2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,730 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Simay AYBAR BAYGIN
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Simay AYBAR BAYGIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Simay AYBAR BAYGIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Simay AYBAR BAYGIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Simay AYBAR BAYGIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Manu Psikoloji
Fetih Mah. Eski Çiftlik Yolu Cad. Tahralı Sitesi Günyeli Apt. No:6/A D:1 Ataşehir
İstanbul
Uzm.Psk.Simay AYBAR BAYGIN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (31 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (çocuk ve ergen) (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Simay AYBAR BAYGIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları:
Çocuk ve Ergen Terapisi (2-18 yaş)
Ebeveyn Danışmanlığı

*Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
*Oyun Terapisi
*Kaygı Bozuklukları
*Davranış Problemleri
*Öfke Kontrolü
*Sosyal Uyum Bozuklukları
*Uyku Problemleri
*Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
*Alt Islatma
*Tırnak Yeme
*Tuvalet Alışkanlıkları
*Okula Uyum Süreci
*Boşanma Süreci
*Kardeş Rekabeti

Simay AYBAR BAYGIN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Simay AYBAR BAYGIN'ın Özgeçmişi
🍀2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sürecinde çeşitli kurumlarda gönüllü stajlar yapmıştır. Medical Park Göztepe Hastanesi Onkoloji bölümünde Uzm. Klinik Psikolog Pınar KAYA’nın önderliğinde kanser hastası bireylere ve hasta yakınlarına yönelik yapılan psikolojik çalışmalara katılım göstermiştir.
🍀Lisans eğitimini bitirdikten sonra Çocuk Değerlendirme Test eğitimleri almıştır.
🍀2014-2018 yılları arasında Kare Anaokulu’nda çocukların gelişimlerini takip ederek ve ailelere danışmanlık hizmeti vererek okul psikoloğu olarak görev yapmıştır.
🍀2015 yılında Marmara Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. ...[Devamı...]

Simay AYBAR BAYGIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121405
İnternette pedagog arastirmasi yaparken Simay Hanim 'ın sayfasinı buldum ve numarami biraktim. Cok kisa sürede dönüs yapti yarim saatlik bir gorusmemiz oldu orada ben ilgisine vuruldum :) 4 yaşinda oğlum herseye ağlayan ,itiraz eden .sadece ben diyen ve tum bunlarin yaninda kakasini günlerce tutan bir cocuktu. Aldıgımiz seanslar ve bizim sorunlar karşisinda davranişlarimizi yönlendirmesiyle tüm sorunları sayesinde aştık. Oğlum her haftayi sabirsizlikla bekledi cnku yaninda cok egleniyordu. Tamamen cocuklarin dilinden anlayan ,pozitif ,çok cok güler yüzlu pedagog ablamiz :) son seans gunu yanindan ayrilirken duygulanabilirsinizzz cnku gercekten aileden biri gbi oluyor . Sonrasinda da işim bitti diyip birakmiyor herzaman arayip soruyor ve bu da bizi cok mutlu ediyor. Her gidisimizde memnun kaldik.ofise ulaşimi kolay yanindaki calisanlarida gayet güler yüzlü . Ben kesinlikle tavsiye ediyorumm . Simay Hanim iyi ki var :)
     Beğenin    
Samiye ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121251
Simay Hanımla kızım 5 yaşındayken tanıştık. Özeklikle öfke yönetimi konusunda profesyonel bir destek arayışımız vardı ve yaptığım araştırmalar sonucunda Simay hanımı buldum. Düzenli periyotlarda devam eden görüşmelerimiz sonucunda kızımda oldukça olumlu ilerlemeler gözlemledik. Bir psikologtan çok çocuğuma oyun arkadaşı oldu. Hatta kızım Simay ablasına gideceği günleri saymaya başladı. Her görüşmeden sonra "bir daha geleceğim değil mi?" diye ayrıldı. Ebeveyn olarak bizlere de rehber oldu. Farkındalık düzeyimizi arttırdı. Günlük rutinde farkında olmadığımız otomatik davranışlarımızı kendisinin rehberliği ile değiştirdik. Şimdi kızım 6 yaşında ve bizi kendisine götüren rahatsızlıklarımızın hiçbirini yaşamıyoruz. Hem kızım hem de bizler adına Simay hanımla yollarımız keşistiği için çok şanslı hissediyorum.
     Beğenin    
Fatoş SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119775
Simay Hanım’ı internet ortamında 3 yaşındaki kızım için pedagog araştırırken buldum,kendisini aradım ve telefon görüşmemiz sırasında bana son derece samimi geldi,içtenliği hoşuma gitti ve kendisinden yardım almaya karar verdim. Kısa bir süre sonrası için randevumuzu oluşturduk,ilk olarak ebeveyn görüşmesine gittik ve böylece yüz yüze de kendisiyle tanışmış olduk.Eşim de ben de kendisini son derece samimi, güleryüzlü, dikkatli ,işini iyi yapan biri olarak gözlemledik ve neticede gözlemlerimiz doğru çıktı☺ Bizi doğru yönlendirmeleri ile kısa sürede sorunumuza çözüm bulduk, çocuğumuza karşı farkında olmadan yaptığımız yanlış davranışları farketmemizi sağladı ve zaten bunları düzeltince işler yoluna girdi, ebeveyn yönlendirmesi gayet başarılı ve sonuçları olumluydu. Klinik gayet nezih ve güzel,çalışanları da son derece güleryüzlü ve kibar. Simay Hanım’ın mesleğini seven biri olduğu ve alanıyla ilgili sürekli kendini geliştiren biri olduğu çok belli oluyor,tereddütsüz herkese tavsiye ederim👍 Sadece seanslar sırasında değil sonrasında da danışanlarını takip etmeyi bırakmıyor, ummadığınız bir anda size bir mesaj atıp yüzünüzü güldürüyor, yolunda gitmeyen bir şeyler varsa düzeltmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor ☺ Mesleğini daima aynı özveriyle yapmasını ve böylece birçok çocuğun, gencin ve ailenin yaşamına güzel dokunuşlarda bulunmasını temenni ederim,sevgiyle💐
     Beğenin    
Duygu ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117729
Simay Hanım guleryuzu samimiyeti ile kızıma destek olmuş sorunlarimizi bir yakinimiz gibi ilgiyle dinlemiş yüzyılda bir gelen biyolojik bir salginda bile hersekilde telefonla bile bize destek vermeye çalışmıştir.Profesyonel olmasının yanında sevecenligiyle konuşmalarıyla ikinci seansimizda kızımın koşarak gittitgi oyun arkadaşı ve sırdaşı olmuştur.Aile içi sorunlarımızı ,kişisel sorunlarımızi bile sure aşımına bakmaksızın ilgiyle dinlemiş ne yapabiliriz noktasında bize destek olmuşturKizimin genel korkularına çözüm getirmiştir.
     Beğenin    
Aylin
25.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116129
Kıymetli meslektaşım Simay 'ı terapileri den aldığı geri bildirimler ve çalımaları vasıtasıyla da çok iyi tanıyorum.Simay ile birlikte çalışma fırsatımız oldu gülen yüzü, sabırla pozitif yaklaşımı ve profesyonelliği ile işin ehlilidir. Gönül rahatlığıyla yönlendirme yaptığım bir psikologdur.kendisi ile alan üzerine yapmış olduğumuz görüşmelerde donanimina ve tecrübesine tekrar şahit oldum.Simay ı t rali isteyen herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
     1 Beğeni    
Gamze KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113839
Simay Hanım a öncelikle oğlum a, sonra ailemize katmış olduğu tüm değerler ve tecrübeler için sonsuz teşekkürler. Simay Hanım ailemizin bir parçası olup oğlumun en yakın arkadaşı, sırdaşı, ablası oldu. Bize katmış olduğu tüm deneyimler ile kendimizi fark etmemizi sağladı ve aslında ebeveyn olmanın ne denli meşakkatli bir durum olduğunu bize gösterdi. Yarın yine bir bir desteğe ihtiyacımız olsa hiç şüphesiz Simay Hanım derim. Kendisine teşekkür az gelir. Konusunda uzman, bir psikologdan daha ötesini arıyor iseniz inanın bölgemizde içim rahat bir şekilde sadece kendisini öneririm. İyi ki hayatlarımız kesişti.
     3 Beğeni    
Didem
6.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113454
Simay'la 6 senelik olan arkadaşlığımızın ilk 4 senesinde birlikte çalışma fırsatı bulduk. Kendisi arkadaş canlısı, sıcak kanlı ve merhametlidir. Yumuşacık ses tonu ve güler yüzüyle çocuklarla iletişime geçen, çocukları ve mesleğini çok seven, alanında kendisini sürekli geliştiren, kendi çocuğum içinde sık sık destek aldığım, velilerime ve tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim, işinin ehli bir psikologdur. Arkadaşıma meslek hayatında başarı dolu nice yıllar diliyorum.
     3 Beğeni    
Havva TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113397
Oğlum İçin gitmiş oldugum bir piskolog Simay hanım. Memnuniyetimi nasıl anlatsam bilmiyorum ama hissettiklerim güven samimiyet huzur ve çözüm oldu. Gerek ses tonu gerek güler yüzü gerek dinleyiciliği ve tavsiyeleri üzerine koşulsuz güvenebileceğim bir piskolog oldu sadece Oğluma degil bana ve aileme cok iyi geldi herkese tavsiye ediyorum iyiki tanımışım. Mesleki olarak kendisine çok yakışan bir meslek olmuş okadar güler yüzlü ve samimi ki daha konuşmadan bile güzel bir izlenim veriyor Odasının özenli olması çocukların rahat bir iletişim kurabileceği bir piskolog.
     6 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Manu Psikoloji
Fetih Mah. Eski Çiftlik Yolu Cad. Tahralı Sitesi Günyeli Apt. No:6/A D:1 Ataşehir
İstanbul
Uzm.Psk.Simay AYBAR BAYGIN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 531 90 91  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(31 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (çocuk ve ergen) (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Simay AYBAR BAYGIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Simay AYBAR BAYGIN Mesleki Videolar Videoları
-

12:50
Top