2007'den Bugüne 92,421 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,992 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Metin KILIÇ
Psikolojik Danışman - Aydın
Psikolojik Danışman- Aile Danışmanı

Metin KILIÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Metin KILIÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Metin KILIÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Metin KILIÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Meryem ERDEMPsk.Meryem ERDEM
Meryem hanım mesleği için gerekli bütün meziyet, yetenek ve donanıma sahip bir profesyonel... Sabırlı , hoşgörülü, samimi, kendini sürekli yenileyen v...
Psk.Mehmet CEYLAN
Mehmet Ceylan, kelimenin tam anlamıyla mesleğine aşık, mesleğini en üst düzeyde temsil etme bilgi,beceri ve anlayışına sahip bir profesyonel... Evet ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Günlük hayatın karmaşası içerisinde bazen doğru bir nefes almayı, aldığımız nefesin farkına varmayı, kendimizi ve yaşadıgımız güzellikleri farkedebilmeye ne kadar çok ihtiyacımız vardır oysa... Bütün bunlar için...Bireysel danışmanlık, çift ve evlilik danışmanlığı, ergen ve ebeveyn danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir. Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi, EFT, EMDR gibi etkili yöntemlerle çalışmaktadır. Kurumumuz tarafından sağlanan tüm psikolojik hizmetler ve Eğitim hizmetleri Psiko...
 
Metin KILIÇ'ın İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Metin KILIÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1966 (58 yaşında)
Doğum Yeri : Yozgat
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Üniversitesi- Eğitim Fakültesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (1988 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Metin KILIÇ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aldığı Eğitimler:

Aile Danışmanlığı Sertifikası Eğitimi ve Aile Arabulucuğu (465 saat) İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Onaylı.
Cinsel Terapi Eğitimi
Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi,
Sınav Kaygısı (Nevin Dölek)
Stanford Binet-Leitter TKT 5-7 zeka testleri (MEB)
TYT 9-11 (MEB)
7-19 yaş aile eğitimi(MEB)
0-18 yaş aile eğitimi(MEB)
Krize müdahale, Psiko-sosyal(MEB)
Hipnoterapi (Şeref Kadıoğlu- Mehmet Ulusal)
İleri Hipnoterapi( Şeref Kadıoğlu- Mehmet Ulusal)
Hipnoterapi (Mehmet Başkak)
İleri Hipnoterapi( Mehmet Başkak)
Regresyon Terapisi ( Mehmet Başkak)
Çok hızlı ve anında indüksiyon Eğitimi (Mehmet Başkak)
Beden Dili Eğitimi ( Ahmet Şerif İzgören)

Çalışma Alanlarım:

-Aile Danışmanlığı
-Cinsel Terapi
-Yetişkin bireyler (bireysel ve grup )
-Kişilik bozuklukları,
-kaygı bozuklukları...[Devamı...]

Metin KILIÇ Özgeçmis CV Psk.Dnş.Metin KILIÇ'ın Özgeçmişi
1966 yılında doğdum.1988 yılında İnönü üniversitesi Eğitim fakültesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümünden mezun oldum... Aile Danışmanlığı, Çocuk,Ergen, Yetişkin Danışmanlığı, öğrenci ve velilere yönelik motivasyon-iletişim konularında konferans, seminer, eğitim ve atölye çalışmaları yaptım... Aytv de Eğitim programı yaptım... Çalışmalarımı kurucusu olduğum DEĞİŞİM DANIŞMANLIK MERKEZİ'nde sürdürüyorum...

Metin KILIÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Büşra
29.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106354
Metin hocam ile tanışalı çok uzun olmadı ancak yeni mezun bir psikolojik danışman olarak karşıma çıkabilecek en büyük şanslardan biri olduğunu düşünüyorum. Üniversitede aldığım teknik bilgiden çok daha fazlasının yaşam bulmuş halini onun yanında gözleme fırsatı elde ettiğim için çok mutluyum. Her konuda bu denli bilgili ve en önemlisi tecrübeli olması onu çok daha güvenilir bir psikolojik danışman yapıyor bence. Toplumumuzun, danışanların, benim gibi yeni mezun psikolojik danışmanların Metin hoca gibi güler yüzlü, tecrübeli, gelişmeye ve geliştirmeye açık bir psikolojik danışmana çok ihtiyacı var. Umarım ihtiyacı olan herkes bu şansa erişebilir. :)
     Beğenin    
Fulya
23.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106263
Metin Kılıç; benim lisede rehber öğretmenimdi. bana ve pek çok arkadaşıma psikolojik sorunlarımızda hep destek olmuş ve yardım etmiştir. Bizleri hep güler yüzle karşılar ve sorunlarımızı ilgiyle dinlerdi. Kendisine çok şey borçluyuz hakkını ödemeyiz. İyi ki tanıdık diyebileceğimiz bir insan,eksik olmasın. Kişisel özelliklerinden ziyade mesleki başarısı da göz ardı edilemez asla. Her zaman olumlu etkisi olmuştur hayatımda hep söylerim. Lisede çok çekingendim,tahtaya kalkmaya,topluluk içinde konuşmaya utanırdım. Metin öğretmenimin yanına danışmaya gittiğimde beni ilgiyle dinledi,neler yapabileceğimi anlattı. Her görüşmeye gittiğimde bana cesaret verdi,yavaş yavaş sorunumu aşmaya başladım. O zamanlar tahtaya kalkmaya utanan ben,şimdi yüksek lisansa başladım ve pek çok sunum yapıyorum. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
     2 Beğeni    
Meryem Erdem
18.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106167
Psikolojik danışman Metin KILIÇ meslektaşımdır. Kendisi ile aynı ortamda kısa bir süre çalışma şansım oldu. Ancak onu tanımam bu sürenin çok üstünde 25 yıl öncesine dayanır. Mesleğimizin ilk yıllarında onun yaptığı işe gösterdiği özen ve mükemmellik beni çok etkilemişti. ilerleyen yıllarda bunun hiç eksilmediği gibi katlanarak arttığını, araştırma ve yenilikleri takip etmek konusunda ki rakipsizliğini izlemek çok etkileyiciydi. Sahip olunan diploma ve eğitimlerin o işin iyi yapılabilirliğini göstermediğini hepimiz biliyoruz. Sizin o işle gerçekten uyumlu ve mükemmel bir bütünlük içinde olmanız gerekir . İşte Metin Kılıç tam da bu meslek için gerekli olan tüm özellikler ve yetiler ile dünyaya gelmiş bence. İnsanseverliğini ve hoş görüsünü bilgi, birikim ve çalışmaları ile harmanlayarak danışanlarına tam ve mükemmel bir yardım süreci sunmaktadır. Danışanlarının memnuniyetine defalarca bizzat tanık olma fırsatım oldu. Ben Denizli ve çevresinde yaşayanların çok şanslı olduğunu iyi biliyorum. Bu çevrede yaşayan ve destek almak isteyen herkes hiç tereddüt etmeden akla geelcek ilk isimdir Metin Kılıç. Kendisine mükemmel bir danışman ve dostum olduğu için teşekkür ederim.
     4 Beğeni    
Başak
16.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106121
Lisede rehberlik öğretmenimdi Metin hocam. Zamanında üniversite sınavı hakkında bizimle çok ilgilenmişti. O kadar güleryüzlü,ilgili ve samimi ki neredeyse her boş zamanımda onunla konuşmak isterdim. Tanıdığım en iyi danışman diyebilirim. İyi ki lise dönemimde o sıkıntılı sınav sürecinde sizinle karşılaşmışım. Hatta şuan yine bir sınav sürecinden geçiyorum ve en kısa zamanda tekrar görüşmeyi düşünüyorum. Her şey için tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar.
     6 Beğeni    
Ahmet Gül
11.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101370
Metin hocamı 18 yıldır tanırım ve öğrencisiydim..O yıllarda bize çok destek sağladı ..Özellikle sınav kaygısı,stresle başetme ve panik atak konusunda birçok arkadaşım kendisinden destek aldı.Hatta hiç unutmuyorum sınıf arkadaşım vardı matematiği sıfırdı adeta.Metin hocamla sürekli görüşmeler yaptılar..Ve o arkadaşım 45 soruluk matematik testini neredeyse full yaptı.. Şimdi Denizli'de yaşıyorum ve şuan Metin hocamın Denizli'de hizmet verdiğini öğrenip kendisini ziyaret ettim. Çok mutluyum.Metin hocam denizliye hizmet verdiği için Denizli çok şanslı diyebilirim..Bir eğitimci olarak kesinlikle tavsiye ediyorum..
     8 Beğeni    
Lutfi
19.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51309
Metin hocami 7 senedir taniyorim. Kendisi meslegin inceliklerini cok yakindan takip eden ve her zaman kendini yenileyen bir meslektasimdir. en son hipnoz uzerine egitim almis ve uygulamaktadir. hipnoz ile bircok sorunu cozemenize yardimci olacagini dusunuyorum. Hipnoterapi calismalariyla Aydin icin buyuk bir sans oldugunu dusunuyorum. Butun etkinliklere katilir ve uygular. Bunu yasam felsefesi haline getirir. Ve her zaman kendine guvenir. Yeni uygulamalar her zaman aciktir. Iletisimi her zaman acik bir insandir.
     4 Beğeni    
Murat Akbulut
14.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51179
Metin hocamı mesleğe ilk adım attığım yıllardan beri tanırım. Herkese yardım etmekten ve faydalı olmaktan hoşlanan fedekar bir ağbimizdir.Sürekli kendini geliştirir. Mesleğindeki son yenilikleri takip eder. Tevazusuysa anlatılamıyacak denlidir.Kendisiyle aynı meslekten olmamızın hazzını yaşatan bir ağabeydir.Tabi birikimlerini de paylaşmaktan son derece memnundur.Kendisine ihtiyacı olanların yanında her zaman hissetirir kendisini.Keşke zamanı olsa da biz mesleğe yeni adım atanları geliştirmek için kendisiyle sürekli irtibat halinde bulunsak.Hiç abartmıyorum bu mesleğin hakkını veren nadir insanlardan biridir Metin hocam.Gerçekten kendisiyle tanışmak bizim için bulunmaz bir şansdır.Allahım onun gibi bu mesleğe yürekten bağlı ve kendini ideallara adamış ağbilerimizin sayısını kat be kat arttırsın.
     8 Beğeni    
Ahmet Karakaşlı
17.Mart.2012
TavsiyeNo: 49487
metin kılıç beyi anadolu öğretmen lisesinde çalışırken tanıdım. hem arkadaş çevremizde, hem de öğrencilerden aldığım bilgiler onun alanında çok etkili ve başarılı olduğunu gösteriyordu. sonrasında özverili çalışmalarını takip etme fırsatım oldu. en son hipnoterapi metoduyla ilgili çalışmalarını iki öğrencimiz üzerinde gözlemleme fırsatım oldu. sonuç benim beklediğimin çok üzerindeydi. metin beyin kişisel özellikleri konusunda, konuşkan, samimi, içten, dürüst, gayretli, ilkeli ve tutarlı biri diyebilirim.
     9 Beğeni    

Metin KILIÇ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : kitap okumak, seyahat etmek,

Sevdigi Yazarlar : Richard Brandler,John Grinder,Anthony Robbins, Steven R.Covey, Doğan Cüceloğlu, Üstün Dökmen, Bülent Uran, Celalettin Uzuner,

Sevdigi Muzikler : Türk halk müziği, Türk sanat müziği,

Sevdigi Filmler : cesur yürek,

Sevdigi Sözler : Bir şeyi gerçekten yapmak isteyen bir yol bulur, istemeyen mazeret bulur. E. C. Mc Kenzie


Metin KILIÇ'ın Kitap ve Yayinlari Metin KILIÇ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Denizli Deha20 Gazetesi, Nazilli anadolu gazetesi- Nazilli Ayna Gazetesi, nazilli.com.tr ve aktüelegitim.com.tr de köşe yazıları...

Metin KILIÇ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR derneği,

Metin KILIÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Metin KILIÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Meryem ERDEM
Psk.Meryem ERDEM
Meryem hanım mesleği için gerekli bütün meziyet, yetenek ve donanıma sahip bir profesyonel... Sabırlı , hoşgörülü, samimi, kendini sürekli yenileyen v...
Mehmet CEYLAN
Psk.Mehmet CEYLAN
Mehmet Ceylan, kelimenin tam anlamıyla mesleğine aşık, mesleğini en üst düzeyde temsil etme bilgi,beceri ve anlayışına sahip bir profesyonel... Evet ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Metin KILIÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 265 76 49
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1966
(58 yaşında)
Doğum Yeri
Yozgat
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Üniversitesi- Eğitim Fakültesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1988
(36 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Psk.Dnş.Metin KILIÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Metin KILIÇ Mesleki Videolar Videoları
Mesleki ve Kişisel Video
 
2 Diger Video
Zaman Yönetimi- Hayatta Önceliklerimiz- Önemli ve Acil İşlerimiz
Kişisel Gelişim ve Motivasyon Hikayeleri
denizli pedagog, denizli sınav kaygısı, denizli psikolojik yardım, denizli fobi terapisi, yaşam koçluğu, denizli öğrenci koçluğu, denizli tercih danışmanlı, denizli psikolojik destek, denizli evlilik terapist, nazilli hipnoz, denizli hipnoz, denizlide sınav kaygısı, hipnoz nazilli, denizli evlilik terapisti, denizli panik atak, denizli yaşam koçu, denizli kekemelik terapi, denizli aile terapisi, denizli aile terapisti, aile terapisi denizli, denizli aile danışmanlığı, denizli aile danışmanı, denizli yaşam koçluğu, denizli kekemelik terapis, denizli kekemelik tedavis, denizli öğrenci koçu, denizli tikler, denizli psikolojik danışm, denizlide psikoterapist, psikolojik danışman, psikolojik danışmanlık, panik atak terapisi, psikolojik danışman deniz, denizli ilişki koçu, denizli sigara bırakma, denizli psikolojik, denizli alt ıslatma, denizli konuşma bozuklukl, konuşma bozuklukları, denizli obsesif kompulsif, denizli takıntı hastalığı, denizli sosyal fobi, nazilli öğrenci koçu, denizli panik atak terapi, denizli panik atak tedavi, denizli yeme bozukluğu, denizli yeme bozuklukları, denizlide danışman, denizlide terapist, denizlide aile terapisi

09:37
Top