2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Anıl TOKAT
Psikolog - Kocaeli

Anıl TOKAT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Anıl TOKAT Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Anıl TOKAT'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Anıl TOKAT'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Anıl TOKAT'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ka Psikoterapi ve Danışmalık Merkezi
Hacıhalil Mahallesi, 1209/1. Sk. No:11 D:4, 41400 Gebze/Kocaeli
Psk.Anıl TOKAT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1990 (32 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Doğu Akdeniz Üniversitesi - Psikoloji (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Anıl TOKAT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi
Aile ve Çift Danışmanlığı
Çocuk ve Ergen Terapisi
Cinsel Sorunlar
Eğitim Koçluğu
Fobi
Obsesif Kompulsif Bozukluk

Anıl TOKAT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İrem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
14.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116933
Anıl Bey ile arkadaşım sayesinde tanıştım.Korkularımla ilgili olarak danışma almaya karar verdim.İlk görüşmeye çekinerek ve acabalarla gitsemde mesleğine olan bakış açısı mesleğine olan bağlılığına baktığımda gerçekten iyiki gitmişim diyorum ve bi meslek erbabı olduğuna inanıyorum. Buna inanmamın karşılığında yaptığı çalışmalar oldukça başarılı ve harika nokta atışları yapıyor. Gayet samimi güvenilir işini seven bir yapıda olan bir uzmandır. Anıl Bey sayesinde korkularımı psikolojik olarak daha fazla yıpranmadan üstesinden geldim. Vakit kaybetmeden danışma sürecine başlamak gerçekten çok önemliymiş. Çok güzel ve herkşeyi ayrıntısıyla düşünen bi psikolojik danışman. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Dilara
14.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116920
Arkadaşımın tavsiyesi ile Anıl Tokat beyfendi ile tanıştım. Sınav stresi ve bazı özel konularla ilgili bana yardımcı oldu ve sorunlarımı çözmemde yardımcı oldu. Saygılı, objektif, güvenilir ve daha sayamayacağım iyi özellikte bir insandır. Gerektiğinde mesafeli gerektiğinde ise arkadaş canlısı bir insandır. Bunu koruyabilmesi konusunda onu tebrik ediyorum. Çünkü her psikolog bunu yapamıyor. Yanında çalışanları saygı ve sevgi çerçevesinde güzel ilişkimiz var. Anıl Tokat beyfendiden çok memnun kaldım ve gözünüz kapalı güvenip danışanı olmalısınız.
     Beğenin    
Furkan A.
4.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115900
Psk. Anıl Tokat'a bazı sorunlarımdan ötürü konuşmaya ihtiyacım vardı onunla sohbet ettiğim zaman genel olarak rahatlık hissine kapılıyordum konuşma sırasında güler yüzlülüğü ve ilgili biri olması ona olan ilgimi ve güvenimi arttırdı ilk baştaki sorunlarımdan Onla konuştuğum için kurtuldum genel olarak gördüğüm kadarıyla İkna etme potansiyeli çok yüksek anlayışlı saygılı olması beni genel olarak etkiledi herşey için teşekkürler saygılarımla Psk. Anıl Tokat
     Beğenin    
Metin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
6.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109182
Anıl Tokat ile gebzedeki ofisinde arkadaşımın tavge üzereni tanıstjm... kendisi anıl beyden online terapi almıs ve şiddetle tavsiye etmisti... gerçekten işinde çok profosyenel ilgi alakası oldukça üst düzeyde ve çok sıcak kanlı biri... problemlerimi içten ve samimiyet ile dinleyerek bana nasıl üstesinden grlebileceğimi ve hayata farklı bir pencereden nasıl bakabileceğimi gösterdi.... insan onla tanışınca iyiki tanıştım dedirtiyor işini çok ilgili ve çok sıcak kanlı yapıyor onun seansından olumsuz yanıt vermek imkansız işini çok iyi yapıyor ona işinde başarılarını diliyorum...
     3 Beğeni    
Alperen
18.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105198
Anıl Tokat benim hayatımda dönüm noktası yaratan biri.Kendi hayatımla ilgili yanlış kararlar almak üzereyken bana hem arkadaş hem alanında uzman bir psikolog olarak destek verdi.Üniversitede tanıdığım ilk andan itibaren bana her konuda destek oldu.Evini açtı daha anlatamayacağım birçok şey yaptı benim için.Bana depresyon tanısı konulmuştu,Remedon kullanıyordum.Bu süreçte bana ilaç tedavisinin yanında gereken tüm terapiyi sağladı.Evden dışarı adım atamayacak durumdayken beni dışarı çıkalım diyebileceğim bir hale getirdi.Bu süreçte depresyondan ötürü vücudumda fiziksel sağlık sorunları ortaya çıktı.Gerektiğinde gecenin bir yarısında arkadaşı Ece Hanım’la beraber beni acile götürdüler.Hastalığım boyunca hep arkamda olduğunu hissettim.Tüm zorlukları atlattıktan sonra oturup düşündüğümde Anıl Bey’in mesleki olarak onu özel yapan özelliğinin karşındaki kişiye hasta-doktor ilişkisini hissettirmeden bir abi şefkatiyle yaklaşması ve karşındaki insana tedavi sürecinin zorluklarını hissettirmemesi olduğunu anladım.Ayrıca mesleğinin en büyük gerekliliklerinden biri olduğunu düşündüğüm en takdir edilesi özelliği çok yönlü birisi olması.Sadece bir psikolog değil gerektiğinde takım lideri,gerektiğinde herkesi toparlayan birisi,gerektiğinde otorite olabilmeyi sağlayabilmesi çok önemli bir konu.Mesleki hayatında başarılar diliyorum.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum....
     2 Beğeni    
Burak Altunten
8.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105071
Öncelikle kendisini 7-8 yıldır tanıyorum aynı mahallede büyüdük kendisi abim gibidir.Şunu söyleyebilirim ki daha okulunun başlarındayken bana hayatımla ilgili kararlarda her türlü sorunumda yardımcı olmuş içimi rahatlatan bir insan.Bir psikoloğa göre tabi ki ben onun yakını olduğum için ayrı olabilir ama kesinlikle bir başkasınasa aynı hassasiyette davranıcağına eminim,gayet ilgili her kelimemi bir öncekinden daha önemli olarak dinler analiz eder boşvermez çok ciddiye alırdı.Arkadaş canlısı,pozitif,hayatta karşısına çıkan her türlü zorluğu yenmiş bir insan umarım bundan sonra ki hayatındada öncesinde ki gibi başarılı olur Saygılarımla.
     6 Beğeni    
O.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
28.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104902
Kaygılarımla, huzursuz geçen vakitlerimle, yersiz korkularımla ve endişelerimle yaşamaya çabalarken hayattan umudumu kestiğim bir zamanda Anıl Beyi tanıdım. Anıl Beyi tanımadan önce ayrı ayrı dört psikologla görüştüm. Psikiyatrik tedavilerim de devam ediyordu. Geçici değişimler oluyordu fakat rahatsızlıklarımda azalma olmuyordu. Bu kısır döngü devam ederken durumumun bir daha düzelmeyeceğine inanmıştım. Anıl Beyle tanıştığım ilk günlerde benim bu inancımı kırdı ve ben hayata dair umutlarımı tekrar yeşertmeye başladım. Bana inancı, azmi, sevgiyi öğretti. Onu tanıdığım günlerde ilk defa sevdiğimi, sevildiğimi hissettim. Her anımda, yaşadığım her sorunda onun yanımda olduğunu bilip kendimi avutabildim. Onun sayesinde tekrar gülebildim. Benim için yeri geldi baba, yeri geldi abi, yeri geldi arkadaş, yeri geldi psikolog oldu. Kimseyle konuşamazdım. Sıkıntılarım, sorunlarım, yaşadığım buhran bende kalırdı. Bunları Anıl Beyle rahatlıkla paylaştım. Kendimle dahi paylaşamadıklarımı rahatlıkla anlatabildim. Hayatımla ilgili ufacık detayları bile anımsıyor, bana anımsatıyordu. Bunu yapması bana kendimi çok özel hissettiriyordu. Benim yaşama dönmemden öte bana çok şey kazandırdı, çok şey öğretti. Geçmişe dönüp baktığımda iyi ki yaşamışım ve bu vesileyle Anıl Beyi tanımışım diyorum. Kendime, insanlara ve yaşama dair bakış açımı tamamen değiştirdi. Şuanda çevresi tarafından sevilen, başarılı, sorunlarla kolayca başa çıkabilen ve herşeye rağmen ayakta kalabilen bir benle hayat serüveninde ilerliyorum. Bendeki katkılarınız, emekleriniz çok büyük Anıl Bey. İyi ki sizleri tanımışım. Size çok minnettarım.
     2 Beğeni    
S.T
28.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104901
Anıl Tokat ile bir eğitim seminerinde tanışmıştım yeni tanışmamıza rağmen kendisinin gayet sıcak kanlı ve çok yapıcı bir karektere sahip olduğunu hissettirmişti. Kişisel hayatında ki yapıcı tavırları iş hayatınada fazlasıyla yer etmektedir... Mesleğine olan ilgisini her konuşmamızda daha fazla anlamışımdır... İş yerindeki çalışanlarla olan saygısından konuşma tarzına kadar her şeyiyle mükkemmel bir insan... Mesleğine verdiği önemi sürekli tazelediği bilgilerinden ve mesleki anlamda katılmış olduğu seminerlerden anlamaktayım.
     2 Beğeni    
Onur Demir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
28.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104900
Manisa Salihlide tedavi olduğum başarılı bir uzman. Uslubu ve mizacı hastasına odaklı, bir çıkış yolu olduğunu gösteren ve bunu gerçekten başarılı bir şekilde gerçekleştiren tecrubeye sahip. Daha önceki dönemlerde farklı uzmanlar ile görüştüm bir çok yol denedik ama hiç bu kadar başarılı olamamışlardı. Zaten bu başarıya yakın bile olsalardı şuan buraya bu yazıyı yazıyor olmazdım. Şahsi tedavi sürecimde biraz geç de olsa anladığım, aslında karşındaki sana yakın hissetmendir. Bunuda başarılı bir şekilde bu süreç içerisinde sanki aile ortamından biriymişcesine benimle oldu. Yakın bir arkadaşımın önerisi ile kendisini ziyaret ettim, bunun için çok ısrar etti ve en başında umutsuz da olsam o ruh halimden eser kalmadı. Kısacası hayata olan bakış açımı değiştiren bir uzman.
     2 Beğeni    
Taylan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104899
Anıl bey çok yardımsever, sıcakkanlı başarılı bir psikolog. Üniversiteden bildiği tanıdığım Anıl beyden bir çok kez profosyonel anlamda yardım aldım. Kendisi üniversite zamanlarında da Ada Psikoterapi Merkezinde genel koordinatörlük yapmış kendini iyi eğitmiş, insanı ilişkileri üst düzey bi insan. Duygu durum bozukluğu, obsesyonlar konusunda desteğe ihtiyacım oldu. Çok şükür kendisiyle bu sorınları sıfır noktasına gerilettik. İlaç kullanmadan bazı problemleri aşacağımı hiç tahmin etmezdim kendisine teşekkür ediyorum. Nasıl ki vücudumuzda herhangi bir ağrı duyduğumuzda doktora gidiyorsak psikolojik anlamda da sıkıntı duyduğumuzda psikologa gitmemiz gerekiyor. Kendisi yeni mezun bir psikolog olmasına karşın gerek kurduğu cümleler gerek profosyonelliğiyle takdire şayan bir insan.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ka Psikoterapi ve Danışmalık Merkezi
Hacıhalil Mahallesi, 1209/1. Sk. No:11 D:4, 41400 Gebze/Kocaeli
Psk.Anıl TOKAT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 777 90 06
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1990
(32 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Doğu Akdeniz Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Anıl TOKAT Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Anıl TOKAT Mesleki Videolar Videoları
-

07:53
Top