2007'den Bugüne 83,116 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,432 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Oktay CECELOĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzm.Psikolog

Oktay CECELOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Uzm.Psk.Oktay CECELOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Oktay CECELOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Oktay CECELOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Oktay CECELOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

17
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Oktay CECELOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Oktay CECELOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Uzm. Psikolog Çağla Tuğba Dortluoğlu; çeşitli eğitim ve seminerlerde karşılaştığım, bilgi paylaşımı, mesleki donanımı, alandaki yenilikleri takibi ile...

Oktay CECELOĞLU Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Oktay CECELOĞLU'nun Özgeçmişi
2004 yılında, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden, 2006 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programından mezun oldu. Lisans eğitimi sürecinde; Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Psikoz ve Nevroz Servislerinde, Balıklı Rum Hastanesi, Anatolia Kliniklerinde, Adli Tıp Kurumunda, Özel Anaokulu ve Rehabilitasyon Merkezinde stajlarını yaptı.
...[Devamı...]

Oktay CECELOĞLU Tavsiye Yazıları Oktay CECELOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 A.K.Ç (Danışan)
 IP: 78.184.16.DJ

19-09-2019
 TavsiyeNo: 111459
Kaygı problemlerimle başa çıkabilmek için gitmiştim. Açıkçası pek faydası olacağını bile düşünmezken daha ilk seansta bakış açımı düşünce yapımı değiştirebildi ve bunu çok eğlenceli yollarla gerçekleştirdi. Mucize gibi. Sizi asla danışan gibi görmüyor derdinize ortak oluyor. Zaman geçtikçe onun yanında kendinizi o kadar rahat hissediyorsunuz ki sanki yılların dostluğu varmış gibi. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim...
     Beğenin    

 Merve (Danışan)
 IP: 176.90.192.LW

02-12-2015
 TavsiyeNo: 83779
Oktay beyi başka bir terapistin tavsiyesiyle buldum ve müthiş memnun kaldım. Hayatımdaki neredeyse tüm sorunları çözdüm ve hayatımdaki ilk defa tüm taşlar yerli yerinde Oktay bey mesleğini tam anlamıyla yapan bir terapist.. Bir terapiste gitmek için psikolojik sorunların olması gerekmiyor gerek insan ilişkilerinde gerek aile ilişkilerinde yardım alabileceğiniz danışabileceğiniz bir yöntem terapist tek başıma asla aşamayacağım sorunları Oktay beyin yardımıyla aştım bugün kişisel olarak bulunduğum noktadan çok memnunum.. Daha önce bir kaç terapiste daha gitmiştim fakat Oktay bey sorunu daha ben anlatırken anlayıp her zaman doğru tepspitle temeline inip çözebilen tek terapist :) anlatımı kişiye yaklaşımı özlediğimiz ve günümüzde en yakınlarımızda bile bulamadığımız samimiyette ve dostça tüm yardımları ve zor bi insan olmama rağmen anlayışlı tavrı çok teşekkür ederim minnettarım..
     2 Beğeni    

 Belgin B. (Danışan)
 IP: 212.174.97.ZZ

31-08-2015
 TavsiyeNo: 81053
Merhabalar, Panik Atak hastası olarak Oktay Beye gitmiştim. Kendisini tesadüfen internetteki araştırmalarıma karşılık buldum ve inanılmaz derecede memnun kaldım. İlk seansta bana tedirgin olmayın ilerleyen seanslarda biz ataklarınızı çağıracağız fakat o gelmeyecek demişti, benim için inanılması zor ve güç bir durumdu. Fakat seanslara gittikten sonra yapılan terapi sohbet ve rahatsızlığımın temeli anlaşılınca ataklarım azaldı hatta bu son 8 ay içinde tamamen yok oldu. Gelirse de seninle mücadele etmeyi biliyorum ben kendimi asla sana teslim etmem diyorum ve güçlülüğümü ortaya koyuyorum hemen dönüyor:) Oktay Beyi tanıdığım için gerçekten çok mutluyum. Tüm bu sıkıntıyı çekenlere şiddetle tavsiye ediyorum mutlaka kendisine gitmelisiniz. Ömür boyu ilaç içmekten kurtulmamı hayata bağlanıp hayatın güzelliklerini görmemi sağladı. Dalında uzman bir hekim olduğunu herkese bildirmek isterim on numara on on on numara :) samimiyeti güler yüzü ve en önemlisi de güven verdiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılar...
     11 Beğeni    

 Emir (Danışan)
 IP: 94.54.222.YF

19-11-2014
 TavsiyeNo: 73384
20 yaşındayım. Geçirdiğim rahatsızlıkla bir psikiyatri doktoruna gitmiştim ve bana Panik Atak ve Anksiyete Bozukluk teşhisi konmuştu. O zamanlar aklımda psikoloğa gitmek yoktu. Atakların sıklaşması üzerine nöroloji doktorum Asila Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde Oktay Bey'in olduğunu ve randevu almamı tavsiye etti. Şansımı denemek için bir randevu aldım görüşmeye gittim. Tanıştığımız andan itibaren kendimi çok samimi, sanki 10 yıldır tanışıyormuşuz gibi hissettim. Kendisi gerçekten çok başarılı bir psikolog. 2 seansta panik atakla ilgili neredeyse bir şikayetim kalmadı ve yüzeyin altında kalmış pekçok sıkıntımı çözmeme yardımcı oldu. Gerçekten tavsiye ettiğim bir psikologtur. Seans süresi bitimine doğru keşke bitmese diyor insan. Şuan hala danışanıyım ve 10+ seansımız geçti. Derinde kalan ne sıkıntım varsa hepsini konuştuk ve çözüme ulaştırdık. Sonuç olarak işinde uzman bir psikologtur.
     3 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Oktay CECELOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Türkiye EMDR Derneği
Psikoterapi Enstitüsü Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Terapi Enstitüsü
Barış Mah. İzmir Cad. Boğaziçi Apt. A2 D:2 (Koçtaş Arkası) Beylikdüzü
İstanbul

Adres 2:
Terapi Özel Eğitim Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. No:16 Kat:5 (Akbank Üstü) Avcılar
İstanbul

Uzm.Psk.Oktay CECELOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 403 55 63
(10:00 - 20:00 arasında)

Telefon 2 :
0(212) 873 84 84

Telefon 3 :
0(553) 562 03 03
(09:00 - 20:00 arasında)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2004
(16 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2006 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Oktay CECELOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Oktay CECELOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Oktay CECELOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-05:10
Top