2007'den Bugüne 74,278 Tavsiye, 24,569 Uzman ve 16,836 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN
Doktor - İstanbul
Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah

Hakan GÜNDOĞAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi168 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 14 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Doktor
İsim

Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor

[Diğer Doktorlar..]
Uzmanlık Alanı

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik

[Bu Branştaki Diğer Doktorlar..]
Tavsiye ve Teşekkürler

168

[Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

150
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dt.Uğur TAN
İstanbul
Diş Hekimi
Dr.Tuğrul SARIOĞLU
İzmir
Doktor
Kulak, Burun, Boğaz - KBB

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
ESTETİK & PLASTİK CERRAHİ BİR SANAT AKIMI DEĞİL CİDDİYE ALINMASI GEREKEN BİR TIP DİSİPLİNİDİR. SİZLERE ESTETİK & PLASTİK CERRAHİ HAKKINDA SADECE BİLİMSEL GERÇEKLER İLE KANITLANMIŞ VE GÜVENLİ YÖNTEMLER HAKKINDA BİLGİ VERİLMESİ AMAÇLANMIŞTIR. SAYGILARIMLA DR. HAKAN

Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Estetik Cerrahi
Kraniyomaksillofasiyal Cerrahi
Estetik Burun Cerrahisi
Estetik Meme Cerrahisi
Estetik Yüz Cerrahisi
Estetik Vücut Şekillendirme Cerrahisi
Yüz ve Çene Cerrahisi

Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN Özgeçmiş CV Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN'ın Özgeçmişi
Dr. Hakan Gündoğan 1971 yılında doğmuş olup 1988 yılında girdiği üniversite sınavında derece ile kazandığı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini derece ile yine 1994 yılında tamamlamıştır.
Tıp Uzmanlık Sınavında (TUS) ilk 10 doktor arasına girmeyi başaran Dr. Hakan Gündoğan ülkemizin en prestijli kliniklerinden biri olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi kliniğinde 1994 yılında asistanlığa başlamıştır.
Dr. Hakan Gündoğan sadece uzman doktorların kabul edildiği burslu Post Doctoral Fellowship pozisyonuna 2000 yılında daha asistanken kabul edilip Amerikanın en prestijli Tıp Fakültelerinden biri olan ve dünyanın en büyük tıp merkezinde (Texas Medical Center) bulunan Baylor College of Medicine (Houston, Texas, USA) Aesthetic Plastic & Reconstructive Surgery departmanında asistanlığının son yılını tamamlamışdır.
Amerika da bulunduğu süre içinde Estetik Cerrahi deneyimini arttırırken Deneysel Mikrocerrahi alanında da bilimsel çalışmalarına devam eden Dr. Hakan Gündoğan’ın Human Genom Project kapsamında (Baylor College of Medicine Houston) geliştirdiği “Mikrovasküler Ven Greftlerinde Gen Terapisi” isimli deneysel çalışması 2001 yılında asistan bitirme tezi olarak kabul edilmiş olup ülkemizde bu alanda yayınlanan ilk çalışma olarak değerlendirilmektedir.
2001 yılında ülkesine dönen Dr. Hakan Gündoğan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Departmanı akademik kadrosuna dahil olup yoğun estetik cerrahi pratiği arasında asistan eğitiminden sorumlu kılınıp Kraniyofasiyal Cerrahi birimininin yardımcı direktörlüğü görevini üstlenirken aynı zamanda bilimsel çalışmalarına devam etmiştir.
Ege Üniversitesindeki akademik pozisyonundan 2002 yılının son aylarında ayrılan Dr. Hakan Gündoğan aynı yıl dünyanın en büyük Plastik Cerrahi Kliniğini bünyesinde barındıran Taiwan Chang Gung Üniversitesinde her yıl sadece bir yabancı plastik cerrahın kabul edildiği Craniomaxillofacial Surgery Fellowship (Yüz ve Çene Cerrahisi Üst İhtisası) pozisyonuna burslu olarak davet edilip bir yıl boyunca yüz ve çene çene cerrahisi alanında ileri derecede teknik operasyonlar gerçekleştirmiş olup özellikle endoskopik meme büyütme ve yüz gençleştirme konularında deneyimini arttırmışdır.
Dr. Hakan Gündoğan 2003 yılı sonunda Taiwan Chang Gung Üniversite Hastanesinde Yüz ve Çene Cerrahisi Üst İhtisasını (Craniomaxillofacial Surgery) başarı ile tamamladıktan sonra yurda dönmüş ve İstanbul da Prof. Dr. Onur Erol’un yanında Estetik Cerrahi Üst İhtisasına (Aesthetic Surgery Fellowship) başlamıştır.
2004 yılı ortasında Estetik Cerrahi Üst İhtisasını bitirmesini müteakip Prof.Dr.Onur Erol tarafından Onep Estetik Cerrahi Kliniği bünyesine davet edilen Dr. Hakan Gündoğan 2008 yılı sonuna kadar burada estetik cerrahi ağırlıklı olmak üzere çalışmışdır.
Ülkemizde formal Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi eğitiminin üzerine uluslararası kuruluşlar tarafından tanınmış olan Yüz & Çene Cerrahis Üst İhtisası (Craniofacial Surgery Fellowship) ve ayrıca Estetik Cerrahi Üst İhtisasını (Aesthetic Surgery Fellowship)tamamlayan bir kaç doktordan biri olan Dr. Hakan Gündoğan 2006 yılında Türk Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneğinin yazılı ve sözlü sınavlarını başarı ile tamamlayan ilk Board Certified Plastik Cerrah olmuştur..
2009 yılında kendi kliniğini kuran Dr. Hakan Gündoğan aynı zamanda Arnavutluk Tiran Amerikan Hastanesinde Plastik Cerrahi Deaprtmanını kurmuş ve bu ülkede düzenli aralıklar ile bulunup estetik operasyonlar gerçekleştirmiştir. Düzenli aralıklarla ziyaret ettiği Titan Amerikan Hastanesindeki yoğun estetik cerrahi pratiğine ilaven yine bu ülkede başta dudak-damak yarıklı çocuklar olmak üzere bir çok yardım amaçlı rekonstrüktif operasyon gerçekleştirmiştir.
2014-2016 yılları arasında Türk Estetik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Dr. Hakan Gündoğan aynı zamanda bu pozisyona meslekdaşları tarafından seçilen en genç Plastik Cerrah olma onuruna sahip olmuştur.
Dr. Hakan Gündoğan, İstanbuldaki yoğun pratiğine rağmen özellikle genç Plastik Cerrahların eğitimine katıkı amacı ile 2016 yılının ikinci yarısını Ege Üniversitesi Plastik Cerrahi Kliniğinde misafir cerrah olarak geçirmiştir.
Evli ve bir kız babası olan Dr. Hakan Gündoğan İngilizce ve İspanyolca bilmek de olup şu an için 17 adet prestjli yurtdışı dergilerde ve 8 adet yurtiçi dergilerde yayınlanmış bilimsel makaleleri ve 50 den fazla yurtiçi ve yurtdışı toplantılarda bildirisi mevcuttur.
Kariyeri boyunca yüze yakın yurtiçi ve yurtdışı bilimsel kongreye katılan Dr. Hakan Gündoğan bu toplantıların bir çoğuna tecrübelerini paylaşmak amacıyla davet edilmiş olup halen çeşitli yurt içi ve yurt dışı toplantılara eğitmen ve konuşmacı olarak davet edilmektedir.
2014 yılında kliniğini İstanbulun en prestijli lokalizasyonlarından biri olan Levente, 2016 yılında ise Nişantaşına taşıyan Dr. Hakan Gündoğan halen Nişantaşı ve Bağdat Caddesi lokalizasyonlarında hasta kabulunü sürdürmektedir.

Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN Tavsiye Yazıları Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler
Sayın Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN hakkında TavsiyeEdiyorum.com ziyaretçileri tarafından yazılan yorumlardan üyemizin kamuoyuna açık yayında sakınca görmedikleri kendi kişisel sitesinde yayındadır.

Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN'ın Kitap ve Yayınları Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
1. Gundogan H, Erol OO. The application of mesh support in periareolar breast surgery: clinical and mammographic evaluation. Aesthetic Plast Surg. 2006 Sep-Oct;30(5):632
2. Gundogan H, Erol OO. Total ear reconstruction using omental free flap. Plast Reconstr Surg. 116(1):337, July 2005.
3. Gundogan H, Erol OO. Periareolar mammaplasty patients’ perspective. Plast Reconstr Surg. 115(5):1431, April 15, 2005.
4. Erol OO, Gundogan H. Diced cartilage grafts in rhinoplasty surgery. Plast Reconstr Surg. Plast Reconstr Surg. 2005 Sep 15;116(4):1169-71
5. Alper M, Gundogan H, Tokat C, Ozek C. Microsurgical reconstruction of hepatic artery during living donor liver transplantation. Microsurgery. 2005; 25(5):378-84.
6. Ozek C, Gundogan H, Bilkay U, Tokat C, Gurler T, Songur E. Craniomaxillofacial fibrous dysplasia. J Craniofac Surg. 2002 May; 13(3):382-9.
7. Ozek C, Gundogan H, Bilkay U, Alper M, Cagdas A. Nasal columella reconstruction with a composite free flap from the root of auricular helix. Microsurgery. 2002; 22(2):53-6.
8. Bilkay U, Gundogan H, Ozek C, Tokat C, Gurler T, Songur E, Cagdas A. Nasal dermoid sinus cysts and the role of open rhinoplasty. Ann Plast Surg. 2001 July; 47(1):8-14.
9. Ozek C, Gundogan H, Bilkay U, Cankayali R, Guner U, Gurler T, Songur E. Rare craniofacial anomaly: Tessier no. 2 cleft. J Craniofac Surg. 2001 Jul; 12(4):355-61.
10. Ozek C, Gundogan H, Bilkay U, Cankayali R, Guner U, Tokat C, Songur E, AkinY, Cagdas A. A case of total nasal agenesis accompanied by Tessier no. 30 cleft. Ann Plast Surg. 2001 Jun; 46(6):663-4
11. Bilkay U, Gundogan H, Ozek C, Gurler T, Akin Y. A rare craniofacial cleft: bilateral Tessier no. 5 cleft accompanied by no.1 and no. 6 clefts. Ann Plast Surg. 2000 Dec; 45(6):654-7.
12. Kececi Y, Gurler T, Gundogan H, Bilkay U, Cagdas A. Benign giant schwannoma located in the upper arm. Ann Plast Surg. 1997 Jul; 39(1):100-2.
13. Bilkay U, Tokat C, Ozek C, Gundogan H, Erdem O, Gurler T, Cagdas A. Proteus syndrome. Scand J Plast Reconstr Surg Hand Surg. 2003; 37(5):307-10.
14. Bilkay U, Kerem H, Ozek C, Gundogan H, Guner U, Gurler T, Akin Y. Management of lower lip cancer: a retrospective analysis of 118 patients and review of the literature. Ann Plast Surg. 2003 Jan; 50(1):43-50.
15. Ozek C, Gurler T, Alper M, Gundogan H, Bilkay U, Songur ,AkinY, Cagdas A. Modified McIndoe procedure for vaginal agenesis. Ann Plast Surg. 1999 Oct; 43(4):393-6.
16. Bilkay U, Tokat C, Ozek C, Gundogan H, Gurler T, Tegsel Z, Songur E. Cancellous bone grafting in alveolar cleft repair: new experience. J Craniofac Surg. 2002 Sep; 13(5):658-63.
17. Ozek C, Cankayali R, Bilkay U, Guner U, Gundogan H, Songur E, Akin Y, Cagdas A. Marjolin's ulcers arising in burn scars. J Burn Care Rehabil. 2001 Nov-Dec; 22(6):384-9.
18. Gencosmanoglu R, Ozek C, Alper M, Gundogan H, Cagdas A. Full-thickness eye lid burn with intact levator function. Ann Plast Surg. 2000 Feb; 44(2):234-5
19. Gurler T, Gorken C, Bilkay U, Ozek C, Gundogan H, Songur E: Evaluation of facial bone fractures administered in the period before and after compulsory safety-belt legislation. Bulletin of the Ege University Medical School 36; 65,1997
20. Bilkay U, Guner U, Ozek C, Gundogan H, Kerem H, Gurler T, Cagdas A; Gate Flap Technique for Total Lower Lip Reconstruction and Review of the Literature. Journal of Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. 2000 8(3): 153-156
21. Alper M, Bilkay U, Erdem Ö, Özek C, Gundogan H, Çagdas A: Bilkay U, Tokat C, Ozek C, Gundogan H, Alper M, Songur E. Breast reconstruction with Free TRAM flap and Review of the Literature. Journal of Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery 2002; 10(3):155-158
22. Bilkay U, Tokat C, Ozek C, Gundogan H, Gurler T, Alper M, Songur E, Cagdas A. Experiences with vertical rectus abdominis musculocutaneous (VRAM) flap for repairing of the complex soft tissue defects. Journal of Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery 2002;10(1):10-14
23. Bilkay U, Erdem O. Ozek C, Gundogan H, Tokat C, Kilic K, Gürler T, Akin Y: Temporal muscle flap: A reliable choose in reconstruction of orbital and periorbital areas. Journal of Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery 2003; 11(1):18-21
24. Ozek C, Celik N, Gundogan H, Lineaweaver WC, Cagdas A, Buncke H: The effects of high pressure on vein walls, an angioraphic and histologic study. Journal of Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery 8(2) 123-126, 2000
25. Kececi Y, Gurler T, Alper M, Gundogan H, Guner U, Cagdas A: A rapidly growing giant neurofibroma: A case of Von Recklinghausen's Disease: Journal of Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery 4(3): 188-190, 1996

Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
• Türk Tabipler Birliği
• Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
• Chang Gung Craniofacial Surgery Club
• Estetik Plastik Cerrahi Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Op Dr Hakan Gundogan Estetik ve Plastik Cerrahi
Bagdat Cad. Kantarci Riza Sk. Güzelaydin Apt. No:2 D:01 Caddebostan
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(534) 888 76 85  
(Koordinatör)

Telefon 2 :
(216) 504 96 69  
(Muayenehane)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1971
(47 yaşında)
Doğum Yeri
Turkiye
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1994
(24 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İspanyolca


Op.Dr.Hakan GÜNDOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-07:15
Top