2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,977 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Nuray ŞAHİN
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist (Yetişkin Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi)

Nuray ŞAHİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nuray ŞAHİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

46
(%97.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nuray ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nuray ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve ALTINTAŞUzm.Psk.Merve ALTINTAŞ
Merve Hanımla yüksek lisans eğitiminde tanıştık. Hem iyi bir arkadaş hem başarılı bir meslektaşımdır. Düşünceli, anlayışlı, yardımsever bir kişiliğe s...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
BİLGİ VE RANDEVU İÇİN İLETİŞİM: 0543 737 77 25 instagram hesabı: @uzm.psk.nuraysahin web adresi: www.nuraysahin.net
 
Nuray ŞAHİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Vefa Psikoloji
Eski Edirne Asfaltı, Hürriyet Mah, 264. Sk. No:20 D: 12 Gaziosmanpaşa
İstanbul
(Ali Fuat Başgil İstasyonu)
Adres 2:
Mental Ofis
Büyükdere Caddesi İdealtepe Apt. No:37 Kat:4 Daire:5 (Cevahir Avm Çaprazı, Komşu Fırın Üstü) Şişli
İstanbul
Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Psikoloji (2004 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi, Uygulamalı Psikoloji (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nuray ŞAHİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik Terapisi
Cinsel Terapi
Yetişkin Bireysel Terapisi
-Depresyon
-Kaygı Bozuklukları
-Fobiler
-Panik Atak
-Obsesif Kompulsif Bozukluk
-İletişim Problemleri
-Stresle Başa Çıkma
-Öfke Kontrolü
Çocuk ve Ergen Terapisi
-Sınav Kaygısı
-Motivasyon
-Öfke, saldırganlık problemleri
-İnternet Bağımlılığı
-Dürtü Kontrol Bozuklukları
-Davranım Bozuklukları
-Uyum Problemleri
-Özel Öğrenme Güçlüğü
-Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu
-Otizm

Nuray ŞAHİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN'in Özgeçmişi
Burslu olarak okuduğu İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Haliç Üniversitesi Uygulamalı(Klinik) Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamladı.

Mezun olduktan sonra özel eğitim alanında çalıştı. Zihinsel engelliler, otizm ve özel öğrenme güçlüğü başlıca çalıştığı alanlar oldu. Çeşitli okullarda okula uyum, ergenlik sorunları, ergenlerle iletişim, sınav kaygısı gibi konularda seminerler verdi.
Hisbe sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneğinde yönetim kurulu üyeliği yaptı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı bir kadın sığınma evinde görev alarak şiddet mağduru kadın ve çocuklarla çalıştı.

Çeşitli danışmanlık merkezlerinde çocuk, ergen ve yetişkinlere danışmanlık hizmeti verdi.

Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi aldığı terapi eğitimlerinden bazılarıdır.

Nuray ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Serra NurSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118867
Bi yakınımdan duyarak danışan oldum. Kaygı bozukluğu sorunu sebebiyle iletişime geçtim, terapi online oldu. Özellikle güven vermesi ve seviyeli duruşu önemliydi benim için. Tedavimiz doktorumun sağladığı güvenden kaynaklı sıkıntısız bir şekilde devam etti. Güvenilir ve yormayan, çözüme odaklı olması, üslubunun rahatlatıcı ve rahatsız hissettirmemesi, iletişim gücünün kuvvetli olması, dinlerken en basitinden bakışlarıyla bile yoracak bi üslubu olmaması bende güven sağladı. İşinde başarılı bi doktor, ben bi fireyle karşılaşmadım. Güven, karakterlilik, seviyeli duruş. Yeri geldiğinde dozunda bi eğlence anlayışı olan, mutlu etmek için karşı tarafa kendini farklı bi uzman gibi göstermeyen, kişiye göre hareket etmeyip işini ve karşısındakini ciddiye alan bi psikolog. Online hizmet aldığımdan dolayı bu soru hakkında bir yorum yapamayacağım.
     Beğenin    
Nedim Yüksel ÇAKIR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105544
Değerli meslektaşım ve okul arkadaşım Nuray Şahin'in başarılarını ve hakkındaki olumlu düşünceleri uzaktan övünçle okuyorum/duyuyorum. Kendisine başarılarının devamını diliyorum. Güleryüzlü, çalışkan olan değerli psikolog meslektaşım Nuray Şahin'in aldığı eğitimlerden bilgisine ve bu bilgilerini uygulamada mesleki becerisine danışanları rahatlıkla güvenebilirler. Yetişkin/Çocuk ve Ergen Terapisi, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi konularında kendisini özelikle öneriyorum.
     Beğenin    
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 104951
İş nedeniyle İstanbul'a taşınmıştım. Bilmediğim bir şehirde yalnız yaşıyordum. Daha küçük bir yerden geldiğim için büyük şehir beni yutacakmış gibi hissediyordum. Bir yandan aile özlemi bir yandan insanlara güvenememek bunalttı beni. Bir gün Nuray hanımın bir yazısı çıktı karşıma. Sanki bir işaret gibiydi. Kendisiyle görüşmeye karar verdim. Arayıp randevu aldım. Gidince karşımda güler yüzlü enerjik bir insan buldum. Rahatlığı benim de kendimi rahat hissetmemi sağladı. Kabuğumu kırdım sayesinde. İş nedeniyle tekrar başka bir şehirde yeni bir başlangıç yapmam gerekti ama bu defa o kadar zorlanmadım. İlgi alakası ve profesyonel desteği için kendisine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Psk.Hayrunnisa ÖZCAN
28.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104896
Sevgili Nuray Şahin’le bir süre beraber çalıştık güzel verimli zamanlar geçirdik. Tecrübesiyle güleryüzüyle alanında uzman arkadaşımı herkese tavsiye ederim. Çeşitli alanlardaki başarısı tecrübesi hem örnek olmuştur hem de birçok danışana faydalı olmuştur. Hem çocuk hem yetişkin danışan portföyü oldukça geniş. Aldığı eğitimler ve uzmanlığı birçok konuda verimli. Ayrıca her alandaki tecrübesiyle hem meslektaşlarına hem de danışanlarına ışık tutmuştur. Yanından memnun ayrılacağınıza eminim. Başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Fatma GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104890
Nuray hanımı bir arkadaşım önerdi. Ben stresle başa çıkamayan çabuk sinirlenen ve hayatı kendime ve çevremdekilere zehir eden biriydim. Nuray hanımla tanıştıktan sonra artık stresle baş edebiliyorum. Ailem ve cevremdekiler beni tanıyamıyorlar. Kendimi daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Nuray hanımın güler yüzü bana yansıdı. Herkes gözlerimin içinin güldüğünü stresli ve kaygılı yüz ifademin kaybolmasından mutlu olduklarını söylüyor. Nuray hanım güler yüzü ve nazik yaklaşımıyla beni iyileştirdi. Herkese tavsiye ediyorum. Nuray hanıma çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Özlem ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104825
8 yaşındaki yeğenim heyecanlandığı zaman kekeliyordu. Birazda asabi davranışları vardı. Öğretmeninin tavsiyesi üzerine Nuray hanıma götürdük. Nuray hanım çocuklara nasıl yaklaşacağını çok iyi biliyor. Aralarında çok güzel bir ilişki kurdular. Yeğenim seanslara hevesle gitti her seferinde. Seanslarda yaptıkları uygulamaları evde bize de yaptırıyordu. Doğru nefes almayı yeğenimden öğrendim mesela. Bizim için de keyifli ve bilgilendiğimiz bir süreç oldu.Sonuç olarak yeğenim artık kekelemiyor. Daha sakin, daha mutlu bir çocuk oldu. Nuray hanıma gönülden teşekkür ediyoruz.
     2 Beğeni    
D. OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104813
Nuray Hanıma kendisinden terapi almış bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. İyi ki de gitmişim. İlgili, önyargısız ve güven veren yaklaşımı sayesinde kendimi çok rahat anlatabildim. Hem anlaşıldığımı hissettim hem de çok şey öğrendim. Verdiği bilgiler ve ödevler, sorduğu sorular ve yaptığı yorumlarla düşüncelerimde çok şeyin degişmesine sebep oldu. Resmen kendime ve hayata bakış açım değişti. İhtiyacı olan herkesin ertelemeden bir uzmana başvurması gerektiğine inanıyorum. Nuray Hanımı tereddütsüz herkese tavsiye ediyorum. Herkese huzurlu günler dilerim.
     2 Beğeni    
Gülay Yılmaz
19.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104768
2 yıla yakın zamandır evliyim. Evlilik hazırlık sürecinde herkesin yaşadığı gibi stresli dönemlerden geçtim. Akabinde evlilige adapte olamadan daha hamilelik ve doğum... Tüm bu süreçleri yasarken tanıdık olduğum icin terapiye gidemesem de kendisi her zaman tüm destegi ile yanımda oldu. Stresimi kontrol etmemde ve bebegimle sağlıklı bağ kurmamda da ziyadesi ile bilgilerinden istifade ettim. Böyle bir teyzeye sahip olduğu için kızım çok şanslı tabii ben de... Daha fazla insanin hayatına dokunabilmen nasip olur insallah...
     1 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104739
Sınav kaygısı ve özgüven sorunum için yardıma ihtiyacım vardı. Bir gün internette kendi sıkıntılarım ile ilgili araştırma yaparken rastladım Nuray hanıma. Yazılarını okudum ve aramaya karar verdim. Telefonda konuştuk ve randevu alıp gittim. Çok sıcakkanlı ve ilgili davrandı. Beni çok iyi anladığını hissettirdi her zaman. Şimdiye kadar yapabileceklerime odaklanmak yerine yapamayacaklarima odaklanıp kendi kendimi paraladığımı farkettirdi bana. Çok yol katettim sayesinde. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Sinem Bağcı
3.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104540
Merhabalar Nuray hanimi özel eğitim kurumundan tanıyorum.ayni ortamda calisma firsati buldugum icin kendimi cok sansli hissediyorum.cocuklara olan cana yakinligi,ilgisi ve alakasiyla tam bir uzman.Calistigi kurumdaki is arkadaslarinin bile kendini iyi hissetmesi ve motivasyonunun dusmemesi icin cirpinan ender psikologlardan birisidir.Dürüst basarili ve her zaman kendini yetistirme ve ilerletme adina bos durmaz.Kendisinden sahsen öneri almis ve o önerilerle kendime ceki duzen veren birisi olarak mesleginde kendisine basarilar diliyorum.kesinlikle durmayin ve kendisiyle görüşün.
     1 Beğeni    
Hatice Yürük
26.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104440
Nuray liseden sınıf arkadaşım. Her zaman olumlu, sakin, güler yüzlü, yapıcı bir mizahı vardı. Yıllar sonra ilk karşılaşmamızda hiç ayrılmamış gibi saatlerce sohbet etmiştik. Daha sonra yine zaman girdi araya ama ne zaman arasam yazışsam bana çok güzel duygular, değerler kattı. Hangi konuda danışsam çok net bir şekilde beni aydınlatıp kendime getirdi. Nasıl yapıyor bilmiyorum ama bir cümle kuruyor, hop görüşümü netleştiriyor. Arkadaş olduğumuz için beni seansa almıyor :( ama yönlendirdiğim herkes memnun kaldı. :) Kendisini başarılarından dolayı tebrik ediyor. Bundan Sonraki hayatında da Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler
     4 Beğeni    
C. Nazmi TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104436
Uzun süredir panik atak sorunu yaşıyordum. İlaç kullandığım halde kurtulamıyordum. Bir arkadaşım annesinin psikoloğa gidip panik ataktan kurtulduğunu soyledi. O güne kadar bu sorunun konuşarak çözülebileceğini hiç düşünmemiştim. Artık çok yorulmuştum ve psikoterapiyi denemeye karar verdim. Böylece Nuray hanıma ben de gittim. 12 seans kadar devam ettim. Nuray hanım sayesinde şimdi çok iyiyim. Arkadaşça yaklaşımı sorunlarımı kendi sorunuymuş gibi görüp tavsiyeleri, bir uzmandan çok eş dost gibi yakın gelmesi terapi sürecini hızlandırıp daha iyi ve hızlı bir şekilde sonuç almamı sağladı.
     2 Beğeni    
Burcu Avcıoğlu Öztürk
19.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96125
Nuray ile 10 yıldan fazladır bir tanışıklığımız var. Aynı kurumda çalışmıştık. İlk etapta yüksek enerjisiyle dikkat çeken biridir. Pozitif, güler yüzlü, sıcakkanlıdır. İnsana olaylara farklı açılardan bakmayı öğretir. İnsanları yargılamadan dinlediği için ona içinizi çok rahat dökersiniz. Arkadaş olarak bile insana çok şey katarken kendisinden yardım alan insanlara çok faydası dokunduğuna bizzat şahit oldum. Bununla ilgili beni çok etkileyen bir örnek vermek isterim. Özel Öğrenme Güçlüğü tanısı almış bir 5. sınıf öğrencisi ile çalışmaktaydı. Bir gün çocuğun annesinin çocuğunun notlarının yükselmesinden duyduğu mutluluğu kurumdaki herkesle paylaştığını hatırlıyorum. Nuray'a nasıl bu kadar gelişme sağladınız? diye sorduğumda; çocukta özel öğrenme güçlüğü olmadığını, okulla ilgili bir travması olduğunu söyledi. Travması öğrenmesine engel oluyordu. Travma üzerinde çalışınca problem ortadan kalkmıştı. Sadece yüzeyde görünen probleme odaklanmanın sorunu çözmede yetersiz olacağını söylemişti. Bu da benim kulağıma küpe oldu. Şu an bir özel eğitim kurumu sahibiyim. Arada kendisine danışırım. Sağolsun desteğini esirgemez. Çalışmalarına şahsen tanık olduğum için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Sümeyye TURGUT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96037
Nuray hanimla ayni kurumda calisiyorz. Nuray hanim kendisini gelistiren, psikolojideki yenilikleri ve egitimleri takip eden biridir. Etik kurallar konusunda hassas davranan bir psikologtur. Nuray hanim guleryuzlu samimi ayni zamanda mesleki mesafeyi iyi ayarlayabilen bir psikologtur. Kendisi ozellikle cift terapisi kaygi bozukluklari, takinti bozuklugu alanlarnda cok basarili bir psikologtur. Bunun yanisira cocuklarla oyun terapisi yapmaktadir. Bireysel terapi, cift terapisi ve oyun terapisi alanlarinda destek duyanlara Nuray hanimi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Merve ALTINTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Mart.2017
TavsiyeNo: 94988
Nuray hanım ile yüksek lisans eğitimi sırasında tanışmış okul sonrası da arkadaşlığımız ve mesleki işbirliğimiz devam etmiştir.Kendisi vakaları yorumlarken dikkatli bir analiz becerisine sahip, mesleki etik konularına dikkat eden bir uzmandır.Ayrıca mesleki eğitimleri takip etmesi sebebiyle de mesleki gelişimine önem veren bir uzmandır. Yetişkinlerle özellikle kaygı bozuklukları, çift terapisi ve cinsel terapiler konusunda rahatlıkla destek alabileceğiniz uzmanlardan biridir.
     3 Beğeni    
F.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92218
Nuray hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. O zamanlar kendine güveni olmayan, hayatta hiçbir şeyi başaramadığını düşünen, geleceğe dair umutsuz biriydim. Terapiye de arkadaşımın ısrarlarıyla gittim. Nuray hanımın güler yüzlü, sıcak yaklaşımı ve hissettirdiği güven sayesinde terapiye devam ettim. Artık kendimi daha iyi tanıyorum. Güçlü ve güçsüz yanlarımla kendimi seviyorum. Hayatımda olumsuzluklara odaklanıp mutsuz olmak yerine, sorunlara çözüm üretebiliyorum. Ben çok memnun kaldım. Psikolojik destek arayanlara tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    

Nuray ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nuray ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve ALTINTAŞ
Uzm.Psk.Merve ALTINTAŞ
Merve Hanımla yüksek lisans eğitiminde tanıştık. Hem iyi bir arkadaş hem başarılı bir meslektaşımdır. Düşünceli, anlayışlı, yardımsever bir kişiliğe s...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vefa Psikoloji
Eski Edirne Asfaltı, Hürriyet Mah, 264. Sk. No:20 D: 12 Gaziosmanpaşa
İstanbul
(Ali Fuat Başgil İstasyonu)
Adres 2:
Mental Ofis
Büyükdere Caddesi İdealtepe Apt. No:37 Kat:4 Daire:5 (Cevahir Avm Çaprazı, Komşu Fırın Üstü) Şişli
İstanbul
Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 737 77 25
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2004
(20 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi, Uygulamalı Psikoloji (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nuray ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-
panik atak, sınav kaygısı, otizm, obsesyon, yeme bozukluğu, ergen terapisi, cinsel terapi, kişilik bozuklukları, vajinismus, öfke kontrolü, cinsel isteksizlik, gelişim testi, cinsel sorunlar, zeka testi, evlilik terapisi, davranış bozuklukları, denver testi, aile danışmanı, hiperaktivite, wisc-r, depresyon, okul sorunları, öğrenme sorunları, uyku bozukluğu, uykusuzluk, kaygı bozukluğu, uyumsuz hayal kurma, maladaptive daydreaming, öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği, metropolitan okul olgunluğu testi, özgüven eksikliği, istanbul psikolog, oyun terapisi, takıntılar, sosyal fobi, çift terapisi, stres, travma, obsesif kompulsif bozukluk, evlilik sorunları, aldatma, psikolog istanbul, bilişsel davranışçı terapi, avrupa yakası psikolog, çocuk psikoloğu, alt ıslatma, tırnak yeme, kardeş kıskançlığı, pedagog

19:50
Top