2007'den Bugüne 82,364 Tavsiye, 26,088 Uzman ve 18,293 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Adem ŞAT

Şehir

Kayseri

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

23

[Psk.Dnş.Adem ŞAT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Adem ŞAT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Adem ŞAT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Adem ŞAT'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ömer AKTÜRKUzm.Psk.Dnş.Ömer AKTÜRK
Ömer beyi uzun yıllardır tanıyorum. Psikoloji ye olan aşkını ve emeğini yakından takip ediyorum. Arkadaşlık ve dostluk yönü dışında mesleki yönünü sür...
Şermin DİNÇPsk.Şermin DİNÇ
Şermin hocamı yaklaşık 3 yıl önce tanıdım. Kendisi pdrmerkezi olarak düzenlemiş olduğumuz test eğitimine katılmıştı. Hem eğitimdeki performansı, hem...
Ömer ÖZERUzm.Psk.Dnş.Ömer ÖZER
Ömer hocam kişiliği, mesleki alanda yaptığı çalışmaları ve bilgi birikimi açısından tam bir psikolojik danışman. Bu alanda tanıdığım sıradışı bir ark...
Osman AMİLUzm.Psk.Dnş.Osman AMİL
Osman kardeşim gerçekten alanında uzman, çalışmayı seven, üretken, yetenekli sıra dışı bir arkadaş. Çok güvenilir bir aile danışmanı. Gönül rahatlığıy...

Adem ŞAT Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
DİKO-GES Terapi Metodu Kurucusu, Uygulayıcısı ve Eğitmeni

SO-GO Dahi Çocuk Akademisi*Kurucusu, Uygulayıcısı ve Eğitmeni

Ruh Sağlığı Problemleri

Dikkat Eksikligi ve Hiperaktivite

Özgül Öğrenme Güçlükleri (Disleksi, Disgrafi, Diskalkuli, Dispraksi)

Üstün Zekalı Çocuklar

Aile Danışmanlığı

Psikolojik Testler

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Zeka Testleri

Oyun Terapisi

Psikolojik ve Zeka Testleri Eğitici Eğitmenliği

Aile Danışmanlığı*Eğitici Eğitmenliği

Kurumsal Danışmanlık

İmaj Danışmanlığı

ALDIGIM EGITIMLER:

1- AILEDANISMANLIGI
2- WISC-R ( ZEKA TESTI )
3-PORTEUS LABIRENTI
4-ALEKSANDER PRATIK YETENEK TESTI
5-CATELL 2A ZEKA TESTI (Catell Culture Fair Intellegence Test)
6-GOODENOUGH ZEKA TESTI...[Devamı...]

Adem ŞAT Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Adem ŞAT'ın Özgeçmişi
Lisans: Ondokuz Mayis Üniversitesi - PDR**
Y. Lisans: Erciyes Üniversitesi - Endüstri ve Örgüt Psikolojisi
Doktora: Erciyes Üniversitesi -**Endüstri ve Örgüt Psikolojisi


ÇALIŞMA ALANLARI

DİKO-GES Terapi Metodu Kurucusu, Uygulayıcısı ve Eğitmeni

SO-GO Dahi Çocuk Akademisi*Kurucusu, Uygulayıcısı ve Eğitmeni

Ruh Sağlığı Problemleri

Dikkat Eksikligi ve Hiperaktivite

Özgül Öğrenme Güçlükleri (Disleksi, Disgrafi, Diskalkuli, Dispraksi)

Üstün Zekalı Çocuklar

Aile Danışmanlığı

Psikolojik Testler

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Zeka Testleri

Oyun Terapisi

Psikolojik ve Zeka Testleri Eğitici Eğitmenliği

Aile Danışmanlığı*Eğitici Eğitmenliği

Kurumsal Danışmanlık

İmaj Danışmanlığı


...[Devamı...]

Adem ŞAT Tavsiye Yazıları Adem ŞAT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Ömer AKTÜRK Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Ömer AKTÜRK
Bursa - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-02-2017
 TavsiyeNo: 94394
Adem Bey ile tanışmamız yıllar öncesine dayanmaktadır. Aynı zamanda meslektaşım olarak psikoloji alanı ile ilgili çalışmalarını yakından takip etmekte, mesleki deneyim ve tecrübelerinden yararlanmaktayım. Mesleki yeterliliğinin yanında karşılaşmış olduğu olaylara pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımı, üst düzey empati yeteneği, öğrenmeye ve araştırmaya açık oluşu kendisine gelen danışanlar açısından bulunmaz bir fırsat olduğunu düşünmekteyim. Adem Bey Lisans ve yüksek lisans eğitimiyle yetinmeyip doktora eğitimine devam etmektedir. Kendisi Kayseri'de PDR Merkezi'ni kurmuş ve çalışmalarına burada devam etmektedir. Gerek eğitim ve kurumsal danışmanlık gerekse bireysel psikolojik danışmanlık anlamında destek almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile Adem Bey'i tavsiye ederim. Kendilerine mesleki yaşamında başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

Hasan Turgut ERDOĞAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Hasan Turgut ERDOĞAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-11-2014
 TavsiyeNo: 73002
Adem bey ile lisans eğitimimizi birlikte tamamladık. Girişimci kişiliği ve psikoloji alanında kendisini yetiştirmesi ile daha o günlerde farkını ortaya koyduğunu düşünüyorum. yeniliklere açık olması, psikoloji organizasyonlarındaki girişimciliği ve kendisini akademik çalışmalara adamış olması onu diğer uzmanlardan ayıran temel özelliklerdir. İnsanlarla olan iletişiminde koşulsuz kabul ve saygıyı temel aldığı için danışanlarında güven duygusu oluşturmaktadır. Yaptığı bilimsel çalışmalardaki titizliği ve ciddiyeti gelecekte daha büyük proje ve organizasynlara imza atacağının göstergesidir. Psikolojik testler ve psikoterapotik görüşme konusunda kendisini güçlü biçimde yetiştirdiğini iletişimlerinde açıkça görebilirsiniz. Psikoterapi ve Psikolojik danışma becerilerinin geliştirilmesi konusunda çevresinde farkındalık oluşturan bir uzmandır. Sosyal ve psikolojik sorunlarınızın çözümü ve kariyerinizin planlanması için etkili bir uzman arıyorsanız Adem beye danışmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 şermin dinç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.181.247.CZ

18-10-2014
 TavsiyeNo: 72550
Adem Bey'i yaklaşık 3 senedir tanıyorum Kendisi ile Melikşah Üniversitesin de aldığım bir eğitim dolayısı ile tanıştım.Çok iyi bir eğitim organizatörü olmakla birlikte hem akademik kariyer anlamında başarılı hemde mesleki tecrübe anlamında çok iyi.en önemlisi ise sorumluluk sahibi ve verdiği sözleri kesinlikle yerine getiren birisi. Adem Beyi danışanlara kesinlikle tavsiye ederim. Çok iyi bir eğitim organizatörü demiştim ya kendisinin verdiği eğitimleri de psikolojik danışmanların almasını kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 SonGÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.105.YBW

06-01-2014
 TavsiyeNo: 65353
En başta şunu belirtmek istiyorum ki ben de bir Psikolojik Danışmanım. Adem Beyle bu yıl tanıştık. Onun mesleğine bağlılığı ve verdiği samimiyet ciddi manada beni çok etkiledi. Mesleğini çok sevdiği o kadar belli ki meslek hayatı boyunca kendini sürekli geliştirmiş ve bilgisine bilgi katmak için sürekli eğitimler almıştır. Mesleğime yeni başladım ve hocamdan aldığım eğitimlerle kendimi yetiştirme adına adımlar attım ve atmaya da devam ediyorum. Kendisinden 12 adet objektif test eğitimi aldım viskar testinin eğitimini de çok yakında alacağım.Bize yol gösterici deneyimlerini anlatarak geleceğimize ışık tuttuğunu samimiyetimle söyleyebilirim. En zor anlarımda bir telefon kadar yakın olduğunu hissettirdiğinden dolayı şanslı olduğumu hissediyorum. Güleryüzlü ve çok konuşkandır:) Daha bir çok mesleğe yatkın özelliklerinden dolayı ADEM ŞAT hocamızı tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 mehmet temel (Danışan)
 IP: 78.163.185.YFW

10-11-2013
 TavsiyeNo: 63934
Adem ŞAT hocadan objektif çocuk testleri eğitimi" aldım. aynı zamanda benim danışmanım. Hem rehber danışman hem de aile danışmanı olarak bir uzman. başım sıkıştığında ve bir problemim olduğunda yaptığım tek şey Adem hocayı aramak ve deyim yerindeyse ilaç gibi geliyor... hani bazen sıkılırsınız, nefes almakta zorlanırsınız, sanki cehenemi solukluyorsunuz, bağırmak istersiniz sesiniz çıkmaz... Adem hocaya danıştıktan sonra bu sorunlar ortadan kalkıyor sanki cenneti soluklar gibi oluyor insan... desteklerinden dolayı kendisine çoook teşekür ederim...
     6 Beğeni    

 şule yüksel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.249.207.JD

09-11-2013
 TavsiyeNo: 63905
Adem Bey'in düzenlemiş olduğu bir eğitime katıldım. Test teknikleri eğitimi. Eğitimin benim adıma etkili geçtiğini düşünüyorum. çünkü uygulanabilirliği noktasında olması gereken şekilde anlatmış ve konuya hakim olması süreci zevkli hale getirmiştir. bunun yanı sıra daha öncesinden de kendisini tanıyorum. İşinine gösterdiği ehemmiyet ve çalıştığı alana hakim olması tecrübelerinden faydalanmam için bana yol göstermiştir. Alanıyla alakalı heran kendini güncellemesi ve yeni öğrenmelere açık olması, bu noktada akademik kariyerine devam ediyor olması tavsiye noktasında bir etkendir. arkadaş canlısı, güleryüzlü, konuşkan ve işini ciddi yapması kendisini tercih noktalarım içerisinde yer alır. bu kişiyi tanımlayacak belirgin bir sıfat herhalde çalışmak, çalışmak, çalışmak olurdu diye düşünüyorum. kendisine başarılar diliyorum.
     5 Beğeni    

 memet mustafa doğan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.165.ZJ

02-04-2013
 TavsiyeNo: 59527
Adem ŞAT'dan 16-17 Mart ve 30-31 Mart 2013 tarihlerinde Düzce'de "objektif çocuk testleri eğitimi" aldım. Konuya hakimiyeti, hitabeti iş disiplini konularında tavsiye ediyorum. Testler esnasında edindiği pratiği olumlu ve ılımlı şekilde aktarıyor. Samsun PDR mezunu, yirmiye yakın test formatörlüğüne sahip. İşini iyi takip ediyor. Düzce 36 rehber öğretmen iki grup halinde eğitim aldık. İzlenimlerin genel açıdan gayet olumlu, hem objektif çocuk testleri eğitimini hem de Adem ŞAT'ı tavsiye ediyorum. Keyifli eğitimler diliyorum.
     8 Beğeni    

 SİNEM (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.244.F

03-03-2013
 TavsiyeNo: 58539
Kendisinden objektif testler eğitimini aldım.Kendi okulumda karşılaştığım problemler için faydalı bir eğitim oldu.Alanında aktif ve başarılı olduğunu düşünüyorum.Adem hoca mesleğimiz noktasında her daim yardımcımız ve destekçimiz olmuştur.Aile danışmanlığı ve bireysel danışmanlık alanında yetkin ve bana da bu konularda faydalı yönlendirmeler yapmıştır.Adem hocayı üç sıfatla tanımlamak gerekirse pratik düşünen,pozitif enerjisi olan ve yardımsever.
     8 Beğeni    

 REHBER EMRE (Danışan)
 IP: 88.225.113.YJW

26-02-2013
 TavsiyeNo: 58366
23-24 şubat 2013 tarihinde Kırşehir de düzenlenen çocuk testleri eğitiminde kurs hocamızdı. Kendisi samimi bir atmosferde gayet verimli bir şekilde bu eğitimi bize verdi. Kendini özellikle testler noktasında geliştirdiğini gözlemledim cattel 2A ve 3A testleri Gissel testi,AGTE,METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ vb. Ayrıca alanıyla ilgili diğer konularda da yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olduğunu düşünüyorum.tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    

 hikmet tekoglu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.191.209.YDD

11-02-2013
 TavsiyeNo: 57967
konumununuz ne olursa olsun yaptıgınız işteki kaliteniz yeterliliğinizle sınırlıdır adem bey bu alanda ciddi anlamda yeterliliği olan bir uzman.kurumumuzda verdiği eğitimde bunu birkez daha ispatlamış oldu ben ve arkadaşlarım aldıgımız eğtimde şunu gördükki hocam gerek paylaşımları gerekse uzmanlıgı ve profosyönelliğiyle takdire şayan bir insan bildiği her alanda katılımcılara açık olan yerdımını ve bilgisini hiç esirgemeyen bir eğitimci bu konuda kendimi ve kurumumu şanslı adlediyorum vereceği her eğitime katılmak bizim için artı bir kazanım olacaktır.kendisine kendim ve kurumum adına teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum
     5 Beğeni    

 hasan ertuğrul öz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.228.150.YBZ

11-02-2013
 TavsiyeNo: 57961
Adem Bey'le bir eğitim sırasında tanıştım. insanları bu gibi eğitimlerde daha iyi tanıyorsunuz ve kapasiteleri hakkında daha iyi bilgi sahibi oluyorsunuz. Adem Bey bilgisine ve özellikle pratik zekasına güvendiğim, danışanına geniş bir perspektif sunan, rahatlatıcı ve sükunetli mizaca sahip ve alanla ilgili kendini geliştirmiş, altyapısı güçlü bir danışman. kişilere saygılı ve ılımlı yapısı ve aynı zamanda sağlam kararlar aldığını hissettirmesi de size ayrı bir güven veriyor. hiç tereddüt etmeden danışabileceğiniz güvenli bir insan. kendisine başarılar diliyorum...
     6 Beğeni    

 filiz doğan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.123.55.YYL

17-01-2013
 TavsiyeNo: 57191
Ocak ayının başında PDR merkezinin açmış olduğu bir kurs programında tanıdım .Antalyadan kalkıp Ankaraya bu kursu almaya gittim.İki günlük kurs süresinde yoğun bir eğitim programı uygulanarak almak istediğim eğitimle ilgili beklentimi karşıladı.Akıcı ve anlaşılır dili, iletişimi, ve testler hakkındaki bilgi seviyesi bakımından çok donanımlı bulduğum ADEM ŞAT'a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.Bundan sonraki eğitimlerinide sabırsızlıkla bekliyorum.
     7 Beğeni    

 Nazile Alparslan (Danışan)
 IP: 78.187.204.YLJ

09-01-2013
 TavsiyeNo: 56945
internet sitesinden objektif testlerle ilgili verilen kursları araştırırken pdr merkezinin sitesini gördüm. sitede testleri ve eğitimin içeriğini tanıtıcı bilgiler alıyordu. ilgimi bu bilgiler çekti ve kursa başladım. eğitim görevlimiz ADEM ŞAT idi. iki günlük kurs süresinde yoğun bir eğitim programı uygulanarak almak istediğim eğitimle ilgili beklentimi karşıladı. akıcu ve anlaşılır dili, iletişimi, ve testler hakkındaki bilgi seviyesi bakımından çok donanımlı bulduğum ADEM ŞAT'a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 HANİFE T. (Danışan)
 IP: 141.196.168.YC

29-11-2012
 TavsiyeNo: 55853
Adem Beyle oğlumdaki öğrenme güçlüğü(disleksi)nedeniyle 2 ay önce psikolog Site Editörleri Tarafından Kapatıldı'nun tavsiyesi üzerine tanıştık.Çok bilinmeyen,tanı konması zaman alan,eğitimi sabır gerektiren bu disleksi(öğrenme güçlüğü) sorunuyla ilgili gerçekten alanında kendini geliştirmiş ,bilgi sahibi ve donanımlı bir uzmandan destek almak hayatımızın dönüm noktası oldu.2 ay gibi kısa bir sürede oğlumun hem akademik başarısında hem de özgüveninde çok olumlu ve önemli gelişmeler oldu.Bu gelişmeleri Adem Hocamızın bilgisine,birikimini bizlerle paylaşmasına,güler yüzüne ,oğlumla kurduğu sıcak ve pozitif iletişime borçluyuz.Kendisini tanımaktan mutluluk duyduğum hocamızı ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum...
     8 Beğeni    

 ahmet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.9.149.ZBJ

09-11-2012
 TavsiyeNo: 55370
adem,ilk önce işinde son derece disiplinli ve gelişime açık,paylaşımcı,dürüst bir arkadaş.ben kurumunda ve Kayseri'de çok iyi noktalara geleceğini düşünüyorum.her çalışmaya değer veriyor.önemsiyor.onunla ilgili birçok kişiden çok olumlu referanslar aldım.hiçbir meslektaşının konumunda,alanında gözü olmayan,kayseri'de güvenilecek bir meslektaş.etik onun için çok önemli.bu tip özellikleri ender olan meslektaşlarımdan birisi.meslektaşlarına çok saygılı.öğrenci başarısı,öğrenci koçluğu,çocuk testleri,aile danışmanlığı,kariyer danışmanlığı ve eğitim organizasyonları konusunda tavsiye ederim.çalışmalarında başarılar diliyorum.
     7 Beğeni    

 Sibel ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.187.230.ZY

12-10-2012
 TavsiyeNo: 54702
Adem bey ile tanışmam geçen yıl oldu. mesleğimi yürütmekte zorluk çektiğim,engellere takıldığım bir dönemde hayatıma yeni ufuklar açmamı sağladı. zihnimde çelişki yaşadığım olay ve olgular arasında, neden ve sonuç ilişkisi kuramadığım her sorumun cevabını hiç bekletmeksizin destek vererek yanımda oldu. Hocam hayatıma yön vermemi,kendimi huzurlu,mutlu ve güvende hissetmemi sağladı. Hocama yönlendirmiş olduğum aileler her seferinde teşekkür için yanıma geldi. Hocamda en taktir ettiğim ve örnek aldığım karakteristik özelliği hiçbir zaman hiçbir yerde maddi ve manevi beklentiye girmemesi oldu. Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim eğer yaşamınızın çıkmaza girdiğini düşünüyorsanız,gelecekten yana hiçbir ümidiniz kalmadıysa ve artık kapana şıkıştım diyorsanız en doğru adresin burası olduğunu iletişime geçtiğiniz andan itibaren anlayacaksınız. FARKI FARK EDİP SONUCUN NE KADAR MÜKEMMEL OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.
     10 Beğeni    

 zamin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.91.ZZC

12-10-2012
 TavsiyeNo: 54698
Adem beyi üniversite yıllarından tanıyorum.En fazla hatırladığım özelliği ise olaylara her zaman farklı bir açıdan bakası ve pratik çözümler üretmesiydi.Çalışkan, özverili, işine hayran olan bir insandır. Hatta onun Psikolojik Danışmanlık mesleğine bu kadar sevgisini kendime çoğu zaman örnek olarak almışımdır. Çocuğumun okula devam edip etmeme, başarı, verimli ders çalışma, sosyal uyum gibi sorunları olsa kesinlikle Adem beye götürürdüm. Aile eğitiminde sabırlı ve bilimsel yöntem ve teknikleri başarılı bir şekilde kullanan Adem Bey sorunlara her zaman profesyonel çözümler üretmiştir. Ona yönlendirdiğim yakınlarımın çok memnun kalmaları ise her zaman Adem Bey'le ilgili düşüncelerimde yanılmadığımı göstermektedir.Uzmanlık alanındaki her konuda tam yardım alabileceğinizden emin olabilirsiniz.
     12 Beğeni    

 Ertuğrul YILMAZ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.157.JD

11-10-2012
 TavsiyeNo: 54654
Başarı için gerekli olanlar özdisiplin, özveri, iyi bir iletişim kurabilmek ve karşıdaki kişiye saygı duymak olarak sıralanabilir. Adem ŞAT Bey öncelikle iyi bir iletişimci ve öz disiplinli biri olarak dikkat çekmektedir. Adem Bey'le bir yıl çalışma imkanım oldu bu bir yılda özverisi ve özdisipliniyle bize meslekte iyi bir örnek olduğuna inancım tamdır. Danışanlarıyla kurduğu pozitif iletişim onu meslektaşlarından keskin çizgilerle ayırmaktadır ayırmaktadır. Sözün kısası Kayseri'de psikolojik danışman arayanlara tavsiye edebileceğim ilk isimdir.
     13 Beğeni    

 Osman ŞAHİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.178.15.YZD

04-10-2012
 TavsiyeNo: 54460
Adem abiyle Samsun'da üniversitede okurken okullara staja gittiğimde tanıştım, grupla psikolojik danışma uygulama ödevlerinde de yardımını almış ve çalıştığı okulda yürüttüğü rehberlik hizmetleri hakkında bilgi almıştım. İlk izlenimim samimi, güven veren, ilgili, iletişimi iyi ve alanında kendini iyi yetiştirmiş bir kişi olduğuydu. Aldığı belgeleri/eğitimleri ve yaptığı faaliyetleri öğrenince hiç şaşırmadım; çünkü yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirmeye çalıştığını biliyorum. Bence aranan bir rehber öğretmen vasıflarına sahip, ayrıca danışmada teröpotik ilişkide kritik önemi olan güven ortamını rahatça sağlayabilecek bir kişiliği var. Eğitimdeki kalitesiyle bilinen Kayseri için, alanına artı değerler katabilecek bir isim Adem abi, çekinmeden güvenle ve samimiyetle rahatça danışabilirsiniz bence. Ayrıca muhabbeti, esprileri ve genel kültürü dolayısıyla da canınız sıkılmadan her konuda konuşabilirsiniz kendisiyle. O'nu tanımlamak için seçtiğim 3 sıfat: samimi, dinamik, donanımlı.
     15 Beğeni    

 Ömer ÖZER (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.95.CZ

29-05-2012
 TavsiyeNo: 51528
Adem Bey ilgili bilgili iletişimi iyi bir meslektaşım. Kendisini aile danışmanlığı eğitiminde tanıdım . Kendini yenilemesi eğitim programlarını takip etmesi ve hatta organizasyonları gerçekleştirmesi gerçekten takdir edilesi. Kayseri'deki nitelikli uzman bulabilme sıkıntısının kendisi ve organizasyonları ile bir nebze hafifleyeceğini düşünmekteyim. Esprili kişiliği ve olumlu iletişimi ile tavsiye edilebilecek bir uzman olduğunu düşünüyor kendisine başarılarının devamını diliyorum.
     18 Beğeni    

 osman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.175.169.YYW

01-03-2012
 TavsiyeNo: 48887
Adem Bey'le bir eğitim sırasında tanıştım. insanları bu gibi eğitimlerde daha iyi tanıyorsunuz ve kapasiteleri hakkında daha iyi bilgi sahibi oluyorsunuz. Adem Bey bilgisine ve özellikle pratik zekasına güvendiğim, danışanına geniş bir perspektif sunan, rahatlatıcı ve sükunetli mizaca sahip ve alanla ilgili kendini geliştirmiş, altyapısı güçlü bir danışman. kişilere saygılı ve ılımlı yapısı ve aynı zamanda sağlam kararlar aldığını hissettirmesi de size ayrı bir güven veriyor. hiç tereddüt etmeden danışabileceğiniz güvenli bir insan. kendisine başarılar diliyorum...
     28 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Adem ŞAT'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : üstün zekalı çocuklar, psikolojik testler, gezi, araştırma,

Sevdiği Yazarlar : konusuna göre

Sevdiği Muzikler : içinde yaşanmışlık olan her şarkı...

Sevdiği Filmler : içinde yaşanmışlık olan her film...

Sevdiği Sözler : Güzel olan herşeyi severim.


Adem ŞAT'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
KAYSERİ BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ BİLİRKİŞİSİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pdr Merkezi
Mevlana Mah. Şehit Ali Örnek Cad. No:14/B Psikolog Talas
Kayseri

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(541) 963 61 45
(Pdr Merkezi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1982
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Tercan
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuzmayıs Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2004
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Adem ŞAT'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Adem ŞAT'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Adem ŞAT Mesleki Videolar Videoları
-15:27
Top