TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!» Diyetisyen
İsim

Fatih SERT

Şehir

Denizli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

13

[Dyt.Fatih SERT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatih SERT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

116

[Bu uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarOnun Tavsiye Ettiği İsimler
Gizem ŞEBER FotoğrafDyt.Gizem ŞEBER
İnsan olarak çok saygı duyduğumu ve değer verdiğimi,meslektaş olarakta gurur duyduğumu söylemezsem Gizem hanımı eksik anlatmış olurum.. Aslında onu ...
Serkan TUTAR FotoğrafDyt.Serkan TUTAR
dyt.serkan tutar'la 1 ay önce tanışmış olmama rağmen kendisi ve mesleki kariyeri hakkında bu kısa süreye sığmayacak kadar önemli ipuçları elde ettim.k...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Diyet; asla aç kalmak değil,bireyin gün içerisinde alması gereken enerjiyi bir program dahilinde tüketerek sağlıklı ve kalıcı ağırlık dengesine kavuşması için izlenen yoldur.

Fatih SERT'in Makaleleri Fatih SERT Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Beyaz Çayın Faydaları

 • Fatih SERT Tavsiye Yazıları Fatih SERT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   fikrıye (Danışan)
   IP: 88.251.46.YFB

  30-01-2013
   TavsiyeNo: 57610
  Fatih Beyle yaklaşık bir ay önce tanıştık. Kilo problemlerim ile kendisine başvurdum. Saat geç olmasına rağmen telefonuma cevap verdi. Fatih Bey gayet nazik, kibar, olgun, sıcak kanlı, bir uzman.Kişiye özel hazırladığı değişik beslenme programlarıyla aç kalmadan kilo vermemi sağladı.15 günde 2 kilo verdim ve benim gibi kilo problemleri olan kişilerin hiç bir araştırma yapmadan gönül rahatlığı içerisinde Arkadaşlarıma ve yakın çevreme güvenerek tavsiye ediyorum, teşekkürler.
  20 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   hürriyet gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 195.174.232.BF

  13-01-2013
   TavsiyeNo: 57055
  Fatih Bey ile arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. 5 ay gibi kısa zamanda fazla kilolarımdan kurtulmamda yardımcı oldu.Kişiye özel hazırladığı değişik beslenme programlarıyla aç kalmadan kilo vermemi sağladı. Fatih Bey sayesinde önemli olanın kilo vermek değil; yaşam tarzını değiştirmek olduğunu fark ettim. İşini severek yapmasını, hastalarıyla iyi ilişkiler kurmasını ve hastalarını takip edip motive etmesini takdir ediyorum. Güler yüzünün ve başarılarının devamını dilerim. Arkadaşlarıma ve yakın çevreme güvenerek tavsiye ediyorum, teşekkürler.
  7 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   HANİFE (Danışan)
   IP: 178.233.101.YLD

  28-09-2012
   TavsiyeNo: 54257
  İnternet üzerinde denizlide diyetisyen olarak kim var diye araştırma yaparken Fatih Beyi gördüm ve danıştım. kilolarım yüzünden çok stresli ve mutsuz oluyordum. Fazla kilolarım vardı ve evlenecektim. Zamanla sayesinde kilo veriyordum. Dediklerini birebir uygulayınca hiç aç kalmadım. Güler yüzüyle ve çok motive ediciydi. Kişisel olarak da nazik, insancıl ve çok iyi biri olduğunu söyleyebilirim. Bana destek olan Fatih beye çok teşekkürler.
  9 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   emine aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.251.52.DJ

  16-09-2012
   TavsiyeNo: 53930
  Fatih Beyi bi arkadaşımın sayesinde tanıdım.Malesef çok fazla kilom var.aynı zamanda şeker ve astım rahatsızlığım var.yani kilolarımdan kesinlikle kurtulmam gerek. fatih beyde gerçekten akıllı bi tercih.çok ilgili.insülin kullandığım için zaman zaman problemler yaşıyorum ama 6 ayda 15 kilo verdim.bence çok iyi. insülinim azaldı.daha rahat hareket ediyorum.fatih beyin sayesinde yürüyüşü seviyorum.yürürken çok mutluyum. kendime ayırdığım özel anlar.güven benim hayatımda çok önemli ve ben fatih beye güveniyorum.inş. samimiyetinizi ve güleryüzünüzü hiç kaybetmezsiniz.
  6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   zehra öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.251.243.Z

  14-09-2012
   TavsiyeNo: 53900
  bir tanıdık vasıtasıyla danışmanlık hizmeti aldığım Fatih Bey sayesinde beslenme ve yaşam biçimim değişti. hedeflediğim yedi ay içerisinde ilk hedefim olan kiloma ulaştım. bunu yaparken hiç aç kalmadım. güleryüzüyle her zaman motive ediciydi. başta kızıma ve tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim. giden herkes benim gibi hedeflerine ulaşmaya başladılar. bundan sonraki hedefim ideal kiloma yine Fatih Beyin yaşam biçimime uygun tavsiyeleri ile ulaşmak ve bunu koruyabilmek. her şey için teşekkürler...
  10 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   NADİRE TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.250.228.ZL

  12-09-2012
   TavsiyeNo: 53827
  fatih bey ile 19.07.2012 tarihinde tanıştım.tavsiye üzerine gitmiştim. ilk andan itibaren fatih beyin ilgi ve alakasında çok memnun kaldım.kilo fazlalığım olduğu için gittim. ilk ay 4 kg verdim. ara ara kontrollere gidiyorum. fatih beyin dediğini tam uygulayabilsem daha başarılı olacağım fakat bazen uygulayamadığım için yavaş kilo veriyorum.hastaları ile çok ilgili yakından takip ediyor. herkesi hafızasında tutması gibi bir yeteneği var.güler yüzlü konuşkan insancıl biri ben memnun kaldım kilo problemi olanlara tavsiye ederim.....
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   nurten kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.250.228.ZL

  12-09-2012
   TavsiyeNo: 53826
  fatih beyle tavsiye üzerine tanıştım.insülin direncimden dolayı çok sıkıntı çekiyordum sürekli acıkıyordum.fatih bey benim çalışma hayatıma uygun bir proğram hazırladı ve çok rahatladım. rahatsızlığım geçti aynı zamanda kilo kaybımda oldu bu beni daha çok sevindirdi. herşeyden önce kendim ve ailem için doğru beslenmeyi öğrendim.fatih bey hastaları ile çok ilgili çok sıcak kanlı, hastalarını unutmuyor ve takip ediyor.psikolojik olarakta rahatlatıyor.herkese tavsiye derim.
  5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   fadime (Danışan)
   IP: 213.43.142.YFZ

  12-09-2012
   TavsiyeNo: 53821
  Fatih Bey le yaklaşık 1 yıl kadar önce tanıştım. Bir miktar kilo problemi ile kendisine başvurdum. Gerek yaklaşımı, gerek diet süresince gösterdiği titizlik ve takip başarılıydı. 3aylık bir sürede yaklaşık 6kg verdim. Bana öğrettiği aslında diet değil normal beslenme idi. Daha önceden çok kez dietler yapıp kilo vermeme rağmen onunla verdiğimiz kiloları geri almadım. Bunun da beslenme alışkanlığımı kökten değiştirmesine bağlıyorum. Kişisel olarak da son derece nazik, insancıl ama otorite kurmayı da bilen bir profesyonel olduğunu söyleyebilirim. Uzman Fizyoterapist Fadime DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
  8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Cihangir ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 178.233.105.BW

  11-09-2012
   TavsiyeNo: 53817
  Uzun yıllardan beri zayıflamak için spor yapıyordum. Denizli'ye 2011 Eylül ayında geldim ve geldikten sonra spor salonuna mayıs ayına kadar devam ettim fakat kilomda herhangi bir değişiklik olmadı. Gazete de okuduğum bir haberde bir kişinin hem her istediğini yediğini hemde aç kalmadan zayıfladığını duyduğumda Desen Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Bayi Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Hanımın tavsiyesiyle Fatih Bey'le tanıştım. İyiki de tanışmışım. 15 Mayıs 2012 den bugüne kadar 4 ayda 20 kilo verdim. Sağlıklı kilo vermek isteyen herkesin profesyonel bir destek almasını ve bu işi uzman kişilerden özelliklede Fatih Bey'den almasını tavsiye ederim.
  8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   h.s (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 37.155.28.LJ

  02-09-2012
   TavsiyeNo: 53545
  Fatih bey'in akrabasıyım aynı zamanda kendisinden danışmanlık hizmeti aldım.Yakınım olduğundan ve tabiri caizse yüzünü kara çıkarmak istemediğimden dolayı vermiş olduğu beslenme programını harfiyen uyguladım.67 kg'dan 1 ay içerisinde 63 kg'a düşerek 4 kilo verdim.Bunu acıkmadan ve keyifli bir diyet programıyla hiç sıkmadan yaptırdığı için ve diyetime uymam konusunda sık sık telkinlerde bulunup yalnız bırakmadığı için kendisine minettarım.iyi ki varsın..
  7 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Adil TARDEMİR Fotoğraf  Dyt.Adil TARDEMİR
  Denizli - Diyetisyen
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  16-01-2009
   TavsiyeNo: 19009
  Fatih sert gerçekten mesleki anlamda tutarlı etik ve bilgilidir.Üniversite yıllarından beri tanıdığım Fatih dürüstlüğü ve cana yakınlığıyla herkesin sevdiği biri olmuştur ve insanların güvenini kazanmıştır.Denizli'deki çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum ve birçok kez fikir ve bilgi alışverişinde bulunuyoruz böylece yeniliklerden ve bilimsel gelişmelerin gerisinde kalmıyoruz.Fatih Sert'in zayıflama ve diyaliz konusundaki başarılı yaklaşımları arkadaşı olarak bana gurur veriyor.Fatih beyin çalışmalarındaki başarıların devamı diler ve herkese tavsiye ederim.
  37 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   N.Gizem ŞEBER (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 85.105.1.CD

  12-12-2007
   TavsiyeNo: 4537
  Çok kısa süre tanımış olsanız bile güvenmek konusunda hiç çekinmediğiniz, her şeyi paylaşabileceğiniz, en gizli sırlarınızı verebileceğiniz, dürüstlüğünden ve doğruluğundan saniye bile şüphe etmeyeceğiniz insanlar vardır ya işte Fatih onlardan biri...Aynı okulda okumadık tamamen hayat şartları tanıştırdı bizi ama birarada geçirdiğimiz zaman diliminde bana "iyi ki böyle bir meslektaşım var" dedirtti. Diyetisyenden destek almanız gerekiyorsa seçiminiz Fatih olmalı. Onun güleryüzü, anlayışı ve sabrı ile bütün beslenme problemlerinizden kurtulacağınıza emin olabilirsiniz.
  28 (%97) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   NACİYE (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.249.162.ZJJ

  31-10-2007
   TavsiyeNo: 2837
  Zayıflamak isteyenler bu arkadaşı kaçırmasınlar tek kelimeyle harika ve inanılmaz ikna yeteneği olan bir dost. Neler yazmam lazım nasıl kelimelere dökerim fatihi bilemiyorum ama birkez tanımak ve ondan danışmanlık almak herkese yeter gerçekten işini bilen doğru ve kurallara sadık kalan inanılmaz sakin ve dostcanlısı biridir . Evet okuldan tanığım bir arkadaşım ve yazımda hiç bir abartı yok tavsiye almak onunla sohbet etmek kimseye zarar vermez. Diyetisyen naciye ila deniz
  24 (%96) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Fatih SERT Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  Kayseri, Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 2004 – 2005 Eğitim – Öğretim Dönemi içinde Çocuk Onkoloji, Süt Çocuğu, Adölesan, Yeni Doğan – Prematüre Servisleri’nde, Yanık ve Nütrisyon Ünitesi’nde, Cerrahi ve Dahiliye Servisleri’nde, KBB ve Göz, Ortopedi ve Kadın Doğum Servisleri’nde staj yaptı.
  Kayseri, Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Tıp Fakültesi Hastanesi Yemekhanesi’nde stajyer olarak hastanede yatan hastaların günlük tıbbi beslenme tedavilerinin özellikleri ve hastanede çalışan personelin çalışma aktiviteleri ile bağlantılı olarak enerji ve besin öğesi ihtiyaçlarına göre hazırlanan menüler ve mutfakta diyetisyen çalışması konusunda eğitim aldı.
  Kayseri, Erciyes Üniversitesi Yılmaz-Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi, Semiha-Asım Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi, Mehmet-Kemal Dedeman Onkoloji Hastanesi’nde staj yaptı.
  Lisans eğitiminin son yılı “üniversite öğrencilerinde ergojenik kullanımı” adlı mezuniyet tezini hazırladı.
  Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 10.10.2005 – 10.01.2006 tarihleri arasında İstanbul NUTRASLİM zayıflama ve güzellik merkezi Levent şubesinde beslenme ve diyet danışmanlığı yaptı.
  16.01.2006 – 18.09.2006 tarihleri arasında DENİZLİ SİSTEM GROUP bünyesinde Denizli Devlet Hastanesi mutfağında proje sorumluluğu ve kurum diyetisyenliği görevini yürüttü.
  01.12.2006 – 30.11.2007 tarihleri arasında G.A.T.A Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma hastanesinde ve Fenerbahçe Orduevinde yedek subay olarak askerlik görevini tamamladı.
  15.12.2007-25.03.2008 tarihleri arasında Denizli’de faaliyet gösteren RTS-Eczacıbaşı Diyaliz Merkezi, Özel Sağlık Hastanesi (ER-PA) Diyaliz Ünitesi ve Özel Ege Hastanesi bünyesinde beslenme danışmanlığı ve diyetisyenlik görevlerini yürüttü.
  Şu anda;Denizli ilinde bireye özel beslenme programı düzenlemek suretiyle danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
  Sevdiği Uğraşlar : satranç,yüzme,doğa yürüyüşü..

  Sevdiği Muzikler : özgün

  Sevdiği Sözler : >>sorunlar insanların ağzından çıkan sözlerden,hastalıklar ise ağzından giren besinlerden kaynaklanır>>çin atasözü  » İletişim Bilgileri
  Fatih SERT Adresiİş Adresleri
  -
  Fatih SERT Telefon Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (555) 253 71 68

  Telefon 2 :
  (258) 264 64 48
  Fatih SERT İletişim E-Posta
  Mesaj Gönderin
  Fatih SERT MSN/ICQ/AIM Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Fatih SERT Kişisel Bilgileri Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Erkek
  Doğum Tarihi
  1983
  (32 yaşında)
  Doğum Yeri
  Saint Doulchard-Fransa
  Mezun Olduğu Üniversite
  Erciyes Üni.
  Mezuniyet Yılı
  2005
  (10 yıllık mesleki tecrübesi var)
  Yabancı Dil
   

  Fatih SERT Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Fatih SERT Mesleki Videolar Mesleki Videolar:
  -

  Fatih SERT Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  zayıflamak, sağlıklı beslenme, dengeli beslenme, yeterli beslenme, adölesa beslenmesi, gebelikte beslenme, emziklilikte beslenme, sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme, menü düzenleme

  15:13
  Top