2007'den Bugüne 82,718 Tavsiye, 26,146 Uzman ve 18,356 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mürşit ATLIAKIN
Psikolog - Bursa
Aile terapisti - Cinsel Terapist - Hipnoterapist - Oyun Terapisti - Çocuk ve Ergen Terapisti

Mürşit ATLIAKIN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Mürşit ATLIAKIN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Mürşit ATLIAKIN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mürşit ATLIAKIN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMürşit ATLIAKIN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mürşit ATLIAKIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sevilay ZORLUDr.Sevilay ZORLU
Antalya
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kendinizi iyi hissetmek mi istiyorsunuz yoksa iyileşmek mi?

Mürşit ATLIAKIN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile terapisti
Cinsel Terapist
Hipnoterapist
Oyun Terapisti
Çocuk ve Ergen Terapisti
Yetişkin terapisi
Bütüncül psikoterapi
Çift terapisi
Yetişkin terapisi

Mürşit ATLIAKIN Özgeçmiş CV Psk.Mürşit ATLIAKIN'ın Özgeçmişi
Ankara Üniversitesi Psikolojik Hizmetler Bölümünden 1983 yılında mezun oldum. Meslek hayatıma 1984 yılında Samsun Ruh Sağlığı Hastanesinde psikolog olarak başladım. 1990 yılında Bursa Devlet Hastanesine tayin oldum. Yarı zamanlı olarak Spastik Çocuklar Hastanesinde 2 yıl, Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Şubesinde 6 yıl, Adölesen sağlığı Merkezinde 1 yıl ve İletişim Merkezinde 1 yıl süre ile değişik sağlık kuruluşlarında mesleki çalışmalar yaptım. 2012 yılında emekli oldum.
2003-2012 yılları arasında Bursa devlet hastanesinin kalite direktörlüğünü yaptım. İletişim becerilerin iyileştirilmesi amacıyla hastanelere özel ve davranış değişikliğini hedefleyen “İletişim becerileri” eğitim modülü geliştirdim....[Devamı...]

Mürşit ATLIAKIN Tavsiye Yazıları Mürşit ATLIAKIN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Sevilay ZORLU Fotoğraf  Dr.Sevilay ZORLU
Antalya - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-08-2017
 TavsiyeNo: 98740
Mürşit Bey ile ileri düzey hipnoz kursu sırasında tanışma imkanım oldu. Kendisini sürekli güncelleyen, yenileyen ve gelişmelere açık bir psikolog olması dikkatimi çekti. Psikoterapi eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamış. Kişiliği, ses tonu, sabrı ve duruşu ile adeta mesleği için yaratılmış. Bursa'da yardım almak isteyenlerin güvenerek gidip yardım alabileceklerini düşünüyorum. İhtiyacı olan herkese güler yüzlü ve pozitif kişiliği, sıcakkanlı davranışlarıyla kesinlikle Mürşit Bey 'i öneriyorum.
     Beğenin    

 Mehmet ŞİŞMAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.248.160.YLB

03-03-2016
 TavsiyeNo: 86286
Her meslek muhakkak bir deneyim ister. Ancak psikolog, sosyal hizmet,aile danışmanı, sosyolog vb. meslek elemanlarında akademik eğitimle birlikte tecrübe ve deneyim çok önemlidir. Mürşit Bey uzun yıllardır bu alanda çalışmakta, kendini yenilemek adına sürekli mesleki bilgi ve becerileri takip etmekte, projeler geliştirmekte ve projelerde aktif rol almaktadır. Eğer işiniz insanla iletişim ve insana dokunan bir yanı var ise ''insanı'' sevmek zorundasınız. Mürşit Bey için aklıma gelen ve söylenecek ilk şey '' çok iyi bir insan, insan sevgisiyle dolu biri ve insanlara yardım etmeyi çok seviyor'' derim.
     3 Beğeni    

 dilek demir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.245.DD

23-02-2016
 TavsiyeNo: 86030
Güvendigim, kendisine ve düşüncelerine önem verdigim, yakinlarim da dahil olmak uzere icim rahat bir sekilde yonlendirdigim büyük değerdir O. Amacı sadece para kazanmak değil, insanlığa fayda sağlamak diye düşünüyorum. Calisma ve özel hayatimda degerli bir insan, onun da otesinde benim 'baba' rol modelim. Onunla yolumuzun birleştiği için Allah'a şükürler ettiğim bir insan.Bundan dolayi cok mutluyum. Iciniz rahat bir sekilde Mürşit Atlıakın' a gitmenizi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Habibe AYKAN Fotoğraf  Uzm.Habibe AYKAN
İstanbul - Aile Danışmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-12-2014
 TavsiyeNo: 74319
Selamlar, Mürşit Hocam ile devam etmekte olan Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Kendisini ilk gördüğümde dinginliği huzur ve güven oluşturdu. Mürşit Hocam, eğitime verdiği önem mesleki gelişimini hayatında tuttuğu yer katıldığı eğitimlerden çok kolay anlaşılabilecek bir profesyoneldir. Kendisinden faydalanmak isteyen danışanlarına bilgisi ve tecrübeleri ile faydalı olacağına inanıyorum. Mesleki gelişimimiz için bizim gibi yolun başındakilere, verdiği iyi enerji ve güzel rol modelliğinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

Mürşit ATLIAKIN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Hipnoz Derneği
Psikoterapi Enstitüsü Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Regus Ofis
Corner İş Mrk Fethiye Mh Sanayi Cd No 263 Kat 3 Fsm Bulvarı Bkm Üstü Nilüfer
Bursa

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(505) 684 92 49
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1959
(61 yaşında)
Doğum Yeri
Karacabey
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1983
(37 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Mürşit ATLIAKIN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mürşit ATLIAKIN Mesleki Videolar Videoları
-

bursa, psikolog, terapi, psikoterapi, oyun terapi, aile terapi, hipnoz, danışman, bireysel terapi, cinsel terapi, psikiyatrist, çocuk psikoloğu, öğrenci koçluğu, terapist, öfke kontrolü, stresle başetme, çift terapisi, depresyon, kaygı bozukluğu, davranış bozukluğu, uyum bozuklukları, hiperaktivite, dikkat eksikliği, dikkat dağınıklığı, gelişim bozuklukları, panik atak, kişisel gelişim, obsesif kompulsif bozukuk, takıntı hastalığı, sınav stresi, kurumsal danışmanlık, iletişim becerileri, çocuk gelişimi, çocuk ruh sağlığı, tırnak yeme, yeme bozuklukları, gece işemeleri, altını ıslatma, karı koca kavgası, özgüven eksikliği, vajinismus, iktidarsızlık, cinsel uyum bozukluğu, cinsel bozukluklar, parmak emme, psikolojik danışman, uzman psikolog, klinik psikolog, grup terapi, psiko eğitim


08:33
Top