2007'den Bugüne 92,481 Tavsiye, 28,237 Uzman ve 19,999 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Soner EROL
Uzman Klinik Psikolog - Adana
Bilişsel Davranışçı Psikoterapist, Cinsel Terapist, Diplomate:Academy Of Cognitive Therapy

Soner EROL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi67 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

67

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Soner EROL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

106
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Soner EROL'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Soner EROL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dr.Şengül KOCAMER ŞAHİN
Gaziantep
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Bilgi Korkunun Panzehiridir". A. T. Beck www.proaktifpsikoloji.com
 
Soner EROL'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Proaktif Psikoloji
Kurtuluş Mah. 64021 Sok. Dr. Salim Serçe Apt. Kat:1 No:1 Seyhan
Adana
(Atatürk Caddesi Üzeri)
Uzm.Psk.Soner EROL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Proaktif Psikoloji Kurum Hattı)
Kişisel skype hesabı

Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri : Adana
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe (2001 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Soner EROL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
hem bireysel,hem de grup ortamında Bilişsel-Davranışçı Psikoterapi ve Cinsel Terapi uygulamalarıyla çalıştığım sorun alanları: Depresyon, Distimi, Siklotimi, İlaç Tedavisine ek olarak Bipolar Bozukluk, Yaygın Anksiyete (Genellenmiş Kaygı) Bozukluğu, Panik Bozukluk, Obsesif-Kompulsif (Saplantı-Zorlantı) Bozukluğu, Agora Fobi, Özgül Fobi (Basit Fobi, Spesifik Fobi), Sosyal Fobi (Sosyal Anksiyete Bozukluğu), Performans Kaygısı, Sınav Fobisi (Sınav Anksiyetesi, Sınav Kaygısı), Travma Sonrası Stres Bozukluğu (Post Travmatik Stres), Somatizasyon, Konversiyon, Ağrı Bozukluğu, Sağlık Anksiyetesi (Hipokondriazis), Beden Dismorfik Bozukluğu (Dismorfofobi), Kadın ve Erkekte Cinsel İstek ve Tiksinti Sorunları, Kadında Uyarılma sorunları, Erkekte sertleşme Bozukluğu (iktidarsızlık, Empotans, Erektil Disfonksiyon), orgazm sorunları (Anorgazmi), Denetimsiz Boşalma (Erken ya da Geç Boşalma, Prematür Ejekülasyon), Disparoni, Vajinismus, Anoreksia Nervoza, Bulimia Nervoza, İnsomnia, Öfke Denetimi,...[Devamı...]

Soner EROL Özgeçmis CV Uzm.Psk.Soner EROL'un Özgeçmişi
Psikoloji Lisans : Hacettepe Üniversitesi ---- Klinik Psikoloji Yüksek Lisans : Hasan Kalyoncu Üniversitesi
Bilişsel Davranışçı Psikoterapist Sertifikaları :
1. European Association Behavioral Cognitive Therapies
2. Academy of Cognitive Therapy
Mesleki Deneyim :
Adana Bölge Devlet Hastanesi (2002-2019)
Proaktif Psikoloji : (Psikoterapi , Cinsel Terapi , Eğitim ve Uygulama Merkezi)
Mesleki Üyelikler :
Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği ,
International Association for Cognitive Psychotherapy,
Academy of Cognitive Therapy
Mezuniyet Sonrası Alınan Eğitimler:
Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı: Proje ve Süreç Yönetimi,
Doç. Dr. Çiğdem Soykan: (TPD) İntihar, Kriz ve Krize Müdahale,
Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD): Cinsellik ve Cinsel İşlev Bozuklukları,
Prof. Dr. Arşaluys Kayır: Vajinismus; Nedenler, Ayırıcı Tanı ve Tedavisi,...[Devamı...]

Soner EROL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hülya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118153
22 yaşımda oldukça kaygı yaşayan ve sosyal ortamlardan kaçan bir insandım. Bir çok psikolog ile tanıştım fakat Soner Bey ile tanışınca gerçek bir psikoloğa geldiğimi anladım. Alanında oldukça iyi ve ilgili bir insan. Soner Beyi bana tavsiye eden arkadaşımda çok iyi olduğundan bahsetmişti fakat ne kadar iyi olduğunu seanslarından sonra kendimde olan gelişimlerle gözlemleme şansım oldu. Soner Bey ile tanışmak oldukça mutluluk vericiydi.Kendisi ve çalışanları oldukça güler yüzlü karşıladılar beni. Covid-19 önlemlerinin alınıyor olması ve sosyal mesafeye dikkat ediliyor olması benim için oldukça önemliydi. Adana ve çevresinde yaşayan kişilere şiddetle tavsiye ederim. Eğer iyi bir psikolog arıyorsanız kesinlikle Soner Bey ile tanışmalısınız.
     Beğenin    
Ahmet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117022
10 yıldır yaşamadığım atak kalmadı tabiki tanışmadığım terapistte Ankarada en ünlü doktorlara tüm teknolojik cihazlara bunlar sadece reklam arkadaşlar. Mucize beklemeyin mucize sizlersiniz bunu ortaya çıkartmak için Soner hocayla tanışmanız gerekli.. kendisini 3 yıl önce aramış ama cesaret edip seansına katılmamıştım bigün fenalaşınca dedimki tanışmam gerek her hafta düzenli seans yaptık ve dediğim gibi sizdeki "Mucizeyi" o çıkartıyor şiddetle Soner hocayı tavsiye ediyorum..
     Beğenin    
Ayşe Nur B.
9.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115964
Hem meslektaşım hem de hocam olduğu için çok şanslıyım. Soner hocamın yanında staj yapma imkanım oldu. Mesleki bilgilerimin yarısını ondan öğrendim her zaman elinden geldiğince alanındaki öğrencilere ve meslektaşlarına yardımcı olan ve destek veren biridir. Çalışma disiplinine ve mesleki tecrübesine bizzat şahit olan birisi olarak gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir psikologtur. Sadece psikolojik destek alanında çalışmakla kalmayıp ofisinde eğitimler açması ve staj imkanı sunmasıyla da alanda öne çıkan bir isimdir. Çalışma koşulları ilk önce güven esasına dayanır ve en çok güven ilişkisine dikkat eder. İşini titizlikle ve meslek etiğine dikkat ederek yapar.
     Beğenin    
Rabia G.
7.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115939
Soner hocanın meslektaşı olarak danışanlarla ilişkisi, mesleğine verdiği önem olsun hepsine şahit oldum. Mesleki bilgi konusunda ise şüphesiz bu meslekte güvenebileceğimiz sayılı insanlardan bir tanesi. Danışanların memnuniyetine ve ilerlemelere şahit oldukça kendisinin mesleki bilgisine olan güvenim daha çok artıyor. Kendisinin tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlanma fırsatım olduğu için çok şanslıyım:) Psikolog olarak kendisinden öğreneceğim daha çok fazla şeyin olduğunu düşünüyorum. Bu yolda kendisiyle yürüdüğüm için çok mutluyum:)
     Beğenin    
R.K
25.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110744
Soner hocamın yanında staj yapma imkanından bulundum.Soner hocamın mesleğini gerçekten severek ve layıkıyla yaptığına tanık oldum.Staj yaptığım süre boyunca iyi ki bu bölümü seçmişim dedim.Staj boyunca onun mesleki donanımdan yararlanabildim ve bu süreçte de bana çok şey kattı.Gelen danışanlarla olan iletişimden birçok şey öğrendim.Soner hocamın zekasına,mütevazılığına,samimiyetine,mesleki bilgisine hayran kaldım.Hocamın süreç boyunca mesleki bilgilerinden ve nezaketinden dolayı çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Gizem İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110502
21 yasinda bir ogrenciyim. Soner hocami annem internetten arastirmalar sonucu buldu. Anksiyete problemlerim sebebiyle kendisiyle seanslara basladik. Kendisi kisa zamanda hayatimda dusuncelerine cok deger verdigim sozunu dinledigim bir insan haline geldi. Soner hocam sayesinde asla gecmeyecegini dusundugum problemlerimi bugun geride birakmis bir sekilde bu satirlari yaziyorum. Buna hala ben bile inanamiyorum. Bana cok fazla yardimi oldu ve kendimi iyi de hissetsem ara sira sohbet etmeye gitmeyi dusundugum hayatimda olanlari anlatmayi cok sevdigim biri haline geldi. Kendisine cok tesekkur ediyor ve bundan sonraki gorusmelerimizin anksiyeteden degil de ozlemden olmasini temenni ediyorum.
     1 Beğeni    
Elif
11.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98426
Soner hocamı tanıyalı yaklaşık 1 sene olmuştur.Onun yanında staj yapma olanağı bulmuş donanımlı bilgilerinden,muhteşem tecrübelerinden olağanüstü şekilde faydalanma şansını yakalamışımdır.Ve bu yüzden de çok şanslı olduğumu da söylemeden geçemicem:)Benim bir psikolog adayı olmamla birlikte,bana bir kez daha ,iyi ki psikoloji bölümünü seçmişim dedirten ve bölümüme daha da bağlanmamı sağlayıp, insanlara karşı yargısız olmasıyla birlikte birkaç şahit olduğum kritik konulardaki müdahalelerinde dahi kendisine hayran bıraktığı için, beni gelecekti mesleğime daha da hazır hale getirdiği için kendisine sonsuz minnettarım ve teşekkürlerimi sunarım.Gelen danışanlarına karşı olan tutumu,sabrı,samimiyeti danışanları tatmin edip terapiden güzel ayrılmalarını sağlaması da gözle görülmeye değer olduğunu söylemeden geçemicem. İdolümsünüz hocam koca yürekli,muhteşem hocam iyi ki varsınız,iyi ki tanımışım sizi:)
     4 Beğeni    
Damla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94848
Soner Bey'le tanışalı 4-5 ay oluyor. Psikoloğa gitmek konusunda önyargıları olan bir kişi olarak öfke kontrolü problemi ile gitmiştim; fakat Soner beyle hem önyargılarımı yendim hem de sorunlarımı doğru şekilde tanımlayabilmeyi öğrendim. Ona uygun olarak düşünce-davranış biçimimi geliştirmeyi öğrendim ve öğreniyorum da. En keyifli ve güzel olansa seanslardan sonra hep yeni bir şeyler keşfediyorum kendimde ve çevremde. Size tavsiyeden önce kendisine teşekkür ederim. :)
     10 Beğeni    
Fatma T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94480
Kısa bir süre önce annemi kaybetmiştim. Hayatımda gerçekten güzel sayılabilecek bir şey yoktu. Evde, okulda, arkadaş ortamımda mutlu değildim ve kafama taktığım çok sorun vardı. Her şey kendime dert ediniyordum. Bu durum benim için dayanılmaz bir hal alınca bir yardım almam gerektiğini fark ettim. Daha öncede psikolog ve psikiyatrdan yardım almıştım fakat kısa süreli çözümler alabiliyordum. İşte bu sırada Soner Bey'le tanıştım. Terapilerimiz önceki aldığım yardımlardan farklıydı.Bir insanın önüne hazır bir şekilde sorununu çözüp veremezsiniz bu o kişinin kısa sürede tekrar bocalamasına ve tekrar düşmesine neden olur. Daha kalıcı çözümler almak için o kişiye kendi yolunu nasıl bulacağını göstermeniz gerekebilir. İşte Soner Bey de bunu yaptı. Daha açık ifade etmek gerekirse önceki terapilerde önüme balık konulduysa Soner Bey bu balığı bana tutmayı öğretiyordu. Bu sayede hayata bakışım değişti, hayata bakışımın değişmesiyle de sorunlarım çözmeye başladım. Sadece terapi sürecindeki sorunlarımı değil aradan zaman geçmesine rağmen şuan da karşılaştığım sorunları da Soner Bey'in bana yardım etmesi sayesinde çözebiliyorum. Bu yüzden kendisine minnettarım...
     2 Beğeni    
H.K.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84548
Çok zor bir dönemden geçerken daha önce Soner Beyin danışanı olmuş ve memnun kalmış bir arkdaşımın tavsiyesi üzerine Soner Beyden profesyonel yardım almaya başladım. Dah önce bir kaç psikolog deneyimim olmuştu fakt yeteri kadar fayda görmemiştim. Yoğun anksiyete yaşıyor bununla birlikte depresyonla mücadele ediyordum, çevremden uzaklaşmış, evden dışarı çıkmıyor hatta okula bile gidemiyordum. Ama Soner Beyle seanslara başladıktan sonra yavaş yavaş rahatsız olduğum ve hayatımı kötü etkileyen anksiyete ile mücadele etmeyi öğrendim. Artık daha güçlü ve daha sosyalim. Okula devam ediyorum ve geleceğe daha umutla bakıyorum. Eğer bu tür durumlar yaşıyorsanız ve bir çıkar yol bulamıyorsanız Soner Beyi şiddetle tavsiye ediyorum. Alanında çok iyi ve fazlasıyla bilgili bir psikolog, onunla yaptığım her çalışmada kendimi kesinlikle güvende hissettim. İyi ki yolumuz kesişmiş.
     1 Beğeni    
Aylin A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83720
Soner Beyle bir tanıdığım aracılığıyla tanıştım keşke daha önce tanışmış olsaydım diyorum.Kendisi insanların kafasındaki psikolog önyargısını kıran sıcak kanlı ilgili en önemlisi kişiye güven veren bir doktor.Kendinizi ona açmaya zorlamıyorsunuz,o sizi açılsanız da açılmasanız da anlıyor gerçekten anlıyor, mış gibi yapmıyor.Söylediği bir kaç cümleyle yüzünüze soğuk su çarpmış gibi hissediyorsunuz uyanıyorsunuz ayılıyorsunuz.Kafanızda karışıklık varsa tedirginseniz mutlaka ona gidin bir kere gittikten sonra o rahatlığı sizin de yaşayacağınıza eminim.Yakında kendisiyle meslektaş olacağız.Kendimi çok şanslı hissediyorum önümdeki ilk örnek oydu ve mesleğime inanmamı sağladı çünkü kendisi bu işi inanararak yapıyor ve ne yaptığını çok iyi biliyor.Psikologa gitmek istiyorsanız Soner Beye gitmenizi öneriyorum sizinle sohbet eder sizi anlar,sizi size anlatır.
     3 Beğeni    
Berna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81998
Ben ileri derecede ansksiyete hastasıydım Soner ile serüvenimiz 2012 de başladı...çok çok çok iyi oldum onunla..daha sonra ara verdik ve 2015 te tekrar kesişti yollarımız daha şiddetli ataklar daha kötü ruh hali ele geçirdi beni tekrar... Şuan 8,5 aylık hamileyim sporu kısıtlı yapabiliyor ve ilaç kullanamıyordum. Yani beni düzeltebilecek hiçbir şey yoktu hayatımda ve TEK İLAÇ SONER'di... Dedim ki o beni kurtarabilir... Hayatımı çok kısa sürede değiştiren canım doktorum ve en iyi arkadaşım oldu... Şimdi de bebeğimin Soner dayısı olacak :) O en iyisi, en cana yakını, insanları en iyi anlayan ve mucizeler yaratanı...İyi ki varsın SONER EROL...
     3 Beğeni    
Derya Etiler
3.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81804
Herkese merhaba, Soner arkadaşım ve aynı zamanda da meslektaşım. Öncelikle kendisini bir kere de buradan tebrik etmek istedim. Çünkü, psikiyatrik tedaviler alanında dünyanın en prestijli eğitim kurumlarından birinden diplomasını alarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kendisini profesyonel yardım arayanlara önermemin tek sebebi bu değil elbette. Ayrıca, birlikte çalıştığımız süreçte kendisinden tedavi alan danışanların kazandıkları şaşırtıcı olumlu değişimlere bizzat tanık olanlardanım. Özetle, bilgi ve becerisine güvenilir, gerçek bir profesyonel arayanlara kesinlikle öneririm.
     2 Beğeni    
Nida TERKURAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81662
Merhaba, Herkesin “psikoterapi” yaptığını iddia ettiği bir dönemdeyiz ve maalesef bu en çok yardıma ihtiyacı olanlara zarar veriyor. Biraz da bu nedenle Soner Erol ile ilgili tavsiye yazma ihtiyacı duydum. İyi bir terapist olabilmek için bilgi ve beceri edinmiş olmak bir zorunluluk elbette. Soner zaten tanı ve tedavi uygulamaları açısından oldukça başarılı. Ancak, daha önemli olan ise, bu konuya olan yeteneğidir. Bence iyiler ve en iyiler arasındaki farkı en çok belirleyen de budur. Hem kendini mesleğine adaması hem de bu konuya özel bir yeteneğinin olması, onu ülkemizdeki en iyi terapistlerden biri yapıyor. Uluslararası standartlarda gerçek bir uzman terapist arayanlara gönül rahatlığıyla öneririm.
     4 Beğeni    
McanSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81289
“sorunlar, o sorunları oluşturan düşünce düzeyinde çözülemez.” Einstein....sizlerinde var olan psikolojik sıkıntılarınızı kendiniz çözemiyorsanız sayın SONER EROL beyi ısrarla tavsiye ediyorum.İnanın SONER beyin sorunun tesbiti ve çözümü konusundaki tavsiyeleri bende çok ama çok yararlı oldu...Daha önce gittiğim adananın en ünlü psikologlarından bile daha iyi olduğunu düşünüyorum...Hiç çekinmeden psikolojik sorunlarınızı kökten çözmek konusunda yardım almak istiyorsanız hemen gidin...
     Beğenin    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80846
Psikolog dediğin önyargısız ve güler yüzlü olandır :) İlk başta pek bana fayda olmaz kimler geldi kimler geçti desem de sonrasında sırf onun için bile iyileşirsiniz :) Anorexia Nevroza hastası olmakla birlikte Obsesif Bozukluklara sahip ve Anksiyeteydim. En önemlisi tabiki Anorexia. 34 kilo olup hayatta olabiliyorsunuz. Ama çok zor şartlarla. Eğer Anorexiaysanız, nerde olursanız olun hemeen gelin Adanaya bulun Soner Beyi, geçen her saniye alehinize !! :)
     Beğenin    
N.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80668
Merhaba öncelikle bu benim ilk psikolog deneyimim değil, bende anksiyete bozukluğu mevcuttu. Evden çıkmıyordum ve ne olduğunu bile bilmiyordum. Sürekli kendimi huzursuz ve güvensiz hissediyor her şeyi garip hissediyordum. Soner Bey'i internette araştırarak buldum. Ne yapacağımız konusunda bir fikrim yoktu. Benden sadece verdiği ödevleri yapmamı istedi ve stres anındaki alternatiflerimi öğretti. Şu an evden tek başıma çıkıp insan içine karışabiliyorum :) Eğer bu yazıyı okuyacak kadar ümitsizliğin varsa gözüm kapalı tavsiye ediyorum sana. Soner bey kadar samimi, dürüst, işini iyi yapan naif bi doktor tanımadım henüz :)
     4 Beğeni    
F .Toros
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80599
daha önce aynı işyeride çalıştık.kendisi bir mesai arkadaşım önerdi. bende okb(temizlik takıntısı ) mevcuttu ilaç tedavisi ve psikoterapi aldım ancak sıkıntılarım geçmedi. soner bey haftalık görüşmeler yaptık bu görüşmelerde gerçek bir dost,arkadaş canlısı olarak davrandı.takıntının nedenlerini,takıntının mantığa uymayan yönlerini ve nasıl baş edebileceğimi anlattı. konulara hakim ben en çok faydayı soner bey ile görüşmemizde gördüm ayrıca olayları değerlendirirken gerçekçi olabilir şeyler öneriyor. yaptığı öneriler hayatın gerçeklerine uygun.diğer meslektaşlarının bir çoğu bir şey olmaz kafana takma gibi telkinlerde bulunuyordu ve işe yaramıyordu.
     Beğenin    
L.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80009
Eşimle ben birbirimizi severek evlendik. Fiziksel yakınlaşmalarımızdan çok zevk almama rağmen birlikte olmaya korkuyordum. Belki evlenmediğimiz içindir diyerek üzerinde durmadık ancak, evlendikten sonra da korkularım çok fazla arttı. Bir çok çift gibi kadın doğumcuyla ve üroloji uzmanıyla görüştük, psikiyatriste gittik. Anestetik krem verenler oldu, denedik fakat işe yaramadı. Sonra çok bilinen bir cinsel terapiste gittik ve bize sorunun vajinismus olduğunu söyledi.Tedaviye başladık. Çeşitli ödevler verdi.O ödevlerin bir kısmını uygulayamadım bile ve 7 seans sonra tedaviyi bıraktık. Bir tanıdık,Soner Bey’den bahsetti ve gitmemiz konusunda epey ısrar etti. Biz biraz umutsuzluktan biraz da erkek olmasından çekindik ama yine de şansımızı denemek istedik. Tavırları çok rahat ve kendinden emin,soruları ve anlattıkları çok netti. Bir seans daha gitmeye karar verdik. Sonraki seanslara da devam ettim ve toplamda 5 seans sürdü tedavim. Şimdi harika bir cinsel yaşamımız var eşimle Soner Bey’in sayesinde. İlk seansta bize demişti ki: cinsel sorunları olan insanların bir avantajı var, terapistle çalışarak sadece cinsel sorunlarını çözmüyorlar aynı zamanda iyi seks yapmayı da öğreniyorlar. Gerçekten de çok haklıymış. Bir sorununuz varsa ve onu çözmek istiyorsanız mutlaka Soner Erol diyorum. Daha önceleri başka uzmanlardan yardım almış olsanız ve halledememiş olsanız bile inanın sıra dışı bir uzman kendisi.
     5 Beğeni    
Serap Bilgen
30.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79861
Soner'le ben 11 yıllık arkadaş ve aynı zamanda da meslektaşız. Ayrıca Bilişsel Davranışçı Terapi ve Cinsel Terapi eğitimlerini de bir dönem birlikte almıştık. Buraya kendisiyle ilgili düşüncelerimi yazdığımda belki objektif olmadığım düşünülebilir. Bu yüzden neden Soner Erol’u tavsiye ettiğimi objektif ve somut verilerle yazmaya çalışacağım. Öncelikle tanı ve tedaviler konusunda yeni gelişmeleri takip etmek için sürekli olarak eğitimler, kongreler vb. yollarla kendini geliştirmeye devam ediyor. Böylece kendisinden yardım alan bir hastası ya da danışanı en yeni ve modern gelişmelerden yararlanmış oluyor. Ayrıca kişi terapi süreci göz önüne alındığında olumlu sonuçlar alıyor. Bu yazdıklarım benim bildiğim ve tanık olduğum bilgilerdir. Çok ciddi yasal boşlukların bulunduğu ülkemizde psikiyatrik sorun yaşayanların çoğunlukla hak ettikleri kalitede tedavi hizmeti alamadıklarını ve daha da kötüsü belli açılardan istismar edildiklerini düşünüyorum. Dolayısıyla alanına hakim, bilgi, beceri ve yeteneğine güvenilir bir uzman arayanlara Soner Erol'u tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Fn
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79534
Soner Erol, Hayatimdaki etkisi kelimeler ile tarif edilemeyecek kadar muhtesem. Depersonalizasyon yasadigim ve kaygi nobetimden delirecegimi dusundugum bir anda hayatima girdi. Cehennemimde bana cenneti yasatan, hayatimda mutlulugu yeniden yaratabilmemi saglayan kisi. Ilaclarin disinda kesinlikle iyi olamayacagim on yargisi ile yanina gittim, tamamen aile baskisiyla. Ikinci seanstan sonra iyilesmem yavas yavas baslamisti. Su an tam 6 ay oldu, tamamen iyilestim diyemiyorum, cunku Soner abi ile gorusmelerimizi iyi oldugum dusuncesi ile aniden 3 ay sonra kestim. Simdi yeniden terapilere basladim. Siz danisanlara tavsiyemdir, lutfen iyi oldum diyerek gitmeyi aniden kesmeyin. Farmakoterapi ile gelen iyilesme buyuk bir problemde sizi deviriyor. Terapileri icsellestirmem gerekiyormus ve bu da 10-12 seanslik bir surec. Mutlu olabilmek ve hayayi eskisi kadar sevebilmek icin sabirsizlaniyordum. Terapiler bana iyilestigimi hissettirmeye baslar baslamaz gorusmeye gitmeyi biraktim Soner abim muhtesem bir psikolog ve Adana da iyi ki var. Herkes terapi yapiyor, fakat kendisi ile yapilan seanslarda bilincinizi ve davranislarinizi yonetmeyi ogreniyorsunuz. kendisi ile gorusmeye gitmenizi siddetle tavsiye ediyorum Saygilarimla
     1 Beğeni    
Nihal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79533
Soner bey ile tanışana kadar, terapinin sadece içini dökmek olduğunu düşünüyordum. Seanslardan sonra anladım ki, Soner hocamım yaptığı terapi mevcut düşüncelerimden çok farklıymış. Doğru düşünmeyi, korkular ile yüzleşmeyi, kaçınmamayı öğreniyorsunuz. Her seans sonunda aklınızda kalanlar sadece anını kurtaracak çözümler değil, hayatınızdaki bütün sorunları aynı yöntemle çözebileceğiniz çözümler. Kendisi danışanları ile mail yoluyla da iletişimi kesmiyor. Bazen yoğun sıkıntı yaşadığım günün akşamında kendisinin yönlendirmeleri en az bir anksiyolitik kadar hayat kurtarıcıydı. Panik bozuklukların ve depresyonun temelinde yanlış düşünmenin yattığı kanısındayım ve kendisi ile yaptığım görüşmelerde otomatik düşüncelerimi doğru analiz etmeyi öğrendim. Hayatımda çok kısa sürede, inanılmaz bir değişim yaşadım; çok teşekkür ediyorum
     1 Beğeni    
Veysi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79523
Ben; Soner Erol'la tanışmadan önce,12 yıl önce Üniversite'de okurken farkettiğim Yaygın anksiyete bozukluğuyla hiç bir tedavi almadan tam 5 yıl boğuştum,çalışma hayatına başlamamın 3. Yılında ilk defa Ankara'da bir Piskiyatri ye gittim.Bana ilaç verdi ve tedavim başladı.5 yıl boyunca yaklaşık 15 tane psikiyatriyle görüştüm.kaygılarım bir yok oluyordu bir tekrar başlıyordu.artık sıkıldım ilaçlar beni okadar yorduki spor dahi yapamıyordum.1 yıl ilaç içmedim .tekrar bir psikiyatriye gittim. İlaç aldım. Okadar ilerlemişki, ilaç fayda etmiyordu. Sonra bi Arkadaşımın tavsiyesiyle Soner bey,e gittim ,bana sorular sordu cevapladım ve sohbet ettik beni dinledi ve anksiyetemin bunca yıl boyunca nedenini , şok edici bir hızda (2 seans sonra ) farketmemi sağladı.3-4 Seanstan sonra Bilişsel terapiyle kaygılarım yüzde oranın da azaldı .ilaç içmeyi bıraktım ve her kaygım başladığı an kendime,Soner beyin bana öğrettiği bir takım sorular soruyordum ve cevaplıyordum o kadar rahatlıyordum ki mutlu olmaya başladım .kaygılarım yok denecek kadar azaldı ..Soner bey sayesinde hem ilaç lardan kurtuldum hem korkularımdan .okadar sıcak kanlı bir psikolog ki herşeyi konuşabiliyordum bu sayede hiç bilmediğim, duymadığımapişman Olduğum Bilişsel terapi Yöntemi'yle samimi bir tavırla anksiyete hastalığıma çözüm bulmamı sağladı.2 Yıldır ilaç almadan mutlu bir şekilde yaşıyorum.soner beye teşekkürlerimi borç bilirim.Soner bey tanımanız gereken, hisleri çok güçlü bir psikologtur.Rahatlıkla tavsiye ediyorum..
     Beğenin    
Filiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79503
Takıntılarım nedeniyle bir uzman araştırırken bir doktor ablamın tavsiyesiyle Soner Bey’e gittim. İlk seansta sorduğu sorular, detaycılığı, netliği ve kendine güveni çok hoşuma gitti. Ancak, beni en çok etkileyen ise söylediği tek bir cümleydi: “zihnimin geviş getirmesi”… işte bu cümle bende bir ışık yaktı ve o an tedavi olabileceğime inandım. Başta haftada iki seans olarak terapiye gittim. Her gittiğimde kafamda bir şeyler yerine oturmaya başladı. Bana verdiği uygulamaları yaptıkça kendi gücümü de görmeye başladım ve kendime güvenim geldi. Artık ayda iki kere görüşüyoruz. Takıntılarımdan kurtuldum tabii ki de, ama yaşam kalitemi artırmak için devam ediyorum. Daha ondan öğreneceğim çok şey var biliyorum. Bilgisine ve kişiliğine güvenebileceğiniz bir uzmana ihtiyaç duyduğunuzda Soner Bey’i bulun derim.
     1 Beğeni    
T.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79501
Eğer hayattaysam, yaşıyorsam, bir şeyleri başarabiliyorsam kısacası tarifsiz bir güven ve iç huzurum varsa bunda en büyük pay Soner Bey’in. Uzun yıllarımı delirmekten, çıldırmaktan korkarak geçirdim. Hep kaçtım ve izole yaşadım. İlaçlar kullandım işime yaramadı, terapilere gittim sonuç alamadım. Ancak, çözüm aramaktan vazgeçmedim. Soner Bey’in adını duydum ve tanışmamızın üzerinden yaklaşık 4-5 ay geçti. Artık herhangi bir ilaç kullanmıyorum, daha önemlisi psikologlara, psikiyatristlere ihtiyaç duymuyorum. Çünkü, ondan öğrendiklerimle neyle nasıl baş edebileceğimi biliyorum! Bilmenizi istiyorum ki, sorununuzun düzelmiyor olması onun çözümsüz olduğu anlamına gelmez. Usta bir terapistle çalıştığınızda benim hissettiklerime benzer hissedeceğinize inanıyorum. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim ve sıradan bir uzman aramayanlara öneririm.
     Beğenin    
B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79345
Merhaba, size yaşamımın 2 evresinden bahsetmek istiyorum. Soner beyden önce ve soner beyden sonra: 21 yaşıma kadar evden çıkamayan, akrabalar bile misafir olarak gelse odamdan çıkamadığım, afaganların bastığı, annem babam dışında kim olursa olsun büyük bir heyecan ve utanma yaşadığım yıllar geçirdim. Bu ve benzeri sebeplerden ötürü okul hayatımı sürdüremedim. Bir yanda hayallerim ve istediğim bir hayat vardı, diğer tarafta korkularım kaygılarım, umutsuzluklarım. Her yalnız insan gibi internette çok zaman geçirirdim. Sorunlarımla ilgili araştırırken bu sayfada soner beyle ilgili yazılanları okudum, profilini inceledim ve görüşmeye karar verdim. Ancak, cesaretimi toplayamadığımdan uzun bisüre randevu almayı erteledim. Sonra nasıl yaptım hala şaşkınım ama gittim ilk görüşmeye. Ellerim titriyor, kalbim göğsüme balyoz gibi vuruyor, sanki nefesim yetmiyordu. Konuşmaya başladıktan20-25 dakika sonra kendimi daha rahat hissetmeye başladım ve işte o ilk seansta anladım bu sorunu kendisiyle çözebileceğimi. Seanslarımız planlandı ve çalışmaya başladık. Şimdi ise: üniversite mezunu, mutlu olduğum bir işte çalışan, eve misafir davet eden, dışarıda sosyal organizasyonlar planlayan birisiyim. Çok değil bir kaç yıl önce bana bunların yarısını yapabileceğim söylense, “benimle alay ediliyor” derdim.kendisi istediği kadar kabul etmesin, ben ikinci yaşamımı ona borçluyum.Aile ve arkadaş çevremdençok sayıda insana önerdim soner beyi, içlerinden hiç biri de hayal kırıklığına uğramadı. Yani; yardıma ihtiyaç duyan ve uzman arayanlara aklımla da, gönül rahatlığıyla da öneririm.
     1 Beğeni    
Ali CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79272
Yaşadığım büyük problemler nedeniyle cinsel isteksizlik ereksiyon problemi ve bu sorunlarla doğru orantılı gelişen depresyon sıkıntılarıyla doktor doktor gezerken araştırmalarım sonucunda Soner Hocamı buldum. Bulmakla da kalmayıp sorunlarımın çözümlerini de buldum. Öncelıkle psikolog gitmek istemeyen insanlar için belirtmek istiyorum çok samimi sıcakkanlı sakin yaklaşımıyla terapılerın temelını sağlam attık daha sonra uyguladıgı teknıkler yöntemler ve ödevleriyle sonuca ulaşma yolunda henüz ilk seansta büyük aşama kaydettik kendısı deneyimi bilgi birikimi ve hıc bıtmeyen araştırmacı kımlıgıyle psikoloji biliminde konu olan her ne sorununuz varsa çözeceği garantisini ben bir danışanı olarak verebilirim kendisine de bu site üzerinden çok teşekkür etmek istiyorum :)
     Beğenin    
G.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79183
iyi günler herkese, depresyon teşhisi koyulunca bana tedavi ve uzman arayışına koyuldum ailemin de ısrarıyla.Araştırırken bir yakınımızdan Soner Bey’in adını duyduk ve ulaşıp randevu aldık.ilk görüşmemizde beni dikkatle dinleyip detaylı sorular sordu.Tedavinin nasıl ilerleyeceğini ve nedenlerini açıkladı.Benim de aklıma yattı ve çalışmaya başladık.Birkaç seans sonra bir şeyleri fark etmeye başladım ve umudum arttı. 4 aya yakın sürdü tedavim ve şimdi kendimi gayet mutlu ama en önemlisi de huzurlu hissediyorum.Karamsarlığım yok denecek kadar az.Terapinin faydası olmaz diyen arkadaşlarım da vardı o dönemlerde, iyi ki onları dinlememişim.Birçok şeyi artık daha gerçek değerlendirebiliyorum.Uzman arayanlara kesinlikle öneririm.
     Beğenin    
Darkblue
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78982
selam herkese, benim herhangi bir psikiyatrik bir sorunum yok,fakat psikolojiye aşırı ilgim var.Bunun sebebi de kendimi daha fazla geliştirmek ve daha güçlü olabilmek.Ben de kitaplardan okumaktansa bir psikologla çalışmaya başlamak istedim.Araştırınca da farklı çevrelerden hep Soner Bey'in adını duydum.Ulaştım ve randevu aldım.Gerçekten verimli zaman geçirdim kendisiyle.Onunla ilgili tek bir özellik söyleyin deseniz: ''soruları'' derdim sanırım.Çünkü sorduğu bir soru bazen çok basit bir gerçeği farketmemi sağladı.Bazense beni zihnimin dehlizlerinden geçirip derinliklerine indirdi.Burada yazmak istemediğim çok şey var daha , ancak psikolojik bir sorunu olanlar ya da kendini tanımak yada geliştirmek isteyenler için ideal kişi Soner Bey'dir.Bizlere en iyi yardım edebilecek kişi,bu bilime kendini adayan kişidir bence...
     Beğenin    
Sefa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78964
Bende yoğun sinav kaygisi yasayanlardan biriydim.hatta kustugum altima kacirdiğim zamanlar oldu.hem girdiğim sinavlarda başarısız oluyordum ama daha önemlisi sinifa girmekten korkar olmustum.rehberlik hocamda annemin bir doktor arkadasida soner beyi onerince ailem ısrar etti gitmem icin gonulsuz gittim çünkü daha oncesinde ilaçlar kullandim terapilere gittim hatta bilissel davranisci psikoterapi bile almistim baskasindan ilk seansta anladim ki gercek bir uzman daha enbasindan belli ediyor kendini cok degil 9 seans yaptik ve şimdi kendimi hayal bile edemiyecegim bir yeryerdeyim.Bilgiyi ve cozumu arayanlarin zaman kaybetmelerine hic gerek yok soner beye gidin ve sıkıntınız her neyse birlikte çözün.
     Beğenin    
S. S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78957
Öğrenciyim, yazılı ve lys derken çok büyük stres yaşıyor, bildiklerimi bile unutuyordum, Babam bu durumdan kurtulmam için çareler ararken, kendisini önermişler, benim gibi bunalımda olup ders başarısı düşen, daha önce tanışmadığım 7 arkadaşla 8hafta birlikte yardım aldık, benim için çok çok iyi oldu, aynı sorunları yaşayan arkadaşlarla birlikte olmak içimdekileri paylaşmamda çok daha rahatlamamı sağladı. Artık şunu biliyorum, ben başarılıyım, arada tökezlersem neler yapacağımı çok iyi biliyorum, korkmuyorum. Şunu da ekleyeyim, ailemin sınavlar konusundaki yanlış tutumlarını anlamalarını da soner bey sayesinde ben sağlıyorum:) bu tür sorunlar yaşayıp çareler arayan arkadaşlar mutlaka gecikmeden yardım alsınlar, babama ve soner beye minnettarım.
     Beğenin    
Ykaya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78927
Merhaba, panik bozukluğun nasıl bir şey olduğunu yaşamayan birisinin anlayabilmesi çok zor. Sıradan bir durum çok ürkütücü gelir,ateş basar,kalbiniz yerinden çıkacak gibi atar.. bu ve daha başka birçok sıkıntıyı en az 11 yıl yaşadım. Kullanmadığım ilaç kalmadı dersem yalan olmaz.Yaşamımda öyle fırsatları kaçırdım ki panik atakları yüzünden .. Sonra bir kitapta bilişsel davraşçı terapinin çok etkili olduğunu okudum ve Soner Bey’i buldum.Birlikte 7 seans tamamladık ve 2 yıldır ne atak geçiriyorum ne de eskiden olan korkularım var.Asıl önemli olan o sorunun kendisi değil, o sorunu çözebilecek terapisti bulabilmek ve emin olun Adana’da yaşayanlar bu konuda çok şanslı.Çünkü Soner Erol var.
     Beğenin    
Şengül KOCAMER ŞAHİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78922
Terapi icin gittiginizde yari yolda birakmayacağindan emin olabilirsiniz. Terapi eğitimlerini tamamlamis halen de kendini gelistirmeye devam eden guncel bir insan. Kisilik olarakda mukemmel. Konuskan, dinlemeyi iyi bilen biri Tek seans icin de bile hasta faydalanip cikabilir. Hastanede beraber takip ettigimiz hastalarimizda mevcuttur. Kendisine sonsuz guveniyorum. Hastalarida ayni sekilde guvenir. Acil durumlarda ulasip telefonla da yardim alabilirsiniz
     Beğenin    
Mb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78895
Merhaba, takıntılarım ve sınavlarda yaşadığım aşırı kaygı nedeniyle yardım almak istediğimi babama söylediğimde hiç düşünmeden tereddüt etmeden Soner beyi önerdi bana. Doktor olması ve uzmanları yakından tanıması nedeniyle kendisine güvenirim. Ancak yine de sebebini sorduğumda, teorik bilgisini uygulamada ustalıkla kullandığını, sürekli güncel bilimsel gelişmeleri takip ettiğini ve neredeyse ilerleme sağlamayan hastasının olmadığını söyledi. Böylece ben de soner beyle tanışmış oldum. Yaklaşık 3.5 ay belirli periyodlarla seanslar yaptık. Sadece sorunlarımla ilgili şeyler değil, yaşamım boyu kullanabileceğim kazançlar elde ettim. Önerdiğim arkadaşlarım da benimle benzer gelişmersağladılar. Sıkıntılarınız varsa, bunları çözmek istiyorsanız ve gerçekten işine tam hakim bir uzman arıyorsanız kesinlikle soner erol diyorum.
     Beğenin    
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78894
Soner Bey ile tanışmam hayatımın kendimce en stresli ve yoğun çalışma temposunda olmuştu.Dersane rehberlik hocam tarafından yönlendirildim.Ülkemizde her yıl yaklaşık 2 milyon kişinin az veya çok doğru ya da yanlış şekilde yaşadığı stresi ilk yılımda travmatik şekilde yaşamış bir kişi olarak Soner Bey ile çalışmalarımıza başladık.Sınav kaygısı ile başlayan çalışmalarımız beni sınava kadar olan bölümde ve sınavda başarıyla taşıdı.Sonuç olarak istediğim bölüme ilk tercihte mf de 7 bininci olarak girdim.Soner Beyi tanımlamam gerekirse mücadeleci,planlı , gelişmeye açık ve iyi bir analizcidir.Profesyonelliği ve samimiyetiyle benim belli süreçleri başarı ile atlatmamda yardımcı olduğu için minnettarım.Bugunkü hayata karşı tutumumu,mücadele yeteneğimi ve sınav kaygısını atlatmamı ona borçluyum.Soner Bey ve tanışmama vesile olan Nilay öğretmenime teşekkürlerimi borç bilirim.
     Beğenin    
Uzm. Psk. Derya Özözen
20.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78872
Soner'le 14 yıldır aynı hastanede görev yapmaktayım. 20 yılı aşkın mesleki deneyimim var ve bütün kalbimle söyleyebilirim ki, klinik bilgi birikimi ve en zor vakalarda bile aldığı sonuçlar beklenmedik düzeyde şaşırtıcı. Ben çocuklarla çalışan bir psikoloğum, yardım talep eden yetişkinleri birebir aynı eğitimleri alan bir psikoloğa yönlendirmek zorunda kalabiliyorum bazen, fakat birkaç seanstan sonra devam etmek istemiyorlar. Ancak Soner’e yönlendirdiklerim tedavilerini başarıyla tamamlayıp psikolojik sağlıklarına kavuşuyorlar. Yani bir meslektaşı olarak psikiyatrik sorunu olanlara, doğru seçimi yapabilmeleri açısından önerebileceğim tek isimdir Soner Erol. Not: Duygularımı değil,tanık olduklarımı yazmak istedim. Herkese esenlikler dilerim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Selinn
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78820
Soner beyin hayatımda çok önemli bir yeri var.Depresyonla ilk tanıştığım yaşam enerjimin tükendiği ve bir daha asla iyileşemeyeceğimi düşündüğüm mutsuzluğun dibine vurduğum bir zamanda tanıştım onunla.Hayatımda dönüm noktası oldu.Akademik anlamda şu an bulunduğum konumu öz güvenimi olaylara bakış açımı düşündükçe ona borçlu olduğumu görüyorum ve minnettar hissediyorum.Samimi ve sıcak yaklaşımı ile her terapide bana güzel şeyler katan kişi mesleğini çok başarılı bir şekilde yaptığını düşünüyorum.Diğer terapistlerden farklı yaklaşımıyla samimimyeti ve profesyonelliğiyle bana çok şey katan insan..Sonsuz teşekkürler
     Beğenin    
Çağla Çağla
18.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78809
merhaba herkese; Bence gerçek bir psikolog öğrendiklerini hayata uygulamayı başarabilendir. Gerçek psikolog teorik bilgilerin dışına çıkabilip kendini geliştiren, her engeli aşma azmini kendinde gören ve diğer insanlara kişiliği ve hayatıyla örnek olmayı başarabilendir. ben soner hocamın yanında çok kısa bir süre staj yaptım. Bu kısa süreye rağmen iyiki tanıdım dediğim insanlardan oldu. bu kısa süreye rağmen bana çok şey öğretti. dürüst ve samimi kişiliği ile bana çok fazla değer kattı. bilgisi, samimiyeti ve tecrübesiyle yaklaştığı hastalarının tamamına yakınını psikolojik sağlığını kavuştumayı başarmış bir psikolog olarak bence insanların ondan öğrenecek çok fazla şeyleri var.
     2 Beğeni    
İsaribaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78794
Soner Beyle tanışmadan önce psikolojik açıdan oldukça zarar görmüş bir durumdaydım ve fazlasıyla dipteydim ancak soner beyle yaptığım görüşmelerim sırasında ve ilerleyen süreçte kendimdeki olumlu değişimlerin farkına varmaya başlamıştım ki ben daha önce çok fazla psikolojik destek aldım ve almaya devam ediyorum( şehir değişikliğinden dolayı artık soner beyle görüşme yapamıyorum) ancak hala ve hala soner beyin yerini,onunla kurabildiğim iletişimi kimsede bulamıyorum. Hayatıma yön vermemde,KENDİMİ BULMAM DA,kendimi sevmem de ve hayatı sevmemde bana desteği çok çok büyük. Hayatın aslında gerçekten yaşamaya değer olduğunu gösteren kişi Soner Bey..Eğer gerçekten kendinizi kaybettiğinizi,bir şeylerin artık sizi çok yorduğunu ve hayattan bıktığınızı düşünüyorsanız gitmeniz gereken ve gerçekten güvenebileceğiniz tek kişi Soner Bey ve ona çok şey borçluyum. Benim için yaptığı onca şey için kendisine çok çok teşekkür ediyorum..
     Beğenin    
Çağ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78793
Merhabalar ben Soner Beyi arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım.Kişilik olarak içe dönük bir yapım olduğu için psikologa gitme konusunda çok kararsızdım.Soner Beyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine birde İnternet ortamında araştırdım ve bu sitede okuduklarımın da olumlu etkisiyle gitmeye karar verdim.Hayatımı kaybetme korkusu üzerine odaklı bir şekilde yaşıyor ve sağlıklı düşünemiyordum. Olumsuz düşüncelerim ve korkularım yüzünden normal hayat akışına adapte olamıyordum.Soner Bey sayesinde hayatta düşüncelerimiz ile gerçeklerin aynı olmayabileceğini,hayatta müdahale edebileceğimiz şeylerle edemeyeceğimiz şeylerin ayrımına varmak gerektiğini ve kendim için yaşamayı öğrendim. Benim gibi içe dönük çekimser bir kişiliğin iç dünyasını rahat bir şekilde paylaşması onun güler yüzü ve güven verici kişiliği sayesindedir. Bilgi birikiminin yüksek bir psikolog olduğunu söylüyor ve tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Gaye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78777
Merhaba ben Soner beyden bire bir yardım almış bir kişi olarak kendisini tavsiye ediyorum. Yaptığımız seanslarda Soner beyin uyguladığı yöntemler ve gösterdiği ilgi sayesinde kısa zamanda sorunlarım çözüldü. Kendisi bana göre işinde profesyonel bir uzman hastasıyla kurduğu iletişim çok iyi ve yapıcı özellikte. Ben Soner beyin tedavisinden memnun kaldım. Sorun yaşayan yakınlarıma da onu tavsiye ediyorum. Bu yüzden ilgilenen kişilere de Soner beyi tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
E.Y.T.
15.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78764
Öncelikle Merhabalar, Ben bizzat Soner beyden profesyonel destek almadım. Ancak, arkadaşım ve arkadaşımın aracılığıyla ise kardeşim kendisinden destek aldı. Arkadaşım depresyonda iken Soner beyle tanıştı kendisinden çok memnun kaldı. Ve bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine üniversite sınavına hazırlanan kardeşimi yönlendirdim... Soner bey sınav kaygısı anlamında kardeşimle 2-3 seans görüştüler epeyi bir yardımcı oldu... Gerçekten tavsiye edebileceğim kişilerden
     2 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78738
Herkese merhaba, 4 yıllık panik bozukluk hastasıydım. Çeşitli uzmanlardan ilaç tedavisi almış biri olarak ilaçlardan fazlaca yarar sağlayamayınca netten psikoterapi ile ilgili araştırmaya koyuldum ve kognitif terapinin bana yardım edeceğini düşünerek Adana’da bu terapiyi uygulayan terapist aramaya başladım. Soner Bey’den önce bilişsel davranışçı terapi yapan biriyle terapilere başladım. Ancak 4-5 seans çalışmamıza rağmen bir ilerleme sağlayamadık.Bu terapinin bende işe yaramayacağı ve beni son derece kısıtlayan panik nöbetlerimden kurtulamayacağımdan neredeyse emindim. Bu sayfada Soner Erol için yazılanları okuduktan sonra bir kere daha şansımı denemeye karar verdim. 3. Seanstan itibaren panik ataklarımın sıklığında inanamayacağım bir düşüş yaşadım ve 9 seansın sonunda yaşamımdaki aksamalarımdan ve kısıtlanmalarımdan kurtulmuş olmanın mutluluğuyla yazıyorum. Söylemek istediğim şey şu: aynı eğitimleri almış olsalar da iş uygulamaya geldiğinde uzmanlar arasında inanılmaz farklar çıkıyor ortaya. Anladım ki yola çıkılacak rehberi çok iyi seçmek gerekiyor. Bilinmelidir ki Soner Bey sizin için en uygun terapisttir dersem inanın abartmış olmam. Kendisine bir kez daha teşekkürler…
     Beğenin    
S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78726
Soner Beyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Uzun süredir günlük yaşamdaki her durumda aşırı endişe duyma, karamsarlığa kapılma, yerli yersiz korkular hissetme gibi duygular yaşıyordum ve tabiki bu yaşantımı olumsuz yönde etkiliyordu. Babamın vefatından sonra sürekli geceleri annemi izliyor, nefes alıp almadığına bakıyor, onun da öldüğü hayallerini kuruyordum elimde olmadan. Soner beyin ben de yarattığı en büyük farkındalık şu oldu ki bunu daha önce hiç düşünmemiştim. Aslında annene kalkıp bakma sebebin, o an hissettiğin korkuyu tatmin etmek için.Baktığın anda duyguyu tatmin ediyorsun ve rahatlıyorsun demişti. Duyguyu tatmin etmedikçe açlık azalır dedi, ki öyle de oldu. Bunun gibi birsürü örnek var Soner beyin hayatıma kattığı.Hissettiğim kaygıların gerçek olabilmesi için kanıtlar arıyorum şimdi kendime. O çok iyi bir terapist, herşeyden önce çok iyi bir insan. Sizi gerçeklerden uzaklaştırıp, tamamen pembe bir dünya kurmuyor size. Bunlarla nasıl mücadele edebileceğinizi öğretiyor.Onunla tanıştıktan sonra kaygılandığınız bir durumda, bunun sonucunda en kötü ne olabilir, ne yaşayabilirim diye soruyorsunuz kendinize :) Yani daha cesur adımlar atıyorsunuz. Dilerim hiç ihtiyacınız olmaz ancak olursa, gözüm kapalı önerebileceğim tek isimdir Soner Erol.
     1 Beğeni    
A.Y.
8.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78567
Soner Beyle ortak çalışma ortamımızdan tanışıyorum. Uzun yıllar süren çalışama sürecinden sonra duruş ve kişiliğiyle iyi bir dosluğumuz oluştu. Soner Beye karşı olan güvenim zamanla güçlenmesinin en önemli tarafı güvenilir ve dürüst olmasıydı. Çalışma ortamımızın ortak olması nedenıyle hastalarıyla olan iletişimin de yakalamış olduğu başarıyı görmek ve hastalarının terapi sonunda tedavileri olumlu yönde tamamlayıp ayrılması ise tahmin ediyorum ki almış oldu bir çok psikolojik eğitim ve psikolojiye olan bağlılığının olumlu sonuçlarıydı. Psikoloji eğitimi almak ile malesef ki psikolog olunmuyor. Psikolog olmak için aynı zamanda eğitime, bilime ihtiyaç olduğu kadar bu işi gönülden de sevmeli insan. Yaptıgımız sohbetlerde bu işi ne kadar sevdiğini ne kadar önemsediğini görmek hiçte zor olmuyor. Başarılı olan arkadaşıma, başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Aaaaaaaaaaaa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78339
Ben bir profesyonel sporcuyum. Kariyerimde ilerledikçe sıkıntılarım artmaya başlamıştı. Antrenmanlardaki performansımla müsabakalardaki performansım arasında uçurumlar vardı. Sanki gizli bir güç beni engelliyordu. Psikiyatrist bir arkadaşımın önerisiyle Soner Bey’le tanıştık. Sorduğu soruların beni çok iyi anlamak için olduğunu hissettim ve bu hoşuma gitti. Açıkçası ilk birkaç seans sıkıcıydı, yine de zorladım kendimi ve devam ettim. Sıkıntılarımın gerçek nedenlerini fark ettikçe ve çözüm yollarını öğrendikçe ciddi müsabakalardaki verimim arttı, şimdi işler yolunda. Başka bir uzmandan yardım alan arkadaşımla görüşünce de Soner Bey’le çalışmakla ne kadar iyi bir seçim yaptığımı bir kere daha anlamış oldum. Gerçekten teşekkür ederim Size.
     Beğenin    
P.N.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78161
İkinci yaşamı borçlu olduğum insan ! Ben anoreksiya hastasıydım, öyle ki yatağımdan tuvalete gidince bile yorulacak kadar tüketmiştim kendimi, banyomu kendim yapamayacak kadar… Soner Bey’le tanışana kadar maddi olanaklarımızın da rahatlığıyla Adana, İstanbul ve Ankara’da kim önerildiyse gittik ancak pek bir ilerleme sağlayamadım. Umutsuzluğum ve karamsarlığım hat safhadaydı. Sınav kaygısı nedeniyle yardım alan bir arkadaşımın ısrarıyla tanıştım Soner Erol’la. Rahat kendinden emin fakat biraz da soğuk olduğu izlenimine kapıldım. Nasıl bir çalışma yapacağımızı çok anlaşılır biçimde bana açıklayınca başladık çalışmaya. İlk seansa gittiğimde 34 kiloydum, 8 aydır adet görmüyordum, saçlarım ve dişlerim dökülmeye başlamıştı. Yaklaşık 15 ay düzenli sürdü terapim, 3. ayda adet olmaya yeniden başladım. Asla düzelmeyeceğine inandığımdan intihar etmeyi çok düşünmüştüm. İyi ki hayattayım diyorum artık. Şu an üniversitede öğrenciyim. Terapide öğrendiklerimin yardımıyla hayatımda her şey yolunda. Sorunu olanlara tek söyleyebileceğim şu: En önemlisi gerçek bir uzmandan yardım almak. Yaşama yeniden beni döndürdüğü için kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Minnet, sevgi ve saygıyla…
     1 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76357
Soner Bey'i internet ortaminda tesadufen tanidim.Yine bu sitede okuduklarim,daha onceki danisanlarinin yazdiklari,benim icin iyi bir referans olmustu.Ne kadar hakli olduklarini simdi daha iyi anliyorum. Benim,sosyal iliskilerimde,kisilik ozelliklerimden kaynakli yasadigim bazi problemlerim vardi.Bilissel Terapi yontemiyle,bunu ve nedenlerini farketmemi saglayarak nasil cozumleyecegim konusunda bana yol gosterdi.Daha acikcasi beni,bugune kadar dogru bildigim ama aslinda yanlis olan o yoldan alip,gercekte dogru olana yoneltti diyebilirim.Anlattiklarini yasamimda uygulamaya calisiyorum.Ve yaptikcada kendimi daha iyi hissediyorum.Degisimimi etrafimdakilerinde farkediyor olmasi beni ayrica cok mutlu ediyor. Guleryuzlulugu,samimiyeti ve ictenligiyle,tum terapiler boyunca kendimi hep rahat ve guvende hissettim.Soner Bey'e hayatima kattiklarindan dolayi tesekkur ediyor ve ihtiyac duyan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75594
Çok büyük bir kaygı ve korkular içerisindeydim.Bu benim hayat kalitemi tamamen etkilemişti.Yaşamdan kopmuş ve hiçbir şeye konsantre olamazken bir tavsiye üzerine önce kızımı götürme vasıtasıyla Soner Erolla tanıştım ve terapiye başlamaya karar verdim.Daha önceleri yoğun ilaçlarla biraz da olsa sıkıntılarım gidiyordu ama mutlu değildim.Soner Bey terapilerimizde bana pek çok şeyin farkındalığını kazandırdı.Onun sayesinde kendime soru sormayı öğrendim ve bu terapileri günlük hayatıma geçirdiğimde gerçekten çok daha iyi olduğumun farkına vardım.Şimdiye kadar gittiğim en iyi psikolog.Hayatıma birçok şey kattı ona minnettarım.
     Beğenin    
Ecem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75591
Hayatım boyunca çok fazla psikologla tanışma ve seans yapma fırsatı buldum.Artık bu mesleği yapan insanlara inancım azalmışken Soner Erolla tanışma ve terapi yapma fırsatım oldu yardım alma konusunda bu kadar ümidimi yitirmişken Soner Erol düşüncelerimi çok değiştirdi.Sadece bu sitede değil günlük hayatımda soran herkese emin olarak tavsiye edebileceğim gerçekten yardım edebilecek tek psikolog.Ben ve ailem kolay kolay artık bir şeylerin değişmeyeceğini düşünürken hayatımda ve davranışlarımda gözle görülür değişiklikler oldu.Benim değiştiğimi gören arkadaşlarım ve annem Soner Erol a gittiler.Olurda bir gün Adanadan gidersem ve psikolojik desteğe ihtiyacım olursa hiç düşünmeden yanına gidip terapi yapmasını isterim.Kendisine gerçekten minnettarım
     1 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 17 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Soner EROL'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : bilgi korkunun panzehiridir...


Soner EROL'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği
International Association for Cognitive Psychotherapy
Academy of Cognitive Therapy

Soner EROL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Soner EROL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Şengül KOCAMER ŞAHİN
Dr.Şengül KOCAMER ŞAHİN
Gaziantep
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Proaktif Psikoloji
Kurtuluş Mah. 64021 Sok. Dr. Salim Serçe Apt. Kat:1 No:1 Seyhan
Adana
(Atatürk Caddesi Üzeri)
Uzm.Psk.Soner EROL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 136 28 88
(Proaktif Psikoloji Kurum Hattı)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe
Mezuniyet Yılı
2001
(23 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı

Uzm.Psk.Soner EROL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Soner EROL Mesleki Videolar Videoları
-
adana psikolog, cinsel sorun adana, adana cinsel terapi, adana psikolojik destek, adana duygusal sorun, psikolog adana, adana iktidarsızlık, cinsel terapi adana, psikolojik destek adana, duygusal sorun adana, adana sertleşme, adana panik, adana fobi, adana dürtü, adana psikoterapi, adana erken boşalma, panik atak adana, adana yeme bozuklukları, adana terapi, adana stres, adana kaygı, adana anoreksiya, terapi adana, adana cinsel isteksizlik, adana korku, adana antidepresan, adana bulimiya, psikoterapi adana, adana cinsel korku, adana intihar, adana sınav stresi, adana vajinismus, cinsel korku adana, adana depresyon, adana sınav fobisi, vajinismus adana, adana seks terapi, adana psikolojik yardım, adana obsesyon, adana cinsel sorun, adana psikolojik sorun, psikolojik yardım adana, adana takıntı, adana sınav kaygısı, adana cinsel taciz, cinsel istismar, adana alış veriş hastalık, olumlu düşünme, olumsuz düşünme, gerçekçi düşünme

15:47
Top