2007'den Bugüne 92,403 Tavsiye, 28,230 Uzman ve 19,990 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


İbrahim GÜLYAŞAR
Psikolojik Danışman - İstanbul
Çocuk-Ergen-Yetişkin Danışmanlığı - Cinsel Terapist - Pedagog

İbrahim GÜLYAŞAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi32 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

32

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İbrahim GÜLYAŞAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

61
(%98.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İbrahim GÜLYAŞAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İbrahim GÜLYAŞAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Erdim Hasip HAKVERİRUzm.Psk.Erdim Hasip HAKVERİR
Türkiye'de psikoterapi konusunda en donanımlı,kapsamlı ve uzun eğitimi olan Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi eğitimini tamamlamış olan uzman...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ne kadar gittiğin önemli değil, nereye gittiğin önemli. GERÇEK KENDİLİĞİNİ bulmak için yolculuğa hazırsın değil mi? O zaman ŞİMDİ başla, korkma, vazgeçme, erteleme....
 
İbrahim GÜLYAŞAR'ın İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.İbrahim GÜLYAŞAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(09:00 - 20:00 Arasında Açık)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Necmettin Erbakan Üniversitesi (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İbrahim GÜLYAŞAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
*Depresyon
* Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
* Panik Atak
* Obsesif-Kompulsif Bozukluğu
* Travma Sonrası Stres Bozukluğu
* Fobiler
* Kişilik Bozuklukları (borderline, narsisistik, şizoid)
* Kayıp, Yas
* Dürtü Kontrol Bozuklukları
* Somatizasyon Bozukluğu
* Konversiyon Bozukluğu
* Hipokondriyazis
* Uyku Bozuklukları
* Yeme Bozuklukları
* Cinsel Kimlik Problemleri
* Stresle Başa Çıkma
* Öfke Kontrolü
* Bağımlılık
* Kronik yorgunluk
* Özgüven Problemleri
* Yaşam Koçluğu
* Kişisel Gelişim
* İletişim Sorunları
* Sağlıklı Düşünme ve Karar Verme
* Online Seans

CİNSEL TERAPİ
* Kadınlarda Cinsel İşlev Bozukluğu:
Vajinismus (ilişkiye Girememe Problemi),
Azalmış Cinsel İstek Bozuklukları, ...[Devamı...]

İbrahim GÜLYAŞAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Erdim Hasip HAKVERİR Fotoğraf
Uzm.Psk.Erdim Hasip HAKVERİR
Psikolojik Danışman - Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96486
İbrahim Beyi uzun süredir devam ettiğim Bütüncül Psikoterapi eğitimi sırasında tanıma fırsatı buldum. Psikoterapi ve terapistlik çok donanımlı olmayı gerektiren bir branş. Bunu sağlamanın bir yolu da eğitimlerle kendinizi geliştirmeniz. İbrahim Beyin eğitimlere olan ilgisi bu noktada yardım almak isteyenlere ışık tutacağını düşünüyorum. Güler yüzlü, sakin, samimi, işini seven kişiliği, kendisini daha da öteye taşımak için gayretleriyle birleşince iyi bir terapistin özelliklerinin ortaya çıktığını görüyorsunuz. İbrahim Beyi yardım almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Bilge
8.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80045
İbrahim hocamla öğrenim gördüğüm ilkokul da tanıştık. Biz o siralar liseye hazirlaniyorduk. Birkaç kişilik küçük bir grubumuz vardı. Bize hızlı okuma eğitimi verdi. Kişisel gelişim çalışmaları yaptık. Sınav stresiyle basetmem de bana çok yardımcı oldu. Gerçi o sıralar hayatımın her alanında bana çok yardımcı oldu. Hayatıma giren sihirli değnekti yanı:) yardımsever,hosgörülü,alcak gönüllü güler yüzlü biri... İyiki tanımışım böyle güzel kalpli bi insanı:) onunla konuşurken sanki zaman duruyor. Verdiği tavsiyelerle, konuşma tarzıyla mükemmel bir örnektir. Onunla tanışan her insan şanslı bence.
     2 Beğeni    
Bayram Sungur
8.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77857
Kendisi ile aynı okulda çalışma şansımız oldu.Okulumuzdaki öğrencilerle yaptığı çalışmalar çok başarılı olmuştu. Daha sonra farklı kişi ve yetişkinlere de danışmanlık yaptı ve başarılı olduğunu gördüm ve şahit oldum. Mevlana nin hemsehrisi olmasi nedeniyle olsa gerek gönlü geniş bir insandir. Bazı konularda da danışmanlığından yararlandim. Kendisini sürekli geliştiren, araştırmacı , profesyonel ve alanında uzman bir kişidir. Icten samimi ve cok iyi bir dosttur. Iyi ki tanimisim dediğim insanlardan biridir. Kendisine alanıyla ilgili konularda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sabirli gonlu cok genis saglam karakterli bir insandir. Demedi demeyin çok iyi bir danismandir😊
     2 Beğeni    
Serap ALTU Fotoğraf
Psk.Dnş.Serap ALTU
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75970
Değerli arkadaşım İbrahim ile Psikoterapi Enstitüsünde tanıştık. 3 yıl süren Bütüncül Psikoterapi Eğitimi süresince kendini geliştirmek için durmayan, eğitimden eğitime koşan çalışkan biridir. Empati yeteneği,bütüncül bakış açısı ve pratik yöntemleri çözüm odaklı çalışmalarıyla danışanları tedavi etme konusunda güvendiğim birisidir. Kişilik olarak sıcak, doğal ve içtenlikli bir kişidir ve şimdi ne yapacağız sorusuna birlikte cevap bulabileceğiniz bir uzmandır.
     3 Beğeni    
Hanife ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75863
İBRAHİM GÜLYAŞAR ile çoçuklarımdan dolayı çalıştığı okulda tanıştık. Kendisi pozitif , güler yüzlü,anlayışlı biridir.Etrafındaki insanlara danışanı olsun veya olmasın hiç farketmez elinden gelen yardımı yapar.Sürekli kendine geliştiren ve araştıran çok bilgili biridir.Pek çok sıkıntımda bana destek olmuştur ve olmayada devam etmektedir.Çözüm odaklı yaklaşımları ile sorunları kısa sürede çözer ve hayata motive olmanızı sağlar .Kendisine bizim hayatımızı kolaylaştırdığı için teşekkür ediyorum. Alanında uzman sizi bir dost gibi dinleyen ve çözümler üreten samimi güvenilir birinden destek almak istiyorsanız kesinlikle İBRAHİM GÜLYAŞAR 'I tavsiye ediyorum .....
     6 Beğeni    
Aslı Eruyar
5.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75801
Kendisi ile kısa bir dönem çalışmama rağmen çok faydalı bilgiler aldım. Bir eğitim semineri içerisinde NLP ve Hipnoz hakkında çok değerli bilgiler edindim. Eğitimin üzerinden epey zaman geçmiş olmasına rağmen kendisinden istediğim bilgiler konusunda sürekli destek alabildim. Etkili iletişimi ve dinamik kendini yenileyen veya yenilikleri takip edip kendine ve çalıştığı kişilere kazandıran bir uzmandır. Güler yüzlü, karşısındaki insanı objektif olarak dinleyip değerlendiren bir şahıstır. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Türkan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
4.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75798
İbrahim Bey'den online destekleyici terapi konusunda yardım aldım.Şehir dışında olmam ve gidecek bir yer bulamadığım için çaresiz hissediyordum.Online destek diye aradığımda,tavsiye ediyorum sitesinden karşıma çıkan İbrahim Bey'in online görüşme yaptığını gördüm.Kendisi ile kısa bir süre içinde sorunlarıma çözüm yolları buldum.Samimi,dürüst,işini seven,sayılı birisi olması beni daha güvenli bir ortamda hissettirdi.Soruna odaklı kalmaktan daha çok,çözüm yollarını bulmam için beynimi sorgulamanın nasıl olacağını keşfettim.Ağır bir sürecin içinden kısa sürede toparlanmam İbrahim Bey'in konusundaki uzmanlığı sayesinde olmuştur.Kendisine teşekkür ediyorum ve destek almak isteyen herkese de tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Abdullah Dikilitaş
4.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75779
Kendisi yakın derece akrabamdır. İbrahim, tüm okul hayatı boyuncu boş zamanlarını çok iyi değerlendirip sürekli kendini geliştirme adına yeni şeyler öğrenme çabası ve arzusunda olan biriydi. Şimdi uzmanı olduğu alanda da çok çalışmış çaba göstermiştir ve uzun yıllar eğitimini alarak çok başarılı olmuştur. Kendisi karşısındaki insanla iyi iletişim kurabilen, çözüm üreten, samimi, sürekli pozitif düşünen karşısındaki insana da bu pozitif düşünceyi çok iyi iletebilen biridir. Kendisine başarılarının devamını diliyorum...
     3 Beğeni    
Seyhan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75777
İbrahim hoca ile bundan 5 sene evvel öğrenim gördüğüm okulda tanıştık. Kendisinden o sırada lise sınavlarına hazırlandığımız için bir kaç kişilik arkadaş grubumuzla hızlı okuma eğitimi aldık. Daha sonra kişisel gelişim üzerine devam ettim çalışmalarımıza ve oldukça güzel sonuçlar edindim. Kendisi oldukça sıcak bir insan olmakla birlikte çok güleryüzlü,yardımsever,içten ve işinde de başarılı biridir. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum iyi ki benim de hayatıma dokundu. :)
     2 Beğeni    
İpek KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75764
Kendisi alanında bilgili değerli bir insandır.özellikle pozitif biri olması çocuklar tarafından kendisini tercih sebebi kılmaktadır. Sürekli arastiran ve yeniliklere açık ayrıca araştırmacı bir yapıya sahiptir.Konuyla ilgili karşılaşılan sorunlara yapici yaklasimiyla çözüm bulmaktadir.kendisine bu hususta güveniyor ve ilgilenen kişilere tavsiye ediyorum.bu dusuncelerime iki oglumun daha iyi yetişmesi konusunda Fethiye'de kendisinden aldığım yardımlar sayesinde edindim.özellikle büyük oğlum zor bir cocuktu ve kardesi olduğunda onun psikolojisinin etkilenmemesi bizim için çok önemli idi.bu süreci birlikte sağlıklı bir şekilde atlattik.şimdi kardeşler arası diyalogları çok iyi. Bunun için kendisine bir kez daha teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Feyza Ceyhan
3.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75759
Türkiye'de psikoterapi konusunda en donanımlı,kapsamlı ve uzun eğitimi olan Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi eğitimini birlikte aldığım arkadaşım; danışanlarına yardımcı olmakdaki samimiyeti, bilgi ve tecrübesiyle aradığınız uzman olabilir. Güleryüzlü, samimi, merhametli, kendini geliştirme kapasitesine sahip,dinamik, içten ve dost canlısıdır.Anadolu insanının içten pazarlıksız, neyse o olma düsturunu, kendini gerçekleştirme felsefesiyle harmanlamayı başarmış; ortaya kendi ve çevresi için güven verici bir portre çıkarmıştır. Kendisini gönül rahatlığı ile psikolojik destek arayışındaki her yaştan insana tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Dr. Çağla Kılıç
3.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75755
İbrahim ile Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. 36 ay süren bir eğitim sürecini paylaştık. Bu süreçte derslere olan ilgisi, bilgiye olan susuzluğu hiç dinmedi. Eğitim sürecimizde farklı eğitimlerle de kendisini geliştirmeye devam etti. Her zaman, arkadaşları olan bizler de dahil olmak üzere, karşısındaki kişiyi anlamaya ve hissetmeye dayalı ilişkiler kuran, daha iyisini ve sağlıklısını yapmak adına sürekli kendisini geliştiren İbrahim'e hayat yolunda başarılarının devamını diliyorum. İbrahim'in sizin için doğru terapist olduğuna güvenebilirsiniz.
     4 Beğeni    
Pınar Koc
3.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75751
İbrahim Gulyaşar üniversiteden arkadaşım ve akıl hocamdır.Kendisi üniversite yıllarında birçok alanda kendisini geliştirmiş ve bilgiye doymadan sürekli araştırmış, beni ve diğer arkadaşlarımı bilgilendirip, araştırmaya yönlendirmiştir.Sadece sınıfın değil,nerdeyse bütün bölümün,doğal lideri olmuştur.Kendinden ve yaşantısından taviz vermeden arkadaşları ve yakınlarıyla özveriyle ilgilenmiştir.Açıkçası bunu yapabilen çok az insan tanıdım.Kendisini uzun yıllar yakından tanıma fırsatı bulduğum için şanslıyım.Kendini kaybetmeden nasıl faydalı olunur,hayatın iyisi ve kötüsü nasıl sindirilir gibi birçok yaşam dersi vermiştir bana.Bunu bana anlatarak değil,yaşamıyla öğretmiştir. Samimiyetle söyleyebilirim ki;kendini, ihtiyaç duyulduğunda insanlara adayabilen,kültür ve bilgi donanımı yüksek nadir kişiliklerdendir.
     3 Beğeni    
Burcu
6.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70702
Uzman olan arkadaşım ile aynı üniversitede eğitim fakültesinde okuduk .Eğitim hayatı boyunca başarılı çalışkan ve azimli bir kişilik göstermiştir.Akademik başarılarının yanı sıra arkadaş canlısı ,güler yüzlü ,konuşkan,çevresine karsı duyarlı bir insandır .Her konuda kendini geliştirmeyi başarmış güvenilir ve mesleğine tutku ile bağlı bir kişidir.çevresindeki insanların fikirlerine saygılı yaklaşması ve empati kurması ile her zaman etrafındaki kişilerinde saygısını kazanmıştır.Okul hayatı boyunca bu güzel davranışları sayesinde birtek sınıf içinde değil üniversite genelinde de tanınan ve arkadaş ortamlarının vazgeçilmezi olan bir kişi olmayı başarmıştır.
     5 Beğeni    
Fatma Üner
12.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68718
ibrahim beyle fethiyede öğretmenlik yaparken tanıştk.Samimi yardımsever ve dürüst bir bir arkadaşım.Bilgisi ve karakterinin düzgünlüğüyle kendinden söz ettirmeyi başaran bir insan.Bana psikolojik açıdan destek oldu ve başka bir bakış açısı getirdi yaşamıma ve ne zaman psikolojik açıdan zor duruma düşşem hemen kendisinin vermiş olduğu telkinler gelir ve kendimi toparlarım.İş yaşamında tam bir anlamıyla bilgiye ve öğrenmeye çok meraklı istekli ve kendini sürekli yenileyen yeniliğe açık bir insan.Araştırmayı çok sever.Kendisi güleryüzlü sevecen, içten,karşılıksız ve yargılamadan yaklaşan bir insandır.
     3 Beğeni    
Mehmet Fatih Çınar
28.Mart.2014
TavsiyeNo: 67663
Merhabalar.. İbrahim benim yaklaşık 15 senedir en yakın dostumdur. Lisans eğitimini bitirdikten sonra çok büyük bir azimle eğitimler alarak şu anda alanında en yetenekli uzmanlardan biri durumundadır. İnsanlarla ilişki kurma, prensipleri ve öğrenmeye açık kişiliğiyle örnek olabilecek insanlardan biridir. Mesleki açıdan deneyimleri ve bilgisi konumundan sayılı insanlardan biri olduğuna inancım sonsuzdur. Kendisi oldukça cana yakın, saygılı ve karşısındaki insana güven veren bir kişiliğe sahiptir. Kendisinden yardım alacak kişiler ilk iletişimde bunu çok rahatlıkla gözlemleyebileceklerdir.
     4 Beğeni    
Şeyma U.
21.Mart.2014
TavsiyeNo: 67430
İbrahim Bey.. ya da İbrahim abi demek isytiyorum..Tanışıklığımız üniversite yıllarına dayanır ki o zamanlar da şimdi olduğu gibi kimseden yardımını esirgemeyen, alçakgönüllülüğü ve yardımseverliğiyle tüm fakültenin kalbini kazanan bir abimizdi.Psikolojik danışmanlığı mesleği en çok ona yakıştı diye düşünüyorum ki yaptığı çalışmalarla da bunu kanıtlıyor ve bana, bizlere örnek teşkil ediyor.Teşekkür ediyor ve başarılarının artarak devam etmesi dileklerimi sunuyorum.
     5 Beğeni    
Elif
20.Mart.2014
TavsiyeNo: 67413
İbrahim Gülyaşar benim eniştem olur kendisi bana manevi konuda çok yardım etti çok iyi bir psikolojik danışman kendisini çok seviyorum ve herkeze tavsiye ediyorum :D onun ile çok zaman geçirdim ve bana kendim olmam gerektiğini yeri gelince nasıl davranmam gerektiğini söyledi beni çok ama çok anlıyor onu çok seviyorum kendisi sakin anlayışlı güleryüzlü çalışkan iyi bir dinleyici herşeye iyi bir yöntem bulşan sözünde duran iyi bir insandır.
     5 Beğeni    
Sevilay GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67381
Kendisiyle ilk kez 6yıl önce calistigim hastanede tanıştım.Kızım için kendisinden danışmanlık hizmeti aldım.Açıkçası beklentimin çok üstünde bi görüşme oldu.Ayrıca kendisi çok güvenilir ve yardımsever bir arkadaşımdır.Bu gün birinden yardım alacak olsam hiç tereddüt etmeden onu secerim .Çünkü işi konusunda oldukça profosyonel çalıştığını ve arkadaşlık sıfatını ortadan kaldırarak objektif yaklaştığını gördüm.Bu nedenle danışmanlık alacak kişilere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
Ümmühan Ardıç Ünüvar
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67350
İbrahim üniversite yıllarından beri tanıdığım iyi bir arkadaşımdır. Kendisi güler yüzlü , konuşkan ,çalışkan , çok yönlü düşünen , araştırmacı ,gelişmeleri takip eden, girişimci biridir. Mesleğini severek ve büyük bir ciddiyetle yapar. Her daim kendisini geliştirir, alanındaki gelişmeleri takip eder,yeniliklere açıktır. Ayrıca iletişim ve empati kurma yeteneği gelişmiştir. Hayata hep pozitif bakar, her olumsuzluğun altında mutlaka olumlu bir yön bulur. Her şeyden önemlisi iyi bir dost ve sırdaştır.Ona rahatlıkla güvenebilirsiniz.
     7 Beğeni    
Tuğba Nur Kafalı Tekelioğlu
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67315
İbrahim arkadaşım işini seven kendini bu konuda geliştiren yıllarını mesleğini adayan başarılı bir meslektaşımdır.Üniversite sıralarında birlikte dirsek çürüttük onun başarılarıyla gurur duymaktayım.İnsanlara faydalı olabilmek için çaba gösterdiğini biliyorum umarım ihtiyacını olan herkes arkadaşımın kapısını çalabilir onun kapısı gönlü gibi herkese açıktır.Yolun açık olsun arkadaşım.Herşeyden önemlisi iyi bir dost iyi bir dinleyici olma özelliğine sahip bir insandır.Aldığı eğitimlerin hakkını verebilmektedir.Onunla tanıştıktan sonra bu söylediklerimi doğrulayacağınıza eminim.Üniversite yıllarımızda tek erkek öğrencimiz olduğu için onu hep takdir ettik ve bizim her türlü danışanımızdı.
     6 Beğeni    
Leyla Azman
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67307
merhaba İbrahim gülyaşar benim lise yıllarındayken dershaneden tanıştığım arkadaşımdır.kendisiyle o yıllardan bugüne arkadaşlık bağımız kopmamıştır bu yönüyle onun samimi ve güvenilir bir arkadaş olduğunu söyleyebilirim.ben 7 yıldır evliyim ve dünya tatlısı bir kızım var.çalışan bir anne olarak kızımla olan ilişkilerimde nasıl davranmam gerektiği konusunda bana yardımcı olmuştur sağolsun.mesleki açıdan gerçekten özverili davrandığı kanaatindeyim çünkü sosyal medyadanda takip ettiğim kadarıyla her yönden kendini geliştirebilmek için belirli aktivitelerde bulunduğunu gözlemliyor ve severek takip ediyorum. Kendisini daha çok aile ve çocuk ilişkilerinde geliştirmesini isterim.(belikde bana bu konuda yardımcı olduğu içindir) Yardımsever,çalışkan,başarılı. Arkadaş canlısı,konuşkan(fazlasıyla),zeki. Arkadaşıma bu güzel yolculuğunda başarılar diliyorum.
     6 Beğeni    
Esma T
16.Mart.2014
TavsiyeNo: 67269
Psikoterapist İbrahim Gülyaşarı yaklaşık bir yıldır tanıyorum. Kendisiyle yaptığımız sohbetlerde sizi dinleyen önemseyen eski bir dost sıcaklığı hissedersiniz..tavsiyeleri hep ileriye dönük doğru seçimleri sizin yapmanız yönündedir. Güven veren sözleriyle ve duruşuyla kimseyle paylaşamadığınız sorunları ona teslim eder ve sonra birlikte çözüm ararsiniz. Özellikle kendi yaşadığım sıkıntılarda, ve eşimle yaşadığım cinsellik ile sorunlarda desteğini bana esirgemeyen İbrahim Gülyaşarı şiddetle tavsiye ederim…
     6 Beğeni    
Esra Boz
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67257
merhabalar ben İbrahim beyle arkadaşlık yapmış ve halen yapan biri olarak öncelikle kişiliğine ve samimiyetine kefilim. Bizim paylaşımlarımız da da her zaman güvenilir biri oldu. uzmanlığı içinde iyi şeyler söyleyebilirim elbette çünkü kısa sürelerde arkadaşlarımızla yaptığı terapilerin bir çok konuda çözüme ulaştığını biliyorum ben bir terapistte öncelikle güven arardım onun da İbrahim'de var olduğunu biliyorum umarım sizler için faydalı şeyler yazmışımdır.
     4 Beğeni    
Pınar Ezgi Güneş
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67256
Kendisiyle ogretmen olarak birlikte bir eğitim kurumunda çalıştık. Kendisi alaninda bilgili kendini yetistirmis ve hala yetistirmeye devam eden bir psikolojik danismandir. Egitimli bilgili caliskan bir meslektasimdir. Danisan olarak kendisiyle hic calismamis olmama ragmen bilgisi dahilinde her konuda bana ve diger arkadaslarima yardımcı olmaya çalışan iyi bir dinleyici, bilgili ve yardimsever bir danisman ve iyi bir dosttur. Alaninda kendisini gelistirirse cok basarili ve danisanlari icin yararli bir danisman olacagina inaniyorum. Ilgilenenlere kesinlikle tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Burcu ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67249
İBRAHİM GÜLYAŞAR ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanışdım kendimi ifade edememe, savunmalarımda sessiz kalma gibi sorunlarım vardı.. kendisi ile ilk görüşmelerimizden itibaren cok degerli bilgileri ile bana cok kazançlı destegi oldu. sorunlarımdan güzel bir program dahilinde sıyrılmakla beraber basarmak konusunda kendime olan güvenim ve hızla tırmanan bir başarı öyküm oldu. ibrahim bey gercekden güvenilir, cok zeki ve konusunda uzman biri . ben ilk gittiğim ilk olarak calışdıgı yeri cok begeniyordum kendisine hakkıyla teşekkür edebilmem mümkün degildi. bu siteye yazma imkanımın olması benim için büyük şans oldu kendisine sürekli artan başarılar diliyorum..
     7 Beğeni    
Fazilet U.
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67247
Alanında yeterli mesleki bilgi ve donanıma sahip, dürüst güvenilir, güleryüzlü, ilgili ve insani ilişkilerde oldukça başarılıdır. Mesleki anlamda kendini halen öğrenmeye ve gelişmeye kapatmamış olması, alanındaki gelişme ve yenilikleri takip etmesi adına büyük bir önem teşkil etmektedir. Alanındaki yazı ve kitapları takip eder. "Ben artık oldum" değil, "nasıl daha iyi olabilirim" düsturuyla çalışır. Onu meslektaşlarından ayıran da budur.
     4 Beğeni    
Nadir Çiftci
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67244
İbrahim meslek yaşamında bilgisine ve tecrübesine güvendiğim çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir arkadaşım . Yaptığı çalışmalar, danışanlarına gösterdiği özen, tanılamada ki detayları görebilmesi onu bu alanda profesyonel yapıyor. İbrahimin çalışma ve öğrenme gayreti gerçekten çok güzel, bir terapiste ihtiyaç duyuyorsanız ibrahimi içtenlikle tavsiye ederim. Sıkıntılarınızdan kolaylıkla kurtulacak kısa ve çözüm odaklı çalışmaları sayesinde kendiniz sıkıntıdan kolayca sıyrılan olarak hissedeceksiniz. Sizi dinleyen size ilgili olan bir terapist arkadaşım aldığı eğitimler ve kendini geliştirmeye olan inancıyla çok faydalı olacak bir terapist arkadaşım. Başarılarının devamını diliyorum...
     4 Beğeni    
Nazik
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67236
Mrb'lar.. İbrahim gülyaşar bir nevi hayatıma yön verme açısından en büyük yardımcımdır...Kendisiyle sosyal medya aracılığıyla tanıştım o zaman bir psikologa ihtiyacım vardı ama bana ilaç tedavisinde bulunmayacak sadece benimle konuşacak dinleyecek ve yol gösterecek...Kendisiyle tanıştım birbirimizden hiçbir çıkar beklentimiz olmadan maddi bir beklentisi olmadan bana el uzattı beni dinledi saatlerce,haklı olduğum haksız olduğum yerleri belirtti,hiçbir şeye inancım kalmamıştı bana hep tekrar toplanacaksın bişeylere başlayacaksın derdi ama hiç inanmazdım o hiç pes etmedi.. Saat kaç olursa olsun ne kadar saçmalarsam saçmalayım beni hep dinledi,ve asıl insanlık asıl dostluk nedir onu da görmüş oldum bir nevi.. Dünya çıkar dünyası ve hiçbir beklentisi olmadığı halde el uzatan insanalrın sayısı çok azdır...Ve bu ancak gerçekten aldığı eğitimle meslek olarak görmeyen amacı sadece insanalra yardımcı olmak olan insanlar yapardı işte bu kişide böyle ender insanlardan birisidir...Biri nasılsın diye sorduğun da kötü olmak ne haddimize Allah akıl ve ruh sağlığı verdiği için çok iyiyim demeyi öğreten kişi... Ben bu kişiyi hiç görmedim ama hayatımda gördüğüm insanlardan daha çok el uzattı bana daha çok yanımda oldu.Önemli olan da bu değilmidir birini görmeseniz de hayatınızda yardımcı olması sizin iyi olmanızı sağlaması..Ömür boyu hep dualarımda olacak ender insan,Rabbim yolunuda bahtını da açık eylesin...Ve her zaman onun için en iyisi değil herşeyin en hayırlısı olsun...
     5 Beğeni    
Zekiye Evci
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67234
İbrahim GÜLYAŞAR'ı okul yıllarından bu yana tanıyorum. Kendisi güleryüzlü , konuşkan ,çalışkan , çok yönlü düşünen , araştırmacı ,gelişmeleri takip eden, girişimci biridir. Mesleğini severek ve büyük bir ciddiyetle yaptığını düşünüyorum.Bu da onun başarısının altında yatan en büyük etkenlerden biri bence. Her daim kendisini geliştiriyor, alanındaki gelişmeleri takip ediyor , bilgilerini güncelliyor. Ayrıca danışanları ile iletişimi güçlü ve empati kurma yeteneği oldukça gelişmiştir. Hayata bakış açısı ile danışanlarına müthiş bir örnek olduğunu düşünüyorum. Olumsuzluklarda bile mutlaka olumlu yönler bulup çıkarmamıza yardımcı oluyor
     4 Beğeni    
Gülten
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67233
Ben ve ailem İbrahim Gülyaşar beyden psikolojimiz ile ilgili destek almaktayız. Kendisini başarılı buluyor , tüm sorunlarımızı onun desteğiyle aşabiliyoruz . Karşımızda bir uzman olarak değil daha çok arkadaşımızmış gibi yaklaşıyor . Sadece çalıştığı oratamda değil e-mail ve telefonlada bizleri dinliyor , destek oluyor . Kişisel yönden iyi niyetli , dürüst , samimi , sıcakkanlı bir insan . Kendisi Çocuk Gelişim öğretmeni 5 yaşındaki kızımın öğretmeni okulda tanıştık . Uykusuzluğuma ve ailevi ilişkilerime çözüm buldu . Verdiği destek ve hizmetten ailecek çok memnunuz . Sorunlarıma ilaçsız çözüm buldu . Fikirleri muhteşem . Çok iyi , başarılı bir Psikoterapist herkese tavsiye ederim .
     4 Beğeni    
Ayşe C.
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67224
Hocamı oglumuz sayesinde tanıdik.Güleryüzlü, güven veren, sakin bir yapiya sahip oldugu için ailemizden biri oldu.Maddi bir beklentiye girmeden telefonda bile sorunlarımıza yardimci olmaya çalıştı. Efendi kişiligi ile araştırmacı ruhunu biraraya getirip, görüşmeler esnasinda rahat olabilmenizi saglayan bir duruşa sahip olmasi en büyük avantajı diyebilirim.Genç yaşina rağmen işini tüm incelikleriyle yaptigi için, çok daha güzel yerlerde olmasini diliyorum.
     3 Beğeni    

İbrahim GÜLYAŞAR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Fotoğrafçılık

Sevdigi Filmler : 3 idiots, My name is Khan

Sevdigi Sözler : Gerçek Kendiliğinizi bulmak için....


İbrahim GÜLYAŞAR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İbrahim GÜLYAŞAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Erdim Hasip HAKVERİR
Uzm.Psk.Erdim Hasip HAKVERİR
Türkiye'de psikoterapi konusunda en donanımlı,kapsamlı ve uzun eğitimi olan Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi eğitimini tamamlamış olan uzman...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.İbrahim GÜLYAŞAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 660 68 42
(09:00 - 20:00 Arasında Açık)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Necmettin Erbakan Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.İbrahim GÜLYAŞAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İbrahim GÜLYAŞAR Mesleki Videolar Videoları
-

23:15
Top