2007'den Bugüne 75,914 Tavsiye, 24,842 Uzman ve 17,066 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ

Şehir

Sakarya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Vet.Hek.Dr.Hakan ÇİÇEKLİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDr.Hakan ÇİÇEKLİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Hakan ÇİÇEKLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kliniğimde, hayvanlarınızla aranızdaki özel bağı anlıyoruz. Bu nedenle hizmet anlayışımızın temelini onlar üzerine kuruyoruz. İlk tanışmadan itibaren bilgi ve deneyimi, sevgi, şevkat, ilgi ve sabırla birleştiriyoruz. Veteriner klinik ziyaretlerini onlar için sevgi dolu, güvenli, pozitif bir ortam algısına dönüştürüyoruz. Titiz ve dikkatli çalışma prensiplerine sadık kalıyor ve bilgiyi sürekli güncelleyerek kendimizi geliştiriyoruz.

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sürü Yönetimi Uzmanlığı
Veteriner Ultrason
TARSIM Hayvan Hayat Eksperliği

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Özgeçmiş CV Vet.Hek.Dr.Hakan ÇİÇEKLİ'nin Özgeçmişi
1972 Malatya doğumluyum.İlk ve orta öğretimi Malatya'da tamamladım.1992 de Fırat üniversitesi Veteriner Fakültesine girip,1997 de mezun oldum.Askerliğimi Sivas Şarkışla Hava Radar Mevzi Komutanlığı'nda Gıda kontrol Subayı olarak yaptım.Daha sonra serbest veteriner hekim olarak işe başladım. Klinik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Tavsiye Yazıları Dr.Hakan ÇİÇEKLİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Yusuf İ. (Müşteri)
 IP: 212.156.128.YB

07-04-2016
 TavsiyeNo: 87071
Hakan Bey'i internette veteriner ararken buldum. Kendisi kesinlikle ve kesinlikle şu ana kadar gördüğüm en bilgili, en dürüst, ve en cana yakın veteriner. Parayla işi olmayan, hayvanları gerçekten seven ve gerçekten yardım etmek isteyen, kendisini ilaçlar ve hastalıklar konusunda çok geliştirmiş birisi. Zaten ofisine gidince duvardaki sertifika ve belgelerin bir çok veterinerde olmadığını farkedersiniz. Veterinerlerin bir çoğu çok güzel tezgah kurmuşlar. Evcil hayvan bakan zengindir düşüncesiyle her şeyin fiyatını inanılmaz pahalı tutuyorlar. Çok fazla anlamadığımız için yapılması gereken aşının muadili seviyesine zar zor erişebilen daha ucuz olanını yapıyorlar. Hayvan sahibini korkutup değişik tetkikler tahliller yapılması gerektiğini söylüyorlar, pahalı ilaçlar ve mamalar satıyorlar. Küçük ırk köpeğim var ve her şeye çok hassas. Hakan Bey'in yardımıyla bir çok sorunun üstesinden geliyoruz. Büyükbaş, küçükbaş, kedi - köpek hepsi hakkında bilgi sahibi. Hakan Bey Sakarya için büyük bir nimet. Eğer veteriner arayan varsa kesinlikle kaçırmasın. Petshop mantığı ile çalışan ve sürekli bir şeyler satma derdinde olan veterinerlerden uzak durun.
     2 Beğeni    

 battal eyidoğan (Müşteri)
 IP: 78.163.96.ZB

23-10-2008
 TavsiyeNo: 16357
sevgili hakan seni tanımaktan dolayı kendimi çok şanslı hissedenlerdenim.uzun zaman oldu selamlaşmayalı.birlikte yaşadığımız o güzel günler hala sıcaklığlnı koruyor.hayatta çok başarılı olacağın yüksek inanç ve karekterinde kendini göstermekteydi. halende öyle olacağına inanmaktayım. kendisi ile şarkışlada bir süre çalıştık.inatçı çalışkan yaptığı işi takip eden bir yapısı vardır araştırmacı veteriner hekimdir kendisi. dr olmasıda bunun ispatıdır mesleğimiz için bir kazançtır.bir dayanak noktası bulduğunda dünyayı yerinden oynatabilir.halen onu tanıyıpta unutmayan çok hasta sahibi vardır. ama unutkanlık huyu bulaşmış galiba.
     6 Beğeni    

 abdulkadir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.229.104.YBD

21-05-2008
 TavsiyeNo: 12172
Veteriner Hekim Cemal KURT bey'in Hakan bey hakkındaki görüşüne katılıyorum, her iki arkadaşımız güzide insanlar ve meslektaşlarımız olup, mesleğimizin gelişmesi ve itibarı için bu arkadaşlardan en iyi şekilde faydalanmak gerekiyor.Meslektaşlarımın bu arkadaşları tanımaları ve düşüncelerini paylaşmaları faydalarına olacaktır.Adını andığım her iki arkadaş biz Veteriner Fakültesinde okurken yani ben öğrenciyken onlar birer Veteriner Hekim gibiydiler. Her iki arkadaştan da mesleki ve insani açıdan çok büyük faydalar gördüm.Meslektaşlarımı tenzih ederek şunu ifade etmek isterim hepimiz Deontoloji der başka birşey demeyiz fakat hepte yakınırız niye Deontolojiye tam uymuyoruz diye sahada örnek görmek istiyorsak tanımayan arkadaşlar için bu iki meslektaşımı şiar olarak gösteririm.Bu yazılanlar övgü değil realitedir. Her iki arkadaşı da saygıyla selamlıyorum.V.H. A.ÖNEN
     6 Beğeni    

 METİN YÜCE (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.111.YFW

18-12-2007
 TavsiyeNo: 4803
Sevgili Hakan beyle aynı yerde Şarkşlada askerlik yaptık.Ben bölük çavuşuydum o da bizim Asteğmenimizdi.Ben böyle sıcak, samimi,mütevazi çalışkan yazamıyacağım sayısız iyi huylara sahip bir adam görmedim desem inanın abartmamış olurum.Onu çok seviyorum ve her zaman anıyorum.Eşim de malatyalı Hekimhandan her yaz giderim Malatyaya.Oraya yolum bir daha düşerse Hakan beyi mutlaka ziyaret edeceğim.Kendisine selam ve saygılarımı sunar hayırlı işler, sağlıklı mutlu bir gelecek dilerim.
     3 Beğeni    

Cemal KURT Fotoğraf  Vet.Hek.Cemal KURT
Adana - Veteriner Hekim
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-11-2007
 TavsiyeNo: 3346
Sevgili Hakan Bey Üniversite döneminden tanıdığım gayretli bir meslektaşım. Okul yıllarında veteriner hekimlik,hayvancılık ve meslek icrası ile ilgili parlak fikirleri olan ve her bulunduğu ortamda bu ideallerini gerçekleştirmeye çalışan birisi. Klinik ve hayvancılık anlamında çok ilgili ve başarılı olduğunu biliyorum. Özellikle büyükbaş hayvan hastalıkları konusunda tavsiye edeceğim bir meslektaşımdır. Sürekli güleryüzlü olarak hatırladığım Hakan Beye başarılarının devamını diliyorum.
     5 Beğeni    

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Seyehat,internet,müzik

Sevdiği Muzikler : Her türlü


Dr.Hakan ÇİÇEKLİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Veteriner Hekimler Odası,TARSİM


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Merkez Veteriner Kliniği
Çeşme Meydanı Cad. No.66/A Adapaazarı
Sakarya

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 492 83 58
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1972
(46 yaşında)
Doğum Yeri
Malatya
Mezun Olduğu Üniversite
Fırat Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1997
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Dr.Hakan ÇİÇEKLİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Mesleki Videolar Videoları
-05:52
Top