2007'den Bugüne 92,411 Tavsiye, 28,231 Uzman ve 19,991 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Merve ALTINTAŞ
Uzman Psikolog - İstanbul

Merve ALTINTAŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve ALTINTAŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Merve ALTINTAŞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve ALTINTAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Başak BİNİCİ SİVİŞOĞLU
Başak hanım, aynı okuldan mezun olduğum bir meslektaşımdır ve bu nedenle tanışıklığımız eskiye dayanmaktadır. Çalıştığı yere değişim, düzen ve hareke...
Nuray ŞAHİNUzm.Psk.Nuray ŞAHİN
Nuray hanım ile yüksek lisans eğitimi sırasında tanışmış okul sonrası da arkadaşlığımız ve mesleki işbirliğimiz devam etmiştir.Kendisi vakaları yoruml...

 
Merve ALTINTAŞ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Hera Psikoloji Maltepe
Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:394 Yusuf Bey Apartmanı Daire 4 / Maltepe 
İstanbul
Adres 2:
Hera Psikoloji Kartal
Çavuşoğlu Mah. Özel Cad. Selimoğlu Apt. No:1 Daire 1 /Kartal 
İstanbul
Uzm.Psk.Merve ALTINTAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Merve ALTINTAŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
Yetişkin Danışmanlığı
Online Danışmanlık
EMDR (Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma)
Sanat Terapisi teknikleriyle danışmanlık
Oyun Terapisi danışmanlığı (Theraplay- Deneyimsel)
Aile terapisi danışmanlığı
İletişim ve İlişki Kurma Sorunları
Özgüven Sorunları
Kayıp-Yas ile başetme
Kaygı Sorunları
Öfke Kontrolü
Depresyon
Stresle Başa Çıkma
Motivasyon Sorunları
Anne-çocuk bağlanma (bağ kurma) bozuklukları
Boşanma sürecini çocuğa anlatmak
Boşanma sonrası başetme zorlukları
Davranış ve Uyum Sorunları
Sınav Kaygısı
Tikler
Parmak emme
Tırnak yeme
Altına kaçırma
Yeme sorunları
Uyku sorunları
Öğrenme güçlükleri
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Atipik Otizm
Asperger Sendromu...[Devamı...]

Merve ALTINTAŞ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Merve ALTINTAŞ'ın Özgeçmişi
2006 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümü, 2014 yılında yine aynı üniversitenin Uygulamalı (Klinik) Psikoloji bölümünden mezun oldu. Uzmanlığını yaptığı dönemde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde çocuk nöroloğu Prof.Dr. Barış Korkmaz'ın polikliniğinde 2 yıl boyunca gözlem amaçlı bulundu. Çocuk nöroloğu Barış Korkmaz'ın da yardımcı tez danışmanlığını yaptığı uzmanlık tezi olarak , "Çocuklar İçin Zihin Kuramı Test Bataryası'nın 4-5 Yaş Türk Çocukları İçin Uyarlanması, Geçerlik ve Güvenirlik Çalışması" nı yapmıştır.
...[Devamı...]

Merve ALTINTAŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127757
Merve hanımla yaklaşık 1 yıl önce gerçekten zor durumda olduğum bir zamanda tanıştık online olarak gerçekleştirdiğimiz seanslarda her zaman yanımda olduğunu hissettim seanslar dışında her ulaşmak istediğimde kendisine ulaşabildim öfke problemlerimde ailemle olan kötü iletişimim ve sorunlarım konusunda bana büyük yararı dokundu yaşadığım bazı anksiyete durumları üzerine çalıştık ve bu konuda da büyük ölçüde ilerleme kaydettik kendisi çok kötü durumlar içinde olsam bile muhakkak o durumun bana katabilceği iyi bir yanı olduğunu görmemi sağladı kendisine çok teşekkür ederim
     Beğenin    
Özlen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124708
Merve Hanımla çok zor bir dönemimde bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Ailevi yaşadığım problemler ve çocuğumla ilişkim üzerine kendisinden danışmanlık aldım. İlk günden itibaren Profesyonelliğinin yanı sıra samimiyeti ve insancıl yaklaşımı ile kendisine güven duymamı sağladı. Anlatmış olduğum problemlere akılcı yaklaşımı ve adeta nokta atışı tespitlerle yaptığı yorumlar ve çözüm önerileri yaşadığım sorunlarda olayları daha net görmemi, olaylara farklı perspektiften bakabilmemi sağladı. Oğlumla ilgili olan problemlerimde çocuğa yaklaşımın ve çocuğa anlaşılabildiğini göstermenin bir çocuk için ne kadar önemli olduğunu fark ettirdi. Merve Hanım'ın mesleğini çok severek yapan, gerçekten mesleğine değer veren, mesleğini layığıyla yerine getiren ender insanlardan biri olduğunu düşünüyorum. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
M Diğdem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124705
Merve hanım ile yaklaşık 8 ay önce tanıştık ve çekirdek ailemize dokunan değerli bir psikolog. Öncelikle yaklaşımı, samimiyeti ve en önemlisi her daim yanımızda hissettirmesi bizim için çok özeldi. Destek Biz 9 yaşındaki oğlumuzun yaşadığı davranışsal bozukluk nedeniyle kendisine başvurduk. Her hafta düzenli olarak eşim ve ben terapi aldık ve sonucunda çocuğumuzla yaşadığımız sıkıntıları hafifleterek birbirimizi anlamayı öğrendik. isteyen herkese tavsiye ederim. Teşekkür ederiz herşey için. 🙏
     1 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118384
Merve hanımla yollarımız tavsiye üzerine birleşti.Oğlum için başvurduk yaklaşık 3 ay önce bir psikoloktan yardım almaya karar verdik gece ve gündüz sürekli bir şey olucak kaygısı panik atak yaşamasına sebep olmuştu yetişkinlerdeki tüm belirtiler vardı neredeyse.Açıkçası bu kadar hızlı geri dönüş alacağımızı eşimde bende düşünmüyorduk.Başlangıçta oğlumuz için gitmiştik ama merve hanım hepimizle ayrı ayrı ilgilendi bize verdiği bilgiler ve yönlendirmeler sayesinde inanılmaz değişmeler meydana geldi(hepimizde). Güleryüzlü,samimi ayrıca klinik ortamı kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Ne yalan sòyliyim ben bu kadar kısa sürede hızlı sonuç beklemiyordum.Kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz ailece.
     1 Beğeni    
Dilek ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111951
11 ve 9 yaşlarındaki iki kızımıza danışmanlık hizmeti aldığımız Merve Hanım' ı tanıdığımız için ailece çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz. Mesleki donanımı ve tecrübesiyle bize en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırken gösterdiği çaba ve samimiyeti için ne kadar teşekkür etsek az kalır. Ne zaman ihtiyaç duysak ona ulaşabileceğimizi ve çocuklarımızın muhtemel sorunlarının çözümsüz olmadığını bilmenin verdiği güven ebeveyn olarak duygusal yükümüzü gerçekten çok rahatlatıyor. Şu ana kadarki tüm destekleri için kendisine bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyoruz.
     1 Beğeni    
Tuba CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105407
Bundan 2 yıl önce kendisiyle tanıştım.Cocugumun sorunlarıyla ilgili çalışmalar yaptık.Ve hala devam etmekteyiz.oglum 3 yasindaydi ve ofke kontrolu vardi.Nasil davranicagimizi bilmiyorduk.Zamanla bu sorunu cozmeye basladik.Esim ve benimlede cok defa gorusmeker yaptik.Hic bir detayi atlamiyor.Oglumun ogretmeniyle dahi gorusmelerde bulundu.Gerekirse okula bile gelebilecegini soyledi.Isbirligi cok rahatlikla kurulabiliyor.Cok cok memnunum.Yaklasimi, konuşmasi ,guven vermesi ,güler yüzlü olması ,çocuğuma çok iyi gelmesi beni cok rahatlatıyor.Tedavimiz cok iyi gidiyor.Cevremde bir cok kisiye gonul rahatligiyla tavsiye edebilecegim mukemmel bir psikolok.Bence merve hnm bu işi çok iyi yapıyor.Her zaman ilerlemesini cani gönülden isterim.
     1 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100195
Merve hn 'mı gittiğim bir kurs sayesinde tanıdım. Kendisini geliştiren ve mesleği için yaratılmış bir insan. Kendisinden oğlum için yardım aldım. Bir anne olarak tedirginliklerim vardı. Oğlumla ilgili ders çalışmama sıkıntımız üzerine psikolojik desteğini aldık. Destek sürecimiz uzun ama bir o kadarda keyifliydi. Verdiği psikolojik destek sayesinde oğlumun şuanda bulunduğu yere gelmesini sağladı.Daha da iyi olacak. Aldığımız destek sayesinde daha iyi yerlerde Sizi seviyorum.:)))))
     1 Beğeni    
Merve A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2017
TavsiyeNo: 95215
Merve Hanım'la oğlumuz için birkaç ay süren terapi çalışmaları yaptık. Kendisiyle oğlumuzun devam ettiği anaokulunda tanıştık. Hem okulda hem okul dışında, klinikte, gözlem yapma ve çalışma fırsatı doğdu. Bu süre zarfında kısa zamanda çok yol katettik. Kendisi iyi bir dinleyici, gerek çocuğa yaklaşımı gerekse aileyi yönlendirmesi ile sürecin klinik dışında da olumlu geçmesini ve kısa sürede terapiden yanıt almamızı sağladı. Katkılarından dolayı kendisine teşekkür eder, diğer ailelere de tavsiye ederiz.
     1 Beğeni    
Nuray ŞAHİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94622
Merve Hanımla yüksek lisans eğitiminde tanıştık. Hem iyi bir arkadaş hem başarılı bir meslektaşımdır. Düşünceli, anlayışlı, yardımsever bir kişiliğe sahiptir. İyi bir gözlemci, iyi bir dinleyicidir. İşinde disiplinli ve meslek etiğine son derece saygılı bir uzmandır. Mesleki anlamda sürekli kendini geliştirme gayreti içindedir. Çalışma alanlarıyla ilgili yeni yayınları takip eder, meslektaşlarıyla paylaşımlarda bulunur. Danışanlarına faydalı olmak için azami gayret gösterir. Çocuğu ile ilgili yardım almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Merve ALTINTAŞ'ın Kitap ve Yayinlari Merve ALTINTAŞ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
"Çocuklar için Zihin Kuramı Test Bataryası'nın 4-5 Yaş Türk Çocuklarına Uyarlanması Geçerlik ve Güvenirlik çalışması" uzmanlık tezi.

Merve ALTINTAŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve ALTINTAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Başak BİNİCİ SİVİŞOĞLU
Uzm.Psk.Başak BİNİCİ SİVİŞOĞLU
Başak hanım, aynı okuldan mezun olduğum bir meslektaşımdır ve bu nedenle tanışıklığımız eskiye dayanmaktadır. Çalıştığı yere değişim, düzen ve hareke...
Nuray ŞAHİN
Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN
Nuray hanım ile yüksek lisans eğitimi sırasında tanışmış okul sonrası da arkadaşlığımız ve mesleki işbirliğimiz devam etmiştir.Kendisi vakaları yoruml...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Hera Psikoloji Maltepe
Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:394 Yusuf Bey Apartmanı Daire 4 / Maltepe 
İstanbul
Adres 2:
Hera Psikoloji Kartal
Çavuşoğlu Mah. Özel Cad. Selimoğlu Apt. No:1 Daire 1 /Kartal 
İstanbul
Uzm.Psk.Merve ALTINTAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 543 48 48
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2006
(18 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Merve ALTINTAŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Merve ALTINTAŞ Mesleki Videolar Videoları
-

05:12
Top