2007'den Bugüne 82,815 Tavsiye, 26,162 Uzman ve 18,367 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Buğra Burak ERSÖZ
Psikolojik Danışman - İzmir
Psikolojik Danışman - Aile Danışmanı

Buğra Burak ERSÖZ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Buğra Burak ERSÖZ

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Dnş.Buğra Burak ERSÖZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBuğra Burak ERSÖZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Buğra Burak ERSÖZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mustafa Burak ARABACIPsk.Dnş.Mustafa Burak ARABACI
Mustafa ile tanışıklığımız lisans eğitimimize dayanır. Kendisi uzun yıllardır yakın arkadaşım olmasının yanında, sürekli olarak fikir alışverişinde bu...

Buğra Burak ERSÖZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi (Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerle)
Aile Terapisi
Aile ve Çift Danışmanlığı
Cinsel Danışmanlık
Özel Eğitim Destek Çalışmaları

Buğra Burak ERSÖZ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Buğra Burak ERSÖZ'ün Özgeçmişi
2016 yılında Ege Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden onur derecesiyle mezun oldum. Zorunlu stajların dışında, Bornova Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde gönüllü olarak staj deneyimi yaşadım. 2017 yılında Denizli İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde psikolojik danışmanlık yaparak vatani görevimi tamamladım. Akabinde Aile Danışmanlığı eğitimi alıp süpervizyonlarımı tamamladım. Şu anda İzmir-Özel Bornova Özel Eğitim Merkezi'nde Psikolojik Danışman & Aile Danışmanı olarak hizmet vermekteyim. Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim.

Buğra Burak ERSÖZ Tavsiye Yazıları Buğra Burak ERSÖZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Büşra Altıparmak (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.220.232.JZ

08-09-2019
 TavsiyeNo: 111302
Buğra ile 2012 yılında üniversite sınıf arkadaşı olarak başlayan tanışmamız son 3 yıldır çok yakın arkadaş olarak devam etmekte. Hem bir meslektaş hem de yakın bir arkadaş olarak kendisinin fikirlerine sıklıkla başvursam da zaman zaman “Etik olsaydı da psikolojik danışma oturumlarından ben de yararlanabilseydim.” diye düşünmüyor değilim. Üniversitede de son derece başarılı, alana hakim ve kendini geliştirmeye açık olduğunu düşündüğüm arkadaşım üniversitenin ardından almış olduğu aile danışmanlığı eğitimi ve halen çalışmakta olduğu özel eğitim alanı ile kendisini zenginleştirmeye devam ediyor. Onu son derece yakından tanıyan biri olarak kendini gerçekleştirmek ve sorunlarla baş etmek isteyenlere meslektaşım Buğra’yı içtenlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Berkant (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.112.ZB

22-08-2019
 TavsiyeNo: 111108
Psikokojik danışman Buğra Burak ERSÖZ'ün çalıştığı kurumda bir psikoloji öğrencisi olarak staj yaptım başka bir psikoloğun stajeri olmama rağmen buğra hoca benimle çok ilgilendi benim gelişimime çok katkısı oldu. Kendini tamamen geliltirmeye yanlışlarını görüp onları düzeltmeye odaklı bir psikolojik danışman. Danışanlarına karşı tavrı yaklaşımı her zaman iyidir. Profesyonel bir danışma almak istiyorsanız Buğra Burak ERSÖZ'e danışmanızı tavsiya ederim.
     1 Beğeni    

 Serkan (Danışan)
 IP: 5.47.126.YJZ

17-08-2019
 TavsiyeNo: 111053
Kendisine daha önceki bir danışanının tavsiyesi üzerine ulaştım.Hem kendi sorunlarım hem de disleksi rahatsızlığı bulunan yeğenim için kendisine gittik kendim ile ilgili sorunlarımda zayıflıklarımı fark etmemi sağladı samimi ve dobra bir üslubu var. Aslında ilk başta bu sorunlarımı bir uzmana anlatma konusunda çekincelerim vardı fakat seanslar esnasında Buğra Beyin katkısıyla bu sorunu atlatınca kendisine kendimi tam anlamıyla ifade ettim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çalışmaları oldukça başarılı şuan çok rahat hissediyorum tüm sorunlarımı çözdü. Yeğeniminde okuma yazma konusundaki gelişimi beni oldukça sevindiriyor. Yeğenim ilk başladığında çoğu harfi tanıyamazken şimdi neredeyse tam anlamıyla düzeldi. Bu gelişme İçin de kendisine buradan teşekkür ediyorum. Ender bulunan dürüst ve kariyerinde başarılı bir insan mesleğini bu kadar aşkla yapan bir insan daha tanımıyorum.
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Bornova Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
848 Sokak No:21 Atatürk Mahallesi (100.Yıl Karakol) Bornova/İzmir
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 342 93 42  

Telefon 2 :
0(505) 018 68 69  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı


Buğra Burak ERSÖZ'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Buğra Burak ERSÖZ Mesleki Videolar Videoları
-20:27
Top