2007'den Bugüne 82,002 Tavsiye, 26,001 Uzman ve 18,203 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nuray ŞAHİN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog, Psikoterapist (Yetişkin/Çocuk ve Ergen Terapisi, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi)

Nuray ŞAHİN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nuray ŞAHİN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nuray ŞAHİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

33
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Nuray ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nuray ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve ALTINTAŞUzm.Psk.Merve ALTINTAŞ
Merve Hanımla yüksek lisans eğitiminde tanıştık. Hem iyi bir arkadaş hem başarılı bir meslektaşımdır. Düşünceli, anlayışlı, yardımsever bir kişiliğe s...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
BİLGİ VE RANDEVU İÇİN İLETİŞİM: 0543 737 77 25 instagram hesabı: @uzm.psk.nuraysahin

Nuray ŞAHİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik Terapisi
Cinsel Terapi
Yetişkin Bireysel Terapisi
-Depresyon
-Kaygı Bozuklukları
-Fobiler
-Panik Atak
-Obsesif Kompulsif Bozukluk
-İletişim Problemleri
-Stresle Başa Çıkma
-Öfke Kontrolü
Çocuk ve Ergen Terapisi
-Sınav Kaygısı
-Motivasyon
-Öfke, saldırganlık problemleri
-İnternet Bağımlılığı
-Dürtü Kontrol Bozuklukları
-Davranım Bozuklukları
-Uyum Problemleri
-Özel Öğrenme Güçlüğü
-Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu
-Otizm

Nuray ŞAHİN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN'in Özgeçmişi
Burslu olarak okuduğu İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2004 yılında mezun oldu. 2014 yılında Haliç Üniversitesi Uygulamalı(Klinik) Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamladı.
2002-2004 yılları arasında sokak çocuklarına yönelik bir çalışma olan "Gülsün Kuştepeli Çocuklar Projesi"nde yer aldı.
Mezun olduktan sonra özel eğitim alanında çalıştı. Zihinsel engelliler, otizm, özel öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliği hiperakvitite bozukluğu başlıca çalıştığı alanlar oldu. Çeşitli okullarda okula uyum, ergenlik sorunları, ergenlerle iletişim gibi konularda velilere yönelik seminerler verdi.
Hisbe sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneğinde yönetim kurulu üyeliği yaptı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı bir kadın sığınma evinde görev alarak şiddet mağduru kadın ve çocuklarla çalıştı.
Üsküdar Belediyesi’ne bağlı Çocuk Üniversitesinde üstün zekalı çocukları tespit etme projesi kapsamında psikolog olarak görev aldı....[Devamı...]

Nuray ŞAHİN Tavsiye Yazıları Nuray ŞAHİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Özlem ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.186.YFW

23-07-2018
 TavsiyeNo: 104825
8 yaşındaki yeğenim heyecanlandığı zaman kekeliyordu. Birazda asabi davranışları vardı. Öğretmeninin tavsiyesi üzerine Nuray hanıma götürdük. Nuray hanım çocuklara nasıl yaklaşacağını çok iyi biliyor. Aralarında çok güzel bir ilişki kurdular. Yeğenim seanslara hevesle gitti her seferinde. Seanslarda yaptıkları uygulamaları evde bize de yaptırıyordu. Doğru nefes almayı yeğenimden öğrendim mesela. Bizim için de keyifli ve bilgilendiğimiz bir süreç oldu.Sonuç olarak yeğenim artık kekelemiyor. Daha sakin, daha mutlu bir çocuk oldu. Nuray hanıma gönülden teşekkür ediyoruz.
     2 Beğeni    

 D. OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.223.3.LY

22-07-2018
 TavsiyeNo: 104813
Nuray Hanıma kendisinden terapi almış bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. İyi ki de gitmişim. İlgili, önyargısız ve güven veren yaklaşımı sayesinde kendimi çok rahat anlatabildim. Hem anlaşıldığımı hissettim hem de çok şey öğrendim. Verdiği bilgiler ve ödevler, sorduğu sorular ve yaptığı yorumlarla düşüncelerimde çok şeyin degişmesine sebep oldu. Resmen kendime ve hayata bakış açım değişti. İhtiyacı olan herkesin ertelemeden bir uzmana başvurması gerektiğine inanıyorum. Nuray Hanımı tereddütsüz herkese tavsiye ediyorum. Herkese huzurlu günler dilerim.
     1 Beğeni    

 Zehra (Danışan)
 IP: 78.181.53.YJJ

17-07-2018
 TavsiyeNo: 104739
Sınav kaygısı ve özgüven sorunum için yardıma ihtiyacım vardı. Bir gün internette kendi sıkıntılarım ile ilgili araştırma yaparken rastladım Nuray hanıma. Yazılarını okudum ve aramaya karar verdim. Telefonda konuştuk ve randevu alıp gittim. Çok sıcakkanlı ve ilgili davrandı. Beni çok iyi anladığını hissettirdi her zaman. Şimdiye kadar yapabileceklerime odaklanmak yerine yapamayacaklarima odaklanıp kendi kendimi paraladığımı farkettirdi bana. Çok yol katettim sayesinde. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Hatice YÜRÜK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.70.169.ZC

26-06-2018
 TavsiyeNo: 104440
Nuray liseden sınıf arkadaşım. Her zaman olumlu, sakin, güler yüzlü, yapıcı bir mizahı vardı. Yıllar sonra ilk karşılaşmamızda hiç ayrılmamış gibi saatlerce sohbet etmiştik. Daha sonra yine zaman girdi araya ama ne zaman arasam yazışsam bana çok güzel duygular, değerler kattı. Hangi konuda danışsam çok net bir şekilde beni aydınlatıp kendime getirdi. Nasıl yapıyor bilmiyorum ama bir cümle kuruyor, hop görüşümü netleştiriyor. Arkadaş olduğumuz için beni seansa almıyor :( ama yönlendirdiğim herkes memnun kaldı. :) Kendisini başarılarından dolayı tebrik ediyor. Bundan Sonraki hayatında da Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler
     3 Beğeni    

 C. NAZMİ TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.133.YBZ

26-06-2018
 TavsiyeNo: 104436
Uzun süredir panik atak sorunu yaşıyordum. İlaç kullandığım halde kurtulamıyordum. Bir arkadaşım annesinin psikoloğa gidip panik ataktan kurtulduğunu soyledi. O güne kadar bu sorunun konuşarak çözülebileceğini hiç düşünmemiştim. Artık çok yorulmuştum ve psikoterapiyi denemeye karar verdim. Böylece Nuray hanıma ben de gittim. 12 seans kadar devam ettim. Nuray hanım sayesinde şimdi çok iyiyim. Arkadaşça yaklaşımı sorunlarımı kendi sorunuymuş gibi görüp tavsiyeleri, bir uzmandan çok eş dost gibi yakın gelmesi terapi sürecini hızlandırıp daha iyi ve hızlı bir şekilde sonuç almamı sağladı.
     2 Beğeni    

 Burcu Avcıoğlu Öztürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.197.63.ZYB

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96125
Nuray ile 10 yıldan fazladır bir tanışıklığımız var. Aynı kurumda çalışmıştık. İlk etapta yüksek enerjisiyle dikkat çeken biridir. Pozitif, güler yüzlü, sıcakkanlıdır. İnsana olaylara farklı açılardan bakmayı öğretir. İnsanları yargılamadan dinlediği için ona içinizi çok rahat dökersiniz. Arkadaş olarak bile insana çok şey katarken kendisinden yardım alan insanlara çok faydası dokunduğuna bizzat şahit oldum. Bununla ilgili beni çok etkileyen bir örnek vermek isterim. Özel Öğrenme Güçlüğü tanısı almış bir 5. sınıf öğrencisi ile çalışmaktaydı. Bir gün çocuğun annesinin çocuğunun notlarının yükselmesinden duyduğu mutluluğu kurumdaki herkesle paylaştığını hatırlıyorum. Nuray'a nasıl bu kadar gelişme sağladınız? diye sorduğumda; çocukta özel öğrenme güçlüğü olmadığını, okulla ilgili bir travması olduğunu söyledi. Travması öğrenmesine engel oluyordu. Travma üzerinde çalışınca problem ortadan kalkmıştı. Sadece yüzeyde görünen probleme odaklanmanın sorunu çözmede yetersiz olacağını söylemişti. Bu da benim kulağıma küpe oldu. Şu an bir özel eğitim kurumu sahibiyim. Arada kendisine danışırım. Sağolsun desteğini esirgemez. Çalışmalarına şahsen tanık olduğum için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

 F.K. (Danışan)
 IP: 88.238.131.YYB

22-11-2016
 TavsiyeNo: 92218
Nuray hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. O zamanlar kendine güveni olmayan, hayatta hiçbir şeyi başaramadığını düşünen, geleceğe dair umutsuz biriydim. Terapiye de arkadaşımın ısrarlarıyla gittim. Nuray hanımın güler yüzlü, sıcak yaklaşımı ve hissettirdiği güven sayesinde terapiye devam ettim. Artık kendimi daha iyi tanıyorum. Güçlü ve güçsüz yanlarımla kendimi seviyorum. Hayatımda olumsuzluklara odaklanıp mutsuz olmak yerine, sorunlara çözüm üretebiliyorum. Ben çok memnun kaldım. Psikolojik destek arayanlara tavsiye ederim.
     9 Beğeni    

 Gülay yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.149.BD

19-07-2018
 TavsiyeNo: 104768
2 yıla yakın zamandır evliyim. Evlilik hazırlık sürecinde herkesin yaşadığı gibi stresli dönemlerden geçtim. Akabinde evlilige adapte olamadan daha hamilelik ve doğum... Tüm bu süreçleri yasarken tanıdık olduğum icin terapiye gidemesem de kendisi her zaman tüm destegi ile yanımda oldu. Stresimi kontrol etmemde ve bebegimle sağlıklı bağ kurmamda da ziyadesi ile bilgilerinden istifade ettim. Böyle bir teyzeye sahip olduğu için kızım çok şanslı tabii ben de... Daha fazla insanin hayatına dokunabilmen nasip olur insallah...
     1 Beğeni    

Merve ALTINTAŞ Fotoğraf  Uzm.Psk.Merve ALTINTAŞ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-03-2017
 TavsiyeNo: 94988
Nuray hanım ile yüksek lisans eğitimi sırasında tanışmış okul sonrası da arkadaşlığımız ve mesleki işbirliğimiz devam etmiştir.Kendisi vakaları yorumlarken dikkatli bir analiz becerisine sahip, mesleki etik konularına dikkat eden bir uzmandır.Ayrıca mesleki eğitimleri takip etmesi sebebiyle de mesleki gelişimine önem veren bir uzmandır. Yetişkinlerle özellikle kaygı bozuklukları, çift terapisi ve cinsel terapiler konusunda rahatlıkla destek alabileceğiniz uzmanlardan biridir.
     2 Beğeni    

Nedim Yüksel ÇAKIR Fotoğraf  Psk.Nedim Yüksel ÇAKIR
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-09-2018
 TavsiyeNo: 105544
Değerli meslektaşım ve okul arkadaşım Nuray Şahin'in başarılarını ve hakkındaki olumlu düşünceleri uzaktan övünçle okuyorum/duyuyorum. Kendisine başarılarının devamını diliyorum. Güleryüzlü, çalışkan olan değerli psikolog meslektaşım Nuray Şahin'in aldığı eğitimlerden bilgisine ve bu bilgilerini uygulamada mesleki becerisine danışanları rahatlıkla güvenebilirler. Yetişkin/Çocuk ve Ergen Terapisi, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi konularında kendisini özelikle öneriyorum.
     Beğenin    

 E.D. (Danışan)
 IP: 95.10.177.YZ

01-08-2018
 TavsiyeNo: 104951
İş nedeniyle İstanbul'a taşınmıştım. Bilmediğim bir şehirde yalnız yaşıyordum. Daha küçük bir yerden geldiğim için büyük şehir beni yutacakmış gibi hissediyordum. Bir yandan aile özlemi bir yandan insanlara güvenememek bunalttı beni. Bir gün Nuray hanımın bir yazısı çıktı karşıma. Sanki bir işaret gibiydi. Kendisiyle görüşmeye karar verdim. Arayıp randevu aldım. Gidince karşımda güler yüzlü enerjik bir insan buldum. Rahatlığı benim de kendimi rahat hissetmemi sağladı. Kabuğumu kırdım sayesinde. İş nedeniyle tekrar başka bir şehirde yeni bir başlangıç yapmam gerekti ama bu defa o kadar zorlanmadım. İlgi alakası ve profesyonel desteği için kendisine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

Hayrunnisa ÖZCAN Fotoğraf  Psk.Hayrunnisa ÖZCAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-07-2018
 TavsiyeNo: 104896
Sevgili Nuray Şahin’le bir süre beraber çalıştık güzel verimli zamanlar geçirdik. Tecrübesiyle güleryüzüyle alanında uzman arkadaşımı herkese tavsiye ederim. Çeşitli alanlardaki başarısı tecrübesi hem örnek olmuştur hem de birçok danışana faydalı olmuştur. Hem çocuk hem yetişkin danışan portföyü oldukça geniş. Aldığı eğitimler ve uzmanlığı birçok konuda verimli. Ayrıca her alandaki tecrübesiyle hem meslektaşlarına hem de danışanlarına ışık tutmuştur. Yanından memnun ayrılacağınıza eminim. Başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    

 Fatma GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.110.206.WJ

27-07-2018
 TavsiyeNo: 104890
Nuray hanımı bir arkadaşım önerdi. Ben stresle başa çıkamayan çabuk sinirlenen ve hayatı kendime ve çevremdekilere zehir eden biriydim. Nuray hanımla tanıştıktan sonra artık stresle baş edebiliyorum. Ailem ve cevremdekiler beni tanıyamıyorlar. Kendimi daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Nuray hanımın güler yüzü bana yansıdı. Herkes gözlerimin içinin güldüğünü stresli ve kaygılı yüz ifademin kaybolmasından mutlu olduklarını söylüyor. Nuray hanım güler yüzü ve nazik yaklaşımıyla beni iyileştirdi. Herkese tavsiye ediyorum. Nuray hanıma çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 Sinem Bağcı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.236.162.YDY

03-07-2018
 TavsiyeNo: 104540
Merhabalar Nuray hanimi özel eğitim kurumundan tanıyorum.ayni ortamda calisma firsati buldugum icin kendimi cok sansli hissediyorum.cocuklara olan cana yakinligi,ilgisi ve alakasiyla tam bir uzman.Calistigi kurumdaki is arkadaslarinin bile kendini iyi hissetmesi ve motivasyonunun dusmemesi icin cirpinan ender psikologlardan birisidir.Dürüst basarili ve her zaman kendini yetistirme ve ilerletme adina bos durmaz.Kendisinden sahsen öneri almis ve o önerilerle kendime ceki duzen veren birisi olarak mesleginde kendisine basarilar diliyorum.kesinlikle durmayin ve kendisiyle görüşün.
     1 Beğeni    

 Psk.Sümeyye TURGUT
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-04-2017
 TavsiyeNo: 96037
Nuray hanimla ayni kurumda calisiyorz. Nuray hanim kendisini gelistiren, psikolojideki yenilikleri ve egitimleri takip eden biridir. Etik kurallar konusunda hassas davranan bir psikologtur. Nuray hanim guleryuzlu samimi ayni zamanda mesleki mesafeyi iyi ayarlayabilen bir psikologtur. Kendisi ozellikle cift terapisi kaygi bozukluklari, takinti bozuklugu alanlarnda cok basarili bir psikologtur. Bunun yanisira cocuklarla oyun terapisi yapmaktadir. Bireysel terapi, cift terapisi ve oyun terapisi alanlarinda destek duyanlara Nuray hanimi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nefes Danışmanlık
Laleli Cad. Kardelen Sok. No:25 D:10 Gaziosmanpaşa
İstanbul
(Çetinkaya Arkası, Bellonanın Üstü)


Adres 2:
Karagümrük Mah. Kaleboyu Cad. No:53, Fatih
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(543) 737 77 25
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2004
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi, Uygulamalı Psikoloji (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nuray ŞAHİN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nuray ŞAHİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nuray ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

gaziosmanpaşa psikolog, panik atak, sınav kaygısı, otizm, beşyüzevler psikolog, obsesyon, yeme bozukluğu, ergen terapisi, cinsel terapi, kişilik bozuklukları, sultangazi psikolog, vajinismus, öfke kontrolü, bayrampaşa psikolog, cinsel isteksizlik, gelişim testi, eyüp psikolog, cinsel sorunlar, zeka testi, fatih psikolog, evlilik terapisi, davranış bozuklukları, denver testi, aile danışmanı, hiperaktivite, wisc-r, depresyon, okul sorunları, öğrenme sorunları, kaygı bozukluğu, öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği, metropolitan okul olgunlu, özgüven eksikliği, istanbul psikolog, oyun terapisi, küçükköy psikolog, alibeyköy psikolog, yeşilpınar psikolog, sultançiftliği psikolog, takıntılar, sosyal fobi, çift terapisi, zeytinburnu psikolog, beyoğlu psikolog, edirnekapı psikolog, esenler psikolog, stres, travma, obsesif kompulsif bozuklu


04:05
Top