2007'den Bugüne 82,701 Tavsiye, 26,143 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Ece ALTINEL

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Dyt.Ece ALTINEL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ece ALTINEL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

18
(%94.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Ece ALTINEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ece ALTINEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı beslenme konusunda her zaman kanıta dayalı akademil bilgiler doğrultusunda profesyonel hizmet almak istiyor iseniz, her daim motivasyonu en üst seviyede tutarak sizlere en güzel hizmeti sunma garantisi veriyorum. Çalışmakta olduğum spor merkezinde hem üyelerimize hem de dışarıdan sadece özel diyet hizmeti almak isteyenlere kaliteli bir diyet hizmeti sunmaktayız.

Ece ALTINEL Tavsiye Yazıları Ece ALTINEL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ezgi (Danışan)
 IP: 139.179.207.LF

04-03-2015
 TavsiyeNo: 76708
Daha önce diyet korkum yüzünden hiç diyetisyene gitmedim. Fazla kilom yok ve tek bölgede sorunum vardı. Ece Hanımla bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Pozitif, yardımsever, anlayışlı ve bilgili olduğunu düşünüyorum. Etraftan duyduğum diğer diyetisyenler şunu yeme bunu yeme derken Ece Hanım daha çok neler tüketmem gerektiğini söylüyor böylece yememem gerekenler çok da aklıma gelmiyor. Çok yasakçı olmaması, yapıcı olması ve yaşam şeklimi değiştiren tavsiyeleri vermesi Ece Hanım'ın en iyi yönleri. Diyetisyen ve diyet korkusu olan herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Eylem (Danışan)
 IP: 85.101.190.JL

14-02-2015
 TavsiyeNo: 76095
Merhaba, uzun zamandir kilo problemi cekiyordum,daha once de diyetisyene gittim fakat basarili sonuc alamadim.Daha sonra Ece Altinel'e danismaya gittim, tiroid problemim olmasina ragmen diyetim bana aclik, mutsuzluk ve basarisizlik yerine saglikli, mutlu ve saglikli kilo kaybina dogru giden, gunluk yasamimi kolaylastiran ve yaparken keyif aldigim bir destege donustu.Hem psikolojik hem de fiziksel olarak daha saglikli bir yasam sunan Ece AlTINEL'i herkese tavsiye ediyorum. Hastalara yaklasiminin da cok daha pozitif ve anlayisli oldugunu da ekliyorum.
     3 Beğeni    

 sezen (Danışan)
 IP: 193.140.164.YW

29-11-2014
 TavsiyeNo: 73657
öncelikle Ece Hanım'a gelirken çok tereddüt etmiştim; çünkü birçok kez gerek özel gerekse devlet kurumlarında diyetisyene gittim; ancak her seferinde verdiğim kiloları fazlasıyla geri aldım. İnsülin direncim olduğu için zayıflamam diğer kişiler gibi kolay olamıyor tabi, bu nedenle annemin fizik tedavi gördüğü kurumda Ece Hanım'a rastladıktan sonra kısa bir sohbet sonucu kendisine çok ısındım ve söylediği herşeye fazlasıyla inandım. Benim için güven çok önemli idi ve ondan o elektriği aldıktan sonra son kez onla diyete başlamya karar verdim. Benim en çok dikkatimi çeken şey, beni asla aç bırakmamaya çalışamsıydı. Diğer gittiğim diyetiyenler gibi sürekli yediklerimi azaltıp aç bırakmak yerine bol bol sağlıklı öğünler vererek bana hem 2 ayda 7 kilo verdirdi, hem de motivasyonumu sürekli en yüksek sevieyde tuttu. Kendisi ile bir süre daha devam etmeyi düşünüyorum ve çok da memnun kaldığımı belirtmek isterim.
     3 Beğeni    

 ayşe (Danışan)
 IP: 212.174.62.ZJC

11-11-2014
 TavsiyeNo: 73143
Önceden hiç diyetisyene gitmeyi düşünmemiştim, daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ece Hanım'a gitmeyi karar verdim. Hastalara yaklaşımı gerçekten çok farklı, zayıflamadan önce ilk düşündüğü şey sağlığımı geliştirmekti. Bu nedenle kendimi onunla çalışırken çok güvende hissediyordum. Beni çok iyi anlayan bir diyetisyendi, asla hiçbirşeyi yasaklamıyordu ve bana çok yi niyetli yaklaşıyordu. En önemlisi bana kalcıı alışkanlıklar kazandırdı. Şuan toplamda 9 kiloya yakın bir kilo kaybım var ve yavaş yavaş da devam etmekteyiz. Kendisini herkese tavsiye ederim.
     6 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sadece Diyet Beslenme ve Danışma
Sadece Diyet Beslenme ve Danışma Başkent Bulvarı Metro Center Avm 4.Kat No.206/404 Batıkent Ankara


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 385 39 00
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1992
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ece ALTINEL'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


Ece ALTINEL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ece ALTINEL Mesleki Videolar Videoları
-20:54
Top