2007'den Bugüne 81,986 Tavsiye, 25,998 Uzman ve 18,204 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fatma YİĞİTOĞLU
Diyetisyen - İstanbul
Doktora Öğrencisi

Fatma YİĞİTOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diyetisyen
İsim

Fatma YİĞİTOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Dyt.Fatma YİĞİTOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatma YİĞİTOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Fatma YİĞİTOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fatma YİĞİTOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı beslenme ve diyet konusunda merak ettiğiniz her şeyi sorabilir ve aklınıza takılan her konuda cevap isteyebilirsiniz. Buradaki yazılarımda size öncelikli olarak sağlıklı beslenmeyle ilgili ipuçlarını, daha sonra formda kalmak, kilo vermek ve fit görünmek için tüyolarımı bulacaksınız. Hafif ama lezzetli yemek tariflerimi, kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak spor önerilerimi ve metabolizmanızı canlandıracak küçük ipuçlarımı bundan böyle burada paylaşıyor olacağım. Hepinize sağl...

Fatma YİĞİTOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
OBEZİTEDE BESLENME TEDAVİSİ
ZAYIFLAMADA BESLENME TEDAVİSİ
KİLO KORUMA YÖNETİMİ / BESLENME TEDAVİSİ
ENDOKRİNOLOJİ
TİROİD HASTALARINDA BESLENME TEDAVİSİ
İNSÜLİN DİRENCİNDE BESLENME TEDAVİSİ
DİYABET TEDAVİSİNDE İÇİN BESLENME TEDAVİSİ
KARDİYOVASKÜLER HASTALIKLARDA BESLENME TEDAVİSİ
KİLO ALMAK İÇİN BESLENME TEDAVİSİ
GEBELİĞE HAZIRLIK/GEBELİK/DOĞUM SONRASI BESLENME TEDAVİSİ
GEBELİK ŞEKERİ YÜKSELMESİNDE BESLENME TEDAVİSİ
EMZİKLİLİK DÖNEMİNDE BESLENME TEDAVİSİ
POLİKİSTİK OVER HASTALARINDA BESLENME TEDAVİS
ÇOCUKLUK OBEZİTESİNDE BESLENME TEDAVİSİ
YEME DAVRANIŞ BOZUKLUĞUNDA BESLENME TEDAVİSİ
SAĞLIKLI YAŞAM BESLENME DANIŞMANLIĞI
MENÜ PLANLAMA
KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
ONLİNE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Fatma YİĞİTOĞLU Özgeçmiş CV Dyt.Fatma YİĞİTOĞLU'nun Özgeçmişi
2009 yılında Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur.

2010-2012 yıllarında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Endokrinoloji – Metabolizma Hastalıkları – Obezite – Diyabet Bölümü’ nde çalışıp, Uzmanlık Tezini burada hazırlamıştır (Tip 2 DM Hastalarının Metabolik Parametreleri Üzerine Etkisi)

Beslenme Doktorasını, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nde İç Hastalıkları Bölümün’ de yapmaktadır.

2017'den itibari ile Bakırköy İncirli' de bulunan kendi ofisimde Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Hizmeti vermekteyim.

2012 yılından itibaren Hürriyet Aile’ de ‘Formda Kalanlar Kulübü’ isimli köşesinde yazarlık yapmaktadır.
...[Devamı...]

Fatma YİĞİTOĞLU Tavsiye Yazıları Fatma YİĞİTOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 B.G (Danışan)
 IP: 78.180.48.YYW

05-11-2019
 TavsiyeNo: 112156
Kendimi bildim bileli hep zayıf olduğum için diyet kelimesine çok yabancıydım. Ta ki polikistik over hastalığıyla tanışana kadar. Pcos + bağırsak problemleriyle savaşırken çok fazla kilo aldım. Hayatım boyunca 46 kilonun üzerine çıkmayışım 55 kiloda beni aynalardan uzaklaştırdı. Araştırmalarım, diyet girişimlerim,,çırpınışlarım hiç biri sonuç vermedi. Fatma hocamla da internet araştırmalarım dolayısıyla tanıştım ve iyi ki diyorum. Ona ilk gittiğimde söylediğim cümle “ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum” olmuştu. Ondan aldığım geri dönüşü hatırlıyorum.. Rahatsızlıklarımdan dolayı zor bir grupta olduğumu ama er ya da geç bu kiloları vereceğimizi söyleyip bana söz vermişti☺ Öyle de oldu. Beklemediğim hız da ilerleyip istediğimiz sonucu gördük. Her şeyden önce sıcaklığı, samimiyeti, kendinizi ailesinden gibi hissettirişiyle insana güven veriyor ve gerisi geliyor zaten. Sadece vereceğiniz kiloya değil psikolojinize de odaklanıyor. Bir telefon uzağınızda neyi sormanız gerekirse danışabiliyorsunuz. Başarısını, eğitim geçmişini söylememe zaten hiç gerek yok. Bana her anlamda verdiği desteğe teşekkürü borç bilirim. Fatma hocaya gidip de onu ve sevgili asistanını sevmeyecek, başarı gösteremeyecek biri bence yoktur. Eğer aklınızda acabanız varsa mutlaka gidip tanışmanızı öneririm, asla pişman olmayacaksınız. 🤗
     Beğenin    

 BETÜL ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.142.FJ

04-11-2019
 TavsiyeNo: 112132
İnternette online diyetisyen ararken Fatma hanımın sayfasına rastladım. rastgele inceledim ve yorumların çok güzel olduğunu gördüm. beni kendisine çeken ise yapılan yorumlarda güler yüzlü olması ve danışanları ile sohbet edip onların yaşam biçimine en uygun olan diyet listelerini vermesi oldu. Açıkça ifade etmeliyim ki benim gibi parası değerli :D birini bile bu yorumlar cezbetti. hemen telefonla randevu alıp görüşme talep ettim. ilk yüz yüze görüşmeden sonra çok doğru bir seçim yaptığımı anladım. inanılmaz sevimli ve cana yakın olan Fatma hanım benim günlük yaşantım ve sevdiğim-sevmediğim yiyeceklere odaklanarak diyet listesini oluşturdu. ben iki haftada bir görüşme yapıyorum. tam 2 ayda 10,5 kilo verdim. bu 10,5 kilonun 6 kiloya yakını direk yağ olarak vücudumdan gitti. kendimi çok iyi hissetmeme sebep oldu. artık istediğim kıyafetleri giymeye bir adım daha yakınım. dışarıdan aldığım tepkiler ise müthiş. herkes eski halimi bildiği için incecik ve çok fit göründüğümü ifade ediyor. üstelik bu süreçte aç kalmıyorum. listedeki yiyecekleri severek tüketiyorum. zorlanmadan kilo veriyorum. benim gibi yiyeceklerden zor vazgeçen ama kilo vermek isteyen biri iseniz kesinlikle FATMA YİĞİTOĞLU'nu tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 AYSEN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.220.ZY

16-08-2019
 TavsiyeNo: 111051
merhaba Fatma hanımla bir arkadaşım sayesinde tanıştım kendim 3yıllık tüp mideliyim ve geri kilo almaya korktuğumdan dolayı kendisinle sağlıklı beslenme için görüşmek istedim arkadaşımın anlatmalarına göre içimde şüphelerle gittim acaba elektrik alırmıyım acaba nasıl davranır acaba acaba bir sürü acabalarla ama kenddisinle tanıştığımda hiçde öyle biri olmadığını gördüm ve aldığım elektrik sayesinde yaklaşık 4 aydır görüşürüz ve inşallah daha uzun zamanlar görüşeceğiz kendisi yaklaşımı ile uyguladığı programlar ve verdiği motivasyonlarla hayatınıza enerji katabiliyor hekimliği dışında harika dosthane yaklaşımları var gidecek olan herkese şimdiden yüreyecekleri yolda başarılar dilerim Fatma Hanıma ve asistanı Fatma hanıma çok teşekkürler gülen yüzünüz solmasın
     Beğenin    

 Münevver YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.142.FJ

01-08-2019
 TavsiyeNo: 110879
Daha önce Fatma Hanım Ethica Hastanesi'nde çalışırken onunla tanışmıştım. Üniversite sınavımdan önce birlikte bir programa başlamıştık bu süreç içerisinde 20 kilo vermiştim. Daha sonra sınavımdan dolayı diyeti bırakmak zorunda kaldım. 3.5 ay önce tekrar başladım. 100.2 kilodan 78.3 kiloya düştüm ve devam ediyorum. Beni en çok çeken ve teşvik eden şey Fatma Hanım'ın pozitif enerjisi ve destekleyici tavrı oldu. Diyete başlamadan önce hep, zorlanırım yapamam diye düşünüyordum fakat Fatma Hanım hem önyargılarımı kırdı hem de verdiği listeler çok kolay, doyurucu ve eğlenceli kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 İRMA USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.214.57.ZJZ

30-07-2019
 TavsiyeNo: 110845
Fatma hanımı bir yakınım sayesinde tanıdım ve 5 yıldır da vacgeçemediğim diyetisyenim. Hem bilgisiyle hem de pisikolojik destegiyle zayıflama sürecim çok rahat geçti. Troid hastası olmama rağmen 15 kiloyu hiç duraksamadan verdim. Şu an da hem kilo kontolü için hem de çok sevdiğim için gidiyorum. Bazen diyetimi uygulamasam bile görüşmelerimizi heyecanla bekliyorum. Çünkü her görüşmemizde pozitif yaklaşımı ile tam motivasyon ile yeniden diyetime başlıyorum. İşinde çok başarılı ve asla pişman olmayacağınız bir diyet süreci yaşıyorsunuz. Troid hastası olmam diyet yapmama hiç bir şekilde engel değil. Bu motivasyonu her zaman bana sağladı. İyi ki onu tanımışım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 ELİF YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.214.57.ZJZ

30-07-2019
 TavsiyeNo: 110843
Fatma hanımla bir arkadaşım sayesinde tanıştım ve bende kendisinden destek almaya başladım. Trioid hastası olmama rağmen hiç aç kalmadan sayesinde kilo vermeye başladım. Normalde diyet listelerinde ekmek , çikolata, kek olmazken bunları yiyerekte kilo verdiren çok şeker diyetisyenlik dışında sizin psikolojinize bile el atan sevecen arkadaş gibi bir doktor. Diyete uyamadığımda pes ettiğimde bile hiç bir zaman desteğini benden esirgemedi. Hem zayıflıyorum hemde sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanıyorum. Sizde rahat ve keyifli bir şekilde zayıflamak isterseniz Fatma Yiğitoğlunu tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Gamze (Danışan)
 IP: 178.240.9.YLJ

12-05-2018
 TavsiyeNo: 103724
Ay nerden başlasam bilemedim 🤗 öncelikle ben Fatma hanımı şirketimdeki genel müdürüm sayesinde buldum. Senelerdir bir diyetisyenden destek almak istedim ama hiç cesaretimi toplayıp gidememiştim. Daha sonrasında genel müdüürüm çok anlatınca artık bende gideceğim dedim. Çok iyi bir insan olduğunu çok iyi bi danışman olduğunu gittiğimde gerçektn mükemmel derceede anladım. Nasıl tatlı nasıl güleryüzlü. Hatta anneme dedğim şey Emiri değilde Fatma hanımı mı bize alsak 😂😂 o kadar yormuyor ki siizi öyle böyle değil yani. Herşeyden önce yaptığınız diyetten motive oluyosunuz. Bana kola yazıyım mı dediğinde ben şok ben iptal siz düşünün artık 🤭 nasıl dediğimde de şekersiz kola içebileceğimi söyledi. Çok sevmediğim için fazla kullanmadım. Dışarda yediğim yemekler hariç. İkinci seansımda da biraz daha large bir diyet oldu. Dediğim gibi yormayan diyetisyen Fatma Yiğitoğlu desek yeri var. ❤ Siz düşünün iki haftada nerden baksanız 3 kilo verdim. Bu hafta diyetimin üçüncü haftası ve bir kilo gibi bişi verdiğimede inanıyrum. Maddi yönden de sıkalısı diğer ilgisiz yazıp gönderen diyetisyenlere görede gayet uygun. (Şahsi fikrimdir.) kısacası bir insan düşünün odaya bir giriyorsunuz nerden baksanız bir buçuk saat siiznle ilgileniyor ve size siz olduğunuzu yaşatıp ona göre diyet listenizi veriyor. Hiç tereddütte kalmayın ve hemen gidin tanışın derim. 😍
     5 Beğeni    

 Aydan sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.41.YJF

23-12-2017
 TavsiyeNo: 101083
Kendisi dünyalar tatlısı diyetisyenimdi.Ablam o kadar uzmana gitti kilo veremedi sonra Fatma Hanım'la tanıştı ve kilolarını verdi sonra bende dedim neden olmasın ki ben de gideyim ilk gittiğimde onu yemem bunu yemem dedim kendisi o kadar tatlı ve sabırlı ki herşeyi benim saatlerime yeme düzenime göre ayarladı ve çok güzel yol katettik ama aslında diyetisyenlikten çok psikolog gibi yaklaşması çok güzel bir arkadaşınız gibi sizinle dertlesmesi en güzeli sayesinde ideal kiloma ulaştım. Ve şuan yemedigim bütün ürünleri severek yiyorum. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.
     7 Beğeni    

 Güneş ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.96.YBF

10-11-2017
 TavsiyeNo: 100208
Fatma Hanım ile 5 sene önce tanıştım. Sayesinde 25 kg verdim. Kendisi güler yüzü, nazik yaklaşımı ve bilgi birikimi ile hayatınıza o kadar güzel şeyler katacak ki, öğrendiklerinizi çok kolay bir şekilde hayatınıza adapte edebileceksiniz. Ayrıca benim gibi panik biriyseniz; Fatma Hanım sizin için o kadar güzel bir planlama yapıyor ve sizi sakinleştiriyor ki, diyet yaptığınızı bile anlamıyorsunuz. Danışanlarına asla kıyamıyor :) Sevdiğiniz yiyecekleri sizden esirgemiyor ve sizi light ürünlere mecbur bırakmıyor. İnanın Fatma Hanım ile çıkacağınız bu "sağlıklı yaşam yolculuğu" sizi pişman etmeyecek.
     10 Beğeni    

 G.E (Danışan)
 IP: 176.88.51.ZZ

27-10-2017
 TavsiyeNo: 99889
Merhaba , Fatma Hnm ile tanısmamız hemen hemen 1 yıl oldu,komsumun tavsıyesı ıle kendısı ıle tanısma fırsatına sahıp oldum ıyı kı de kendısını tanımısım:) Sadece bir diyetısyenden profesyonel destek almak ıcın gıtmıstım fakat kendısı o kadar arkadasca dostca yaklasıyor ki sızı tanımak ıcın ve sıze en uygun olanı secmek ıcın sıcakkanlılıgı ıle sızın gonlunuzu fethedıyor:) Hayatımda ıyıkılerım arasında kendısı ,cok ama cok mutluyum ki Fatma Hanımı tanıdım ve sayesı de dogum sonrası vucuduma yerlesen kılolarımı verdım,halen kendısıne devam edıyorum hem onun eksılmeyen enerjısıne sahıp olabılmek hem de ondan daha cok sey ogrenebılmek adına pesını bırakmıyorum :) Eger sızlerde sızı herzaman mutlu kılacak motıve edecek ve vermıs oldugu sızlere en uygun olan programı secmek ıcın bır uzman arıyorsanız kesınlıkle Fatma Hnm derım 👍bana ınanın yapmıs oldugunuz en dogru tercıh bu olacaktır:)))
     7 Beğeni    

 AKTAS LSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 109.0.240.BL

07-10-2017
 TavsiyeNo: 99521
Fatma yigitoglu benim,tatli diyetisyenim esi bulunmayan biri hayatima gireli uc yil oldu nasil anlatilirki o bir diyetisyen degil o bir arkadas o bir dost usanmadan bikmadan yorulmadan beni dinleyen her dustugumde kaldiran biri benim hayatimdaki yeri paha bicilemez siz bu yola baslayacaksaniz fatma hanimla baslayin derim cunku kesinlikle pisman olmazsiniz fatma hanimin bilgileri o kadar dogru ki bu yolda sabir irade spor olduktan sonra kesinlikle basarirsiniz Fatma hanimdan o kadar sey ogrendimki kesinlikle tavsiye ediyorum benim tatli diyetisyenim seni cok seviyorum benim ISTANBULDA ki biricik arkadasim ......
     7 Beğeni    

 Fatma ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.158.ZJL

21-09-2017
 TavsiyeNo: 99213
Fatma hnm şimdiye kadar başarıya ulaştığım tek diyetisyen oldu.2 yıl önce gitmediğim diyetisyen kalmamıştı taki fatma hanımla tanışana kadar.İçtenliği,güler yüzü ,sizinle kurduğu hasta-doktor ilişkisi mükemmelll.Ben hedeflediğim kiloya düştüm.85 kiloydum başladığımda şuanda 54 kiloyum ve çoook mutluyum . Her pes edişimde beni yeniden motivelendirerek başarıya ulaşmamı sağladı. İyi ki kendisini tanımışım. sizde başarabilirsiniz.Heleki Fatma hanım gibi bir doktorumuz varsa:)
     4 Beğeni    

 Banu (Danışan)
 IP: 78.190.238.ZYD

20-09-2017
 TavsiyeNo: 99193
Düşünün...biri hayatınıza dokunuyor ve diyorki"başaracaksın"... öyle içtenlikle söylüyor ki,sadece bir kelime olmadığını size gösteriyor ve bu yolda sizi dinliyor, size sabrediyor..Fatma hanım...okadar şey var ki söylenecek.ilk tanıştığımda dokunsalar ağlıyordum.çünkü;okuduğum bir makale yüzüme çarpmıştı gerçeği. " Yeme bozuklukları kişiyi obeziteye sürükler,içinize attıgnız acılar, kızgınlıkları kendi bedenınızde görürsünüz.Bir tür intihardır."diyordu.Bir yola koyulmuştum ama herkes ümitsizdi biliyorum:) Ağladım ...her yanına gittiğimde.. .Kan bağım yoktu,arkadaşımda değildi .O benim doktorumdu...Yargılamadan,"ben sana demiştim.."demeden dinledi...Fatma hnm la tanıştığımda 115 kg idim şimdi 70 kg ve devam ediyorum.O bana başarabileceğimi gösterdi elime diyet listesini verip" herşey senin elinde "demedi . Naifliği ,güzel insanlığı, samimiyetiyle beni dinledi... Çözüm odaklıydı ...Fatma hnm 'a gittiğim sürece değilde bir ömür sağlıklı olmam için uğraştı.Anlayacagınız beni müşteri değil hasta olarak (İNSAN) gördü .İşte buradaki nüans benim "hayatımı "değiştirdi.Sadece bir cümleden ibaret değil burada yazdıklarım.Emekledim...yürüdüm...koşuyorum...Hem mecazi hemde gerçek anlamıyla... Güzeller güzeli dokturum ,güzel "insan"... dır Fatma hanım...Düşünün...biri hayatınıza dokunuyor ve diyorki"başaracaksın"... öyle içtenlikle söylerki ,sadece bir kelime olmadığını size göstermek için bu yolda sizi dinler size sabreder...Fatma hanım...okadar şey var ki söylenecek.Onunla ilk tanıştığumda dokunsalar ağlıyordum.çünkü okuduğum bir makale yüzüme çarpmıştı gerçeği. " Yeme bozuklukları kişiyi obeziteye sürükler,içinize attıgnız acılar, kızgınlıkları kendi bedenınızde görürsünüz.Bir tür intihardır."diyordu.Bir yola koyulmuştum ama herkes ümitsizdi biliyorum:) Ağladım ...her yanına gittiğimde.. .Kan bağım yoktu,arkadaşımda değildi .O benim doktorumdu...Yargılamadan,"ben sana demiştim.."demeden dinledi...O nunla tanıştığımda 115 kg idim şimdi 70 kg ve devam ediyorum.O bana başarabileceğimi gösterdi elime diyet listesini verip herşey senin elinde demedi tüm naifliği ,güzel insanlığı, samimiyetiyle beni dinledi...anlayacagınız beni müşteri değil hasta olarak gördü .işte buradaki nüans benim "hayatımı "değiştirdi.Sadece bir cümleden ibaret değil bu yazdıklarım.Emekledim,yürüdüm,koşuyorum...Canım diyetisyenim
     8 Beğeni    

 Ece (Danışan)
 IP: 24.133.138.ZJD

12-09-2017
 TavsiyeNo: 99042
Fatma hanimi internetten arastirarak buldum. iyiki de bulmusum sadece profesyonel bir dietisyen olmasi disinda psikolojik olarakta bana cok destek vermistir..halen hastasiyim ve kendisinden cok memnunum..doktorlugunun disinda hastasina olan yaklasimi canayakinligi, guleryuzlulugu, samimiyeti ve cok ilgili olmasi en onemli ve degerli ozelligidir. Kendisini egitimi ile ilgili cok gelistirmis bir doktordur.hastalarina karsi planli ve programli olmasi basarili olma sebeplerinden biridir bence..calistigi hastane ve asistanindan da cok memnunum.
     5 Beğeni    

 ASUMAN (Danışan)
 IP: 88.235.207.YWZ

17-02-2014
 TavsiyeNo: 66461
Fatma hanımı internette araştırıp buldum.ilk kez bir diyetisyene gittim ama hiç pişman olmadım. Başladığım zaman diyete çevremdeki herkez yapamazsın beceremezsin 1 ay yapar diyeti bırakırsın diye söylüyordu.Ama hiçte öyle olmadı.Fatma hanıma gitmeye başladığımda tam 75 kiloydum ve ben bile şu halime inanamıyorum 6 ayda tam 20 kilo verdim ve 55 kiloyum.Herşeyden önce fatma hanım sizinle bir diyetisyen bi hasta ilişkisi yaşamıyor.Sizinle bir arkadaşıymış gibi davranması beni dahada heveslendirdi. içten samimi davranması beni dahada motive etti listeyi verip bunu bunu yap deyip yollamıyor.Fatma hanım hayatıma girdi hem fiziksel olarak değişiklik yaşadım hemde güzel bir beslenme düzenim oldu.Ben çok memnunum iyiki gitmişim iyiki fatma hanım gibi güzel bir diyetisyenim oldu herşey için çok ama çok teşekkür ederim kendisine ve diyet yapmak isteyenler gidin hiç bi zaman pişman olmazsınız aksine çok mutlu ve huzurlu günlere adım atmış olursunuz.Gönül rahatlığı ile tavsi ediyorum.
     26 Beğeni    

Fatma YİĞİTOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fatma Yiğitoğlu Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
İncirli Cad. Haksever Sok. No:8 Gülce Apt. Daire:12 Bakırköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 256 89 68
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(33 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
 instagram hesabı

Fatma YİĞİTOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Fatma YİĞİTOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fatma YİĞİTOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-


02:44
Top