2007'den Bugüne 82,005 Tavsiye, 26,001 Uzman ve 18,205 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Merve KOÇU

Şehir

Sivas

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Merve KOÇU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve KOÇU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Merve KOÇU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Merve KOÇU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Merve KOÇU Özgeçmiş CV Psk.Merve KOÇU'nun Özgeçmişi
sivas psikolog

T.C. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini “onur derecesi”yle tamamlamıştır. 4 yıllık lisans eğitiminden önce 1 sene İngilizce hazırlık eğitimi almıştır. Zorunlu stajını 2016 yılında Sivas Numune Hastanesi’nde (Çocuk Psikoloji Bölümü, Yaşlı Psikolojisi Bölümü, Kişilik Testi/MMPI, Numune Hastanesi ANATEM, Sivas Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi) yapmıştır. Öncesinde Kayseri Devlet Hastanesi ‘nde gözlemci stajyer olmuştur.

2016-2017 öğretim yılında T.C. Maltepe Üniversitesi’nden “pedagojik formasyon” eğitimini Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık üzerine almıştır. Bu doğrultuda İsstanbul Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi’nde zorunlu stajını yapmıştır.
...[Devamı...]

Merve KOÇU Tavsiye Yazıları Merve KOÇU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Mehmet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.5.236.FB

22-05-2019
 TavsiyeNo: 109839
Merhaba, ben Merve Hanımdan kendi sıkıntılarım için psikolojik destek aldım. Başka bir arkadaşımın tavsiyesiyle başvurdum. Ben de çok memnun kaldım. Geçmişe dair kafamda yenemediğim şeyler ve kendi hayatımla ilgili kararsızlıklarım çok fazlaydı. Merve Hanımın desteğiyle kullandığı yöntem ve tekniklerle bunları kafamda konumlandırmak daha kolay oldu. İlk defa psikolojik destek aldığım için başta önyargılıydım ve çok fazla umutlu değildim. Ancak Merve Hanımın profesyonelce ve çözümcül yaklaşması, bana ödevler vermesi, ödev takibi yapması, vb. benim için güzel bir deneyim oldu. Kafamdaki bir çok problemi de nasıl çözebileceğim hakkında bana ışık tuttu. Sürece güvenirseniz yarar göreceğinizi düşünüyor ve tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Hatice (Danışan)
 IP: 78.182.122.YCD

10-05-2019
 TavsiyeNo: 109666
Merhaba, öncelikle Tüm psikologların günü kutlu olsun. Benim 7 yaşında bir kızım var birkaç yıldır çözüm bulamadığımız birkaç sorunu sadece iki seansla Merve hanımın çözüme kavuşturması ciddi anlamda bizde şok etkisi ve mutlıluk yarattı. Kızım geceleri asla kendi odasında uyumuyor sabaha kdar uyumamak için direniyordu yaklaşıkmbir haftadır kendi yatağında uyuyorki bizim için harika bir gelişme be sabah kendi yatağında uyuyor. Merve hanımın özverili samimi ilgili davranması bizden çok kızımın güvenini kazandı ve verdiği tüm sözleri tuttu bunlar merve hanımın sayesinde. İnatlaşma gibi problemlerimiz içşnde görüşmeyelerimize devam edeceğimiz harika bir psikolog ve insan . Kendisine emeklerinde. Dolayı çok teşekkür ederiz iyiki karşımıza çıktı kızımın yaşam koçu oldu.
     4 Beğeni    

 Azime (Danışan)
 IP: 78.186.253.YWF

01-03-2019
 TavsiyeNo: 108580
Merhaba, Merve Hanımla 3 ay önce tanıştık, 6 yaşındaki oğlum için psikolog ararken kendine ait sitesinden ulaştım. Güzeryüzlü, aktif ve pozitif bir bayan. Oğlumda çok sevdi. 3 ay gibi kısa bir sürede oğlumda ciddi değişiklik oldu. Korkuları vardı yendik, Şu anda çok iyi.Çok teşekkür ederim. Özel psikolog olmasına rağmen maddiyatı en son düşünen, işini severek yapan ve bana da çocuk psikolojisi hakkında yol gösteren muhteşem bir psikolog. Hiç düşünmeden seanslara katılabilirsiniz.Verimli olacağına eminim. Herkese tavsiye ederim.
     12 Beğeni    

 Sultan (Danışan)
 IP: 193.140.144.D

25-12-2018
 TavsiyeNo: 107486
Merve hanım işinin ehli , danışanlarının sorunlarını uzman gözüyle değerlendirip yaklaşımda bulunan bir psikolog, işini severek yapıyor bunun yanında.. benim içinde bulunduğum süreçte çok yararını gördüm , bilgisiyle, tecrübesiyle , kendimi güvende hissettim, sorunlarımın farkına varıp birlikte çözüm ürettik, iyiki tanıdım , yardımı , desteği benim için çok değerli, ihtiyaç duyan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.. Benim kendisini tanımam da internet aracılığı ile oldu. Ilk görüşmemizde merve hanım hazırlıklı idi. Sorunumla ilgili olması bende güven uyandırdı. Seanslarımız esnasında rahat hissettim kendimi. Onun sorunumu anlaması odaklanması , çözümcül , tutarlı bir yaklaşım sergilemesi beni daha da güvende hissettirdi. Seanslara devam ediyoruz ,fayda gördüm mü evet , daha iyiyim , daha iyi olmak için de seanslara devam :)
     16 Beğeni    

 İnanç İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.182.99.ZB

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107085
Merve Hanımla kaygı ve sosyal fobim üzerine Bilişsel Davranışçı Terapi tekniğiyle çalıştık. Başlangıçta tek beklentim beni gerçekten dinleyen ve anlayan samimi bir psikolog bulmaktı. Merve Hanım çok daha fazlasını yaptı. Beni samimiyetle ve yargılamadan dinlemek dışında Sivas'ta daha önce karşılaşmadığım çözüm odaklı ve bilişsel davranışçı terapiyle beni tanıştırdı. Dahası bana kişiliğimi tanıtacak, davranışlarımın kökeninin nereden geldiğini anlatacak bir çok faydalı çalışma yaptı. Psikologlara olan "sadece dinler" şeklindeki bakış açımı değiştirdi. Bence Merve Hanım gibi bir psikoloğun şehrimizde olması çok güzel bir fırsat diye düşünüyorum. Benim gibi önyargılı olan insanlara ise önerim; kendinizi daha iyi tanımak, farketmek,anlamak, yaptıklarınızı anlamlandırmak istiyorsanız Merve Hanımı kesinlikle öneririm. Kendisine hayatıma kattıkları için çok teşekkür ederim.
     15 Beğeni    

 Nurs (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.254.140.

20-09-2018
 TavsiyeNo: 105661
merveyi üniversiteden beri tanırım arkadaşım ve birlikte kalmıştık kendisi iyi kalbi anlayışlı ve mütevazidir karşısındaki kişyi her daim önemser ve elinden geldikçe samimi bir şekilde yardımcı olmaya çalışır çevresinde her daim arkdasları bulunan her zaman çevresine ve kendisine faydalı işler yapan birisidir ayrınca mesleğe yeni başlamış olsada üniverşste başarılı bölümünü ve mesleğini seven biri ve kendi alanı hakkında sürekli araştıran okuyan ve kendini geliştiren bir yapıdadır. Kendisinden yardım almadım fakat yakından kişiligini tanıdıgım için güvenle tercih edebilirsiniz. Şimdiden işinde ve kariyerinde kendisine başarılar diliyorum
     18 Beğeni    

 M.M. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.24.WL

20-09-2018
 TavsiyeNo: 105659
Değerli Psikoloğumuz Merve Koçu benim çok sevdiğim yakın bir arkadaşım. Değerli diyorum çünkü kendisi hem düşünceli, hem anlayışlı yani muhteşem bir insan. Merve’nin en çok sevdiğim özelliklerinden bir tanesi mesleğiyle alakalı yani bir psikoloğun nelere dikkat etmesi gerektiğini biliyor olması ve o şekilde mesleğini başarıyla yürütmesi. Özellikle günümüzde bir çok “psikoloğun” önemsemediği “Etik” konularında Merve oldukça hassas ve bu bir psikolog için olmassa olmazlardandır. Psikolog Merve Koçu’yu kesinlikle tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

 Özge (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 104.241.32.ZCB

20-09-2018
 TavsiyeNo: 105656
6 yıl önce,üniversitenin ilk yılında tanıştığım Merve’yle arkadaşlığımız hala devam etmektedir. Kendisi sırdaşım,çok sevdiğim ve değer verdiğim arkadaşımdır. Yardımsever,güler yüzlü ve iyi niyetli birisidir. Sabırlı kişiliğiyle birlikte çok iyi bir dinleyici olan Merve,empati yaparak karşısındaki kişiye onu anladığını hissettirir. Gerekli yerlerde fikir alışverişinde bulunur. Karşısındaki kişi tavsiye isterse de çok mantıklı yorumlarda bulunarak tavsiye verir. Üniversite yıllarında çeşitli projelerde bulunmuştur ve çocuklara karşı özel ilgisi vardır. Birçok konuda dertleştiğim,fikir danıştığım arkadaşım her zaman beni dinlemiş ve beni kırmadan güzel üslupla fikirlerini söylemiştir.
     14 Beğeni    

 Eda Türkmen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.213.162.YY

19-09-2018
 TavsiyeNo: 105646
Merve Koçu ile lise yıllarımızda aynı okulda eğitim almamız sayesinde tanıştım. Kendisi sınıfımıza diğer öğrencilerden daha sonra dahil olmasına rağmen samimiyeti ve dürüstlüğü ile kısa sürede benim için çok değerli bir arkadaş oldu.Kendisi hakkında mesleki açıdan kayda değer bir anımızı şöyle aktarabilirim. O dönemlerde yaşadığım psikolojik bir rahatsızlık vardı ve kendisi henüz mesleki alanda bir eğitim almamasına rağmen bu konuda her zaman benim yanımda olup desteğini hissettirirdi. Kendisi insanların duygularını anlayabilen ve mümkün olduğunca açık görüşle fikirlerini beyan eden birisidir. Merve’yi üç sıfatla tanımlamam gerekirse; samimi, dürüst ve güvenilir diyebilirim. Mesleki alanda da danışanlarına karşı her zaman etik kurallarını gözeteceğine ve verebileceği hizmeti en kusursuz şekilde sunacağına eminim.
     14 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mavera Eğitim & Danışmanlık Merkezi
Sularbaşı Mahallesi Sularbaşı Caddesi M.Uğur İnce İş Merkezi Kat:3
Sivas

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(506) 060 91 08
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-


Merve KOÇU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Merve KOÇU Mesleki Videolar Videoları
-

sivas, sivas eğitim danışmanlığı, bireysel danışmanlık, psikolog merve koçu, sivas psikolog, sivas çocuk, sivas pozitif, pedagog, sivas psikoloji, sivas çocuk gelişimi, sivas pozitif eğitim, psikolog, sivas oyun terapisi, çocuk gelişimi, sivas pozitif psikoloji, psikolojik danışman, sivas disleksi, çocuk psikolojisi, mavera, sivas pedagog, sivas dikkat eksikliği, çocuk psikoloğu, mavera danışmanlık, sivas psikolog merve, disleksi, sivas çocuk psikoloğu, mavera eğitim, sivas psikolog merve koçu, dikkat eksikliği, sivas terapi, mavera eğitim ve danışman, ergen terapi, oyun terapisi, sivas terapist, sivas mavera, çocuk problemleri, eğitim danışmanlığı, sivas bireysel danışmanlı, psikolog merve, yetişkin terapi, sivas psikolog randevu, sivas psikolojik danışman, ayrılık, altını ıslatma, okula gitmeme, sivasta psikolog, sivas psikolog fiyatları, öfke, tırnak yeme, ödev yapmama


06:31
Top