2007'den Bugüne 81,168 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,067 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Bayram GÜNDÜZ

Şehir

Kocaeli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

40

[Uzm.Psk.Bayram GÜNDÜZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Bayram GÜNDÜZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

517
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBayram GÜNDÜZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Bayram GÜNDÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Şener YAZICIPsk.Şener YAZICI
Yaklaşık 10 yıllık dostluğumuzun ve 6 yıllık beraber çalışmamızın birikimi ile bu tavsiye yazısını yazmaktayım. Şener hoca mesleki donanımını, tecrübe...
Nur GEZEKPsk.Nur GEZEK
Nur hnm ile hoş bir tesadüf ile tanıştım,şimdi iyi bir arkadaşım ve mesleki paylaşımlar yaptığım-yapacağım bir meslektaşımdır. İyi yürekli pozitif dur...
Psk.Sevgi SAMAR
Sevgi hanımla Wisc-r Zeka Testi eğitiminde tanıştık. Bir kaç gün beraber vakit geçirmiş olmamıza rağmen çok mesleki paylaşımımız oldu. Kanımca psikolo...

Bayram GÜNDÜZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Aile ve Çift Danışmanlığı
-Yetişkin Ruh Sağlığı
-Sosyal Fobi - Atılganlık eğitimi
-FOBİLER (Yükseklik, karanlık, asansör,kapalı alan..)
-Uyku sorunları
-Ergenlik Dönemi Danışmanlığı
-Cinsel İşlev Bozuklukları
-Depresyon
-Panik atak
-Dikkat eksikliği
-Kaygı bozuklukları
-Duygusal Sorunlar
-Obsesif Kompulsif bozukluk - Takıntılar
-Yaygın gelişimsel bozukluklar
-Alkol ve Madde Bağımlılığı
-Yaşlılık Dönemi Sorunları

-ÇOCUK DAVRANIŞ SORUNLARI
(Alt ıslatma-Parmak emme-Yalan-KARDEŞ KISKANÇLIĞI-Tırnak yeme-Dışkı kaçırma-Gece korkuları-Agresyon,Dikkat-Algı prob.-Hiperaktivite bozukluğu-Okul fobisi)

-Psikolojik TESTLER: Gelişim,Zeka,Kişilik Analiz,DikkatAlgı, Yetenek ve Diğer Psikolojik Testler...

-Özgüven sorunları
-İmaj Danışmanğı - Yaşam Koçluğu
-Tik bozuklukları
-Yeme problemleri
...[Devamı...]

Bayram GÜNDÜZ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Bayram GÜNDÜZ'ün Özgeçmişi
2000 yılında Hacettepe Üniversitesinde başlayan ve en büyük hobim olan mesleğim benim için bir yaşam tarzı oldu desem abartmış olmam sanırım.
Bu alanda geçen 19 koca yıl benim için bir yaşamsal eğitim ve paylaşım süreci olmuştur.
İnsanların yaşamlarına yaptığımız küçük dokunuşlarla ortaya çıkan büyük değişimlerin hazzı hiçbir şey ile ölçülemez...
Yine, yeni, yeniden insan....

Bayram GÜNDÜZ Tavsiye Yazıları Bayram GÜNDÜZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 S.S (Danışan)
 IP: 176.55.21.CB

05-04-2019
 TavsiyeNo: 109161
Merhaba, Bayram Bey'i yıllardır taniyorum. Kendisini ve yaklaşım tarzını çok dostça ve samimi buluyorum. Çocuklarım ve ailemle ilgili aldığım danışmanlık boyunca kendisine ve tavrına hayran kaldım. Gerek insan doğası, iş yaşamı ve hayat hakkındaki bilgisi ve ilgisi gerekse arkadaşça tavrı sebebi ile kendisini şiddetle tavsiye ederim. Terapilerim sırasında verdiği örnekler ne kadar tecrübeli, öngörülü ve vizyon sahibi bir insan olduğunu gözler önüne sermiştir. Hayat mücadelesinde tikandiginizda mutlaka Bayram Bey'e ait AURAS Danışmanlığa uğramanızı oneririm.
     2 Beğeni    

 Bengü ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.240.201.ZJJ

25-03-2019
 TavsiyeNo: 108958
Bayram Bey ile 2015 yılında tanışma fırsatım oldu. Kendim icin donanımlı bir psikolojik danışman ararken internet üzerinden kendisine ulaşmıştım. Yaklaşık 4 senedir hayat planlamam ve ailevi sorunlarım konusuda desteğini almaktayım . Özellikle eğitim durumum ve izlediğim yol üzerinde çok emeği vardır . Diğer uzmanlarla kıyaslandığında ise gördüğüm en önemli özelliği donanımlı ve tecrübeli oluşudur. Danışanlarına her zaman güven vermesi mesleğinde geldiği noktayı anlatmakta yeterli olacaktır. Tanıdığım 4 yıl içerisinde kendisini daha da ileriye taşıdığını görüyorum . Onu 3 kelime ile tanımlayacak olsam ; dürüst, planlı ve güler yüzlü olduğunu söyleyebilirim. Ofisindeki düzen ve çalışanları ile arasindaki bağ, onu tanıyanların gözünden kaçmayacaktır. Herkesin muhakkak zaman ayırıp tanışmasını tavsiye ederim .
     3 Beğeni    

 haitcef (Danışan)
 IP: 78.190.142.YZL

20-03-2019
 TavsiyeNo: 108901
Merhaba , Bayram Beyi bir yakınımın tavsiyesi üzerine ayrıca kendi yaptığım araştırmayla beraber buldum.Yüksek kaygı durumum , hayatımda olumsuz şeylerin sürekli tekrar etmesi ,insanlarla ilişkimde bağ kurma sorunum vs.sebebiyle bir danışmana ,terapiste gitme düşüncesi oluştu.Mesleğini seven ve ticari kaygıdan ziyade danışanlarına nasıl daha iyi yardımcı olabilirim diye uğraşması ve bunu hissetirmesi size güven veriyor ve bu seanslara devam etme kararımı güçlendirdi. Nerden anladınız derseniz size şunu söyleyebilirim ;ilk 2 seansta eğer çözüm ya da izleyeceği yol konusnda karşılıklı uyuşamassak devam etmeyeceğimizi söyledi.Ki isteseydi bunu belirtmezdi.Bu ayrıca bana güven verdi.Diğer psikologlar gibi "anlıyorum" cümlesinin ötesinde gerçekten sorununuzun temas noktalarını buluyor. Sizi de küçük ödevlerle dahil ediyor öyle ki tek teraflı değil karşılıklı iletişime geçiyorsunuz. Daha kalıcı çözümler için adım atıyorsunuz. Psikiloga gitme çekincelerim başta olduysa da şu anda kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri diye düşünüyorum. Tüm bu sebeblerden dolayı kesinlikle Bayram Beyi tavsiye ederim . Şu anda bir ekip olarak bir çok uzman psikologla beraber çalışıyorlar. Ofisin ferah ortamı sizi sakinleştirken,seansa ilk girişniz ve çıkışınız arasında büyük bir fark oluyor.Adeta rahatlamış ve huzuru biraz olsun yakalamış olmanın mutluluğunu hissedebilirsiniz.
     3 Beğeni    

Rabia GÖKSU Fotoğraf  Psk.Rabia GÖKSU
Kocaeli - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-11-2018
 TavsiyeNo: 106670
Bayram Hocam birçok kalbe dokunan hem kişisel gelişim anlamında hem de mesleki öğretileriyle hayatımın dönüm noktasında elimden tutan çok değerli, tecrübeli bir Psikologtur. Mesleğini yaşam biçimi olarak görmesi, samimiyeti ve danışan - danışman ilişkisinde öncelikle güven ve gönül köprüsü kurmayı ilke edinmesi başarılarının tesadüf olmadığının adeta kanıtıdır. Öğretilerinden ötürü kendisine minnettar bir Psikolog olarak 15 seneye dayanmış tecrübesi ve hemen her vakadan danışanlarının pozitif geri bildirimlerine dayanarak tavsiye yazımı yazmış bulunmaktayım.
     3 Beğeni    

 F. (Danışan)
 IP: 176.227.59.YJC

13-01-2018
 TavsiyeNo: 101418
Merhaba, Bayram bey ile annem sayesinde tanıştım. Annemin önermesinin sebebi öncelikli olarak Bayram beyin 'Hacettepe Üniversitesi mezunu bir Uzman Psikolog" olması. Bayram bey çok başarılı mesleki kariyere sahip olmasının yanı sıra çok iyi bir insan ve bu durum terapinin devamı konusunda fazlasıyla önemli bir faktör. Kesinlikle sizin güveninizi kazanabilecek bir danışman çünkü Bayram beyin gerçekten sizin için iyi bir şeyler yapmak, yardım etmek istediğini hissettiğiniz, bu konuda kendine güvenen, samimi ve içten bir yaklaşımı var. Psikoterapide psikolog seçiminin hayati önem taşıdığına inanan insanlardan biriyim. Çünkü kendi isteğinizle ve farkında olarak bütün düşüncelerinizi teslim ettiğiniz bir paylaşım içerisinde oluyorsunuz. Şu an terapiye devam etmekte olan bir danışan olarak yazıyorum. Bazı "diğer psikologlar" gibi sadece "anlıyorum" kelimesini kullanmıyor. Paylaştığınız şey her ne olursa olsun sizi ciddiyetle dinleyip anladığını belli eder nitelikte öyle bir soru soruyor, yorum yapıyor ki sizin için sorun olan konuya bakış açınız değişiyor ve ”bu konuya neden daha önce bu açıdan bakmadığınızı” kendinize soruyorsunuz. Bayram bey ile her görüşmeden sonra kendimi "daha farkında" hissediyorum, hiç bakmadığım bir pencereyi araladığımzı görüyorum. Bu durum mesleki kariyerimde ve sosyal ilişkilerimde olumlu geri dönüşler almamı sağlıyor. En önemlisi de Bayram bey herhangi bir konuda takıldığınız yerde seans dışında da ulaşabileceğinizi bildiğiniz ve bu konuda sizi yüreklendiren bir danışman, işini severek yapıyor olması harika bir şey. Hiçbir probleminizin olmadığını düşünseniz bile yaşam kalitenizi artırmak adına Bayram bey gibi işini severek yapan ve bu konuda çok başarılı olan bir danışmanla çalışmanızda fayda var. Hayatın çok daha güzel bir yer olduğunu farketmemi sağladığı için Bayram beye sonsuz teşekkür borcum var ve giderek artıyor. Bayram GÜNDÜZ'ü kesinlikle tavsiye ediyorum. Hala Bayram beyden öğreneceğim çok şey var.
     7 Beğeni    

 Murat M. (Danışan)
 IP: 85.105.37.YFL

12-12-2017
 TavsiyeNo: 100846
Bayram Bey ile siteniz vasıtası ile tanıştım. Eşimin yaşadığı sorunlar ile alakalı kendisine danışan olduk. Uzun bir süredir ve hala devamlı olarak kendisinden ailece destek almaktayız. Gitmeden önce gerçek anlamda ön yargılarım vardı ama Bayram Bey'i tanıdıkça hepsinin ne kadar boş ve gereksiz olduğunun farkına vardım. Bayram Bey gerçek anlamda iyi bir psikolog ve her şeyden önemlisi çok düzgün karakterli bir insan. Onunla tanıştığımız için gerçekten çok şanslıyız. Emin olun terapiye girdiğiniz anda o olumlu havayı sizde hissedeceksiniz. Mesleğini severek yapan biri ve bence bu özelliği onu bu konuda daha başarılı yapıyor. Bu mesleği icra ederken sanırım güler yüzlü olmak şart ama emin olun Bayram Bey bunu kesinlikle içinden gelerek yapıyor. Onun bu halleri yanında çalışan kişilere de yansımış bence.
     4 Beğeni    

 Yasar KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.9.WD

04-12-2017
 TavsiyeNo: 100631
Öncelikle merhaba hayatında hiç danışman veya psikolog yardımı almadım farklı dusuncelerde görüyordum özel bi işyerinde çalıştığım sevdiğim bi abladan Bayram beyi önerip oyle psikolog yardımı almaya başladım hayatim oyle bir çıkmaza girdi ki ne yapacağımi bilmiyrrumdum çıkmaza girmiştim kafam hep dalgın hep basımdan geçen olayı düşünüp neler yapacağım diye dusnuyordum .Bayram beyi tanıdım o ilk günü hiç alkimdan gitmiyor ellerim titriyor yaşadığım olayları karistiyrum nasıl anlatcagimi bilmiyrdum devamlı sacmaliyrdum ama bayram bey sayesinde eski si gbi hayatim düzene girmeye basldi tavsiyeler üzerinde bana çok yardımcı oldu inanamdim ilk onceleri halen bana psikolog bana ne yardımı olabilir diye dusnuyrdum ama bayram bey tavsiyelere ve öneriler sayesinde tekrar eskisi gbi ozguvenim geldi sonsuz TEŞEKKÜRLER IYI KI VARSINIZ SAYGILAR...
     4 Beğeni    

 İrem (Danışan)
 IP: 85.100.173.YZ

02-12-2017
 TavsiyeNo: 100614
Bayram Hoca ile tavsiye üzerine tanıştık. Bundan bir 5 sene öncesinde annemi kaybettim. O zamanlar içine kapanık, depresif bir haldeydim. Bayram Hocayla tanışmamız dönüm noktamız oldu diyebilirim. Babam, ben ve kardeşim beraber destek aldık. O süreci travmasız atlattık Allah’a şükür Bayram Hoca sayesinde. Bana kendimi öğretti. Fikirlerim, düşüncelerim o kadar olgunlaştı ki farklı bakış açılarıyla bakmayı öğretti bana, bize. Hep örnek aldığım biri oldu. O kadar sıcakkanlı birisi ki bir abi bir arkadaş izlenimini veriyor bana. Bayram Hocayla konuşurken o kadar rahat anlatıyorum ki sıkıntılarımı sanki anlatınca hepsini sihirli değnekle halledecekmiş gibi. Gerçekten de öyle aslında elinden gelenin en iyisini yaptığına eminim. Sonrasında babam evlendi, yine sıkıntılar ortaya çıktı. Bayram Hocayla görüşmeye devam ettik. Her zaman her konuda ailemize yardımları sayesinde çok daha çabuk atlatıldı çoğu şey. Gerçekten idolum kendisi. Şu anda psikoloji öğrencisiyim inşallah ileride onun gibi başarılı bir danışman olabilirim. Gözünüz kapalı her şeyi anlatabileceğiniz ve aile sıcaklığı ile karşılaşacağınız birisidir. Her şey için teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    

 Asiye A. (Danışan)
 IP: 212.252.74.ZYD

07-04-2017
 TavsiyeNo: 95806
Bayram bey ile 1 yıl kadar önce kendimi tamamen kendimden umutsuz hissettiğim bir zamanda tanıştım ve daha ilk seansımızdan çıkışta ne kadar rahahatladığımı ve iyi hissettiğimi anlatamam insana güven veren bir duruşu var ve en önemlisi gerçekten tan destek olan bir danışman. Şu an yine görüşmeye devam ediyoruz ve sabrıyla, içtenliğiyle hep yanınızda olduğunu hissettiriyor ne zaman olursa olsun ulaşıp derdinizi anlatabiliyorsunuz mesajlara aramalara mutlaka geri dönüş yaparak yalnız olmadığını hissettiriyor size. Bu zor zamanlarımı tekrardan Bayram hocamın yardımıyla atlatacağıma gönülden inanıyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

 Cem (Danışan)
 IP: 95.8.5.J

18-03-2017
 TavsiyeNo: 95373
Bayram Gündüz ile Annem vasıtası ile tanıştım.O zamanlar sinirli, stresli, sıkıntılı bir dönemdeydim.Şimdi dönüpte baktığımda o zamanlara keşke daha önce tanısaydım diyorum.O sinirli, tikli , takıntılı dönemler artık geride kaldı.Hayata bakış açımı ve ufkumu değiştirdi.Hayatı zorlaştırmak yerine akıl ve mantık çerçevesi içerisinde kolaylaştırmanın yolunu gösterdi.En önemli şeylerden biri de hiç bir zaman Bayram Bey olmadı, hep Bayram Abi oldu.Samimiyeti ve içtenliği ile aramızda çok güzel bir ilişki oluşturdu.İyi ki tanımışım diyebildiğim için , hayatıma değer kattığı için , daha mutlu, huzurlu, saglıklı, sakin olabildiğim için Bayram Gündüz'ü tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    

 Pelin (Danışan)
 IP: 95.8.5.CY

05-01-2016
 TavsiyeNo: 84686
Bayram Bey'i bu site sayesinde tanıdım . İlk defa psikolog yardımı alacağım için endişelerim vardı ama Bayram Bey'i tanıdıktan sonra bütün endişelerim kayboldu. İçten samimi ve huzur verici tavrı gerçekten işini tam anlamıyla yerine getirdiğinin göstergesi. Daha ilk seansimizda bile kendimi okadar değerli ve güvenli hissettim ki. Bu zamana kadar kendimin farkında değilmişim. Sadece seansla olmayıp seans dışında da iletişim kurup yanımizda olmasi ayrı bir ayrıcalık . İyiki varsınız Bayram Bey iyiki tanımisim sizi daha mutlu hissediyorum kendimi şimdi. Bu yüzden Bayram Beyi şiddetle öneriyorum. 😊😊😊
     14 Beğeni    

 şengül aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.223.106.YLY

30-05-2014
 TavsiyeNo: 69098
Bayram hocamı bu site sayesinde tanıdım ,Bir tranva yaşamıştım anti deprasanlarla yaşar olmuştum ilaçlar bana bir faydası olmadığı gibi yan etkileri çalışma ve düşünmeme engel oluyordu belki tranva sebebini unutmuştum ama ilaçlara bağımlı karamsar insanlara güvensiz olmuştum bu halim oğlumuda etkiliyordu çevremide Bayram hoca yeni bir hayata gözlerimi açmam için perdeleri kaldırdı Allah oldan binlerce KEZ razı olsun ben şimdi hayatta yeni bir sayfa açtım eğer ki yardım almak isterseniz kesinlikle Bayram hoca derim .HOCAM TEŞEKKÜR EDERİM ..
     11 Beğeni    

 N.A (Danışan)
 IP: 176.219.167.YYJ

14-03-2014
 TavsiyeNo: 67184
Merhabalar,ben çok üzgün ve çaresiz kalıp tıkandığım bir anda bir uzman ararken,bu site aracılığıyla kendisine ulaştığım Bayram bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum.Kendisine 6 yaşındaki kızımın aşırı çekingenliği ve bir takım fobilerinden dolayı başvurmuştum.Anne,baba olarak hatalarımızı farkettirip kendisininde desteğiyle kısa sürede çözüme ulaştık.Bu arada benim daha çok kendisine ihtiyacım olduğunu anladım.Stres,üzüntü,kaygının verdiği bir çok sıkıntıyla karşısında kendimi ifade edemeyip ,cümle kuramazken onun içten,samimi,huzur verici tavrı ve muhteşem sabırlı kişiliğiyle o kadar yardımcı oldu ki tavsiye etmemek mümkün değil.Şimdi enkazdan çıkıp yeniden doğruldum,güneşi görüyor,nefes alıyorum.Ve ve şimdi bilinki Gebze'de doğru,dürüst,güvenilir bir psikolog var.Kesinlikle ve kesinlikle Bayram beyi tavsiye ediyorum.
     21 Beğeni    

 K.K (Danışan)
 IP: 78.174.219.YJ

29-09-2011
 TavsiyeNo: 44557
Bayram hocayı 3 yıldır tanıyorum kendisiyle arkadaş tavsiyesisiyle tanıştım, tanıdığım günden beri hayatımda çok şey değişti. majör depresyondan dolayı aşamadığım bi takım problemlerimi beraber aştık.alanında uzman bir psikolog bana öneren arkadaşım bayram beyin danışanlarıyla yakından ilgilenmesinden bahsetmişti;az bile söylemişgerçekten danışanlarına karşı çok ilgili,güler yüzlü ,pozitif .gerçekten anlaşıldığınızı hissediyorsunuz. ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim ...
     22 Beğeni    

 ERCAN TEKİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.38.224.ZYL

03-06-2011
 TavsiyeNo: 42236
Bayram Bey ile tanışıklığımız aynı şehirde çalışmaya başladığımız zamana denk gelmekte. Kendisi, mesleki gelişimine önem veren vizyonu geniş bir uzman. Danışan uzman iletişiminden önce, insan iletişime önem vermesi zaten kendisini diğerleri arasında oldukça farklı kılmakta. İletişimini sadece seans odaklı değil, seans dışında da sürdürmesi, kurduğu ikili ilişkinin de bir göstergesi. Profesyonel hizmetinde ise niteliğinden ödün vermemekte. Kendisine aynı zamanda, zaman zaman danışan sevkettiğimden olsa gerek, Bayram Bey adına bir çok teşekkür var dağarcığımda. Kendisine meslek yaşantısında başarılar diliyorum.
     23 Beğeni    

 mesude (Danışan)
 IP: 88.242.131.YWW

31-05-2011
 TavsiyeNo: 42164
Bayram beyle bu site aracılığıyla tanıştım..hayatımın kötü giden bir dönemiydi güvenebileceğim birini arıyordum.zaten hayatta ki en önemli duygularımızdan biri değil midir güven..hiç koşulsuz bana zaman ayırdı ve ilk görüşmemizden itibaren bana çok yardımcı oldu. size herzaman yardımcı olmaya hazır samimi bir danışmandır kendisi..ama en önemlisi de değerlik duygusu sanırım...görüşmelerimiz sırasında bunu bana o kadar güzel yansıttık ki kendimi daha değerli ve güvenli hissetmemi sağladı...ona bu site aracılığyla tekrar teşekkür etmek istiyorum...iyiki varsınız...
     18 Beğeni    

 Ayşe (Danışan)
 IP: 78.175.222.B

14-12-2010
 TavsiyeNo: 37996
Bayram Beyi bu site sayesinde buldum.Kendisi ve mesleki donanımı hakkında yapılan yorumlar beni ona inandırdı,bireysel olarak ciddi anlamda danışmana ihtiyaç duyduğum bir dönemde,samimi olan bana gerçekten yardım eder dediğim son durak olarak tek uzman kendisi oldu, iyi ki de oldu :) Yaşamın bu kurallı cümlesinde devrik bir zamanda kendi başıma bocalar,sorunlarımı aşmaya çalışırken onun desteği ile bu çok daha çabuk, ağrısız, acısız gerçekleşti.Bayram bey çok mütevazi,çok içten,çok artı yüklü bir insan, ona konuşurken çok rahatsınızdır,kendinizsinizdir,tek bir kelimesi bile sizin ışığı bulmanızı sağlayabilir.Mesleğini yürekten severek icra eden, sizin problemleri çözmenize yardım eden hatta sağlamasını bile yaptıran iyi bir hocadır Bayram GÜNDÜZ :) Kısaca şiddetle tavsiyeediyorum Saygılar...
     26 Beğeni    

 hayriye vSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.246.58.YFD

08-07-2010
 TavsiyeNo: 34364
Merhabalar, Bayram bey ile tanışmam bu site sayesinde oldu ve iyi ki de oldu... Genç yaşına rağmen konusuna bu derece hakim olması beni çok etkiledi, kendisine bir kez danışan olarak gidiyorsunuz sonrasında sanki hayatınızdaki en yakın dostunuz oluyor. gebze gibi bir yerde oturanlar buralarda profesyonel bir psikolog olmadığından yakınmasınlar Bayram bey bu konuda gercekten son derece mükemmel... burdaki yazımı okurmu bilmem ama eğer okursa kendisine buradan da teşekkür etmek istiyorum. ben sorunlarımı kulak ardı etsemde, her fırsatta beni arayıp hatırımı sorduğu için ve benimle benden cok ilgilendiği için...:))) iyi ki varsınız sakın buralardan biryere gitmeyin...:))
     13 Beğeni    

 Hatice S. (Danışan)
 IP: 81.214.237.ZCY

26-06-2010
 TavsiyeNo: 34097
Merhabalar, öncelikle Bayram bey’ e çok teşekkür ediyorum. Bayram bey’i tavsiye ediyorum sitesinden buldum. İlk defa bir danışana gidecektim tabi böyle durumlarda insan düşünüyor nasıl birisi, beni nasıl karşılar yada bana yardımcı olabilir mi ki diye kafamızda sayısız soru işaretleri dolaşıyor. Buradan size kesinlikle Bayram bey’i öneriyorum gerçekten alanında uzman, her sorununuzu ciddiyetle dinleyip size en uygun ve sonucunda yaşamınızda ki problemleri başarılı bir şekilde aşmanızda yardımcı olup, samimiyetiyle de sadece bir danışan değil bir dost olduğunu zamanla anlayacaksınız. Her aradığınızda, mail attığınızda yada her hangi bir durum olduğunda konuşmak istediğinizde kesinlikle sizi geri çevirmez görüşmesi var ise bittiğinde mutlaka sizi arar. Bayram beye ilk gittiğimde kendimi çok kötü hissediyordum ilk görüşmemizde karşısında sorunlarımı çok rahat bir şekilde anlattım ve hiç beklemediğim kadar ağlamıştım,,, ama şimdi bayram beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu zamana kadar kimse, bana başarılı olabileceğim yolları gösteren olmamıştı. Hayatım boyunca benim çok işime yarayacak takdikleri öğrendim. Ve şunu hiçbir zaman unutmayalım hayatımızda yapacağımız en iyi yatırım kendi kişiliğimize ve yaşamımızadır ben bu düşünceyle gittim ve karşılığını fazlasıyla aldım. Her zaman sadece bir danışan değil de dostunuzun olacağını istiyorsanız sizlere Bayram beyi şiddetle tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    

 ELİF H. (Danışan)
 IP: 78.174.222.FZ

06-06-2010
 TavsiyeNo: 33607
Bayram beyle bu site sayesinde tanışmıştım.Yazılan yorumlardan etkilenerek danışanı oldum.İnanın yazılanların hepsi bence az.Yaşı çok genç olmasına rağmen işini çok iyi yapan ve en önemlisi çok severek yapan biri.Asla amacı bu işte ticari değil.Ona 4 defa gittik ve hayatımda bazı şeyler değişti tabiki olumlu yönde.İnanın elimden gelse onu her hafta ziyaret etmek isterim.Hiç bir sıkıntınız olmasada onunla paylaşmak çok rahatlatıyor insanı.En yakınınızla paylaşamadığınız şeyleri bile rahatlıkla onunla paylaşabiliyosunuz.Ve ben eşimle gidiyorum eşime böyle şeyler çok saçma gelmesine rağmen onu tanıdıktan sonra onunda fikri değişti.Oda çok seviyor kendisini.Ben kafasında acaba bulunan herkese bayram beyi çok içtenlikle tavsiye ediyorum.Onu tanımakta bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum...
     14 Beğeni    

 Can Murat GÜNGÖR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.240.23.YYJ

20-03-2010
 TavsiyeNo: 31627
Bayram benim için hem çok iyi bir dost,hem de meslektaş olmaktan gurur duyduğum bir insan. 6 ayı aşkın bir süredir kendisiyle çalışmaktayım ve birlikte iş yapmaktan son derece keyif alıyorum. mesleki anlamda da bana olan katkısını asla göz ardı edemem... Bayram GÜNDÜZ akıp giden yaşamın içerisinde, kendisine tutunmak için son derece güzel bir dost olmasının yanı sıra; aynı iş yerini paylaşmak için de kusursuz bir takım arkadaşı. Yalnızca bir danışman olarak değil, aynı zamanda birlikte çalışılacak bir meslektaş olarak da başarılı bulduğum birisi... Mesleğindeki başarısını en iyi gösteren şeyse, kısa zamanda kat ettiği yol ve yakaladığı başarı olsa gerek... Yaşama dair bir çok şeyi paylaşmaktan keyif aldığım değerli dostum Bayram GÜNDÜZ'ü siz tavsiyeediyorum.com ziyaretçilerine de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum... Uzman Psikolojik Danışman Can Murat GÜNGÖR Mezun olduğu okul: Ankara Üniversitesi Mezuniyet No: 0758 Diploma No: 7839
     19 Beğeni    

 öznur (Danışan)
 IP: 195.87.244.D

05-03-2010
 TavsiyeNo: 31216
merhabalar 2004 yılından beri panik atak hastasıyım.uzun zamandır yaşadıklarım bir insanı yıpratırcasınaydı.bazı uzmanlar tarafından ilaca mahkum edildim taki 2 ay öncesine kadar.2 ay önce tanıştım bayram beyle 5 yıl boyunca yapılan tedavide hiç bir yol kadememiştik ama 2 ayda okadar çok gelişmeler olduki ben bile inanamadım özgüvenim kazandım.hayata karşı sağlam adımlarla durabiliyor ve karşı koyabiliyorum.çok teşekkürler bayram bey:) oğlumunda okul danışmanlığını yapıyor oğlumun o hareketli tavırları kayboldu derslerinde okadar çok gelişmeler olduki biz bile inanamadık:))öğretmeninden şikayet telefonları alırken şimdi başarılı olduğu arkadaşlarıyla uyum içinde bulunduğunu anlatan sözcükler duyuyorum bayram bey ailecek size teşekkürler:)
     17 Beğeni    

 M.A.B (Danışan)
 IP: 78.162.236.YW

01-02-2010
 TavsiyeNo: 30271
Herşeyin kötü gittiği bir zamanda bu sitedeki uzmanlar arasından Bayram bey ile iletişime geçtiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. Panik bozukluk ve depresyon teşhisi ile bana verilen ilaçlar ömrümün en çekilmez en zorlu günlerini uyuyarak atlatacağımı düşünmeme sebep oldu ancak ne mümkün :( Bayram beyin yönlendirmesi ve referansı ile önce nöropsikiyatri merkezine gittim ve doğru ilaçlarla terapilere başladık. İşlerin yoluna girdiğini görmek için çok beklemeye gerek yok.Şimdi herşey çok daha iyi Allaha şükür. 3sıfatla Bayram beyi tanıtmak çok zor ama Güler yüzlü, insanı çok iyi anlayan ve ön yargısız olması beni en çok mutlu eden yönleri. Beni Bayram beyle tanıştıran bu siteye çok teşekkür ediyorum. Bayram beyi Tavsiye etmek insanlık görevim ve sorumluluğum sanırım :)
     16 Beğeni    

 sıddık (Danışan)
 IP: 78.177.241.ZF

21-11-2009
 TavsiyeNo: 28355
Öncelikle herkese merhabalar ben ist üniversitesi Site Editörleri Tarafından Kapatıldı fakültesi öğrencisyim.Çok uzun zaman önceden oluşmuş saplantılarım vardı. Bu saplantılarım bana dünyanın en büyük sorunu gibi geliyordu açıkçası umutsuz bir vaka olarak görüyordum. bayram hocayla tanışmam internet üzerinden oldu.Ona durumu anlatığım zaman aynen şöğle dedi :Çalışmaya başlarsak bu saplantılarını bu kadar zaman içinde kontrol altına alırsın. Bu bana ilk başlarda hayal gibi geliyordu. Ve gerçekten de Bayram beyin ön gördüğü zaman içinde bunları kontrol altına aldım. Bana somutlaştıracağın her sorun burda yok olmaya mahkümdür yeterki somutlaştır diyordu. Hakikatten de somutlaştırdığım sorunlara öğle ustaca yaklışıyordu ki dönüp soruna baktığım zaman o dev gibi görünen sorun onun yanında bana basit ve çok saçma geliyordu.Sıcak ve samimi davranışları zaten başlı başına bir rahatlatma iyi ki tanıdım hocm sizi şimdi geleceğe daha umutla bakıyorum
     15 Beğeni    

 Arzu Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.177.226.F

17-11-2009
 TavsiyeNo: 28226
Merhabalar..Bayram bey ile kısa bir süre önce tanıdım.Terapiye başladıktan kısa bir süre sonra da hemen sonuç aldım.Bayram bey harika bir danışman.Güleryüzlü,iyi kalpli,pozitif ve danışanlarına karşı çok duyarlı..Onu tanıdığım için çok şanslıyım.Terapilerden hemen sonra eşim,kızım ve arkadaşlarım kısacası çevremdeki herkes bendeki olumlu değişikliği hemen farkettiler.Onun sayesinde sıkıntılarımla başetmeyi,sorunlarımı kendi kendime çözmeyi ve hayatın bize verilmiş en güzel armağan olduğunu öğrendim.Hayat çok güzel ve ben çok mutluyum.. Sana binlerce teşekkür Bayram bey..İyi ki varsın..Sevgiler..
     18 Beğeni    

 Pelin & Gökhan (Danışan)
 IP: 78.172.128.YC

07-10-2009
 TavsiyeNo: 26994
Bayram Bey'i bu site sayesinde tanıdık. Telefonunu yazmıştı, ilk aramamızda görüşme imkanı ayarlayabilik. Kendisi canayakın, samimi, esprili ve hoşsohbet bir kişi. Çok rahat bir şekilde dialog kurabildik. Çocuğumuza yaklaşımı da çok sıcak ve oğlumuz onu çok sevdi. Çalışma ortamı sakin ve Gebze'nin nezih bir yerinde. Ulaşımı kolay. Kapı önünde çocuk parkı var. Ofisinde çocuk odası, görüşme odası ve bekleme odası mevcut. Oğlumuzun konuşmasında korkudan kaynaklı bozukluk oluşmuştu. Tavsiyelerini uyguladık. Tavsiyeleri uygulanabilir önerilerdi. Bizleri zaman zaman arayarak motive etti. Başka pedagog arkadaşlarıyla da görüştürerek farklı fikirler de almamızı sağladı.Sadece oğlumuzla ilgili değil eşler arası ilişkimiz hakkında da desteklerde bulundu.Sonuçta tavsiye ve terapileri ile problemimizi çözdük. Teşekkürler.
     21 Beğeni    

Nur GEZEK Fotoğraf  Psk.Nur GEZEK
Bursa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-09-2009
 TavsiyeNo: 26698
Merhabalar, Bayram Bey benim tesadüf eseri tanıdığım ve meslektaşım olarak tanımaktan onur duyduğum çok değerli bir insandır. Yaşam koçu, hipnoz uzmanı, NLP uzmanı gibi sıfatlarla ilkokul mezunu, hiç bir vasfı olmayan, diploması, yetkinliği, yeterliliği olmayan şarlatanların danışan gördüğü bu günlerde doğru bir rehber bulup danışmanlık hizmeti almak oldukça önem arzeden bir konudur. Psikolojik destek arayan insanlara doğru rehberlik edebilmek toplumsal bir sorumluluktur benim için. Bu nedenle Bayram Bey'i psikolojik danışman arayan insanlara tavsiye etmek istiyorum. Çünkü Bayram Bey'in meslek etiğine bağlı çalışma prensibi, araştırmacı kişiliği, kendini geliştirme konusundaki çabası takdir edilmesi gereken özellikleridir. Çocuklarda görülen davranış sorunları ve çocuklara uygulanan psikolojik testler konusunda yetkindir. Ayrıca kurumsal hizmetler konusundada gerekli eğitimlere sahip bir uzmandır. Kendisini aile sorunları olan, kişisel problemler konusunda danışmanlık hizmeti arayan ve iyi bir rehber bulmalıyım telaşında olan herkese bütün samimiyetimle tavsiye ediyorum ve Bayram Bey'e başarılarının devamını diliyorum.
     25 Beğeni    

 abdurrahman kaçmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.229.202.ZCY

24-09-2009
 TavsiyeNo: 26629
bayram bey benim üniversiteden arkadaşım kendisi zaten her başımızın ağrışında başvurduğmuz bir arkadaşımız anlayacağınız bayram bey üniversite yıllarında biza psiko danışmanlık hizmeti veriyordu ve inanılmaz derecde motivasyon sağlıyordu okuduğmuz okul basit bir okul değildi dolayısıyla her an bırakmakla karşı karşıya geliyordum fakat bayramın o üstün yetenek ve daha öğrenciyken yaptığı çalışmalar sayesinde bizlere inanılmaz dercede faydlı olurdu kendisine minettarım sevgi ve saygılarımı sunuyorum
     14 Beğeni    

 selim (Danışan)
 IP: 78.177.225.YJ

03-08-2009
 TavsiyeNo: 25367
bayram gündüz ile çalıştım ve bir doktor değil benim bir abim oldu ve gerçekten memnun kaldım şimdiye kadar ne kadar doktora gittiysem umursamaz bir tavır varken bir abi kardeş olduk ve bir sürü çözüm yolu gösterdi derdime dermen oldu gerçekten ilgilendi. çözümler her zaman işe yaradı ve düzeldim sorunlarım bitti fakat dostluğumuz abi kardeşliğimiz her zaman devam etti unutmayın ki bayram gündüz kadar iyi bir doktor yoktur keşke bütün doktorlar böyle olsa şeker gibi insandır. şimdiye kadar hangi doktora gittiysem ikinci sefer gitmek istemezken bayram abime sürekli gitme görüşme yeni fikirler yeni çözümler öğrenmek için hep çaba gösterdim bayram gündüze teşekkürlerimi ve saygımı sunrarım...
     22 Beğeni    

 hediye ocak (Danışan)
 IP: 206.176.204.BB

18-07-2009
 TavsiyeNo: 24982
Bayram Bey ile cok yakın bir arkadaşım sayesınde tanıstım.10 yasindaki erkek kardesim okula gitmek istemiyordu onunla diyalog kurmaya calistiysamda basaralı olamadım.Arkadasim bana Bayram bey i onerdi ama Turkiyede olmadigim icin kendisiyle yuz yuze gorusemedik ve telefon ile kendisine ulastim.Bayram Bey son derece mutevazi bir sekilde ne yapmam gerektigini cok güzel acikladi, cocuklarin o yasta karsilastiklari problemleri ve psikolojik sorunlari anlatti ve cok dogru teshislerde bulundu.telefonla bile olayı cozumlemesi beni gercekten sasirtti.Bayram bey sayesinde kardesimin problemini cozduk.Daha sonra Turkiyeye geldigimde kendisini bizzat tanima firsati buldum.Bayram Bey gercekten isinde uzman bir insan en önemlisi isini severek yapiyor insanlara yardim etme dogasinda var.Bayram bey samimiyetiyle, hos sohbetiyle ve pozitif enerjisiyle hastalarina pozitif enerji dagitiyor ve diger psikologlar gibi 'anlıyorum' demiyor anliyor ve anladigini gosteriyor.Herkesin tanimasi gereken bir insan diye düsünüyorum ve Amerikadan sevgilerimi gönderiyorum kendisine.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi Amerika'dan yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     28 Beğeni    

 c.a.h (Danışan)
 IP: 94.78.93.LB

17-07-2009
 TavsiyeNo: 24934
2 ay önce tanıdım Bayram Bey’i ve o gün benim için bir dönüm noktası oldu. Uzun zamandır bir psikologla görüşmem gerektiğinin farkındaydım ama hep korkmuştum. Kendime güvensizliğim ve bazı olumsuz deneyimlerim(psikiyatr görüşmeleri) bu görüşmeyi hep engelliyor ya da erteliyordu. Ne anlatacaktım, ne konuşacaktık, nasıl açacaktım kendimi… Artık son denilebilecek bir noktada, depresyona girmeye çok az kalmışken, arkadaşımın da desteğiyle Bayram Bey’in yanına gittim. Durum odaklı bir görüşmeydi. Duruşu, olaylara yaklaşımı, sakin tavırlarıyla öncelikle durumdan sıyrılmamda yardımcı oldu. Durum odaklıydı ama genel sorunlarımın da büyük bir kısmı ortaya açılmış ve çözülmeye başlanmıştı. Görüşme sonrası yaşadığım rahatlığı ise kelimelerle ifade edemem. Kendime güvenim gelmişti bir anda. Çoğu şeyi görebiliyordum artık rahatlıkla. Bütün güç benim elimdeydi sanki. Ondan sonraki her görüşmeye büyük bir heyecan ve sevinçle gittim çünkü Bayram Bey’le her görüşmenin bana ne kadar çok şey kattığının/katacağının farkındaydım. Ve bu gün burada içimden gelenleri içimden geldiği gibi yazabiliyorsam yine Bayram Bey sayesinde… Bayram Bey sadece dinlemeyip, açıklayan, kendisinden de çok şey katan, bizim için en iyisi olabilecek yolları görmemizi sağlayan, enerjisi yüksek, oldukça güvenilir, içten, güler yüzlü, rahatlıkla açılabilinecek, işini “iş olsun” diye değil, gerçekten inanarak ve sevdiği için yapan bir insan. Gecikmiş bir tanışmaydı belki ama o geçen süreyi birlikte çok rahat bir şekilde kapattık. Bu kadar kısa bir süre içinde bu güzel noktadayım ve eminim bu sadece bir başlangıç. Bayram Bey’le hiçbir şey için geç değil. Bayram Bey’le tanışmamak ise bence büyük kayıp.
     27 Beğeni    

 k.a. (Danışan)
 IP: 91.21.235.YWJ

25-06-2009
 TavsiyeNo: 24361
MERHABALAR,uzaklardan bu tavsiye yazisini yazmami saglayan bu güzel siteye öncelikle cok tesekkür ederim.Almanyada oturuyorum ve aylar önce BAYRAM GÜNDÜZ hocadan internet araciligiylada olsa yardim aliyordum.Günler gectikce anladimki insan istedikten sonra, yardim almayi kafaya koyduktan sonra her seyi yapabilir benim yaptigim gibi.Kendisi belki tahmin ettiginin fazlasini kazandirdi bana.Iyikide bu kadar uzmanin icinden Sayin Bayram Gündüz'ü bulmusum diyorum.Ilerde biliyorumki cok konusulan herkezin onunla yarisa girebilecegi bir Psikolog olacaktir.Cünkü kisiligi mükemmel üstü bir insan.Yerinde ciddiyeti bilen,insani yönü cok cok fazla olan,güleryüzlü espirili kisacasi insan mi insan bir adam sayin BAYRAM GÜNDÜZ.Burdan kendisine tesekkürü bir borc biliyorum ve bana güvensin onun yönlendirdigi sekilde bundan sonra hayatima yön verecegim ve hep mutlu olma yollarini ben bulacagim basta kendim icin sonrada oglum icin belki zamanlada herseyi düzeltebilirim.Sizin dediginiz gibi hersey benim elimde bunu biliyorum sevgili Bayram Gündüz.Yardimlarin icin cok sagol.mesleginde YOLUN HEP ACIK OLSUN....Siddetle ama siddetle TAVSIYE EDIYORUMM

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi Almanya'dan yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     30 Beğeni    

 S.A (Danışan)
 IP: 85.106.89.YF

18-05-2009
 TavsiyeNo: 23319
Merhabalar benim bir danışmana ihtiyacım vardı beni anlayan bana yardımcı olan hayata baglayan. Çünkü çok kötü bir dönem geçiriyordum. Ve tesadüfen Bayram beyi buldum Bayram bey için o kadar güzel şeyler yazılmışki tanımak istedim yakından. İyileşmem için bir an önce ve gittim insana o kadar pozitif bir enerji veriyorki konuşmalarıyla duruşuyla bir insan bu kadarmı işinin hakkını verir. Profesyonelce hastalarına ilaç yerine samimiyeti ve içtenligini veriyor kısacası ben şuan çok iyiyim ve daha iyi olacagıma inanıyorum Bayram beyin sayesinde. Böyle birini gidip görmelisiniz saglıgınız için. Saygılarımla Bayram bey...
     28 Beğeni    

 esra (Danışan)
 IP: 78.188.21.YCL

10-05-2009
 TavsiyeNo: 23101
İkinci defa öss gibi bi stresli yaşadığım dönemde tanıştım bayram abı ile.yeterince kaygısı olan,tekrar nasıl başlayacağını bilmeyen biriydim.herkesten farklı olarak össnin bi amaç değil insanı yeni bir hayata götüren araç olduğunu gösterdi.yaptığı konuşmalarla, paylaştıklarımızla, program-sınav takipleriyle,taktikleriyle birlikte başarabileceğimize inandım. öss dönemi boyunca istediğim sandığım tercihlerin aslında benim gerçek isteklerim değil etrafımda bana yön vermeye çalışanların tercihleri olduğunu onun sayesinde anladım. Ve sunan istediğim yerdeyim.hayatımın en zor döneminde bana ve hayatıma çook şey kattı. Ona çok şey borçluyum. insanın sesizliğini bile çözümleye bilen, çok güvenilir, içten, yaptığı işe sevgisini katan bi insanı önermemi isterseniz kesinlikle bayram abiyi tanımanızı isterim.onu tanıdığım için çok şanslıyım... iyiki varsın bayram abi:)
     42 Beğeni    

 Kader A. (Danışan)
 IP: 91.21.222.YLD

01-05-2009
 TavsiyeNo: 22841
Merhabalar.ben cok uzaklarda icimde yasadigim ve cözemedigim bazi problemlerimden dolayi tavsiye ediyorum.com dan bayram beyi buldum ve kendisine sadece bir e mail attim cevabini günler sonra belki alirim umuduyla ama yanilmisimki o gün bayram bey bana cevap yazdi.Ve ben cok mutlu olmustum.Ben burdan benim gibi bu durumda olupta online yolu ile msn den ne kadar yardim saglanabilirki diyenlere sesleniyorum bence denemekte fayda var.Ben cok faydasini gördüm.Dertlerime sorunlarima uzman gözüyle care buldumki bugün cok rahat bu yazilari yazabiliyorum. Bayram bey 3 sifatla tanimlamak isterimki, SEVIYELI, CALISKAN, DERT ORTAGI aslinda bunlar bile onu tanidiktan sonra cok az , sizlerde bence benim gibi onu tanima sansina erisin.Ben sunu cok iyi anladimki SORUNLAR EVDE OTURDUKCA CÖZÜLMÜYOR...herseyin bir uzmani oldugu gibi dertlerimize ortak, sorunlarimiza cözüm bulma yolunda iste size bir uzman BAYRAM GÜNDÜZ....Kendisine meslegine olan saygisindan ötürü cok tesekkür ederim.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi yurtdışından yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     43 Beğeni    

 derya (Danışan)
 IP: 85.107.8.YBB

11-04-2009
 TavsiyeNo: 22118
oğlumun aşırı haraketliliğinden ve söz dinlemeyişinden çok bunaldığım bi akşam tesadüfen bayram beye mail yolladım ,ama hiç cevap geleceğini hatta okunacağını tahmin etmemiştim.Ama artık okadar bunalmıştımki en azından birisine anlatmak beni rahatlatır diye düşünmüştüm.Ama ben okunacağını bile düşünmzken ertesi gece mailime cevap geldi ve ben daha Bayram beyin yazdığı yazıyı okuyunca bile rahatladım...o günden itibaren bayram bey benim danışmanım oldu.Benim gibi çıkmazda kalan insanlara Bayram beyi tavsiye ediyorum,ayrıca kendisinede teşekkürlerimi sunuyorum...
     37 Beğeni    

 güngör (Danışan)
 IP: 88.244.202.YDY

17-02-2009
 TavsiyeNo: 20069
Üniversiteyi bitirirken yaşadığım stresin bana hediyesi olan PANİK ATAK hastalığı ile uzun bir süre ne olduğunu bilmeden mücadele ettim. hastalığın psikolojik yönünü keşfettikten sonra bir radyo programında dinlediğim bayram beyle iletişime geçtim ve panik atak denen iletten kurtuldum bu hem tavsiye hemde teşşekkür yazısıdır. ben ilaçtan önce psikoloğu, psikologtan önce bayram beyi şiddetle tavsiye ederim:):)
     50 Beğeni    

 s.k. (Danışan)
 IP: 85.106.85.YB

22-01-2009
 TavsiyeNo: 19208
Bayram beyle arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Uzun yıllardır sıkıntısını yaşadığım fobilerimden ötürü kullandığım bi çuval ilacı bir tarafa bırakıp psikoterapi yardımı ile açıkçası düzelmek, düzelebilmek çok çekici ama pek bi kafa kurcalayıcı gelmişti. Ve verdiğim zor kararın sonucu Bayram beyle tanışarak kendim için bugüne kadar yaptığım en iyi şeyi yapmış oldum :) Artık karanlık,yalnız kalmak,asansör gibi dar alanlarda duramamak komik ve ürkütücü bir hatıra olmaktan başka birşey değil.Teşekkürler Ebru ! İyiki varsın Bayram Hocam...
     48 Beğeni    

 dilek erkin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.177.249.YWW

22-01-2009
 TavsiyeNo: 19206
Onunla konuşmak harika...:)) Espritüel, iyi niyetli, yaptığı işe hakim, mesleki bilgisi mükemmel seviyeye erişmiş, kesinlikle alanında kendisini çok iyi yetiştirmiş biri.İnsanı rahatlatan bir yanı var. Öyle iyi yönlendiriyor ki sizi, olayların göremediğiniz yönlerini açıkça görebiliyorsunuz. Onun yanında her şeyin üstesinden gelebileceğinize inanıyorsunuz. İyi ki diyorsunuz iyi ki var:)) iyi ki tanışımışım. Anlattıklarında kendinizi buluyorsunuz. İşte benim yapmak istediğim şeyler bunlar diyebiliyorsunuz mesela. Güç ve cesareti aynı anda görebiliyorsunuz kendinizde.Hayran kalıyorsunuz adeta. Mükemmel bir insan, o. Aynı zamanda arkadaş, komşu, meslektas ve abi tabi kii:))) Hayatı boyunca çok mutlu ve başarılı olacağına eminim. Yolunun açık olması dileğiyle, sevgiler... :)
     65 Beğeni    

 Çetinkaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.84.WB

16-01-2009
 TavsiyeNo: 18990
Bayram hocayı 4 yıldır tanıyorum. İşini profesyonel ve çok nitelikli yaptığını biliyorum. Çevremi ve arkadaşlarıma çok güven içinde tavsiye ediyorum; çünkü Psikolojik danışman olmak sadece eğitimle olmuyor aynı zamanda yetenek işi. O pozitif duruşu ve engin bilgisi (her konuyu danışabilirsiniz-bilgi seli :)) enerjisi ile herkese yeter. Hacettepeli ısrarına çalıştırdığı diğer psikologları tanıyınca hak verdim. İşte kaliteye değer vediğinden, biliyorum. AURA sı pozitif insan :) İyiki tanıdım seni Bayram hocam...
     66 Beğeni    

Bayram GÜNDÜZ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Resim, yeni yerler, kitap , yeni pastalar ...

Sevdiği Yazarlar : Alatlı, JK Rowling, Jung, Russel, Cemil Meriç

Sevdiği Muzikler : New age, Türk sanat, Çaykovski, Kitaro, Secret Garden

Sevdiği Filmler : The Butterfly Effect, Ölü Ozanlar Derneği, Can Dostum, İlk Elli Öpücük

Sevdiği Sözler : Düşünmeden öğrenmek faydasız, öğrenmeden düşünmek tehlikelidir. "Konfüçyus"


Bayram GÜNDÜZ'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
AURAS AKADEMİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Auras Psikoloji
Auras Danışmanlık Hacıhalil Mh. 1205/1 Sokak No:2 D:15 yusuf Eriş İş Merkezi gebze
Kocaeli  
(Muhsin Yazıcıoğlu Parkı Karşısı Şimşek Dent Diş Hastanesi Üstü)


Adres 2:
Auras Psikoloji Tuzla
Postane Mah. Çağrı Sokak No:2 D:1 Tuzla/İstanbul
 
(Tuzla Balıkçısının Tam Arkası)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(505) 427 88 48

Telefon 2 :
0(262) 600 01 00  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üni./
Mezuniyet Yılı
2004
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Bayram GÜNDÜZ'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Bayram GÜNDÜZ'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Bayram GÜNDÜZ Mesleki Videolar Videoları
-08:33
Top