2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,729 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Merve BAŞOĞLU
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
EMDR Terapisti

Merve BAŞOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve BAŞOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Merve BAŞOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve BAŞOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Merve BAŞOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
İdea Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Mehmetçik Sokak Kat Plaza No:1 D:113 Bahçelievler
İstanbul
Uzm.Psk.Merve BAŞOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Bahçelievler)
Telefon 2 :
(What's App 12.00-18.00)

Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi : 1987 (35 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
St. Kliment Ohridski Üniversitesi - Psikoloji Bölümü (2010 Mezunu)
Yüksek Lisans
Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Merve BAŞOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Bireysel danışmanlık
*EMDR terapisi
*Özgüven sorunu
*Depresyon
*Kaygı bozukluğu
*Fobiler
*İlişki sorunları
*Travma Sonrası Stres Bozukluğu
*Bağımlılık
*Takıntılar
*Öfke kontrol bozukluğu

Merve BAŞOĞLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Merve BAŞOĞLU'nun Özgeçmişi
1987 yılında İstanbul'da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul'da tamamladım. Lise yıllarımdaki eğitim sisteminin farklılığı ve psikoloji okuma arzum beni St. Kliment Ohridski Üniversitesi'ne yönlendirdi. Lisans eğitimimi burada tamamladım.
Ülkeme döndükten sonra Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde ve danışmanlık merkezlerinde gönüllü staj yaptım.
Sonraki iki yıl boyunca Eğitmen Ralph Watson ile yurtiçi ve yurtdışında çalıştım. Mesleğim için faydalı olduğunu düşündüğüm eğitim ve sertifika programlarının bir kısmını tamamlayarak danışmanlık merkezinde seanslara başladım. Dokuz yıldır ergen ve yetişkinlere terapi hizmeti vermekteyim. Yüksek lisansımı, mesleğimde belli bir olgunluğa eriştikten sonra yapmamın daha faydalı olacağı düşüncesiyle, geçtiğimiz yıl Klinik Psikoloji alanında tamamladım.

Aldığım Eğitim ve Sertifikalar;

-EMDR (I. ve II. Düzey)
-Psikodinamik Yönelimli Psikoterapi...[Devamı...]

Merve BAŞOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ekin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123054
Yaklaşık beş aydır kendisiyle seansları yürütüyoruz. İlk terapi deneyimim olduğu için bazı çekincelerim vardı. Mesleğim gereği benzer alanda çalıştığım için çevremde çok sayıda psikolog vardı. Ancak psikoloji mezunu herkesin terapi veriyor olmasından endişe duyuyordum. Dolayısıyla deneyim ve profesyonellik önceliğimdi. Telefon ile sesini duyduğum anda endişelerimin neredeyse tamamı gitti ve seanslara başladık. Merve Hanım ile tanışmak ve terapi sürecine girmek bu hayatta kendim için yaptığım en güzel şey olabilir. Son derece profesyonel ve güler yüzlü oluşu ise en çok hoşuma giden şeylerden. Bu sürede bile geçirdiğim değişim, kendime dair farkındalığımın artışı tümüyle Merve Hanım'ın etkisiyle oldu, olmaya da devam ediyor. Ayrıca iyi bir EMDR terapisti olduğunu vurgulayabilirim. Yolumdan şaştığım, düştüğüm, kaygılarımın son raddeye ulaştığı her durumda bana çıkış kapısını gösteriyor. Bunu yaparken de öyle profesyonel ki kendi yolumu bulurken kendimi her defasında güçlenmiş hissediyorum. Merve Hanım'ın, deneyiminin yanı sıra son derece anlayışlı bir yapısı ve inanılmaz bir enerjisi var. Bu yapısı beni ve ruhumu öylesine besliyor ki, onunla adım atmaya son derece gönüllü oluyorum. Terapi yolu engebelidir, acıtır, üzer, sabır ister ancak Merve Hanım gibi bir uzmanla bu yola girince aslında ne kadar da kalıcı bir iyi olma hali içinde olduğumu fark ediyorum. Kendisine olan güvenimi ve bağımı terapi almamış birine tarif etmesi zor. Ancak bundan sonraki süreçte Merve Hanım ile bu yola devam edeceğim için kendimi oldukça şanslı hissediyorum. Özetle; iyi ki var diyebilirim.
     1 Beğeni    
Aysun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121572
Kendimi çok umutsuz,mutsuz hissettiğim,panik atak ve anksiyetemin yalnızca ilaçla çözümlenebildiğine inandığım bir anda görüşme talep ettim Merve hanımla.Ve malum pandemi sürecinde online görüşmeye karar verip bir yandanda çok inanmadığım terapiye büyük endişelerle başlamıştım.8.ayım oldu Merve hanımla .İlk görüşmemiz bir fotoğraf karesi olara kazındı beynime ,ekrandaki o gülen yüzü,pozitif yaklaşımı,soğuk kanlılığı ,ses tonunun yumuşaklığı içinizdeki tüm negatifliği bir kenara atmak için bile bir sebep.ilk aylarımda telefonla acil olarak arayıp,ağlayarak ben kötüyüm,düzelemiycem dediğimde beni telefonda bile birkaç cümlesi ile normal hayatıma döndüren muhteşem insan☺.Merve Başoğlu na teşekkürlerimi nasıl göstersem bilemiyorum ama kesinlikle hayatınıza dokunacak ,hayatınızda olacak insanlardan ..Bana sıkıntılarımla,panik atağımla nasıl başedeceğimi gösteren,değerimi farkettiren,güçlendirip ayakta durmamı sağlayan Merve hanım,muhteşemsiniz❤
     5 Beğeni    
Safiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120716
Hayatıma kattığım en iyi şeylerden biri Merve ile yola devam etmeye karar vermemdi. İlk zamanlar benim için zor olsa da kısa bir sürede varlığına, yol göstericiliğine, samimiyetine benimle aynı duygu ve düşünceleri hissediyor oluşuna alıştım ki "hadi ya saattimiz gelsin de görüşelim, anlatacak şeyler birikti" demekten alıkoyamadım kendimi. Kendimi sevmekle,barışmakla, inandığım sevgi kavramının içinin boş olduğunu, anlamak istemeyene birşeyin anlatmamın mümkün olmadığını aslında biçtiğim o kaftanların kaftan olmadığını, kimseye uymadığını öğrendim. Yeri geldi ağlamalı, yeri geldi bolca kahkahalı, "evet ya Merve" demekten kendimi alamadığım her buluşma sonrası" evet iyi ki buradaydım ve burada ben'im" demekten aşırı memnun halde günün sonunda kendimi sevmeyi öğrenmiş,barışmış halde hayatıma daha mutlu devam ediyor olmamda katkısı bolcadır. Elimde olsa ihtiyaç halinde başucumdan alıp, açıp açıp okuyup, öğreneceğim bir kitap olmasını isterdim. Kendimce koca koca dertlerimi, mutsuzluklarımla barışmama destekçimdir. Hatırladıkça yüzümden gülümsemem eksik olmaz. İyi ki sendin Merveeeee <3
     1 Beğeni    
I.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120632
Merve'yle tavsiye üzerine yollarımız kesişti. Seanslara başlamadan önce bende bu siteden onun hakkındaki yorumları okuyup çok etkilenmiştim, uzun bir süredir onu ve seanslarımızı güzel bir şekilde anlatmak için bekledim,cümlelerimi toparladım. 6 aydır iki haftada bir düzenli şekilde Merve'yle görüşüyorum. Aslında seanslara başlama sebebim annemi kaybetmemin ardından yaşadığım üzüntü ve yası doğru yaşama endişemdi. Ama ipin ucunu çektikçe beni bambaşka yerlere götürdü. Merve'nin rehberliği sayesinde okudum,izledim,29 yaşında kendimi ve kim olduğumu bulma yolculuğuma başladım. Kesinlikle yargılanmadığınız,olduğunuz gibi rahat hissettiğiniz bir ortam sağlıyor,enerjisi her zaman güleryüzü bana hep çok iyi geldi. Tamamen kendimi açabildim ve çok güvenli bir ilişki kurabildim. 6 ayın sonunda pek çok konuda ilerleme sağladığımı görüyorum,problemlerime kendime yaklaşma stilim konusunda çok ilerleme kaydettim,kaygım çok daha azaldı,daha huzurlu hissediyorum. Umarım Merve'nin eli başka insanların hayatına dokunmaya devam eder.
     2 Beğeni    
Sena
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117802
2019 senesinde geçmiş kaygılarımdan,başarısızlıklarımdan arınamıyor olmam sebebiyle kendisine başvurmuştum. Hem kendimle barışmamı hem de süreçte verdiği ödevlerle kendimi daha iyi tanıyıp analiz etmemi sağladı.Olaylara bakış açısını, danışanının analizini harika yapıp ona yaklaşımını çok beğendiğim canım psikoloğum.Sayesinde dünden arınıp bugünü güzel geçirip geleceği heyecanla beklemeye başladım..Terapi süresince kendimi hep güvende hissettim,anlaşılmak duygusunu tattım, kendimi daha da çok sevip özümü keşfetme yolculuğuna başladım.. özümüze inmek ne de kıymetliymiş meğer.. Merve Hanıma teşekkürlerimi iletiyoeum ve KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.
     1 Beğeni    
A.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117466
Merve hanımla yaklaşık olarak 1 yıldır terapi süreci icerisindeyim. Seanslarımız halen devam ediyor. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki. Hayatımda ilk defa beni bu şekilde samimi dinleyen biri ile karşılaştım. Hatta öyleki kendimin bile iyi bir dinleyici olduğunu sanırken gerçekten büyük bir yanılgı icinde olduğumu farketmem cok uzun sürmedi. Cok cok iyi ilgili ve oldukça samimi tavır ve davranışlarıyla uzun süredir tanıyor hissi duymamanız imkansız. Seanslarımızda kullandığı yöntem ve yaklaşımları ile şuan da geldiğim noktaya bakıyorum da. Uzun sancılı ama cok keyif alarak ilerledigim bir süreç oldu ve halen devam ediyor. Seanslar sayesinde hayatımda, ilişkilerimde, kararlarımda köklü değişiklikler yaşadım. Bu bir sihirli değnek değil kesinlikle. Dogru zamanda doğru tekniği kullanabilen hastasına ilgiyle yaklaşan iyi bir psikologun danisani ile uyum icinde olabilmesi bence. Ona ne kadar teşekkür etsem az. Hayatımda iyiki psikologa gidiyorum dememin nedeni bence dogru kişi ile yol almış olmak. Bu benim şansım belki de. Işini gerçekten özveri ile yapan ve yaptığı işe, herşeyden önemlisi insana verdiği önem ve ilgi gerçekten herkesin aradığı bir sey. Destek almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.Tekrar sonsuz teşekkürler Meeve hanım. Iyi ki varsınız iyi ki..Minnetle..
     1 Beğeni    
S. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117297
Merve hanımı bir seminerde tanıdım. Bir süre sonra terapiye ihtiyaç duyup, semineri veren hocaya sorduğumda, _kesinlikle tavsiye ederim_ dedi. Gçmişte farklı zamanlarda, farklı psikologlardan destek aldığım olmuştu Merve hanımın farkı; _Çözümlemeleri çok net, doğrudan,aydınlatıcı. _Çok çabuk yol aldık. _Kendimle yüzleşmemi sağladı. _Kullandığı bilinçaltı tekniklerini daha önce görmemiştim. Bu yöntemler de sürece hız ve etki sağladı diye düşünüyorum. {kendisi, benim de hazır olmamda bunun etkisi olduğunu söyledi} _Samimi, güler yüzlü,şefkatli, objektif ve toleranslı. _Sürecin hızını, sizin ihtiyacınıza ve karşılayabilme gücünüze göre değerli bir biçimde yürütüyor. _Bir de, bana göre çok genç bir uzmandan bu kadar olumlu bir sonucu yaşamasam inanmazdım. _Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117091
Kendisi ile karşılaştığım için çok şanslıyım. Yaklaşık bir yıldır düzenli olarak seans yapıyoruz. Daha önce birçok psikolog ile görüştüm fakat hiçbiri Merve Hanım gibi güven ortamını benim için sağlayamadı ve yardımcı olamadı. Sorunlarımı fark etme ve kendimi keşfetme yolculuğumda bana müthiş bir rehber oldu ve hala da olmakta. Her daim anlayışlı bu da seanslarda gerçekten iyi hissetmemi sağlıyor ve daha iyi yönde gelişmem için bana umut oluyor. Başlangıçta seanslarımız yüz yüze idi. Fakat pandemi dönemi ile birlikte online bir şekilde halen devam etmekteyiz. Pandemi dönemine rağmen aksatmadan seanslarımıza devam ettik düzenli olarak. Bu süreçte de gayet verimli geçiyor seanslarımız.
     3 Beğeni    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114978
Ben Merve Ablayla hayatımın en sıkıntılı döneminde tanıştım. öncesinde daha bir çok psikolojik danışmanı denediğim için aslında fazlasıyla ön yargılı gittim. ama kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum. içinde olduğum döneme ramen yaptığı kendinle barışma ve kendini engellemeyi bırakma ile ilgili çalışmalar sayesinde daha önce hiç bir psikolojik danışmanla edemediğim kadar aşama kaydettim. kendisi çok güvenilir, güleryüzlü ve işini son derece iyi yapan harika bir insan. hayatıma bir şekilde girdiği ve hayatıma yapığı tüm dokunuşlardan dolayı minnettarım. kendisi herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Özlem GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114560
Merve hanım ile hayatımın tam kırılma zamanında tanıştım. Tamamen şans eseri hayatımıza, hayatımıza diyorum Kızım ve benim hayatıma girdi. Kendimi fark etmemi sağlayarak belki de yaşadığımız her şeyin bizim için bir AŞI etkisinde olduğunu anlamamı sağladı. İnsanların öncelikleri ve korkuları başkadır. Çözümler için bazen çok kısa süre lazımdır sihirli değnek gibi. Merve benim ve Kızımın hayatımda o etkiyi yarattı. Hayatımıza değdiği, yolumuzun kesiştiği için çok ama çok memnunum ve çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Eda ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114298
Kendisinden hala terapi alıyorum. Son virus vakalarından sonra yüzyüze yaptığımız terapiyi skype uzerınden sürdürmeye karar verdim. Öncesinde kararsız olsamda internet üzerinden yaptığımız terapinin de aynı etkide oldugunu gördüm hatta daha konforlu hissettim. Merve Hanım aynı zamanda güleryüzü ile kolaylıkla hikayenizi dinlemeye hazır ve profesyonel şekilde yaklaşarak uyguladığı tekniklerle sizi çözüme kolaylıkla yaklaştıran bir psikolog. Çalıştığımız Emdr terapi tekniğinin yanı sıra farklı tekniklerle de çalışıp seansların yorucu geçmesini de önleyebiliyor.
     3 Beğeni    
Hasan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111965
Merhabalar benim adim Hasan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı, Merve hanim sayesinde anxiety sikintimdan kurtuldum ona burdan bir tesekkuru borc bilirim. Insan psikolojik bir sikintisi oldugunda onunla yuzlesmesi veya kendi icini bir baskasina dokmesi cokta kolay olmuyor ama Merve hanim oyle seker oyle tatli fakat bir okadarda profesyonel bir psikologki ona sikintilarimi anlatmak hic bir zaman zor olmadi benim icin bana hep dogru yolu gostermeye calisti. Bazen insanlar bu tarz islerde para ve benzeri seyleri dusunurler ama bu konuda Merve hanima guvenebilirsiniz ben kendisiyle devam etmek istedigim halde bana sen iyilestin gelme artik diyecek kadarda profesyoneldir. Tekrardan saol Merve
     3 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111271
Merve hanımcım ile tanışmamız tabi ki çok güzel bir zamanda olmadı. Ama O zaten zor zamanlarımıza merhem olacak derecede güler yüzlü, objektif ,sağlıklı düşünceleri ile yönlendirici ve kendi farkındalığımızda etkili harika bir Psikolog; hatta bir arkadaş desek daha doğru olur. Kötü zamanlarımı sağlıklı kalarak geçirmemde, geleceğime şekil vermemde en büyük desteği aldım. Uyguladığı yöntemler, verdiği ödevler ile gayet başarılı. Sık sık iyi ki denk geldik diyorum O’nun için. Merve hanımcım için kötü zamanı beklemeyin ihtiyaç duyduğunuz anda destek isteyin.Çünkü hayatımızdaki her an yaşanıp geçmiyor.
     5 Beğeni    
M.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111079
2015 yilinda bir arkadasimin tavsiyesii uzerine cok zor bir donemimde tanistim Merve Hanim ile. Ve o gunden beri iyi ki tanimisim dedigim nadir insanlardandir kendisi. Enerjisi,guleryuzu ve icten yaklasimi ile guven duyacaginiz huzurlu bir ortam sagliyor oncelikle. Ilk baslarda ise yaramaz diye dusundugum calismalarin , sonrasinda hayatimi ve beni ne kadar cok degistirdigini farkertigimde, Merve hanimla calisabilmis olmanin hayatimin en buyuk sansi oldugunu hissettim. Farkindaligimin artmasina, bakis acimin guzellesmesine, kendimdeki gucu farketmeme, ve tasidigim yuklerden kurtulmama sebep olarak bambaska bir sekilde ve gozlerimin ici gulerek hayatima devam etmeme vesile olmustur. Ihtiyaci olan herkesin kesinlikle gorusmesini tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Çiğdem GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111067
Arkadaşımı terapiye gitmeye ikna etmeye çalışırken kendimi Merve hanımın terapilerinde buldum. kendisiyle seneler önce çalışmamıza rağmen hala ondan aldığım tavsiyeleri günlük hayatıma uygulamaya çalışıyorum.Asla paragöz değil ki zaten ihtiyacınızın kalmadığını düşündüğü noktada size bir sürü bahaneler üretip seanslarınızı uzatma yoluna gitmeyip bunu bir arkadaş edasıyla size iletiyor. Samimiyeti , pozitif enerjisi,güleryüzü...üstesinden gelmeye çalıştığınız bir sorununuz olmasa bile hayatınızda sürekli olmasını isteyeceğiniz bir terapist, bir arkadaş..
     3 Beğeni    
Şüheda YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110576
Psikolog Merve Başoglu ile 2014 yılında yollarımız kesişti. Kendisi benim hayatımda dönüm noktası olmuştur. Dışarıdan bir gözle kendi hayatıma bakmayı bana öğretti. 12 seanslik bir terapi programi izledi, bu sure zarfinda kaygi problemlerimi ve travma-yas uzerine calistik. Daha onceki psikoterapi deneyimlerime gore oldukca verimliydi. Gelecege dair umutlarini kaybetmis benim umutlarimi yesertti, hayata daha farkli peerspektiflerden bakabiliyorum artik. Onunla birlikte yeniden doğdum diyebilirim. Insanların hayatında bazı insanlar vardır çok özeldir. Psikolog Merve hanim da benim icin bunlardan biridir. Bana karşı yaklaşımı gülmemesi sıcaklığı ile bana ve hayatıma dokunduğu icin ona cok teşekkür ederim.
     8 Beğeni    
Sinan S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110451
Kendisiyle 2016 yılında, o dönem çalıştığı psikolojik danışmanlık merkezinde, tanıştım. Sorunlu bir ilişki sonrasında ayrılık süreci yaşıyordum. Ruhsal olarak problem yaşayan insanlar kendi sorunlarının asıl sebebini bilemiyormuş. Merve Hanım bana hem asıl problemimi hem de asıl çözüm yollarını bulmamda çok büyük yardımcı olmuştur. Farkındalığımın yükselmesine ve kişisel gelişimime katkılarının, hayatımın her alanında (iş hayatı, insan ilişkileri, özel hayat...) halen faydasını görmekteyim. Danışmanlık sürecinde bana karşı hep hoşgörülü, güler yüzlü ve sabırlı oluşu nedeniyle, Klinik Psikolog Merve BAŞOĞLU 'nu ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    
Görkem Mutlu
3.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110410
Merve BAŞOĞLU'nun hem psikolog hem de insan yönünü tanıyorum. Evvela hislere dokunan bir tarafı var ki, insan psikolojisindeki en önemli şey olsa gerek. 2013 yılında yaşadığım travmatik bir ayrılığın etkilerini onun terapileri sayesinde üzerimden atabilmiştim. Doğru yerlere dokunmayı ve doğru tespitlerle uygulanabilir çözümler sunmayı çok iyi başardığını söylemeliyim. Aradan geçen yıllarda da eğitimine ve kariyerine ağırlık vermeyi sürdürerek işini ne kadar önemsediğini ve güncelden kopmadığını göstermiş oldu. İşinin ehli ve samimi bir psikolog arayanlar için tereddütsüz tavsiyemdir!
     5 Beğeni    

Merve BAŞOĞLU'nun Makaleleri Merve BAŞOĞLU'nun Makale ve Yazıları
1 Makale

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İdea Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Mehmetçik Sokak Kat Plaza No:1 D:113 Bahçelievler
İstanbul
Uzm.Psk.Merve BAŞOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 502 99 67
(Bahçelievler)
Telefon 2 :
0(553) 082 64 62
(What's App 12.00-18.00)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi
1987
(35 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
St. Kliment Ohridski Üniversitesi - Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2010
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Merve BAŞOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Merve BAŞOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

15:45
Top