2007'den Bugüne 82,795 Tavsiye, 26,159 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ebrar GÜNEL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Psk.Ebrar GÜNEL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEbrar GÜNEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ebrar GÜNEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ebrar GÜNEL'in Makaleleri Ebrar GÜNEL'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Ebrar GÜNEL Özgeçmiş CV Psk.Ebrar GÜNEL'in Özgeçmişi
Ebrar Günel, Tuzla İMKB Anadolu Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun olmuştur. Psikolojiye olan ilgisi sebebiyle lisans eğitimini İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nde Psikoloji üzerinde tamamlamıştır. Eğitimi süresince anaokulu, özel eğitim merkezi, psikolojik danışmanlık merkezi gibi birçok alanda deneyime sahip olmuştur. Üniversitenin psikoloji topluluğu yönetim kurulu üyeliğini yapmış, çeşitli faaliyetler yürütmüş, konferanslarda ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda yıl boyunca gönüllülük yapmıştır. Çocuk alanına yönelmek isteyen Günel; Çocuk Değerlendirme Testleri, Çocuk Çizim ve Resim Analizi, Oyun Terapisi gibi eğitimlerini tamamlamıştır. Çocukla çalışmak kadar aile ile çalışmanın da bir o kadar önemli olması düşüncesi ile Aile Danışmanlığı eğitimini de almaktadır. Şu an çocuk görüşmeleri, aile görüşmeleri yapmakta ve belirli konularda seminerler vermektedir.

Uyguladığı Testler:...[Devamı...]

Ebrar GÜNEL Tavsiye Yazıları Ebrar GÜNEL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Merve Y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.247.156.YZY

02-01-2020
 TavsiyeNo: 112955
Sevgili Ebrar hocamı lisans eğitimindeyken tanıma fırsatım oldu. Kendisi her zaman oldukça azimli, bölümünü seven ve ileride bu mesleği yapmaya kendini adamış biriydi. Kendisini geliştirmek adına sürekli deneyim kazanma ve başkaları ile bilgi-fikir alışverişi yapmaya özen gösterirdi. Mesleğe başladıktan sonra da aynı şekilde devam etti ve bundan sonra da edeceğine canı gönülden inanıyorum. İyi ki sizi tanıma fırsatım olmuş. Kısacası onu tercih edecek kişilerin sorunlarını rahatça giderebileceğinin ve çok iyi bir hizmet alacağını söyleyebilirim.
     1 Beğeni    

 Ismail (Danışan)
 IP: 185.93.248.ZJC

01-01-2020
 TavsiyeNo: 112952
Mrb Ben ebrar hanımı çocuğumuza uyguladığı oyun terapisinin ardından tanıştım benim çocuğum 6 yaşında cocugumda saldırganlık ve arkadaşları ile yasidigi sorunlardan dolayı psikologa gitmeyi bir tanidigimin tavsiyesi ile ebrar hanıma gitmeyi karar verdik şu an hala seanslarımız devam etmektedir. Ebrar hanım yaklaşık 3 aydır çocuğumuzla görüşmektedir ve çocuğumuzun davranışlarında şu anda ilerleme kaydetmekteyiz kendisi gerek bizimle olsun gerek cocugumuzla ilgilenmekte ve bizi bilgilendirmektedir kendisi alanındaki yeterliliği cocogumuzdaki olumlu değişmeler ve bu zamana kadar yaptığı çalışmalarla ispatlamaktadır. Şu anda çocuğumuzun davranışları ailesel bazı sorunlardan olabilme ihtimalinden bizde eşimle birlikte aile terapisi almayı düşünuyoruz. Ebrar hanımın şu ana kadar ki uygulamalarından çok memnunuz kendisi oldukça durust alanında yeterli ve danisanlari ile çok ilgilenen biririsidir. Şu dünyada bizim en değerli farliklarimiz olan çocuklarımız için onların ıyi bir gecek sağlayabilmek için onların ufak veya büyük ve bizim halledemedigimiz sorunlar için ben ebrar hanımı kesinlikle önermekteyim sizde çocuklarınızın ve kendi sorunlarınız için ebrar hanım ile iletime gecebilirsiniz
     1 Beğeni    

Ebrar GÜNEL'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Sözler : Psikoloji, insanı anlamanın ötesidir. (Ebrar Günel)» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Postane Mah. Şifa Sok. No:22 Tuzla
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(534) 737 42 94  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı


Ebrar GÜNEL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ebrar GÜNEL Mesleki Videolar Videoları
-10:20
Top