2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nergis ÖZDİNÇ AZANPA
Psikolog - İstanbul

Nergis ÖZDİNÇ AZANPA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nergis ÖZDİNÇ AZANPA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

44
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nergis ÖZDİNÇ AZANPA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nergis ÖZDİNÇ AZANPA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Nergis ÖZDİNÇ AZANPA'nın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nergis ÖZDİNÇ AZANPA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
AİLE VE ÇİFT TERAPİSİ
BİREYSEL PSİKOTERAPİ
GRUP TERAPİSİ
HAMİLE VE DOĞUM TERAPİSİ
DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTMENİ
PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ

Nergis ÖZDİNÇ AZANPA Özgeçmis CV Psk.Nergis ÖZDİNÇ AZANPA'nın Özgeçmişi
Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarı bursu ile tamamlamış, ardından yine aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini almıştır.

Psikoloji lisans eğitimi sırasında şizofren hastalarla grup terapisi, çeşitli devlet hastaneleri psikiyatri bölümlerinde vaka toplantıları ve klinik görüşmelere katılmış, alan çalışması kapsamında anaokulları, özel eğitim merkezlerinde ve çeşitli derneklerde gönüllü olarak görev almıştır.

Lisans eğitiminde “Kişilik yapılarının stresle başa çıkma tarzlarını yordaması” konulu proje hazırlamış ve psikoloji öğrenci kongresinde bildiri olarak sunulmuştur.

Lisans üstü eğitiminde tez çalışmasını “Ergenlerde algılanan aile dinamiklerinin zorba ve kurban olma durumu ile ilişkisi” olarak belirlemiştir.

Psikodrama Grup Terapisi, Aile ve Çift terapisi, Hamile ve Doğum Terapistliği ve Doğuma Hazırlık Eğitmenliği eğitimlerini alarak alanda kendini geliştirmiştir.
...[Devamı...]

Nergis ÖZDİNÇ AZANPA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Güven
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61852
Nergis Hanım'la lise son sınıfta üniversite sınavlarına hazırlanırken tanıştım. O zamanki terapilerimiz ağırlıklı sınav odaklıydı ve benim üniversiteyi kazanmamda çok etkili oldu. Hiç stres yaşamadan istediğim okulu ve bölümü kazandım. Üniversitenin ilk yıllarında da kendisinin düzenli olarak danışanı oldum. Terapilerde beni çok hızlı tanıması ve sorunlara direkt etki etmesinin yanı sıra farkındalık düzeyimi çok yükselterek gündelik hayatımda karşılaştığım basit sorunlara kendim çözümler üretebiliyorum. Ayrıca psikoloji ve zihnimin çalışma sistemini benim üzerimden örnekler vererek hayata ayrıca beni hazırladı. Bundan sonraki hayatımda da; özel yaşamımda ve iş hayatımda kesinlikle onun tavsiyeleriyle başarıya ulaşacağımı biliyorum. Nergis Hanım hayatımdaki en büyük şanslardan birisi.
     7 Beğeni    
Damla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60381
Nergis hanımla 3 yıla yakın bir geçmişimiz var.Kendisini uzun araştırmalarım sonucu bularak terapiye başladım.Öncesinde farklı psikologlara gitmiştim fakat bi yardımı olmamıştı.Nergis hanım sayesinde imkansız gördüğüm birçok sorunumu aştım. Benim gibi bir insanı bile değiştirmeyi başaran hayatı sevmeme yardımcı olan sürekli depresyon halimden kurtulmamı sağlayan başarılı bir terapist kendisi.Güler yüzlü,samimi,güven veren biri olması ilk terapide bile kendimi iyi hissetmemi hiç zorluk çekmememi sağladı.Tavsiye ettiğim birçok arkadaşım memnun kalarak bana teşekkür ettiler.Herkese tavsiye ederim.
     11 Beğeni    
Gül
29.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60315
Nergis hanım'dan lisans eğitimim dışında aldığım bir aile eğitiminde tanıştım. Kendimde psikoloji bilimi ile ilgilenen biriyim. Daha öncesinde bir çok psikolog pedagog ve bu alandaki uzmanlarla karşılaştım.Başladığım bu eğitim sürecinde Nergis hanım ile ele aldığımız vakalarımızda gösterdiği aşırı ilgi samimiyet yanında profesyonelce çözümlemesi sözkonusu idi. Olaylara bakış açısı ve kişilere faydalı olacak çıkarımlarda bulunması benimde mesleki örneğim olmasını sağladı.Kendi kariyerimde Nergis hanımın tecrübelerinin çok faydasını gördüm. Danışanları da Nergis hanımın bu samimiyetini ve işini önemseyerek yaptığını farkedeceklerdir.
     6 Beğeni    
Necmiye
13.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59914
Aile Danışmanlığı Eğitiminde, Nergis hanımın öğrencisi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Eğitim surecinde ve uygulamalarda, mesleki bilgi ve tecrübelerini paylaşarak danışman adaylarının farkındalıklarını yükselten, etkin danışmanlık yapabilmeleri için önemli katkılar sağlayan Nergis Özdinç Azanpa ya çok teşekkür ediyorum. Mesleki bilgisinin yanında, doğal, içten,güven veren yaklaşımı tercih nedenidir diyorum ve danışmanlık almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Kevser KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2011
TavsiyeNo: 40755
ben yeğenim için tavsiye üzerine ve kendi araştırmalarımla internet üzerinden özgeçmişi bitirdiği okulları vs çalıştığı kurumlar tedavi yöntemleri çok uzman olduğu izlenimi verdi daha iki seansda çok olumlu oldu ben bundan sonra herkese nergis özdinç özanpa hanımı tavsiye ediyorum sizce psikolog denince ne aklınıza gelir benim için ona güvenmek sizi iyi edeceğine inanmak bunlar hasta için en önemli iki şeydır daha sonra ise güleryüz cana yakınlık samimiyet bunlar olduğunda hastada güven duygusu oluşur deniz gemi misali güvenerek sığınacağın liman çünkü psikolojik tramva geçiren insanlar iyileşmek istiyorlarsa önce hekimlerine güvenmek ister biz nergis hanıma inandık onun hastası olmayı isteyip tedavimizi sürdürüyoruz
     20 Beğeni    

Nergis ÖZDİNÇ AZANPA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Aile ve Evlilik Terapileri Derneği
Panik Atak Dostları Derneği
Aile ve Toplum Psikolojisi Derneği
İstanbul Psikodrama Enstitüsü
İstanbul Doğum Akademisi

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Nergis ÖZDİNÇ AZANPA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nergis ÖZDİNÇ AZANPA Mesleki Videolar Videoları
-

03:43
Top