2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,977 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Orhan TARUK
Psikolog - İstanbul

Orhan TARUK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Orhan TARUK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Orhan TARUK'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Orhan TARUK'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burak BİLGEUzm.Psk.Burak BİLGE
Uzman Psikolog Burak Bilge'yi Lisans döneminden tanımaktayım, kendisi hem iyi bir arkadaş hem de iyi bir meslektaş olduğu için kendisini tanımaktan he...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Psikolojik bir problem yaşıyorsanız bu kaçınılmaz olarak hayatınızı olumsuz etkileyecektir. Yaşadığınız problemin etkisiyle sosyal yaşamınız, iş hayatınız, yaşam doyumunuzda gerilemeler yaşanır.  Çoğu danışan yaşadıkları duyguların, yaptıkları davranışların veya düşüncelerinin değiş(e)meyeceğine sıkı sıkıya sarılır; kendini yalnız ve çaresiz hisseder. Mesleğini seven, mesleki gelişimine önem veren, etik çalışmaya özen gösteren bir psikolog olarak insanların gelişiminde, ilerlem...
 
Orhan TARUK'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Orhan Taruk
Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:38 Barlas Apt. K:3 D:7 Şişli
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Tbilisi State University Psikoloji (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Orhan TARUK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL TERAPİLER
- Depresyon
- Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
- Yeme Problemleri
- Yas
- Kaygı Bozuklukları
- Obsesif Kompulsif Bozukluk
- Stres
- Öfke Problemi

CİNSEL TERAPİLER
- Vajinismus
- Erken Boşalma
- Sertleşme Problemi
- Erkeklerde Cinsel İsteksizlik
- Kadınlarda Cinsel İsteksizlik

ERGEN TERAPİLERİ
- Depresyon
- Kaygı
- Yeme Bozuklukları
- Sınav Stresi
- Performans Yönetimi
- İnternet Bağımlılığı
- Uyuşturucu Bağımlılığı
- Sosyal Uyum

GRUP EĞİTİMLERİ
- İletişim Stratejileri
- Öfke Yönetimi
- Ergen Ebeveynliği

BAĞIMLILIK TERAPİLERİ
- Alkol Bağımlılığı
- Esrar Bağımlılığı
- Eroin BAğımlılığı
- Uçucu Madde Bağımlılığı
- İnternet Bağımlılığı
- Alışveriş Bağımlılığı
- Oyun Bağımlılığı...[Devamı...]

Orhan TARUK Özgeçmis CV Psk.Orhan TARUK'un Özgeçmişi
Merhaba,

Lisans Eğitimimi 2010 yılında*Tbilisi State University of Georgia'da*psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra aynı yıl İstanbul Arel Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Master Programına başlamaya hak kazandım. Uygulamalı psikoloji eğitim sürecimi tamamladıktan sonra 2014 yılında Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Master Programına kabul edildim. Halen Arel Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim.
*
Lisans eğitimimin ilk iki yılında temel psikoloji alanında, son iki yıl çocuk psikolojisi alanında eğitimler alarak*tamamladım.

Yüksek Lisans eğitim dönemi boyunca; Gelişim Psikolojisi,*Şema Terapi, Psikopatoloji, Cinsel Terapi, Bağımlılık ve Tedavi Yaklaşımları, Sanat Terapisi, Travma ve Travmaya Müdahale*gibi bir çok alanda uygulamaya yönelik*dersler aldım.
...[Devamı...]

Orhan TARUK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özcan PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102236
Sevgili Orhan Beye bana olan yardımlarından dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bundan yaklaşık 1 sene önce dünya gözümde kararmış hayattan hiç bir beklentimin olmadığı çok zor bir durum içerisindeydim. Hem piskolojik sorunlar hem de erken boşalma ile ilgili saymakla bitmeyen sorunlarım vardı. İnternetten piskolog ararken kendisini rastgele buldum, mesaj attım özetle durumu anlattım ve kendisi bunun üstesinden geleceğimi söyledi, tarih verip randevu ayarladı. Bütün randevularına gittim ve şuan kendimi başlamadan önceki halim ile şimdiki halim arasında inanılmaz bir fark olduğunu görmekteyim. Dünyadan solmuştum ama şuan tekrar hayata bağlandım Orhan Bey sayesinde. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Kendisini kensinlikle tavsife ediyorum ve mesleki hayatında başarılar diliyorum... Öğrenciniz Özcan :)
     6 Beğeni    
Mahmut
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100043
(Psk.Orhan TARUK bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Ahmet ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98213
Merhabalar benim panik atak şikayetim vardı bir kaç yıl boyunca ara ara ilaç da kullandım ama tam geçmiyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine psikolog arayışına girdim. Orhan beyi de bu vesileyle tanıdım. Tedavinin ilk seanstan itibaren iyi gelmeye başladı. Panik atak dışında yaşadığım bir takım sıkıntılar da vardı. Onları da ele aldık ve kendi cozumlerimi geliştirmeye, güçlü yönlerimi keşfetmeye başladım. Ilk 6 7seanstan sonra panikle ilgili bayağı ilerleme kaydettik. Şimdi çok şükür panik ayaklarım olmuyor. Hastanelerin acillerinin müdavimi olmuşken bu sıkıntıdan kurtulmak benim için hayat memat meselesi olmuştu. Orhan bey gerçekten işini ciddiye alan,sabırlı, hoşgörülü bir insan. Kendisine hayatıma yaptığı kattığı değerlerden dolayı minnettarım. Bu anlamda siz de benzer sıkıntılar yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkürler ve sevgiler
     8 Beğeni    
Burak BİLGE Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96883
Mesleki gelişimine önem veren sürekli olarak kendini yenilemek ve geliştirmek adına çalışmalar yapan ,güncel eğitimleri takip eden Psikolog Orhan Taruk ile tanışıklığımız Psikoloji Lisans eğitimine dayanmaktadır.Mesleğine olan tutkusu o yıllara dayananan Psikolog Orhan Bey'in mesleğine olan sevdası çevresinden her zaman takdir toplamıştır. İnsani değerler ve mesleki etik(mahremiyet,gizlilik,profesyonellik) hususlarında son derece hassas olan meslektaşımı uzmanlık alanlarında yardım,destek arayan herkese samimiyetle tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Seda Esmeroglu
28.Mart.2017
TavsiyeNo: 95569
Uzman Klinik Psikolog Orhan Taruk'u klinik psikoloji alanında uzmanlık yaparken tanıdım. Kendisi sıcakkanlı, sabırlı ve saygılı bir insandır. Sahip olduğu deneyimi paylaşmasıyla mesleki anlamda bana çok katkısı oldu. Kendisini özellikle cinsel terapi konusunda eğitimlerle ve okumalarla geliştirmiştir. Etik çalışma konusunda da hep özenli davranmıştır. Danışan yönlendirme konusunda hep güvendiğim bir meslektaşımdır. Bireysel terapide Orhan Bey tavsiye ettiğim bir psikologtur.
     9 Beğeni    
Emre Töngel
28.Mart.2017
TavsiyeNo: 95557
Değerli meslektaşım Orhan Hoca ile yaklaşık 2 yıl kadar süre çalışma fırsatım oldu ve kendisini mesleğine olan saygısı, danışanlarına olan kibar yaklaşımı, işine olan titizliği, etik değerlere olan bağlılığı ve her zaman kendisini bilimsel araştırmalara iten merakı ile tanıyorum. Orhan Hoca en zorlu vakalarda bile asla pes etmeyen ve mutlaka insanın hayatında değiştirebileceği noktalar olduğunu benimseyen tutumu ile yaklaşır danışanlarına. Gerek danışanları ile iletişimi gerekse mesleki tecrübeleri ile psikolojik destek arayan herkese Orhan Hocayı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Fatih Karslı
19.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91182
Orhan hoca insanların sorunlarına duyarlı ve mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek ve uygulamak konusunda azmi ve çalışkanlığıyla dikkat çeken bir psikologtur. Kendisiyle aynı işyerinde tanışmış bulunuyorum. .Kendisini devamlı geliştiren,olduğu yerde kalmayı sevmeyen,yeniliklere sürekli açık ve ileri görüşlülüğüyle fark yaratan bir insandır kendisinde farkettiğim şey öğrenmeye dair büyük bir merak gösteriyor olduğu; keşfetmeyi seviyor olduğuydu. Ayrıca kişiler arası ilişkilerinde yardımsever ve sevecen bir yaklaşımı vardır en basit durumlarda bile basite kaçmayan sıkıntılarla tek tek ilgilenen Herkese gönül rahatlığıyla gitmelerini ve çözümsüz kaldıkları herşeyi paylaşmalarını tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     18 Beğeni    
Metin Denizhan
2.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89510
(Psk.Orhan TARUK bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Kadri Oynak
3.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88373
Alanına duyduğu saygı, sevgi ile sürekli olarak kendini geliştirmesini, taktirle izliyorum. Her zaman rahatlıkla yardım alabileceğiniz, ciddiyetle dinlenebileceğiniz ve samimiyetine güvenebileceğiniz etik bir arkadaşımdır. Aldığı eğitimler alanında fark yaratmasını sağlıyor, bu siteyi ziyaret ettiyseniz, bilin ki; doğru yerdesiniz. Kendinizi güvenle açabilirsiniz, hayatınıza birçok farkındalık katacağını düşünüyorum. Özellikle gençlerle yaptığı çalışmalarda etkileyici buluyorum. Yolun hep açık olsun.
     25 Beğeni    

Orhan TARUK'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TPD- Türk Psikologlar Derneği

Orhan TARUK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Orhan TARUK'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burak BİLGE
Uzm.Psk.Burak BİLGE
Uzman Psikolog Burak Bilge'yi Lisans döneminden tanımaktayım, kendisi hem iyi bir arkadaş hem de iyi bir meslektaş olduğu için kendisini tanımaktan he...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Orhan Taruk
Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:38 Barlas Apt. K:3 D:7 Şişli
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 347 00 20
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Tbilisi State University Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Orhan TARUK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Orhan TARUK Mesleki Videolar Videoları
-
cinsel terapist, şişli vajinusmus, şişli erken boşalma, sertleşme problemi, cinsellik, geç boşalma, depresyon şişli, sosyal fobi, anksiyete, endişe, yeme bozukluğu, internet bağımlılığı, uyuşturucu, bağımlılık, esrar, bonzai, psikolog, bilişsel davranışçı, istanbul, büyükçekmece, beylikdüzü, takıntı, sınav kaygısı, mutsuzluk, bahçeşehir, şişli psikolog, şişli cinsel terapist, istanbul psikolog, alkol bağımlılığı, obsesyon, obsesif kompulsif bozuklu, depresyon tedavisi, beylikdüzü psikolojik des, bakırköy psikolog, küçükçekmece psikolog, kadıköy psikolog, kadıköy cinsel terapist, büyükçekmece psikolog, depresyonun nedenleri, online terapi, erken boşalma şişli, erken boşalmanın nedenler, erken boşalma tedavisi, vajinismus nedir, neden vajinismus olur, beylikdüzü psikolog, beylikdüzü cinsel terapis, beylikdüzü depresyon, beylikdüzü kaygı, depresyon

17:54
Top