2007'den Bugüne 92,396 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,989 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Fatma GÖNEN
Diyetisyen - Ankara
Beslenme Ve Diyet Uzmanı

Fatma GÖNEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatma GÖNEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fatma GÖNEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fatma GÖNEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Fatma GÖNEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetisyen Fatma Gönen
Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Koç İkiz Kuleleri A Blok Kat:3 Çankaya
Ankara
Telefon 1 :
(0535 668 29 96)
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Kayseri
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fatma GÖNEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sağlıklı beslenme danışmanlığı
Obezite ve kilo yönetimi
Gebe ve emziklilerde sağlıklı beslenme ve kilo yönetimi
0-1 yaş beslenmesi ve büyüme-gelişme takibi
Çocuk ve adölesanlarda sağlıklı beslenme ve kilo yönetimi
Menopoz döneminde sağlıklı beslenme ve kilo yönetimi
Diyabet , insülin direnci , polikistik over sendromu, troid hastalıkları gibi endokrinolojik hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi
Kronik hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi
Spor beslenmesi
Yeme bozuklukları ve beslenme tedavisi
Okul öncesi ve okulçağı beslenmesi
Kurumsal beslenme danışmanlığı
Online beslenme danışmanlığı

Fatma GÖNEN Özgeçmis CV Dyt.Fatma GÖNEN'in Özgeçmişi
Kayseri doğumlu Fatma Gönen 2009 yılında Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi’nden, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olmuştur.Diyabet Diyetisyenliği, Onkoloji Diyetisyenliği ve Spor Diyetisyenliği sertifikaları bulunmaktadır. Birçok televizyon programında sağlıklı beslenme, hastalıklarda beslenme ve zayıflama konularında uzman olarak yer almış, çeşitli dergi ve internet sitelerinde yazılarına yer verilmiştir. Mezun olduktan sonra çeşitli hastane, beslenme ve diyet danışmanlık merkezleri bünyesinde çalışan Fatma Gönen Temmuz 2015'ten itibaren kendi merkezinde beslenme ve diyet danışmanlığı yapmaktadır.

Fatma GÖNEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sümeyra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91706
Fatme hanımcığımla 2 ay önce tanıştık iyiki de tanışmışız :) Ben onu internet vasıtasıyla bulup işte aradığım diyetisyen deyip yola koyuldum. Birlikte onun bana hazırladığı güzel lezzetli bir o kadar da doyurucu listelerle doya doya zayıflıyoruz.Her gittiğimde güler yüzle kapıda karşılayıp önce biraz konuşup sonra başlıyoruz güzel listelerimizi hazırlamaya :)Kim demiş diyet yasaklarla doludur diye eğer Fatma hanım gibi profesyonel birisiyle çalışıyorsanız hem istediğinizi yeyip hem de doya doya zayıflayabilirsiniz.Bizim Fatma hanımla yolumuz yeni başladı ve çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Halil
12.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89687
Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ndeki en çalışkan arkadaşlarımdandır. Mesleki anlamdaki donanımı ve tecrübeleri ile sizlerin farkında olmadan beslenme programınızı uygulayacağınızdan hiç şüphem yok. Bilimsel gelişmeleri takip ederek kendini her daim güncelleyip mesleki bilgisini en üst seviyelerde tutmaktadır. Kişiliği, duruşu, güler yüzü ve o tarifsiz mimikleri ile diyet motivasyonunuz da üst seviyelerde olacaktır. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yolun açık olsun arkadaşım. :)
     2 Beğeni    
Serdar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82229
Ben 3 yıldan beri kilo problemi yaşıyordum taki Fatma Gönen ile tanışana kadar...benim gibi kilo verme konusunda sıkıntılı birini bile hiç zorluk çekmeden,aç kalmadan ve kısa zamanda kilo vermemi sağladığı için kendisine teşekkür ederim.İleride Türkiye'de adını daha geniş kitlelere ulaştıracağından hiç şüphem yok.Çünkü kendisi Türkiye'nin en iyisi...Güler yüzü ve sabrıyla çok zorlanacağımı düşündüğüm kilo verme konusunda beni bile hayrete düşürerek kilo vermemi sağladı.
     Beğenin    
Elvan
20.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80784
Canım arkadaşım, öncelikle tebrik ediyorum çok güzel bir yerdesin, azim, başarı, saygı, sevgi, meslek aşkı, düzen, disiplin ve mükemmel bir araştırma-geliştirme ruhuyla çok güzel işler yaptığını ve yaptığın işlerden de herkesin çok memnun kaldığını biliyorum ve seninle çok gurur duyuyorum.Umarım yeni nesil tüm diyetisyen arkadaşlarımız da senin ve senin gibi dürüst, başarılı meslektaşlarımızın yolundan ilerler.Daha nice güzel yerlerde görmek dileğiyle...
     1 Beğeni    
Yiğit
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80735
bundan tam 2 yıl önceydi mimiklerin rapunzeli fatma ablamla tanıştık abla diyorum çünkü bir diyetisyenden çok farklı ve samimiydi benim hayatımın dönüm noktası fatma abla ile oldu kesinlikle tavsiye ediyorum 3 ayda 13 kilo verdim hayatım çevrem herşey değişti özgüvenim yerine geldi ve bunların hepsi olurken de ne yediğim yemeklerde değişiklik oldu nede başka bişey canımın istedigi çoğu şeyi ablama danışarak yedim mutluyum huzurluyum tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Hüseyin ŞENYURT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80728
Daha önceleri diyet ihtiyacı olan gestasyonel diyabetli ve kilo vermesi gereken PCO'lu hastalarımı yönlendirdiğim Fatma hanımdan çok olumlu geri dönüşler aldım. Yönlendirdiğim hastalar kendisinden çok memnun kaldıklarını ,pozitif bir enerji aldıklarını ,konuşkan ve güleryüzlü olan Fatma hanımın kendileri ile gayet profesyonel bir şekilde ilgilenildiğini bana aktardılar. Fatma hanımın şimdilerde kendi adına ofis açarak çalışmaya devam ettiğini öğrendim ve çok memnun oldum. Başarılarının devamını diliyorum
     1 Beğeni    
Merve A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80651
Mimiklerin rapunzeli benim minnak diyetisyenim:) Genç yaşına rağmen azmine ve başarısına hayran olduğum gelecekte çok çok daha harika işler yapacağından hiç şüphem olmadığına inandığım kişidir kendisi. Birlikte çıktığımız diyet yolculuğunda diyetisyen kimliğinin yanı sıra güçlü karakteri, samimiyeti, şirinliğiyle her daim yanımda olmuştur. Kendisiyle tanıştığım için kendimi hep çok şanslı hissettim sizlere de en içten dileklerimle gidin görün deneyin diyebilirim:) Diyette verdiği çikolatalar ve hamburgerlerle verdiğim kilolara ben bile inanamadım:) Kendisinin hep dediği gibi kendinizi iyi hissettiğiniz kiloda olmak istiyorsanız Fatma Gönen tam da aradığınız diyetisyendir:)
     1 Beğeni    
Cenk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80616
Fatma hanım sayesinde istediğim forma kısa sürede ulaştım. Son derece nazik tavrı ve akılda Kalıcı Önerileri için kendisine çok teşekkür ederim. Bana özel olarak hazırladığı diyetleri rahatlıkla uyguladım. Gerçekten gun içerisinde hiç acıkmadan kilo verilebilecegine de inanmış oldum sayesinde. İlk Başlarda zorlanacağımi düşünmüştüm ama gerçekten hiç zorlanmadan fatma Hanım'ın yazdığı programı rahatlıkla uyguladım. Adres olarak merkezi bir yerde olması iş çıkışlarında çabucak ulaşmamı sağlıyor. Sağlıklı bir şekilde forma girmek isteyen herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Hümeyra A
10.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80591
Sevgili meslektaşım biricik arkadaşım Fatma'yı lise sıralarından beri tanırım. 'Diyetisyen olacağım' hayalini birlikte kurduğum ve kurulan hayalleri birlikte gerçekleştirdiğim insan.. Bu mesleği bilinçli olarak tercih etmiş, üniversite eğitimi boyunca mesleki alanda birçok yönden kendini geliştirmiş birisidir. Çalışma yaşantısına başladığından bu yana da yenilikleri takip etmiş kendini hep güncel tutmayı başarmıştır. Ayrıca güler yüzlü kişiliği ve tatlı diliyle her zaman insana samimiyet duygusunu güzel bir şekilde verir. 'Bana sadece diyet lazım değil; bana arkadaş olacak, beni motive tutacak, farklılıklarla diyetteki monotonluğu yıkacak bir diyetisyen lazım' diyorsanız şuan doğru kişinin sayfasındasınız :) Kesinlikle tavsiye ediyorum ;)
     1 Beğeni    
Ozlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80552
Harika kaçamak tarifleriyle dietten zevk almami saglayan ac kalmadanda fit olunabilecegini gösteren dieti yasam stiline ceviren dunya tatlisi,diyetisyen degil arkadas olan hem dertlesip hem kilo verdiren tecrübesine ve bilgisine güvendiğim, sevgili diyetisyenime teşekkür ederim. Sayesinde saglikli beslenmeyi ogrendim. Onceden diet demek sinirli ve ac olmak demekti onunla tanisinca ne kadar yanlis dusundugumu hep yanlis ve sagliksiz dietler uyguladigimi bu nedenle amacima ulasamadigimi anladim. Sizlerede onunla tanisip güleryüzünü görmeyi,akılcı tavsiyelerine kulak vererek istediğiniz kiloya saglikli ve mutlu olarak kavuşmanizi tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Gizem T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80480
insanın kendisini iyi hissetme yollarından belki de en etkili olanı aynada karşılaştığı halidir.Bu noktada da bilgisi,kararlılığı,samimiyetiyle kendisini tavsiye etmek boynumun borcu olmuştur.En kötü döneminizde bile size kuracağı sıcak ve bilgi dolu bi kaç cümlesi sizi hemen kendinize getirir,sorunları aşılmaz olmaktan çıkarıp onla uğraşmaktan keyif aldıracak hale getirir.Eğer kendinize yeni bir kapı açmak istiyorsanız çalmanız gereken zil kendisindedir.Bana sağlıklı beslenmekle ilgili kiloyla mücadeleyle ilgili kazandırdığı her şey için teşekkür ediyorum...
     2 Beğeni    
Bahar OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80454
Yüreği tertemez diyetisyenim icin söylenecek cok sözler olsada kısaca özetlemek isterim ki mesleğinin hakkını veren nadide insanlardandır, diyetin pazartesi baslamaya karar verip cuma bıtırmekten ıbaret olmadgını Fatma Hanım'la anladım, diyet cogu insanın olduğu gibi benim de korkulu rüyamdı taki Fatma Hanım'ı tanıyana dek ona cok müteşekkirim ki hayatımda yanlıs bildiğim beslenme konusunda bana yol gösteren oldu:) Onun sayesinde hem gözümü hem karnımı doyuruyorum:):):) Sayesinde saglıklı bir yaşamım oldu iyiki tanımışım yaşamım onun verdiği bilgilerle ve diyetlerle daha kaliteli...:) başarılarının devamını diliyorum... KESİNLİKLEE herkesin hayatında olması gereken bir diyetisyen,arkadaş,sırdaş...... Hayatınızda kalite arıyorsanız öncelikle sağlığınız diyorum sağlık icinse Cok iyi bir beslenme olmazsa olmazımız öyleyse Fatma Hanım tamda adresiniz:):):)
     1 Beğeni    
Nilgün
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80441
Tavsiyeme nasıl başlayacağımı bilemiyorum çünkü fatma Hanım'ın hizmeti kelimelerle anlatılamayacak kadar iyi , kendisini 2014 yılında tavsiye üzerine tanıdım ve iyikide beraber bu sürece başladık .çünki benim kafamdaki diyet anlayışını baştan sona değiştirdi bana sağlılklı beslenmeyi ve bunu Hayatım boyunca uyugulamayı öğretti ,aynı zamanda sadece iyi bir diyetisyen değil mükemmel bir terapist candan bir dost ...ona çok teşekkür ediyorum ve iyiki fatma Hanımı tanımışım .sağlıklı bir yaşam için herkese fatma gönen diyorum ;)
     1 Beğeni    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80397
Uzun zamandır aç kalma korkusuyla sürekli ertelediğim ve bir tanıdığımın daha tavsiyesi üzerine "e hadi bi deneyeyim ne kaybederim" diyerek az beklentiyle gittiğim tatlı dilli, güler yüzlü ve insanı rahatlatan tavrıyla aç kalmadan mutlu bir şekilde zayıflamamı sağlayan çok ilgili beslenme ve diyet UZMANI'dır kendisi. Aynı zamanda hali ve tavrıyla insanda hazırladığı diyete uyma şevki getiren tatlı mı tatlı dinamik bir diyetisyendir. Bu tarz korkuları olanların şüphe etmeden gidip bir danışmasını tavsiye ederim:) haphafif günler 😊
     2 Beğeni    

Fatma GÖNEN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Fatma Gönen
Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Koç İkiz Kuleleri A Blok Kat:3 Çankaya
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 970 20 75
(0535 668 29 96)
Telefon 2 :
0(535) 668 29 96
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Kayseri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Fatma GÖNEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Fatma GÖNEN Mesleki Videolar Videoları
-

21:14
Top