2007'den Bugüne 92,578 Tavsiye, 28,264 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Gülsen SÜSLÜ
Uzman Psikolog - İstanbul

Gülsen SÜSLÜ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi79 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

79

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gülsen SÜSLÜ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

89
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gülsen SÜSLÜ'nün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülsen SÜSLÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sibel AKGÜNUzm.Psk.Sibel AKGÜN
Merhabalar; Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Sibel Akgün ile aynı projede çalışmamız nedeniyle tanıştık. Zaman içerisinde çok iyi bir dostluk kurduğ...
Mehtap HİSARUzm.Psk.Mehtap HİSAR
Sevgili Mehtap'ı istanbul büyük şehir belediyesinin kadın sağlığı merkezinde birlikte görev yaptığımız süreçte tanıma fırsatım oldu. o yıllarda da mes...
Banu AKMAN ŞAHİNUzm.Psk.Banu AKMAN ŞAHİN
Banu Hanım uzun süredir aynı merkezde çalışmakta olduğum ve oldukça başarılı bulduğum meslektaşımdır. Sürekli yenilikle ve kendini geliştirmekle besl...
Sevda SERİNPsk.Sevda SERİN
Sevda İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde aynı sıralarda oturduğum değerli bir meslektaşım aynı zamanda yakın bir arkadaşımdır. Üniversite yılla...
Belma ZİREKOĞLUUzm.Psk.Belma ZİREKOĞLU
Uzm. Psikolog Belma Zirekoğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Sağlığı Merkezinde bir süre birlikte çalışma ve kendisini tanıma fırsatım oldu....
Vahap TAŞKENTUzm.Psk.Vahap TAŞKENT
Sevgili meslektaşım ve arkadaşım Vahap ile üniversite yıllarında tanıştık. o dönemlerde de çok parlak bir öğrenci olan Vahap, daha sonra klinik psikol...

 
Gülsen SÜSLÜ'nün İletişim Bilgileri
Adres 1:
İdea Psikoloji
Adres 1 : Ata 4 5a Kat: 11 Daire: 46 Ataçarşı Yanı, Ataşehir
İstanbul
Adres 2:
Alfa Psikiyatri
Adres : Kartaltepe Mah. Alem Sok. No:3 D:10 Kat:2 İncirli, Bakırköy
İstanbul
Uzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(ulaşılmadığında mesaj bırakırsanız daha sonra mutlaka size dönerim)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1985 (39 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gülsen SÜSLÜ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Psikanalitik Yönelimli Psikoterapi Çalışmaları
*Çözüm Odaklı Terapi
*Stratejik Aile terapisi
*Deneyimsel Oyun Terapisi
*EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme)

ÇALIŞMA ALANLARI:
Panik Atak,
Kişilik Bozukları,
Depresyon,
Uyum Problemleri,
Anksiyete (stres, kaygı) Problemleri,
Aile İçi Çatışmalar,
Karşıt Gelme Bozukluğu,
Duygudurum Bozuklukları,
Öfke ile Başa Çıkma,
Stres ile Başa Çıkma,
Kişilik Bozuklukları,
Yeme Bozuklukları,
Madde Kullanımı ile İlişkili Bozukluklar,
Psikosomatik Bozukluklar,
Okul Problemleri,
İletişim Problemleri

EBEVEYNLERLE ÇALIŞMALAR
Olumlu Ebeveynlik Becerileri,
Aile İçi İletişim,
Etkili İletişim,
Problem Çözme Teknikleri.
...[Devamı...]

Gülsen SÜSLÜ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ'nün Özgeçmişi
* 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu.

* 2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programına başladı ve "20-30 Yaş Arası Üniversite Mezunu Genç Yetişkinlerde Sosyal Medya Kullanımı ile Kişilik Özellikleri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi“ konulu projesiyle mezun olup 'uzman psikolog' ünvanını aldı.

* 2008-2010 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı projesi kapsamında Pendik Kadın Sağlığı Merkezi'nde kadın ve çocuklarla terapi çalışmalarına başladı.

Eğitimini tamamladığı terapi teknikleri:
*EMDR I. Düzey (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) - Davranış Bilimleri Enstitüsü
*Stratejik Aile Terapisi – Davranış Bilimleri Enstitüsü
*Çözüm Odaklı Terapi – Davranış Bilimleri Enstitüsü
*Deneyimsel Oyun Terapisi (Dr. Carol ve Dr. Byron Norton)
...[Devamı...]

Gülsen SÜSLÜ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105778
Daha oncesinde ilac kullanimim olmuştu, donemsel olarak iyi gelse de ilaci biraktigimda tekrarlayan sorunlae yaşıyordum, bir arkadasimin vasitasiyla gulsen hanımla tanistim. Gulsen hanimla 3 yildir psikoterapi calismasini yürütmekteyim. Aşırı ayrilik kaygisi ve depresyon ile başladigim bu yolda bana yeni kapilar acan ve kendim hakkinda bir çok detay kesfettigim muhtesem bir yolculuk oldu. Bu yolculukta bana eşlik ettigi için kendisine tesekkur ederim. Zaman zaman ara versem de her zaman dönebileceğim bir yerin olduğunu bilmek rahatlatici, benim gibi depreston hastalarına kendisini tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
A.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2018
TavsiyeNo: 102406
Gülsen Hanım ile tavsiye üzerine görüşmelere başlamıştım. Hastasını iyi gözlemleyen, ihtiyaçlarını doğru analiz eden, çok iyi dinleyen hocamızdır. Empati yeteneği çok yüksek sanki beynimi okuyor. Karar alma süreçlerimde destekleyici psikolog. Kendimi tanımama daha da yardımcı oldu. Görüşmelerimizden sonra daha farklı düşünmeme ve daha sağlıkı kararlar vermemde büyük emekler verdi. Teknikleri ve yaklaşımları yerinde. Sürekli alanında kendini geliştiriyor.Danışanlarına düşkün, takipçi ve enerjisi çok yüksek. Sizlere de iyi gelecektir.
     2 Beğeni    
Erman Ersoy
4.Mart.2018
TavsiyeNo: 102404
Gülsen çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Kendisini ilk tanıdığımdan itibaren bende hep olumlu duygu ve düşünceler yaratmıştır. Kendisi zeki, iyi niyetli, dürüst, iletişime açık, sosyal, arkadaş canlısı ve güvenilirdir. Gözlemlediğim kadarıyla işiyle ilgili gerçekten yetkinlik sahibi olmakla beraber bununla yetinmeyip sürekli kendini geliştirme çabası içerisindedir. İnsanların sorunlarını çözmeye vesile olmak bazı insanlar için maddiyattan öte içsel bir mutluluk kaynağıdır. Gülse'nin de işini bu anlamda severek yaptığına inanıyorum. Kendisi içten ve samimidir. Konuştukça zaten böyle olduğunu anlıyorsunuz. Kendisini tanımaktan memnuniyet duyuyorum. Sizin de tanımanızı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Handan K
4.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93546
Gülsen'le bir organizasyonda yardıma ihtiyacım olduğu bir zamanda tanışmıştık. Son derece yardımsever davranıp tüm ihtiyacım olanları sağlamış, üstüne mesleki becerisini de kullanarak ruhsal olarak da nelere ihtiyacım olabileceğini çözmüş, buna göre olanakları sağlamamda yardımcı olmuştu ve önerileri çok işime yaramış, o dönem bana çok iyi gelmişti. Hiç tanımadığı bir insan olarak neyin bana iyi geleceğini çözmüştü. Belki danışanlarına ihtiyacı olan olanakları sağlayamaz ancak hayatta zaten çoğu zaman bizler de ne istiyorsak, neye ihtiyacımız varsa tamamını sağlayamayız. Bizlerin yapabileceği kendimizi olumlu yönde değiştirmek ve geliştirmek olur ki içinde bulunduğumuz koşullara yaklaşımımız, çevremizle etkileşimimiz olumlu yönde değişsin. İşte ben de özellikle kendisiyle ilk tanışma vesilemizden yola çıkarak Gülsen'in danışanlarının koşullarını değiştiremese de kendilerini değiştirmede ve içsel dengelerini sağlamada çok başarılı olacağını düşünüyorum.
     Beğenin    
M.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93158
Gülsen hnmı internetten önerilerden buldum kendisini ilk başta gidip gitmemekle kararsız kaldım ama şuan iyiki gitmişim bana hayatımdaki atmam gereken önemli adımlarda destekcim oldu kendisi önyargılarımdan kurtulmamı sağlayarak daha farklı bakış açıları keşfetmemi sağladı kendisinin danışanı olarak bana olan sıcak kanlılıgı ve sanimiyetligi daha fazla güven duymamı ve istikrarlı birşekilde beraber devam etigimiz süreçlerde en iyi yol göstericim oldu kendimi gülsen hanımın sayesinde daha özgüvenli daha emin adımlar ileriye dönük düşünceler ve daha birçok sayamadığım özelliklerimi tekrardan canlandırdı.. hayatımdaki nokta atışlarını başarmış olduk tekrar kendisine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Arzu A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92508
Gülsen hanımla bi arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım.Ansiyete problemim vardı.Güler yüzü,ilgili,oldukça konuşkan birisi.İlaç tedavisi ve görüşme seanları yaptık.Görüşme seanslarındaki konuşmalarımızda tekrar özgüvenimi kazandım ve bu durumu aşabileceğime beni inandırdı. Özellikle görüşme seansları çok etkili oldu bundurumu atlatmamda.Gösterdiği yakınlık ve rehberliği tavsiye etmeminde en büyük etken.Alanında da gayet iyi.Şuan Ansiyete problemim bitti. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye esiyorum .
     Beğenin    
Nagehan YETGİNER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90707
Uzman Psikolog Gülsen Süslü ile ortak bir meslektaşımız sayesinde tanışarak aynı kurumda çalışmaya başladık. Birlikte çalışmaya başladığımızdan beri Gülsen Hanım'ın danışanları psikoterapi sürecini bırakmayıp devam etmekte ve seanstan memnuniyetle ayrıldıklarını görmekteyim. Kendisi mesleğindeki gelişimlere açık bir psikolog olmakla bunu da danışanlarına yansıttığını düşünüyorum. Gülsen Hanımın mesleğine dair bilgi ve birikimlerine güvenerek terapi sürecine başlayacak kişilere kendisini tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Uzm.Psk.Ebru SAKIZ KUYUCU
19.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90344
Gülsen Süslüyü 2009da kadın ve aile sağlığı merkezinde çalışmaya başladığım zamandan itibaren tanırım.Kendisi hem meslektaşım hem de iyi bir arkadaştır. Beraber pek çok eğitim ve süpervizyona katıldık. çalışkan, özverili, kendini sürekli geliştiren bir terapist olması en dikkat çekici özellikleridir. Mesleğini severek yapan çalışkan bir insandır. Kendisine yönlendiğim danışanlardan oldukça iyi geri bildirimler aldım. Ergen ve yetişkin danışanlarla çalışan Gülsen Hanımı herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
M.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89555
Gülsen hanım'a son zamanlarda yaşadığım yoğun öfke patlamaları nedeniyle başvurdum. Nedenini anlayamadığım şekilde uzun sürekli fevri davranışlar ve ilişkilerimde uyumsuzluk yaratacak öfkeli tartışmalar yaşamaktaydım. Eşimle de bu gerginliğim nedeniyle sürekli çatışma halindeydik ve evliliğimiz çatırdamak üzereydi, ben ilk önce çift terapistine gitmek istedim ancak eşim kabul etmeyince, bireysel terapiye başladım. Belki ben de bir şeyler değişirse evliliğimde de durumlar değişebilir diye düşündüm. Esasında tam da düşündüğüm gibi oldu. İnsanın kendisiyle ilişkisi değişince etrafındaki insanlarla da ilişkisi değişiyor en temel deneyimim bu oldu. Gülsen Hanım'ın desteğiyle yaşadığım öfkenin sebeplerini temellerini sorguladım, esasında yaşadığım endişeleri görmüş ve üzerine düşünmüş oldum. Belki agresif davranışlarım bir sonuçtu ben sebebini ele almış ve kökenini düşünmüş ve çözmüş oldum. Elbette bunları birlikte yaptık, seanslarda oldukça sessiz olmasına ilk başlarda alışamasam da daha sonra ne kadar önemli olduğunu anladım. Ben daha çok beni yönlendirmesini ve tavsiye vermesini istemiştim/beklemiştim ama o zaman çevremdeki bir çok kişiden birisi olacaktı ama yargılamadan dinlemesi ve benimle birlikte düşünmesi kendi çözümlerimi kendimin bulmam için iyi bir yoldu. Kesinlikle benim için iyi bir deneyimdi. Yaşadığım değişim için Gülsen Hanım'a teşekkür ediyorum bu vasıtayla da.
     1 Beğeni    
M.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87038
gülsen hanım'la kendisinden psikolojik destek almış olan bir arkadaşım vesilesiyle tanıştık. daha öncesinde psikiyatriste gitmiş ve kaygı bozukluğuna sahip olduğumu öğrenmiştim. bir süre ilaç tedavisi gördüm ancak çok faydalı olmadı ve uzun zaman ilaçlara bağımlı kalmak istemedim. Daha çok yaşadığım problemlere karşı kendi baş etme mekanizmalarımı güçlendirmek istedim, ilacın son çare olarak devreye girmesi gerektiğini düşündüm. iyi ki öyle düşünmüşüm, terapiler bana bir çok anlamda iyi geldi, elbette kısa sürede olmadı bütün bunlar, karşılıklı uzun süreli emek verdik. Terapilerimin sonucunda aslında yakındığım durumlar ve insanlar değişmedi, ben değiştim, benim kendimle ilişkim değişti, benim insanlara bakışım ve yaklaşımım değişti. Hep bir şeylerin değişmesi gerektiğini söyleriz ancak bazen kendimizin değişmesi lazım diye düşünüyorum. kaygılarım şu an elbette var kaygısız bir insan değilim ancak kaygılarımla baş etmeyi biliyorum, kaygılarım artık sosyal hayatımı etkilemiyor, bütün enerjimi kaygılarıma ayırmıyorum, kendimi daha huzurlu hissediyorum. kaygı bozukluğu yaşamış insanlar için iç huzurun değeri çok büyüktür. ben büyük bir değişim yaşadığıma inanıyorum. seanslarım bitti ancak tekrar ihtiyacım olduğunda gülsen hanım'a ulaşabileceğimi biliyorum. burdan benim gibi sıkıntıları olan insanlara gülsen hanımı ve terapiyi tavsiye ediyorum. Kendisine de ayrıca teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    
K. ÖzSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2016
TavsiyeNo: 86955
Psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğum dönemde kendisine internetteki araştırmalarım sonucu ulaştım. Daha önce psikiyatrik destek almıştım ancak ilaç tedavisini tercih etmedim. Sorunlarımı konuşarak çözme yoluna gitmek istedim. Bu sebeple Gülsen Hanım'a ulaştım. Terapilere başladık. Yaklaşık 2 yıldır devam eden terapi sürecinde sorunlarımı büyük ölçüde çözdüğümü söyleyebilirim. Her şeyden önce kendimle olan ilişkimi düzenledim. Başa çıkamayacağınızı düşündüğünüz durumlar olabilir, başka pencereden bakıp doğruyu görmek mümkün. Özellikle profesyonel yardım alarak. Gülsen Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
S.I
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2016
TavsiyeNo: 86897
Gülsen hanımla, internet üzerinden yaptığım araştırma sonucunda tanıştım.Kendisi ile oğlum için bir çalışmamız oldu.4 seans sonunda çok iyi sonuçlar aldık. Kendisi konusuna son derece hakim bir durumdayı.Özellikle güler yüzlü davranışları bizi oldukça rahatlattı.Soru teknikleri ile sorunumuzu düzgün bir şekilde ortaya koymamızı sağladı. Görüştüğümüz ofis de çok iyi dekore edilmişti. Kendisine bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Sibel AKGÜN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84639
Merhabalar. Gülsen hanımla uzun yıllardır süren bir dostluk ve arkadaşlığımızın dışında bir dönem aynı kurumda da çalıştığımız için çalışma performansına da yakından tanık olmuşumdur. kendini gelişirmeyi ve sürekli taze tutmayı seven yapısı ve işine olan tutkusu ön göze batan özelliğidir. işini severek yapar. danışan ilişkilerinde samimi ve güler yüzlüdür. problemleri ele alış şekli ve bunu profesyonelliği ile birleştirerek terapiye aktarma becerisi sebebiyle sevgili meslektaşımı şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Seda
18.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84226
Merhabalar, Gülsen hanımla uzun yıllara dayanan bir arkadsligimiz var. Kendisinin mesleğe olan ilgisi lise yıllarinda başlamıştı. Her fırsatta bu mesleği icra edeceğini söylemiş nitekim de başarmıştır. Mesleğine olan sevgisi saygısı parlak kişiliği ile basamakları adım adım çıkmış ve kariyer hedeflerini gerçeklestirmis, gerçekleştirmeye de devam etmektedir. Uzaktan da olsa zaman zaman destek aldığım konularda bana çok yardımcı olmuştur. Danisanlarin gönül rahatlığı ile guvenebilecegi ve faydalanabileceği bir psikolog olan Gülsen hanıma, dostuma tesekkur ediyorum, başarılar diliyorum.
     Beğenin    
Havva
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84223
Gulsen hanima psikiyatrimin yönlendirmesi ile gittim. Bu 2. Psikolog denememdi ve olumsuz duygularla başlamıştım. Hiç bir şeyin degismeyecegini düşünüyordum. Ama bu sefer oyle olmadi. Psikiyatrm okb tanisi koymuştu, ilac tedavisi başlamıştı, hayatimi zehir eden bir hastalıktı. Bir türlü kurtulamadigim takintilarim vardi. Ayni zamanda yeme bozukluğum vardi. Sadece yiyerek mutlu oluyordum. Mutsuz oldukça yemek yiyor ama aslinda kendime zarar veriyordum. Tabi bunlarin hic farkinda degildim. Terapilerle birlikte bilincinde olmadığım tuhaf davranışlarımin nedenlerini kesfetmeyi öğrendim diyebilirim. Tabi bu uzun bir süreç, terapilerim hala devam ediyor. Gulsen hanim cok sıcakkanlı, samimi, en önemlisi işini iyi yapan bir psikolog. Kendisini benim gibi takintili kişilere özellikle tavsiye ediyorum. Sevgiler...
     8 Beğeni    
G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84122
Gulsen hanimla tanismam internette arastirma yaparken kendi yazisina rastlamam ile oldu. Son zamanlarda çocuklarına bağıran, şiddet uygulamaya meyilli, agresif bir anne olmuştum. Bu davranışlarım ardindan da suçluluk duyuyordum. Çocuklarımin psikolojisini bozdugumu düşünmeye başlamıştım. Hayatin bana getirdiği öfkeyi çocuklarımdan çıkarıyor, eşimle olan çatışmalari onlara yansitiyordum. Çevremde de tepki görmeye başlayınca ne yapabileceğimi düşünmeye sonunda da bir danismanlik almaya karar verdim. Çocuklarım için başladığım seanslarima kendim icin devam ediyorum. Bir annenin sağlıklı ve mutlu olmasi gerekiyor, düzgün çocuklar yetiştirmesi için bunu anladım. Kisa süre oldu ancak çocuklarima daha tahammüllü olduğumu hissediyorum, daha iyi vakit geçiriyoruz. Iyi bir yol gosterici olarak Gülsen hanima teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84120
Gülsen hanim ile kimseyle paylaşamadığım ve bazi kritik kararlar almam gereken bir dönemde internetten tavsiye ediyorum aracılığı ile tanıştım. Kendisi beni cok sıcak karşıladı ve sorunlarımı paylasmam konusunda bana gerekli güveni verdi. Adeta kendi sorunuymuscasina benimle ilgilendi ve ben her seansi iple çektim. Sonunda ne oldu derseniz artık kafam daha rahat ve cok mutluyum. Kendisini samimi bir şekilde herkese tavsiye ediyorum. Yaklaşımı ve önerilerine hayran kalacaksınız.
     2 Beğeni    
S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83683
Gulsen hanim ile cocugumun okulla ilgili yasadigi sorunlar nedeniyle bir arkadas tavsiyesi ile tanistim. Kendisi de cocugunun okul problemleri nedeniyle Gulsen hanimla görüşüp sorununu çözmüş bir kisiydi. Bu da beni onla gorusme konusunda oldukca ikna etmisti. Zira gorustukten sonra arkadasimin ne kadar hakli oldugunu gördüm. Gerek ben gerekse oglum cok memnun kaldık bize oldukca samimi davrandi. Cocugum bir sonraki gorusme ne zaman anne gulsen ablayla bir daha ne zaman gorusecegiz diye soruyordu. Cocugum su an okulunda cok mutlu ve bende Gulsen hanimla tanismis olmaktan cok mutluyum. Kendisiyle her turlu problemi rahatlikla konusabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Buket
27.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83618
Kötü bir gün geçirdiniz ya da berbat bir dönem geçiriyorsunuz, hadi herşeyi bir kenara bırakın depresyonun sokaklarında bir aşağı bir yukarı volta atıyorsunuz ama sebebini bilmiyorsunuz diyelim. Gülsen Süslü gibi bir arkadaşınız yoksa çok şanssızsınız. Birkaç yıldır arkadaşlık sınırlarını dostluk boyutuna taşıdığım Gülsen gibi birini tanıdığım için gerçekten çok şanslıyım. Hani bazen cidden bir sorun vardir ama konumlandiramamissinizdir ya iste o anlarda tum soğuk kanlı yaklaşımı ile bana her daim yön göstermiş kah güçlenmemi sağlamış kah kabul etmek istemedigim gerçekleri tatlı tatlı fark etmemi sağlamıştır. İşte o noktadan sonra farklı kararlar farklı çizgilerle yola devam edip çaresizliğin sınırında gezdiğim noktalardan beni dönüştürmüştür. Gerek kişisel dostlugum açısından gerekse eğitimci olarak öğrencilerim konusunda aldığım profesyonel yardımları ile iyi ki desteğim diyorum kendisi için.
     4 Beğeni    
T.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83332
gulsen hanimla bir arkadasim vasitasiyla tanismistim. kendisi hizmet alip memnun kalmisti. ben de terapilerime gulsen hanimla baslamistim. beni sicaklanli karsilamasiyla ilk gunden itibaren cok yakin hissettim kendimi. kendisi her seyden once iyi bir dinleyici. cok yogun panik ataklar gecirdigim depresyonda oldugum bir donemde bana yardim elini uzatti. su an panik ataklarim cok azaldi tekrar bunu yasamaktan gulsen hanim sayesinde korkmuyorum. sizi cok seviyorum gulsen hanim, iyi ki varsiniz.. sevgiler...
     2 Beğeni    
Vesile Çetin
16.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83282
Uzman Psikolog Gülsen Süslüyü 2008 yılında kadın ve aile sağlığı merkezinde birlikte çalıştığımız yıllardan itibaren tanırım. Ortak bir çok eğitim ve süpervizyon çalışmalarına katıldık. Eğitimlerde ve süpervizyon çalışmalarında meraklı, öğrenmeye açık yapısı dikkatimi çekmiştir. Kendisi her zaman mesleki anlamda kendini geliştirmeye çalışan, mesleki anlamda sürekli eğitimlere katılan, bilgi ve donanımını sürekli arttıran bir meslektaşımdır. Kendisi kişilik olarak sakin, uyumlu, iletişime açık bir yapıya sahiptir ve iyi bir dinleyicidir. Mesleki olarak ergen ve yetişkinlerle terapi çalışmalarını yetkin bir şekilde yürütür. Kendisini bir terapist olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Arzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82907
Merhabalar, gulsen hanimla doktorumun önerisiyle tanıştım ve terapi aldim. Eşimle aramizda sorunlar vardi, eşim terapiye gitmeyi reddettigi için bireysel terapi aldim. Aslinda çift terapisi istemiştim. 5 yillik evliyim ve cocugumuz olmuyordu surekli tup bebek tedavileri deniyorduk ve basarisiz oluyorduk, gittikce yiprandik. Eşimle gitmenin daha faydali olacagina inaniyordum fakat anladim ki ben değiştiğim zaman çevremdeki insanlar da değişiyor. Tedavi surecinde psikolog destegi bana cok iyi geldi, motivasyonumu arttırdı, eşimle kavgalarimizi azaltti. Gebeliğim doneminde gorusmelerimizi seyrelttik ama kaygilarim devam ettigi için birakmayi düşünmedim çoğu zaman telefonda konuştuk diyebilirim. Şimdi bebeğimize kavuştuk, terapilere ara verdim ama kisa zamanda tekrar kapisini çalacagim gulsen hanimin. Bu zorlu süreçte bize destek olduğu için teşekkür ediyorum. Sevgiler...
     4 Beğeni    
T.T.
4.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82858
Gulsen hanım lise arkadaşım.Mezun olduktan sonra irtibatımızı koparmadik.Kız arkadaşımla ilgili kendisini aradım.Hem problemlerimizi anlattim hemde kendisine koyulan teşhislerden kullanmakta olduğu ilaçlardan bahsettim. Bu durum bende de negatif etki yaratmaya başlamıştı. Bende ki sıkıntı ve dolayısıyla psikolik durumum gün geçtikçe artıyor ve bozuluyordu. Koyulan teşhislerle ilgili öncelikle beni bilgilendirdi,ileride nelerin olabileceği ve benim neler yapmam gerektiği ile bilgilendirme ve aynı zamanda benimde psikolojimin duzelmesine bir kaç telefon seansı sonunda yardımcı oldu.kendisine teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Devrim Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82853
Gülsen hanima kendimi sıkışmış, yorulmuş, tükenmiş, bunalmis hissettiğim, hayattan hiç zevk almayan, yaşamaktan umudunu kesmiş bir vaziyette gittim. Kendine ulaşmam yine bu site sayesinde oldu, özellikle yazıları tercih etmemde önemliydi. Ilk baslarda kendimi acmakta ve guven duymakta zorlansam da devam edebilmem Gülsen hanimin sicak davranislari, beni yargilamamasi, anlamasi, empati kurmasi ile oldu. Kendimi dinlenmiş ve anlaşılmış hissettim. Özellikle seanslarda karşıma çıkan zorluklarda her zaman yardimci olmasi bunun iki kişilik bir iletişim olduğunu hissettirmesi ve tikandigim noktada yardimci olmasi bana çok iyi geldi. Eskiden hiç bir şeyin değişmeyecegine inanirken şimdi en azindan değişimin mümkün olabileceğine inaniyorum bu bile benim için kocaman bir değişim adimi. Kendisini bulduğum siteden kendisine teşekkür yazimi da yazmak istedim. Bana verdiği emek için kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Yusuf Süslü
31.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82713
Gülsen psikoloji eğitimi almaya lise yıllarında karar vermişti. Çok başarılı bir öğrenci olarak üniversiteye ilk tercihi olan psikoloji bölümüne girdi ve başarıyla mezun oldu. Biz de istediği mesleği yapması için her zaman destekçisi olduk. Üniversite bittikten sonra eğitim hayatı asla bitmedi, her zaman konferansları, sempozyumları takip eder, sürekli eğitimden eğitime koşar, mesleğinde ki bütün yenilikleri takip eder. mesleğine çok emek verdiğini düşünüyorum. verdiği emeğin de onu iyi bir psikolog yaptığına inanıyorum. bir insan işini severek yaparsa başarılı olur, gülsen de bu işi oldukça seviyor ve başarılı oluyor. Buradan da kendisine mesleğinde başarılar dilemek için bu tavsiyeyi yazıyorum. Sevgiler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Senol A.
29.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82662
Merhaba. Gulsen hanim yakin bir aile dostumuzdur. Kendisinin basarili egitim hayatini ve mesleki basari seruvenini giptayla izlemekteyiz ailecek. Kendisi oldukca sicakkanli ve yardimsever bir insandir ailecek sorunlarimizi paylastigimiz ve tavsiyelerine onem verdigimiz bir uzmandir. Yakin gecmiste kardesimin yasadigi psikolojik problemlerde bizi dogru yonlendirmis ve nasil davranmamiz gerektigini anlatarak daha buyuk problemlerden korumustur. Kendisinin basarilarindan ailecek gurur duyuyoruz ve isinde uzman psikolog arayan herkese tavsiye ediyoruz. Saygilarimla.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Hulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82587
Merhabalar. 16 yaşında ergenlik problemleri nedeniyle oglumla sağlıklı olan iletişimimiz bozulmuştu. Oglumuzun bizi korkutan bazi davranışları vardi ve ne yapacagimizi anne baba olarak nasil davranacagimizi bilemiyorduk. Nasil yaklaşsak bir kavga sebebi çıkıyordu ve sürekli çocuğumuzla kavga eder olmuştuk. Böyle bir dönemde rehber öğretmenimizin tavsiyesi ile Gülsen hanimla tanistik ve terapilere basladik. Oglumuzu ikna etmek biraz zor oldu ama o da Gülsen hanimla tanisinca ikna oldu. Gulsen hanim ergenlerin dilinden anlayan ve iyi iletişim kuran bir psikolog. Bizi de çok dogru şekilde yönlendirdi ve oglumuzla olan problemleri büyük oranda hallettik. Kendisine yardimlarindan dolayi teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.
     1 Beğeni    
Ismail CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82562
Istanbulda yasadigim dobemde Ozel hayatimda yasadigim problemlerle ilgili kendisinden profesyonel destek aldim. Son derece pozitif birisi kendisi. Tanimadigim birisiyle konusup dertleserek sorunlarima çözüm bulabileceğim aklima bile gelmezdi ama inanilmaz yardimci oldu bana. Yasadigim sorunlara sanki cok uzun yillardir beni taniyormus yibi yaklasarak cozum bulmaya calisti. Tavsiyelerini dinleyerek sorunlarımi cozmeme yardimci oldu. Su an baska bir sehirde yasiyorum ama istanbula gittiğimde yine kendisiyle gorusecegim. Mesleki anlamda son derece yetkin ve basarili bir kisi.herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ebru A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82286
Gulsen hanima tavsiyeediyorum.com sitesinden ulaştım. Telefonda çok sicak ve samimi geldi sesi. Sosyal fobim nedeniyle sikinti çekiyordum. Insanlarla iletisim kurmakta zorlaniyordum. Okul bitip is hayatina başlayınca durum daha beter hale geldi. Insanlardan kacmak icin isi birakma noktasina gelmistim ve son care yardim almayi düşündüm. Yabanci birine derdimi anlatacagimi hic dusunmemistim, randevuma giderken de ilk baslarda tedirgin oldum ama zamanla gulsen hanimin da yardimiyla alistim diyebilirim. Terapilerde henuz yolun basindayim, zamana ihtiyacimin oldugunu biliyorum ama en azindan bu sorunun halledilecegine inancim artti, onceden degismez bir huyum olduğunu dusunuyordum. Hayirlisiyla kaygilarimdan arinacagima inaniyorum. Gulsen hanimi da terapist arayan herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82274
Esasinda ben psikiyatriste gittim obesif kompulsif bozukluk tanisi aldim. Doktor ilaçla birlikte terapi de alirsam iyi olacagini söyledi, ben de psikolog arastirdim ve bir arkadasimin tavsiyesi ile gulsen hanima ulaştım. Terapiler sirasinda aslinda ifade etmek istedigim duygularimi ne kadar farkli ve anlaşılmaz şekilde disavurdugumu gördüm. Bitmeyen bir temizlik takintim vardi, bunun anlamini ve neden gerek duyduğumu düşünmeye başladım. Şimdi gerçekten bir sey düşündügumde bir seye ofkelendigimde ya da sevindigimde zor olsa da direkt anlatmaya soylemeye çalışıyorum. Bunu basarabildigimde daha rahatlamis hissediyorum kendimi. Burdan da kendisine teşekkür ediyorum benim gibi takıntili kişilere ozellikle tavsiye ediyorum kendisini.
     2 Beğeni    
Bora Bey
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82228
Gülsen hanımla bir yıl öncesinde tanıştım. Yakın zamanda 2 kere kalp krizi geçirmiştim, genç yaşımda gelen bu krizler beni tedirgin etti. Yeni bir kriz gelirse ve bu sefer kurtulamazsam endişesi yaşıyordum. Daha sonra çok araştırmaya başladım, bu krizlerin psikolojik sebeplerinin de olabileceğini düşünmeye başladım. ve arkadaşımın tavsiyesiyle gülsen hanımla terapilere başladık, geldiğim noktada içimdeki öfkenin, kaygıların beni nasıl hastalandırdığını görüyorum. olur olmadık yerde çıkan öfkemin nedenlerini anlamaya başlıyorum, daha sakin ve huzurlu bi hayat yaratmaya çalışıyorum kendime. bu konuda benden desteğini esirgemeyen gülsen hanıma da bir kez de burdan teşekkür etmek istiyorum. Sevgiler.
     4 Beğeni    
O.T
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82097
Uzman psikolog gulsen suslu ile uzun zamandir tanismaktayim. Kendisi mesleğini hobisi haline getirmiş, işini zevkle icra eden bir psikologtur. Ben de kendisine yaşadığım sıkıntıları sık sık anlatır ve tavsiyelerini can kulağıyla dinlerim. Yakınım olmasi dolasiyla profesyonel destek almadim ama yonlendirdigim arkadaslarimin oldukca memnun olduğunu biliyorum. Kendisine mesleğinde basarilar diliyorum ve bu site araciligiyla psikolog arayışı icinde olan herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Mesut Süslü
11.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82042
Uzman Psikolog Gülsen Süslü'yü yakinen tanirim. Lise yillarindan bu yana psikoloji hep ideali olmuş ve iyi bir psikoterapist olmak icin her zaman çok yoğun biçimde çalışmalarına devam etmiştir. Şimdi geldiği noktada bu amacına ulaştığını düşünüyorum. Ama kendisi bununla da yetinmeyecek ve çıtasını daha yukseklere taşımak için mucadele etmeye devam edecektir. Kendisine yönlendirdiğim yakinlarimdan memnuniyetlerini her zaman dinledim ve bu siteden de ulaşıp terapi destegi duyanlara kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Saygılarımla.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
M.T
24.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81628
Gulsen suslu yakinen tanidigim bir aile dostumdur. Universite yillarindan bu yana olan psikoloji bilimine olan ilgisini ve calismalarini yakinen takip etme sansim oldu. Su an geldigi noktada kendisini basarili bir psikolog olarak goruyorum. Terapist arayisinda olan herkeese guvenle tavsiye edebiliyorum. Ve yonlendirdigim arkadaslarimdan da olumlu geri bildirim aliyorum. Ayni zamanda yazilarini da zevke takip ediyorum. Kendisine mesleki hayatinda basarilar diliyorum. Sevgilerimle...
     Beğenin    
Yeliz
8.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81261
Gülsen Süslü çok cana yakın, içten , samimi ve yardımsever bir kişilik. İleri görüşlü ve kişiler hakkında önyargısız. Arkadaşlığını ve danışmanlığını almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Hayatınızda olması gereken bir insan ve kişilik. Çok kısa yasadığımız bir olayı anlatmak isterim: .. (Birgün Gülsenle arabada yolculuk ederken önümüzdeki araçta bir tuhaflık olduğunu ve yola tutunmakta zorlandığını farkettik, o an kaza yapacağını anladık bununla birlikte Gülsen birileri zarar görmesin diye hemen telefonuna sarıldı ve ambulansı aradı. Duyarlılığı ve insan canlısı biri olduğunu anladım o an) Samimiyetin ve arkadaşlığın için teşekkür ederim Gülsen Süslü. Seni tanıdığıma çok memnunum.
     Beğenin    
Kamil İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80642
Gülsen Hanımı İstanbulda katıldığım bir konferans esnasında tanıdım. Dahiliye uzmanı olarak üzerinde çalıştığım irritabl barsak sendromu, yaygın anksiyete ve somatik yakınmaları olan hasta grupları için kendisinden tavsiye aldım. Alanında bilgi birikimi iyi olan, sevecen ve işine bağlı bir psikolog olarak tanıdım. Danıştığım konularda hep olumlu sonuçlar elde ettim. Kendisi ile çalışmak isteyenlerin şüphe etmeden tercih etmelerini öneririm. Mesleğinin hakkını veren etik kurallara uyan saygın bir psikologtur. Kendisi ile hasta yönlendirme yolu ile halen çalışmaktayım.
     2 Beğeni    
Leyla Süslü
19.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80230
Sevgili gulsen ile aile dostuyuz. Yakin iliskimiz oldugu icin kendisinden profesyonel destek alamadim . Ancak ne zaman kendimi kotu hissetsem gulsene kosarim. Endise duydugum konularda yada bir takim korkularimda olaylara farkli bi pencereden bakmami saglamistir kendimi iyi hissetmemi saglamistir..yakin bir kac arkadasimida gulsenle gorusturdum ve onlarda da guzel olumlu tepkiler gordum psikolojik destege ihtiyaci oldugunu dusunenlere kendisini gonul rahatligiyla onerebilirim...
     Beğenin    
G.A
15.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80199
Merhabalar. gülsen ile uzun yıllar önce tanıştım. Psikoterapiye olan ilgisi ve kendini geliştirme, sürekli yenilenme tutkusu ile çok başarılı bir psikolog olduğuna inanıyorum. Gönüllü yer aldığı sosyal projelerde de yardıma ihtiyaç duyan herkese ulaşabilmeye çalıştığına inanıyorum. özellikle bebekler ve anneleri ile ilgili çalışmalarını ben de yakından takip ediyor ve yararlanıyorum. bu alandaki yazılarını da severek okuyorum. Terapist arayışı içinde olanlara kendisini güvenle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Serhat D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80130
Gulsen hanıma ile bu site üzerinden aldığım bilgiler ile ulastim. Oglum ile girişmeye gittiğimizde gayet ilgili ve rahatlatıcı idi. Oglum yaptığı testler ve verdiği tavsiyelerle sorunlarımızın büyük kısmını astik, hala da seanslarimiza devam ediyoruz. Ayrica oglumun egitimini planlamak icin yasadigimiz kafa karisikligini asmamizda cok yardimi oldu. Kendisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Gerçekten çok pozitif ve isinin ehli bir psikolog kendileri.
     2 Beğeni    
Asuman Turhan
17.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78784
sevgili arkadaşım ve meslektaşım gülsen i uzun süredir tanıyorum.Kişilik olarak kaliteli ve güvenilir bulduğum insanlardan biridir.Kendisiyle bir süre aynı işyerinde çalışmış olmamız dolayısıyla kendini geliştirme azmini ve danışanlara yaklaşımındaki titizliğini yakinen biliyorum.Terapi alanında aldığı eğitimlerle kısa sürede uzun mesafeler aldığını düşünüyorum.Yardıma ihtiyacım olduğu zamanlarda da yanıbaşımda bulduğum arkadaşlarımdan biridir. Bu alanda çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum ve başarılar diliyorum..
     Beğenin    
Yunus KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78753
gülsen hanıma psikiyatristim yönlendirdi. panik atak hastasıydım, yaklaşık 7 aydır terapilerim devam etmekte, terapiler kesinlikle bana çok iyi geldi ve artık atak geçirmiyorum ama zaman geçtikçe başka problemlerimle yüzleşmeye başladım ve bunun üzerine devam ediyorum. hiç başaramam dediğim bişeyi başardım ve işe başladım, çalışıyorum, gülsen hanım kesinlikle iyi bir terapist, bana olan yardımlarından dolayı kendisine bir de burdan teşekkür etmek istedim.
     4 Beğeni    
Ç.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78542
Gulsen hanim ile 3 ay öncesinde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. depreyon nedeniyle ilaç kullanmaktaydim, bunun yanında bir de terapi desteği almam gerektiğini hissettim. Ve terapilerime başladim, terapilerle birlikte sosyal hayata yeniden döndüm, arkadaşlık ilişkilerim değişti, depresyonumu yenebildigimi hissediyorum, yeniden depresif hissedersem ne yapacagimi biliyorum. Yaşadığım değişim için gulsen hanima tesekkur ediyorum, sevgiler...
     7 Beğeni    
Bahar BİLGE Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78340
Sevgili dostum ve meslektaşım Gülsen, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünün bana kazandırdığı en kıymetli değerlerdendir. Mesleğini bu kadar iyi icra etmesi güzel kalbinin ve bitmek bilmeyen eğitimlerinin doğal sonucu sanırım. Profesyonel çalışmalarına amatör ruhunu da ekleyince danışanları için doğru bir adres olduğuna inancım tam. Çok çeşitli alanlarda yağptığı gerek stajlar gerek çalışmalar psikolojiye çok geniş bir açıdan bakmasına olanak sağlıyor. Bu da onu bir çok meslektaşının önüne geçiriyor. Belirtmek istediğim ve bir çok meslektaşımın gözden kaçırdığına inandığım çok önemli bir özelliği de gerçekten uzmanlığının dışında olduğuna inandığı bir konuda danışanlarını doğru adreslere yönlendirme gayreti. Kendisini profesyonel desteğe ihtiyacı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Füsun Yılmaz
23.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78268
Sevgili Gülsen'i İstanbul Üniversite'sinde Psikoloji eğitimi aldığım dönemden beri tanımaktayım. Bazı ortak projelerde beraber çalıştık. Gülsen çalışkan, azimli, alandaki gelişmeleri yakından takip eden, kendini geliştiren ve yeniliklere açık bir uzmandır. Bunların yanında sevecen, insanları yargılamadan dinleyebilen, alçakgönüllü ve yardımsever biridir. Çocuklara olan sevgisi, alana dair bilgi ve deneyimlerine güvenerek, kendisine rahatlıkla vaka yönlendirmekteyim. Sosyal sorumluluk bilinci de yüksek olan arkadaşımın başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Sinan Topuz
19.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78158
Gülsen, duygu dünyam ile ilgili bir çok şeyi rahat şekilde paylaşabildiğim nadir insanlardandır. Çok iyi bir dinleme ve analiz yeteneğinin yanısıra, size verdiği güven hissi de çok kuvvetli. Onu diğer insanlardan farklı kılan yanı sizi hiç yargılamaması, daima yüzünüze gülmesi ve olgun kişiliği. Akrabalığımız nedeni ile ondan profesyonel yardım almam mümkün olmadı ama her fırsatta tecrübesinden faydanlanma fırsatını kullandığımı itiraf etmeliyim. Gülsen'in en önemli özelliklerinden birisi de kendisi ile ilgili olarak çok dürüst ve ve değişime daima açık olmasıdır. Gerek profesyonel yardım olsun gerekse arkadaş olarak yaklaşılsın, ondan bir uzman ve arkadaş olarak çok şey alabileceğinizden eminim.
     3 Beğeni    
Birsen Suslu
19.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78151
Degerli kardesim gulsen suslu'nun meslegine olan igisi ve yatirimini yakinen takip etmekteyim. Basarilarla dolu akademik hayatinin sonrasinda mesleginde de ayni cizgide devam ettigini gormek beni mutlu ediyor. Meslegini hayatinin merkezine almasi, isine olan aski, guncel egitimleri takibi, sosyal sorumluluk projelerinde aldigi gorevler ile bu alanda kendini basarili buluyor ve psikolog arayan herkesi guvenle yonlendiriyorum. Psikolojik destege ihtiyaci olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Banu AKMAN ŞAHİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78081
Sevgili meslektaşım Gülsen ile aynı merkezde danışanlarımızı takip etmekteyiz. Kendisi bizim meslekte iyi olabilmek için lisans sonrası alınması gereken birçok eğitime katılan, kendini yetiştiren, farkındalığı ve mesleki merakı yüksek olan biridir. Mesleki olarak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmekte, hem mesleğe hem de topluma katma değer sağlamaktadır. Mesleğinin henüz başlarında olmasına rağmen yetkinliği ve danışanlara yaklaşımı da oldukça profesyoneldir. Kendisiyle seanslarımız arasında yaptığımız keyifli sohbetlerimiz de kişisel olarak sevdiğim tarafıdır. Kendisinden destek alma fırsatını yakalayabilecek kişilere fayda sağlayacağından eminim.
     2 Beğeni    
Aylin Y.
14.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78019
Gülsen Süslü ile bir süre önce tanıştık. Çocuklara yönelik çalışmalarında işbirliği yapma fırsatımız oldu. Çalıştığımız süre içinde koordine tavırlar sergiledi, sürekli iletişim halindeydik. Yardım etmeye hevesliydi. Disiplinli, pozitif, etik sahibi bir profesyonel. Katıldığı eğitim programlarıyla gelişimine önem verdiğini, sektörel gelişmeleri yakından takip ettiğini öğrendim. Bu çok önemli bir nitelik. Meslekte iyi yol aldığını düşünüyorum. Dinamik bir psikologla çalışmak isteyen danışanlara kendisini tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Şengül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74647
Gülsen hanım'la bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanıştım. eşimin kaybından dolayı çok zor bir dönem geçiriyordum, hayata tekrar tutunmak, nefes almak, yaşamak bile çok zor geliyordu çok uzun zaman geçmesine rağmen. Bununla geçen zamana rağmen başetmekte zorlanınca yakınlarımın da zorlamasıyla bir destek almaya karar verdim. Halen bir çok şey kolay değil benim için ama artık kendimi daha az suçluyor güzel anıları daha çok anımsıyor ve hüznümü öfkemi acımı daha rahat yaşayabildiğimi hissediyorum terapiler sayesinde. kendisine bir de burdan teşekkür etmek istedim. iyi ki varsınız.
     1 Beğeni    
Aysegul S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74361
Uzman psikolog Gülsen Hanımla 6 ay önce tanıştık. Kendisi sempatik tavırları, ciddi duruşu ve sevecen tavırları ile hem bizim hem de kucuk oğlumuzun kalbini kazandı. İyi bir dinleyici olması etkili iletişim kurabilmesi, problem çözme becerileri, kendisini geliştirmeye açık ve hevesli olması, buna dair hiç bir zorluk ve deneyim fırsatından kaçınmaması, profesyonel bkış açısından dolayı başarılı buluyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum yardımları için. Her konuda psikolojik destek almak isteyenlere kendisini güvenle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 29 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Gülsen SÜSLÜ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülsen SÜSLÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sibel AKGÜN
Uzm.Psk.Sibel AKGÜN
Merhabalar; Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Sibel Akgün ile aynı projede çalışmamız nedeniyle tanıştık. Zaman içerisinde çok iyi bir dostluk kurduğ...
Mehtap HİSAR
Uzm.Psk.Mehtap HİSAR
Sevgili Mehtap'ı istanbul büyük şehir belediyesinin kadın sağlığı merkezinde birlikte görev yaptığımız süreçte tanıma fırsatım oldu. o yıllarda da mes...
Banu AKMAN ŞAHİN
Uzm.Psk.Banu AKMAN ŞAHİN
Banu Hanım uzun süredir aynı merkezde çalışmakta olduğum ve oldukça başarılı bulduğum meslektaşımdır. Sürekli yenilikle ve kendini geliştirmekle besl...
Sevda SERİN
Psk.Sevda SERİN
Sevda İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde aynı sıralarda oturduğum değerli bir meslektaşım aynı zamanda yakın bir arkadaşımdır. Üniversite yılla...
Belma ZİREKOĞLU
Uzm.Psk.Belma ZİREKOĞLU
Uzm. Psikolog Belma Zirekoğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Sağlığı Merkezinde bir süre birlikte çalışma ve kendisini tanıma fırsatım oldu....
Vahap TAŞKENT
Uzm.Psk.Vahap TAŞKENT
Sevgili meslektaşım ve arkadaşım Vahap ile üniversite yıllarında tanıştık. o dönemlerde de çok parlak bir öğrenci olan Vahap, daha sonra klinik psikol...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İdea Psikoloji
Adres 1 : Ata 4 5a Kat: 11 Daire: 46 Ataçarşı Yanı, Ataşehir
İstanbul
Adres 2:
Alfa Psikiyatri
Adres : Kartaltepe Mah. Alem Sok. No:3 D:10 Kat:2 İncirli, Bakırköy
İstanbul
Uzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 649 40 48
(ulaşılmadığında mesaj bırakırsanız daha sonra mutlaka size dönerim)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(39 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(17 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gülsen SÜSLÜ Mesleki Videolar Videoları
-
ataşehir psikolog, wisc-ıv, mecidiyeköy psikolog, tuzlada psikolog, pendikte psikolog, aile danışmanlığı, çocuk psikologu, psikolog ücretleri, bakırköy terapist, bakırköy psikolog, tuzla yetişkin psikolog, zeka testi, ataşehir çocuk psikoloğu, depresyon, anksiyete, obsesif kompülsif bozuklu, çocuğum okula hazır mı, okul öncesi danışmanlık, psikolog ataşehir, wisc 4, uzman psikolog, bakırköyde iyi psikolog, anadolu yakası psikolog, melankoli, çocuğa ölümü anlatmak, psikolog tuzla, uzman psikolog pendik, ergenlik dönemi, ergenlik sorunları, psikolojik travma, ölüm korkusu, beşiktaş psikolog, pendik yetişkin psikoloğu, öğrenme güçlüğü, öfkemi kontrol edemiyorum, öfkeyle başetme, panik bozukluk, psikolog fiyatları, mecidiyeköyde psikolog, boşanmayı çocuğa anlatmak, tuzlada iyi psikolo, bakırköyde psikolog, boşanma süreci, bakırköy uzman psikolog, almanya türk psikolog, ataşehirde uzman psikolog, ataşehirde psikolog, psikolog şişli, ataşehirde çocuk psikolog, ataşehir zeka testi

00:39
Top