2007'den Bugüne 92,429 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,994 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Nezahat BEDİR
Psikolog - İzmir

Nezahat BEDİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nezahat BEDİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

70
(%70.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nezahat BEDİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nezahat BEDİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Nezahat BEDİR'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1978 (46 yaşında)
Doğum Yeri : Muğla
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi (2001 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nezahat BEDİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
post-travmatik stres bozukluğu-
yas ve yas süreci yas ile başetme
ergen danışmanlığı
aile ve çift danışmanlığı
performans koçluğu
sınav kaygısı ve başetme yöntemleri
stres yönetimi -nefes teknikleri ,gevşeme egzersizleri
etkili iletişim becerileri
cinsel istismar--
dikkat eksikliği-hiperaktivite
duygudurum bozoukluğu(depresyon vs. )
panik atak
sağlık danışmanlığı(kanserle mücadele vs.)
gebelik dönemi danışmanlığı
öfke yönetimi
sanat terapisi

dikkat-algı testleri
TAT-tematik algı testi

Nezahat BEDİR Özgeçmis CV Psk.Nezahat BEDİR'in Özgeçmişi
Hakkında
1978 yılında Muğla ‘da doğdu. İlk öğretimini ve orta öğretimini Ankara Arı Koleji ‘inde tamamladı.Lise eğitimini Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi ‘nde tamamladı. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nünden mezun oldu.
1999 Yalovo depremin de Türk Psikologlar Derneği ile birlikte gönüllü travma çalışmasında yer aldı.
2002 -2004 – yılları arasında Özel bir psikiyatri danışmanlık merkezinde ; problemli çocuklarda davranış eğitimleri ve ailelere danışmanlık hizmeti verdi. Yine bu yıllarda bir özel eğitim merkezinin kurucu müdürlüğü ‘nü yaptı.
2004-2006 yılları arasında İzmir Emniyet Müdürlüğün de ; polis ve ailelerine psikolojik danışmanlık hizmetinde bulundu.Bu hizmetin içinde ; Öfke kontrolü , stresle baş etmek , çevik kuvvet ve özel hareket birimlerinde travma terapisi , öfke kontrolü konularında psikolojik destek verilmiştir....[Devamı...]

Nezahat BEDİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
G.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84287
Nezahat Hanım'la ilk defa bundan 3 yıl önce tanıştım. Boşanmamın üzerinden 1 yıl geçmemişti ve hayatımda ciddi bir güven sorunu yaşıyordum. Önce bunun üzerine daha sonra aile bağları ve hayatımda çok yerleşmiş geçmişe dayalı konular üzerine çalıştık. Hiç değişmez sandığım çok şeyde onun desteği sayesinde yüklerimden kurtuldum. Hayatımda gerçek gelişmeler yaşadım. Kendisine çok şey borçluyum. Onunla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
     Beğenin    
Zeynep DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84253
Nezahat Hanım ile yaklaşık 5 sene önce Kent Hastanesinde tanıştık. Zorluklarımı aşamadığım, yolumu göremediğim zamanlardı. Desteği, izahatları ile kısa sürede toparladım. Gerçekten yanınızda olduğunu biliyorsunuz. Sizi rahatlatan ve güven veren teknikleriyle kısa sürede kendinizi toparlamanızı sağlıyor. Seansların dışında kendisine ulaşmak istediğinizde yine ulaşabiliyorsunuz.Çalışmalarımız her ne ne kadar bitse de yine danışmam gereken her şeyi kendisiyle paylaşıyorum. Şu an Nezahat hanım ofisini Alsancağa taşıdı. Çok daha keyifli bit yer de danışmanlarına hizmet vermeye devam ediyor.
     1 Beğeni    
Ecem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58068
Kendisini bir yıldan fazla süredir tanıyorum.panik atak,yemek yeme bozukluğu vb..kaygılarm nedeniyle bir psikologa danışma kararı vermiştim.yaşam kalitem neredeyse hiç yoktu o dönemlerde.bu kadar şeyin farkında olmamı sağlayan,tamamen enkazdan görkemli bir şato yaratacak enerjide,mesleğine saygı duyduğu aşikar.benim bu kadar olumsuzluktan sonraki mutlu halimi gören yakın çevremden hemen herkes Nezahat Bedir ile tanışmak istiyor.çok samimiyetle söylüyorum nezahat hanımla tanıştıktan sonra dinlediğim o şarkı daha da anlamlaniyor"artık beni asla yaralayamaz hayat,eğer istemezsem".iyi ki var.
     4 Beğeni    
Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2009
TavsiyeNo: 21671
merhabalar, sevgili nezehat hanımı bir dönem çalışmış olduğum tıp merkezinde sohbet esnasında , başarılı bir psikolog danışman olarak sadece ismini duymuştum. çok mutlu olduğumu sandığım yaşam döngümün içerisinde bir çok olumsuz süreç geçirmeye başladığımı farkettim..ev...iş...okul...özel hayat...hepsinin kaos haline döndüğü ve içerisinden çıkamadığımı anladığım an, kendisini internetten araştırıp nerede hizmet verdiğini öğrendim. Smyrna Psikolojik Danışma Merkezinden randevumu alır almaz resmen koşar adımlarla kendimi yanında buldum.beni ilk karşılaması hala gözlerimin önünde.(yanındayım betül iste karşındayım ve korkma bakışlarının anlamı buydu)hala kendisinden destek almaktayım verdiği destek ve gözlemleriyle gün geçtiçede hayatımdaki bütün olumsuzluklar pozitif yönde ilerlemekte.yanına gidemediğim anlarımda telefonla maille yanımda..işinde gerçektende profesyonel psikolog / danışman mükemmel bir insan ve benim hayatımda çok büyük yeri ve değeri olan bir dosttur nezehat hanım. çevremde mutlu mutsuz her yaşta herkeze tavsiye ediyorum.buradanda siz ziyaretçilere ,her insan değerlidir ve insan bunun değerini bilmelidir .sizlerinde yaşam döngünüzde içinden çıkamadığınız ilerlemenize engel olan kararsızlıklarda başvurmanız gereken tek kişi sayın psikolog /danışman / sırdaş/dost/ arkadaş nezehat hanım olmasını tavsiye ederim.mutlu kalın..
     8 Beğeni    
H.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2009
TavsiyeNo: 21272
Psikolog Nezahat Hanımla, yeğenimin de gitmekte olduğu Smyrna Psikolojik Danışma Merkezinde tanıştım.Benim bir yıldır depresif Bozukluk ve cinsel taciz sonucu ortaya çıkan PTSB'u sorunum var.Kendisinin bana güven veren dostça yaklaşımı,bana uyguladığı EMDR,nefes egzersizleri,öfke kontrolü çalışmaları ve psikoterapi yöntemleri sayesinde şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.Rahatsızlığım nedeniyle toplumdan kendimi tamamiyle soyutlamış olarak yaşıyordum.Daha önce irtibatım olan dernek ve arkadaş gruplarında bizzat kendisi de benimle birlikte bulunup beni rahatlatacak spor,eğlence ve ilgilerim doğrultusunda sürekli olarak bana motivasyon kazandırmaktadır.Ayrıca cinsel taciz nedeniyle açtığım davanın gelişim safhalarında da bana her türlü desteği vermektedir.Sorunlarım tamamiyle çözüldüğünde de onunla dostluk bağımı devam ettireceğim.Biliyorum ki ,o benim için her zaman bir telefon kadar bir mesafede iyi bir yol gösterici,sırdaş bir dost.Ona çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
Hürrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18744
Kendinizi Yalnız,Çaresiz,Kararsız,Mutsuz hissettiğinizde ilk aklınıza gelmesi gereken deneyimli,profosyonel ve en önemlisi bir dost diyebileceğiniz bir psikolog tur.Benimde Yaşamla ilgili çeşitli kaygılarım,çözümlenmesi mümkün olmayan sorunlarım vardı takii Nezahat hanımı tanıyana kadar...eğer sizinde kendinizle ilgili yada yaşamla ilgili endişeleriniz var ise hiç düşünmeden nezahat hanıma danışın derim,ayrıca kendisi yalnızca bir psikolog değil 24 saat hiç çekinmeden telefonla bile arayabileceğiniz bir dostunuz oluyor!Şiddetle tavsiye ediyorum!!!Unutmayın;Kaybedecek bir şeyiniz yoksa kazanacak çok şeyiniz var demektir.....
     6 Beğeni    

Nezahat BEDİR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : MODERN DANS,DAĞCILIK,SİNEMA

Sevdigi Muzikler : NEWAGE,ETNİK MÜZİKLER,JAZZ,KLASİK MUZİK


Nezahat BEDİR'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
türk psikologlar derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 980 47 50
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1978
(46 yaşında)
Doğum Yeri
Muğla
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2001
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Nezahat BEDİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nezahat BEDİR Mesleki Videolar Videoları
-

01:56
Top