2007'den Bugüne 83,068 Tavsiye, 26,198 Uzman ve 18,428 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Sevinç AKDUR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Dyt.Sevinç AKDUR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sevinç AKDUR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Sevinç AKDUR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sevinç AKDUR'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kişiye özel ;genetik,fizyolojik ve psikolojik bütünsel yaklaşım ile kalıcı bir değişiklik mümkün.İsteyin yeter.

Sevinç AKDUR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Obezite
Diabet
Sporcu beslenmesi
Sindirim sistemi hastalıklarında beslenme
Gebe-emzikli beslenmesi
Çocuk beslenmesi
Psikiyatrik hastalıklarda diyet tedavisi
öncelikli çalışma alanlarım.

Sevinç AKDUR Özgeçmiş CV Dyt.Sevinç AKDUR'un Özgeçmişi
1995 yılında Hacettepe Üniversitesinden mezun oldum.
Şişmanlığın ilaçla tedavisi,Toplu beslenme yapılan kuruluşlarda hijyen ve menüler konulu tez ve seminer çalışmaları gerçekleştirdim.
1996 yılından itibaren kendi ofisimle birlikte;UNIMED(İNTERMED) ve PEDAM(psikiyatrik eğitim danışma araştırma merkezi) başta olmak üzere çeşitli kliniklerde görev yaptım.
Psikodrama eğitmenliği eğitimi alarak psikolojik-davranışçı yaklaşım konusunda danışanlarıma bu yönde destek vermeye özen gösterdim.
GentestDiet eğitimi ile,gentest yetkili uygulayıcısı olup genetik yaklaşımla bireysel danışmanlık vermeye başladım.
Halen kurumsal beslenme danışmanlığı ve kendi ofisimde bireysel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Sevinç AKDUR Tavsiye Yazıları Sevinç AKDUR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Fethi (Danışan)
 IP: 62.248.1.ZYD

08-12-2019
 TavsiyeNo: 112623
10 yaşında olan kızımdaki kilo problemi için kendisini ziyaret ettik. Sahip olduğu mesleki deneyimin yanı sıra pedagojik formasyonu ile fevkalade yönlendirici oldu. Herşeyden önce kızımı sağlıklı yaşamaya ikna etme öncelikli yaklaşımı oldu. Gerek konusuna hakimiyeti gerekse iletişim yeteneği ile hızla hedefimize ulaştık. Sağlıklı yaşam adına bir başlangıç yapmak isteyenler için iyi ve bilge yol arkadaşı olan Sevinç Hn'ı mutlaka tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Nilgün gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.88.142.ZBB

07-12-2019
 TavsiyeNo: 112616
Sevinç hn ı bir tavsiye sonucu buldum, kendisi işine çok hakim ve bilgili olduğu için hem iyi beslenerek aç kalmadan kilo verdim. Kendisinden kilo kontrolüm için 13 yıldır diyetisyenlik hizmeti alıyorum. Tanıdığım en nazik en dürüst insanlardan birisidir. Kendinizi sonsuz güvenle onun tavsiye ve deneyimlerine teslim edebilirsiniz. Popülist ve piyasada bilinen şok diyetisyenlerden değil, uzun vadede faydasını göreceğiniz mükemmel bir danışmanlık alırsınız. İletişimi çok iyi, yanında çalışan elemanlarda çok güzelyüzlüdür. Sevinç hn dürüst, bilgili ve güven veren bir kişidir Seve seve tavsiye ederim
     4 Beğeni    

 Melih SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 185.60.227.C

06-12-2019
 TavsiyeNo: 112607
Bir arkadaşımda Sevinç Hanım' ın yazdığı kitabı görmem kendisiyle tanışmama vesile oldu. Yardımlarıyla fazla kilolarımdan kolayca kurtuldum. Gün içerisindeki yeme alışkanlığnıza göre sizi zorlamayacak, uygulaması kolay kişiye özel bir program hazırlıyor. Ayrıca spor yapıyorsanız, yaptığınız günlere özel ayrı program, yapmadığınız günlere özel ayrı program hazırlıyor. Böylece spor yaparken de kendimi enerjik hissediyorum ve önceden yaşadığım spor sonrası aşırı yorulma problemlerini yaşamıyorum. Programa uyma motivasyonunuza da yardımcı oluyor. Sevinç Hanım' ın yardımlarıyla kısa süre içerisinde, sağlıklı bir şekilde 10 kilo verdim. Samimi, içten yaklaşımı ile zor olması beklenen kilo verme sürecini benim adıma çok kolaylaştırdığı için teşekkür ederim.
     5 Beğeni    

 Şeyma pSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 24.133.120.JC

02-12-2019
 TavsiyeNo: 112547
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ,Oldukça başarılı bir diyetisyen , kilo verirken disipline girmekte çok zorlanıyordum ,nasıl olduğunu anlamadan disipline girip kolayca verdiği listeyi uygulayabiliyorsunuz . Hastaları ile iletişimi oldukça nazik ve anlayışlı , çözüm üreten şekilde takip ettirdiği liste ile 75 kg dan 63 kg düştüm . Dalında başarılı ve kendisini sürekli yeniliyor ve geliştiriyor , ayrıca verdiğim kiloları akabinde geri almadım aksine koruma takibinde de oldukça başarılı bir yol izledik ki hala aynı kilodayım bu başlıklardan sebeb kendisini herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Cemal ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.155.214.YD

30-11-2019
 TavsiyeNo: 112531
Sevinç hanımı çok uzun süredir tanimaktayim. Kendisinden profesyonel danışmanlık hizmeti ve diyet danışmanlığı aldım. Oldukça makul, mantıklı, realist ve uygulaması kolay yöntemler sunduğu için çok memnun kaldım. Tüm sağlıklı beslenmek isteyen, kilo kontrolü sağlamak isteyen ihtiyaç sahiplerine tavsiye ederim. Lokasyon olarak da kolay ulaşılabilen bir yerde hizmet veriyor. Ofisinde kendini evde hissettim ve keyifli bir sohbet eşliğinde danışmanlık hizmetini aldım.
     4 Beğeni    

 Ali Sami SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.246.201.FL

28-11-2019
 TavsiyeNo: 112496
Ben Tip 2 diyabet hastasıyım.Sevinç hanım ile tanıştıktan sonra bana özel uygulamış olduğu beslenme programı ve kontroller sayesinde 3 aylık şeker düzeyimi HBA1C 6.2 çekebildim. Bana özel uyguladığı beslenme programı gerçekten çok başarılı oldu.Kendisine teşekkür ediyorum. Daha önce Devlet hastanelerinde yönlendirildlğim diyetisyenler elime matbu bir yazı verirlerdi.Ama bunun çözüm olmadığını gördüm.Hemen bu konuda tecrübeli,dinamik,güleryüzlü alanındaki gelişmeleri yakından takip eden en önemlisi beni dinleyip anlayan bir diyetisyen arayışı sonunda bu özelliklere sahip Sevinç hanıma ulaştım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Süleyman ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.107.168.CY

22-09-2014
 TavsiyeNo: 71927
Kendisi ile tanışmamız başka bir şişman arkadaşımın zaman içerisinde sağlıklı bir şekilde kilo vermesi dolayısı ile dir. Alışılmış TV'lerde gördüğümüz yada ''şu kadar zamanda bu kadar kilo verdirtiyo'' denilipte gidilmediğinde 2 kat daha fazla kilo aldırtan tarzında değilde,Verdirdiği Kiloları bir daha geri alması zor olan tamamen bilimsel,teknik bilgi ve donanıma sahip bir Kişiliktir. Kişinin vereceği kilosundan çok bu kiloları neden aldığının inceliklerini yakalayabilen ve o yönde kişiye özel Diyet programı uygulayıp,Kişide başarılı sonuçlar elde eden bir İlim sahibidir. Böyle bir yapıda Diyetisyen arayan arkadaşlara ki bence kilo vermek ve bu kilolardan temelli kurtulup kaliteli bir Hayat yaşamak isteyen ve bu Hayatı ebediyyen yaşamak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Bence kıymeti bilinmeli ve Para tuzakları ile dolu Bu zayıflama sektörünün mayın tarlalarında fazla dolaşmadan,boş yere maddi ve manevi kayıplara uğrayıp,Kilo vermekten vazgeçmektense,Maddi anlamdada İnsanları üzmeyen bu İlim İnsanından istifade edilmeli.
     15 Beğeni    

Sevinç AKDUR'un Kitap ve Yayınları Sevinç AKDUR'un Basılı Kitap ve Yayınları
Su İçsem Yarıyor
Literatür Yayınevi


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bağdat Caddesi Ayşeçavuş Sk.No:35/3 Suadiye-Kadıköy
İstanbul  
(Bağdat Caddesinden Minibüs Caddesine Çıkarken,tren İstasyonu Yakınında)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(555) 102 76 86  
(Ofiscep)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1995
(25 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Sevinç AKDUR'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sevinç AKDUR Mesleki Videolar Videoları
-14:18
Top