2007'den Bugüne 91,792 Tavsiye, 28,132 Uzman ve 19,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Halil TÜRKMEN
Psikolog - Gaziantep
PSİKOLOG

Halil TÜRKMEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

25

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Halil TÜRKMEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

244
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Halil TÜRKMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Halil TÜRKMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Doç.Dr.Anıl KUBALOĞLU
İstanbul
Doktor
Göz Hastalıkları
Dr.Hasan BAKIR
Gaziantep
Doktor
Genel Cerrahi

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikolojik Danışma ve Destek, Psikoterapiler, Hipnoz, Aile Terapileri, KİŞİLİK Çözümlemeleri, kısacası PSİKOLOJİ konusunda her şey… PSİKOLOJİ KONUSUNDA BASIMI YAPILAN VE YAPILMAYAN KİTAPLARIM AŞAĞILARDA DETAYLI BELİRTİLMİŞTİR.
 
Halil TÜRKMEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mücahitler Gaziantep, Gondol 2 Mersin
Mücahitler Mahallesi Göyko Sitesi C Blok 3/15 yazları :Tömük Kale Mahallesi Gondol 2 Kat:12/100 Erdemli/ Mersin 
Gaziantep
(Sürekli Bu Adresten Randevu Kabul Edilir)
Telefon 1 :
(Aktif)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1954 (69 yaşında)
Doğum Yeri : Gaziantep
Yabancı Dil : İngilizce ve Fransizca
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler (1990 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Halil TÜRKMEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
FOCUS PSİKOLOJİ'DE DEĞERLİ GAZİANTEPLİ HEMŞEHİRLİLERİMİ KIRMAMAK İÇİN İSTANBULDAN GELEREK 2020 -2021 YILLARI ARASI İKİ YIL BİREYSEL TERAPİLERLE HALKIMA HİZMET ETTİM.
ANCAK ELİMDE OLMAYAN NEDENLERLE, VE MERSİNE TAŞINMAK ZORUNDA KALDIM.
BU YIL TEKRAR MEMLEKETİM GAZİANTEP'E DÖNDÜM 2022-2023 YILINDAN BU GÜNE GAZİANTEP İLİNDE İKAMET EDİYOR VE KİTAPLARIMI YAZIYORUM. GENELDE YAZ AYLARI MERSİN İLİNDE KALIYORUM (MAYIS-EKİM ARASI)

BİREYSEL VE AİLE TERAPİLERİ, PSİKOLOJİK DESTEK, PSİKOTERAPİLER, KİŞİLİK ÇÖZÜMLEMELERİ, KLİNİK SORUNLAR (Stres, Anksiyete / Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Fobiler, Panik Atak vb.) DİKKAT EKSİKLİĞİ VE HİPERAKTİVİTE DÜZELTME EĞİTİM BECERİLERİ, Unutkanlık Sorunları, Aile ve Grup Terapileri, Mesleki Danışmanlık, Öğrenci Koçluğu..... vb.) GİBİ GÖREVLERİN VERİLECEĞİ SAĞLIK ( Özel Hastane) VEYA EĞİTİM KURUMLARINDAN ( Özel Okul, Lise Tercihimdir) GELEN TEKLİFLERE AÇIK OLARAK GÖREV ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Halil TÜRKMEN Özgeçmis CV Psk.Halil TÜRKMEN'in Özgeçmişi
01.01.1954 yılında Gaziantep-Nizip İlçesinde doğdu. 1976 yılında İstanbul – Ortaköy Eğitim Enstitüsünden mezun oldu. ...[Devamı...]

Halil TÜRKMEN'in Makaleleri Halil TÜRKMEN'in Makale ve Yazıları
33 Makale
17 Yazı/Döküman

Halil TÜRKMEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Başak Yılmaz
5.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119751
Lisans ödevim için Halil Beyin ölçeğini kullandım ve geçerlik güvenirlik makalesini bulamadim. E posta ile kendisine ulastimve kendisi bana yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim. Kullandigim olcek Stres duzeyini belirleme ölçügidir. Sade, anlaşılır ve gayet de kolay uygulanabilen bir olcektir. Alan yazınını taradiginizda daha kolay erebileceğiniz, puanlamasi basit ve anlaşılır olan başka olcekler cok nadir bulursunuz. Alan yazinimiza katkilarindan dolayi Halil Beye teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
S.K.
15.Mart.2020
TavsiyeNo: 114142
Beden savunmasız kaldığında,hasta olduğunda tedavisi daha kolay oluyor sanki..ama ruh hasta olduğunda yerinden kalkmak çok zor oluyor.Halil hocam bir maille bile bana umut oldu.Her zaman yardımcı bir insan.Bir cümle bile insanın hayatını değiştirebiliyor ve halil hocam bunu tecrübesiyle yapıyor üstelik sadece maille bana bu kadar yardımcı oldu.İlerleyen zamanlarda seansına da gidebilirim eminim daha da verimli olucaktır.İyi ki karşılaşmışım size de tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ç. Ç.
20.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113192
Ben psikoloji bölümü yüksek lisans öğrencisiyim ve araştırma konum için stres seviyesi ölçeğine ihtiyacım vardı. Sayın Halil Hocama internette stres seviyesi ölçekleri hakkında araştırma yaparken ulaştım. Kendisi çok hızlı ve ilgili bir üslupla geri dönüş sağladı. Araştırmamda ölçeğini kullanma izni verdiği için kendisine çok teşekkür ederim. Mesleki alanda genç meslektaşlarına verdiği destek çok önemli. Çalışmalarını takip etmenizi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Yusuf KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
2.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94247
kendisine internetten şikayetim ile ilgili araştırma yaparken denk geldim. yazılarını okudum. üzerinde düşündüm, notlar aldım. kendi hazırladığı testi cevapladım. mail ile gönderdim. şikayetimi okuyup ilgilenip uzun bir mail ile cevapladı. sanki yıllardır tanıdığım bir dost gibi samimi bir dil ve ilgiyle yazmış. sorunun sebebini, nasıl çözeceğimi, nerelerden yardım alabileceğimi belirtmiş. kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum. çok sağolun hocam.
     1 Beğeni    
Burcu Bayraktar
22.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81591
Halil Bey ile psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü öğrencisi olarak bir ölçeğini ödevimde kullanma kararımın ardından tanıştım. Bu isteğimi kendisine mail yoluyla bildirdim ve ölçeğin tam metnini iletmesini rica ettim. Halil Bey tüm içtenliği ve yardımseverliği ile ihtiyacım olan tüm bilgileri benimle paylaştı. Kendisinden ve çalışmalarından bir öğrenci ve bir psikolojik danışman adayı olarak öğrenecek birçok şeyim olduğunu düşünüyorum. Mesleğini severek yaptığını ve danışanlarına hatta ona herhangi bir konuyu danışan herkese sevecenlikle yaklaşması çalışılması keyifli bir profesyonel olduğunu hissettiriyor.
     3 Beğeni    
Mehmet BAKAY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78389
Halil hocamın ender terapi yöntemlerinin yanısıra. ben bitirme tezimi yapmaktayım. psikoloji bölümü 4.sınıf tez aşamasında öğrenciyim. intihar düşünce ölçeği puanlaması akademik literatürlerde bulunmazken var olanlar ise paralıdır. fakat halil hocama yazdıgım yardım yazımdan hemen sonra bana detaylı bu akademik bilgiyi yazması gönlünün güzelliği ve yardımseverliliğini ortaya koymuştur. teşekkür ederim güzel insan.çözümlediğiniz bu süreç ve yardımcı olduğunuz bu ölçek benim bu bölümdeki son aşamam olan bitirme tezimdir. Alanımızda bu denli ilgili ve alakalı bir hocanın olması psikoloji dünyası adına ve güzel ülkemiz adına sevindirici bir durumdur.
     1 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61346
Sayın Halil hocama çok umutsuz olduğum bir dönemde mail attım. Ve bana hemen cevap vermesi beni çok mutlu etti ve çok şaşırttı. kendisinden yardım isteyen insanlara bu denli özenli ve hassas davranması onun mesleğini ne kadar sevdiğinin bir kanıtıdır. Bana yardımcı olduğu için hocama çok teşekkür ediyorum tavsiye ve önerilerini okuyup kendimi ona göre değiştirmeye başladım ve daha mutlu hissediyorum. Bu anlamda sorun yaşayan herkesi Halil beye danışmasını öneririm, cvp alacağınızdan emin olabilirsiniz. Gerek makalelerini okuyarak , gerek koyduğu testleri uygulayarak sorununuzla başa çıkabilirsiniz. Halil hocama sonsuz sevgi ve saygılar.
     3 Beğeni    
F.K
18.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60821
Halil Türkmen hocamla mail vasıtası ile irtibata geçtim sağolsun problemlerimi dinledi ve izlemem gereken yolu net bir şekilde ifade etti. Hocamın bir psikolog olarak bilgi birikimine , akademik , alanında başarılı özgeçmişine ve samimi , dinleyici ,güven verici kişiliğine ve konuşmalarına şahit olarak herkese tavsiye ederim ve kendisine teşekkürü borç bilirim. Kendisine mesleğinde başarılar dilerim ve her zaman beklediğimiz ve istediğimiz hasta-doktor ilişkisini bu çizgide gayet başarılı şekilde yürüttüğü için ayrıca saygılarımı sunarım.
     Beğenin    
Aylin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57515
İçerisinde bulunduğum sorun ile ilgili başvurmadığım yer kalmamıştı,çoğundan cevap bile gelmedi.Cevabı verebilenlerin ise cevapları net ve anlaşılır değildi.Bu kafakarışıklığı içerisinde bir sezgi ile bir zamanlar net de yayınlanan yazılarından çok faydalandığım Halil Bey'e başvurdum.Kendisi bana sorunumum çözümü ile ilgili en ayrıntılı bilgileri verdi,ve uzun zamandır süren kafakarışıklığımın sona ermesini sağladı.Ayrıca Halil Bey gibi yardımsever insanların olduğunu bilmek bana ayrı bir güç ,huzur ve sevinç kattı.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Hüseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56171
Halil Hocam; bir mail ile kendisine ulaşma şansım oldu.Bulunduğum yer itibarı ile mahrum bir yerdeyiz.Çocuğumla ilgili kendisine danıştım.Kendiside sağolsun en kısa sürede hem gerekli açıklama,hem de gerekli izlemem gereken yol hakkında bana geniş ve ayrıntılı bilgi verdi.Makalelerinden de takip ettiğim kadar işinin ehli olmuş ve bilgilerinden istifade edilmesini düşünüyorum.Gaziantep e geldiğimde mutlak surette ziyaret etmeye çalışacağım. Saygılarımla
     2 Beğeni    
Mehmet Ali (Stajyer Psikolojik D.)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55572
Halil hocama, bir gün önce ödevim gereği internette gezinirken rastladım. Ben de bir Gaziantepli olarak görünce çok sevindim. Makalelerini, ölçeklerini inceledim ve ilgimi çekti hemen mail attım ve bir gün geçmeden mailime cevap yazdı. Bu okuyucularına ne kadar değer verdiğinin en somut göstergesidir. Benim birkaç tane psikolojik ölçeğe ihtiyacım vardı ve bunu mailimde kendilerine bildirdim ve sağolsunlar bir gün sonra maile cevap verdiler. Stres, unutkanlık, engelli vatandaşlarımızın problemleri vs. konularda bizleri bilgilendirici bilinçlendirici yazılar, makaleler yayınlayarak bizlere büyük bir fayda sağlamıştır. Ayrıca kendileriyle telefonla da görüştüm ve çok sıcak ve canayakın konuşmaları vardı. Ben Halil hocamla tanıştığım için çok şanslıyım. Sizi takipteyim hocam. İyi çalışmalar..
     4 Beğeni    
Emel N.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53637
sevgili halil türkmen hocama çok ama çok teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun kendisinden ben kendisini netten tanıyorum.sadece 1 maille kendisinden çok önemli yardım talep ettim 3.5 yaşındaki oğlumdaki dikkat eksikliği problemiyle ilgili ne yapabiliriz nasıl bir eğitim almalı biz aile olarak nasıl davranmalıyız bunlarla ilgili çok aydınlatıcı çok bilgilendirici yönlendirici bilgiler aldım..kendisine danışanları bu kadar önemsiyen bir psikolog bir eğitmene ilk defa rastladım çok ama çok memnunum hocamla tanıştığım için çok mutlu oldum..hocamı herkese tavsiye ediyorum keşke aynı şehirde yaşasaydık diyorum onun eğitim merkezinde eğitim almasını isterdim çocuğumun..kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum güzel başarılarının devamını diliyorum..
     1 Beğeni    
Melisa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48130
Sevgili okurlar, 17 yaşındayım üniversiteye hazırlanan bir lise öğrencisiyim, herkesten fazla ve aşırı olduğunu tespit ettiğim bir unutkanlık sorunum var bunu fark ettiğimde internette araştırma yaptım ve Halil Bey ile tanıştım kendisine mesaj attığımda cevap vereceğini sanmıyordum ama çok nazik bir şekilde bana upuzun açıklamalı bir mesaj yazmış detaylıca konu hakkındaki bilgileri anlatıp beni her yönden bilgilendirdi ve bazı konularda içimi rahatlattı ona çok teşekkür ederim içtenliği, ilgisi ve teknik bilgilerini aktarmadaki ustalığı için. İlgilendiği alanla ilgili problemi olan herkes ondan yardım almayı gönül rahatlığıyla düşünebilir.
     5 Beğeni    
Arda
29.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46769
Halil Abi ile internet aracılığı ile tanıştım kendisi cana yakın sıcakkanlı güleryüzlü insanlarla çok çabuk rahat iletişim kurabilien bir psikologtur kendisi danışanı olarak ben ondan çok yardım aldım hayat tarzım değişti doğru bildiğim yanlışları düzeltebildim hayata bakış açım farkındalık yarattı bana önceleri alışkanlıklarımdan davranış tarzlarımdan kurtuldum sayesinde danışanı olarak tavsiye ederim tüm insanlara gidin tanışın bir kaç seans durumunuza rahatsızlığına göre terapi alın sizlerde hayat bakış açınız değişsin halil abime çok teşekkür ediyorum doğru bir yolda yürümeye beni yönlendirdiği için sizlerede tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Danısan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44750
Ben internette unutkanlık ile ilgili açıklamalara bakarken Halıl Bey'in testını gordum ve daha sonra da kendısıne durumumu anlatan bır maıl gonderdım. Bu sitedeki tavsıyelerı okumustum ama bu kadar kısa surede maılıme gerı donecegını tahmın etmıyordum.Aslında boyle ıyı bır uzmanın ınternet aracılıgı ıle sorunlarını bıldıren danısanlarına bu kadar ayrıntılı bılgı verecegını ve tavsıyelerde bulunacagını pek dusunmuyordum.Halıl Bey bana dusuncelerımde yanıldıgımı gosterdı.Bilgi-yardım almak ısteyen herkese gonul rahatlıgı ıle tavsıye ederım.Burdan da verdiği bilgiler ve tavsiyeler için tekrar Halıl Bey'e cok tesekkur ediyorum.
     3 Beğeni    
T.Ç
20.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42589
Öncelikle e-mailime karşılık vereceğinizi sanmıyordum ve cevap için şaşırdım o yüzden de teşekkür ederim.Çalışan bir anneyim ve kızın 3 yaşında onun ile ilgili sıkıntılarım vardı.Onun bizidinlememesi ve sürekli problem olması,sıkıntı yaratması bizi üzüyordu.Kreşte de arkadaş problemleri olmaya başladı.Psikoloğ veya aile terapistine katılmak için arama yaparken siteyi gördüm ve Halil Bey'e sıkıntımı yazdım gerçekten anne olmanın kolay olmadığını tekrar hatırlatarak kendi gerçeğimle yüzleşmemi sağladı en kısa zamanda ziyaretine gideceğim ve herekese tavsiye ediyorum.Unutmadan kültür-toplumsal yapımıza uygun tavsiyelerden dolayı da sanki bir danışman yerine aile büyüğüne sormuş gibi hissediyorsunuz. Ben öğretmenin ve velilerinden tutunda herkese tavsiye edeceğim biri....
     2 Beğeni    
Elanur
16.Mart.2011
TavsiyeNo: 40325
Kendisine mail yoluyla bazı sorular sormuştum,aynı gün içinde cevaplamakla kalmayıp bazı tavsiyelerde bulunma nezaketi de gösterdi.Bunun için yazdığım teşekkür mailime bile yanıt verip yeniden tavsiyelerde bulundu.İlgisine çok teşekkür ederim.Kendisiyle birebir bir görüşme yapmadığımız için burada yazacaklarım sınırlı olacaktır ama yazdıklarından anladığım kadarıyla ilgili,yardımsever bir profesyonele benziyor.Fotoğrafından gördüğüm kadarıyla güler yüzlü,yaşama sevinci olan biri.
     2 Beğeni    
Hüseyin PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
28.Haziran.2010
TavsiyeNo: 34123
Değerli hocam Halil Türkmeni, oğlumdaki Dikkat eksikliği ve özel öğrenme güçlüğü sorunu nedeniyle araştırma yaparken, Tavsiye ediyorum sitesi sayesinde keşfettim. Bu konularla ilgili çok değerli makalelerini okudum ve çok yararlandım. Kendisine, yanıtlayıp yanıtlamayacağı konusunda tereddüt ederek bir ileti gönderdim. Bana, hemen yanıt verdi, gerçekten çok şaşırmıştım. Beni hiç tanımadığı halde, iletiyi Mersinden gönderdiğim halde hemen yanıtladı ve sorduğum soruları çok doyurucu biçimde açıkladı. Ayrıca, kıymetli hocamın yazdığı geleceğin eğtimi, çağdaş breysel ve yönlendirici eğtim kitabını büyük bir zevkle okudum. Gerçektende bu kitap, bir avukat olarak söylemeliyimki çok nefis bir kitap olmuş. Bu kitap, eğitimin nasıl olması konusunda eğtimcilere, anne ve babalara yol göstermesi bakımından mükemmel bir kitaptır. Yukarıda açıkladığım nedenlerden dolayı, mesleki bilgisinden, insana gösterdiği içten ilgisinden dolayı, kıymetli hocam Halil Türkmeni pisikoloğa ve eğtimciye ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. Değerli hocamızın bilgi ve ilgisinden memnun kalacağınızdan hiç kuşku duymuyorum. Değerli hocamıza, bana mesleki olarak verdiği hizmetinden dolayı çok teşekkür eder, içten saygılar sunarım.
     7 Beğeni    
Meliha SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28760
öncelikle hocama teşekkür etmek istiyorum ilgisinden dolayı, kendisine çok detaylı bir bilgi gönderemediğim halde bana ciddi anlamda yardımcı olduğu için.. Teşekkürler hocam..ayrıca sitenizide sık sık ziyaret etmek istiyor herkezede tavsiye ediyorum.. Özel bir şirketin muhasebe/finans departmanında çalışmaktayım, son bir haftadır aşırı derecede unutkanlık gibi bi sıkıntı yaşadım ve siteyi ziyaret etmek bilgi almak istedim, hocamın göndermiş olduğu mail bunun sebebini öyle güzel açıklıyorduki beni karamsarlık ruh halinden kurtarmış oldu... Şimdi çok çok daha iyiyim
     4 Beğeni    
Nezaket
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27049
İnternette unutkanlıkla alakalı bilgi ararken Halil hocamın, unutkanlık testini doldurdum. ve meil attım. Açıkcası hemen cevap beklemiyordum. Hemen yanıt alınca çok mutlu oldum. benim çocuklarımla ilgili proplemlerim olduğu için kızımla ilgili, ergenlikle alakalı bir soru sordum. sanki bizim yaşadıklarımızı o insanda yaşamış gibi açıklamalarda bulundu çok etkilendim. hangi doktora gittiysem, bu kadar aydınlanmadım. insanlar psikolojik sorunlarını çok fazla söyleyemiyorlar. Bu sorunlar bir tarafımızın kırılmasından daha önemli. İnsanlar başı ağrısa doktora gidiyorlar. Psikolojik sorunları kendilerine yakıştırmıyorlar. Halbuki herkes bu gibi şeylere duyarlı olsa. Ben hocamın bu cevabında çocuklarımız üzerinde eksiklerimizi gördük. biz aile olarak üzerimize düşeni yapalımki sağlıklı çocuklarımız olsun. Bedel ödemeyelim. Halil TÜRKMEN hocama samimi ve ciddi tavsiyeleri için çok teşekkür ediyorum. Mesleğinde başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Serkan
18.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26500
selam.sayın halil beyi bir başka siteden soru göndererek tanıdım.Kendisi gibi diğer uzmanlara soru sordum lakin,en kısa sürede ve anlamlı olarak cevap ilk önce halil beyden geldi.Halil beyin bizleri ücret alınmayan bir sistemden bile insanlara ve mesleğine saygı duyarak cevap vermesi takdire şayan bir hareket olarak değerlendiriyor,mesleğinde başarılar diliyorum.Destek almak isteyen arkadaşlara tavsiye eder,herkese acil şifalar dilerim. saygılarımla.....
     5 Beğeni    
Sanem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2009
TavsiyeNo: 20874
merhaba ben çocugumun ve benım bazı sorunlarımızı yazmıştım halıl hocama ve bır çok hocama daha yazmmıştım.ama halıl hocam dışında bu kadar açık ve net yazan olmamıştı,gerçekten umudumu artık yıtırmıştım,çunkı sorunumun ıkı kelımeyle çozulebileceğine inanmıyordum ve hocam okadar guzel ve uzun uzun anlatmışki inananamdım.ve en guzelıde bunu paraya dökmememsi,ben hekese gönul rahatlıgıyla halıl hocsmı tavsiye edebilirim.çunkı bizlerde buraya vaktımızı ve umutlarımızı baglıyoruz. bellı sonuçlar almak istıyoruz.ben bukadar tatmın edıcı ılk defa sonuç aldım,herkese tavsıye ediyorum gonul rahatlıgıyla halıl hocama yazabılırsınız
     6 Beğeni    
Bülent Horoz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20443
Sayın, Psikolog Halil Türkmen abim, iki yıla yakın bir süredir tanıyorum. Çok insancıl, dürüst, iyi niyetli, yardım sever vb. özellikleri sahip bir insandır. Aynı zamanda Gaziantep ilinde üstüne alanında deneyimli ve uzman bir insan tanımıyorum. Kendisi ile ilk tanıştığımızda, bir arkadaşımın eşinin Psikolojik Sorunları bulunmakta idi. Bunalımdaydı. Bir kaç aylık süren bir terapi sürecinde çok olumlu gelişmeler oldu. Nerede ise eşi ile arasındaki sorunlar nedeni ile anlaşmazlıklar ve kavgalar oluyor. Nerede ise boşanma aşamasına gelmişlerdir. Daha sonra arkadaşımın eşindeki düzelme sonrası , önce beyinde sorun olmamasına rağmen onuda bir kaç defa terapiye aldı. Önce ben buna anlam veremedim. Şaşırdım ne yapıyor bu Halil Bey, onun sorunu yok ki dedim. Ancak arkadaşımla görüşmem sonrası eşlerden her ikisine de görevler düştüğünü öğrendim. Daha sonra eşlerden her İkisini birlikte bir kaç seans terapiye aldı. Aradan bir yıla yakın bir süre geçti. Şimdi çok mutlular ve hiç bir sorunlarını hatta ziyaretlerine gittiğimde daha önce tartışmalarına şahit olmama rağmen, terapi sonrası birbirlerine sevecen ve iyi davranışları karşısında çok şaşırdım. Şunu bilir, şunu söylerim. deneyimleri ve uzmanlığı bakımından bence Psikolog Halil Türkmen Türkiyede en iyi uzmanlardan biridir. Arkadaşım ve eşinden hediye bile kabul etmedi. Onları mutlu görmenin kendisine teşekkürün yeterli olduğunu söyledi. Bütün bu yardımlarını beni tanıdığı için yaptığını söyledi. O böyle bir mütavazi bir bey efendidir. Tekrar tekrar teşekkür ediyor ve onu herekese tavsiye ediyorum. Siteniz aracılığı ile bir defa daha, Saygılarımı yolluyorum. Bülent HOROZ
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Gülseren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20411
Syn: Psikolog Halil Hocam, Bir yakınımın çoçuğunun Psikolojik Desteğe ihtiyaç duyması ile kendisini tanıştırdım. Bir kaçay terapi sonrası olumlu gelişme ve düzelme oldu. Bu nedenle yakınım ve ben kendisine teşekkür ediyor. Şüphesiz tartışılmaz uzmanlığından dolayı onu tavsiye ediyorum. Ayrıca Dikkat Eksikliği ve Hiper Aktivite Bozukluğu konusunda sayısız çocuğun tedavisinde ve yardımını esirgemeyen, bunlardan dolayı hiç bir menfaat beklemeden destekle bulunması nedeniyle, gerçekten saygı duyulacak Bey Efendi bir insandır. Tekrar teşekkürler... Değerli Hocam Gülseren
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Emine Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19806
sayın hocam; tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim işe yarayacağından eminim sizin sayenizde çoçuğuma karşı iyi yönde olarak davranışlarım değişti çok sağolun syn hocam HALİL TÜRKMENİ herkese öneriyorum bence en iyi doktorlardan biri olduğunu düşünüyorum.onu şahsen tanımasamda verdiği tavsiyeler sayesinde çoçuğuma karşı davranışlarım değişti ve onu daha iyi anlar oldum syn HALİL TÜRKMEN tekrar tekrar teşekkür ederim herşey için sağolun tüm dualarım sizinle
     5 Beğeni    

Halil TÜRKMEN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Bilimsel Çalışmalar,Gezi,Yüzme

Sevdigi Yazarlar : Ayrım yapmam

Sevdigi Muzikler : Ayrım yapmam

Sevdigi Sözler : EVLİ


Halil TÜRKMEN'in Kitap ve Yayinlari Halil TÜRKMEN'in Basılı Kitap ve Yayınları
1. Kişisel Web Sitem: Gelecegin Egitimi "Çağdaş, Bireysel ve Yönlendirici Eğitim Dizgesi" adlı yapıtı 2003 yılından beri yayınlanmaktadır.

www.geleceginegitimi.com

KİTAPLARI

TÜM KİTAPLARINDA ADI GEÇEN PSİKOLOJİK TESTLER KENDİNE AİTTİR VE GEÇERLİLİĞİ,GÜVENİRLİĞİ ÖRNEKLEMCE BELİRLENMİŞTİR ( 2006-2012)
BASILANLAR:
1- YAŞAMINIZI ZEHİR EDEN İZLERİ TEMİZLEMEK-2017,
2. ÇAĞIMIZIN VEBASI STRESLE MÜCADELE-2021
Basımı yapılan kitaplarıdır. İnternet Kitapçılarında bulabilirsiniz.
Eğitimle ilgili kitabı Çağdaş, Bireysel ve Yönlendirici Eğitim Sistemi -2003 yılından beri aşağıdaki kişisel web sitesinde yayımlanmaktadır.
www.geleceginegitimi.com

3.PSİKOLOJİK TESTLER VE PSİKOLOJİK DESTEK
...[Devamı...]

Halil TÜRKMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Halil TÜRKMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Anıl KUBALOĞLU
Doç.Dr.Anıl KUBALOĞLU
İstanbul
Doktor
Göz Hastalıkları
Hasan BAKIR
Dr.Hasan BAKIR
Gaziantep
Doktor
Genel Cerrahi
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mücahitler Gaziantep, Gondol 2 Mersin
Mücahitler Mahallesi Göyko Sitesi C Blok 3/15 yazları :Tömük Kale Mahallesi Gondol 2 Kat:12/100 Erdemli/ Mersin 
Gaziantep
(Sürekli Bu Adresten Randevu Kabul Edilir)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 648 90 17
(Aktif)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1954
(69 yaşında)
Doğum Yeri
Gaziantep
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler
Mezuniyet Yılı
1990
(33 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Halil TÜRKMEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce ve Fransizca

Halil TÜRKMEN Mesleki Videolar Videoları
-

14:04
Top