TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ

Şehir

Sakarya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Vet.Hek.Dr.Hakan ÇİÇEKLİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

13
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kliniğimde, hayvanlarınızla aranızdaki özel bağı anlıyoruz. Bu nedenle hizmet anlayışımızın temelini onlar üzerine kuruyoruz. İlk tanışmadan itibaren bilgi ve deneyimi, sevgi, şevkat, ilgi ve sabırla birleştiriyoruz. Veteriner klinik ziyaretlerini onlar için sevgi dolu, güvenli, pozitif bir ortam algısına dönüştürüyoruz. Titiz ve dikkatli çalışma prensiplerine sadık kalıyor ve bilgiyi sürekli güncelleyerek kendimizi geliştiriyoruz.

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sürü Yönetimi Uzmanlığı
Veteriner Ultrason
TARSIM Hayvan Hayat Eksperliği

Dr.Hakan ÇİÇEKLİ'in Makaleleri Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Veteriner Hekim Muayenehane ve Poliklinik Yönetmeliği: Hizmet İçi Eğitim mi ? Bürokratik Oligarşi mi?
 • Veteriner Hekimliği Mezuniyet Sonrası Eğitimi ( Mse )

 • Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Tavsiye Yazıları Dr.Hakan ÇİÇEKLİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   Yusuf İ. (Müşteri)
   IP: 212.156.128.YB

  07-04-2016
   TavsiyeNo: 87071
  Hakan Bey'i internette veteriner ararken buldum. Kendisi kesinlikle ve kesinlikle şu ana kadar gördüğüm en bilgili, en dürüst, ve en cana yakın veteriner. Parayla işi olmayan, hayvanları gerçekten seven ve gerçekten yardım etmek isteyen, kendisini ilaçlar ve hastalıklar konusunda çok geliştirmiş birisi. Zaten ofisine gidince duvardaki sertifika ve belgelerin bir çok veterinerde olmadığını farkedersiniz. Veterinerlerin bir çoğu çok güzel tezgah kurmuşlar. Evcil hayvan bakan zengindir düşüncesiyle her şeyin fiyatını inanılmaz pahalı tutuyorlar. Çok fazla anlamadığımız için yapılması gereken aşının muadili seviyesine zar zor erişebilen daha ucuz olanını yapıyorlar. Hayvan sahibini korkutup değişik tetkikler tahliller yapılması gerektiğini söylüyorlar, pahalı ilaçlar ve mamalar satıyorlar. Küçük ırk köpeğim var ve her şeye çok hassas. Hakan Bey'in yardımıyla bir çok sorunun üstesinden geliyoruz. Büyükbaş, küçükbaş, kedi - köpek hepsi hakkında bilgi sahibi. Hakan Bey Sakarya için büyük bir nimet. Eğer veteriner arayan varsa kesinlikle kaçırmasın. Petshop mantığı ile çalışan ve sürekli bir şeyler satma derdinde olan veterinerlerden uzak durun.
       2 Beğeni    

   battal eyidoğan (Müşteri)
   IP: 78.163.96.ZB

  23-10-2008
   TavsiyeNo: 16357
  sevgili hakan seni tanımaktan dolayı kendimi çok şanslı hissedenlerdenim.uzun zaman oldu selamlaşmayalı.birlikte yaşadığımız o güzel günler hala sıcaklığlnı koruyor.hayatta çok başarılı olacağın yüksek inanç ve karekterinde kendini göstermekteydi. halende öyle olacağına inanmaktayım. kendisi ile şarkışlada bir süre çalıştık.inatçı çalışkan yaptığı işi takip eden bir yapısı vardır araştırmacı veteriner hekimdir kendisi. dr olmasıda bunun ispatıdır mesleğimiz için bir kazançtır.bir dayanak noktası bulduğunda dünyayı yerinden oynatabilir.halen onu tanıyıpta unutmayan çok hasta sahibi vardır. ama unutkanlık huyu bulaşmış galiba.
       6 Beğeni    

   abdulkadir (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.229.104.YBD

  21-05-2008
   TavsiyeNo: 12172
  Veteriner Hekim Cemal KURT bey'in Hakan bey hakkındaki görüşüne katılıyorum, her iki arkadaşımız güzide insanlar ve meslektaşlarımız olup, mesleğimizin gelişmesi ve itibarı için bu arkadaşlardan en iyi şekilde faydalanmak gerekiyor.Meslektaşlarımın bu arkadaşları tanımaları ve düşüncelerini paylaşmaları faydalarına olacaktır.Adını andığım her iki arkadaş biz Veteriner Fakültesinde okurken yani ben öğrenciyken onlar birer Veteriner Hekim gibiydiler. Her iki arkadaştan da mesleki ve insani açıdan çok büyük faydalar gördüm.Meslektaşlarımı tenzih ederek şunu ifade etmek isterim hepimiz Deontoloji der başka birşey demeyiz fakat hepte yakınırız niye Deontolojiye tam uymuyoruz diye sahada örnek görmek istiyorsak tanımayan arkadaşlar için bu iki meslektaşımı şiar olarak gösteririm.Bu yazılanlar övgü değil realitedir. Her iki arkadaşı da saygıyla selamlıyorum.V.H. A.ÖNEN
       6 Beğeni    

   METİN YÜCE (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.232.111.YFW

  18-12-2007
   TavsiyeNo: 4803
  Sevgili Hakan beyle aynı yerde Şarkşlada askerlik yaptık.Ben bölük çavuşuydum o da bizim Asteğmenimizdi.Ben böyle sıcak, samimi,mütevazi çalışkan yazamıyacağım sayısız iyi huylara sahip bir adam görmedim desem inanın abartmamış olurum.Onu çok seviyorum ve her zaman anıyorum.Eşim de malatyalı Hekimhandan her yaz giderim Malatyaya.Oraya yolum bir daha düşerse Hakan beyi mutlaka ziyaret edeceğim.Kendisine selam ve saygılarımı sunar hayırlı işler, sağlıklı mutlu bir gelecek dilerim.
       3 Beğeni    

  Cemal KURT Fotoğraf  Vet.Hek.Cemal KURT
  Adana - Veteriner Hekim
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  15-11-2007
   TavsiyeNo: 3346
  Sevgili Hakan Bey Üniversite döneminden tanıdığım gayretli bir meslektaşım. Okul yıllarında veteriner hekimlik,hayvancılık ve meslek icrası ile ilgili parlak fikirleri olan ve her bulunduğu ortamda bu ideallerini gerçekleştirmeye çalışan birisi. Klinik ve hayvancılık anlamında çok ilgili ve başarılı olduğunu biliyorum. Özellikle büyükbaş hayvan hastalıkları konusunda tavsiye edeceğim bir meslektaşımdır. Sürekli güleryüzlü olarak hatırladığım Hakan Beye başarılarının devamını diliyorum.
       5 Beğeni    

  Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  1972 Malatya doğumluyum.İlk ve orta öğretimi Malatya'da tamamladım.1992 de Fırat üniversitesi Veteriner Fakültesine girip,1997 de mezun oldum.Askerliğimi Sivas Şarkışla Hava Radar Mevzi Komutanlığı'nda Gıda kontrol Subayı olarak yaptım.Daha sonra serbest veteriner hekim olarak işe başladım. Klinik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

  Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
  Sevdiği Uğraşlar : Seyehat,internet,müzik

  Sevdiği Muzikler : Her türlü


  Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
  Veteriner Hekimler Odası,TARSİM


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Merkez Veteriner Kliniği
  Çeşme Meydanı Cad. No.66/A Adapaazarı
  Sakarya

  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (532) 492 83 58
  İnternet Sitesi
  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Erkek
  Doğum Tarihi
  1972
  (45 yaşında)
  Doğum Yeri
  Malatya
  Mezun Olduğu Üniversite
  Fırat Üniversitesi
  Mezuniyet Yılı
  1997
  (20 yıllık mesleki tecrübesi var)
  Yabancı Dil
  İngilizce

  Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Mesleki Videolar Videolar
  -

  Dr.Hakan ÇİÇEKLİ Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  veteriner, hekim, sakarya, teşhis, tedavi, adapazarı, köpek, kedi, inek, sığır, suni tohumlama, kafes, akvaryum, binek, koyun, keçi, bal arısı, tavuk, yumurta, tasma, eşek, klinik, hastane, hastalık, tanı, dahiliye, cerrahi, doğum, cilt, mantar, ishal, kusma, yavru, mama, yemi, vitamin, iğne, ilaç, enjeksiyon, takvimi, serum, reçete, doktor, hayvan, evcil, parazit, koruma, kısırlaştırma, sağlık, sağlığı

  13:41
  Top