2007'den Bugüne 83,108 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,431 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Soner EROL
Psikolog - Adana
Bilişsel Davranışçı Psikoterapist, Cinsel Terapist, Diplomate:Academy Of Cognitive Therapy

Soner EROL Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi63 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 15 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Psk.Soner EROL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Soner EROL

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

63

[Psk.Soner EROL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Soner EROL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

99
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Soner EROL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Soner EROL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dr.Şengül KOCAMER ŞAHİN
Gaziantep
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Bilgi Korkunun Panzehiridir". A. T. Beck www.proaktifpsikoloji.com

Soner EROL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
hem bireysel,hem de grup ortamında Bilişsel-Davranışçı Psikoterapi ve Cinsel Terapi uygulamalarıyla çalıştığım sorun alanları: Depresyon, Distimi, Siklotimi, İlaç Tedavisine ek olarak Bipolar Bozukluk, Yaygın Anksiyete (Genellenmiş Kaygı) Bozukluğu, Panik Bozukluk, Obsesif-Kompulsif (Saplantı-Zorlantı) Bozukluğu, Agora Fobi, Özgül Fobi (Basit Fobi, Spesifik Fobi), Sosyal Fobi (Sosyal Anksiyete Bozukluğu), Performans Kaygısı, Sınav Fobisi (Sınav Anksiyetesi, Sınav Kaygısı), Travma Sonrası Stres Bozukluğu (Post Travmatik Stres), Somatizasyon, Konversiyon, Ağrı Bozukluğu, Sağlık Anksiyetesi (Hipokondriazis), Beden Dismorfik Bozukluğu (Dismorfofobi), Kadın ve Erkekte Cinsel İstek ve Tiksinti Sorunları, Kadında Uyarılma sorunları, Erkekte sertleşme Bozukluğu (iktidarsızlık, Empotans, Erektil Disfonksiyon), orgazm sorunları (Anorgazmi), Denetimsiz Boşalma (Erken ya da Geç Boşalma, Prematür Ejekülasyon), Disparoni, Vajinismus, Anoreksia Nervoza, Bulimia Nervoza, İnsomnia, Öfke Denetimi,...[Devamı...]

Soner EROL Özgeçmiş CV Psk.Soner EROL'un Özgeçmişi
Psikoloji Lisans : Hacettepe Üniversitesi ---- Klinik Psikoloji Yüksek Lisans : Hasan Kalyoncu Üniversitesi
Bilişsel Davranışçı Psikoterapist Sertifikaları :
1. European Association Behavioral Cognitive Therapies
2. Academy of Cognitive Therapy
Mesleki Deneyim :
Adana Bölge Devlet Hastanesi (2002-2019)
Proaktif Psikoloji : (Psikoterapi , Cinsel Terapi , Eğitim ve Uygulama Merkezi)
Mesleki Üyelikler :
Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği ,
International Association for Cognitive Psychotherapy,
Academy of Cognitive Therapy
Mezuniyet Sonrası Alınan Eğitimler:
Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı: Proje ve Süreç Yönetimi,
Doç. Dr. Çiğdem Soykan: (TPD) İntihar, Kriz ve Krize Müdahale,
Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD): Cinsellik ve Cinsel İşlev Bozuklukları,
Prof. Dr. Arşaluys Kayır: Vajinismus; Nedenler, Ayırıcı Tanı ve Tedavisi,...[Devamı...]

Soner EROL Tavsiye Yazıları Soner EROL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 R.k (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.216.ZCC

25-07-2019
 TavsiyeNo: 110744
Soner hocamın yanında staj yapma imkanından bulundum.Soner hocamın mesleğini gerçekten severek ve layıkıyla yaptığına tanık oldum.Staj yaptığım süre boyunca iyi ki bu bölümü seçmişim dedim.Staj boyunca onun mesleki donanımdan yararlanabildim ve bu süreçte de bana çok şey kattı.Gelen danışanlarla olan iletişimden birçok şey öğrendim.Soner hocamın zekasına,mütevazılığına,samimiyetine,mesleki bilgisine hayran kaldım.Hocamın süreç boyunca mesleki bilgilerinden ve nezaketinden dolayı çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Gizem İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.55.43.ZYB

09-07-2019
 TavsiyeNo: 110502
21 yasinda bir ogrenciyim. Soner hocami annem internetten arastirmalar sonucu buldu. Anksiyete problemlerim sebebiyle kendisiyle seanslara basladik. Kendisi kisa zamanda hayatimda dusuncelerine cok deger verdigim sozunu dinledigim bir insan haline geldi. Soner hocam sayesinde asla gecmeyecegini dusundugum problemlerimi bugun geride birakmis bir sekilde bu satirlari yaziyorum. Buna hala ben bile inanamiyorum. Bana cok fazla yardimi oldu ve kendimi iyi de hissetsem ara sira sohbet etmeye gitmeyi dusundugum hayatimda olanlari anlatmayi cok sevdigim biri haline geldi. Kendisine cok tesekkur ediyor ve bundan sonraki gorusmelerimizin anksiyeteden degil de ozlemden olmasini temenni ediyorum.
     Beğenin    

 elif (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.252.99.ZBD

11-08-2017
 TavsiyeNo: 98426
Soner hocamı tanıyalı yaklaşık 1 sene olmuştur.Onun yanında staj yapma olanağı bulmuş donanımlı bilgilerinden,muhteşem tecrübelerinden olağanüstü şekilde faydalanma şansını yakalamışımdır.Ve bu yüzden de çok şanslı olduğumu da söylemeden geçemicem:)Benim bir psikolog adayı olmamla birlikte,bana bir kez daha ,iyi ki psikoloji bölümünü seçmişim dedirten ve bölümüme daha da bağlanmamı sağlayıp, insanlara karşı yargısız olmasıyla birlikte birkaç şahit olduğum kritik konulardaki müdahalelerinde dahi kendisine hayran bıraktığı için, beni gelecekti mesleğime daha da hazır hale getirdiği için kendisine sonsuz minnettarım ve teşekkürlerimi sunarım.Gelen danışanlarına karşı olan tutumu,sabrı,samimiyeti danışanları tatmin edip terapiden güzel ayrılmalarını sağlaması da gözle görülmeye değer olduğunu söylemeden geçemicem. İdolümsünüz hocam koca yürekli,muhteşem hocam iyi ki varsınız,iyi ki tanımışım sizi:)
     3 Beğeni    

 Damla (Danışan)
 IP: 195.174.64.ZZB

25-02-2017
 TavsiyeNo: 94848
Soner Bey'le tanışalı 4-5 ay oluyor. Psikoloğa gitmek konusunda önyargıları olan bir kişi olarak öfke kontrolü problemi ile gitmiştim; fakat Soner beyle hem önyargılarımı yendim hem de sorunlarımı doğru şekilde tanımlayabilmeyi öğrendim. Ona uygun olarak düşünce-davranış biçimimi geliştirmeyi öğrendim ve öğreniyorum da. En keyifli ve güzel olansa seanslardan sonra hep yeni bir şeyler keşfediyorum kendimde ve çevremde. Size tavsiyeden önce kendisine teşekkür ederim. :)
     9 Beğeni    

 Fatma T. (Danışan)
 IP: 178.233.202.YB

10-02-2017
 TavsiyeNo: 94480
Kısa bir süre önce annemi kaybetmiştim. Hayatımda gerçekten güzel sayılabilecek bir şey yoktu. Evde, okulda, arkadaş ortamımda mutlu değildim ve kafama taktığım çok sorun vardı. Her şey kendime dert ediniyordum. Bu durum benim için dayanılmaz bir hal alınca bir yardım almam gerektiğini fark ettim. Daha öncede psikolog ve psikiyatrdan yardım almıştım fakat kısa süreli çözümler alabiliyordum. İşte bu sırada Soner Bey'le tanıştım. Terapilerimiz önceki aldığım yardımlardan farklıydı.Bir insanın önüne hazır bir şekilde sorununu çözüp veremezsiniz bu o kişinin kısa sürede tekrar bocalamasına ve tekrar düşmesine neden olur. Daha kalıcı çözümler almak için o kişiye kendi yolunu nasıl bulacağını göstermeniz gerekebilir. İşte Soner Bey de bunu yaptı. Daha açık ifade etmek gerekirse önceki terapilerde önüme balık konulduysa Soner Bey bu balığı bana tutmayı öğretiyordu. Bu sayede hayata bakışım değişti, hayata bakışımın değişmesiyle de sorunlarım çözmeye başladım. Sadece terapi sürecindeki sorunlarımı değil aradan zaman geçmesine rağmen şuan da karşılaştığım sorunları da Soner Bey'in bana yardım etmesi sayesinde çözebiliyorum. Bu yüzden kendisine minnettarım...
     2 Beğeni    

 H.K.T (Danışan)
 IP: 37.154.35.F

31-12-2015
 TavsiyeNo: 84548
Çok zor bir dönemden geçerken daha önce Soner Beyin danışanı olmuş ve memnun kalmış bir arkdaşımın tavsiyesi üzerine Soner Beyden profesyonel yardım almaya başladım. Dah önce bir kaç psikolog deneyimim olmuştu fakt yeteri kadar fayda görmemiştim. Yoğun anksiyete yaşıyor bununla birlikte depresyonla mücadele ediyordum, çevremden uzaklaşmış, evden dışarı çıkmıyor hatta okula bile gidemiyordum. Ama Soner Beyle seanslara başladıktan sonra yavaş yavaş rahatsız olduğum ve hayatımı kötü etkileyen anksiyete ile mücadele etmeyi öğrendim. Artık daha güçlü ve daha sosyalim. Okula devam ediyorum ve geleceğe daha umutla bakıyorum. Eğer bu tür durumlar yaşıyorsanız ve bir çıkar yol bulamıyorsanız Soner Beyi şiddetle tavsiye ediyorum. Alanında çok iyi ve fazlasıyla bilgili bir psikolog, onunla yaptığım her çalışmada kendimi kesinlikle güvende hissettim. İyi ki yolumuz kesişmiş.
     1 Beğeni    

 AYLİN A (Danışan)
 IP: 92.45.253.CD

30-11-2015
 TavsiyeNo: 83720
Soner Beyle bir tanıdığım aracılığıyla tanıştım keşke daha önce tanışmış olsaydım diyorum.Kendisi insanların kafasındaki psikolog önyargısını kıran sıcak kanlı ilgili en önemlisi kişiye güven veren bir doktor.Kendinizi ona açmaya zorlamıyorsunuz,o sizi açılsanız da açılmasanız da anlıyor gerçekten anlıyor, mış gibi yapmıyor.Söylediği bir kaç cümleyle yüzünüze soğuk su çarpmış gibi hissediyorsunuz uyanıyorsunuz ayılıyorsunuz.Kafanızda karışıklık varsa tedirginseniz mutlaka ona gidin bir kere gittikten sonra o rahatlığı sizin de yaşayacağınıza eminim.Yakında kendisiyle meslektaş olacağız.Kendimi çok şanslı hissediyorum önümdeki ilk örnek oydu ve mesleğime inanmamı sağladı çünkü kendisi bu işi inanararak yapıyor ve ne yaptığını çok iyi biliyor.Psikologa gitmek istiyorsanız Soner Beye gitmenizi öneriyorum sizinle sohbet eder sizi anlar,sizi size anlatır.
     3 Beğeni    

 BERNA (Danışan)
 IP: 82.196.42.YWD

09-10-2015
 TavsiyeNo: 81998
Ben ileri derecede ansksiyete hastasıydım Soner ile serüvenimiz 2012 de başladı...çok çok çok iyi oldum onunla..daha sonra ara verdik ve 2015 te tekrar kesişti yollarımız daha şiddetli ataklar daha kötü ruh hali ele geçirdi beni tekrar... Şuan 8,5 aylık hamileyim sporu kısıtlı yapabiliyor ve ilaç kullanamıyordum. Yani beni düzeltebilecek hiçbir şey yoktu hayatımda ve TEK İLAÇ SONER'di... Dedim ki o beni kurtarabilir... Hayatımı çok kısa sürede değiştiren canım doktorum ve en iyi arkadaşım oldu... Şimdi de bebeğimin Soner dayısı olacak :) O en iyisi, en cana yakını, insanları en iyi anlayan ve mucizeler yaratanı...İyi ki varsın SONER EROL...
     3 Beğeni    

 Derya Etiler (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.142.179.LJ

03-10-2015
 TavsiyeNo: 81804
Herkese merhaba, Soner arkadaşım ve aynı zamanda da meslektaşım. Öncelikle kendisini bir kere de buradan tebrik etmek istedim. Çünkü, psikiyatrik tedaviler alanında dünyanın en prestijli eğitim kurumlarından birinden diplomasını alarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kendisini profesyonel yardım arayanlara önermemin tek sebebi bu değil elbette. Ayrıca, birlikte çalıştığımız süreçte kendisinden tedavi alan danışanların kazandıkları şaşırtıcı olumlu değişimlere bizzat tanık olanlardanım. Özetle, bilgi ve becerisine güvenilir, gerçek bir profesyonel arayanlara kesinlikle öneririm.
     2 Beğeni    

Nida TERKURAN Fotoğraf  Psk.Nida TERKURAN
Adana - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-09-2015
 TavsiyeNo: 81662
Merhaba, Herkesin “psikoterapi” yaptığını iddia ettiği bir dönemdeyiz ve maalesef bu en çok yardıma ihtiyacı olanlara zarar veriyor. Biraz da bu nedenle Soner Erol ile ilgili tavsiye yazma ihtiyacı duydum. İyi bir terapist olabilmek için bilgi ve beceri edinmiş olmak bir zorunluluk elbette. Soner zaten tanı ve tedavi uygulamaları açısından oldukça başarılı. Ancak, daha önemli olan ise, bu konuya olan yeteneğidir. Bence iyiler ve en iyiler arasındaki farkı en çok belirleyen de budur. Hem kendini mesleğine adaması hem de bu konuya özel bir yeteneğinin olması, onu ülkemizdeki en iyi terapistlerden biri yapıyor. Uluslararası standartlarda gerçek bir uzman terapist arayanlara gönül rahatlığıyla öneririm.
     4 Beğeni    

 McanSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.154.53.YW

09-09-2015
 TavsiyeNo: 81289
“sorunlar, o sorunları oluşturan düşünce düzeyinde çözülemez.” Einstein....sizlerinde var olan psikolojik sıkıntılarınızı kendiniz çözemiyorsanız sayın SONER EROL beyi ısrarla tavsiye ediyorum.İnanın SONER beyin sorunun tesbiti ve çözümü konusundaki tavsiyeleri bende çok ama çok yararlı oldu...Daha önce gittiğim adananın en ünlü psikologlarından bile daha iyi olduğunu düşünüyorum...Hiç çekinmeden psikolojik sorunlarınızı kökten çözmek konusunda yardım almak istiyorsanız hemen gidin...
     Beğenin    

 İrem (Danışan)
 IP: 185.43.229.BL

22-08-2015
 TavsiyeNo: 80846
Psikolog dediğin önyargısız ve güler yüzlü olandır :) İlk başta pek bana fayda olmaz kimler geldi kimler geçti desem de sonrasında sırf onun için bile iyileşirsiniz :) Anorexia Nevroza hastası olmakla birlikte Obsesif Bozukluklara sahip ve Anksiyeteydim. En önemlisi tabiki Anorexia. 34 kilo olup hayatta olabiliyorsunuz. Ama çok zor şartlarla. Eğer Anorexiaysanız, nerde olursanız olun hemeen gelin Adanaya bulun Soner Beyi, geçen her saniye alehinize !! :)
     Beğenin    

 N.K (Danışan)
 IP: 195.142.92.YF

12-08-2015
 TavsiyeNo: 80668
Merhaba öncelikle bu benim ilk psikolog deneyimim değil, bende anksiyete bozukluğu mevcuttu. Evden çıkmıyordum ve ne olduğunu bile bilmiyordum. Sürekli kendimi huzursuz ve güvensiz hissediyor her şeyi garip hissediyordum. Soner Bey'i internette araştırarak buldum. Ne yapacağımız konusunda bir fikrim yoktu. Benden sadece verdiği ödevleri yapmamı istedi ve stres anındaki alternatiflerimi öğretti. Şu an evden tek başıma çıkıp insan içine karışabiliyorum :) Eğer bu yazıyı okuyacak kadar ümitsizliğin varsa gözüm kapalı tavsiye ediyorum sana. Soner bey kadar samimi, dürüst, işini iyi yapan naif bi doktor tanımadım henüz :)
     4 Beğeni    

 F .toros (Danışan)
 IP: 82.222.185.YLF

10-08-2015
 TavsiyeNo: 80599
daha önce aynı işyeride çalıştık.kendisi bir mesai arkadaşım önerdi. bende okb(temizlik takıntısı ) mevcuttu ilaç tedavisi ve psikoterapi aldım ancak sıkıntılarım geçmedi. soner bey haftalık görüşmeler yaptık bu görüşmelerde gerçek bir dost,arkadaş canlısı olarak davrandı.takıntının nedenlerini,takıntının mantığa uymayan yönlerini ve nasıl baş edebileceğimi anlattı. konulara hakim ben en çok faydayı soner bey ile görüşmemizde gördüm ayrıca olayları değerlendirirken gerçekçi olabilir şeyler öneriyor. yaptığı öneriler hayatın gerçeklerine uygun.diğer meslektaşlarının bir çoğu bir şey olmaz kafana takma gibi telkinlerde bulunuyordu ve işe yaramıyordu.
     Beğenin    

 l.b. (Danışan)
 IP: 195.142.92.FF

06-07-2015
 TavsiyeNo: 80009
Eşimle ben birbirimizi severek evlendik. Fiziksel yakınlaşmalarımızdan çok zevk almama rağmen birlikte olmaya korkuyordum. Belki evlenmediğimiz içindir diyerek üzerinde durmadık ancak, evlendikten sonra da korkularım çok fazla arttı. Bir çok çift gibi kadın doğumcuyla ve üroloji uzmanıyla görüştük, psikiyatriste gittik. Anestetik krem verenler oldu, denedik fakat işe yaramadı. Sonra çok bilinen bir cinsel terapiste gittik ve bize sorunun vajinismus olduğunu söyledi.Tedaviye başladık. Çeşitli ödevler verdi.O ödevlerin bir kısmını uygulayamadım bile ve 7 seans sonra tedaviyi bıraktık. Bir tanıdık,Soner Bey’den bahsetti ve gitmemiz konusunda epey ısrar etti. Biz biraz umutsuzluktan biraz da erkek olmasından çekindik ama yine de şansımızı denemek istedik. Tavırları çok rahat ve kendinden emin,soruları ve anlattıkları çok netti. Bir seans daha gitmeye karar verdik. Sonraki seanslara da devam ettim ve toplamda 5 seans sürdü tedavim. Şimdi harika bir cinsel yaşamımız var eşimle Soner Bey’in sayesinde. İlk seansta bize demişti ki: cinsel sorunları olan insanların bir avantajı var, terapistle çalışarak sadece cinsel sorunlarını çözmüyorlar aynı zamanda iyi seks yapmayı da öğreniyorlar. Gerçekten de çok haklıymış. Bir sorununuz varsa ve onu çözmek istiyorsanız mutlaka Soner Erol diyorum. Daha önceleri başka uzmanlardan yardım almış olsanız ve halledememiş olsanız bile inanın sıra dışı bir uzman kendisi.
     5 Beğeni    

 Serap Bilgen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.213.81.ZCZ

30-06-2015
 TavsiyeNo: 79861
Soner'le ben 11 yıllık arkadaş ve aynı zamanda da meslektaşız. Ayrıca Bilişsel Davranışçı Terapi ve Cinsel Terapi eğitimlerini de bir dönem birlikte almıştık. Buraya kendisiyle ilgili düşüncelerimi yazdığımda belki objektif olmadığım düşünülebilir. Bu yüzden neden Soner Erol’u tavsiye ettiğimi objektif ve somut verilerle yazmaya çalışacağım. Öncelikle tanı ve tedaviler konusunda yeni gelişmeleri takip etmek için sürekli olarak eğitimler, kongreler vb. yollarla kendini geliştirmeye devam ediyor. Böylece kendisinden yardım alan bir hastası ya da danışanı en yeni ve modern gelişmelerden yararlanmış oluyor. Ayrıca kişi terapi süreci göz önüne alındığında olumlu sonuçlar alıyor. Bu yazdıklarım benim bildiğim ve tanık olduğum bilgilerdir. Çok ciddi yasal boşlukların bulunduğu ülkemizde psikiyatrik sorun yaşayanların çoğunlukla hak ettikleri kalitede tedavi hizmeti alamadıklarını ve daha da kötüsü belli açılardan istismar edildiklerini düşünüyorum. Dolayısıyla alanına hakim, bilgi, beceri ve yeteneğine güvenilir bir uzman arayanlara Soner Erol'u tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 FN (Danışan)
 IP: 176.219.132.CF

16-06-2015
 TavsiyeNo: 79534
Soner Erol, Hayatimdaki etkisi kelimeler ile tarif edilemeyecek kadar muhtesem. Depersonalizasyon yasadigim ve kaygi nobetimden delirecegimi dusundugum bir anda hayatima girdi. Cehennemimde bana cenneti yasatan, hayatimda mutlulugu yeniden yaratabilmemi saglayan kisi. Ilaclarin disinda kesinlikle iyi olamayacagim on yargisi ile yanina gittim, tamamen aile baskisiyla. Ikinci seanstan sonra iyilesmem yavas yavas baslamisti. Su an tam 6 ay oldu, tamamen iyilestim diyemiyorum, cunku Soner abi ile gorusmelerimizi iyi oldugum dusuncesi ile aniden 3 ay sonra kestim. Simdi yeniden terapilere basladim. Siz danisanlara tavsiyemdir, lutfen iyi oldum diyerek gitmeyi aniden kesmeyin. Farmakoterapi ile gelen iyilesme buyuk bir problemde sizi deviriyor. Terapileri icsellestirmem gerekiyormus ve bu da 10-12 seanslik bir surec. Mutlu olabilmek ve hayayi eskisi kadar sevebilmek icin sabirsizlaniyordum. Terapiler bana iyilestigimi hissettirmeye baslar baslamaz gorusmeye gitmeyi biraktim Soner abim muhtesem bir psikolog ve Adana da iyi ki var. Herkes terapi yapiyor, fakat kendisi ile yapilan seanslarda bilincinizi ve davranislarinizi yonetmeyi ogreniyorsunuz. kendisi ile gorusmeye gitmenizi siddetle tavsiye ediyorum Saygilarimla
     1 Beğeni    

 Nihal (Danışan)
 IP: 92.45.42.YYY

16-06-2015
 TavsiyeNo: 79533
Soner bey ile tanışana kadar, terapinin sadece içini dökmek olduğunu düşünüyordum. Seanslardan sonra anladım ki, Soner hocamım yaptığı terapi mevcut düşüncelerimden çok farklıymış. Doğru düşünmeyi, korkular ile yüzleşmeyi, kaçınmamayı öğreniyorsunuz. Her seans sonunda aklınızda kalanlar sadece anını kurtaracak çözümler değil, hayatınızdaki bütün sorunları aynı yöntemle çözebileceğiniz çözümler. Kendisi danışanları ile mail yoluyla da iletişimi kesmiyor. Bazen yoğun sıkıntı yaşadığım günün akşamında kendisinin yönlendirmeleri en az bir anksiyolitik kadar hayat kurtarıcıydı. Panik bozuklukların ve depresyonun temelinde yanlış düşünmenin yattığı kanısındayım ve kendisi ile yaptığım görüşmelerde otomatik düşüncelerimi doğru analiz etmeyi öğrendim. Hayatımda çok kısa sürede, inanılmaz bir değişim yaşadım; çok teşekkür ediyorum
     1 Beğeni    

 Veysi (Danışan)
 IP: 178.241.158.ZBB

15-06-2015
 TavsiyeNo: 79523
Ben; Soner Erol'la tanışmadan önce,12 yıl önce Üniversite'de okurken farkettiğim Yaygın anksiyete bozukluğuyla hiç bir tedavi almadan tam 5 yıl boğuştum,çalışma hayatına başlamamın 3. Yılında ilk defa Ankara'da bir Piskiyatri ye gittim.Bana ilaç verdi ve tedavim başladı.5 yıl boyunca yaklaşık 15 tane psikiyatriyle görüştüm.kaygılarım bir yok oluyordu bir tekrar başlıyordu.artık sıkıldım ilaçlar beni okadar yorduki spor dahi yapamıyordum.1 yıl ilaç içmedim .tekrar bir psikiyatriye gittim. İlaç aldım. Okadar ilerlemişki, ilaç fayda etmiyordu. Sonra bi Arkadaşımın tavsiyesiyle Soner bey,e gittim ,bana sorular sordu cevapladım ve sohbet ettik beni dinledi ve anksiyetemin bunca yıl boyunca nedenini , şok edici bir hızda (2 seans sonra ) farketmemi sağladı.3-4 Seanstan sonra Bilişsel terapiyle kaygılarım yüzde oranın da azaldı .ilaç içmeyi bıraktım ve her kaygım başladığı an kendime,Soner beyin bana öğrettiği bir takım sorular soruyordum ve cevaplıyordum o kadar rahatlıyordum ki mutlu olmaya başladım .kaygılarım yok denecek kadar azaldı ..Soner bey sayesinde hem ilaç lardan kurtuldum hem korkularımdan .okadar sıcak kanlı bir psikolog ki herşeyi konuşabiliyordum bu sayede hiç bilmediğim, duymadığımapişman Olduğum Bilişsel terapi Yöntemi'yle samimi bir tavırla anksiyete hastalığıma çözüm bulmamı sağladı.2 Yıldır ilaç almadan mutlu bir şekilde yaşıyorum.soner beye teşekkürlerimi borç bilirim.Soner bey tanımanız gereken, hisleri çok güçlü bir psikologtur.Rahatlıkla tavsiye ediyorum..
     Beğenin    

 filiz (Danışan)
 IP: 212.252.166.YLJ

14-06-2015
 TavsiyeNo: 79503
Takıntılarım nedeniyle bir uzman araştırırken bir doktor ablamın tavsiyesiyle Soner Bey’e gittim. İlk seansta sorduğu sorular, detaycılığı, netliği ve kendine güveni çok hoşuma gitti. Ancak, beni en çok etkileyen ise söylediği tek bir cümleydi: “zihnimin geviş getirmesi”… işte bu cümle bende bir ışık yaktı ve o an tedavi olabileceğime inandım. Başta haftada iki seans olarak terapiye gittim. Her gittiğimde kafamda bir şeyler yerine oturmaya başladı. Bana verdiği uygulamaları yaptıkça kendi gücümü de görmeye başladım ve kendime güvenim geldi. Artık ayda iki kere görüşüyoruz. Takıntılarımdan kurtuldum tabii ki de, ama yaşam kalitemi artırmak için devam ediyorum. Daha ondan öğreneceğim çok şey var biliyorum. Bilgisine ve kişiliğine güvenebileceğiniz bir uzmana ihtiyaç duyduğunuzda Soner Bey’i bulun derim.
     1 Beğeni    

 t.t (Danışan)
 IP: 178.241.129.YWD

14-06-2015
 TavsiyeNo: 79501
Eğer hayattaysam, yaşıyorsam, bir şeyleri başarabiliyorsam kısacası tarifsiz bir güven ve iç huzurum varsa bunda en büyük pay Soner Bey’in. Uzun yıllarımı delirmekten, çıldırmaktan korkarak geçirdim. Hep kaçtım ve izole yaşadım. İlaçlar kullandım işime yaramadı, terapilere gittim sonuç alamadım. Ancak, çözüm aramaktan vazgeçmedim. Soner Bey’in adını duydum ve tanışmamızın üzerinden yaklaşık 4-5 ay geçti. Artık herhangi bir ilaç kullanmıyorum, daha önemlisi psikologlara, psikiyatristlere ihtiyaç duymuyorum. Çünkü, ondan öğrendiklerimle neyle nasıl baş edebileceğimi biliyorum! Bilmenizi istiyorum ki, sorununuzun düzelmiyor olması onun çözümsüz olduğu anlamına gelmez. Usta bir terapistle çalıştığınızda benim hissettiklerime benzer hissedeceğinize inanıyorum. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim ve sıradan bir uzman aramayanlara öneririm.
     Beğenin    

 B. (Danışan)
 IP: 85.104.149.YDL

07-06-2015
 TavsiyeNo: 79345
Merhaba, size yaşamımın 2 evresinden bahsetmek istiyorum. Soner beyden önce ve soner beyden sonra: 21 yaşıma kadar evden çıkamayan, akrabalar bile misafir olarak gelse odamdan çıkamadığım, afaganların bastığı, annem babam dışında kim olursa olsun büyük bir heyecan ve utanma yaşadığım yıllar geçirdim. Bu ve benzeri sebeplerden ötürü okul hayatımı sürdüremedim. Bir yanda hayallerim ve istediğim bir hayat vardı, diğer tarafta korkularım kaygılarım, umutsuzluklarım. Her yalnız insan gibi internette çok zaman geçirirdim. Sorunlarımla ilgili araştırırken bu sayfada soner beyle ilgili yazılanları okudum, profilini inceledim ve görüşmeye karar verdim. Ancak, cesaretimi toplayamadığımdan uzun bisüre randevu almayı erteledim. Sonra nasıl yaptım hala şaşkınım ama gittim ilk görüşmeye. Ellerim titriyor, kalbim göğsüme balyoz gibi vuruyor, sanki nefesim yetmiyordu. Konuşmaya başladıktan20-25 dakika sonra kendimi daha rahat hissetmeye başladım ve işte o ilk seansta anladım bu sorunu kendisiyle çözebileceğimi. Seanslarımız planlandı ve çalışmaya başladık. Şimdi ise: üniversite mezunu, mutlu olduğum bir işte çalışan, eve misafir davet eden, dışarıda sosyal organizasyonlar planlayan birisiyim. Çok değil bir kaç yıl önce bana bunların yarısını yapabileceğim söylense, “benimle alay ediliyor” derdim.kendisi istediği kadar kabul etmesin, ben ikinci yaşamımı ona borçluyum.Aile ve arkadaş çevremdençok sayıda insana önerdim soner beyi, içlerinden hiç biri de hayal kırıklığına uğramadı. Yani; yardıma ihtiyaç duyan ve uzman arayanlara aklımla da, gönül rahatlığıyla da öneririm.
     1 Beğeni    

 Ali CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.152.ZL

04-06-2015
 TavsiyeNo: 79272
Yaşadığım büyük problemler nedeniyle cinsel isteksizlik ereksiyon problemi ve bu sorunlarla doğru orantılı gelişen depresyon sıkıntılarıyla doktor doktor gezerken araştırmalarım sonucunda Soner Hocamı buldum. Bulmakla da kalmayıp sorunlarımın çözümlerini de buldum. Öncelıkle psikolog gitmek istemeyen insanlar için belirtmek istiyorum çok samimi sıcakkanlı sakin yaklaşımıyla terapılerın temelını sağlam attık daha sonra uyguladıgı teknıkler yöntemler ve ödevleriyle sonuca ulaşma yolunda henüz ilk seansta büyük aşama kaydettik kendısı deneyimi bilgi birikimi ve hıc bıtmeyen araştırmacı kımlıgıyle psikoloji biliminde konu olan her ne sorununuz varsa çözeceği garantisini ben bir danışanı olarak verebilirim kendisine de bu site üzerinden çok teşekkür etmek istiyorum :)
     Beğenin    

 G.K (Danışan)
 IP: 46.1.93.YYZ

01-06-2015
 TavsiyeNo: 79183
iyi günler herkese, depresyon teşhisi koyulunca bana tedavi ve uzman arayışına koyuldum ailemin de ısrarıyla.Araştırırken bir yakınımızdan Soner Bey’in adını duyduk ve ulaşıp randevu aldık.ilk görüşmemizde beni dikkatle dinleyip detaylı sorular sordu.Tedavinin nasıl ilerleyeceğini ve nedenlerini açıkladı.Benim de aklıma yattı ve çalışmaya başladık.Birkaç seans sonra bir şeyleri fark etmeye başladım ve umudum arttı. 4 aya yakın sürdü tedavim ve şimdi kendimi gayet mutlu ama en önemlisi de huzurlu hissediyorum.Karamsarlığım yok denecek kadar az.Terapinin faydası olmaz diyen arkadaşlarım da vardı o dönemlerde, iyi ki onları dinlememişim.Birçok şeyi artık daha gerçek değerlendirebiliyorum.Uzman arayanlara kesinlikle öneririm.
     Beğenin    

 darkblue (Danışan)
 IP: 95.9.100.ZB

25-05-2015
 TavsiyeNo: 78982
selam herkese, benim herhangi bir psikiyatrik bir sorunum yok,fakat psikolojiye aşırı ilgim var.Bunun sebebi de kendimi daha fazla geliştirmek ve daha güçlü olabilmek.Ben de kitaplardan okumaktansa bir psikologla çalışmaya başlamak istedim.Araştırınca da farklı çevrelerden hep Soner Bey'in adını duydum.Ulaştım ve randevu aldım.Gerçekten verimli zaman geçirdim kendisiyle.Onunla ilgili tek bir özellik söyleyin deseniz: ''soruları'' derdim sanırım.Çünkü sorduğu bir soru bazen çok basit bir gerçeği farketmemi sağladı.Bazense beni zihnimin dehlizlerinden geçirip derinliklerine indirdi.Burada yazmak istemediğim çok şey var daha , ancak psikolojik bir sorunu olanlar ya da kendini tanımak yada geliştirmek isteyenler için ideal kişi Soner Bey'dir.Bizlere en iyi yardım edebilecek kişi,bu bilime kendini adayan kişidir bence...
     Beğenin    

 sefa (Danışan)
 IP: 37.154.51.ZZL

24-05-2015
 TavsiyeNo: 78964
Bende yoğun sinav kaygisi yasayanlardan biriydim.hatta kustugum altima kacirdiğim zamanlar oldu.hem girdiğim sinavlarda başarısız oluyordum ama daha önemlisi sinifa girmekten korkar olmustum.rehberlik hocamda annemin bir doktor arkadasida soner beyi onerince ailem ısrar etti gitmem icin gonulsuz gittim çünkü daha oncesinde ilaçlar kullandim terapilere gittim hatta bilissel davranisci psikoterapi bile almistim baskasindan ilk seansta anladim ki gercek bir uzman daha enbasindan belli ediyor kendini cok degil 9 seans yaptik ve şimdi kendimi hayal bile edemiyecegim bir yeryerdeyim.Bilgiyi ve cozumu arayanlarin zaman kaybetmelerine hic gerek yok soner beye gidin ve sıkıntınız her neyse birlikte çözün.
     Beğenin    

 S. S. (Danışan)
 IP: 78.164.21.YJD

23-05-2015
 TavsiyeNo: 78957
Öğrenciyim, yazılı ve lys derken çok büyük stres yaşıyor, bildiklerimi bile unutuyordum, Babam bu durumdan kurtulmam için çareler ararken, kendisini önermişler, benim gibi bunalımda olup ders başarısı düşen, daha önce tanışmadığım 7 arkadaşla 8hafta birlikte yardım aldık, benim için çok çok iyi oldu, aynı sorunları yaşayan arkadaşlarla birlikte olmak içimdekileri paylaşmamda çok daha rahatlamamı sağladı. Artık şunu biliyorum, ben başarılıyım, arada tökezlersem neler yapacağımı çok iyi biliyorum, korkmuyorum. Şunu da ekleyeyim, ailemin sınavlar konusundaki yanlış tutumlarını anlamalarını da soner bey sayesinde ben sağlıyorum:) bu tür sorunlar yaşayıp çareler arayan arkadaşlar mutlaka gecikmeden yardım alsınlar, babama ve soner beye minnettarım.
     Beğenin    

 YKAYA (Danışan)
 IP: 85.101.216.WY

22-05-2015
 TavsiyeNo: 78927
Merhaba, panik bozukluğun nasıl bir şey olduğunu yaşamayan birisinin anlayabilmesi çok zor. Sıradan bir durum çok ürkütücü gelir,ateş basar,kalbiniz yerinden çıkacak gibi atar.. bu ve daha başka birçok sıkıntıyı en az 11 yıl yaşadım. Kullanmadığım ilaç kalmadı dersem yalan olmaz.Yaşamımda öyle fırsatları kaçırdım ki panik atakları yüzünden .. Sonra bir kitapta bilişsel davraşçı terapinin çok etkili olduğunu okudum ve Soner Bey’i buldum.Birlikte 7 seans tamamladık ve 2 yıldır ne atak geçiriyorum ne de eskiden olan korkularım var.Asıl önemli olan o sorunun kendisi değil, o sorunu çözebilecek terapisti bulabilmek ve emin olun Adana’da yaşayanlar bu konuda çok şanslı.Çünkü Soner Erol var.
     Beğenin    

 Dr.Şengül KOCAMER ŞAHİN
Gaziantep - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-05-2015
 TavsiyeNo: 78922
Terapi icin gittiginizde yari yolda birakmayacağindan emin olabilirsiniz. Terapi eğitimlerini tamamlamis halen de kendini gelistirmeye devam eden guncel bir insan. Kisilik olarakda mukemmel. Konuskan, dinlemeyi iyi bilen biri Tek seans icin de bile hasta faydalanip cikabilir. Hastanede beraber takip ettigimiz hastalarimizda mevcuttur. Kendisine sonsuz guveniyorum. Hastalarida ayni sekilde guvenir. Acil durumlarda ulasip telefonla da yardim alabilirsiniz
     Beğenin    

 mb (Danışan)
 IP: 85.105.35.ZJZ

21-05-2015
 TavsiyeNo: 78895
Merhaba, takıntılarım ve sınavlarda yaşadığım aşırı kaygı nedeniyle yardım almak istediğimi babama söylediğimde hiç düşünmeden tereddüt etmeden Soner beyi önerdi bana. Doktor olması ve uzmanları yakından tanıması nedeniyle kendisine güvenirim. Ancak yine de sebebini sorduğumda, teorik bilgisini uygulamada ustalıkla kullandığını, sürekli güncel bilimsel gelişmeleri takip ettiğini ve neredeyse ilerleme sağlamayan hastasının olmadığını söyledi. Böylece ben de soner beyle tanışmış oldum. Yaklaşık 3.5 ay belirli periyodlarla seanslar yaptık. Sadece sorunlarımla ilgili şeyler değil, yaşamım boyu kullanabileceğim kazançlar elde ettim. Önerdiğim arkadaşlarım da benimle benzer gelişmersağladılar. Sıkıntılarınız varsa, bunları çözmek istiyorsanız ve gerçekten işine tam hakim bir uzman arıyorsanız kesinlikle soner erol diyorum.
     Beğenin    

 fatih (Danışan)
 IP: 46.196.249.ZBW

21-05-2015
 TavsiyeNo: 78894
Soner Bey ile tanışmam hayatımın kendimce en stresli ve yoğun çalışma temposunda olmuştu.Dersane rehberlik hocam tarafından yönlendirildim.Ülkemizde her yıl yaklaşık 2 milyon kişinin az veya çok doğru ya da yanlış şekilde yaşadığı stresi ilk yılımda travmatik şekilde yaşamış bir kişi olarak Soner Bey ile çalışmalarımıza başladık.Sınav kaygısı ile başlayan çalışmalarımız beni sınava kadar olan bölümde ve sınavda başarıyla taşıdı.Sonuç olarak istediğim bölüme ilk tercihte mf de 7 bininci olarak girdim.Soner Beyi tanımlamam gerekirse mücadeleci,planlı , gelişmeye açık ve iyi bir analizcidir.Profesyonelliği ve samimiyetiyle benim belli süreçleri başarı ile atlatmamda yardımcı olduğu için minnettarım.Bugunkü hayata karşı tutumumu,mücadele yeteneğimi ve sınav kaygısını atlatmamı ona borçluyum.Soner Bey ve tanışmama vesile olan Nilay öğretmenime teşekkürlerimi borç bilirim.
     Beğenin    

 Uzm. Psk. Derya Özözen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.142.179.YFY

20-05-2015
 TavsiyeNo: 78872
Soner'le 14 yıldır aynı hastanede görev yapmaktayım. 20 yılı aşkın mesleki deneyimim var ve bütün kalbimle söyleyebilirim ki, klinik bilgi birikimi ve en zor vakalarda bile aldığı sonuçlar beklenmedik düzeyde şaşırtıcı. Ben çocuklarla çalışan bir psikoloğum, yardım talep eden yetişkinleri birebir aynı eğitimleri alan bir psikoloğa yönlendirmek zorunda kalabiliyorum bazen, fakat birkaç seanstan sonra devam etmek istemiyorlar. Ancak Soner’e yönlendirdiklerim tedavilerini başarıyla tamamlayıp psikolojik sağlıklarına kavuşuyorlar. Yani bir meslektaşı olarak psikiyatrik sorunu olanlara, doğru seçimi yapabilmeleri açısından önerebileceğim tek isimdir Soner Erol. Not: Duygularımı değil,tanık olduklarımı yazmak istedim. Herkese esenlikler dilerim.
     3 Beğeni    

 selinn (Danışan)
 IP: 78.169.139.ZCY

19-05-2015
 TavsiyeNo: 78820
Soner beyin hayatımda çok önemli bir yeri var.Depresyonla ilk tanıştığım yaşam enerjimin tükendiği ve bir daha asla iyileşemeyeceğimi düşündüğüm mutsuzluğun dibine vurduğum bir zamanda tanıştım onunla.Hayatımda dönüm noktası oldu.Akademik anlamda şu an bulunduğum konumu öz güvenimi olaylara bakış açımı düşündükçe ona borçlu olduğumu görüyorum ve minnettar hissediyorum.Samimi ve sıcak yaklaşımı ile her terapide bana güzel şeyler katan kişi mesleğini çok başarılı bir şekilde yaptığını düşünüyorum.Diğer terapistlerden farklı yaklaşımıyla samimimyeti ve profesyonelliğiyle bana çok şey katan insan..Sonsuz teşekkürler
     Beğenin    

 çağla çağla (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.140.239.Z

18-05-2015
 TavsiyeNo: 78809
merhaba herkese; Bence gerçek bir psikolog öğrendiklerini hayata uygulamayı başarabilendir. Gerçek psikolog teorik bilgilerin dışına çıkabilip kendini geliştiren, her engeli aşma azmini kendinde gören ve diğer insanlara kişiliği ve hayatıyla örnek olmayı başarabilendir. ben soner hocamın yanında çok kısa bir süre staj yaptım. Bu kısa süreye rağmen iyiki tanıdım dediğim insanlardan oldu. bu kısa süreye rağmen bana çok şey öğretti. dürüst ve samimi kişiliği ile bana çok fazla değer kattı. bilgisi, samimiyeti ve tecrübesiyle yaklaştığı hastalarının tamamına yakınını psikolojik sağlığını kavuştumayı başarmış bir psikolog olarak bence insanların ondan öğrenecek çok fazla şeyleri var.
     2 Beğeni    

 isaribaz (Danışan)
 IP: 78.165.206.ZL

18-05-2015
 TavsiyeNo: 78794
Soner Beyle tanışmadan önce psikolojik açıdan oldukça zarar görmüş bir durumdaydım ve fazlasıyla dipteydim ancak soner beyle yaptığım görüşmelerim sırasında ve ilerleyen süreçte kendimdeki olumlu değişimlerin farkına varmaya başlamıştım ki ben daha önce çok fazla psikolojik destek aldım ve almaya devam ediyorum( şehir değişikliğinden dolayı artık soner beyle görüşme yapamıyorum) ancak hala ve hala soner beyin yerini,onunla kurabildiğim iletişimi kimsede bulamıyorum. Hayatıma yön vermemde,KENDİMİ BULMAM DA,kendimi sevmem de ve hayatı sevmemde bana desteği çok çok büyük. Hayatın aslında gerçekten yaşamaya değer olduğunu gösteren kişi Soner Bey..Eğer gerçekten kendinizi kaybettiğinizi,bir şeylerin artık sizi çok yorduğunu ve hayattan bıktığınızı düşünüyorsanız gitmeniz gereken ve gerçekten güvenebileceğiniz tek kişi Soner Bey ve ona çok şey borçluyum. Benim için yaptığı onca şey için kendisine çok çok teşekkür ediyorum..
     Beğenin    

 çağ (Danışan)
 IP: 78.164.21.L

18-05-2015
 TavsiyeNo: 78793
Merhabalar ben Soner Beyi arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım.Kişilik olarak içe dönük bir yapım olduğu için psikologa gitme konusunda çok kararsızdım.Soner Beyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine birde İnternet ortamında araştırdım ve bu sitede okuduklarımın da olumlu etkisiyle gitmeye karar verdim.Hayatımı kaybetme korkusu üzerine odaklı bir şekilde yaşıyor ve sağlıklı düşünemiyordum. Olumsuz düşüncelerim ve korkularım yüzünden normal hayat akışına adapte olamıyordum.Soner Bey sayesinde hayatta düşüncelerimiz ile gerçeklerin aynı olmayabileceğini,hayatta müdahale edebileceğimiz şeylerle edemeyeceğimiz şeylerin ayrımına varmak gerektiğini ve kendim için yaşamayı öğrendim. Benim gibi içe dönük çekimser bir kişiliğin iç dünyasını rahat bir şekilde paylaşması onun güler yüzü ve güven verici kişiliği sayesindedir. Bilgi birikiminin yüksek bir psikolog olduğunu söylüyor ve tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Gaye (Danışan)
 IP: 78.187.28.YC

17-05-2015
 TavsiyeNo: 78777
Merhaba ben Soner beyden bire bir yardım almış bir kişi olarak kendisini tavsiye ediyorum. Yaptığımız seanslarda Soner beyin uyguladığı yöntemler ve gösterdiği ilgi sayesinde kısa zamanda sorunlarım çözüldü. Kendisi bana göre işinde profesyonel bir uzman hastasıyla kurduğu iletişim çok iyi ve yapıcı özellikte. Ben Soner beyin tedavisinden memnun kaldım. Sorun yaşayan yakınlarıma da onu tavsiye ediyorum. Bu yüzden ilgilenen kişilere de Soner beyi tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 E.Y.T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.246.219.YJL

15-05-2015
 TavsiyeNo: 78764
Öncelikle Merhabalar, Ben bizzat Soner beyden profesyonel destek almadım. Ancak, arkadaşım ve arkadaşımın aracılığıyla ise kardeşim kendisinden destek aldı. Arkadaşım depresyonda iken Soner beyle tanıştı kendisinden çok memnun kaldı. Ve bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine üniversite sınavına hazırlanan kardeşimi yönlendirdim... Soner bey sınav kaygısı anlamında kardeşimle 2-3 seans görüştüler epeyi bir yardımcı oldu... Gerçekten tavsiye edebileceğim kişilerden
     2 Beğeni    

 S.A (Danışan)
 IP: 176.41.117.WL

14-05-2015
 TavsiyeNo: 78738
Herkese merhaba, 4 yıllık panik bozukluk hastasıydım. Çeşitli uzmanlardan ilaç tedavisi almış biri olarak ilaçlardan fazlaca yarar sağlayamayınca netten psikoterapi ile ilgili araştırmaya koyuldum ve kognitif terapinin bana yardım edeceğini düşünerek Adana’da bu terapiyi uygulayan terapist aramaya başladım. Soner Bey’den önce bilişsel davranışçı terapi yapan biriyle terapilere başladım. Ancak 4-5 seans çalışmamıza rağmen bir ilerleme sağlayamadık.Bu terapinin bende işe yaramayacağı ve beni son derece kısıtlayan panik nöbetlerimden kurtulamayacağımdan neredeyse emindim. Bu sayfada Soner Erol için yazılanları okuduktan sonra bir kere daha şansımı denemeye karar verdim. 3. Seanstan itibaren panik ataklarımın sıklığında inanamayacağım bir düşüş yaşadım ve 9 seansın sonunda yaşamımdaki aksamalarımdan ve kısıtlanmalarımdan kurtulmuş olmanın mutluluğuyla yazıyorum. Söylemek istediğim şey şu: aynı eğitimleri almış olsalar da iş uygulamaya geldiğinde uzmanlar arasında inanılmaz farklar çıkıyor ortaya. Anladım ki yola çıkılacak rehberi çok iyi seçmek gerekiyor. Bilinmelidir ki Soner Bey sizin için en uygun terapisttir dersem inanın abartmış olmam. Kendisine bir kez daha teşekkürler…
     Beğenin    

 S.K (Danışan)
 IP: 79.123.158.YB

14-05-2015
 TavsiyeNo: 78726
Soner Beyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Uzun süredir günlük yaşamdaki her durumda aşırı endişe duyma, karamsarlığa kapılma, yerli yersiz korkular hissetme gibi duygular yaşıyordum ve tabiki bu yaşantımı olumsuz yönde etkiliyordu. Babamın vefatından sonra sürekli geceleri annemi izliyor, nefes alıp almadığına bakıyor, onun da öldüğü hayallerini kuruyordum elimde olmadan. Soner beyin ben de yarattığı en büyük farkındalık şu oldu ki bunu daha önce hiç düşünmemiştim. Aslında annene kalkıp bakma sebebin, o an hissettiğin korkuyu tatmin etmek için.Baktığın anda duyguyu tatmin ediyorsun ve rahatlıyorsun demişti. Duyguyu tatmin etmedikçe açlık azalır dedi, ki öyle de oldu. Bunun gibi birsürü örnek var Soner beyin hayatıma kattığı.Hissettiğim kaygıların gerçek olabilmesi için kanıtlar arıyorum şimdi kendime. O çok iyi bir terapist, herşeyden önce çok iyi bir insan. Sizi gerçeklerden uzaklaştırıp, tamamen pembe bir dünya kurmuyor size. Bunlarla nasıl mücadele edebileceğinizi öğretiyor.Onunla tanıştıktan sonra kaygılandığınız bir durumda, bunun sonucunda en kötü ne olabilir, ne yaşayabilirim diye soruyorsunuz kendinize :) Yani daha cesur adımlar atıyorsunuz. Dilerim hiç ihtiyacınız olmaz ancak olursa, gözüm kapalı önerebileceğim tek isimdir Soner Erol.
     1 Beğeni    

 A.Y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.99.143.YCJ

08-05-2015
 TavsiyeNo: 78567
Soner Beyle ortak çalışma ortamımızdan tanışıyorum. Uzun yıllar süren çalışama sürecinden sonra duruş ve kişiliğiyle iyi bir dosluğumuz oluştu. Soner Beye karşı olan güvenim zamanla güçlenmesinin en önemli tarafı güvenilir ve dürüst olmasıydı. Çalışma ortamımızın ortak olması nedenıyle hastalarıyla olan iletişimin de yakalamış olduğu başarıyı görmek ve hastalarının terapi sonunda tedavileri olumlu yönde tamamlayıp ayrılması ise tahmin ediyorum ki almış oldu bir çok psikolojik eğitim ve psikolojiye olan bağlılığının olumlu sonuçlarıydı. Psikoloji eğitimi almak ile malesef ki psikolog olunmuyor. Psikolog olmak için aynı zamanda eğitime, bilime ihtiyaç olduğu kadar bu işi gönülden de sevmeli insan. Yaptıgımız sohbetlerde bu işi ne kadar sevdiğini ne kadar önemsediğini görmek hiçte zor olmuyor. Başarılı olan arkadaşıma, başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

 aaaaaaaaaaaa (Danışan)
 IP: 212.252.57.ZBJ

27-04-2015
 TavsiyeNo: 78339
Ben bir profesyonel sporcuyum. Kariyerimde ilerledikçe sıkıntılarım artmaya başlamıştı. Antrenmanlardaki performansımla müsabakalardaki performansım arasında uçurumlar vardı. Sanki gizli bir güç beni engelliyordu. Psikiyatrist bir arkadaşımın önerisiyle Soner Bey’le tanıştık. Sorduğu soruların beni çok iyi anlamak için olduğunu hissettim ve bu hoşuma gitti. Açıkçası ilk birkaç seans sıkıcıydı, yine de zorladım kendimi ve devam ettim. Sıkıntılarımın gerçek nedenlerini fark ettikçe ve çözüm yollarını öğrendikçe ciddi müsabakalardaki verimim arttı, şimdi işler yolunda. Başka bir uzmandan yardım alan arkadaşımla görüşünce de Soner Bey’le çalışmakla ne kadar iyi bir seçim yaptığımı bir kere daha anlamış oldum. Gerçekten teşekkür ederim Size.
     Beğenin    

 P.N. (Danışan)
 IP: 46.1.93.ZY

19-04-2015
 TavsiyeNo: 78161
İkinci yaşamı borçlu olduğum insan ! Ben anoreksiya hastasıydım, öyle ki yatağımdan tuvalete gidince bile yorulacak kadar tüketmiştim kendimi, banyomu kendim yapamayacak kadar… Soner Bey’le tanışana kadar maddi olanaklarımızın da rahatlığıyla Adana, İstanbul ve Ankara’da kim önerildiyse gittik ancak pek bir ilerleme sağlayamadım. Umutsuzluğum ve karamsarlığım hat safhadaydı. Sınav kaygısı nedeniyle yardım alan bir arkadaşımın ısrarıyla tanıştım Soner Erol’la. Rahat kendinden emin fakat biraz da soğuk olduğu izlenimine kapıldım. Nasıl bir çalışma yapacağımızı çok anlaşılır biçimde bana açıklayınca başladık çalışmaya. İlk seansa gittiğimde 34 kiloydum, 8 aydır adet görmüyordum, saçlarım ve dişlerim dökülmeye başlamıştı. Yaklaşık 15 ay düzenli sürdü terapim, 3. ayda adet olmaya yeniden başladım. Asla düzelmeyeceğine inandığımdan intihar etmeyi çok düşünmüştüm. İyi ki hayattayım diyorum artık. Şu an üniversitede öğrenciyim. Terapide öğrendiklerimin yardımıyla hayatımda her şey yolunda. Sorunu olanlara tek söyleyebileceğim şu: En önemlisi gerçek bir uzmandan yardım almak. Yaşama yeniden beni döndürdüğü için kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Minnet, sevgi ve saygıyla…
     1 Beğeni    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 78.164.0.YFJ

22-02-2015
 TavsiyeNo: 76357
Soner Bey'i internet ortaminda tesadufen tanidim.Yine bu sitede okuduklarim,daha onceki danisanlarinin yazdiklari,benim icin iyi bir referans olmustu.Ne kadar hakli olduklarini simdi daha iyi anliyorum. Benim,sosyal iliskilerimde,kisilik ozelliklerimden kaynakli yasadigim bazi problemlerim vardi.Bilissel Terapi yontemiyle,bunu ve nedenlerini farketmemi saglayarak nasil cozumleyecegim konusunda bana yol gosterdi.Daha acikcasi beni,bugune kadar dogru bildigim ama aslinda yanlis olan o yoldan alip,gercekte dogru olana yoneltti diyebilirim.Anlattiklarini yasamimda uygulamaya calisiyorum.Ve yaptikcada kendimi daha iyi hissediyorum.Degisimimi etrafimdakilerinde farkediyor olmasi beni ayrica cok mutlu ediyor. Guleryuzlulugu,samimiyeti ve ictenligiyle,tum terapiler boyunca kendimi hep rahat ve guvende hissettim.Soner Bey'e hayatima kattiklarindan dolayi tesekkur ediyor ve ihtiyac duyan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Özlem (Danışan)
 IP: 176.90.67.DZ

29-01-2015
 TavsiyeNo: 75594
Çok büyük bir kaygı ve korkular içerisindeydim.Bu benim hayat kalitemi tamamen etkilemişti.Yaşamdan kopmuş ve hiçbir şeye konsantre olamazken bir tavsiye üzerine önce kızımı götürme vasıtasıyla Soner Erolla tanıştım ve terapiye başlamaya karar verdim.Daha önceleri yoğun ilaçlarla biraz da olsa sıkıntılarım gidiyordu ama mutlu değildim.Soner Bey terapilerimizde bana pek çok şeyin farkındalığını kazandırdı.Onun sayesinde kendime soru sormayı öğrendim ve bu terapileri günlük hayatıma geçirdiğimde gerçekten çok daha iyi olduğumun farkına vardım.Şimdiye kadar gittiğim en iyi psikolog.Hayatıma birçok şey kattı ona minnettarım.
     Beğenin    

 Ecem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.90.67.DZ

29-01-2015
 TavsiyeNo: 75591
Hayatım boyunca çok fazla psikologla tanışma ve seans yapma fırsatı buldum.Artık bu mesleği yapan insanlara inancım azalmışken Soner Erolla tanışma ve terapi yapma fırsatım oldu yardım alma konusunda bu kadar ümidimi yitirmişken Soner Erol düşüncelerimi çok değiştirdi.Sadece bu sitede değil günlük hayatımda soran herkese emin olarak tavsiye edebileceğim gerçekten yardım edebilecek tek psikolog.Ben ve ailem kolay kolay artık bir şeylerin değişmeyeceğini düşünürken hayatımda ve davranışlarımda gözle görülür değişiklikler oldu.Benim değiştiğimi gören arkadaşlarım ve annem Soner Erol a gittiler.Olurda bir gün Adanadan gidersem ve psikolojik desteğe ihtiyacım olursa hiç düşünmeden yanına gidip terapi yapmasını isterim.Kendisine gerçekten minnettarım
     1 Beğeni    

 T. (Danışan)
 IP: 88.246.188.YCW

25-10-2014
 TavsiyeNo: 72737
Öncelikle Merhabalar, Kendimi iyi hissetmediğim bir dönemde tavsiye üzerine Soner beyle tanıştım. Verimli seanslar neticesinde kısa sürede sonuç aldım. Dünya görüşü, bakış açısı ve duruşu ile olaylara yüklediğimiz anlamların boyutu hemen değişiyor. Bu nedenle gerçekten Psikolog arayan arkadaşlara tavsiye ederim. Her Kıyafet herkesin üzerinde aynı şekilde durmaz. Soner beye Psikolog gömleği iyi yakışmış. Nihayetinde sihirli değneyi olmayan bir insandan almanız gerekenin fazlasını alıyorsunuz.
     3 Beğeni    

 K.K (Danışan)
 IP: 212.252.57.ZZZ

07-10-2014
 TavsiyeNo: 72233
Ben tip fakultesi ogrencisiyim ve uzun zamandir dusunsel takintilarimdan(okb) rahatsizlik duyuyordum.1 sene once ise artik hayatimi iyice etkilemeye basladi takintilarim beni surekli strese sokmaya ve ders calisamama seviyesine getirmeye basladi.Bir kac doktora gittim ve hemen ilgilenmeden ilac yazdilar ilac kullanmaya basladim bu ilaclar beni hayata dondurdu fakat sorunlarimi cozmemisti bende ilaclari birakabilmek ve sorunlarimi cozmek icin soner beye basvurdum ve ilk seanstan itibaren hemen fayda gormeye basladim bana sorunlarin ustune gitmeyi ogretti ve 1 2 ay gibi bir surede sorunlarim artik beni etkilememeye basladi ve ilacida tamamen biraktim.en onemliside abi kardes gibi ve cok samimi bir havada gecti seanslarimiz beni dinledi sorular sorarak sadece beni yonlendirerek sorunlari kendimin halletmesine yardimci oldu.Gercekten soner beye cok tesekkur ediyorum ve sorunlari olana da bosyere sorunlariyla bogusmasin mutlaka soner beye ugrasin diyorum.
     3 Beğeni    

 ezgi (Danışan)
 IP: 95.12.190.WW

16-09-2014
 TavsiyeNo: 71758
soner beyle yaklaşık 3 ay süren terapi sonrasında depresyon ve kaygı bozukluğu belirtilerim neredeyse tamamen ortadan kalktı. bunun kalıcı bir iyileşme olduğunun aynı zamanda alanda çalışan biri olduğumdan farkındayım. çünkü yine intihar düşünceleri, umutsuzluk, isteksizlik, kaygılar beni ziyaret ettiğinde -ki bu artık çok nadir oluyor- nasıl kontrol edebileceğimi biliyorum. terapi süresince benim önceleri çok faydalı olmayacağına inandığım bilişsel davranışçı yaklaşım hakimdi fakat benim için en faydalı olan şeydi çünkü öncesinde 2 yıl boyunca farklı uzmanlardan terapiler ve ilaç tedavileri almıştım.yine de semptomlar tekrar tekrar ortaya çıkıyordu. artık aklıma kaygı yaratan düşünceler geldiği anda onları yakalayabiliyor, kontrol edebiliyorum. hayatımızı berbat eden şey bence, geleceğin hep kötü olacağını ve ölene kadar aynı şekilde devam edeceğini düşünmek. aslında gerçeğin daha farklı olabileceğini düşünmeden, iyi ihtimalleri göz ardı etmek. şimdi, önceden hayalini kuramadığım kadar iyiyim. bana farkındalığın ve kötü duyguları kontrol edebilmenin ne olduğunu öğrettiği için soner beye çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 melek (Danışan)
 IP: 78.170.111.YB

16-09-2014
 TavsiyeNo: 71755
Depresyon ve kaygı belirtilerimin yaşamımı zaman zaman çok zorlaştırdığı dönemlerde belirli sürelerde ilaç tedavilerim oldu. Toparlandığımda ise doktor kontrolünde ilaçları uygun biçimde bırakıyordum. Ancak sorun, bir biçimde yatışan belirtilerimin geri gelmesiydi. Psikiyatristimin önerisiyle Soner Bey'le tanıştık ve terapiye başladık. Seanslar ilerledikçe iyi hissetme halim sürdü ve aynı zamanda da kullandığım ilaçları yine psikiyatristimin kontrolünde eskiye oranla daha erken bıraktım. Ancak asıl ilgilendiğim sonrasında, Soner Bey'den seanslarda öğrendiklerimin bu iyileşme halini sürdürüp sürdüremeyeceğiydi. Bir yılı aşkın süredir, kendimi gayet huzurlu ve verimli hissediyorum. Bu sonuç beni şaşırttı ama en çok da mutlu etti. Çünkü bu sıkıntılarımın yılda bir kaç kez geleceğini ve o dönemlerde de ilaç kullanmam gerektiğini sanıyordum ve bu durumu da kabullenmeye başlamıştım. Kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek istedim...
     1 Beğeni    

 Nermin (Danışan)
 IP: 78.164.42.ZJY

05-09-2014
 TavsiyeNo: 71476
7 yıldır panik atak , birkaç aydır da yaygın anksiyete bozukluğu hastasıyım. Adana da çok iyi olduğu söylenen bir psikiyatrın özel muayenesine gidip antidepresan tedavisine başlanarak eve gönderildim. Çok iyi araştıran belki psikoloji bölümü öğrencisinden bile fazla YAB ve panik bozukluk hakkında bikgi sahibiydim Bu rahatsızlıkta farmakolojik destek kadar terapinin de çok büyük katkısı olduğunu biliyordum; ancak bilişsel davranışçı terapiyi en iyi kim yapabilirdi? Bu soruma aradığım yanıt beni Soner Bey e gönderdi. Site Editörleri Tarafından Kapatıldı grubundaki ilaçları içmek zorunda kalmadan daha ilk seansta anksiyetem olsa bile nöbet şeklinde gelmesine izin vermeden onu kontrol etmeyi öğrendim. Soner bey size mucize göstermiyor. Alanında çok iyi bir terapist. Doğru zamanda doğru müdahaleyi yapmayı, düşüncenizi sağlıklı hale getirmeyi öğreniyorsunuz. Kendisini şiddetle tavsiye ederim. Günde çok ağır 3 antidepresan içen bir danışanı olarak Soner Erol un, panik ve anksiyete bozukluğu hususunda işinin ehli bir terapist olduğunu söyleyebilirim. Henüz iki kez gittim ve bu süreçte ağır nöbetlerimde aldığım, gerekesiz kullanımında bağımlılık yapabilen anksiyolitik ilaçları almak zorunda kalmadım. Bu arada zaman zaman anksiyetemin olduğu durumlarda depersonalizasyon (kendine), derealizasyon(çevreye) yabancılaşmayı da yaşıyordum. Bu sorunların çözüm adresi Soner Erol dur Saygılarımla,
     6 Beğeni    

 eddd (Danışan)
 IP: 176.41.102.YBJ

08-08-2014
 TavsiyeNo: 70761
Soner Bey ile hayatımda ilk defa kendim için bir şey yapmak istediğim bir dönemde tanıştım. Bilişsel davranışsal terapiye başladıktan sonra kendimi daha iyi tanıma şansım oldu. Duygu ve düşüncelerimi objektif olarak değerlendirebiliyor, ani duygu değişimlerinin hayatımda büyük değişikliklere sebep olmasını engelleyebiliyorum. İçinde bulunduğum psikolojik durumun hiçbir şekilde tedavi edilemeyeceği ön yargısıyla Soner Bey ile görüşmeye gittikten sonra ön yargılarımı bir kenara atmayı da öğrendim. Samimiyeti ve objektifliği ömür boyu görmek isteyeceğim bir insan olmasına sebep oldu. hayatımın dönüm noktasında kişiliğime yaptığı bu katkısından dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     3 Beğeni    

 steyzi (Danışan)
 IP: 46.197.26.YCZ

12-03-2014
 TavsiyeNo: 67117
Soner Bey ile hayattan umudumu kestiğim,yaşamak için bir nedenim olmadığını düşündüğüm bir dönemde gittiğim psikiyatristin beni ona yönlendirmesiyle tanıştım.7 yıl boyunca depresyonumun ve takıntılarımın kendi başıma üstesinden gelmeye çalıştım fakat her geçen gün gücümü,inancımı ve umudumu biraz daha yitirdiğimden başarılı olamadım.İlk görüşmemizde oldukça anlayışlı olup,daima sorular yöneltip sorgulayan ve anlamaya çalışan,objektif bir yaklaşımla çözüm önerileri sunan biri olması nedeniyle ona güvenebileceğimi ve sorunlarımın üstesinden gelmem de bana yardımcı olabileceğine inandım.Ama o ilk gün, beni bu kadar kısa sürede ve bu denli değiştirebileceğini hayal bile edemezdim.Onunla tanışmak hayatımın dönüm noktası oldu.Kendisine bir kez de buradan teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. İyi ki varsınız !!
     2 Beğeni    

 DR01 (Danışan)
 IP: 176.227.75.YL

10-12-2013
 TavsiyeNo: 64664
8 yıldır özel bir problemden mustarip olarak yaşadım, İş ve özel yaşamımda bu sorundan kaynaklı çok zarar gördüm, 5 yıl önce birbirini tanımayan farklı arkadaşlarım soner beyi önermişlerdi bana ancak akademik bir ünvanı olmamasına takılıp gitmeyi bile düşünmemiştim, ancak gittiğim bikaç popüler doç. Ve prof.la yürütülen tedavi denemelerimde de kaydadeğer bir ilerleme sağlayamayınca son bir umut soner beyle tedaviye başladık. İlk seanstaki detaylı değerlendirmesinden ve tam olarak ne istediğimi ve neyi halletmek istediğim üzerinde özellikle durmasından ve netliğinden çok etkilenerek seanslara devam kararı aldım, Yaklaşık 5 ay çalıştık birlikte ve şimdi geriye dönüp baktığımda şaşkınlık içindeyim, çünkü; kurtulamayacağımı sandığım o özel sorunum artık beni neredeyse hiç etkilemiyor. Ayrıca öğrendimki bir sağlık profesyoneli olarak ben bile psikoterapi hakkında çok az şey ki bunların bi kısmı da yanlış şeyler.. biliyormuşum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi bikere de buradan bildirmek istedim…
     Beğenin    

 cansu (Danışan)
 IP: 85.100.25.YLD

02-10-2013
 TavsiyeNo: 63242
Merhaba ben uşakta tıbbi laboratuvar öğrencisiyim. Soner Beyi ablam sayesinde tanıdım ve iyi ki tanımışım dediğim ender insanlardan birisidir. Onun sayesinde yapamam, aşamam dediğim ne varsa hepsini şuan yapmış ve aşmış bulunmaktayım. Hayatımın en kritik noktasında tanıdım kendisini ve bana farkında olmadığım onlarca güzel şeyi gösterdi. Soner Bey psikologdan öte arkadaş, yol gösterici hatta ağabey olmayı başarmış biridir. Eminim ki mesleğinin en iyilerinden birisi ve yine hatta benim tanıdıklarımın en iyisi!! Kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim ve ısrarla tavsiye ederim..
     3 Beğeni    

 Bahar (Danışan)
 IP: 144.122.115.ZJL

30-09-2013
 TavsiyeNo: 63189
Merhaba. Soner hocamla dersane rehberlik hocam sayesinde tanıştım. İlk olarak sınav kaygısı için grup terapisi şeklinde başladık. İkinci sene sınava hazırlandığım için üzerimde büyük bir baskı hissediyordum ve doğal olarak sürekli bunu düşündüğüm için ders çalışamıyor çalışsam da verimli olmuyordu. Kaygı ve stresimi yok denecek kadar aza indirmeme yardımcı oldu. Grup terapilerinden sonra da özel olarak da kendisiyle görüştüm. Ciddi anlamda büyük problemlerimi -en azından benim hayatımı çok etkileyen- çözmem de, hayat tarzımı değiştirmem de ve daha kaliteli bir yaşamım olmasında çok büyük bir yeri var. . Psikoloğa ve yardımcı olabileceğine inanmayan bir insandım ta ki Soner hocamla tanışıncaya kadar. Onun işini yapma tarzına, bizlere yaklaşma şekline hayranlığımdan bu konuda inanılmaz bir fikir değiştirerek sayesinde ODTÜ'de psikoloji okuyacağım. Umarım onun gibi bir psikolog olabilir ve bende insanlara yardımcı olabilirim. Beni bile pozitif yönde bu kadar değiştirebilen birinin herkese çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Eğer danışmak istiyorsanız hiç düşünmeden arayın. Kısa sürede büyük ilerleme kaydetmenize yardımcı olacaktır.
     3 Beğeni    

 empati07 (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.166.177.YCL

18-08-2013
 TavsiyeNo: 62366
Soner’i on yılı aşkın bir zamandır tanırım ve mesleki gelişimini yaşamında ilk sıraya oturtan, bıkmadan kendini teşhis ve tedavilerdeki gelişmeler konusunda sürekli güncelleyen çok az profesyonelden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bunun en büyük göstergesi, okulumda bir çok kez danışanlarımı/hastalarımı rahatlıkla kendisine yönlendirmem ve ondan yardım alanların kat ettikleri aşamalardır. Ben ona son durak terapisti diyorum. Şaka biyana; gerçekten de sorunları kronikleşmiş, farklı uzmanlardan yardım almış ancak sıkıntılarından kurtulamamış birçok kişi yönlendirdim ve çoğu da bana dönüp içtenlikle teşekkür ettiler. Ayrıca; bilgiyi kendine saklayan biri olmadı hiçbir zaman, ondan mesleki anlamda yardım ya da fikir almak isteyen meslektaşlarıyla bilgi ve deneyimlerini cömertçe paylaştı. Kısacası; tavsiye edebileceğim ilk profesyoneldir…
     1 Beğeni    

 nilay (Danışan)
 IP: 78.164.2.Y

13-08-2013
 TavsiyeNo: 62281
merhaba..bir rehber öğretmen olarak Soner beyden öğrencilerimle ilgili destek aldım. özellikle; kaygı düzeyi yüksek olduğu için çalıştığı halde başarılı olamayan, sınav kaygısı yüksek olduğu için sınavlarda istenilen başarıyı gösteremeyen ve özel nedenlerinden dolayı depresif problemler yaşayan birçok öğrencimi ve bu öğrencilerimin velilerini kendisine yönlendirdim. süreç içerisinde bu öğrencilerimle ilgili çok ciddi olumlu ilerlemeler kaydettim. Bir başka önemli nokta ise; Soner Bey'in sınav anksiyetesine yönelik düzenlediği grup terapileridir ki; bu terapilere katılan öğrencilerimin başarısının yıl sonunda ortalama %90 oranında arttığını söylemek mümkündür. öğrencilerimin başarısının mimarlarından biri de Soner Beydir. kendisine teşekkürlerimi iletir, her konuda yardım alabileceğiniz en iyi uzman olarak tavsiye ederim..
     3 Beğeni    

 Özlem Y. (Danışan)
 IP: 193.255.195.ZJ

13-08-2013
 TavsiyeNo: 62273
Merhaba. Ben psikolojik ilaçları bırkamadığım için daha 6 aylık olmayan bebeğimi sütten kesmişken Soner Beyden aldığım terapinin ardından şimdi sakinlik veren bitki çayınabile ihtiyaç duymayan biriyim. Benim yıllarca obsesif takıntılarım vardı sürekli ilaç kullanıyordum. Sonra panik atak nöbetleri geçirmeye başladım. 3-5 ay sonra daha panik ataktan kurtulamadan gittiğim doktor depresyona girdiğimi söyledi. Açıkçası dipsizbir kuyuda gibiydim. Tamda o dönemde bir tanıdık vasıtasıyla Soner Beyle tanıştım. Çocukluğumdan beri geçmeyen takıntılarımdan, sonradan başlayan panik atak ve depresyondan 4 ay içinde tamamen kurtuldum. Diyorum ya artık rahatlamak için bitki çayına bile ihtiyaç duymuyorum.
     2 Beğeni    

 nesrin zSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.7.112.YC

12-08-2013
 TavsiyeNo: 62269
Psikolog Soner Erol Adana Devlet Hastanesinde çalışmaktadır.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştım ve psikoterapi aldım.Kendisi hakkınde yaptığım araştırmalarda ülkemizde sayıları az olan bilişsel terapi sertifikalı psıkologlarımızdan olduğunu öğrendim.Güler yüzü,sabrı ve her soruma gerçekçi yanıtlar almam benim gibi psikolojik problemleri olan tüm insanların onun etkin tedavisinden yarar görmelerini istememe neden olmuştur.kendisine başarılar diler ve tüm danışanları adına teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 S.S. (Danışan)
 IP: 5.46.32.

11-08-2013
 TavsiyeNo: 62245
merhaba, Soner beyi internet ortamında, özellikle de bu platformda gördüğüme çok sevindim ve "nihayet" diyorum. zira problemleriyle ilgili artık umutsuzluğa düşmüş kişilerin ona ulaşmaları açısından bu çok iyi oldu. Kendisiyle aslında problemlerimin çözümüne ilişkin umutsuzluğa kapıldığım bir zamanda bir arkadaşımın önerisi üzerine tanışma ve ondan yardım alma fırsatı buldum. uzun süredir yoğun saplantılar ve buna bağlı yaşamımda büyük dengesizlikler yaşıyordum, 2 buçuk seneye yakın çeşitli uzmanlarca hem psikoterapi, hem de ilaç tedavisi almıştım, ancak bir türlü sonuca ulaşamamış ve umutsuzluğa kapılmıştım. Soner beyle terapi sürecimiz başlarken de aslında pek çözüme inancım yoktu. fakat 4 ay süren düzenli ve oldukça titiz psikoterapi süresince resmen kendime geldim diyebilirim, yoğun saplantılarımla psikoloğum sayesinde büyük oranda başetmeyi öğrendim. 2 buçuksenede elde edemediğim iyileşmem 4 buçuk ayda oluyordu, hala inanamıyorum. bu süre zarfında 2 şeyden emin oldum: birincisi, kesinlikle umutsuzluğa kapılmamalı ikincisi ise, her işi uzmanı yapmalı.
     4 Beğeni    

 Nur (Danışan)
 IP: 85.104.205.ZC

10-08-2013
 TavsiyeNo: 62239
En zor zamanınızda ve kendinizi en büyük çıkmazlarda hissederken , yani insan beynini bir oda olarak düşünelim her yer darmadağınıkken birden bire düzenli bir yer haline gelmesine inanın çok şaşıracaksınız... Soner EROL' dan birebir terapi alan bir insan olarak ve objektif bir insan olarak söylüyorum ki hayatınızda çok şeyin değiştiğini ve güçlendiğinizin farkına varacaksınız bu bir mucize .... Ben soner beyle terapiye ilk başladığım zamanlarda yemek yiyemiyor ve kalabalık yerlere hiç gidemiyordum. şiddetli karanlık korkum ve ailemden birine bir şey olacak korkum vardı. şu an da karşılaştığım hiç bir problemde yemek yememe gibi olayım yok ve kaybetme korkusu bitti , ayrıca en kalabalık yerlere dahi gidebiliyorum öz güvenimi geri kazandım diyebilirim. ve insanlara artık içimden geldiği gibi söylmek isteyip te söyleyemediğim şeyleri söyleyebiliyorum . herkese tavsiye ederim ...
     5 Beğeni    

 Eda ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.164.57.FC

04-08-2013
 TavsiyeNo: 62167
Kendisi ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine,panik bozukluk şikayeti için gittiğim hastanede tanıştım.Son derece profesyonel ve işini sevdiği her halinden belli.Terapilerimiz esnasında çok rahattım.Güleryüzü ve keyifli sohbeti ile sadece sorunlarınıza değil aynı zamanda sosyal hayatınıza da çok katkısı oluyor.2 seans sonunda bile sorunumu büyük ölçüde çözdü.Yıllardır süregelen bu sorunumu bu kadar kısa sürede çözmesi başarısının göstergesi.Hayatımda çok büyük bir öneme sahip.Kendisine çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.Şiddetle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Soner EROL'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Sözler : bilgi korkunun panzehiridir...


Soner EROL'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği
International Association for Cognitive Psychotherapy
Academy of Cognitive Therapy


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Proaktif Psikoloji
Kurtuluş Mah. 64021 Sok. Dr. Salim Serçe Apt. Kat:1 No:1 Seyhan
Adana  
(Atatürk Caddesi Üzeri)


Psk.Soner EROL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 136 28 88  
(Proaktif Psikoloji Kurum Hattı)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe
Mezuniyet Yılı
2001
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı

Soner EROL'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Soner EROL'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Soner EROL Mesleki Videolar Videoları
-

adana psikolog, cinsel sorun adana, adana cinsel terapi, adana psikolojik destek, adana duygusal sorun, psikolog adana, adana iktidarsızlık, cinsel terapi adana, psikolojik destek adana, duygusal sorun adana, adana psikiyatri, adana sertleşme, adana panik, adana fobi, adana dürtü, adana psikoterapi, adana erken boşalma, panik atak adana, adana psikiyatrik sorun, adana yeme bozuklukları, adana terapi, adana stres, adana kaygı, adana psikiyatrik yardım, adana anoreksiya, terapi adana, adana cinsel isteksizlik, adana korku, adana antidepresan, adana bulimiya, psikoterapi adana, adana cinsel korku, adana intihar, adana psikiyatrik ilaç, adana sınav stresi, adana vajinismus, cinsel korku adana, adana depresyon, psikiyatrik ilaç adana, adana sınav fobisi, vajinismus adana, adana seks terapi, adana psikolojik yardım, adana obsesyon, adana psikiyatrik tedavi, adana cinsel sorun, adana psikolojik sorun, psikolojik yardım adana, adana takıntı, adana sınav kaygısı


07:18
Top
TavsiyeEdiyorum.com sitede listelenen hiçbir uzmanla bağlantısı olmayan tarafsız ve objektif bir portaldır. Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içindeki hiçbir öğe (tavsiye yazıları dahil) izinsiz başka bir ortamda yayınlanamaz.