2007'den Bugüne 75,910 Tavsiye, 24,841 Uzman ve 17,065 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nuray ŞAHİN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nuray ŞAHİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

18
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Nuray ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nuray ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve ALTINTAŞUzm.Psk.Merve ALTINTAŞ
Merve Hanımla yüksek lisans eğitiminde tanıştık. Hem iyi bir arkadaş hem başarılı bir meslektaşımdır. Düşünceli, anlayışlı, yardımsever bir kişiliğe s...

Nuray ŞAHİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik Terapisi
Cinsel Terapi
Yetişkin Bireysel Terapisi
-Depresyon
-Kaygı Bozuklukları
-Fobiler
-Panik Atak
-Obsesif Kompulsif Bozukluk
-İletişim Problemleri
-Stresle Başa Çıkma
-Öfke Kontrolü
Çocuk ve Ergen Terapisi
-Sınav Kaygısı
-Motivasyon
-Öfke, saldırganlık problemleri
-İnternet Bağımlılığı
-Dürtü Kontrol Bozuklukları
-Davranım Bozuklukları
-Uyum Problemleri
-Özel Öğrenme Güçlüğü
-Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu
-Otizm

Nuray ŞAHİN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN'in Özgeçmişi
Burslu olarak okuduğu İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2004 yılında mezun oldu. 2014 yılında Haliç Üniversitesi Uygulamalı(Klinik) Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamladı.
2002-2004 yılları arasında sokak çocuklarına yönelik bir çalışma olan "Gülsün Kuştepeli Çocuklar Projesi"nde yer aldı.
Mezun olduktan sonra özel eğitim alanında çalıştı. Zihinsel engelliler, otizm, özel öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliği hiperakvitite bozukluğu başlıca çalıştığı alanlar oldu. Çeşitli okullarda okula uyum, ergenlik sorunları, ergenlerle iletişim gibi konularda velilere yönelik seminerler verdi.
Hisbe sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneğinde yönetim kurulu üyeliği yaptı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı bir kadın sığınma evinde görev alarak şiddet mağduru kadın ve çocuklarla çalıştı.
Üsküdar Belediyesi’ne bağlı Çocuk Üniversitesinde üstün zekalı çocukları tespit etme projesi kapsamında psikolog olarak görev aldı.
Çeşitli danışmanlık merkezlerinde çocuk, ergen ve yetişkinlere danışmanlık hizmeti verdi.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Evlilik Terapisi, Holistik Cinsel Terapi, Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapisi, Çocuk Değerlendirme Testleri, WISC-R Çocuklar İçin Zekâ Testi, Denver II Gelişimsel Tarama Testi, MMPI(Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), CAT ve TAT aldığı test ve terapi eğitimlerinden bazılarıdır.

Nuray ŞAHİN Tavsiye Yazıları Nuray ŞAHİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Burcu Avcıoğlu Öztürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.197.63.ZYB

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96125
Nuray ile 10 yıldan fazladır bir tanışıklığımız var. Aynı kurumda çalışmıştık. İlk etapta yüksek enerjisiyle dikkat çeken biridir. Pozitif, güler yüzlü, sıcakkanlıdır. İnsana olaylara farklı açılardan bakmayı öğretir. İnsanları yargılamadan dinlediği için ona içinizi çok rahat dökersiniz. Arkadaş olarak bile insana çok şey katarken kendisinden yardım alan insanlara çok faydası dokunduğuna bizzat şahit oldum. Bununla ilgili beni çok etkileyen bir örnek vermek isterim. Özel Öğrenme Güçlüğü tanısı almış bir 5. sınıf öğrencisi ile çalışmaktaydı. Bir gün çocuğun annesinin çocuğunun notlarının yükselmesinden duyduğu mutluluğu kurumdaki herkesle paylaştığını hatırlıyorum. Nuray'a nasıl bu kadar gelişme sağladınız? diye sorduğumda; çocukta özel öğrenme güçlüğü olmadığını, okulla ilgili bir travması olduğunu söyledi. Travması öğrenmesine engel oluyordu. Travma üzerinde çalışınca problem ortadan kalkmıştı. Sadece yüzeyde görünen probleme odaklanmanın sorunu çözmede yetersiz olacağını söylemişti. Bu da benim kulağıma küpe oldu. Şu an bir özel eğitim kurumu sahibiyim. Arada kendisine danışırım. Sağolsun desteğini esirgemez. Çalışmalarına şahsen tanık olduğum için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Psk.Sümeyye TURGUT
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-04-2017
 TavsiyeNo: 96037
Nuray hanimla ayni kurumda calisiyorz. Nuray hanim kendisini gelistiren, psikolojideki yenilikleri ve egitimleri takip eden biridir. Etik kurallar konusunda hassas davranan bir psikologtur. Nuray hanim guleryuzlu samimi ayni zamanda mesleki mesafeyi iyi ayarlayabilen bir psikologtur. Kendisi ozellikle cift terapisi kaygi bozukluklari, takinti bozuklugu alanlarnda cok basarili bir psikologtur. Bunun yanisira cocuklarla oyun terapisi yapmaktadir. Bireysel terapi, cift terapisi ve oyun terapisi alanlarinda destek duyanlara Nuray hanimi tavsiye ederim.
     Beğenin    

Merve ALTINTAŞ Fotoğraf  Uzm.Psk.Merve ALTINTAŞ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-03-2017
 TavsiyeNo: 94988
Nuray hanım ile yüksek lisans eğitimi sırasında tanışmış okul sonrası da arkadaşlığımız ve mesleki işbirliğimiz devam etmiştir.Kendisi vakaları yorumlarken dikkatli bir analiz becerisine sahip, mesleki etik konularına dikkat eden bir uzmandır.Ayrıca mesleki eğitimleri takip etmesi sebebiyle de mesleki gelişimine önem veren bir uzmandır. Yetişkinlerle özellikle kaygı bozuklukları, çift terapisi ve cinsel terapiler konusunda rahatlıkla destek alabileceğiniz uzmanlardan biridir.
     Beğenin    

 F.K. (Danışan)
 IP: 88.238.131.YYB

22-11-2016
 TavsiyeNo: 92218
Nuray hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. O zamanlar kendine güveni olmayan, hayatta hiçbir şeyi başaramadığını düşünen, geleceğe dair umutsuz biriydim. Terapiye de arkadaşımın ısrarlarıyla gittim. Nuray hanımın güler yüzlü, sıcak yaklaşımı ve hissettirdiği güven sayesinde terapiye devam ettim. Artık kendimi daha iyi tanıyorum. Güçlü ve güçsüz yanlarımla kendimi seviyorum. Hayatımda olumsuzluklara odaklanıp mutsuz olmak yerine, sorunlara çözüm üretebiliyorum. Ben çok memnun kaldım. Psikolojik destek arayanlara tavsiye ederim.
     7 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Empati Psikolojik Danışmanlık
Eski Edirne Asfaltı Durak Durağı. No 208 Daire:2 500evler Gaziosmanpaşa
İstanbul  

Adres 2:
Kaleboyu Cad. No:53, Fatih
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(543) 737 77 25
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2004
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi, Uygulamalı Psikoloji (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nuray ŞAHİN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nuray ŞAHİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nuray ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

gaziosmanpaşa psikolog, panik atak, sınav kaygısı, otizm, beşyüzevler psikolog, obsesyon, yeme bozukluğu, ergen terapisi, cinsel terapi, kişilik bozuklukları, sultangazi psikolog, vajinismus, öfke kontrolü, bayrampaşa psikolog, cinsel isteksizlik, gelişim testi, eyüp psikolog, cinsel sorunlar, zeka testi, fatih psikolog, evlilik terapisi, davranış bozuklukları, denver testi, aile danışmanı, hiperaktivite, wisc-r, depresyon, okul sorunları, öğrenme sorunları, kaygı bozukluğu, öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği, metropolitan okul olgunlu, özgüven eksikliği, istanbul psikolog, oyun terapisi, küçükköy psikolog, alibeyköy psikolog, yeşilpınar psikolog, sultançiftliği psikolog, takıntılar, sosyal fobi, çift terapisi, zeytinburnu psikolog, beyoğlu psikolog, edirnekapı psikolog, üsküdar, stres, travma, obsesif kompulsif bozuklu


13:18
Top