2007'den Bugüne 84,906 Tavsiye, 26,561 Uzman ve 18,915 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Filiz EVANS
Psikolog - İstanbul

Filiz EVANS Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Filiz EVANS Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(%25.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Filiz EVANS'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Filiz EVANS'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çocuk büyütmek, bir insan yetiştirmek dünyadaki en önemli, en anlamlı iştir. Ailenin çocuk üzerindeki etkileri ve bunların kişinin hayatındaki yansımaları son derece önemlidir. Anne - baba olmak özellikle günümüz şartlarında hiç kolay değil... O yüzden hayatın zorluklarıyla başetmeye çalışırken sıkıştığınız durumlarda lütfen destek alın. Sağlıklı ve zevkli yaşanan Anne–Baba–Çocuk ilişkisi için...
Filiz EVANS'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Terapia'm Filiz Evans Sağlıklı Yaşam ve Danışmanlık Merkezi
Valikonağı Cad. Çeyrekoğlu Apt. No:52 K:1 D:1 Nişantaşı
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce İleri Düzey
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü (1991 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Filiz EVANS Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikolojik Danışmanlık
Çocuk ve Ebeveyn danışmanlık
Uyku-yemek düzeni oluşturmak
Tuvalet eğitimi
Kardeş kıskançlığı
Sınır koyma ve sınırları zorlayan çocuklarda çatışma çözümü
Oyun Terapi
EMDR

Filiz EVANS Özgeçmis CV Psk.Filiz EVANS'ın Özgeçmişi
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde yapan Filiz Evans, ardından Liverpool John Moores Üniversitesi’nde yüksek lisans derecesi ile Uzman Psikolog ünvanını almıştır (MSc Drug Use and Addiction, 2004). Kariyerinin ilk yıllarından itibaren çocuk ve ailelerle çalışan Evans, 2009 yılına kadar İngiltere’de uzman psikolog olarak çocuk, genç ve ebeveynlerle çalışmış, madde kullanımı ve bağımlılık alanlarında çalışmalar yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra okullarda psikolojik danışmanlık, çocuk ve aile danışmanlığı alanlarında görev almıştır.

İngiltere’de; Liverpool Compass’da Family Counselling, Liverpool Hugh Baird College’de Diploma in Counselling, Aintree Hospital Windsor Clinic’de Motivational Interviewing, Liverpool HIT’de Cognitive Behavioural Therapy ve Assessment, Care Planning and Treatment eğitimlerini tamamlamıştır.
...[Devamı...]

Filiz EVANS Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88632
merhaba, filiz hanımla yaklasık 8 ay once tanıstık ,beni kendimi bildim bile takıntılarım ,korkularım guvensızlığım ,hergunkü depresif halim artık sadece ruhsal olarak degıl fızıksel olarakda rahatsız etmeye baslamıstı.yakınlarımın tavsıyesı uzerıne filiz hanım ile tanısma fırsatı buldum .sımdı 8 ay oncekı halımden eser yok olaylara bakıs acım ,kendımı olan guvenım ,insanlara karsı davranıslarım tam anlamıyle değişti.evet aslında bu nasıl olur diyebilirsiniz ,bende her terapiye gittiğimde ben nasıl iyileşeceğim diyordum ,bu benim artık kişiliğim diyordum ama gercekten aslında kişilik sandığım etken dış çevremin bana giydirdiği ve benimde cocukluğumdan beri gelen kabullenişten baska birşey değildi. filiz hanım yanlızca bir psikolog değil cok ıyı bır arkadas oldu benim için , eğer gerekcen sizde suanda psikolog arayışı içindeyseniz kesinlikle filiz hanımla tanısmalısınız ,bu tanısma kendınıze yapacağız güzel bir ödül olacaktır. saygıları&sevgiler
     7 Beğeni    
Oya KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2015
TavsiyeNo: 77309
Filiz hanımı çalıştığım kurum sayesinde tanıdım.Oğlum sınava hazırlanıyordu.Çözemediğimiz sorunlarımız vardı.Oğlumla çalışma planı yapamıyorduk.Sorunlarımızı çözmeye yardımcı oldu.Çok sıcak ve samimiydi.Filiz hanım sayesinde oğlumla daha iyi iletişim kuruyorum.Yardımları için çok teşekkür ederim.Çalıştığı yerde çok güzel bir yerdi.Ev ortamı gibiydi çok sıcaktı.Herkeze tavsiye ediyoruz,çok memnun kaldık.Oğlum da Filiz hanımı çok sevdi.Arasıra onu ziyaret etmek istiyor.
     5 Beğeni    
M.I
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76591
Filiz Evans şu ana kadar gittiğim psikologlar arasında çok özel yere koyduğum bir insandır. nişantaşında terapiam isimli merkezde hizmet vermekte olan Filiz Hanım'ın özellikleri saymakla bitmez: Bir kere Onu aileden biri hissediyorsunuz, önünde ikide bir baktığı bir saati yok, zaten saat sınırı yok- ki bubeni çok şaşırttı, konuşma su gibi akıyor. onu sizden üstün , size akıl veren biri gibi diil, sizden biri gibi hissediyorsunuz ve ve yavaş yavaş önünüzde bir çözüm yolu açıldığını görüyorsunuz. Sanırım bu herşeye bedel. Diğerlerine hiç benzemiyor bu anlamda, sıcak, samimi, güler yüzlü, içten ve en önemlisi iyi kalpli. Profesyonelliğini hiç söylemiyorum bile. ingiltereden döneli 5 yıl bile olmamış. İşine ve karşısındakine saygısı çok büyük. Bir de EMDR tekniği var ki Türkiye'de çok az insanın bildiği ve uygulayabildiği ve bir çok derde çare olan. Filiz Hanımı bulabildiğim için çok şansılıyım. Hem kendim hem de ergenlik çağının zorluklarını yaşayan kızım için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgilerimle... Umerom siz de bu kadar şanslı olursunuz.
     6 Beğeni    
E.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72305
Filiz hanım yaklaşık 5 aydır tanıyorum ve kendisine geldiğim ilk gün kendi iç dünyam da ciddi sıkıntılarımın olduğunu düşündüğüm biri olarak geldim ve kendisi ile tanışmam ilk o gün oldu ve şuan hem arkadaş hemde çok iyi bir psikolog olarak kendisinden halen destek alıyorum. Şuan yaşadığımız dünyada psikolojik olarak zarar görmeyen kimse yok , ve bunlarla nasıl baş edeceğimiZi bilemiyoruz ve bir çıkmaza giriyoruz işte tam da bu noktada filiz hanımı tanıdım. Güler yüzü samimiyeti ve akıcı geçen bir sohbet arkadaşı gibi oldu. Ve her zaman sizi tanımayan birinden objektif bir görüş almalısınız ve gerçekten bu işi başarılı bir şekilde yapan biri. Kendisi ile uzun yıllar görüşebileceğim biri olarak benim rehberime kaydoldu..kendisini çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71632
o kliniğe gittiğim gün nasıl buhramlı nasıl bir yol arıyordum bir yol bir ses belkide yol gösteren birini arıyordum çok şanslıydım ki buldum ;) ilk defa gitmiştim aileme göre delimiyim ki Gidicektim gittim iyi ki gittim hayallerimi gerçekleştirecek cesaretim olmadığı zamanlarda bana hep destek oldu ve ben o destekle hayalim için insanlık için küçük ama benim için devrim olacak o adımı attım. Korku nedir bilmiyordum özgüven deseniz o ne diyecek durumdayım her güne nefret ve hiçe uyanmak mi hepsini yaşadım her gittiğimde kendimle tanışıyordum artık kendimi tanıyorum hatta tanımaya devam ediyorum yarına uyanmaya bir nedenim yok ken bana neden gösterdi şimdi daha mutluyum sabah erken kalkmama rağmen artık daha mutluyum buraya çok daha yazmak isterdim ama yetmez :) nasıl bir insan yada üzerindeki etkilerini görmek için onunla konuşmanız gerek gidin derim pişman olmazsınız iyi ki gitmişim diyeceğiniz kesin teşekkür ederim filiz hanım içimdeki küçük kız çocuk artık gülüyor :))
     5 Beğeni    
Gülşen LÜKEL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68858
Filiz Hanım'la danışan olarak değil iş dolayısıyla tanıştım. İşinde ne kadar bilgili, birikimli bir profesyonel olduğunu danışanı olmasanızda hemen anlayabiliyorsunuz. Bendeki en olumlu izlenimi samimi, abartısız ve komplekssiz olmasıdır. Çünkü günümüzde ne yazıkki insanlar egolarına pek söz geçiremiyorlar. Ama Filiz Hanım bunu fazlasıyla başarabilmiş biri. Mesleki deneyimi fazlasıyla olan bir psikolog. Yurtdışında da yıllarca aldığı eğitim ve deneyimleri danışanlarına çok başarılı bir şekilde aktarabilen bir insan. Birazda merkezinden bahsetmek istiyorum. Çünkü terapia'm dan içeri girdiğinizde adının neden terapia'm olduğunu anlıyorsunuz. Ortamı o kadar sıcak ve samimi ki terapi ancak burda olur diyorsunuz. Çok zevkli ve profesyonelce donatılmış bir merkez. Heryerin pırıl pırıl olmasıda ayrıca takdiri hakeden yanı. Eğer sağlıklı yaşam merkezine gitmek ve profesyonel yardım almak istiyorum diyorsanız tereddütsüz tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Terapia'm Filiz Evans Sağlıklı Yaşam ve Danışmanlık Merkezi
Valikonağı Cad. Çeyrekoğlu Apt. No:52 K:1 D:1 Nişantaşı
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(534) 623 08 27
Telefon 2 :
0(212) 225 65 61
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1991
(29 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Filiz EVANS Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce İleri Düzey

Filiz EVANS Mesleki Videolar Videoları
-

14:14
Top