kendisini.kısa zamanda çok iyi kilo verdim ve vücudumda yada sağlığımda hiç bir problem yaşamadım.tekrar tekrar kendisine çok teşekkür ederim.
     32 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Duygu Tıp Merkezi
Gmk Bulvarı 2.Cd Girişi Mersin
İçel (Mersin)

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(324) 327 69 50

Telefon 2 :
0(324) 331 21 21

Telefon 3 :
0(324) 327 69 54
(Faks)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1971
(48 yaşında)
Doğum Yeri
Samsun
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1992
(27 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Özlem DOĞAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Özlem DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-10:21
Top