2007'den Bugüne 81,084 Tavsiye, 25,791 Uzman ve 18,057 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gözde KAHRATLİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Dnş.Gözde KAHRATLİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGözde KAHRATLİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gözde KAHRATLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Gözde KAHRATLİ'nin Makaleleri Gözde KAHRATLİ'nin Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Gözde KAHRATLİ Tavsiye Yazıları Gözde KAHRATLİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ayşegül Aracı İyiaydın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.68.FB

03-05-2019
 TavsiyeNo: 109551
Gözde Aydemir ile uzun yıllar birlikte çalışan ve aynı zamanda onun meslektaşı olarak şunu çok net söyleyebilirim ki kendisi benim bu alanda tanıdığım en donanımlı, yetenekli, yaratıcı ve tutkulu uzmandır. Çocukların sağlıklı gelişimini merkezine alarak ve onların iyi oluşlarını sağlamak için her türlü özveriyi gösterebilen, profesyonelliğinden asla ödün vermeden bunu gerçekleştiren bir uzman kimliğine sahiptir. Aynı zamanda, çeşitli eğitimlerle kendini sürekli geliştirmeye çalışır, her zaman öğrenilecek deneyimlenecek yeni şeyler olduğuna inanır. Özetle, sevgili meslektaşımdan hizmet almanın bir şans olduğunu düşünüyorum.
     Beğenin    

 Türkan Gül Kaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.115.DW

02-05-2019
 TavsiyeNo: 109547
Gözde Hanım ile iki farklı çalışma ortamında iş deneyimimiz oldu. Kendisi idealist , kendini sürekli geliştiren ve bu sebeple donanımı güçlü bir uzmandır. İnsanlara ve özellikle çocuklara karşı sorumluluk duygusu yüksek, öğretime motivasyonu güçlü bir eğitimcidir .Hem okullarda rehber öğretmen olarak çalışması hem de rehabilitasyon merkezleri ve rehberlik danışmanlık merkezlerinde çalışmış olması kendisine özel eğitime ve rehberliğe daha geniş bir açıdan bakmasını sağlamaktadır. Ayrıca çok sayıda çocuk ile çalışmış olması ve geniş bir yelpaze oluşturacak şekilde farklı özellikler gösteren çocuklar ile çalışmış olması da bu geniş bakış açısını ayrıca desteklemektedir. Çalışmalarında farklı ve zengin materyal kullanmaya ve çocuk odaklı çalışmaya özen gösteren bir uzmandır. Kendisi tanıma fırsatı bulduğum için çok memnunum.
     Beğenin    

 Betül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.88.149.YYD

01-05-2019
 TavsiyeNo: 109537
Alanında çok hakim. Kendini geliştiren bir tarzı var. İlişki kurma ve güven oluşturma yönüyle hakkını tam anlamıyla veren nadir insanlardan. Bana kendimi çok iyi hissettirdi. İnsancıl yönüyle bu işi ticari gören birçok meslektaşlarının içinde farkını ortaya koydu. Kısa sürede kesin ve doğru sonuç alınabilecek bir danışman. Hem mesleki yönüyle hem de insancıl olmasıyla her daim tekrar tekrar ihtiyaç duyduğum anda gideceğim. Nokta atışı olan bir uzman, iyi ki var.
     Beğenin    

 Elif (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.151.Y

01-05-2019
 TavsiyeNo: 109536
Gözde hanım, mesleğinde çok başarılı bir psikolojik danışman. Güleryüzlü, ilgili, Sorunlarımıza hızlı çözüm bulan, çözüm odaklı, yapıcı bir kişi. Farklı özel okullarda birlikte çalıştık. Küçük yaş grubunda, özel eğitime muhtaç, öğrenme güçlüğü yaşayan çocuklarda çok başarılı olduğunu bizzat birlikte çalışarak gördüm. En beğendiğim özelliği, sevgiyle her zorluğun üstesinden gelineceğine inanması ve bunu deneyimlemesi bu anlamda ailelere de rehberlik etmesi. Mesleki açıdan dört dörtlük olmasının yanı sıra tüm canlılara karşı da sevgi dolu. Gözde hanımla tanışan ve yardım alan çocukların çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Başarılarının artarak devamını dilerim.
     Beğenin    

 Ezgi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.149.YYY

01-05-2019
 TavsiyeNo: 109535
Gözde Hanım; alanına son derece hakim bir psikolojik danışmandır. Yapmış olduğu tespitler tam yerinde ve sebebe ulaştıracak niteliktedir. Danışan ve aile yönlendirmeleri sürece yardımcı olacak şekilde ve doğru bir yol üzerinde seyretmektedir. Çok güler yüzlü olup özellikle çocuklarla kısa sürede ve etkin bir bağ kurmaktadır. Ben kendisiyle birkaç öğrencim vasıtasıyla tanışma olanağı buldum. Öğrencilerimle uyguladığı çalışmalar, ailelere yaptığı yönlendirmeler ve biz öğretmenlere yaptığı yönlendirmelerle öğrencilerimde hissedilir derecede değişim yaşadık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 S.D. (Danışan)
 IP: 212.252.191.YBB

01-05-2019
 TavsiyeNo: 109534
Gözde Hanim’la daha önceki bir danisaninin tavsiyesiyle tanıştık ve iyi ki tanışmışız dedik. Oldukça sıkıntılı bir süreçten geç en yeğenimin yüreğine dokundu. Tatlı dili ve profesyonel adımları saglikli şekilde cevap almamızı sağladı. Yeğenim uzunca süre problemiyle ilgili konuşmayı reddederken Gözde Hanim’in sevgi dolu yaklaşımı onun problemiyle ilgili konuşmasini sağladı. Son derece özverili çalışıyor ve işine olan saygısı size hemen yansıyor... Sadece danışanla değil çevresiyle de ilgilenerek hiç tanık olmadığım bir titizlikle karşıladı bizi. Son derece güler yüzlü ve pozitif... Minet ve sevgi dolu ayrılıyoruz hee defasında... Kesinlikle tavsiye ederim!
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Edemerken Destek Eğitim Merkezi
Burhaniye Mahallesi Enveriye Sokak No:10 Uskudar
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(535) 561 91 49  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danismanlik
Mezuniyet Yılı
2005
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Gözde KAHRATLİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gözde KAHRATLİ Mesleki Videolar Videoları
-08:01
Top