2007'den Bugüne 92,182 Tavsiye, 28,194 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Umut Un Kahramanı Merhaba
YAZI #1798 © Yazan Pdg.Aykut AKOVA | Yayın Ağustos 2013
Umut'un kahramanı
Merhaba
Size uzun zmandır yazmak istedim,fırsatı şimdi yakalayabildim.
Umutu hatırlarsanız (gaz)a gelen bir çocuktu.sizinle tanışıncaya kadar o kabus günlerden uzaklaşmak hayal gibiydi.arada tökezledi yanlışa doğru yine eğilim geçme sevdasına düştü
ama şükürler olsunki son aylar kadar huzuru yakalayamayacağımı sanıyordum.
herşey yolunda ilaçlarını düzenli alıyor.almadığında halusulasyon görüyor ve hemen ilaçlarımı aksattım deyip kendi ihtiyaç duyuyor.spor yapıyor bu adam .animasyon ekibiyle çalışıyor.
siyaset bilimleri kazanmak istiyor.bu yeni sezon sonunda üniversite sınavlarına girecek.
sizi görmek istiyor.uygun bir zamanda sizden randevu isteyeceğim.sizden bir tek isteğim var.Umutu uygun zamanda nasılsın umut diye arayabilirmisiniz.çok mutlu olacağından eminim.
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Aykut AKOVA Fotoğraf
Pdg.Aykut AKOVA
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi119 kez tavsiye edildi
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Pdg.Aykut AKOVA'nın Makaleleri
► Evin Gizli Kahramanı : Baba Psk.Dnş.Gülçin BALKI
► Okula Yeniden Merhaba! Psk.Serap DUYGULU
► Yorgun Sınav Arkadaşım Merhaba Psk.Dnş.Adnan DEMİRCİ
► İstemekten Fazlası, Umut… Psk.Dnş.Esmanur BOLAT
► Umut, Umutsuzluk ve Psikopatoloji Psk.Dnş.Özgür TÖNBÜL
► Umut: Geçmişin Sınırlarını Aşmak Doç.Dr.Psk.Dnş.Aylin DEMİRLİ YILDIZ
► Okula Başlamak-Okula Merhaba Psk.Serap DUYGULU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,962 uzman makalesi arasında 'Umut Un Kahramanı Merhaba' başlığıyla benzeşen toplam 11 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


07:47
Top