2007'den Bugüne 83,135 Tavsiye, 26,208 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Benan ŞAHİNBAŞ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Benan ŞAHİNBAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Benan ŞAHİNBAŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Benan ŞAHİNBAŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Benan ŞAHİNBAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ayşe Selin ÖZMENUzm.Psk.Ayşe Selin ÖZMEN
Meslektaşım Selin Hanım kendini işine adamış etik çerçeveler içinde işini son derece iyi yapan bir psikolog arkadaşımdır. Kendisini mesleki anlamda sü...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
ÇOCUK - ERGEN - YETİŞKİN RUH SAĞLIĞI

Benan ŞAHİNBAŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ÇOCUK-ERGEN-ERİŞKİN RUH SAĞLIĞI

KLİNİK ÇALIŞMA ALANLARI:

ÇOCUK-ERGEN:

-Çocukluk Çağı ve Ergenlik Dönemi Sorunları
-Panik Bozukluk
-Obsesif Kompulsif Bozukluk
-Depresyon
-Kaygı Bozuklukları
-Dil ve Konuşma sorunları
-Özgüven ve Sosyalleşme sorunları
-Zihinsel gelişimsel, ruhsal değerlendirme
-Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
-Öğrenme Güçlüğü
-Okula Uyum sorunları- Okulda Başarısızlık
-Aile İçi İletişim sorunları
-Öfke Kontrolü
-Stresle Baş Edebilme Yöntemleri
-Kekemelik
-Boşanma-Ayrılık-Kardeş Kıskançlığı
-Gelişimsel Gerilik Değerlendirme
-Bağımlılık

YETİŞKİN:
-Depresyon
-Kaygı(Anksiyete) Bozuklukları...[Devamı...]

Benan ŞAHİNBAŞ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Benan ŞAHİNBAŞ'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog Benan ŞAHİNBAŞ

Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamlamıştır. Akademik kariyerine İstanbul Gelişim Üniversite’sinde devam etmiştir. Prof.Dr. Mustafa BİLİCİ danışmanlığında “Evli Bireylerde Bağlanma Stillerinin Aldatma Eğilimi ve Cinsel Yaşantılar ile İlişkisinin İncelenmesi” tezi ile Yüksek Lisans’ını bitirerek klinik psikolog uzmanlığını almıştır.

Eğitimi sırasında; Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Balıklı Rum Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Medicell Tıp Merkezi gibi çeşitli hastane ve kurumlarda psikolog olarak staj yapmış ve kendisini geliştirmiştir.

Eğitim sürecinde bir çok kongre ve seminere katılmış, gönüllü projelere de destek vererek akademik hayatını geliştirmeyi hedeflemiştir.
...[Devamı...]

Benan ŞAHİNBAŞ Tavsiye Yazıları Benan ŞAHİNBAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Selin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.237.50.YDL

03-03-2020
 TavsiyeNo: 113983
Benan hanımın ofisinde bu yıl staj yapma şansı buldum. Üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Açık konuşmak gerekirse staj yapmanın bu kadar etkili bir öğrenme yolu olduğunu düşünmüyordum fakat Benan Hanım’la yaptığımız soru-cevaplar olsun, gözlem yapabildiğim oyun terapileri olsun kariyerim ve akademik hayatım açısından bana çok yararlı oldu. Ofisin işleyişini, Benan Hanım’ın hizmetini bizzat görmüş biri olarak sonuna kadar öneriyorum. Danışanlarıyla kurduğu seviyeli fakat samimi ilişki sorunları çok daha çözülebilir bir hale getiriyor. Eğer bir danışmanlık merkezine danışmayı düşünüyorsanız pişman olmayacağınızı düşünüyorum...
     Beğenin    

 H (Danışan)
 IP: 176.54.56.YLY

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111861
Benan hanımdan bu sene kendi kişisel sorunlarım için terapi hizmeti aldım. Kendisini yine bu siteden bulmuştum. Kliniği bakırköyde bulunduğu için bana konum olarakta yakın olmasından dolayı terapilere başladık. Yaklaşık 5 6 ay boyunca terapilerimize devam ettik. Şuan her hafta görüşmesek bile arada sırada tekrardan görüşmelere devam ediyoruz. Ben çok memnun kaldım. Yetişkin terapisi aldım. Siz de psikolog desteği istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir psikolog kendisi. Mutlaka tanışmanızı tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Danışan (Danışan)
 IP: 185.152.20.J

09-01-2019
 TavsiyeNo: 107750
Benan Hanımdan çok memnun kaldık çocuğum için danışmıştım. Çocuğumda dikkat eksikliği ve hiperaktivite belirtileri vardı. Ben de fark etmiştim fakat bir uzmana danışmayı daha uygun buldum. Benan Hanım belirli testler de yaparak bu durumu kendisi de onayladı. Öğretmenizimi de bu konuda bilgilendirdik. Ailecek gitmiştik. Kendisine çok teşekkür ederim. Çocuğum şuan iyi. Dönem dönem Benan Hanıma tekrardan kontrollere gidiyor, dediklerini uyguluyoruz. Kliniği de çok merkezi bir yerde. Ulaşım sıkıntısı da çekmedim. Herkese tavsiye ederim..
     12 Beğeni    

 hasan (Danışan)
 IP: 212.156.123.YW

08-01-2019
 TavsiyeNo: 107724
Ailevi problemlerimden dolayı Benan hanımdan yardım aldım. Aslında kimseden yardım alma cesaretim yoktu fakat kendisinin bana yaklaşımı cesaretimi yenmemde bana çok faydalı oldu ve zamanla kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Gerek yaklaşımı, gerek bilgi birikimi. gerekse özgüveni benim insanlara olan güvenimi ve bakış açımı değiştirdi. Problemlerimin çözümünde bana ışık oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

Ayşe Selin ÖZMEN Fotoğraf  Uzm.Psk.Ayşe Selin ÖZMEN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-01-2018
 TavsiyeNo: 101329
Uzm. Klinik Psk. Benan Şahinbaş ile katıldığımız eğitimler aracılığı ile tanıştık. Kendisi disiplinli, iletişim becerileri yüksek, samimi, sevecen son derece güleryüzlü, işine saygısı yüksek ve kendisini eğitimler yoluyla donatmış bir meslektaşımdır. Aynı zamanda mesleki donanımına güvendiğim ve rahatlıkla danışan yönlendirdiğim bir arkadaşımdır. Mesleğinde etik ilkelere değer veren, kendini sürekli geliştiren bir uzman olması, danışanlarına çok yönden getirdiği bakış açısı ve pozitif enerjisi ile farkını hissedebileceğinz bir psikolog. Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi ve Şema Terapi psikoterapi süreçlerinde kullandığı yöntemlerden bazılarıdır. Çocuk, Ergen ve Yetişkinler ile çalışmaktadır. Eğer kendisinden terapi almayı düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim bir uzman.
     18 Beğeni    

 Berk (Danışan)
 IP: 88.238.47.YFY

09-06-2016
 TavsiyeNo: 88516
Benan hanımdan terapi gördüm geçtiğimiz sene. Kendi ruhsal sıkıntılarımdan kaynaklı. Birlikte bir dönem psikoterapilerimi yürüttüm. Kendisinden cok memnun kaldım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. Öncelerinde emin değilim ama daha sonra alıştım ve devam etme kararı aldım. Herkese tavsiye edebileceğim bir yer. Gayet memnun kaldım. Bir kaç arkadaşıma daha önerilerde bulundum. Tekrar bir problemimde danışabileceğim bir yer olması benim icin de rahatlatıcı. Kesinlikle Tavsiye ederim
     20 Beğeni    

 Gürkan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.199.DJ

08-06-2016
 TavsiyeNo: 88507
Sayın Benan hanımdan destek aldım. Kendimi gayet iyi hissediyorum. Bilgisinin olduğu gibi yaklaşımının da çok faydalı olduğu şüphesiz. Tekrar teşekkür ederim. Genç ve iyi eğitimli aynı zamanda da profesyonel bir kişi bir çok kişi gibi psikologa gitmekten çekinen kişiler için önemli olanda budur. Danışma merkezi şehirin tam göbeğinde her türlü ulaşım aracına çok yakın. Yep yeni özenle dizayn edilmiş ve çok iç açıcı bir ortam. Herkese gönül rahatlığyla tavsiye ederim.
     19 Beğeni    

Benan ŞAHİNBAŞ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ ÜYESİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Anı Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Zeytinlik Mah.Yakut Sok.Anak Apt.No:9 D:2 Bakırköy/İst.
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(551) 599 19 11
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Benan ŞAHİNBAŞ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Benan ŞAHİNBAŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Benan ŞAHİNBAŞ Mesleki Videolar Videoları
-

psikoloji, depresyon, klinik, evlilik sorunları, çocuk pedagoğu, psikiyatri, davranış bozuklukları, seans, çatışma, uzman psikologlar, çocuk psikologu, öfke kontrolü, uzman psikolog, aileiçi iletişim, bakırköydeki uzman psk, ergen psikologu, bipolar bozukluk, klinik psikolog, bakirköydekipsikologlar, anksiyete, yetişkin psikologu, şizofreni, bakırköy psikolog, muayenehane, majör depresyon, danışmanlık merkezi, kişilik bozukluğu, çocuk psikoloğu, bakırköydeki psikologlar, borderline, ruh sağlığı, panik atak, pedagog, yetişkin psikoloğu, boşanma, psikoterapi, kaygı, psikiyatrist, pedagojik formasyon, fobi, bireysel psikoterapi, korku, terapiler, psikolojik danışman, madde bağımlılığı, bakırköypsikolog, terapi, wiscr, danışman, wiscr zeka testi


06:57
Top