2007'den Bugüne 82,375 Tavsiye, 26,094 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Ayşegül ÖZTÜRK

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

14

[Dyt.Ayşegül ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşegül ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Ayşegül ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşegül ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ayşegül ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sporcu beslenmesi
Çocuk ve adölesan beslenmesi
Kilo Yönetimi (Zayıflama, Kilo alma)
Menapozda beslenme
Gebelik ve emziklilik döneminde beslenme
Hastalıklarda beslenme
menü planlanma

Ayşegül ÖZTÜRK'ün Makaleleri Ayşegül ÖZTÜRK'ün Makale ve Yazıları
1 Makale

Ayşegül ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Ayşegül ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 mevlude tüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.166.105.YLZ

08-04-2016
 TavsiyeNo: 87098
Ben ayşegül öztürk ü 2 ay öncesine kadar tanımıyordum. İki ay önce tam tamına 102.200 kiloydum.ve boyumda 1.73 tü ve kendim den iğreniyordum. Gittiğim psikiatri merkezinde adını gördüm. Ve karar verdim randevu aldım. Ve randevu günü geldiğin de doktora gitti ayşegül hanım güler yüzle karşıladı.o gün diyete başladım. İki hafta sonra gittiğim de 5.300 gram vermiştim.bende aysegül hanımda inanamadık. Daha sonraki haftalarda daha iyiydi şu anda tam10 kilo gitti vucudumdan 1.5 ayda verdim 10 kiloyu aslında diyetisyen kontrolünde olunca daha iyi kendi başıma yaptığım diyetler de verdim ama hızlıca geri aldım hatta 1keresin de neredeyse akıl sağlığımı kaybediyordum yanlış diyetle ayşegül hanımı şöyle tavsiye ederim.size vereceği diyet listeleri hep doyurucudur.ve hiç aç kalmazsınız.bu yüden ben doktorumdan memnunum ve tavsiye ederim.benim annemin tarafı obezdir de üstelik. Sakın kendi başınıza diyet yapmayın hem boşuşuna aç kalırsınız hemde verdiğiniz kiloyu hızlı geri alırsınız.benden söylemesi hedefim şu anda 82.200 yani 20 kilo vermek ama 70 kiloya inmek istiyorum ilk önce 20 kiloyu vermem lazım yani kendi başınıza yapacağınız diyet tam olarak eziyet demektir.diyetisyen kontrolünde verin derim yine.
     1 Beğeni    

 Nimet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.153.ZZD

26-07-2015
 TavsiyeNo: 80336
Bir diyetisyene gitsem mi acaba hangisi diye araştıranlar okuyacaktır mutlaka çünkü ben de bu şekilde karar verdim Ayşegül Hanım'a danışmaya. Hiç Tereddüt etmeyin ,ertelemeyin .Alanında uzman ve Gülen yüzü ve her zaman olumlu tavrıyla ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlayacak bir diyetisyen. Kendisiyle tanıştığım için Şanslı hissediyorum.Danışanlar için diyetisyenin tavsiyesine uymadan bir sonraki kontrol randevusunun gelmesi korkunç bir andır ama bu konuda Ayşegül Hanım beni çok rahatlattı. Kişi kendini ev ödevini yapmamış bir öğrenci gibi hissediyor bu durumda ama tahmin ettiğim gibi olmadı . Hiç çekinmeden sıkılmadan sohbet ettik. Kaybettiğim motivasyonu anında kazanıverdim. Merak ettiklerinize Sabırla cevap vereceğinden emin olun.
     3 Beğeni    

 Pınar (Danışan)
 IP: 94.54.89.YDC

30-05-2015
 TavsiyeNo: 79135
Ayşegül Öztürk, Gönlü güzel, kendi güzel, başarılı, yüzü her zaman gülen, sevgili diyetisyenim... Kendisi herkese gözüm kapalı önerebilirim. Bir ay gibi bir sürede bana 5 kilo verdirdi. Üstelik herşeyi yedirerek:)) Bilinen diğer diyetler gibi gramlı kibrit kutulu diyet yaptırmıyor. Tamamen kişiye özel hazırlıyor. Aç kalmıyorsunuz. Tatlı hakkınız bile var. Size standart bir liste verip üstünde işaretleme yapıp önünüze koymuyor. Ayrıca kan Değerlerinizi görerek diyetinizi hazırlıyor. Ben artık tüp mide ameliyatı Olmayı düşünürken kendisini tanıdım ( iyi ki de tanıdım). Hiç gerek yok. Fazla kilolu ya da benim gibi obez Arkadaşlara sesleniyorum. Mutlaka gidip görüşün, pişman olmayacaksınız. Sevgiler
     2 Beğeni    

 Özlem (Danışan)
 IP: 78.165.152.YJY

05-01-2015
 TavsiyeNo: 74769
Merhaba, Ayşegül Hanımla tanışmadan önce 70.3 kg idim, şuan 60 kg biri olarak, öğrettiği beslenme şekli ile 10.3 kg vermiş bir danışanıyım. 300 gr, kilo vermek isteyen biri için o kadar önemli oluyor ki =) Başlangıçta bazı korkularım oldu; bu kadar kilo vermemin mümkün olmadığını düşünmüştüm. Aç kalarak zayıflamaktan son derece korkuyordum ya da zayıflamanın bazı hastalıkları yanında getireceğini düşünüyordum. Günde 3 ana 3 ara öğün olmak üzere 6 öğün beslendim. Bağırsak problemimden de bu şekilde kurtulmuş oldum. Doymak yerine bana sağlıklı beslenmeyi öğrettiği için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Şimdi protein ile ayran tüketmemem gerektiğini bile biliyorum =) Benim şanssız olduğum bir diğer konu da panik atak hastası olarak yaklaşık 13 yıldır kullanmakta olduğum ilaçlar olmuştu. Söylenenlere göre bu ilacı kullanarak zayıflamak zor görünüyordu. Ancak Ayşegül Hanım son derece kibar ve anlayışlı bir tavırla bana yaklaştı. Korkularımı giderdi.Bu süreçte verdiği manevi desteği de asla unutamam. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
     4 Beğeni    

 simge sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.188.ZYW

18-10-2014
 TavsiyeNo: 72543
Ayşegül Hanımla bir tanidigimizin tavsiyesi üzerine tanıştım ve üc aydır onun verdiği güzel ve bana uygun diyetleri yapmaktayım. Her sey olumlu gelişti sağlıklı ve hızlı bir şekilde istedigim kiloya ulaşmaktayim. Bana vermiş olduğu pozitif,enerjisi güler yüzü ve destekleyici tavırları sayesinde daha çok motive oluyorum. Mesleğinde oldukça başarılı ve herkese tavsiye ediyorum kendisinin bilgi ve deneyimine de çok guveniyorum daha öncede diyetisyene gitmiştim ama Ayşegül Hanım hepsinden bilgili ve başarılı sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen herkese tavsiye ediyorum:)
     4 Beğeni    

 Nursena (Danışan)
 IP: 78.181.84.ZD

15-10-2014
 TavsiyeNo: 72460
Yaşım 14 Ayşegül hocayla 8 aydan beri tanışıyoruz.Bana olan katkısı çok büyük.Bana verdiği motivasyonlar sayesinde çok büyük değişikliğe uğradım.Samimeti,ilgisi ve enerjisinden dolayı tercih ediyorum.Kilo vermeyi benim için eglenceli hale getirdi ve yaptığım en iyi tercihlerden birisi kesinlikle Ayşegül hoca.8 ay gibi kısa bi sürede cok güzel sonuçlar aldım.Kesin ve güzel sonuçlar almak istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim.Eğer gerçekten kilo vermek istiyorsanız kesinlikle Ayşegül hocaya başvurmalısınız.Kendinizde görceğiniz büyük değişikliklerden dolayı çok memnun kalıcaksınız.
     3 Beğeni    

 Arife (Danışan)
 IP: 24.133.176.ZZC

19-06-2014
 TavsiyeNo: 69574
Her hafta değişen ve birbirinden güzel diyet listeleriyle diyet yapmak bir başka güzel güleryüzlülüğü Hoşgörüsü vedestekleyici tavırları ile hedefime her geçen gün daha da yaklasiyorum ben Ayşegül hanımı gittiğim spor merkezinde tanıdım tanismadan önce sadece spor yaparak istediğim hedefe ulaşamadım onun yönlendirmesi ile kilo vermeye başladım. Ayrıca Ayşegül hanım dan çok lezzetli ve sağlıklı, çorba ve sebze yemekleri tarifleri öğrendim. Çok memnun kaldım ve sağlıklı beslenme konusunda bilinçlendiğimi düşünüyorum.
     3 Beğeni    

 Nihan gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.166.105.YF

19-06-2013
 TavsiyeNo: 61430
Merhaba; Ben Nihan :) bu da uzun zaman önce kaybettiğim tebessümüm :)) Üyesi olduğum Tsm korosunun verdiği konser sonrası görüntülerimizi izlerken karar verdim; tekrar aynaya bakmak istemediğime. Hayatım boyunca kilolarım ile mücadele eden ben yine yeniktim. Diyet yapmak istemiyordum çünkü bıraktıgım anda kilolar yine beni buluyordu. Günler geçti,sırf evden çıkıp spor salonuna tekrar gitmek bahanesi olsun diye diyetisyen randevusu aldım. Gittim :) Ayşegül hanım beni gülümseyerek karşıladı. Ben agladım ve anlattım, o dinledi :) YAPALIM BU SEFER BU İŞ RAFA KALKSIN dedi, inandım :) inanılmaz bir göz teması var ve güveniyorsunuz. Çalışma ortamı huzur verici ve size ayırdıgı vakit yadsınmayacak ölçüde uzun. Bugüne kadar YASAK kelimesini onun ağzından duymadım :) mahrum kalmadan, hiç bişeye özenmeden,ödüllendirilerek ve yüreklendirilerek bugüne geldim :) yüksek empati yeteneği çok çok büyük bir avantaj biz danışanları için. Sizin "bunu yemem mümkün degildir herhalde" dediğiniz herseyi diyet listenizde görebilirsiniz. Kısacası diyet yapmadan diyet yaptım ... Oturup ağladığım elbise kabinleri yok artık ve bugün bikinimi de aldım :) Gelelim tebessüme :)) bu tebessüm Ayşegül hanımdan hediye :)
     6 Beğeni    

 Ayşegül kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.167.80.BB

10-05-2013
 TavsiyeNo: 60567
Ayşegül Hanımla Renewa Clup vasıtası ile tanıştım daha önce rutin ölçümlerimi yapıyordu.Army Camp sayesinde hizmet aldım bu kampa katılmamdaki amaç insilin direncini kırmak istememdi yanı sıra troid hastası olduğum için kilo vermekte zorlanıyordum.1 ay boyunca bana verdiği diyet ve motivasyon sayesinde insilün direncini kırmış bulunmaktayım güleryüzlü,sabırlı ve iyi bir program sayesinde 3-4 kilo verdim ve şuan inanılmaz mutluyum kendisine teşekkür ederim.
     7 Beğeni    

 Nihat (Danışan)
 IP: 78.160.118.F

17-04-2013
 TavsiyeNo: 60032
86 kiloya kadar çıkmıştım. Boyum 1.78. Yaşım da 50'nin üzertinde. Aşırı kilonun getirdiği yorgunluk, halsizlik, kendini iyi hissetmeme şikayetleriyle spor ve diyete başlamaya karar verdim. Yaklaşık 7 ay önce spora başladığım Renewa Club'da diyetisyen Ayşegül hanımla çalışmaya başladım. Hedefim 6 ay içinde 74 kiloya inmekti. Ayşegül hanımın uyguladığı programla 3 ay içinde bu hedefi tutturdum. Eylül 2012 sonunda uygulamaya başladığım diyet programı sayesinde geçtiğimiz Aralık sonunda 74 kiloya inmiştim. Hem de hiç zorlanmadan. Bu benim için çok önemli. Hayatımda ilk kez diyet yapıyordum ve aç kalıp, sıkıntılı bir dönem geçireceğimi, sosyal hayatımı aksatacağını düşünmüştüm. Ama hiç de böyle olmadı. Açlık hissetmeden, doyarak, zaman zaman arkadaşlarla dışarıda yeyip içerek sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Eski enerjime kavuştum. Kendimi 10 yaş gençleşmiş hissediyorum. Bütün bunları Ayşegül hanımın son derece profesyonel yaklaşımına bağlıyorum. Dostça, güleryüzlü, güven veren, bilgili yaklaşımıyla beni sürekli motive etti. Şu an 68 kiloyum ve vücudumun kas/yağ dengesi gayet sağlıklı. Bir sonraki hedefim kas kütlesini biraz daha arttırarak 70 kiloya çıkmak. Ayşegül hanımla çalışmaya ben devam ediyorum. Sağlıklı, enerji dolu bir hayata merhaba demek isteyen herkese, mesleki donanımı ve empati yeteneği çok yüksek olan Ayşegül hanımı tanımalarını şiddetle öneriyorum.
     5 Beğeni    

 pınar (Danışan)
 IP: 78.162.158.F

03-02-2013
 TavsiyeNo: 57710
Kendisiyle yeni tanıştık sayılır. Yaklaşık 1 aydır bana yardımcı oluyor. Kesinlikle çok motive edici ve merak ettiğim her konuda bilgili. Güler yüzlü ve sıcak oluşu ise kendimi daha güvenli ve huzurlu hissetmemi sağlıyor. 1 ay içerisinde şimdiden 3 kilo vermemi sağladı. Bunu yaparken de kibarlığı ve konuşma şekliyle insana ayrı bir huzur veriyor. Çalıştığı yerin kalitesiyle %100 uyumlu biri Ayşegül Hanım. Kilo vermek istiyorsanız Ayşegül Hanım gibi birinden yardım almanızı tavsiye ederim. Ben çok şanlıyım bu konuda.Çünkü; her konuda hiç sıkılmadan, yüzündeki gülümseme değişmeden bana yardımcı olan bir diyetisyenim var.
     4 Beğeni    

 Tulin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.98.154.ZZB

30-01-2013
 TavsiyeNo: 57618
Aysegul Hanim ile spor yaptigim Renewa Klup'te tanistim. Kilo vermem konusunda bana cok yardimi olmakta. 4 ayda 13 kilo vermemi sagladi. Yeme duzenime ve beslenme aliskanliklarima gore duzenledigi diyet programinda her hafta kontrol yaparak disiplinle calismakta. Her hafta yaptigimiz gorusmelerde her zaman guler yuzu ile karsilar, iyi bir dinleyici de ayni zamanda. Bana haftalik, yasam seklime ve calisma programima gore diyet listeleri hazirladigi icin, hic sikilmadan diyet yapabilmekteyim.
     6 Beğeni    

 Buğra NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.98.131.ZB

16-09-2012
 TavsiyeNo: 53927
ayşegül hanım'la staj yaptığım yerde tanıştım. kendisinden her konuda yardımı aldım , yemeklerimin düzeni ve uygun zamanda nasıl diyet yapılacağı (spor yaptığım süre içersinde ptotein diyeti v.b.)hakkında yardımlar aldım. az ve sık yememe problemim vardı bu sorunumu çözdü ve az ve sık yemeye başladım, ve böylelikle kilo vermem hızlandı. ayşegül hanım tam işinin eri , bu işin piri her yönüyle. diğer uzmanlarda ayşegül hanım gibi işini iyi yapan insanlar fakat ayşegül hanım sizinle nasıl konuşulacağını bilen biri sizi kırmadan incitmeden yardımcı olur ve hatta sizi hırslandıracak kadar destek bile verir. ben ayşegül hanımı zaten mesleğinde mükemmel buluyorum bu yüzden kendini geliştirecek bir yönü daha olmasa gerek diye düşünüyorum. bütün güzel sıfatlar ayşegül hanım için yazılmıştır, ama sevecen , tatlı dilli ve mükemmel bir insan. çalıştığı yer zaten kaliteli bir yer ve yanında çalışanlarda aynen mükemmel insanlar. zayıflamadan önce mutlaka ayşegül hanım'a danışın, ve şundan emin olunki size her konuda yardımcı olacaktır... ;)
     9 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dietci Beslenme ve Egitim Danismanligi
Kazim Ozalp Mah. Resit Galip Cad. No:54/9 G.O.P
Ankara
((Filistin sokak ziraat bankasi ustu))


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 436 03 36
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(35 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ayşegül ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ayşegül ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşegül ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-21:31
Top