2007'den Bugüne 92,137 Tavsiye, 28,188 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Tunç TATAKER
Uzman Psikolojik Danışman - Yurtdışı
İlişki ve Evlilik Terapisti

Tunç TATAKER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi268 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

268

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 4
Tunç TATAKER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2636
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tunç TATAKER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tunç TATAKER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mustafa N. ALİHANOĞLUOp.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU
İzmir
Doktor
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji
Fahri MOLAOp.Dr.Fahri MOLA
İzmir
Doktor
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik
Işın SAYINUzm.Dyt.Işın SAYIN
Işın Hn'ı uzun bir süredir tanımaktayım. Hayata ve insanlara olan sevgisi, mesleğine bağlılığı, mesleğiyle kişiliğini bu denli birleştirmesi dolayısıy...
Dr.Hakan BALIM
İzmir
Doktor
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, tavsiyeediyorum.com sayfama hoş geldiniz! Benimle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilir, online danışmanlık randevu talepleriniz için tunctataker@gmail.com email adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Tunç TATAKER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Tunç Tataker Counseling
The Woodlands 77389 Texas 
Yurtdışı
(Amerika Birleşik Devletleri)
Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1973 (51 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2000 Mezunu)
Yüksek Lisans
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tunç TATAKER'in Önerdigi Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
tunctataker.com
Sosyal medya hesaplarımı takip etmek ve iletişime geçmek için lütfen tıklayın.

Tunç TATAKER Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER'in Özgeçmişi
Yaşam yolculuğum 1973 yılında Ankara'da başladı. İlk ve orta öğrenimimi Ankara'da başarıyla tamamladıktan sonra, birincilikle girdiğim Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Psikolojik Danışmanlık bölümünden 2000 yılında derece ile mezun oldum. Sonrasında yine Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Danışmanlık Psikolojisi (Counseling Psychology) alanında Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerimi (doktora ders aşaması) başarıyla tamamlayarak "Bilim Uzmanı" ünvanını aldım.

• Lisans: Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (DEÜ-2000) Diploma No: 14293
• Yüksek Lisans: Counseling Psychology (DEÜ-2003) Diploma No: 364
• Doktora (ders aşaması): Counseling Psychology (DEÜ-2006)

Bir süre özel kurumlarda 'Uzman Psikolojik Danışman' olarak görev yaptıktan sonra, 2006 yılından itibaren mesleki çalışmalarımı kendi özel ofisimde sürdürmeye başladım. Bireysel psikolojik danışmanlık hizmetlerimin yanı sıra; aile danışmanlığı, ilişki ve evlilik terapisi, cinsel terapi alanlarında uzmanlaştım.

2017 yılında İstanbul'daki ofisimi (Bağdat Caddesi, Kadıköy) kapatarak Amerika Birleşik Devletleri'ne yerleştim. Yaşamımı ve mesleki çalışmalarımı halen Amerika'da sürdürmekteyim.

DANIŞMANLIK YAKLAŞIMIM

Psikolojik Danışmanlık yaklaşımım yıllar içerisinde tamamen kendine özgü bir tarza evrildi. Bu tarzı kısaca, Gerçeklik Terapisi kuramına dayalı, kişiye özgü varoluşsal bir yaklaşım olarak özetleyebilirim.

Bana göre her birey ve kişiliği parmak izi kadar özeldir. Bireye ait her olgu (düşünce biçimi, algıları, iç dünyası, duyguları ve sorunları), bireyin kendi özgün varoluşu, kültürü ve sosyo ekonomik koşulları içinde ele alınmalıdır. Her bireyde kendi sorunlarını anlama ve çözme potansiyeli vardır. Sadece kişi bazen bu gücünü göremez ya da kullanamaz. Gücünün önünü tıkayan taşlar vardır. Psikolojik Danışmanlık seanslarımın en önemli etkisi, bireyin kendi gücünün farkına varmasını, gücünün önünü tıkayan taşları nasıl kaldıracağını ve gücünü (potansiyelini) nasıl harekete geçireceğini öğrenmesini sağlamaktır.

Benden yüz yüze ya da online psikolojik destek almış olan danışanlarımın aşağıdaki yorumları, kişiliğim ve mesleki tarzım hakkında size çok daha gerçekçi bir bakış açısı sağlayacaktır.

Tunç TATAKER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

• Hayatımla ilgili önemli bir konuda sağlıklı karar almak istiyorum
• İlişkimle, evliliğimle ilgili bazı sorunlar yaşıyorum ve bir uzmanın objektif görüş ve önerilerine ihtiyacım var
• Ailemle ilgili sorunlar yaşıyorum ve bu sorunları çözebilmek için bir uzmanın desteğine ihtiyacım var
• İş hayatımla ilgili bazı sorunlar yaşıyorum ve bu sorunları yönetmekte zorlanıyorum
• Son zamanlarda pek iyi hissetmiyorum ve bir uzmanla konuşarak sorunlarımı tanımlamak ve çözüme yönelik doğru adımlar atmak istiyorum
• Kendimi, ne istediğimi, ne hissettiğimi daha iyi anlamak ve tanımlamak istiyorum
• Bu aralar pek sağlıklı düşünemiyorum ve bir uzmanla konuşmaya ihtiyacım var
• Zor bir süreçten geçiyorum ve bu süreci güvendiğim bir uzmanla birlikte yönetmek istiyorum
• Kritik bir noktadayım ve iyi bir rehbere ihtiyacım var
• Ciddi bir sorunum yok ancak gizlilik ilkesi içinde güvendiğim bir uzmanla ara sıra dertleşmek ve iç dünyamı paylaşmak istiyorum
• Bir rehbere, konuşmaya ve yolumu belirleyecek net sözler duymaya ihtiyacım var

ONLİNE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Yukarıdaki tüm konularla ilgili, benden online psikolojik danışmanlık desteği alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen iletişime geçin.

🔘 İLETİŞİM: tunctataker@gmail.com

Tunç TATAKER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Z.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93777
Merhaba, Tunç Bey' i hayatımın en zor dönemi diyebileceğim bir zamanda, tavsiyeediyorum.com aracılığıyla tanıdım. 3 yıllık sarsıcı, şiddetin her türlüsüne maruz kalmış bir ilişkiden çıkmıştım. " Kurdun kuzuyu yemeye yeltenmesinde şaşılacak bir şey yok. Şaşılacak olan odur ki, bu kuzu kurda gönül bağlamış ve aşık olmuştu." Evet durum buydu... ben filmlerde izlediğim ,yanımdan bile geçeceğine ihtimal vermediğim "Stockholm Sendromu "na yakalanmıştım. Çevremde bana değer veren herkese kötü davranır olmuştum. Çünkü bu ilişki neticesinde benim değer algım değişmişti. Ben artık bana zarar veren o adama bağımlıydım.Bulunduğum tehlike ortamı kabul edip, onun bana uyguladığı şiddetin haklı tarafını bile görüyordum. Beni artık bir uzmanında toparlayacağına inancım kalmamıştı. Tunç Bey ' e yapılan yorumları okuduktan sonra, çaldığım o kapı bu zamana kadar kendim için yaptığım en iyi şey oldu.Kendisi beni hiç yargılamadan dinledi. Her kriz anımda desteğini fazlasıyla gösterdi. İtiraf ediyorum ben Tunç Bey'ı çok yordum an oldu artık bana tahammül bile edemeyeceğini düşünürken, hiç bir zaman benden şefkatini, güleryüzünü esirgemedi. Kendisi, benim hayatla tekrar düzgün bir ilişki kurabilmem adına elinden geleni yapan, herşeyin en iyisini ,en güzelini hak eden gerçek bir dost ve uzman.Ben iyileşiyorummm. Sizinde içinden çıkamadığınız sorunlarınız varsa Tunç Bey'in misafiri olun derim.Hayatımdaki güzellikleri görebilmemin, Ohh be çok şükür dememin sebebisiniz. Sevgiler.
     88 Beğeni    
G.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87435
Tunç Bey'e boşanma sürecim başlamadan önce çift terapisine gitmiştim, sonra da bireysel terapiyle devam ettim. İnsanın doğru karar vermesinde , daha mutlu bir hayat yaşamasında danışanını çok iyi yönlendiren ve aynı zamanda her zaman hiç çekinmeden arayabileceğiniz bir dost, arkadaş olarak hayatınızda yer alan bir psikolog. Zorlu boşanma sürecini atlatmama çok yardımcı olduğu, ayrıca desteğini her daim hissettirdiği için de kendisine çok teşekkür ederim. Tunç Bey 'e gittikten sonra keşke çok daha önce gitseymişim diye düşündüm ama hiç bir zaman geç değildir, siz de ilişkinizde problem yaşıyorsanız veya evlilik gibi ciddi bir karar verecekseniz Tunç Bey'e uğramadan karar vermemenizi tavsiye ederim.
     36 Beğeni    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87317
Yaşamdan keyif almaktan gitgide uzaklaşırken şanslıymışım ki doğru zamanda doğru kişiyle sıkıntılarımı konuşup sıkıntılarımı gücüm haline dönüştürdüm. Artık kendimi daha iyi tanıyor ve zayıflıklarımdan yakınmak yerine Tunç abi sayesinde onlarla nasıl mücadele etmem gerektiğini biliyorum. Evimden, ailemden ve hatta kendimden uzak bir hayatın içinde belli kurallar içinde yaşayıp gidiyordum. Hayatımda her şey dışarıdan gayet güzel gözüküyordu; istediğim üniversitede okuyordum, istediğim şehirde istediğim insanlarlaydım, özgürlüğüme sahiptim ama bir türlü mutlu olamıyordum. Beni sevgisiyle yücelten bir ailem olmasına rağmen ben onları hep kendimden uzak tutmayı tercih ediyordum. İnsanlara kolay güvenemez bir haldeydim ve garip bir şekilde Tunç abiye her seans biraz daha açıldım. 5 seans sonunda kendimde fark edilir derecede bir yenilenme vardı. Ruhum tıpkı eski günlerdeki gibi çocukluğuna kavuşmuştu. Artık hayattan daha çok zevk alıyorum, yaşamın her anının kıymetinin bilincindeyim, sorunlarımı büyütmemem gerektiğini öğrendim ve aileme olan sevgim kat be kat arttı. Kısacası ben kendimi geri kazandım ve bunda Tunç abinin etkisi çok büyük. Hayatıma yapmış olduğu ufakmış gibi gözüken mucizevi dokunuşlar sayesinde her an paha biçilemez nitelikte artık benim için. Kaç yaşında olursanız olun eğer siz de sizi hayata bağlayan içinizdeki çocuğun sesini daha iyi duyabilmek ve yaşama sımsıkı bağlanmak istiyorsanız doğru adresteniz.
     34 Beğeni    
Figen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82027
Tunç Beye sağlıksız bir ilişki içinde olduğum, kendime olan saygımı ve özgüvenimi kaybettiğim bir zamanda gittim. Karşısında çaresizce gözyaşı döktüğüm ve olanları anlatmaya başladığım andan itibaren yargılamadan ve gerçekleri çekinmeden söylemesi aslında benim ne kadar doğru bir adreste olduğumun göstergesiydi. Kesinlikle maddiyatı geri planda tutan, 2. Seansın sonunda bir şeylerin yolunda gitmesini sağlayan en önemlisi her an yardımcı olan, iletişimini koparmayan son derece ilgili ve gerçek bir profesyonel. Kendime yaptığım en büyük iyilik Tunç Beye gitmek oldu. Mutsuz olduğum ilişkiden çıkıp sınırlarımı korumayı öğrendiğim, yeniden kendime güvendiğim ve hayattan artık ne istediğimi bilen biriyim. Eğer sorunlarınızla tek başınıza başa çıkamıyorsanız ve iyi bir uzman arıyorsanız zaman kaybetmeden gitmenizi öneririm. Gözyaşlarımı kahkahaya çevirdiğiniz için teşekkürler Tunç Bey.
     37 Beğeni    
Müceylan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78943
Tunç Bey'e hayatımı ve akıl sağlığımı borçluyum desem yeridir. Eşimle çözümediğimiz sorunlarla boğuşurken internetten araştırarak buldum kendisini.Beni hayatımdaki insanın gerçekleriyle yüzleştirdi.Eşimi sadece bir kez gördü, buna rağmen kişilik bozukluğu olduğunu 2. Seansta bana söyledi. Medeni bir şekilde ayrılmanın en doğru çözüm olduğunu söyledi.Çok enteresan bir şey evlilik uzmanı ayrılığı önerdi. Önerisini uyguladım ve hayata yeniden başladım sanki.Tunç Beyi tanımasaydım boşanmaya cesaret edemezdim, sürekli Fake hesaplar,telefon ve internet mesajları yakalamak ve bulmaktan dediği gibi delirirdim herhalde.Şu an çocuğumla bir dünya kurdum kendime, ev alırken alacağım yer için bile Tunç beyden fikir aldım.Kızımla mutlu yuvamızda huzurumuz için binlerce teşekkürler, önemli kararlarda mutlaka danışınız derim. İnsanın tüm yaşantısını gözler önüne seriyor, yaşayacağınız ihtimalleri belirliyor, kesinlikle tavsiye ediyorum
     41 Beğeni    
T.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64438
Tunç bey yaşam koçu psikolojik danışman çok iyi bir psikolog ve belkide gerçekleri ve yapılması gerekenleri söyleyen gerçek bir profesyoneldir.Kendisi sorunu çözmek için maddiyatı geri planda bırakıp en kısa yoldan en az zarar ile çıkışı gösterir. Size boş yere git gel yaptırmaz. Ailemin ve çevrenin yoğun baskısı altında evlilik kararı almaya çalıştığım zamanda tanıdım kendisini. O kadar çok stresli bunalımlı bir dönem ki çok kilo aldım kendime bakamaz hale geldim. En kötüsü kendime olan güvenim tamamen bitti. Başkasının altında ezilir oldum.o kadar çok kendimden vermiştim ki tükenmiştim artık.artık dayanılmaz bir hal almıştı çünkü yanlış bir karar vermemek için kendimi dayanamayacağım kadar çok sıkıyordum. Sürekli baskı altındaydım. Herşeye ve herkese rağmen için kendin için kendi mutluluğun için yaşamalısın ve yanlış kişi ile yanlış zamanda evlenmemelisin diyecek kadar radikal ve cesur bir adam tunç bey.Su anda ne kadar çok doğru bi karar verdiğimi görüyorum. Bütün bunları.4 -5 seans gibi çok kısa bir zamanda fark etmemi sağladı.şu an çıkmazda değilsem kafam rahat ise ve gönlümce gülebiliyorsam. Onun söylemleri sayesindedir. Ve en önemlisi söylenenleri yapabilmek tir.
     36 Beğeni    
R.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63410
10 yıl boyunca kavgalı gürültülü süren bir ilişki (ne senle ne de sensiz durumu) sonrasında alınan evlilik kararı. Aileler arası kültür farkı ama olsun canım, ailesi ile mi evleniyorum? Maalesef ailesi ile de evleniliyormuş. Bir türlü gerçek anlamda aile olamadık. İzin verilmedi. Gel-git-ye-iç-yat-kalk, tüm kararlar bizim adımıza zaten alınıyordu, bize sadece sorgulamadan uygulamak düştü. İstedikleri yapılmadığı zaman ağlayıp tüm huzuru bozan bir kayınvalide... Eşime hep yardım alalım dedim ama kendisinde bir sorun olmadığını, benim geçimsiz olduğumu, ben değişirsem her şeyin değişip düzeleceğini söylüyordu. Bir çocuğumuz oldu. Her şey daha da kötüye gitti. Bu arada bir uzmana danıştık ama maalesef o da bizi yanlış yönlendirdi. Ben artık boşanma kararı almıştım. 4/8/2013, berbat bir pazar sabahı. www.tavsiyeediyorum.com'dan acilen bulunan bir uzman. İyi ki o pazar günü berbat olmuş ve biz de Tunç TATAKER ile tanışmışız. Ben ofisin kapısından sağlıklı bir şekilde boşanmak için girdim. Ama Tunç beyin doğru teşhis ve yönlendirmeleri sayesinde artık biz bir AİLEYİZ.Bitti dediğimiz evliliğimizdeki hatalarımızın farkına varmamızı sağlayıp bizi kısa sürede doğru yönlendirdiği için sonsuz teşekkürler...
     70 Beğeni    
St
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62993
24 yaşındayım.Bugüne kadar birçok problemle karşı karşıya kaldım;her insan gibi.Gerek aile, gerek arkadaşlık, gerekse aşk ilişkilerinde...Fakat 3 ay önce şimdiye kadarki olan hayatımın en büyük travmasını, en acı tecrübesini yaşadım.Erkek arkadaşımı trafik kazasında kaybettim.Önce bi müddet şoktaydım,ruh gibi bir dönem geçirdim.Hiç kolay değildi.Yaşamak istemiyordum fakat ölemiyordum da...Hala ait olduğum bu fani hayat benim için yaşanmaz olmuştu.Bu noktada uzman desteği almam gerektiğine karar verdim.Yine bu sitedeki yorumlar sayesinde kapısını çaldığım Tunç Bey hakkında ben de birşeyler yazmak istedim.Ailem ve dostalarımdan sonraki en büyük iyi ki'm!Güven veren,sıcak,zeki,işinde mükemmel,objektif ve en önemlisi sizinle gerçekten ilgilenen biri.Bu süreçte beni bulunmam gereken doğru davranışlara yönlendirdiği için, yapmamam gereken durumlardan koruduğu için ve zaten yapmakta olduğum doğru noktalarda beni daha da yüreklendirdiği için binlerce kez teşekkür ediyorum.Evet bu acı kalbimde, unutmam da mümkün değil ama ben iyiyim hatta bazen çok iyiyim.Ben de son nefesimi verene kadar var olduğum bu hayatta yaşamayı yeniden öğrendim, öğreniyorum.Yolum uzun.Ama daha yolun çok başında bu inancı, umudu, enerjiyi, içimdeki gücü bana hissettiren ve kullanmamı sağlayan; her bir görüşmede yüzümdeki büyüyen o gülümsemeyi gördüğünde kendinden çok benimle gururlanan yol arkadaşım Tunç Bey, iyi ki varsınız! Sadece seans dakikalarında kendinizi iyi hissettirmeyen; hayatınız akıp giderken en kritik anlarda bile motive edici ve tecrübe ettikçe gerçekliğini gördüğünüz o sihirli sözleri aklınıza geldikçe kendinizi iyi hissetmeye devam edeceksiniz,eminim.Bir probleminizi çözmek,bir sorunuza cevap bulmak ya da sadece kendinizle yüzleşmek, özgürleşmek ve iyileşmek için gidin.Hayatımda ilk kez tavsiye yazısı yazıyorum.Ben buradaki tavsiyeler sayesinde doğru kişiyi seçtim ve benim de katkım olsun istedim.Herkes fikir sahibi olsun,herkes doğru tercih yapsın ve herkes hayata gülümseyebilsin istedim. :)
     30 Beğeni    
Tek Ailesi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61563
Merhabalar Tunç beyi bende sizin gibi tavsiyeediyorum.com aracılığıyla buldum.Eşimle birlikte tunç beyin kapısını ilk defa çaldığımızda zor ve sıkıntılı günler geçiriyorduk.Bütün umudumuz ve inancımız yok olmuştu.Ama tunç beyin gerek tecrübesi gerek verdiği örnekler gerekse anlattığı ve bizimde içinden kendimize birer paçalar bulduğumuz hikayeleri benim ve eşimin hayata bakış açısını değiştirdi.ben tunç beye bize yeniden umudumuzu birbirimize karşı olan saygımızı ve bu sevgiye evliliğe olan inancımızı bize geri kazandırdığı için çok teşekkür ederim. Bu yazıyı yazmamın nedeni bir danışman ararken tunç beyin bir danışanının yazdığı bir yazının benim ilgimi çekmesi ve o sayede benim tunç beyi tercih etmeme sebep oldu. bende bu yüzden yazıyorum ki belki sizde okursunuz gerekli desteği alırsınız ve sizinde evliliğiniz kurtulur. =)
     20 Beğeni    
F.D.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60903
Tunc Bey i cok karamsar bir animda, altindan kalkamayacagimi dusundugum yuklerden belim bukulmusken tanidim. Olaylara farkli bir acidan bakmami sagladi. Benim yuk olarak gordugum seyleri aslinda hayatin icinden gecerken karsilasacagimiz minik tumsekler gibi gorup, bizi uzen insanlarla nasil basa cikabilecegimi ögretti. Olaylara pozitif bakmayi ve kucuk seyleri abartmamayi ogrendim. Arkadas canlisi, samimi,isinin ehli ve gittigim diger uzmanlarda bulamadigim pozitif elektrigi Tunc Bey de buldum. Hayatin icinden tavsiyeler veren, asla kitaptan okudugu ile kalmayip bunlari deneyimlerle birlestirmis, evlilik hayatimizda karsilastigimiz sorunlardan tutun da arkadas iliskilerimize kadar her konuda danisabildigim, istedigim zaman telefonla veya maille sorularimi bikmadan cevaplayan Tunc Tatakeri i herkese tavsiye ediyorum. Cikmaz sokaklarda kaybolmak yerine icinizdeki hapishanede tutsak olmak yerine eger Tunc Tataker i secerseniz isin uzmani Tunc Bey sizin karanlik yoldaki isiginiz olacaktir. Bir kere daha tesekkur ederim.
     16 Beğeni    
Aug
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60461
Eşimle ayrılık noktasına geldiğimizde bir danışmana başvurarak birlikteliğimizi sona erdirmeye karar vermiştik. Tanıdığımız bir danışman olmadığından araştırmaya başladık ve Tunç beye rastladık. İnternetten hem kendi sitesinden hem de diğer sitelerden edindiğimiz bilgiler sonucunda randevu almaya karar verdik. Araştırırken evlilik terapisti/aile danışmanı/yaşam koçu vb. sıfatlarla hizmet sunan birçok kişiyle/kurumla karşılaşmamıza rağmen yaşı, tecrübesi, internette gördüğümüz videoları, hakkındaki yorumlar ve özellikle eğitimi nedeniyle Tunç beyle görüşmek istedik. Ciddi, ahkam kesen, belirli kalıpları uygulayan, karşısındakini daha çok müşteri gibi gören birisiyle karşılaşacağımızı düşünüyorduk. Fakat hiç düşündüğümüz gibi olmadı. Samimi olmakla birlikte seviyeli bir yaklaşımı var. Bizi sabırla, dikkatle, eleştirmeden dinledi ve klasik tavsiyelerde bulunmak yerine sorunlarımıza özel çözümler yarattı. Bazen hoşumuza gitmese de gerçekleri söylemekten vazgeçmedi. Bize sempatik görünmek veya bizi etkilemek için kurnazlıklara başvurmadı, yapmacık tavırlarda bulunmadı. Farkındalıklarımızı arttırabilmemiz, problemlerimize yol açan etkenleri görmemiz, eşimle birbirimizi daha iyi anlamamız için nasıl doğru düşüneceğimizi keşfetmemize yardımcı oldu. Bu açıdan kendi internet sitesinde yazdıklarıyla bize karşı tutumunun tutarlı olduğunu gördük. Belli davranış kalıplarına sokulmak yerine sebep sonuç ilişkilerini ve kendimizi keşfettiğimiz bir süreç yaşadık. Bu sürecin sonucunda gerçekten ne yapmak istediğimize daha doğru karar verebilir hale geldik. Artık ayrılık kararından vazgeçtik ve eşimle yeniden evlenmiş gibiyiz. Ayrılık kararı da verebilirdik. Önemli olan sonuç her ne olursa olsun bizim için hayırlı olduğunu bilmek, gerçekle yüzleşebilmek ve sorumluluk alabilmekti. Tunç bey bunları gerçekleştirebilmemiz için bizi ustaca bilgilendirdi ve yüreklendirdi. Zor zamanlarda iyi motive ederek sabretme gücü bulmamızı sağladı. İnsan yaşayarak birçok şeyi öğrenebiliyor. Fakat yaşayarak öğrenmenin maliyeti bazen çok yüksek olabiliyor. Bizim için danışmanlık almanın hayatımıza yaptığı katkı maddi külfetine misliyle değdi. İlk görüşmemizde mutsuz, çaresiz, güçsüz, umutsuz hissediyorduk, olayların bizi götürdüğü yere sürükleniyorduk, birkaç ay sonra bugün hayata bağlı, gelecekten umutlu, değişim yapabilecek güce sahip ve daha mutlu hisseden kişiler haline geldik. Kendisi alçakgönüllülük etse de bunda gerek mesleki gerekse insani vasıflarıyla Tunç beyin payı çok büyüktür. Nihayetinde danışmanın görevini yapması gayet normal diye düşünülebilir fakat işini iyi yapmasının yanında örneğin bize herhangibir sebeple kendisiyle devam etmek istemesek bile başka bir danışmanla görüşmemizin faydalı olacağını dahi söyleyebilecek kadar kendine güvenen, açık ve kalender bir insan olduğunu gördük. Mesleki olarak güvenmemizin yanında insan olarak ta kendisini çok sevdik. Herkese gönülden tavsiye ederiz.
     30 Beğeni    
Sevgul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60346
Diger psikolglardan farkli olarak kesinlikle daha samimi ve yardimsever. Maddiyat gozetmeksizin, her soruya ictenlikle cevap veren biri. Farkli sehirden kendisine danismama ragmen, sanki yillardir hastasiymisim gibi geri donus yapti. Aslinda bu yaklasim, derdine care arayan biri icin cok onemli diye dusunuyorum. Cunku insan o anda para gozetmeyen ve asil amaci yardimci olmak olan birine ihtiyac duyuyor. Iste o anlarda guvenle gidebileceginiz biri kendisi...Kesinlikle tavsiye ediyorum; tanisin ve farki gorun !
     13 Beğeni    
Thorin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60200
Merhaba, Tunç Bey'i tavsiyeediyorum.com aracılığıyla bulduk. Eşimle ilişkimizde yaşadığımız problemleri çözmek amacıyla profesyonel yardım almaya karar vermiştik. Açıkcası pek yararı olacağını düşünmediğim bir yoldu fakat denemek istedik. Aldığımız en doğru kararlardan biri olduğunu şu an rahatlıkla söyleyebilirim. Tunç Bey son derece samimi ve rahat bir insan. Herşeyi açıkça konuşabileceğiniz bir ortam sunuyor. İkisi sadece eşim ve ben olmak üzere ayrı ayrı, ikisi beraber olarak 4 seans geçirdik. Verdiği tavsiyeler sayesinde sorunlarımızı çözüldüğünü ve ilişkimizin net bir biçimde iyileştiğini gördük. Tunç Bey'i gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Tekrar teşekkürler..
     10 Beğeni    
Gülnur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2013
TavsiyeNo: 59419
Daha önce yardım almış bir tanıdığımın tavsiyesi ile seçtim Tunç Bey'i:İlk randevumda Tunç Bey'in yaklaşımı sayesinde kendimi, sorunlarımı, hiç ummadığım kadar net ifade edebildim.Yakın, güvende, doğru yer ve kişi olarak hissettim.Gerçekten de: Yaklaşımı, çözümlemeleri, yol göstericiliği ile farkındalığım ve bunları yaşama geçirişim çok kısa sürede gerçekleşmeye başladı. Doğru yer, doğru kişi, doğru yaklaşımlar, doğru donanım; tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Cansev
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2013
TavsiyeNo: 59255
Tunç Beyi tavsiyeediyorum.com aracılığıyla buldum.Bazı sıkıntılarım vardı ve beni anlayabilecek birisine anlatmak istiyordum ve bu kişide Tunç Bey olmasını istedim.İyiki de böyle birşey istemişim.Benim Tunç Bey ile yüzyüze görüşmem olmadı kendisinden internet üzerinden destek aldım.O mesajı attığım gece geleceğe karşı pek olumlu bakmıyordum fakat ertesi gün bana gelen cevap bu fikirlerimin değişmesini sağlayan en önemli etkendi:))İtiraf etmek gerekirse gelen cevap karşısında çok çok şaşırdım çünkü Tunç Bey benim tüm endişelendiğim noktaları ve korkularımı çok iyi anlamıştı ve sorunun nelerden olabileceğini bana hemen söylemişti ve olayların içinden uzaklaşmamın iyi geleceğini söylemişti.Tunç Beyin dediklerini çok düşündüm ve uygulamaya başladım.Sonuçta gördüğüm manzara ise benim için gerçekten mucizeydi:) ve bu mucize Tunç Bey sayesinde gerçekleşti.Bence Tunç Bey bir psikoloğun ötesinde güvenebileceğiniz en büyük sırdaş ve hiçbirzaman unutmayacağım bir abi benim için.İnşallah en kısa sürede yüzyüze görüşebilme fırsatıda olur.Son olarak söylüyeceğim tek şey hayatınızda bazı kararları veremiyorsanız ve çıkış yolu yok diye düşünüyorsanız Tunç Bey ile mutlaka görüşün...
     17 Beğeni    
Gülsevin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2013
TavsiyeNo: 59090
Hayatınızda önemli kararlar alma arefesindeyseniz tüm o kafakarışıklığıyla tek başınıza baş etmek hem cok zordur hem de tehlikeli... Ya her kafadan cıkan her sese bolunup serseme donersiniz, yada benim gibi iyice kabuguna cekilip icten ice erir kurursunuz. Bu surecte buyuk resmi gormenizi saglayacak, bazı konularda size "Kral Çıplak" deyip size meselenin özünü ve en direkt ve sağlıklı cözüm yolunu gösterecek birisine ihtiyac duyarsınız. Hayatınıza hakim noktadan bakabilme yetisini tekrar kazanmanıza yardımcı olabilecek birisine... Duymak istediklerinizdense duymanız gerekenleri söyleyecektir Tunç bey, bundan emin olabilirsiniz. Ve Tunç bey'den duyduklarınızı özümseyip, kendi süzgecinizden gecirebilir ve hayatınızdaki o tıkanıklıgı gidermek adına tatbik edebilirseniz, kendisine en az benim kadar gönülden baglı ve minnettar olacagınızı da ben temin edebilirim. Her sey icin tesekkurler Tunç Bey!
     12 Beğeni    
Bk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79713
Tunc Bey'e buyuk tesekkur borcluyuz. Evliligimizin kopma noktasina geldigi bir anda, cinsel ve duygusal sorunlar yasarken kendisi ile tanistik. Daha once bir cinsel terapistten uzun sureli bir destek almistik ama bir cozume ulasamamistik. Tunc Bey ilk andan itibaren profesyonel ve bir o kadar da samimi yaklasimi ile yanimizda oldu. Cinsel sorunlarimizi cozmeye yonelik cozum odakli, net onerileri yaninda, evliligimizin butunuyle iyilesmesi icin de bircok seyi fark etmemizi ve donusturmemizi sagladi. Sayesinde cok yol aldik ve evliligimizi cok daha mutlu bir hale getirdik. Iyi ki onu tanidik. Eminim daha nice kisinin hayatinda guzel donusumlere vesile olacaktir. Biz de uzman destegi almak isteyen herkese kendisini gonul rahatligiyla tavsiye ediyoruz.
     8 Beğeni    
Özge D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
10.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74893
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     4 Beğeni    
Ali Karadaş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
21.Mart.2014
TavsiyeNo: 67441
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     36 Beğeni    
S.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2013
TavsiyeNo: 59040
Tunç Bey'i kısa süredir tanıyorum aslında. Ama kısacık zamanda hayatımıza kattıkları küçümsenmeyecek kadar faydalı oldu. Eşimle sadece iki seansa gittik ve seanslarımız halen devam ediyor. İlk seanstan çıktığımızda dahi ikimiz de ilişkimizde ne kadar hatalı davranışlar sergilediğimizi anlamaya başladık ve aslında gerçek bir evliliğin ne demek olduğunu, neleri yapıp neleri yapmamamız gerektiğinin bilincine varmaya başladık. İnternetten danışman araştırırken bu siteden yorumları okuyarak Tunç Bey'i tercih etmiştim. Çünkü en çok o bana güven vermişti ve evet hislerim beni yanıltmadı. Kendisine sorunlarınızı ve hissettiklerinizi rahatlıkla anlatabiliyorsunuz. Hayattan ve kendi yaşantısından çok güzel örnekler vererek kafanızdakileri pekiştirmeye yardımcı oluyor. Ve en çok hoşuma giden tarafı size yol gösterirken anlatımına kattığı samimiyet size ayrı bir güven duygusu veriyor. Eğer siz de danışacak doğru kişiyi arıyorsanız gönül rahatlığıyla Tunç Bey'i tercih edebilirsiniz.
     13 Beğeni    
Barış GerSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
18.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57220
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     3 Beğeni    
Ayşe YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
9.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53756
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     22 Beğeni    
Sengonul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2013
TavsiyeNo: 58979
Tunç bey'i buradaki tavsiye yazılarıni okuyup uzun bir dusunme asamasindan sonra aramaya karar verdim. İyi ki aramisim..Herseyin bittiğini sandigi,bir daha asla eskisi gibi olamayacağım dediği kendinden dahi vazgectigi zamanlar olur insanın. İste tam öyle bir zamanda buldum kendisini ve hayatımın dönüm noktası oldu. Cok kısa bir zamanda eskisi gibi değil eskisinden cok daha iyi oldum. Profesyonellikse Tunç bey demek istiyorum, dostluksa Tunç bey demek istiyorum, kesinlikle tanımalısınız demek istiyorum. Hersey için kendisine cok cok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız Tunç bey.
     6 Beğeni    
Öz Gür
16.Mart.2013
TavsiyeNo: 58977
Evlilik çok ciddi bir iş ve kesinlikle bir uzmanın tecrübe ve görüşleri alınarak atılması gereken bir adım. Dolayısıyla bu anlamdaki eğitim, tecrübe ve herşeyden önemlisi kendi özel hayatındaki örnek mutlu evliliği ile ben ve benim gibi bir çok danışanına hayat kurtarırcasına yardımı dokunan Tunç hocamı, bu ciddi kararın arifesinde olan herkeze tavsiye ederim. Özel hayatınızı güvenle paylaşabileceğiniz, son derece profesyonel ve bir o kadarda amatör ruhla sorunlarınıza odaklanabilen gerçek bir uzman. Yüreğine sağlık Tunç hocam.
     9 Beğeni    
Süleyman Yaşar
16.Mart.2013
TavsiyeNo: 58976
Tunç beyi askerlik hismetini yerine getirirken tanıdım.İnsanlara yaklaşım tarzı yardımsever ve hoşgörülü olması, kime nasıl davranacağını çok iyi bilmesi ve hiç bir şekilde insan ayrımı yapmadan gerçekten ihtiyacı olanların yanında olması sebebiyle bu tavsiyeyi paylaşmak isterim.Gerçekten işinin ehli kimseyi kırmadan üzmeden ve rencide etmeden işini yapabilen nadir psikolojik danışmanlardandır.Kesinlikle sizi rahatlatacak çözüme ulaşacak şekilde yol gösterecek ve bu işi profesyonel bir şekilde yapabilen ve yaptığı işe gönlünü vererek yapan çok değerli bir kişiliktir.
     3 Beğeni    
Serpil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2013
TavsiyeNo: 58905
Tunç bey'le arkadaşimin tavsiyesiyle taniştim,eşim'den ayrilmiştim ve ayrilma sebebim aldatmaydi yani kendime olan özgüvenimi kaybetmiştim.Ama daha ilk seans ta tunç beyin tavsiyelerini dinleyerek silkelendim ve kendime geldim.Özgüvenimi yeniden kazandim her sey onun sayesinde eyer siz' de benim gibi geçmişe dayali yaşamak ve hayati kendinize zehir etmek istemiyorsaniz tavsiyem(Tunc Tataker) Çok teşekkür ederim tunç bey.. Tunç beyin yaninda kendimi o kadar rahat hissetimdim'ki sanki bir danişmana degil,sıkı bir dostuma anlattim gecmiste yasadiklarimi. Saol'sun hiç yabancilik hisettirmedi.Arkadaş canlisi,sıkı bir dost ,güvenilir bir insan kendisi. Mesleki açidan dört dörtlük biri...
     4 Beğeni    
Derya ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57772
Tunç Bey'i hayatımın en zor dönemi diyebileceğim bir zamanda tanıdım. İlk seansımıza gittiğimde kendimi son derece umutsuz, çaresiz hissederken, çıktığımda herşeyin düzeleceğine yürekten inanmaya başladığımı hatırlıyorum. İlerleyen seanslarda ise sayesinde inanılmaz ilerleme kaydettim; 28 yaşında olmama rağmen kendimde şimdiye kadar hiç fark etmediğim yönlerimi görmemi sağladı ve bunu - nasıl yapıyor bilmiyorum:) - sohbet havasında geçen görüşmelerimizde benim konuşmalarımdan çekip çıkardıklarıyla başardı. Zaman zaman mutsuz hissetmenin normal olduğunu, büyütülecek birşey olmadığını ve negatife odaklanmadan böyle zamanları aşabileceğimi kendisinden öğrendim. Danışanı olarak hiçbir şekilde para odaklı bir insan olmadığını da üzerine basa basa belirtmek isterim, gereksiz sayıda ya da uzunlukta seans asla yapmaz, siz isteseniz bile. Benim için çok önemli bir kriter olduğu için ofisinin ferahlığı, temizliği, iç açan havasına da değinmeden geçemeyeceğim :) Tunç Bey'i tanıdığıma çok memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Flz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57491
Tunç Bey bana tavsiye edildiğinde daha önce gittiğim uzman (ki bu kişi bana herkese uyguladığı yöntemleri uygulamaya çalışıp benim sorunlarımı onlarla kıyaslamaya çalıştı) nedeniyle bu konuda çok olumsuz duygulara sahiptim. Tunç TATAKER'i bana bir arkadaşım tavsiye etti. Benim evliliğimle, ailemle ilgili sorunlarım vardı. Yoğun depresyonum, kendime aşırı derecede güvensizliğim ve bunlara bağlı sağlık problemlerim vardı. Tunç Bey, uyguladığı terapiler yardımıyla depresyonum, kendime güven sorunum çözüldü. Ailemle ve evliliğimle ilgili bilinç altıma ittiğim ve sorun olmadığını düşündüğüm bir çok şeyin beni ne kadar etkilediğini öğrendim. Görüşmelerimiz ve tavsiyeleri sonucunda sağlık problemlerimde çözüldü.Yıllardır gördüğüm astım tedavisi ve sürekli kullandığım astım ilaçlarımı bıraktım. Tarafsız olması, insanların en küçük problemine bile değer vermesi, yargılamaması, diğer insanlarla kıyaslamaması, sadece duymak istediklerimi söylememesi, gerektiğinde öğretici olması çok başarılı. Kişisel görüşüme göre Tunç TATAKER çok başarılı, donanımlı ve eğitimli bir uzman. Kişisel özellikleri : İşini ciddi yapan, güler yüzlü, konuşkan, gereken derecede mesafeli, saygılı, nazik. Çalışma ortamı gayet güzel. Yanında çalışan bayanda çok nazik, tatlı hoş biri. Sonuç olarak Tunç TATAKER iyi bir uzman. Terapiler sonucunda bende olan değişimleri sadece kendim değil, terapiye gittiğimi bilmeyen( ki çoğu bilmiyor) birçok arkadaşım bile farkettiğini dile getiriyor, mutluyum.
     5 Beğeni    
Selma AKBULUT Fotoğraf
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57323
Merhaba..Tunç bey ile İzmir'de psikolojik destege ihtiyacı olan danışmanlarımızı yonlendirebilegim bir uzman ararken tanıştım.Edindigim dönütlere göre ise oldukça profesyonel olduğu kanısına vardım. İsbirlikci,guler yuzlu,bilgili ve elestiriden uzak.kendinizi rahat hissedebileceginiz bir yer olacagini umuuyorum.mesleki etiğinden dolayı kendisine teşekkür eder kendisinden yardım almak isteyen danısanlarimiza tavsiye ederim.Basarılarınızın devamını dilerim.Uzm.Psk.Dan.Selma Akbulut
     9 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57309
Eşimle birlikte kendisinden destek aldık. Eğer onun yönlendirme ve tavsiyeleri olmasaydı belki bugün eşimden ayrılmış olurdum. Kendisini yakın bir arkadaşım tavsiye etmişti. İnsana güven veren bir tarzı var. Ayrıca lafı dolandırmayıp, iyi ya da kötü herşeyi dobra dobra söylemesi beğendiğim tarafı.Teşhisleri, gözlemleri son derece başarılı. Çok güzel kitaplar tavsiye ediyor. Onlar da farklı bir bakış açısı kazandırıyor insana. Birebir görüşmelerin dışında mail ya da telefon ile de kendisine rahatlıkla ulaşıyorsunuz. Maillerime en kısa sürede geri dönüş yapması da başarılı bulduğum diğer bir yönü Teşekkürler yardımları için
     3 Beğeni    
Hs
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57300
Tunc Bey'e bir danismana cok ihtiyac duydugum zamanlarda sans eseri bir arkadasimin tavsiyesi uzerine danisan olarak gittim. Evliligim ile ilgili ciddi problemlerim vardi. Bir kac seans sonra zar zor esimi sadece 1 seans icin kendisi ile konusmaya gitmeye ikna ettim. Esim asla bir danismana gitmeyi kabul etmiyordu ancak Tunc Bey ile tanistiktan sonra seanslarimiza o da katilmaya basladi. Bosanmaya kesin kararli olarak basladigimiz seanslarimiza hala devam ediyoruz ve su cok mutlu bir evliligimiz var. Tunc Bey bize bir evlilikte yapilmasi ve yapilmamasi gereken seyleri ayrintili olarak anlatiyor ve biz de bunlara dikkat ettikce aramizdaki uyum giderek artiyor. Su an danismanimla ilgili tek uzuntum ona basvurmakta gec kaldigimizi dusunmem. Keske kendisini daha once tanimis olsaydik. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve fayda goruceginize eminim.
     3 Beğeni    
R.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57064
Evliliğimizin çıkmaza girdiği, eşimle ikimizin inadı yüzünden artık iletişim kuramaz bir haldeyken son çare olarak bir uzmanın yardımını almak gerektiğine karar verdim. İlişkimizi düzeltebiliyorsak düzeltmek, olamıyorsa da sağlıklı bir şekilde ayrılmak idi niyetim. Güvenilir ve bizi bu durumdan sağlıklı bir şekilde çıkarabilecek bir aile terapisti arıyordum, ancak durumumuzdan ailemiz dahil kimseye söz edemediğimden internet üzerinden biraz araştırma yaptım. Bu araştırma sırasında da Tunç Bey için bu sitede yapılan yorumları okudum. Yazdığı makalelerin hepsini okudum ve çift terapisi için gidilebilecek en doğru uzman olduğunu düşündüm. Genelde hislerime güvenirim. İlk yorumdan itibaren kafamda olumlu bir profil belirdi. Eşimle yaptığımız sonuçsuz bir tartışmanın ardından terapi almamız gerektiği düşüncemi ilettim. Kendisi de geldiğimiz noktada artık başka bir çıkış yolumuz kalmadığına ikna oldu ve ertesi gün randevu almak için Tunç Bey'i aradım. Sorunlarımızla ilgili yaptığımız kısa konuşmada işini iyi bilen ve daha önemlisi güven veren bir uzman izlenimi edindim ve alabileceğim en erken zamana randevu aldım. İlk görüşmeye giderken biraz tedirgin olmakla birlikte önemli bir adım attığımıza inandık. Karşımızda gerçekten işini seven, kendisini okul haricinde de geliştirmiş ve belki de en önemlisi bunları kendi aile hayatına da uygulayabilmiş birisini bulduk. Gittiğimiz gun Tunç Bey'in eşi ve tatlı çocukları da oradaydı. Gördüğümüz düzeyli ve sevgi dolu aile, inadımızın ne kadar da gereksiz olduğunu kanıtlar gibiydi... O günden bugüne tam 3 ay geçti ve biz evin içindeki iki yabancıdan hayat arkadaşına dönüşmeye basladik. Bir yerlerde kaybettiğimiz ve bulmak için uğraşmadığımız sevgimizin değerini anladık. Tunç Bey'in yerinde tespit ve tavsiyeleri, karakterlerimize saygılı ve eşit mesafedeki yaklaşımı evliliğimizin gidişatını tamamen değiştirdi. Eşinizle, kendinizle, yaşantınızla ilgili çözemediğimiz sorunlarınız varsa Tunç Bey'in önerilerine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Bu tip uzmanların öncelikle kendi hayatına çekidüzen verebilmiş kişiler olması bize göre çok önemli. Tunç Bey bu sitede aldığı tavsiyeleri fazlasıyla hak ediyor, biz de herkese tavsiye ederiz.
     9 Beğeni    
Pelin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57017
Tunç Bey'i bu siteden buldum doğrusu çok psikolog araştırmıştım hatta hepsini tek tek aramıştım ama ben gerek kariyeriyle gerekse hakkında edindiğim ön bilgiyle Tunç Bey'i tercih ettim ve iyi ki tercih etmişim iyi ki tanımışım Tunç Bey'i. Tunç Bey, işini çok iyi yapan bir terapist karşınızdayken bir psikolog değil bir abi bir arkadaş bir baba bir dost her şey oluyor kendiniz bile oluyor. Hatta Tunç Bey'in seansına giderken kendinizle yüzleşmeye gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bunu tüm psikologlar için derler ama öyle değil kesinlikle öyle değil. Ben genç bir yaştayım ve ilk seansa giderken kendimi çok çok problemli bir insan gibi hissediyordum ama daha ilk seasnta bunun öyle olmadığını anladım Tunç Bey, bunu sağladı. Hayatımda takılı kaldığım o kadar şey vardı ki bunlardan kurtuluş yolunu Tunç Bey gösterdi bana hatta onun bana gösterdiği doğruları kabullenmeyip yanlış yapmaya kalktığımda bile Tunç Bey kendinde beni gösterdi beni benimle yüzleştirdi. Zaten bir süre sonra terapiste değil de can arkadaşınızla yahut siz nasıl adlandırırsanız sizi hiçbir şekilde yalnız bırakmayacak bir dosta gidiyor gibi olacaksınız. Tunç Bey böyle bir terapist işte bence mükemmel bir insan. Ayrıca ofisinin bulunduğu konum oldukça güzel bir yer o huzur veren ortamında kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Tunç Beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Canan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56786
Merhaba tunç bey, sizi tanıdığımdan beridir psikolojik sorunlarım azaldı.Hem ilişkidede daha çok bilgiye sahip oldum.Gerçekten şu ana kadar gördüğüm en iyi danışman sizsiniz.Sizi arkadaşlarımada tavsiye ediyorum,tanıdığım herkese aynı zamanda kendimede tavsiye ediyorum. tüm hayatınız boyunca size başarılar diliyorum.Bana bu ana kadar yardımcı olduğunuz içinde çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Sena Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55903
Merhaba ben Sena! Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım Tunç abi çok değerli bir insandır.Tunç Bey'den ziyade Tunç abidir:) psikolojisi bozuk bir ergen olduğumdan ve kendime bazen kontrol açısından yetemediğim için bir danışmana ihtiyacım olduğunu düşündüm.Obsesiflik ve anksiyete bozukluğu var bende.Oldu bir kere artık yapcak bir şey. Baktım ki kayış hafiften kopuyor , sürekli gereksiz bir tedirginlik ve korku içersindeyim sonra ağlama nöbetleri de var tabi ki.. Durum iyicene kronikleşmeden Tunç abi'ye koştum .Dedim alın bu beynimi iyicene dövün , yoğurun kendine getirin yoksa ben kapatılcam bir yerlere. O kapatılma , delirme korkuları zaten insanın hayatının içine ediyor o yüzden çok ihtiyacım vardı Tunç abiye. Valla ciddi ciddi oturup öğretmen - öğrenci gibi muhabbet etmiyoruz . Matrix'ten sahneler bile izlemiştik (filozofik bir yorum içerdiğinden her neyse) , sonra kendi problemlerimle dalga geçebilme gücü verdi.Aslında hissettiklerimin baş edilebilir şeyler olduğunu farkettirdi. Böyle hayatımı baştan sona değiştirdi , aaa işte ben kendimi buldum , iyileştim Tunç abi artık benim antidepresanım gibi şeyler demicem aksine asıl gücün sizin içinizde olduğunu gösteriyor ki bu çok değerli bir şey. Çünkü hayatınız boyunca siz kendinizle baş başasınız, çevrenizde birçok kişi olsa da sorunları kendi başınıza hallediceksiniz. Tunç abi'nin "her şey yolunda merak etme" demesi bile öyle güzel umutlar veriyor ki bana ; o rahatlama hissinin ne kadar değerli olduğunu psikolojik sıkıntı yaşayanlar bilir.:)) Son derece pozitif biri , sizinle gerçekten ilgileniyor , didiniyor. 1 saatlik seansla sınırlı değil ondan sonra da takip içerisinde bu da ona güvenmemi sağlıyor. Kendimi kötü hissettiğim an çekinmeden mesaj atabiliyorum o derece iyi bir danışman. Sonuna kadar tavsiye ediyorum:)
     4 Beğeni    
N. Nergiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55275
Kendinizi tanimak mi istiyorsunuz? Olumsuzluklarla yuzlesmek, cozum odakli mi olmak istiyorsunuz? Hem ozel hayatinizda hem is hayatinizda.. Hani icimizde bir turlu tanimlayamadigimiz şu hislerimizin OBJEKTİF olarak birinden su gibi tanimlanmasini duymak, sonrasinda ise cozum bulmaniza yardimci olunmasini mi istiyorsunuz? Seceneklerin hatirlatilmasina siddetle ihtiyaciniz mi var? Hem profesyonelligi hem de samimiyeti birarada buldugum TATAKER DANIŞMANLIK'a hos gelmissiniz :-) Dogru adrestesiniz.
     4 Beğeni    
İ.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55152
İyi olacak hastanın danışmanı ayağına gelirmiş ! Hayat enteresan. 5 sene önce Tunç Bey İzmir'deyken kendisine ozamanki sorunlarımla ilgili e-mail atmıştım ve beklenmedik biçimde ilgili bir cevap alınca sevinmiştim. Keşke İstanbul'da olsaydı da gidebilseydim demiştim ve mecburen başka bir psikoloğa gitmiştim. Hayat bu iniş çıkış derken 2011 sonunda yine bazı sorunlar ve Tunç Bey neler yapıyor derken bir baktım İstanbul'a geliyor. Dahası online terapiye başlamış. Süper bir hizmet. Hemen ilk fırsatta telefon üzerinden ilk görüşmemizi yaptık. Süper iyi oldu. Ve sonra İstanbul'da görüşmeler başladı. Kendisinin bana çok faydası oldu. Özellikle terapiler sonrasında yazdığım e-maillerimi cevapsız bırakmaması her zaman destek alabileceğimi hissettirmesi her psikologta bulamayacağınız bir nimet. Peki iyi oldum mu :) Hayır tam olarak değil ! Ama kendim oldum, savaşçı oldum... Buna devam edebilirsem iyi olacağım... Kimsenin elinde sihirli değnek yok... Tunç Bey'e verdiği ve vereceği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum ve ihtiyacınız varsa denemenizi tavsiye ediyorum, en azından size uygun çok güzel bir kitap önerecektir ve kendinize birşey katmış olacaksınız... Sevgiler...
     5 Beğeni    
İa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55080
Hiç bir psikolojik danisman, sorununuz ne olursa olsun size çözüm sunmaz. Sunmamalı da bence. Ancak sorunu çozebilecek potansiyeli ve bakiş açısını sizde ön plana çıkarırsa başarılı olur. Kişisel düşüncem bu yönde. Ve ben de buna inanarak internette araştırarak Tunç Bey'e gittim ve başarılı olduğunu düşünüyorum. Eğer siz de aklinizin bir köşesinden çıkmaza girdiğinizi ve çözüm aradığınızı düşünüyorsanız ciddi anlamda tavsiye ediyorum. Emin olun siz ne kadar açık sözlü ve yürekli olursanız sizdeki kilidi açacak anahtarı size sunacaktır. Saygılarımla
     4 Beğeni    
N.İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55078
Evliliğim ile ilgili çıkmaza girdiğim bir dönemde Tunç Bey'i internetten araştırma yaparken buldum. Hemen randevu alıp aynı gün akşam üzeri kendisine ulaştım. Aynı zamanda eşimde aynı gün Tunç Bey ile görüştü. Tunç Bey daha ilk görüşmemizde sorunlarımıza çare bulmaya başlamıştır. Hem eşime hemde bana verdiği ve eş zamanlı okuduğumuz kitaplar da mükemmeldi. Şuan mutlu bir evliliğim var, kötü günler geçmişte kaldı. Evliliğimde sorun yaşamıyorum diyenlere bile tavsiye ediyorum. Doğru sandığınız şeyler ileride karşınıza sorun olarak çıkabilir. Lütfen dikkate alınız ve Tunç Bey ile mutlaka tanışınız. Tekrar teşekkürler Tunç Bey. Sevgi ve saygılarımla,
     2 Beğeni    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55074
Tunç beyi ablamın tavsiyesi ile tanıdım ve danışanı oldum. Önce facebooktaki paylaşımlarını çok beğendim. Danışanı olmak için randevu aldım. Kendimi yıllardan beri tanıdığım birine bile anlatamayacağım şeyleri paylaşırken buldum. Kendisinin uzmanlık alanlarından biride aile ve evlilik danışmanlığı olduğu için bir sonraki görüşme eşimle oldu. Eşimin akşam eve geldiğindeki davranışları ve ifadeleri Tunç beyin doğru adres olduğunu ve doğru bir yolda yol aldığımızı farkettim. Bence her evli çift içinden çıkamadığı durumlarda bir uzmandan yardım almalı. Bizim terapilerimiz sürüyor ve sürecek inşallah... Herşeyin güzel olması dileğiyle...
     2 Beğeni    
S. C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54847
Merhaba, Tunç bey'den yaklaşık 5 ay kadar önce çift danışmanlığı ve bireysel danışmanlık hususunda yardım aldım. Tunç bey gayet profesyonel, kadın ruhundan çok iyi anlayan sorunları iyi analiz eden ve siz daha sormadan soruların cevabını veren iyi bir doktor. Problemli giden evliliğim hakkında ve ilişkiler hakkında çok şey öğrendim. Ayrılık sürecinde Tunç Bey, bana çok yardımcı oldu. Terapiden çıkınca hep kendimi rahat ve güvende hissettim. Eğer çift terapisine gidiyorsanız ve eğer eski eşimin aksine terapiye gelmeye ve evliliğini düzeltmeye gönüllü bir eşiniz varsa Tunç bey çift olarak mutlu olmanız için size çok yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Sevgiler,
     3 Beğeni    
Anıl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54236
Merhaba..Ben Tunç Abiyi internet ortamında uzun bir süre araştırdıktan sonra buldum..onun hakkındaki görüşleri okuyarak ona gittim..sevgilimle,ailemle ilgili sorunlarım vardı ve depresyondaydım.hiç kimsenin beni anlamadığını düşünüyordum..kendimi birçok konuda çaresiz hissediyordum ve bunun son bulmasını istiyordum..görüşmeye gittiğim ilk gün endişeliydim fakat odasına girdikten ve konustuktan sonra onun son derece sıcakkanlı ve içten biri olduğunu gördüm.bu sayede kendimi rahat bir şekilde ifade edebildim.Tunç abi beni gayet iyi bir şekilde dinledi olduğum gibi kabullendi ve sorunlarımı çözmemde yol gösterdi.artık hayatla barışık ve çok daha mutluyum.kendisine buradan bir kere daha teşekkür ederim.ve herkese ısrarla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Müge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53937
Tunç beyi yaklaşık 1 yıl önce tanıdım sorunlarından bahsetmek istemiyorum ama kendisini tanıdığım zaman ilk önce güven hissettim ve sonrası bütün problemlerimi çözmemde cok ama cok yardımcı oldu. Kotu bir durumdaydım cok profesyonel biri ama suan hersey yolunda :) istanbula taşınmasına cok üzüldüm ama oradan bile her konuda yanımda olup destek oluyor kesinlikle tavsiye ediyorum herkese ;) cogu zaman kendimiz sorunlarımızla basedemiyoriz bunu hissettiğiniz an tunç beyle kesinlikle tabidmalisiniz iyiki tanıdım tunç beyi cok iyi !!!!!
     3 Beğeni    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53534
merhabalar ben de tunç hocamı bu sitede tanıdım.kendisi istanbulda olduğu için tanışma fırsatım olmadı yollarımız uzakta olsa yakınlığını hiç esirgemedi.aile sorunlarım olduğunu ,bu süreçte nasıl davranmam gerektiğini sordum.mail yoluyla kensine ulaştım sorunlarımı anlattım.bu kadar kısa sürede cevap vereceğini sanmıyordum ama böyle olmadı hemen cevap verdi sorularıma.anladım ki onu diğer meslektaşlarından ayıran bu özelliğiydi.maddi çıkarlar için değil de insanların sorunlarına yardım eli uzatmak için seçmişti bu mesleği.bana verdiği bilgiler bir insanın duymak istedikleri değil de ''gerçekleri göstermek '' adına verdiği bilgilerdi.eğer sizin de yardıma ihtiyacınız varsa hiç şüphe etmeden tunç hocamıza danışın derim.teşekkürler tunç hocam:)
     1 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53387
Tunç bey, Tek kelime ile mükemmel bir uzman ve kişilik.eşimle sorunlarımızın içinden çıkalamadığı bir zamanda kapısını çalmıştım tunç bey in.daha ilk görüşte öyle sıcak ve samimi bir ışığı vardı ki tamam diyorsunuz bu aradığım uzman ve bana yardım edebilecek kişi.sizi o kadar iyi analiz ediyor ki sorunları kısa sürede çözüme kavuşturuyor.ayrıca diğer psikologların yapmadığını yapıp, gidemediğim durumlarda mail aracılıgı ile de yönlendirmelerde bulunuyor.bu çok büyük bir fedakarlık. Uzlaşmacı ve olay çözücü bir uzman kesinlikle ve kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum.eminim pişman olmayacaksınız.
     1 Beğeni    
Serpil ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53320
Tunç Beyi bu site aracılığıyla tanıdım. Onlarca uzman arasında gidip geldim. Gözüm sürekli Tunç ismine takılıyordu. Karasızdım ama içimdeki his de bana Tunç Bey diyordu sonunda bende onunla görüşmeye karar verdim. Hiç iyi değildim onun yanına gittiğimde çok çaresizdim çok umutsuzdum güvensizdim ama daha ilk seansta sevmiştim onu o kadar rahattı ki o kadar sakinleştiriodu ki insanı daha ilk görüşmede huzurla çıkmıştım yanından. Görüşmelerimiz bir kaç ay daha devam etti ve o üzücü olay oldu Tunç Bey İzmir'den İstanbul'a taşındı. Hayatımın tek doğru kararı Tunç Bey'miş bunu da o İzmir'den gittiği için kendime başka bir uzman bulduğumda anladım. O uzmanın yanından kaçar gibi çıktım ve ilk işim tekrar Tunç Bey'e ulaşmak oldu. Ama o İzmir'de değildi artık. Okadar mesafeye rağmen taa İstanbul'dan yine elini uzattı mesafeleri aradan kaldırdık ben yola yine onunla devam etmeye başladım. Tunç Bey çok candan çok vicdanlıdır ve sizin o an ne duymak istediğinizi çok iyi anlıyor, mucize gibi konuşuyor. Zaten Bey diye hitap ettiğiniz o insan bi süre sonra içinizde bir "abi"ye bir "baba"ya dönüşüyor. En az onlar kadar hassas yaklaşıyor size, en az onlar kadar kıyamıyor, en az onlar kadar yanınızda olmaya çalışıyor. Siz fark etmeden sizin hatalarınızı fark ettiriyor. Asla suçlamadan asla açık açık söylemeden yapıyor. Bunu nasıl yapıyor bilmiyorum ama dedim ya mucize gibi işte size herşeyi fark ettiriyor. Onunla konuşurken kabullenmek istemediğiniz doğrular bi anda sizinde doğrularınız oluyor. Hayata tekrar tutunuyorsunuz en güzeli de ne biliyor musunuz? Tunç Bey'le görüşmek istediğinizde sadece terapi gününü beklemak zorunda değilsiniz. Çok kötüyseniz o yine olduğu yerden bi şekilde elini uzatıyor yine yanınızda olmayı başarıyor. Ben hala Tunç Bey'in danışanıyım istanbulda olmasına rağmen görüşmelerimiz devam ediyor ve iyi geliyormu diyorsanız, evet çoook iyi geliyor. İyiki tanımışım onu. İyiki karşıma çıkmış. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyiki Varsınız Tunç Bey.
     11 Beğeni    
İzmirli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53302
(Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     21 Beğeni    
C.S. - O.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52758
Tunç Bey'le sıkıntılarımızın gercekten arttığı, birbirimizden soğuduğumuz, problemlerimize çözüm bulamadığımız bir donemde, esimin arastirmalariyla tanışmış olduk. Sakin, sağduyulu ve yargilamayan tavriyla bizi çok iyi karşıladı. Aslında hepimizin çok iyi bildigi ama günlük hayatta unuttuğumuz degerleri bize yeniden hatırlattı ve bunları uyguladığımızda iliskimizin düzelmeye başladığını farkettik. Kısa sürede, efektif bir sekilde sorunlarımızı çözmemize ve birbirimizin degerini yeniden anlamamıza yardımcı oldu. Yeniden mutluluğu ve huzuru yakaladığımız için ona çok teşekkür ederiz. Tavsiyeediyorum.com aracılığıyla, evliliğinde sıkıntı yaşayan çiftlere Tunç Bey ile tanışmalarını öneriyoruz. En azından 1 kere giderlerse, ona güvenip seansların devamını getireceklerine eminiz.
     3 Beğeni    
Nurten
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52500
Eşimle oldukça sıkıntılı bir süreçten geçiyorduk. Tek başımıza halledebileceğimiz sorunlar yaşamıyorduk. Bu nedenle bir uzmana danışmamız gerekiyordu. Tunç Bey'in İnternette yayınlanan bazı makalelerini okuyup, beğenmiştim. Sonra kendisine ulaştım. İlk görüşmeden itibaren ben de eşim de kendimizde bir rahatlama hissettik. Kuş gibiydik, ikimiz de ayrı ayrı anlaşılmış hissediyorduk. Bize kitap tavsiye etti, daha önce o kitabı hiç duymamıştık. Okuduk çok iyi geldi. Tam bizim sorunumuza yönelik bir kitaptı. Sonraki görüşmelerde hep aynı duyguyla ayrıldık Tunç Bey'in yanından. En önemlisi umutluyduk artık, bir şeylerin düzeldiğini, yoluna girdiğini hissediyorduk. Bunu sağlayan da Tunç Bey'di. Kendisi, güven vericiydi, iyi bir konuşmacıydı, konuşması akıp gidiyordu, durumları çok iyi tarif ediyordu, çözüm önerileri sunuyordu, görevler veriyordu, her defasında baştan almak zorunda kalmıyorduk, süreci takip ediyordu. Malesef kendisi geçen aylarda İzmir'den ayrıldı, artık İstanbul'da yaşıyor. Biz İzmirliler çok üzüldük. İstanbullular çok şanslı... Şunu da samimiyetle söyleyebilirim; henüz İzmir'de onun yerine koyabilecek bir danışman bulamadık. Kendisini canıgönülden tavsiye ediyoruz.
     8 Beğeni    
Us
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52340
Tunç Tataker, iyi, doğru ve dürüst bir insan, çok iyi bir aile babası ve konu ile ilgili olarak da gerçekten mükemmel bir psikolojik danışman. Doğru ve yerinde tespitleri ile insanı kendine getiriyor. Doğruyu ve olması gerekeni gösteriyor. Hayatın belli başlı kurallarını açıyor, işaret ediyor ve görmenizi, anlamanızı sağlıyor. Yaşamanın ne kadar değerli ve güzel bir şey olduğunu anımsatıyor. En başından söylüyor gerçekleri, gerçeklerinizi ve gerçeklerini ! İstismara açık olan psikolojik danışmanlık mesleğinde tam bir dürüstlük çizgisinde hareket ediyor. Sizi ve kendisini hiç bir zaman oyalamıyor, yardımcı olabileceği son noktaya kadar devam ediyor, elinden geleni yapıyor. Sonrasında iş insanın kendisinde bitiyor tabi, her zaman ve her yerde olduğu gibi. Tunç beye ve kendinize sonuna kadar güvenin... Mutlu, sağlıklı ve huzur bir hayat dileklerimle... US
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 222 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Tunç TATAKER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tunç TATAKER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mustafa N. ALİHANOĞLU
Op.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU
İzmir
Doktor
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji
Fahri MOLA
Op.Dr.Fahri MOLA
İzmir
Doktor
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik
Işın SAYIN
Uzm.Dyt.Işın SAYIN
Işın Hn'ı uzun bir süredir tanımaktayım. Hayata ve insanlara olan sevgisi, mesleğine bağlılığı, mesleğiyle kişiliğini bu denli birleştirmesi dolayısıy...
Hakan BALIM
Dr.Hakan BALIM
İzmir
Doktor
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tunç Tataker Counseling
The Woodlands 77389 Texas 
Yurtdışı
(Amerika Birleşik Devletleri)
Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1973
(51 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2000
(24 yıl önce)
Yüksek Lisans
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2003 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Tunç TATAKER Mesleki Videolar Videoları
-

09:13
Top