2007'den Bugüne 92,411 Tavsiye, 28,231 Uzman ve 19,991 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Karar Verememek Neden Olur?
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #6889 | © Ekleyen Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK | Yayın Mart 2021
Kararsızlık neden olur? Kararsızlığın erken çocukluk dönemi ve anne baba tutumlarıyla ilişkisi nedir? Çözümü nedir? gibi soruları yanıtladım.
Yayınlayan Uzman
Şeyma KOÇAK Fotoğraf
Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Uzman Klinik Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK'ın Makaleleri
► Çiftler Arasında Aldatma Neden Olur? Psk.Berivan ŞENTÜRK
► Gece Neden Panik Atak Olur? Psk.Cem GÜMÜŞ
► Evlilikte Aldatma ve Sadakatsizlik Neden Olur Psk.Dnş.İsa Özgür ÖZER
► Zor Karar: Boşanma Psk.Vedat AKDEMİR
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,991 uzman makalesi arasında 'Karar Verememek Neden Olur?' başlığıyla benzeşen toplam 56 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► İlişkide Yok Olmak: Bağımlı Kişilik ÇOK OKUNUYOREkim 2022

Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Kadına Şiddet ve Kültürün Etkisi

Kadına yönelik şiddetin artmasında, kolektif bilincin katkısı nedir? Atalarımızdan bizlere miras kalan bilinçdışı mesajları okuduğumuz bir yayın oldu. İlgilisine.
Mutlu İlişkiler İçin Sağlıklı İletişim!

Mutlu bir ilişki için geliştirmemiz gereken en önemli yetilerden biri sağlıklı iletişim kurabilme yetisidir. Bu videoda, ruh sağlığı bozuk olan insanların yaptığı ve ilişkileri baltalayan en yaygın il...
Aile Dizimi Hakkında Her Şey

Bu videoda 'Aile Dizimi' konusunda bir çok soruyu sizler için yanıtladım. Umarım kafanızdaki soru işaretlerini sildiğiniz ve memnun kaldığınız bir program olmuştur. İyi seyirler.
Partnerimizi Secerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yakın ilişki sorunları beynimizin en çok enerji harcadığı alan. Muhtemel ilişki sorunları yaşayabileceğimiz partnerleri nasıl anlarız? Nelere dikkat etmeliyiz? Bu soruların yanıtlarını verdim bu yayın...
Kadın-Erkek İlişkileri

Bu videoda, Kadın-Erkek ilişkilerine dair merak edilen soruları cevapladık.
Kıskançlık ve Aldatma

Beyza Gemci ile ilişkilerde kıskançlığın, aldatmanın ve bunların kökenlerini konuştuğumuz keyifli bir sohbet oldu.
1.Bölüm 2.Bölüm
3-6 Yaş Arası Çocukların Ruhsal Gelişimi

Sevgili arkadaşım Psikoterapist Filiz Erdin ile 3-6 yaş arasındaki çocukların ruhsal gelişimi ve ihtiyaçları hakkında sohbet ettik.
1.Bölüm 2.Bölüm
Kayıplar ve Yas Süreci

Psikoterapist Ayşegül Keskin’in hazırlayıp sunduğu ‘İnsanlık Hali’ne konuk oldum. Kayıplar karşısında insanın iç dünyasında olanlar, yas tutmayı kolaylaştıran faktörler ve bunların çocukluk bağlantıl...

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

01:05
Top