2007'den Bugüne 92,408 Tavsiye, 28,230 Uzman ve 19,991 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Müge BEĞENİLMİŞ
Psikolog - İçel (Mersin)
Çocuk Ergen Psikoloğu - Pedagog

Müge BEĞENİLMİŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Müge BEĞENİLMİŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

122
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Müge BEĞENİLMİŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Müge BEĞENİLMİŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burak ASLANPsk.Burak ASLAN
Üniversite yıllarını aynı dönemde birlikte tamamladığım Burak Aslan'la 3 yıldır da birlikte çalışma fırsatını yakaladım. Burak Bey işinde son derece p...

 
Müge BEĞENİLMİŞ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezi
Eğriçam Mahallesi 2293 Sokak Safir Plaza Kat:4 Daire 15 Yenişehir
İçel (Mersin)
Psk.Müge BEĞENİLMİŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (40 yaşında)
Doğum Yeri : Mersin
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Müge BEĞENİLMİŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
2014 ' EMDR' Eğitimi

2014' Standford Binet Zeka Testi Eğitimi'

2013 'Şema Terapi Eğitimi'

2013 ' PARE Eğitimi'

2012 ' Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi'

2012 ' Sanatla Terapi Eğitimi' ( devam ediyor )

2012 ' Psikolojik Testler Eğitimi'

2012 'Çocuk Değerlendirme Paketi'

2011 ‘Aile Danışmanlığı Eğitimi 100 saat’

2011 ‘Oyun Terapisi Eğitimi’

2010 ‘Gottman Çift Terapisi 1.Düzey Eğitimi’

2010 ‘Çözüm Odaklı Terapi’ Eğitimi Sertifika Programı

2010 ‘ EMDR’a Giriş’ Başlıklı Çalışma Grubu

2010 ‘Farkındalık Temelli Terapilere Giriş’ Başlıklı Çalışma Grubu

2009 ‘WİSC-R’(Çocuklar için Zeka Ölçeği) Sertifikalı Eğitim Programı

2007 ‘Konuşma Bozuklukları’ Konulu Panel

Müge BEĞENİLMİŞ Özgeçmis CV Psk.Müge BEĞENİLMİŞ'in Özgeçmişi
Eğitim Durumu :

2004 – 2008 Mersin Üniversitesi
Psikoloji Bölümü Lisans Eğitimi
2003 – 2004 Mersin Üniversitesi
Lisans Eğitimi Öncesi İngilizce Hazırlık
1999 – 2002 İçel- Mersin Anadolu Lisesi
Lise Eğitimi
1996 – 1999 Özel Toros Lisesi Orta Kısım
Ortaöğrenim
1995 – 1996 Özel Toros Lisesi Orta Kısım
İngilizce Hazırlık Eğitimi
1990 – 1995 Cengiz Topel İlköğretim Okulu
İlköğrenim

Yabancı Diller : İngilizce

İyi Seviyede.


Staj :
2006 – 2008 Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi (Adana)

2005 – 2006 Özel İzem Eğitim Okulu (Mersin)


Çalışılan İş Yerleri :

2011 - .... Boğaziçi Aile Danışma ve Psikolojik hizmetler

2008 – ….. Özel Lodos Özel Eğitim Merkezi / MERSİN
...[Devamı...]

Müge BEĞENİLMİŞ'in Makaleleri Müge BEĞENİLMİŞ'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Müge BEĞENİLMİŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Eser ÖLÇER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91510
Herkese merhabalar.. Sevgili Müge Hanım ile Adana da bulunan çalışma ofisimiz "ANİMA PSİKOLOJİ MERKEZİ"nde mesai arkadaşlığı yaptık.. Sevgili meslektaşım işinde son derece titiz, çalışkan ve özverili bir uzmandır.. Mesleğine bakışı, yenilikçi ve araştırmacı oluşu onu diğer uzmanlardan öne çıkaran özelliklerinin başında geliyor.. Mesleğine duyduğu aşk onu yaşadığı şehir olan Mersin de güzide bir merkez açmaya itti.. Mersin in ihtiyacı olan çok özel bir merkezin sahibi olan meslektaşımı ilgiyle takip ediyor ve başarılarını duydukça gurur duyuyorum.. Sevgili Müge.. Kalbin kadar güzel bir kariyer seninle olsun.. Sevgiyle kal..
     1 Beğeni    
İlker H.TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2016
TavsiyeNo: 86717
Bir arkadaşımdan aldığım tavsiye üzerine çocuklarımla psikoloğa gitmeye karar vermiştim. Tesadüf üzerine çalıştığı gayet sıcak bir ortam olan Boğaziçi Aile Danışma Merkezinde oldu ilk tanışmamız. Kızlarımla ilgili olarak yaşadığım olayların etkisi açısından baktığımda; bir babanın kafasındaki tüm soruların çözümlerini bulabileceği, sorun çocuklar olunca mesleki ve teknik açıdan gerçek söz sahibi olduğuna inandığım, güler yüzlü ve son derece saygıdeğer Müge hanımla görüşmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Çağla KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83585
Sevgili Müge Hanım'a bir arkadaş tavsiyesi ile başvurduk. 22 aylık oğlum çok çekingendi arkama saklanır yüzünü kapatır yakın temaslarda ağlamaya başlar vs hiçbiryere gidemez ve eve misafir alamaz olmuştuk ki Müge Hanımla tanıştık 2. seansımızda zor bir tablomuz olduğunu söylediğinde kendimi uzun bir sürece adapte etmiştim aslında ama kısa zamanda ( 2 ay bile olmadı ) epey yol kat ettik. Kesinlikle başarılı bir uzman ve güleryüzü tatlı diliyle insana samimiyet ve güven veriyor. Ebeveyn olarak da yanlışlarımızı gördük ekstra çözümleri keşfettik, onun önerilerini uyguladığımda oğlumdaki değişime inanamadım, herşey için teşekkürler..
     2 Beğeni    
Esra YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83081
Müge hanım ile birkaç ay önce arkadaş tavsiyesi ile kızımla ilgili yardım almak amacıyla görüşmeye başladık kızımla alakalı yaşadığımız problemleri çözmede gayet başarılı oldu ve tabi ki görüşmelerimiz esnasında bende ebeveyn olarak eksiklerimi gördüm ve bir değişim sürecine girdim . Müge hanımı danışmaktan son derece zevk alabileceğiniz ( tıpkı benim gibi ) ve çocuğunuzun problemi ile ilgili en kısa sürede çözüm bulabileceğiniz bir uzman , güleryüzlü ve sıcakkanlı bir insan olarak görüp herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
T•k
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77872
Merhaba oğlum kendi yaşıtlarına gore geri bi cocuktu ,iletişim bozuk Luguda vardı. Birçok psikologa gittim olumlu dönütler alamadık.tavsiye üzerine Müge Hanima götürdük.Güleryüzüyle,pozitif enerjisiyle ve bilgisiyle oglumun okula uyum sürecinde bize çok yardımcı oldu.2 senedir birlikte çalışıyoruz. Oglum yasitlariyla aynı seviye de iletişimi ve konuşma becerisi çok iyi. Biz ailecek çok memnunuz bu kadar ilerlemeyi biz bile beklemiyorduk.müge hanim alanında çok basarili.benimde tavsiye üzerine gittiğim ve şuanda bi aile gibi olduğumuz müge hanimi bende tavsiye ediyorum. Biz kendisi ne minnettarız.çok tesekkur ederiz müge hanim.iyiki varsiniz.
     1 Beğeni    
Çağla AYKIN KURİŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77834
Çocuk Psikoloğu Müge Beğenilmiş ile uzun zamandır Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezinde birlikte çalışıyoruz. Çocuk ve ebeveyn ilişkilerinde yaşanan olası sorunlara danışanları ile kurduğu yüksek empati becerisi, güler yüzü ve mesleki donanımı ile sağlıklı çözümler getirdiğini gözlemlediğim meslektaşıma yönlendirme yaptığım tüm çocuk danışanlardan olumlu geribildirim almış bulunmaktayım. Çalışkanlığı, bitmek tükenmek bilmeyen mesleki aşkı, Çocuk Psikolojisi alanında bilimsel gelişmeleri takip etmesine ve uygulamaya taşımasına sebep olmakta. Çocuğunuzun sağlıklı gelişimine destek olmak ya da olası ruhsal problemlerine çözüm bulmak istiyorsanız, Çocuk Psikoloğu Müge Beğenilmiş ile görüşmenizi tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Burak ASLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77638
Müge Hanım ile üniversiteden beri tanışıyoruz. Her zaman pozitif ve enerjik oluşu, zorlanmadan onu çocuklar ile çok güçlü bağlar kurabilen bir uzman yapıyor. Ayrıca anne oluşunun da çocuklara yaklaşımında çok daha şevkatli ve sevgi dolu bir tarzı olmasında büyük bir etken olduğunu düşünüyorum. Çocuklar ile daha tanışırken bile sevgi ve güven vermesi çok dikkatimi çekmiştir. Eğer Mersin'de iseniz ve çocuğunuz ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Müge Hanım tasiye edebileceğim uzmanlar arasında ilk sıradadır.
     2 Beğeni    
Kürşad
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2013
TavsiyeNo: 65116
Oğlum'da konuşma problemleri, arkadaşları ile uyumsuzluk, aşırı hırçınlık, dikkat dağınıklığı gibi problemler yüzünden Psikiyartris tarafından Müge Hanım'a yönlendirildik. Müge Hanım profesyonelce ancak empati ile bize durumu açıkladı ve süreci anlattı. Ona güvenmekte ne kadar doğru karar verdiğimizi çok kısa sürede oğlumdaki inanılmaz gelişme ile anladık. Oğlum hala baba ben Müge Abla'ya gitmek istiyorum diyor. Müge Hanım her ne kadar tedavi bitti dese de ben tekrar Oğlumu ona göndermeyi düşünüyorum. Çok teşekkürler Müge Hanım. Harikasınız :)
     5 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64090
müge hanımla tanışmama bir arkadaşımın tavsiyesiyle başvurdum.kızım 14 yaşında ergenlik dönemine girdiği için ben ona yeterli gelmiyordum.bir uzman dan yardım almam gerektiğini düşündüm.ve müge hanımın merkezine başvurdum.çok ilgili karşıladı yardımcıları.kızım biraz tedirgindi ama kendisiyle tanışınca onun sevecen ve sıcak kanlı oluşundan çok etkilendi.terapilere başladık ve her terapiden sonra daha da kendine güveni artıyor hayata bakış açısı değişiyordu gözle görülür şekilde değişimler farkettim.müge hanım size binlerce kere teşekkür ediyorum...
     1 Beğeni    
C.Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63515
ikinci bebeğimin doğumundan sonra bazı sorunlar yasadığımız 2.5 yasındaki kızım hakkında profesyonel yardım almak için birlerini ararken Müge hanımla tanıştık bize olan yaklaşımı son derece güzeldi, kendisi gayet samimi ve sevecen karşıladı bizi, daha sorasında kızımla gittiğimizde yabancılara yaklaşmamasına rağmen hemen kaynaşıp oyunlar oynamaya başladı güven duydu, onun sayesinde kızımla olan iletişimimiz dahada düzeldi kendisine çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Başak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62174
Çok uzun zaman olmadı müge ablayla tanışalı. Ama ilk geldiğimde herkesdn nefret eden Hatta babamdan bile nefret edn bir kızdım ben. Hayata boş bakan sadece kendi tarafımdan bakan bi kızdım. Çok sorunlar yaşadıım saatlerce oturur ağlardm aileme küserdim bağrırdım. Kii müge ablayı tanıyana kadar. Onun yanına geldiğimde bazı şeylerin değişeceğine inandım ben istiyodum çünkü değişmeyi . Ve bunu başardıım. Müge abla sayesiinde babamla aram harikaa eskiden anlatacak iyi bile bulamazken şimdi kötü bişe bulamıyorum. Bunların hepsii müge abla sayesindee Onu çook seviyorum iyi ki var
     2 Beğeni    
T.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61832
Merhaba benim oglum 1buçuk yaşında sürekli kafasını yerlere ve duvarlara vuruyodu herşeyi aglayarak istiyo ve alışverişe gittikmiydi herşeyi eline alıyordu almak istedimmi elinden kıyemeti koparıyodu daha sonra internetten araştırdım müge hanımı sevecen çok sempatik geldi görünüşü ve gitmek istedim görüştüm gerçektende öyleymiş 3 seyans gittim cokta memnun kaldım ve herşeyde yoluna girdi oglum artık kafasını vurmuyo onu dinliyorum olumsuzlarını degilde oglumun olumlularını görüyorum güzel yaptıgı heşeyi ödüllendiriyorum onla daha çok vakit harcıyorum alış verişe gittigimiz zaman sadece 1 tane onun istedigini alıyorum seçenenekler sunuyorum daha önce bunları yapamıyodum müge hanımla görüştükten sonra bakış acım degişti çok memnun oldum müge oğuzberkle (Herkese tavsiye ederim)
     Beğenin    
Turgay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58222
Merhabalar Müge hanımdan kızımla iletişim problemi için yardım aldık çok memnun kaldık.Müge hanım tek seansta problemin çözüm yolu konusunda yardımcı oldu bize ikinci seansa gittiğimizde problemin aşılmış olduğunu söyledi.Çocuklarla iletişim konusunda mükemmel karşısında dili çözülmeyecek sanmıyorum olduğunu. Kendisine çok teşekkürler yardımlarından dolayı Ayrıca genç olmasına bakmayın gerçekten işi konusunda çok uzman biri probleminizin yardımı konusunda Israrla Tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Gül Sezin Oğuzberk Koca
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58188
müge oğuzberk ile ilk önce kızımı gönderdigim kreşten tanıdım ve akraba oldugumuzu ögrendik.daha sonrada kendisine yardım için iletişime geçtim.kızımla ilgili iletişim sorunlarımda bana yardımcı oldu.kızıma karşı nasıl davranmam gerektiğini gösterdi.çoçuklarla olan iletişimi ve onları kolayca konuşturmasına hayran kaldım.güler yüzlü,yardım sever,arkadaş canlısı sıcak ve sevecen bir yapıya sahip.çalıştıgı mekan ve çalışma arkadaşları çok hoş ve sıcak kişilerdir.yaptıgı çalışmalara ve yardımına çok teşekkür ederim müge...
     3 Beğeni    
İbrahim Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58161
14 yaşındaki Kızım için Müge Hanımı internetten buldum... ailece Kızımla aşamadığımız sorunlar vardı daha ilk seanste doğru karar verdiğimi düşündüm. kızımın şu an 4. seansı bir çok anlamda kendini yeniledi paylaşımlarımız arttı kızım artık çok farklı size tavsiyem çocuğunuzla ilgili sorunlarda bu ve bunun gibi bir sürü konuda size yardımcı olabiliyor seanslara düzenli gittiniz takdirde profesyonel yardım aldığınızı görürsünüz işini severek yapan karşısındakini dikkatli dinleyen güler yüzlü, sırdaş ve güven veren Müge Hanıma hayatında ve kariyerinde başarılar dilerim ( Herkese Tavsiye Ediyorum )
     1 Beğeni    
Seyit BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57957
Merabalar benim kızımda 7 aylıkken ağlamaya bağlı katılma diye bit rahatsızlık fark edildi ve tedaviler uygulandı belli bir zaman sonra pr dr çetin beyin tavsiyesiyle müge hanımla tanıştık.görüşmelere başladık sonrasında eşimin ve benim kızıma nasıl davran mamız,yönlendirmemiz,konuşmanız gerektiğini öğrendik.Aile içindeki yanlışları ve olması gereken doğru yönlendirmeleri de.Mügehanımın yönlendirmesiyle lale bahçesi diye çoktatlı insanların olduğu bir kıreşe Müge hanımın takibinde ve gözetiminde başladık.Konuşamayan,arkadaşlarından kaçan,iletişim sorunu yaşayan ve aşırı sinirli çocuk giti yerine konuşkan ,arkadaş canlısı,akıllı ve uysal bir çocuk geldi.Bunlar müge hanımla beraber oldu yardımlarıyla desteğiyle tabiki. tavsiye edermiyim:Tabiki hiç düşünmeden evet çocuk ve bölümünde uzman kesinlikle. herzaman her konuda arayıp fikir ala bildiğimiz aileden biri oldu.herşey için çok sağolun müge hanım.
     3 Beğeni    
Nevzat NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57924
müge hanımı internet araştırırken 3 yaşındaki kızım için tesadüfen bulduk ve gittik.iyikide gitmişiz.kızım çok hırçın ve sürekli ağlayan biriydi.müge hanım sayesinde çok kısa bir sürede sorunlarını çözdük.hem kızımıza hemde bize çok faydası oldu.şu an kızımızla hiçbir problemimiz kalmadı en önemlisi ona karşı nasıl yaklaşacağımızı nasıl davranacağımızı öğrendik.bir çok yanlışımızı müge hanım sayesinde gördük.kendisine çok teşekkür ediyoruz.kesinlikle tavsiye ediyorum.işinde çok uzman çok tatlı ve başarılı biri...
     5 Beğeni    
Yeşim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47245
Müge hanımın çalıştığı yeri bir arkadaşım tavsiye etti, iyikide onun bulunduğu yere gitmişiz, iyikide tanımışız.Nedenmi iyiki, çünkü o işini büyük bir başarıyla yapıyor ve övgüyü hak ediyor, bence bizim ülkemizin ihtiyacı olan başarılı ve başarılarının devamı gelecek insanlardan..sizlere şöyle bir önek verebilirim, bir yeriniz ağrıdığında diyelim mideniz, doktora gidersiniz, ilaç içersiniz ağrınız geçmez. Bir doktor, bir doktor daha derken belirli bir süre ağrılarınız ve şikayetlerinizle yaşarsınız sonra bir kez daha belki bir tavsiye üzerine belki tesadüf bir doktor bulursunuz tedavi ve ağrılar biter hastalıgınız yok olur..bu bir tesadüf değildir bu o insanın gercekten işini iyi yaptıgını o işe gönül verdiğini gösterir...İhtiyaç duyarsanız, denemenizde fayda var..saygılarımla...
     4 Beğeni    
Eda &murat BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47025
mrb benım 5 yasında bır oglum var mersınde ozel bır krese gonderıyorum senenın basında oglumda krese ve arkadaslarına karsı adaptasyon sorunu yasadım muge hanımı cevremın ve kresın tavsıyesı uzerıne tanıdım.terapilere baslayalı 2,3 ay gıbı bır sure olmasına ragmen cok guzel donusumler alıyorum.herseyden once bır cocuga karsı nasıl davranmasını nerede durup nerede devam edecegını cok ıyı bılıyor.acıkcası ılk baslarda oglumun muge hanımın odasına nasıl gırecegını dusunuyor ve reddetmesınden korkuyordum ama tam tersı oldu oglusum sımdı muge hanıma gıtmeyı kendısı ıstıyor ve onu cok sevıyor.meslegıne olan saygısını ve sevgısını karsısındakıne tamamıyle yansıtıyor,benım ıcın en onemlısı ıletısımı cok ıyı ve hıcbır seyı es gecmıyor tlf sureklı ırtıbat halındeyız sıkıstıgım ve caresız kaldıgım noktalarda destek alabılıyorum gosterdıgı yontemlerın ve tavsıyelerın dogrulugunu zaman ıcınde bızzat yasıyorum. tanıgıma cok memnunum ve siddetle TAVSIYE EDIYORUM...
     6 Beğeni    
Oya ArSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46995
Müge OĞUZBERK Hanımla, Küçük Oğlumun aşamadığımız sorunları karşısında uzun araştırmalar sonucu tavsiye üzerine tanıştık.İyi de oldu.Güleryüzü ve pozitif enerjisi ile oğlumun Müge Ablası oluverdi.Anne ve Baba olarak bizede çok güven verdi.Çok genç olmasına rağmen mesleğine olan saygısı, bilgisi, çalışkanlığı, dinanizmi ve özgüveni ile eminim çok başarılı bir gelecek onu bekliyor. Artık zor günlerimizde kime gidiceğimizi, kimin kapısını çalacağımızı iyi biliyoruz.Mersin çok şanslı çünkü Müge Hanım gibi bir psikoloğumuz var.Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.Bizler bu güzel ve gülen yüzle tanıştık herkese nasip olsun dilerim. İyi ki varsınız Müge Hanım.
     5 Beğeni    
Zeynep TEKİN BABUÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46961
Müge hanım çocuk ve ergen terapisi konusunda uzun süredir çalışmakta olan ve bu alanda çok önemli eğitimler almış bir meslektaşım. Müge hanımın alanıyla ilgili vermiş olduğu bir çok eğitime katılma fırsatı buldum ve kendisi çalışmakta olduğu çocuk ve ergen psikolojisi alanına ne kadar hakim olduğunu bu eğitimlerdeki başarısı ile ortaya koymakta. Oldukça donanımlı bir psikolog olan Müge hanımın danışanlarına yaklaşımı da çok samimi ve ilgili. Kişisel yaşamında da düzenli, prensipli ve sorumluluk sahibi olan meslektaşımın, mesleğini de aynı özenle sürdürdüğüne emin olabilirsiniz. Çocuk ve ergen alanında güvenle tavsiye edeceğim meslektaşıma, kariyerinde nice başarılar diliyorum..
     11 Beğeni    
İhsan Sabri Titi
26.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43868
Bilgili , ilgili , empatik ,çözüm odaklı ve prezentabl bir psikolog arıyorsanız değerli meslektaşım Müge Oğuzberk i öneririm , aramıyorsanız siz bilirsiniz..... Özellikle çocuk ve ergen psikolojisi ve patolojisinde tecrübelerinden faydalanılabileceğiniz için çocuk ve ergenleri rahatlıkla yönlendirebilirsiniz.. Yine depresyon , anksiyete , obsesif - kompulsif bozukluk , panik atak , yaygın anksiyete bozukluğu , fobik bozukluk , nevrotik kişilik bozukluğu hastalıklarında da güvenle danışma alabilirsiniz.
     7 Beğeni    
Selcen Erdoğan
22.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43741
(Psk.Müge BEĞENİLMİŞ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    

Müge BEĞENİLMİŞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Voleybol, Tenis,Yüzme, Salsa


Müge BEĞENİLMİŞ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Müge BEĞENİLMİŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Müge BEĞENİLMİŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burak ASLAN
Psk.Burak ASLAN
Üniversite yıllarını aynı dönemde birlikte tamamladığım Burak Aslan'la 3 yıldır da birlikte çalışma fırsatını yakaladım. Burak Bey işinde son derece p...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezi
Eğriçam Mahallesi 2293 Sokak Safir Plaza Kat:4 Daire 15 Yenişehir
İçel (Mersin)
Psk.Müge BEĞENİLMİŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 680 87 67
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(40 yaşında)
Doğum Yeri
Mersin
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Müge BEĞENİLMİŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Müge BEĞENİLMİŞ Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

11:53
Top