2007'den Bugüne 88,387 Tavsiye, 27,365 Uzman ve 19,483 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İlker KABA
Uzman Psikolojik Danışman - İçel (Mersin)

İlker KABA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İlker KABA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

İlker KABA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlker KABA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet ÜNALDr.Psk.Dnş.Mehmet ÜNAL
Mehmet Hocam ile meslektaşız ve kendisi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Doktoru. Hem psikolojik danışman olarak hem de insan olarak çok kıymetli birid...
Uzm.Psk.Dnş.Murat EROL
Murat Hocam alanında uzman, son derece tecrübeli ve çağdaş yaklaşımları yakından takip eden bir psikolojik danışmandır. Bir meslektaşı olarak kendisin...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ruh sağlığı ve/veya psikolojik destek konularında, profesyonellerden yardım almanızı tavsiye ederim. Destek alacağınız kişinin Psikolojik Danışman, Psikolog, Psikiyatrist ünvanı olup olmadığını; PDR, Psikoloji, Tıp bölümlerinden herhangi birinin en az lisans diplomasına sahip olup olmadığını araştırmanızı öneririm!!!
İlker KABA'nın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Dnş.İlker KABA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Cep Tel)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1986 (35 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İlker KABA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
İlgilendiğim Alanlar:
Eğitim Psikolojisi
Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı
Ergen Psikolojik Danışmanlığı
Aile ve Çift Psikolojik Danışmanlığı
Gelişim / Öğrenme Psikolojisi
Okul Psikolojik Danışmanlığı
Kariyer Psikolojik Danışmanlığı
İnternet/Teknolojinin Problemli Kullanımı
Hipnoz (Sınav kaygısı, motivasyon, ego güçlendirme..)
EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
Bilişsel-Davranışçı Terapi (eğitim aşamasındayım)

İlker KABA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.İlker KABA'nın Özgeçmişi
Ankara Üni. Psikolojik Danışma ve Rehberlik (PDR) lisans, Hacettepe Üni. PDR yüksek lisans mezunuyum. Uzmanlığımı “Öğrencilerin Üniversiteye Uyumlarında Psikolojik Dayanıklılık ve Psikolojik Belirtiler” başlıklı yüksek lisans tezim ile aldım. Hacettepe Üni. PDR bölümünde doktora eğitimime devam ediyorum ve tez aşamasındayım. Doktora tezimde ergenlerin bilişim teknoloji kullanımları ile psikolojik ihtiyaçları arasındaki ilişkiyi öz-belirleme kuramı çerçevesinde inceliyorum.
2009 yılından bu yana aktif olarak mesleğimi icra ediyorum. Çalıştığım kurumlar ve pozisyonlarım şu şekildedir:
*Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (Psikolojik Danışman)
*Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesindeki RDM'ler (Uzman Psikolojik Danışman)
*Özel PDR Merkezi (Uzman Psikolojik Danışman)
*Özel Okullar/Lise Kademesi (PDR Bölüm Başkanı & Yurt İçi Üniversite Danışmanı & Uzman Psikolojik Danışman)...[Devamı...]

İlker KABA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ümit Küsgülü
16.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116961
Ilker beyle tanışıklığımız uzun yıllara dayanmaktadır. Kendisi alanına hakim, güncel gelişmeleri takip eden ve danışmalarına yansıtan gayet donanımlı bir psikolojik danışmandir. Meslekdeki uzun yillara dayanan birikimi, akademik kariyeri ve beyfendi kişiliği ile on plana çıkmaktadır. Biz aile danismasi icin kendisine basvurmustuk. Sureci guzel sonuclar elde ederek tamamladik. Gönül rahatlığıyla psikolojik danisma hizmeti alabilirsiniz ... Psikolojik danışman&psikolog arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum..
     2 Beğeni    
Şaban Eltutan
7.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116841
İlker, benim lisedeyken en sevdiğim sıra arkadaşımdı. Daha sonra üniversiteyi her ikimiz de Ankara'da okuduğumuzdan dolayı görüşmeye devam ettik ve hala da görüşmeye devam ettiğim ender arkadaşlarımdan biridir. İlker lisedeyken bile konuştuğu kişiyi dikkatli bir şekilde dinleyen, empati yaparak sakin, güler yüzlü bir şekilde cevap veren biri olduğu için istisnasız herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan biriydi. Böyle kişiliğin üzerine Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinde lisans eğitimi ve sonrasında en iyi üniversitesinde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kendisini geliştirmeye önem veren biri olarak doktora eğitimine devam etmektedir. Kendisini iyi geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden, ılımlı, güler yüzlü, sempatik ve empatiye önem veren birinden ve özellikle İlker gibi birinden danışmanlık alınması durumunda pişmanlık duymayacaginiza emin olabilirsiniz. Mükemmelliyetci biri olarak İlker i herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
Mehmet ÜNAL Fotoğraf
Dr.Psk.Dnş.Mehmet ÜNAL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116497
Ilker Beyle ortak aldığımız bir eğitimde tanıştık. Daha sonra birkaç eğitim daha alma firsatimiz oldu. Kendisi çok değerli bir meslektaş ve alanında uzman bir psikolojik danışmandır. Kendisini tanıdığım günden bu yana her gün biraz daha kendisini geliştirmek için çaba sarf etmektedir ve bunu başarmaktadır. Kendini iyi yetistirmesinin yaninda insanı sakinleştiren bir mizaci vardır. Iletişim becerisi anlamında çok başarılıdır. Gerçekten başarılı bir psikolojik danışmandır ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir uzmandır.
     2 Beğeni    
Ahmet Kaba
14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116450
İlker Kaba yı yani abimi😊 gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Çünkü o daha bu alana girmeden önce bile benim pisikoloğumdu yol göstericidi. Şimdi ise alanında çok çok başarılı kendini sürekli geliştiren çalıştığı kurumlarda sevilen sayılan ve övgüyle bahsedilen çok azimli biridir. Başım sıkıştığında hem abim olarak hem pisikolok olarak ilk aradığım kişidir. Uzman olduğu konularda yardım almak isterseniz tereddütsüz arayıp yardım alabilirsiniz. Kesinlikle pişman olmaz çok memnun kalırsınız.
     4 Beğeni    
Ali Hrn
14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116449
İlker bey ile aynı çatı altında çalışma fırsatı edindim. Kendisi bizden bağımsız ancak daha zor bir görevi ifa ediyordu. Birliğe yeni katılan, uyum vb sorunlar yaşayan personeli çözüm odaklı ve güler yüzlü yaklaşımı ile bize tekrar kazandırması, personelin sorunları ile baş etmesi için çözüm üretmesi her zaman bize daha kolay bir çalışma alanı sağladı. Kendisi üç kelime ile tanıtacak olursam mesleğinde profesyonel, toplumda yardımsever ve çok iyi bir aile babası
     3 Beğeni    
Yasin Göker
14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116436
Ilker bey işinde oldukca basarili ve profesyonel bir arkadas. Danışmanlarına yonelik hep güleryüzlü ve samimi. Ayrıca her konuda yardımcı olabilecek seviyede. Akademik kariyeri de oldukca başarılı. Özellikle okul dönemi sorunları, akademik gelişim ve ergenlik gibi alanlarda farklı alternatifler sunabilmektedir. Internet üzerinden de hizmet sunabilmektedir. Psikolojik yardım anlamında aile danışmanlığı konusunda da yardımcı olmaktadır. Bir meslektaşı olarak kendisini uzun süredir tanıyorum ve farklı konularda fikir sorduğum ender arkadaşlarımdan birisidir.
     3 Beğeni    
Mehmet BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2019
TavsiyeNo: 108925
Öfke problemlerim nedeniyle internette yaptığım araştırmalar sonucu kendisine ulaştım. Öfke problemim üzerinde beraber çalıştıktan sonra hayatımda önemli değişimler gerçekleşti. İlker hocayla tanışmadan önce terapilerin çok etkili olmadığına inanlardandım fakat fikrim değişti. İlker hocanın samimi olması ve mesleki yetkinliğinin iyi seviyede olması gibi özellikleri, onunla konuşurken kendinizi arkadaşınızla konuşurken diğer yandan profesyonel bir destek almış gibi hissediyorsunuz. Öfke probleminden sonrasında kız arkadaşımla beraber çift terapisine başladık ve ilişkim üzerinde de olumlu etkileri oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Osman Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106474
Merhabalar, internette ararken kendisine rastladım ve bazı yorumlarıda gördükten sonra kendisine bireysel danışma için başvurduğum çok değerli, bilgili ve gerçekten çok naif kişiliğe sahip olan bir danışman. Kendimi karşısında çok rahat ifade edebildim ve aynı zamanda sorunlarıma içtenlikle yardımcı olduğunu hissettim. Samimiyeti ve bilgiyi harmanlayıp tabikide tecrübesinin de katkılarıyla, bir müşteri gibi değil de arkadaş gibi yaklaşan iletişimi çok güçlü bir insan. Beni en çok etkileyen buydu sanırım. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim ve yardımları için teşekkürlerimi kendisine borç bilirim.
     6 Beğeni    
Ali
16.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106122
Ben ilker beyi yakinen tanırım.Kendisi dostumdur. Onun eğitim yaşamında ve iş hayatında hep takdirle anılan birisi olduğuna şahitim. Bu genç yaşına rağmen sayısız danışanı olduğunu biliyorum. Bunun da katkısıyla tecrübesinin çok fazla olduğunu bizzat bende tecrübe ettim. Dost olmanın avantajıyla çözemediğim bir problemimi kendisine danıştım. İnanın o kadar etkileyici şeylerden bahsetti ki. Sorduğu kilit sorularla beni resmen aydınlığa kavuşturdu. Kısır döngüden depresif durumdan kurtardı. Şuan çok iyiyim daha mantıklı yaklaşıyorum problemlerime sayesinde. Herkese tavsiye ederim gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz sırrınızı içinizdeki sıkıntıyı açabilirsiniz. Teşekkürler.
     9 Beğeni    
Şevval
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105940
İlker beyden çift terapisi almaktayız. Kendisinin alanında çok başarılı olduğunu ufak bir araştırma sonucunda görmüştük. İlk oturumda da işini profesyonel olarak yaptığını hemen anladık. Oturumlardan hep memnun olarak ayrılmaktayız. Her seansta, bize yönelttiği sorularla ve farketmemizi sağladığı farklı bakış açıları ile ilişkimize mutlaka bir şeyler kattığımızı hissediyoruz. İlker beyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.
     7 Beğeni    
Muhammet Ali DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104556
Bir yıl öncesinde İlker bey ile tanışma fırsatına eriştiğim için çok şanslıyım.Eşim ile aramızda bir takım sıkıntılar vardı ve oldukça bunalımdaydım.İlker beyin olaylara yaklaşımı bize yeni bir bakış açısı kazandırdı.Eşim ile aramızdaki sorunların aslında sorun bile olmadığını bize gösterdi.sadece bugüne değil ömür boyu işime yarayacak bir danışma oldu.kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.sorunların çözümünde bir dost,bir arkadaş kazanmış olurdunuz.
     9 Beğeni    
Murat EROL Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Murat EROL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103459
Uzman Psikolojik Danışman İlker KABA ile uzun yıllar birlikte çalıştık. Kendisinin akademik ilerleyişine bizzat şahit olan birisiyim. Kendisi profesyonel çizgisini hiç bir zaman bozmadı. Kendisini tanıma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Çocuk & ergen & yetişkinlere Türkiye ortalamasının üstünde psikolojik danışma (terapi) yapmıştır. Yüksek lisans tezi ruh sağlığı psikolojik danışmanlığı alanı üzerinedir. Gördüğü farklı vaka sayısı çok fazladır. En az bir klinik psikolog kadar psikopatolojiye çok hakimdir. Gönül rahatlığıyla kendisinden psikolojik danışma & eğitim hizmeti alabilirsiniz.
     9 Beğeni    
Berk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101252
Merhabalar bir danışanı olarak bu zamana kadar tavsiyelerinden çok , beni sorduğu sorularla yön verebilen nadir uzmanlardan birisidir. Kendini geliştirmeye açık olup ileride işinin en iyilerinden biri olacağını şimdiden belli eden bir uzmandır. Zaten kariyerindeki yaptıkları da göz önündedir. Eğer tavsiye gitmek isterseniz tavsiye beklemekten çok sorduğu sorulara odaklanırsanız sizin için daha iyi olur. Ayrıca söylediği noktalar sizin göremediğiniz noktalar olup sizin beyninizde bir aydınlanma yaşatabilir. Umarım sizlere de yardımcı olabilir :)
     8 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101197
Merhaba, İlker beyi Hacettepe Üniversitesi'nde gerçekleştirdiği "grupla psikolojik danışma" oturumlarında tanıdım. Bu 8 haftalık süreç boyunca gerek samimiyeti gerek karşı taraf verdiği güven duygusuyla işini profesyonelce yapan bir insan olduğunu gösterdi. Kendisinin yaklaşımı sayesinde oturumlarda fikrimi/kendimi ifade etme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Eğer birisi benden psikolojik danışman önermemi isteseydi İlker bey aklıma gelen ilk isim olurdu.
     9 Beğeni    
Hilal BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101145
Merhabalar, İlker hocayı Hacettepe üniversitesinde yapılan grupla psikolojik danışma oturumlarında tanıdım. Kendisi oturum boyunca grubu ustalıkla yönetti. Oturumlara hazırlık yaparak gelmesi, oturumdaki herkese eşit özen göstermesi etkileyiciydi. Her konuda destekleyici, önyargısız yorumlarıyla beni çok güzel yönlendirdi. Bize karşı olan samimiyeti ve profesyonelliği sayesinde çok verimli bir dönem oldu benim için. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir piskolojik danışman. Sevgiler.
     9 Beğeni    
Elif KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101142
Merhaba, ben İlker Kaba ile yönettiği grupla psikolojik danışmada bir danışan/katılımcı olarak tanıştım. Çok keyifli bir psikolojik danışma sürecinin sonuna geldik. Danışma becerileri açısından çok profesyonel bir kontrol sağlayarak samimiyeti de beraberinde getirdiği güzel bir danışma süreci sundu bize. Bize her zaman sakin ve anlayışlı bir tavır ile yaklaştı. Grubun dikkatini her zaman danışma üzerine çekebildi. Bir PDR öğrencisi olarak bir psikolojik danışmanın sahip olması gereken becerilerini çok doğal bir şekilde gözlemleme şansına eriştim. Çok memnun kaldım.
     9 Beğeni    
Erdem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101141
Hacettepe Üniversitesi PDR 2. Sınıf öğrencisiyim okulda Psikolojik Danışman İlker Kaba tarafından "Grupla Psikolojik Danışma"ya katıldım.Kendisi son derece profesyonel ve tüm gruba samimiyetle yaklaştı.Güven ve gizlilik konusunda şüpheniz olmasın.8 hafta süren oturum boyunca sürekli güleryüzlü, samimi ve profesyonel davrandı gerek grupla danışmada gerekse yaşantımız sırasında elinden geldiği tüm yardımlarda bulundu kendisine teşekkürlerimi iletiyor herkese tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Suleyman Korkmaz
12.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100861
Ilker Beyi uzun yillar once tanima firsati buldum. Bu anlamda kendimi cok sansli hissediyorum. Kendisi insani yonden cok kaliteli oldugu gibi alaninda da oldukca donanimlidir ve kaliteli hizmet vermektedir. Ozellikle cocuk ve ergen psikolojisi alaninda kendini yetistirmis, psikolojik danisma kuram ve tekniklerine hakim, ayni zamanda mesleki kariyerini de onemseyen biridir. Kendisinden zaman zaman supervizyon destegi almaktayim. Tesekkurler Ilker Bey.
     11 Beğeni    
Habibe B.
26.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99873
Merhaba İlker hocamla doktora eğitimi sayesinde tanıştık. Kendisiyle ders gereği çeşitli grup ödevleri hazırladık. Sorumluluk sahibi, ilgili ve çalışkan biridir. En çok beğendiğim özelliği karşılaştığı görev ne kadar zor olursa olsun kendinden emin olması ve soğukkanlı bir şekilde işini yapmaya devam etmesidir. Bu şekilde profesyonel bakış açısını danışmada yansıtacağına inanıyorum. Psikolojik danışma alanındaki eğitimine ve yeterliliklerine güvenerek yardım alabilirsiniz.
     16 Beğeni    
Adem
19.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99721
İlker işini seven, çalışkan ve de ahlaklı bir insandır.master ve sonrası doktora programı nda kendisi ile beraber Hacettepe üniversitesi nde gelişimimize devam ediyoruz.hizmet almayı düşünen insanlara verilen hizmetten memnun kalacağınizdan eminim.cunku karsinizda işini ciddiye alan yeterli bir insan bulacaksınız. İlker in en beğendiğim yönü işini ciddiye almasıdır.ayrica gelişimine ara vermeden devam etmesi yine takdire şayandir.ozellikle önceki çalıştığı kurumda birçok danisan görmesi onun yetkin taraflarında dur.
     13 Beğeni    
Pelin T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99650
Merhabalar İlker beyi arkadaşım sayesinde tanıdım tavsiye üzerine kendisiyle görüştüm hem kendim hem aile problemlerim üzerine kendisinden danışmanlık aldım.Ben aile mevzularımı oldukça takıntı haline getiren sürekli nedenlerini arayan ufacık sorunların dahi çıkmasına tahammülü olmayan biriydim.Kendisi bu bağlamda bana inanılmaz destek oldu ettiği rehberlik bana çok yardımcı oldu sakin ve emin adımlarla problemleri irdeledi ve kökten çözüm için gerekli her desteği vermektedir.Hem uzman olarak hem de kişilik olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    
Halil CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99644
Merhaba, Ben askerliğimi Konya Hava Savunma Okulunda uzun dönem olarak yapmıştım. Ilker Bey o zaman üsteğmendi. Yanı benim komutanım:) Askerde yaşadığım sorunlar da piskolojik danışmanlık aldim kendisinden. Bana askerliğin rahat geçmesini sağlayan en büyük etkenlerden biridir. Sorunları paylaştıkça her geçen gün kaygılarım azaldı, stresim bitti. Kendisi 10 numara 5 yıldız bir insan olup derdinizi çekinmeden açabileceğiniz mükemmel biridir. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)
     16 Beğeni    
Ahmet
14.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99642
Merhabalar, Kendisini Hacettepe Üniversitesi'nde almakta olduğu doktora eğitimi surecinden tanimaktayim. Yaklaşık iki yildir tanışıyoruz ve birlikte birçok ders aldık ve hem akademik hem de klinik çalışmalarina şahit oldum. Ankara'da ve çevre illerde yaşayan kişiler için psikolojik yardim alabilecekleri güvenilir bir kaynak olarak görmekteyim. İlker'i, hem akademik anlamdaki hem de psikolojik danışma yeterlilikleri açısından danışan adaylarına gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Selamlar.
     12 Beğeni    

İlker KABA'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Futbol Oynama ve İzleme, Kitap Okuma, Araştırma Yapma, Seyahat Etme


İlker KABA'nın Kitap ve Yayinlari İlker KABA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
Kaba, İ. & Doğan, T. (2021). Bilişim teknolojileri kullanım ölçeği: Geçerlik ve güvenirlik çalışması. Turkish Studies - Education, 16(3), 1547-1572. https://dx.doi.org/10.47423/TurkishStudies.50008

Kaba, İ. (2020). Ontological Well-Being (Life Project). Psikiyatride Güncel Yaklaşımlar, 12(1), 143-154.

Kaba, İ. (2019). Stres, Ruh Sağlığı ve Stres Yönetimi: Güncel Bir Gözden Geçirme. Akademik Bakış Uluslararası Hakemli Sosyal Bilimler Dergisi, 73, 74-92.

Kaba, İ., Erol, M. ve Güç, K. (2018). Yetişkin yaşam doyumu ölçeğinin geliştirilmesi. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi, 18(1), 1-14.

Erol, M., & Kaba, İ. (2018). Ergenlerin yaşam doyumunun incelenmesi. Journal of Social And Humanities Sciences Research (JSHSR), 5(16), 52-63.
...[Devamı...]

İlker KABA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlker KABA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet ÜNAL
Dr.Psk.Dnş.Mehmet ÜNAL
Mehmet Hocam ile meslektaşız ve kendisi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Doktoru. Hem psikolojik danışman olarak hem de insan olarak çok kıymetli birid...
Murat EROL
Uzm.Psk.Dnş.Murat EROL
Murat Hocam alanında uzman, son derece tecrübeli ve çağdaş yaklaşımları yakından takip eden bir psikolojik danışmandır. Bir meslektaşı olarak kendisin...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Dnş.İlker KABA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 691 87 54
(Cep Tel)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1986
(35 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2009
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Dnş.İlker KABA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

İlker KABA Mesleki Videolar Videoları
5 Mesleki ve Kişisel Video
psikolojik danışman, psikoloji, rehber, öğretmen, rehber öğretmen, aile danışması, çift terapisi, yetişkin, yetişkin danışmanlığı, ilker, kaba, ilker kaba, mmpi, bctt, uzman psikolojik danışman, uzman danışman, online danışma, öfke yönetimi, sınav kaygısı, emdr, göz hareketleri, duyarsızlaştırma, yeniden işleme, hipnoz, hipnoterapi, motivasyon, öfke, stres, wisc-r, tarsus psikolojik danışma, mersin psikolojik danışma, tercih danışmanlığı, online psikolojik danışma, okul psikolojik danışmanı, eğitim psikolojisi, yetişkin psikolojik danışmanlığı, ergen psikolojik danışmanlığı, aile ve çift psikolojik danışmanlığı, gelişim psikolojisi, öğrenme psikolojisi, okul psikolojik danışmanlığı, kariyer psikolojik danışmanlığı, ego güçlendirme, bilişsel-davranışçı terapi, dısc, belbin getset, mülakat teknikleri, seminer, konferans, eğitim

17:23
Top