2007'den Bugüne 92,403 Tavsiye, 28,230 Uzman ve 19,990 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Oto Hipnoz ( Kendi Kendine Hipnoz ) Eğitimi Verilecektir
YAZI #289 © Yazan Uzm.Psk.Şahin UÇAR | Yayın Şubat 2009
Oto Hipnoz ;

Oto-hipnoz kişinin kendi kendini hipnoz haline sokarak, kendisi için olumlu değişiklikleri yaratacak telkinleri vermesidir.. Self hipnoz ya da kendi kendine hipnoz olarak da bilinir.Eğitimi Veren: Uzm Psk Dnş Şahin UÇAR
Kimler Katılabilir : Her yaş ve meslekten herkes katılabilir.
Ücret : 150 YTL + KDV
Tarih : 21 Şubat Cumartesi 14:00 – 18:00 ( 4 saat )
Başvuru : Fatma KAHVECİ (0224) 2222015

Bilgi : www.hipnozterapisi.com psksahinucar@yahoo.comBu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.

Yer: Kırcı Hotel - Bursa
Kontenjan: 20 Kişi

Oto-hipnozla kendimde ne gibi değişiklikler sağlayabilirim ?


Günlük hayatın stres ve sıkıntıları ortadan kaldırabilirsiniz. Sportif becerilerinizi artırabilirsiniz. zayıflayabilirsiniz, öğrenme ve sınav kaygısını kontrol edebilirsiniz, özgüveninizi artırabilirsiniz. Stresi kontrol edebilir, Öfke kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Yaşam enerjisini hissedebilir. İç huzuru ve içsel barışı yakalayabilirsiniz. Bu konularda son derece olumlu sonuçlar almanız mümkündür. Çok köklü değişiklikler sağlamak ya da geçmişten kalmış derin izleri ortadan kaldırmak oto-hipnozla pek mümkün değildir. Bu tip değişiklikleri uzman kişilerin nezaretinde hipnoterapi seanslarıyla sağlayabilirsiniz.


Oto hipnoz – Self Hipnoz nasıl öğrenilir?


Kendi kendine hipnoz yapmayı hipnoz altında terapist’in verdiği telkinlerle öğrenebiliriz. En hızlı ve uygun olarak yine hipnoz halinde öğrenilir. Çünkü bilinç kendi kendini aşacak gücü gösteremez. Halbuki bilinçaltı kolay öğrenen ve öğrendiğini tutan bir güce sahiptir. Bu nedenle hipnoz altında bilinçdışına nasıl hipnoza girileceği öğretilir.


Ben öğrenebilir miyim ?


Evet. Normal zeka seviyesine sahip hemen her birey kendi kendine hipnoz yapabilir.

Eğitimin İçeriği

- Hipnoz Nedir ? Ne değildir ?

- Hipnozla ilgili doğru ve yanlış bilinenler ( mitsel bilgiler )

- Hipnozun uygulama alanları

- Hipnoz teknikleri

- Hipnozun seviyeleri

- Bireysel Hipnoz Demosu

- Grup hipnozu

- Oto hipnoz uygulamaları

- Telkin verme teknikleriNot: Her katılımcıya Uzm Psk Dnş Şahin UÇAR tarafından hazırlanan Motivasyon ve İçsel Barış Otohipnoz Cd' si verilecektir.

Otohipnoz uygulamasını öğrenen bireyler sadece kendi kendilerine hipnoz yapabilirler. Bir başkasına hipnoz uygulaması yapamazlar.

Çay - Kahve ikramı ücretsiz olacaktır.
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Şahin UÇAR Fotoğraf
Uzm.Psk.Şahin UÇAR
Bursa (Online hizmet de veriyor)
Uzman Psikolog - Uzman Psikolojik Danışman
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi164 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Şahin UÇAR'ın Makaleleri
► Hipnoz Nedir ve Hipnoz Nasıl Uygulanır Psk.Dnş.Cem Batuhan AKINCIOĞLU
► Hipnoz Psk.Şahin UÇAR
► Hipnoz Psk.Murat BİLİM
► Hipnoz Nedir? Psk.Aysel İnciler BİRTÜRK
► Cin Çarpması mı Hipnoz mu? Dr.Psk.Mehmet BAŞKAK
► Hipnoz Nedir? Psk.Alpaslan KESKİN
► Hipnoz ve Biliçdışı Psk.Erdim Hasip HAKVERİR
► Hipnoz ve Doğum Psk.Şahin UÇAR
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,990 uzman makalesi arasında 'Oto Hipnoz ( Kendi Kendine Hipnoz ) Eğitimi Verilecektir' başlığıyla benzeşen toplam 25 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Evlenmeden Önce Dikkat Aralık 2013
► Hipnoz ve Doğum Temmuz 2013
► Hipnoz Haziran 2013
► Hipnoz ve Hipnoterapi Mayıs 2013
► İş Stresi Mayıs 2009
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


22:13
Top