2007'den Bugüne 81,431 Tavsiye, 25,868 Uzman ve 18,108 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Leyla KILIÇ

Şehir

Kocaeli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Leyla KILIÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Leyla KILIÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Leyla KILIÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Leyla KILIÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Leyla KILIÇ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Leyla KILIÇ'ın Özgeçmişi
2014 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Erasmus programı çerçevesinde Hollanda Saxion Üniversitesine gidip psikodrama derslerine, bölgede bulunan Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde eğitimlere katılıp gözlem yapmıştır. 2014 yılında Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Yükseklisans eğitimini ‘’Evli çiftlerde Cinsel İşlev Bozuklukları ile Bağlanma Stilleri Arasındaki ilişkinin Araştırılması’’ konulu tez çalışmasıyla tamamladı.

Lisans ve yükseklisans eğitimleri süresince çeşitli psikolojik test ve psikoterapi eğitimleri almıştır;...[Devamı...]

Leyla KILIÇ Tavsiye Yazıları Leyla KILIÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Merve (Danışan)
 IP: 194.27.72.F

01-10-2018
 TavsiyeNo: 105836
Leyla Hanım işinde çok başarılı bir psikolog. Onunla tanışmam şans eseri bir tavsiye üzerine oldu ve eşimle hayatımıza dokunan güzel bir tat oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Karşısındaki insana değer veren, para odaklı olmayan insanların problemlerine çözüm arayan ve sonuca ulaştırmadan o seansı sonlandırmayan bir psikolog.. Paranın değil iç huzurunun daha önemli olduğunu hissettiren işinde başarılı bir kadın.. Siz de hayatınızın bi zamanında dara düşerseniz, bi çırpınış içindeyseniz Leyla Hanım kesinlikle aradığınız kan olacaktır😀
     12 Beğeni    

 Ş.A (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.10.228.ZYY

25-09-2018
 TavsiyeNo: 105729
Leyla kılıç ı sosyal çevre aracılığı ile tanıyorum kendisi işinde oldukça profesyonel bir hanımefendi. Zaten alanında aldığı eğitimler de bunu destekliyor , ki günümüzde psikolog adı altında bilinçsiz bir çok insan var. Kendisi çok ilgili bir uzman, konuşma üslubu ve yaklaşım tarzından etkilenmemek mümkün değil. Hayata farklı bir açıdan bakmak istiyorsanız ve başedemediğiniz sıkıntılarınız varsa kesinlikle gitmenizi ve destek almanızı öneririm❤
     11 Beğeni    

 M.Y. (Danışan)
 IP: 78.167.235.YY

24-09-2018
 TavsiyeNo: 105714
Leyla hanımı misafir olduğum şehirde, internet ortamından, rasgele seçtiğim bir psikolog. Şanslıymışım, karşıma alanında uzman biri çıktı. Ailevi problemlerden kaynaklı sıkıntıların nedeniyle bunalıma girmiştim, acilen psikolojik desteğe ihtiyacım vardı. Başka bir şehirde yaşadığım için sadece bir kez terapi görmeme rağmen çok büyük faydasını gördüm. Sıcak, samimi bir ortamda görüşme gerçekleşti, bana yol gösterici tavsiyeleri oldu. Sayesinde kendime yeni bir yol haritası çizdim, uygulamaya başladım.İzmit'ten ayrılmış olmama rağmen bana olan desteğine devam ediyor. Telefonla takıldığım noktaları halen danışabiliyorum, beni memnun eden en önemli şey bu. Uzakta da olsa benden hiçbir zaman desteklerini eksik etmeyeceğini bilmek beni mutlu ediyor. Maddiyat odaklı değilde, insan kazanma odaklı bir psikolog olması Leyla hanım için büyük bir avantaj. Her zaman için gönül rahatlığıyla, gitmenizi tavsiye ederim.
     14 Beğeni    

 Merve sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.63.WF

23-12-2017
 TavsiyeNo: 101090
Leyla hanım ile tanışmadan önce yaşantısı ağır geçen bir insan olarak bir insanın yaşamadan,o an yaşanan olayların içerisinde olmadan beni anlayabileceğini hiç düşünmemiştim. Belki bir ön yargı da diyebilirsiniz ama ben Leyla Hanımdan önce psikologları çok anlamsız bulurdum. Lakin onunla tanıştıktan sonra fikrim değişti çünkü onun sohbeti, onun bana yaklaşımı, benim yaşantım için bana sundukları hayatıma çok değerli tecrübeler kattı. Onunla tanışmadan önce hayatıma son vermek gibi vahim duygular içerisindeyken onunla tanıştıktan sonra bana kendimden vazgeçmemem gerektiğini öğretmesiyle yaşama tekrardan geri döndüm. Demek ki bir insanı anlamak için o olayları direk olarak yaşamak gerekmiyormuş. Tecrübe etmeden de o olayları hastalarıyla birlikte yaşıyor, onlara yol gösterip içlerini rahatlatabiliyormuş. Bana ilaç verip eve yollamak yerine yaşadıklarımı benimle yaşayıp, benimle hissettiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az. Hayatıma, geleceğime; kattığınız ve katacağınız güzellikler için çok müteşekkirim. Bu güzel yolda Allah yolunuzu hep aydınlık eylesin Uzman Psikolog Leyla Kılıç.
     14 Beğeni    

 Beydanur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.4.DW

23-12-2017
 TavsiyeNo: 101088
Leyla Hanım oldukça güler yüzlü, anlayışlı ve kesinlikle eğitimini güzel bir şekilde tamamlamış bir psikologdur. Kendisinin hastalarına olan yaklaşımı, rahat bir ortam sağlayışı tüm iç dünyanızın kapılarını açmanıza olanak sağlamaktadır. İç dünyasına kapanmış biri olarak söylüyorum ki kendime bile söylemeye çekindiğim şeyleri hafif hafif, bana kendimi kötü göstermeden gün yüzüne çıkarmış; hayata olan bakış açımı değiştirmem konusunda yardımcı olmuştur. Kendisine yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyor, şiddetle ve memnuniyetle tavsiye ediyorum. Eğer benim gibi çekingen biriyseniz Leyla Hanım bu konudaki tek adresiniz olmalıdır.
     14 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Leyla Kılıç Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık
Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:54
Kocaeli

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(262) 988 01 38
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ KLİNİK PSİKOLOJİ Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı


Leyla KILIÇ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Leyla KILIÇ Mesleki Videolar Videoları
-05:02
Top