2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Öğrenmeye Hazırlık Becerileri Nelerdir?
YAZI #2111 © Yazan Bircan TAVAS | Yayın Haziran 2014
Çocuğunuzla o kadar çalışmanıza rağmen istediğiniz ilerleme olmuyor. Oturmuyor, dinlemiyor, ağlıyor .... Siz nerde hata yapıyorum? Neden olmuyor? diye düşünüyor olabilirsiniz. Belki de çocuğunuz da ÖĞRENEMEYE HAZIRLIK BECERİleri gelişmemiştir. Çalışmaya başlamadan önce bunları öğretmek gerekiyor. Öğrenmeye hazırlık becerileri nelerdir? Birkaç örnek vermem gerekirse:
Göz Kontağı Kurma
Göz Takibi Yapma
Dinleme
Bekleme
İzleme
Yaptığı İşle İlgilenme
Basit Komutları Algılama
Oturma

devamı için www.farklıgelisencocuklar.blogspot.com tıklayınız.
     2 Beğeni    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Bircan TAVAS Fotoğraf
Bircan TAVAS
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Özel Eğitim Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi53 kez tavsiye edildi
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Bircan TAVAS'ın Yazıları
► Doğuma Hazırlık Eğitimi Nedir? Psk.Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU
► 2013 Ygs Sınavına Hazırlık Hakkında Psk.Dnş.Gürcan AVCU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,962 uzman makalesi arasında 'Öğrenmeye Hazırlık Becerileri Nelerdir?' başlığıyla benzeşen toplam 46 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
◊ Otizm Hakkında Herşey Temmuz 2015
◊ Gaps Diyeti Nedir? Haziran 2015
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


19:35
Top