2007'den Bugüne 81,969 Tavsiye, 25,996 Uzman ve 18,200 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Melda ERDEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Dyt.Melda ERDEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melda ERDEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Melda ERDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Melda ERDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Melda ERDEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
KİLO VERME
KİLO ALMA
BARİATRİK CERRAHİ DİYETİSYENLİĞİ
OBEZİTE TEDAVİSİ
GEBELİK BESLENMESİ
ÇOCUK BESLENMESİ
HASTALIKLARDA BESLENME
SAĞLIKLI BESLENME

Melda ERDEN'in Makaleleri Melda ERDEN'in Makale ve Yazıları
3 Makale

Melda ERDEN Tavsiye Yazıları Melda ERDEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Elif (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.202.ZJD

02-03-2017
 TavsiyeNo: 94964
Beslenme ve diyetetik son sınıf öğrencisiyim. Melda hocanın yanında stajımı yaptım. Tavsiyeleri görünce bende yazmak istedim. Staja başladığım ilk günden bu yana güleryüzünü hiç eksik etmedi.Samimi davranışları yanında bilgilerini hep bizimle paylaştı. Yeni bilgiler öğrenmemiz için bize farklı kaynaklar gösterdi ve farklı bakış açıları kattı.Buradaki stajim boyunca kendimi çok huzurlu hissettim. Mesleğini çok iyi yapan bir diyetisyenin yanında stajımı yaptığım için çok şanslıyım. Stajımın bitmesine üzülmüştüm ama üzülmek yerine Melda hoca gibi bir diyetisyen bir abla tanımış oldum. Hayatıma çok iyi bir insan kattım.
     2 Beğeni    

 M.A (Danışan)
 IP: 85.105.202.ZJD

02-03-2017
 TavsiyeNo: 94960
Yıllardır kendi kendine diyet yapmaya çalışmış ve sonunda hep hüsrana uğramış biri olarak kızımın tavsiyesi üzerine Melda hanımla yola çıkmaya karar verdim.Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biriydi.Diyet sırasında eksikliğimin en çok motivasyon sorunum olduğunu belirttiğimde hiç merak etme herşey güzel olacak motivasyonumuz hiç düşmeyecek dedi.Dahiliye doktoru ile birlikte işi yürütmesi büyük kolaylıktı benim için.Çünkü tiroid hastalığım ve ciddi derece insülin direncim vardı.Her hafta kontrole aldı,her hafta listem yenilendi,hem de hiç bir zaman elime tek bir liste verip göndermedi sağolsun.Hep alternatifler sundu.Motivasyonum zirvedeydi,her kontrolde giden kilolarım ile birlikte her alışverişe çıkışımda 1 beden küçük almamı tavsiye etti ve süre koyduk kendimize,verdiğimiz sürenin sonunda o küçük beden kıyafetlerin içine girebilmiş olmak ise en büyük mutluluktu.Ayrıca Melda hanımın söylediği gibi sadece kilo verip görüntümüzü değil,sağlımızı da iyileştirdik.Güleryüzü,sabrı,desteği ve hoşgörüsü için binlerce kez teşekkürler.Anne-kızın hayatına dokunduğunuz için çok çok teşekkürler...
     4 Beğeni    

 NUR (Danışan)
 IP: 85.105.202.ZJD

01-03-2017
 TavsiyeNo: 94936
Kendisiyle tanıştığım için şanslı olduğumu düşündüğüm canım diyetisyenim.Her kadın için büyük problem olan kilo sorumu yıllardır aşamamış biri olarak başvurdum kendisine.Yeri geldi sorularımla bunalttığımı düşündüm ama her zaman hiç bıkmadan usanmadan bilgilendirdi beni.Melda hocamın desteği ile istediğim kiloya geldim şu an korumadayım.En sevdiğim kısmı ise hiç bir zaman aç kalmadım,sevdiğim yiyeceklerden uzak kalmadım.Herkese tavsiye derim kendisini,bu yazıyı buraya yazma imkanı verdiğiniz için tavsiyeediyorum.com a da ayrıca teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 melike (Danışan)
 IP: 85.105.202.ZJD

27-02-2017
 TavsiyeNo: 94885
Melda Hanım ile tam 13 haftadır birlikteyiz,onunla tanışmadan önce kendi çabalarım ve profesyonel bir çok diyet deneyimim oldu fakat tiroit hastalığımın da etkisi ile bu diyetlerimden sonuç alamadım. Çevremin tavsiyesi ile Melda hanımla tanıştım. Güler yüzü , konuya hakimiyeti ile daha ilk seansta güzel sonuçlar alacağıma dair inancımı pekiştirdi, öyle de oldu. Son kontrolüm ile birlikte toplamda 17 kilo verdim. Hedefimize az kaldı. Yolumuzun sonuna gelirken geri kalan hayatımda herhangi bir listeye bağlı kalmadan nasıl beslenmem gerektiği ile ilgili her kontrolümde yeni bir bilgi öğrendim. Bu yolda bilgisi ve güleryüzü ile desteğini her zaman hissettiğim Melda hanıma teşekkür etmek istiyorum.
     3 Beğeni    

 yasemin (Danışan)
 IP: 85.105.202.ZJD

27-02-2017
 TavsiyeNo: 94875
Melda Hanımla tanışalı 2 ay kadar oldu.Polikistik over sendromum nedeniyle uzun zamandır kilo problemi yaşıyordum,kendisi ile yeni bir hayata başladım diyebilirim.Öncelikle düşünmemi istediği şey 'sen diyet yapmıyorsun sadece sağlıklı besleniyorsun' oldu.Rahatsızlığım sebebi ile bir çok kez hüsrana uğramış bir kişi olarak yine de bir çok insan gibi umutsuz değildim çünkü ilk tanışmamızda inanılmaz bir pozitif enerji aldım Melda hanımdan.Sağolsun hep destekti,sıkılmadan aç kalmadan kilo vermenin keyfini yaşadım yaşıyorum da.Her an telefonumun ucunda olması,dışarı yemeğe çıktığımda menümü beraber belirlememiz,aradaki ödüllerimiz ile harika bir zayıflama süreci geçiriyorum.Hocalığı için,arkadaşlığı için yeri geldiğinde elimden tutup kaldıranı olduğu için çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 E.G (Danışan)
 IP: 85.105.202.ZJD

25-02-2017
 TavsiyeNo: 94843
Melda hanımla 4-4,5 ay önce tanıştım,kendisine ilk geldiğimde (getirildiğimde) yanımda ailem vardı ancak ben diyete başlamak istemiyordum.Ameliyat olmak istiyordum.Sanırım daha kesin yol zannediyordum.Sonunda ailemin son bir kez daha dene isteğiyle yola çıktım,umutsuz vakayım dedim hep kendisine.Ancak o kadar çok güzel bir iletişim kurduk ki bence iletişim çok önemli,çok güzel ilerledik ve hala da ilerliyoruz.Ameliyat konusu ise şu an aklımda acabası bile yok.Her alışverişte bir küçük beden aldığım pantolonları sırasıyla giyebilmek ise harika bir duygu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Benim hayatıma öyle güzel dokundu ki onun için ne desem az.yine de İYİ Kİ VARSIN HOCAM!
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vıaclınıc
Caddebostan Mah.Ethemefendi Cad.No:5
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 368 88 00
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Melda ERDEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce İspanyolca


Melda ERDEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Melda ERDEN Mesleki Videolar Videoları
-20:51
Top