2007'den Bugüne 82,740 Tavsiye, 26,150 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Beyza ÜNAL
Uzman Psikolog - Ankara
Klinik Psikolog, Doktora Öğrencisi

Beyza ÜNAL Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Beyza ÜNAL

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Beyza ÜNAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beyza ÜNAL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBeyza ÜNAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Beyza ÜNAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hasra AVCIUzm.Psk.Hasra AVCI
Hasra Avcı'yı, 10 yılı aşkın bir süredir tanıyorum. Kendisiyle ODTÜ Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimimiz boyunca ve sonrasında oldukça yakın bir dos...

Beyza ÜNAL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları:

Depresyon, bipolar bozukluk, panik atak, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal kaygı, fobiler, travma sonrası stres bozukluğu, öfke kontrolü, dürtü kontrolü, alkol ve madde bağımlılıkları, yeme bozuklukları, kişilik örüntülerine bağlı sorunlar, ilişki sorunları, kayıp ve yas, özgüven eksikliği, stresle baş edebilme, sınav kaygısı, motivasyon eksikliği.

Beyza ÜNAL'ın Makaleleri Beyza ÜNAL'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Beyza ÜNAL Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Beyza ÜNAL'ın Özgeçmişi
Beyza Ünal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2010 yılında mezun olmuştur. Aynı sene, ODTÜ Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamış ve yüksek lisans eğitimi boyunca yetişkin psikopatolojilerinin değerlendirilmesi ve tedavisine yönelik teorik ve uygulamalı dersler almıştır. Bu süreçte, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda stajlarını tamamlamıştır. Ünal, 2012 yılından itibaren ODTܒye bağlı AYNA Klinik Psikoloji Destek Ünitesi’nde bilişsel davranışçı terapi yaklaşımı süpervizyonu altında danışan takibine başlamıştır. Aynı sene, “Erken Dönem Uyumsuz Şemalar ve Psikolojik İyilik Hali: Ebeveyn Tutumları ve Diğer Psikolojik Kaynakların Önemi” başlıklı yüksek lisans tezini sunarak klinik psikoloji alanında uzmanlığımı tamamlamış ve ODTÜ Klinik Psikoloji Doktora programına başlamıştır...[Devamı...]

Beyza ÜNAL Tavsiye Yazıları Beyza ÜNAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gizem ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 82.222.89.YFL

11-11-2017
 TavsiyeNo: 100213
Hayatımda ASLA dediğim konuyu, aslında ne kadar yanlış bir karar verdiğimi fark ettiren harika bir insandır. Sözde bildiğimiz ama uygulamaya geldiğinde başaramadığımız sınırlarımızı hatırlatan, sınırlarımızı çizdiğimizde her şeyin yoluna gireceğini keşfettiren bir kişi. Benim için zor olan konuları hatta kendime bile bazen itiraf edemediğim olayları rahatça anlattığım güvenilir bir insan. Ve her hafta paylaştığım zaman rahatlayacağımı bildiğim tek yerdi.. Sorunlarımın altından kalkamadığım zaman kapılarının tekrardan açık olduğunu biliyorum. Bana kattığınız her şey için teşekkür ederim Beyza Hanım, hayatıma sihirli değnek gibi dokundunuz..
     2 Beğeni    

 Uzm. Klinik Psikolog Yağmur Ar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.221.BF

04-03-2017
 TavsiyeNo: 95026
Uzman Klinik Psikolog Beyza Ünal, gerek teorik bilgi hakimiyeti gerekse hastalarına karşı sergilediği empatik, kabullenici ve bir o kadar da sorgulayıcı tutumuyla Ankara'da hasta yönlendirmek konusunda tereddüt yaşamadığım bir meslektaşımdır. Meslektaşım olmasının yanı sıra akran olarak verdiği profesyonel ve duygusal destek de her zaman benim kendimi rahatça açabileceğim bir kaynak olmuştur. Bu sebeplerle psikoterapi almak isteyen hasta ve hasta yakınlarının kendisini tercih etmelerinin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum.
     2 Beğeni    

 Gülen S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 62.248.126.FL

23-01-2017
 TavsiyeNo: 94005
Beyza Ünal bir dönem aynı işyerinde birlikte çalışmamızdan ötürü tanıdığım ve her daim yanımda olmasını istediğim herkesin sahip olması gereken harika bir dost. Mesleki anlamdaki bilgi ve tecrübesiyle her zaman örnek aldığım çok iyi bir psikologdur kendisi. Eğer dostum olmasaydı kesinlikle terapi için kendisine giderdim 😊 En üzüntülü, kaygılı, yorulmuş, bıkmış hissettiğiniz anda kapısını çalabileceğiniz yegane insanlardan biridir kendisi. Terapist olarak da çevremdeki herkese gözüm kapalı bir şekilde önerebileceğim biri oldu her zaman. Gözlem yeteneği, empatik yaklaşımı, özenli çalışma biçimi onu harika bir terapist yapıyor. Hiç bir zaman azalmayan mesleki merakı her daim bana örnek olmuştur hatta birlikte çalışmalar yapma fırsatımız olması da beni ayrıca hep heyecanlandırdı. Kendisine çizdiği bu yeni yolda çok başarılı olacağından eminim çünkü o bunu fazlasıyla hak ediyor. Umarım dostluğumuz bir ömür devam eder ve ben ondan daha pek çok şey öğrenebilirim 😊
     2 Beğeni    

Hasra AVCI Fotoğraf  Uzm.Psk.Hasra AVCI
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-05-2016
 TavsiyeNo: 87938
Beyza hem yakın dostum hem de meslektaşımdır. 10 yıldan fazladır tanışıyoruz. Mesleğine tutku ile bağlı olduğunu söyleyebilirim. Bu tutku ile kendisini geliştirmeye yönelik çalışmakta ve çevresine etik ve saygın bir şekilde yardımcı olmaktadır. En çok beğendiğim özelliği net olması ve düşüncesini çekinmeden söylemesidir. Akademik çalışmalar konusunda da severek takip ettiğim bir arkadaşımdır. Kendisini yardım almak isteyen herkese tavsiye ederim. Güvenilir ve disiplinli çalışması ile yardıma ihtiyacı olan herkese iyi geleceğine inanıyorumç
     4 Beğeni    

Nurgül YILMAZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Nurgül YILMAZ
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-11-2015
 TavsiyeNo: 83439
Meslektaşım olan Beyza Ünal'ı psikolog olarak ayrıca insan olarak beğeniyor ve saygı duyuyorum. Kendisini geliştirme potansiyeli, ilkelerine bağlılığı olan ve mesleğini seven bir psikolog.Kendisiyle Hacettepe Üniversitesinde çalıştığım süre içinde tanıştık. Bu süre içinde bilgi birikimini, danışanına olan yaklaşımını, mesleğine olan duyarlılığını saygıyla izledim ve ihtiyacı olan pek çok kişiye de tavsiye ettim. Beyza hanım mütevazi, dikkatli, sabırlı, donanımlı bir psikolog. İhtiyaç duyan herkese güvenerek tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

Beyza ÜNAL'ın Kitap ve Yayınları Beyza ÜNAL'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Ünal, B. (2015). "Ölümle Yaşam Arasında" filminin incelenmesi: Kurtarma fantezisi ve ahlâki mazoşizm. AYNA Klinik Psikoloji Dergisi, 2(1), 49-56.

Ünal, B. (2015). Depresif kişiliklerle psikoterapide olumlu duyguların nesne ilişkisel incelenmesi. AYNA Klinik Psikoloji Dergisi, 2(3), 14-28.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dönence Psikoterapi
Atatürk Bulvarı 115/13 Kızılay-Bakanlıklar Ankara


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 418 07 08

Telefon 2 :
0(541) 418 07 88
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
ODTÜ Klinik Psikoloji (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Beyza ÜNAL'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Beyza ÜNAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Beyza ÜNAL Mesleki Videolar Videoları
-13:45
Top