2007'den Bugüne 90,961 Tavsiye, 27,962 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!“etki Altına Düşmeme” Konulu Psikolojik Seminer
YAZI #7430 © Yazan Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV | Yayın Mayıs 2022
🔸 26 Ocak 2022 tarihinde “Şirvan Gençlik Evi” tarafından ortaokul öğrencilerine yönelik “Etki altına düşmeme” konulu psikolojik seminer düzenlendi. Çalıştayın amacı, başkalarından etkilenmekten kaçınma yeteneği konusunda farkındalık yaratmaktır.
🔸Öğrencilere belirli çerçeveler içinde etkilenmemek, hayata kişisel hedef ve yönelimleri ile başlamak, birey ve toplum arasındaki bakış açısı hakkında bilgi verildi.
🔸Öğrencilerin özgür iradeye ve gelişime odaklanmaları tavsiye edildi.

Azerbaycan Respublikası, Gencler ve İdman Nazirliyi, Şirvan Gencler Evi' nin Psixoloqu Nicat Sarxanov / Ministry Of Youth And Sports Of The Republic Of Azerbaijan, Shirvan Youth House Psychologist Nijat Sarkhanov

https://www.instagram.com/p/CZNFAzvsOip/
     3 Beğeni    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Nijat SARKHANOV Fotoğraf
Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Psikolojik Danışman
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV'un Makale ve Yazıları
► Öfkenizi Kontrol Altına Alın Psk.Gülşah PINAROĞLU
► Benlik Saygısı ve Gelişimine Etki Eden Faktörler Dr.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,826 uzman makalesi arasında '“etki Altına Düşmeme” Konulu Psikolojik Seminer' başlığıyla benzeşen toplam 20 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► İş ve İdarecilik (Yönetim) Psikolojisi ÇOK OKUNUYOR Eylül 2021
► Psikolojide Terapötik Beklentiler ÇOK OKUNUYOR Temmuz 2021
► Gıda Psikolojsi Temmuz 2021
◊ "Uyuşturucuyla Mücadele" Konulu Bir Etkinlik ÇOK OKUNUYOR Haziran 2022
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


03:51
Top