2007'den Bugüne 92,408 Tavsiye, 28,230 Uzman ve 19,991 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Mine İNAL AKKAYA
Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi - İzmir
Aile Danışmanı

Mine İNAL AKKAYA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mine İNAL AKKAYA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

144
(%97.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Mine İNAL AKKAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mine İNAL AKKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çocuk Gelişim Uzmanı Mine İNAL AKKAYA mesleki iletişim ve destek sayfasıdır. Çocuk gelişimi ve aile danışmanlığı, pedagoji, bebek gelişimi ve eğitimi, nöro-motor ve psiko-motor gelişimsel alanların değerlendirilmesi, Bayley III Bebekler ve Küçük Çocukları Değerlendirme Ölçeği ve Denver II Gelişimsel Tarama testi uygulama ve yorumlama,gelişimsel gecikmelerin erken dönemde saptanması ve her çocuğa özel gelişim destek programları oluşturularak gelişimin desteklenmesi ve takibi, oyun ve oyuncak mate...
 
Mine İNAL AKKAYA'nın İletişim Bilgileri
Mine İNAL AKKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1980 (44 yaşında)
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2002 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mine İNAL AKKAYA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Denver II gelişimsel tarama testi uygulaması-çocuk objektif testleri uygulama-0-6 yaş arası gelişim takibi-aile danışmanlığı-gecikmiş konuşma-normal gelişim destekleme-bebeklik ve erken çocukluk gelişimi-bebek ruh sağlığı

Mine İNAL AKKAYA'nın Makaleleri Mine İNAL AKKAYA'nın Makale ve Yazıları
1 Makale

Mine İNAL AKKAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gülşah DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93267
Mine Hanımla 2 yaşındaki oğlumun sendromlarıyla😊 başedemediğim bir dönemde tanıştık. İyiki de tanışmışız😍 Herşeyi çocuktan bekleyen bir anne baba olma yolunda bilinçsizce ilerlerken Mine Hanım bizim kendimizle yüzleşmemizi sağladı. Yaptığımız yanlışları, hatalı davranışlarımızı düzeltmemizde çooook büyük destektir. Sayesinde anne ve baba olarak çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini öğrendik önce 👌 Sonrası; gözle görülür başarı👍 Çok zor zamanlarımız da oldu elbette😞 Fakat Mine Hanımın desteğini hep hissettik. Yerinde ve ilaç gibi tespitleri sayesinde daha iyi ebeveyn olma yolunda ilerliyoruz. İyiki bu zor zamanımızda karşımıza çıkmış🙏 Vesile olanlara teşekkür ederiz öncelikle. Başımız sıkışıp zorda kaldığımızda rahatsız ederiz kendisini hala🙈 Sabrınız ve güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler... ılgaz&Gülşah&Özkan
     2 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92853
izmirde bulunduğum sırada kendisinden kızımın 2 yas sendromu ile ilgili danışmanlık aldım .işini kalbiyle yapan nadir insanlardan biri .ilgisi becerisi ve aklıyla bana ve kızıma çok yardımcı oldu .sonrasında bir çok sorun için hep kendisiyle irtibat kurdum .herseferinde özenle dinledi.Kendimdeki farkı hissettim bunu aileme ve çevreme cok guzel yansıttım. Olaylara o kadar hakimki Hocamız öyle can alıcı sorunlara deginiyorki sanki öncesinde bir ongorusme yapılmış izlenimini veriyordu. Küçücük odasına dünyalari sigdiran nesesiyle ve enerjisiyle çocukları kendine ozlettiren sevimli ve güzel yürekli insandır. .
     2 Beğeni    
Elanur Günaydın
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92824
Mine Hoca ile Erzurum Bölge hastanesinde stajyer öğrenci olduğum dönemde tanıştık.Üniversitede öğrendiklerinizi uygulama olarak görmeniz kalıcı olması açısından çok önemli ve ben bu konuda çok şanslıydım.Sayesinde farklı envanterler, değerlendirmeler gördüm ve ailelere anlayışlı yaklaşımına bizzat şahit oldum.Birçok ailenin davranış problemlerini aşarak olumlu geri bildirimlerine şahit oldum.Çocuklarla iyi iletişimi, aileye olan ilgili ve anlayışlı yönleriyle harika bir Çocuk Gelişim Uzmanı. İyi ki tanıdım.. Çocuğunuzla ilgili yardım almanız gereken bir durumda kesinlikle Mine Hocamla tanışmanızı ve zorlukları beraber aşmanızı öneriyorum :)
     2 Beğeni    
Bahar Çorman
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92822
Çok heyecanlı bir o kadar da istekli başladığım yaz stajıma tecrübeli işini severek yapan güler yüzlü Mine Hocayla karşılaşcağımı bilseydim daha önce başlardım😊 Çocuk Gelişimi hakkındaki bilgisi ve tecrübesi destek alan ailelerin yüzlerine mutluluk olarak yansıyor. Sayesinde gelişim gösteren çocuklar kendilerinden daha emin,güvenli ve mutlu olarak ayrılıyor yanından 👼👍🏻 Her zaman bana da kendimi geliştirmem için yardımcı olan Mine İnal Akkaya hocama teşekkür ediyorum ve ailelere çocuklarıyla ilgili her konuda tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Dilek PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92808
Benim kızım 26 haftalık doğdu.İzmir tepecik eğitim araştırma hastanesinde 3 ay kaldık. Hastanemizin çocuk gelişim uzmanı Mine hanımla bu şekilde tanıştık kızımın bütün gelişimsel takiplerini yapıyor. Hayatımızda İyiki var. İşinde son derece özenli ve mesleki donanımı çok iyi. Onun sayesinde kızımın gelişimi ile ilgili hiç birşeyi atlamıyoruz. Verdiği tavsiyeler sayesinde ve Pozitif Enerjisi ile yanımızda olması bizim birçok durumun üstesinden gelmemize sebep oldu kesinlikle gözümüz kapalı herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Bilgin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44425
Ben 2.5 yaşında kız çocuğu bir babayım.Çocuğuma aşırı ama çok aşırı derece de bağımlı olan biriyim. Mine hanımı tanıyana kadar inanın iyi niyetle yaptığım fakat yanlış yaptığım tüm hataları göremiyordum.Kendisi Tepecik eğitim ve araştırma hastanesinin değil bana göre türkiyenin dalında en iyilrinden.Kızımdan önce benim gelişmemi kendimi kontrole almamı sağladı.Kendisinden önce ismini burda yazıp kırmak istemediğim çocuk gelişimcilerden yardım alsada ne bende ne de çocuğumda ilerleme kaydedememiştim. Çocuğum bakıcıdan şiddet görmüş olduğu o durumdan şu an kreşin en pozitif çocuğa dönmesinde en önemli etken oldu iyiki varsın hocam.em kızım hem diğer çocuklar için. Kızımeyza adına da teşekkür ederim :)
     17 Beğeni    
Necla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2010
TavsiyeNo: 31992
Ben Necla,Mine hanım a oğlumun bir problemi nedeniyle yönlendirildm.Samimi,anlayışlı,sevecen tavrı ile ilk olarak oğlumun beğenisini kazandı.kolay iletişim kurması anlaşılır olması nedeniyle oğlumun severek tedavi olmasını sağladı.konuları yakından takip ettiği,disiplinli,anlayışlı çalışmasısorunların çözümünde çok etkili oldu.Mine hanım ebeveyn olarak bizlere de problemlerifarklı açıdan anlamayı,oğlumuza farklı bir pencereden bakmamızı sağladı.sadece soruna değil,sorunu meydana getiren etkileride çözüm getirdi.sayesinde oglumda yakınlarımında farkettiği değişimler gelişimler yarattı.kendisine çok teşekkür ederim. mine inal akkaya problemlerinizde size en iyi şekilde yardım edecektir.
     24 Beğeni    
Sinem Sekkin
14.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25677
Sayın İlgili, Mine İnal Akkaya'yı özel yaşantısından tanımaktayım. Kendisini kişisel anlamda sizlere anlatmam gerekirse ne kadar güleryüzlü, işi konusunda disiplinli, anlayışlı, güvenilir ve çok iyi iletişim kurabilen bir pedagog olduğunu belirtebilirim. Çocuklar üzerinde gerçekten çok etkisi olduğunu, onları hem çok sevdiğini hemde davranışları konusunda doğruları çok güzel bir yöntemle gösterdiğini birebir gözlemlemiş bulunmaktayım. Sizlere de ihtiyaç duymanız halinde, çok iyi aile danışmanı olacağı konusunda kendi adıma tavsiye de bulunabilirim. Kendisinin gerek iş tecrübesi ve gerekse kişisel özellikleri ile çok olumlu bir ilişki kurabileceğinize inanmaktayım. Saygılar dilerim, Sinem Sekkin
     38 Beğeni    

Mine İNAL AKKAYA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcileri Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Mine İNAL AKKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1980
(44 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Mine İNAL AKKAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Mine İNAL AKKAYA Mesleki Videolar Videoları
-

20:49
Top