2007'den Bugüne 90,056 Tavsiye, 27,721 Uzman ve 19,714 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Leyla KILIÇ
Uzman Psikolog - Kocaeli

Leyla KILIÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Leyla KILIÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Leyla KILIÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Leyla KILIÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Leyla KILIÇ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Leyla Kılıç Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık
Körfez Mahallesi, Berk Sokak, Kat:2 No:224 Dolphin İş Merkezi İzmit
Kocaeli
Uzm.Psk.Leyla KILIÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ KLİNİK PSİKOLOJİ Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Leyla KILIÇ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Leyla KILIÇ'ın Özgeçmişi
2014 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Erasmus programı çerçevesinde Hollanda Saxion Üniversitesine gidip psikodrama derslerine, bölgede bulunan Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde eğitimlere katılıp gözlem yapmıştır. 2017 yılında Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Yükseklisans eğitimini ‘’Evli çiftlerde Cinsel İşlev Bozuklukları ile Bağlanma Stilleri Arasındaki ilişkinin Araştırılması’’ konulu tez çalışmasıyla tamamladı.

Lisans ve yükseklisans eğitimleri süresince çeşitli psikolojik test ve psikoterapi eğitimleri almıştır;
Türk Psikologlar Derneğinden Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri(MMPI) ve Çocuk Değerlendirme; Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Peabody Resim Kelime Tanıma Testi, Resim Çizme Testleri, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Beier Cümle Tamamlama Testi, Duygu Durumu Ölçekleri, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi eğitimi aldı.
Citeb (Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü)...[Devamı...]

Leyla KILIÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105836
Leyla Hanım işinde çok başarılı bir psikolog. Onunla tanışmam şans eseri bir tavsiye üzerine oldu ve eşimle hayatımıza dokunan güzel bir tat oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Karşısındaki insana değer veren, para odaklı olmayan insanların problemlerine çözüm arayan ve sonuca ulaştırmadan o seansı sonlandırmayan bir psikolog.. Paranın değil iç huzurunun daha önemli olduğunu hissettiren işinde başarılı bir kadın.. Siz de hayatınızın bi zamanında dara düşerseniz, bi çırpınış içindeyseniz Leyla Hanım kesinlikle aradığınız kan olacaktır😀
     14 Beğeni    
Ş.A
25.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105729
Leyla kılıç ı sosyal çevre aracılığı ile tanıyorum kendisi işinde oldukça profesyonel bir hanımefendi. Zaten alanında aldığı eğitimler de bunu destekliyor , ki günümüzde psikolog adı altında bilinçsiz bir çok insan var. Kendisi çok ilgili bir uzman, konuşma üslubu ve yaklaşım tarzından etkilenmemek mümkün değil. Hayata farklı bir açıdan bakmak istiyorsanız ve başedemediğiniz sıkıntılarınız varsa kesinlikle gitmenizi ve destek almanızı öneririm❤
     12 Beğeni    
M.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105714
Leyla hanımı misafir olduğum şehirde, internet ortamından, rasgele seçtiğim bir psikolog. Şanslıymışım, karşıma alanında uzman biri çıktı. Ailevi problemlerden kaynaklı sıkıntıların nedeniyle bunalıma girmiştim, acilen psikolojik desteğe ihtiyacım vardı. Başka bir şehirde yaşadığım için sadece bir kez terapi görmeme rağmen çok büyük faydasını gördüm. Sıcak, samimi bir ortamda görüşme gerçekleşti, bana yol gösterici tavsiyeleri oldu. Sayesinde kendime yeni bir yol haritası çizdim, uygulamaya başladım.İzmit'ten ayrılmış olmama rağmen bana olan desteğine devam ediyor. Telefonla takıldığım noktaları halen danışabiliyorum, beni memnun eden en önemli şey bu. Uzakta da olsa benden hiçbir zaman desteklerini eksik etmeyeceğini bilmek beni mutlu ediyor. Maddiyat odaklı değilde, insan kazanma odaklı bir psikolog olması Leyla hanım için büyük bir avantaj. Her zaman için gönül rahatlığıyla, gitmenizi tavsiye ederim.
     15 Beğeni    
Merve SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101090
Leyla hanım ile tanışmadan önce yaşantısı ağır geçen bir insan olarak bir insanın yaşamadan,o an yaşanan olayların içerisinde olmadan beni anlayabileceğini hiç düşünmemiştim. Belki bir ön yargı da diyebilirsiniz ama ben Leyla Hanımdan önce psikologları çok anlamsız bulurdum. Lakin onunla tanıştıktan sonra fikrim değişti çünkü onun sohbeti, onun bana yaklaşımı, benim yaşantım için bana sundukları hayatıma çok değerli tecrübeler kattı. Onunla tanışmadan önce hayatıma son vermek gibi vahim duygular içerisindeyken onunla tanıştıktan sonra bana kendimden vazgeçmemem gerektiğini öğretmesiyle yaşama tekrardan geri döndüm. Demek ki bir insanı anlamak için o olayları direk olarak yaşamak gerekmiyormuş. Tecrübe etmeden de o olayları hastalarıyla birlikte yaşıyor, onlara yol gösterip içlerini rahatlatabiliyormuş. Bana ilaç verip eve yollamak yerine yaşadıklarımı benimle yaşayıp, benimle hissettiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az. Hayatıma, geleceğime; kattığınız ve katacağınız güzellikler için çok müteşekkirim. Bu güzel yolda Allah yolunuzu hep aydınlık eylesin Uzman Psikolog Leyla Kılıç.
     15 Beğeni    
Beydanur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101088
Leyla Hanım oldukça güler yüzlü, anlayışlı ve kesinlikle eğitimini güzel bir şekilde tamamlamış bir psikologdur. Kendisinin hastalarına olan yaklaşımı, rahat bir ortam sağlayışı tüm iç dünyanızın kapılarını açmanıza olanak sağlamaktadır. İç dünyasına kapanmış biri olarak söylüyorum ki kendime bile söylemeye çekindiğim şeyleri hafif hafif, bana kendimi kötü göstermeden gün yüzüne çıkarmış; hayata olan bakış açımı değiştirmem konusunda yardımcı olmuştur. Kendisine yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyor, şiddetle ve memnuniyetle tavsiye ediyorum. Eğer benim gibi çekingen biriyseniz Leyla Hanım bu konudaki tek adresiniz olmalıdır.
     15 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Leyla Kılıç Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık
Körfez Mahallesi, Berk Sokak, Kat:2 No:224 Dolphin İş Merkezi İzmit
Kocaeli
Uzm.Psk.Leyla KILIÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 606 36 78
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ KLİNİK PSİKOLOJİ Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Leyla KILIÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Leyla KILIÇ Mesleki Videolar Videoları
-

19:19
Top