2007'den Bugüne 84,571 Tavsiye, 26,447 Uzman ve 18,835 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Merve DOYRANLI
Diyetisyen - İstanbul
Kilo Yönetimi Diyetisyeni

Merve DOYRANLI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi38 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

38

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve DOYRANLI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Merve DOYRANLI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve DOYRANLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba ben beslenme ve diyet uzmanı Merve Doyranlı Mesleğimde; bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı, toplu beslenme sistemlerine menü planlaması, ürün geliştirme ve iyileştirme, eğitim seminer ve sunumları, makale hazırlanması konularında 4 yıllık tecrübeliyim. Kurumsal danışmanlık verdiğim kolej, kurumsal şirketler ve çocuk futbol okulu dışında, şu an İstanbul Levent’te kendi ofisimde yüzlerce danışanıma bireysel beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyim.
Merve DOYRANLI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetisyen Merve Doyranlı
Esentepe Mahallesi Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sokak No:4 Şişli/İstanbul 
(Gayrettepe Metro Çıkışına 200 M)
Dyt.Merve DOYRANLI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1994 (26 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Merve DOYRANLI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
 Obezite tedavisi
 Bariatrik cerrahi sonrası beslenme
 Kilo verme ve kilo yönetimi
 Klinik nutrisyon
 Diyabette (şeker hastalığı) beslenme tedavisi
 Sporcu beslenmesi ve ketojenik diyet uzmanlığı

Merve DOYRANLI Özgeçmis CV Dyt.Merve DOYRANLI'nın Özgeçmişi
ALINAN EĞİTİMLER
Metabolik Sendroma Multidisipliner Yaklaşım
Bahçeşehir Üniversitesi
Mayıs,2016-İSTANBUL
Sporcu Diyetisyenliği Kursu
Acıbadem Üniversitesi
Şubat,2014-İSTANBUL
Yeme Bozukluğu Diyetisyenliği Kursu
Acıbadem Üniversitesi
Şubat,2015 - İSTANBUL
Modern Yaşamda Beslenme Alışkanlıkları ve Dijital Dünyada Diyetisyenlik Semineri
Acıbadem Üniversitesi
16.04.2014-İSTANBUL
Sporcu Beslenmesi Söyleşisi
Yeditepe Üniversitesi
Mayıs,2015 -İSTANBUL
Diyet Atölyesi- PKU Eğitimi
Okan Üniversitesi
Mart,2016 - İSTANBUL
Ketojenik Diyet Eğitimi
SDM Türkiye
Şubat,2016- İSTANBUL
Girişimciliğin Geleceği
Yeditepe Üniversitesi
Aralık,2016 İSTANBUL

Merve DOYRANLI'nın Makaleleri Merve DOYRANLI'nın Makale ve Yazıları
2 Makale
1 Yazı/Döküman

Merve DOYRANLI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Şule A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109688
Merve hanimla yaklaşık 3 ay önce doğum kilolarimdan kurtulma arayışı içindeyken tanıştık iyiki de tanıştık. Kilolarimin getirdiği en guzel seylerden biri de Merve hanım 😇 kendisi bir diyetisyen gibi degilde bir dost tavsiyesi verir gibi hazirladigi listeleriyle ne insani diyet psikolojisine sokuyor ne de listeyi uygularken sıkıyor 🤗 suana kadar 13 kilo verdik biraz daha yolum var ama bu 13 kiloyla bile beni tekrar kendimle mutlu olmami sagladigi icin tesekkur ediyorum 💚
     2 Beğeni    
Akın K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109529
Gün içerisinde enerjik hissetmiyordum ve gitgide kilo almamdan dolayı beslenme konusunda profesyonel destek almam gerektiğine karar verdim. Bu yüzden diyetisyen arayışına girdim ve Merve Doyranlı ile 5 hafta önce tanıştım. Benim en çok dikkatimi çeken şey Merve Hanım ilk önce danışanını tanıyor, ve onun yaşam tarzına göre bir plan oluşturuyor. Yani ezberden yapılmış listeleri sunmak yerine, iş ve gündelik yaşam temponuza göre uygun programlar hazırlıyor. Bu yüzden hem enerji olarak bir yoksunluk çekmiyorsunuz, hem de aç kalmadan kilo vermeye başlıyorsunuz. Bu da yaşam kalitenizi olumlu etkiliyor. Benim için kilodan çok, günlük yaşam kalitemin artması ve enerjik hissetmem daha önemliydi ve Merve Hanım'ın tavsiyeleri ile bunu kısa sürede yakaladım. Oldukça pozitif, dinamik ve başarılı bir diyetisyen, bu yüzden yakınlarıma da tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Kaan K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109515
Merve Hanım'la bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Kilo alma hızım çok artmış ve hiç bir zaman ulaşmadığım kilo lara ulaşmıştım. Kilo alışım durdu ve kilo vermeye başladım. 3 aylık bir diyetle yaklaşık %10 kilo düşüşü sağladık. Mucizevi şeyler önermiyor. Hep bildiğimiz ama uygulamadığımız şeyleri uygulamanızı sağlıyor. Hem ikna ederek, hem kontrol ederek, hem de detaylı anlatarak sizi hedefe inandırıyor. Ertesinde zaten herşey sizin uygulamanıza kalıyor. Yazdığı diyet programlarıyla gayet doyuyorsunuz. Kritik konu belli bir kilo verince hele ki hızlı bir şekilde, insan gevşiyor ve disiplini elden bırakıyor işte orada zamanında Merve Hanım müdahale ediyor. Ben arkadaşlarıma tavsiye ettim. Şu ana kadar giderek sonuç aldığım en başarılı diyetisyenlerden. Ama sonuçta herşey sizde bitiyor unutmayın. Keyifli kilo verip sağlıklı günler dilerim
     2 Beğeni    
Ceyhan Çelik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2019
TavsiyeNo: 108888
Merve hanımla sporcularımıza beslenme programı hazırlamak üzerine çalışıyoruz. Yaklaşımı oldukça nazik ve profesyonelce oldu. Sporcularımıza gerçekten yarar sağlayacak bir program olacağını bana hissettirdi. İşini gayet bilen ve bildiğini her türlü bilgiyle size hissettiren bir diyetisyen. Diyetisyene gittiğinizde sonuç ne olacak nereye varacak diye merakla gidiyorsunuz. Kafanızdaki soru işaretlerine yer bırakmıyor Merve hanım. Her türlü ayrıntıyı size belirtiyor ve yardımı olacağı herşeyi yapabileceğine sizi inandırıyor. Merve hanımla çalışmaktan dolayı gayet memnunum. Başarılı ve sağlıklı sporcuları beraber geliştireceğiz. Sağlığımız ona emanet.
     2 Beğeni    
A.I.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2019
TavsiyeNo: 108855
Merve hanımla, 27 kg vermesini sağladığı bir danışanı aracılığı ile tanıştım. Başlangıçta dirençli bir danışan olmama rağmen, Merve hanımın duyarlı tavrı, yasaksız listeleri ve doğru yönlendirmeleri ile yaklaşık 10 sene önceki kiloma geri döndüm. 5 aylık diyet serüvenimde ilk birkaç hafta dışında hiç diyetteymiş gibi hissetmedim kendimi. Kısıtlanmamış olmak bana sağlıklı beslenmeyi de öğretti. Merve hanımla yolculuğum bir müddet daha devam edecek. Hem keyifli sohbeti hem moral bozmayan aksine motive eden tavrıyla gerçekten insana doğru yerde olduğunu hissettiriyor.
     2 Beğeni    
Ulaş OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2019
TavsiyeNo: 108831
Merve hanımın danışmanlığında 6 kilo yağdan verdim. Uzun süredir spor yapıp istediğim sonuçları alamıyordum. Diyetisyen desteği ile beraber istediğim sonuçlara ulaştım. Merve hanım çok ilgili. Diyet süresince her an size yardımcı oluyor. Sorularınıza hemen cevap veriyor. Diyet programı sonrası da arada ölçülerime bakmaya gidebiliyorum, kilo koruma için. Merve Hanım ile çalışırken profesyonel bir diyet hizmeti aldığınızın farkında oluyorsunuz. Nutrition İstanbul ve Merve Hanıma tekrar teşekkür ederim Tabiki kendisini diyetisyen olarak tavsiye ederim. Özellikle benim gibi ofis çalışanlarının kesinlikle gitmesi gerekir diye düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Erdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2019
TavsiyeNo: 108810
Selamlar. Yaklaşık 4 aydır Merve Hanımın danışanıyım ve zorlu danışanlarından biriyim denebilir. 18 yaşındayım ve 12. Sınıf öğrencisiyim, üniversite sınavına hazırlanıyorum. Hareket imkanım ve sıkı bir diyet uygulama kapasitem ve hatta düzenli olarak kontrole gitme fırsatım olmamasına rağmen geçen süre zarfında 13ü yağ olmak üzere 14 kilo verdim. Bunu Merve Hanımın her sorunuma illaki bir çözüm bulmasına borçluyum en başta. Daha sonra, kurduğu arkadaşça ve cana yakın ilişkiyle danışanlarını diyeti zoraki bir şey olarak görmektense seçilecek bir yol olduğuna ikna etmesine borçluyum. Her görüşme bir terapi gibi geçiyor ve moralim çok yüksek bir şekilde çıkıyorum odasından. Sınav tempomun yanında beni motive eden şeylerden birine dönüştü diyet. Her şey için çoook teşekkür ederim 🙏🏼 ve aklında diyetisyene gitme düşüncesi olan herkese hizmetini şiddetle tavsiye ederim 👍🏼
     2 Beğeni    
Esra A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2019
TavsiyeNo: 108808
Sevgili diyetisyenim Merve Doyranlı herkesin aslında aradığı ama birtürlü bulamadığı güleryüzlü, içten ve sizin hayat akışınıza göre diyet listenizi ayarlayan, asla sıkmayan, diyetinizi bozup bile gitseniz hep anlayışlı hep sizin yanınızda olan dünya tatlısı bir diyetisyendir kendisi. Son birkaç yıldır yeme bozukluğu yaşıyordum, yaptığım diyet sayısını hatırlamakta bile zorlanıyorum. Yine bir klasik olarak kendimden fazla umudum olmadan bir diyetisyene danışayım dedim. Sonra baktım ki karşımda aslında çok bizden, beni gerçekten anlayan biri var. Sizler de benim gibi yemekle ilgili problem yaşıyorsanız ve bir türlü bu sıkıcı döngüden çıkamıyorsanız Merve Doyranlıyı sonsuz tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.
     2 Beğeni    
Moses
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2019
TavsiyeNo: 108807
Merve hanımla 3 ay önce tanışmış olduk bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, vermiş olduğu detoks programını ve beslenme listesini harfiyen uygulayamasam da 1 ay içinde güzel sonuçlar almaya başladım. Şu an 3. ayım doluyor 12 kilo verdim:) Kendisi alanında uzman, danışanlarıyla ilgili ve sizi sizden daha çok önemsiyor. Yaza kadar 6 kilo daha hedefim var, Merve hanımla yola devam:) tatlısız yapamayanlar için instagramdan paylaştığı şekersiz tatlı tariflerini kaçırmamanızı öneririm...
     1 Beğeni    
Alara
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106000
Merve hanimi, nutrition istanbul kurumunun internet sitesinden buldum. Uzun zamandir kilo vermeye calisiyordum ancak dogru bir beslenme yontemi uygulayamadigim icin veremiyordum. Merve Hanim sayesinde ogunlerimi duzene sokabildim, saglikli ama ayni zamanda yorucu olmayan bir beslenme programini hayatima adapte edebildim. Onceden denedigim farkli diyetisyenler de oldu ancak Merve Hanim ile guzel sonuclar elde edebildim. Guleryuzlu, tatli bir o kadar da basarili biri. Beslenme programimi gunluk hayatima uyacak sekilde hazirliyor. Her hafta farkli bir programla gecirmekte oldugum surecten keyif almami sagliyor. Gunun her saatinde kolaylikla uygulayabilecegim listeler hazirliyor. Merve Hanimi tercih ederek cok dogru bir karar verdigimi dusunuyorum. Bu surecte yanimda olabilecek en dogru kisi.
     1 Beğeni    
Gfc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105325
Merve hanim, uzun suredir veremedigim kilolari -danisanlarini tanimaya yonelik gosterdigi profesyonellik ve sonrasinda uyguladigi dogru yontemlerle - vermemi sagladi. Verdigi listelerin her zaman mantigini acikladi. En onemlisi de indigim kilonun kalici olmasini sagladi. Nesesi, guzelligi, pozitif ve guler yuzlu yaklasimi ile kendisini cok sevdim gercekten ve herkese gonul rahatligi ile tavsiye ederim. Kesinlikle olumlu sonuc almanizi saglayacak cok ilgili, harika bir diyetisyen Merve Hanim.
     2 Beğeni    
Hülya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105307
Merhaba, Merve Hanımla ilk tanışmam arkadaşımdaki müthiş zayıflamayı görünce oldu. Uzun zamandır zayıflamaya çalılıyor ve çevreme ama ben veremiyorum ki ne yapsam olmuyor sözleriyle açıklamalar yapıyordum. Meğersem oluyormuş:) ilk ofisine gittiğimde genç, güleryüzlü birisi karşıladı beni. İçimden “çok da genç sanki” derken beni tanımaya çalışması, bana ayırdığı zaman, benim hayat ritmime uygun yazdığı listeyle gönlümü fethetmeye başladı. Teşekkür ederim Merve hanım her zaman güleryüzle beni karşıladığınız ve motivasyonumun düşmesine engel olduğunuz için. Teşekkür ederim öğrenilmiş çaresizliğime çözüm bulduğınız için. Teşekkür ederim her soruma vermiş olduğunuz bilimsel açıklamalarınız için. Sonsuz teşekkürler her seferinde kısıtlı bir zaman dilimine değil ihtiyacım olduğu kadar bana zaman ayırdığınız için. Teşekkü ederim uzun zamandır başaramadığımı başarttığınız ve bana inandığınız için🙏🙏
     1 Beğeni    
Meral
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105288
Merve Hanımla bir arkadaşımın referansı ile tanıştım. Haziran ayında online diyet danışmanlığı almaya başladım kendisinden .Online diyetle ilgili tereddütlerim vardı açıkçası. Yeterince bilgilendirme , ilgilenme olur mu gibi. Ancak ilk seanstan itibaren tüm tedirginliğim geçti. Bir telefon kadar uzağımda olduğunu bildiğim, çok kafam karıştığında yazabildiğim ve bana hemen dönüş yapan çok ilgili bir diyetisyen. Genç yaşına rağmen oldukça donanımlı ve sürece hakim oluşuyla saygı duyduğum bir uzman diyebilirim . En sevdiğim özelliklerinden biri de mütevaziliği. Sayesinde tüm fiziksel zorluklara rağmen mutlu bir diyet süreci geçiriyorum . Kendisini zayıflamak isteyen arkadaşlarıma da anlatıyorum sizlere de kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Demet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105287
Merve Hanım ile tanışmam bir arkadaşım aracılığıyla oldu.Doğum sonrası kilolarımdan kurtulmak istiyor fakat her defasında yarı yolda diyeti bırakıyordum.Merve Hanımla tanıştığımdan beri hayatımda birçok şey değişti.Her şeyden önce irademe sahip olmayı,sağlıklı beslenmeyi ,keyif alarak stresten uzak bir şekilde diyet yapmayı öğrendim.Merve Hanım’ın her hafta alternatifi olan bir liste uygulaması,sorularımı içtenlikle sabırla ayrıntılı bir şekilde cevaplandırması,doğru beslenme konusunda tüm aile fertleriyle ilgilenmesi diyete güvenerek daha fazla adapte olmamı sağlamıştır.Eğer profesyonel bir yardım istiyorsanız kesinlikle Merve Hanım’ı düşünün derim.
     1 Beğeni    
Ilayda K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105286
Merve Doyranli ile Instagram'da tanıştım ve YouTube da videolarını takip ettim güler yüzlülüğü sevecen tavırlarıni videolarda görünce aradığım diyetisyen diye koşa koşa gittim. Danışani olduğuma hiç pişman olmadım ilk karşılaşmamizda da hiç yanilmadim güler yüzüyle yılmadan 40 dj beni dinledi kilomda kırılma noktami buldu kalıplaşmış bilgilerle değilde kişiye özel yaklaşımı sayesinde diyet listem hiç korkunç gelmedi 😍ve güzel sonuçları almaya başladık
     1 Beğeni    
Dila
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105282
Kendisiyle 19 temmuz 2017 itibariyle diyet serüvenine başladık. Okuduğum okuldan mezun olması sebebiyle sosyal medyadan görüp, tercih ettim. Gerek konuşma üslubu gerek ise güler yüzlülüğü,mesleki bilgisiyle bir kere daha doğru karar verdiğimi anladımı :) Anadolu yakasında ikamet etmeme rağmen her kontrolde ondan daha fazla akademik bilgi alabilmek ve kendimi istediğim vücuda ulaştırmak için büyük bir zevk ile gidiyorum. Sadece beslenme danışanı/diyetisyen değil aynı zamanda danışanlarıyla arkadaş olabilen, sohbet edebilen güzel insan. Verdiği listeler; eğlenceli, hayat standardıma uygun olduğu için diyetten çıkmak gibi bir problemim olmadı, tok kalarak 1,5 ay bile olmadan tamı tamına 7 kilo verebildim :) Onunla daha yolun başındayız ve güzel şeyler başaracağımıza şimdiden inancım tam :) Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Reem JSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105274
Merhabalar, bir yabanci olarak Istanbula ilk geldigimde iyi bir diyetisiyeni bulma konusunda zorlandim acikcasi. Biraz arastirip digerlerin yorumalarini ve geri bildirimleri okuyunca merve hanimla calismaya karar verdim, ve iyiki verdim. Diyeti basladigimizdan beri verdigim kilolari kolay kolay almiyorum kacamak gunler yapmama ragmen. Hayat tarzima uyuyabilecek diyetler uyguluyoruz ki hic aclik hissetiyorum; mesela evde tavuk ve etler yerinde saglikli gidalar ekliyor oldum.Kendisi oldukca profesyonel, esnek, ve anlayisli, surekli yurt disina gidip geldigim icin hic sorun yasamadik merve hanmla gayet anlayisli :). Kilo verme ve takipta kalma konusunda oldukca ideal kesnlikle de herkese tavsiye ediyorum :)
     3 Beğeni    
Veysel USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105273
Yıllarca kendi çabalarımla vermeye çalıştığım ve veremediğim, versem bile fazlasıyla geri aldığım kilolarımı diyetisyenlerin en ilgilisi olan Merve Doyranlı ile 6 haftada verebildim. Bu 6 haftalık dönemde beni hem özenle takip ettiğini hem de çok içten ve ilgili davrandığını ve işini severek yaptığını gördüm. Motivasyon eksikliğimi tek başına giderdi ve her zaman sorularıma ayrıntılı şekilde cevap vererek beni olayın içinde tuttu. İdeal kiloma ulaştıktan sonraki dönemde bile takibini bırakmayıp kilo koruma programıyla verdiğim kiloları almamamda yardımcı oldu. Gördüğüm en tatlı insanlardan biri ve mükemmel bir profesyonel. Eğer bir diyetisyene ihtiyacınız varsa doğru kişi kesinlikle Merve Doyranlı :)
     2 Beğeni    
Gülnihan I
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105270
Eğer hem en sağlıklı kilonuza kavuşmak, hem de yeme davranışlarınızı, yemeğe ve diyete yaklaşımınızı eğitmek, değiştirmek ve düzeltmek istiyorsanız Merve Hanım bu konuda gelebileceğiniz en iyi danışmandır. Kalıcı ve sağlıklı kiloya erişmenin en kolay ve keyifli yollarını kendisinden öğrendiğim gibi her seansımız çok keyifli geçti. İdeal kiloma çok yakın olmama ve kilo vermemin bu sebepten zor olmasına rağmen kendisiyle çok güzel sonuçlar elde ettik. Eğer defalarca diyet yapıp pes ettiyseniz, kalıcı ve sürdürülebilir bir değişiklik arıyorsanız Merve Hanım kesinlikle yardımcı olacaktır. Hem profesyonel ve güvenilir hem de samimi ve sıcakkanlı biri, herkese tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
Ahu SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105269
Kendi gibi kalbide güzel sevgili Merve Doyranlı ile yolum 30 haziranda kesişti kendisine öncelikle bu kadar sabırlı ve desteklerini esirgemediği için tekrar teşekkür ederim herşeye pozitif tarafından bakarken listelerinde kesinlikle zorlamadığını söylemem gerekir Kendisininde bana vermiş olduğu destek ile sayesinde 10 kilo verdim Merve hanımı kesinlike tavsiye ederim Hem yapıcı bir karaktere sahip olduğu için hemde bir danışanı olarak güler yüzü ve samimiyeti ile diyet yaptığınızı kesinlikle anlamadan size sağlıklı beslenmenin yolunu açıyor kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
E.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103712
Merhabalar. Merve Hanım ile bir arkadaşımın verdiği 13 kilo sonrasında tanıştım. Bir umut ben de bir kaç kilo verme unuduyla kapısını çaldım. Daha ilk haftamızda verdiği liste sayesinde 3 kilo vermiştim bile. Küçük paketimizin son görüşmesi için yarın kendisini görmeye gideceğim ve yeni bir paket ile diyetime Merve Hanım eşliğinde devam etmeyi planlıyorum. Samimiyeti, güler yüzü ve sihirli listeleri ile kesinlikle tavsiye ettiğim bir diyetisyen. Arayışta olanlara gönülden öneririm.
     2 Beğeni    
Arzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103711
Tamamen kişiye özel, standart diyet listelerini unutturacak programlar yazan en sevdiğim diyetisyen :) Başlayıp başlayıp bıraktığım diyetlerden sonra kararsızlıkla gittiğim Nutrition İstanbul şubesinden kendime inanarak çıkmamı sağlayan kişi. Listemi aşıp uyamadığım zamanlarda da moral motivasyon veriyor sonuçlarını da alıyorum. Tok tutacak pratik tarifleri de süpeer. Çok içten çok samimi ve işini severek yapıyor. Daha önce başka bir diyetisyene gidip sonuçtan memnun kalmamıştım, Merve hanımın İstanbuldaki en iyi diyetisyenlerden olduğunu çok net söyleyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum:)
     2 Beğeni    
Algi Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103703
Sevgili diyetisyenim Merve hnm la üç haftadir uyguladigimiz diyet listem sonucu 2.5 kilo vermis bulunuyorum ve asiri mutluyum:))kolay uygulanabilir listeleri kisiye özel oldukca pratik ve lezzetli tarifleri diyetten vazgecmeyi önleyici çözümleri samimiyeti ve gerçek ilgisi Merve hanimi benim için bugüne kadar ki diyetisyen deneyimlerim arasinda en mutlu oldugum ve hizli guvenilir sonuç aldigim kisi yapiyor...ve evet tabiki herkese hiç süphesiz tavsiye ediyorum:))
     2 Beğeni    
Cem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101289
Merve hanım gerçekten mesleğini profesyonel bir şekilde icra etmekte ve çok sıcakkanlı birisi kendisiyle henüz devam etmekteyim ve yaklaşık bir buçuk ay gibi bir sürede 8 kilo verdim sayesinde hedefime emin adımlarla ilerlemekteyim.Kendisine ve mesai arkadaşlarına güvenip gelip sağlıklı şekilde kilo verebileceğinize kesin gözüyle bakıp yazılan haftalık listelere uyduğunuz takdirde başarıya ulaşacağınıza emin olabilirsiniz.Mesleğinde çok daha iyi yerlere geleceğine eminim.Her hafta görüşme sayesinde takibi saha sağlıklı hale getirmişler.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ömer K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100592
Merhabalar. Sigarayı bıraktıktan sonra 10 yıldır veremediğim kilolarımla başım dertteydi taa ki diyetisyen Merve Doyranlı ile tanışana dek. Diyetisyen Merve Doyranlı’nın Güler yüzlü, anlayışlı, işine aşık, yardımsever biri olduğunu daha ilk bakışta anlayabiliyorsunuz. Kişiye özel olarak yaptığı beslenme listesi, diğer yasakçı ve sıkıcı diyet listelerinden çok farklıydı, yiyecek ve içecek listesi kendi zevkime göre düzenlenmişti, eğlenceliydi. Diyet sürecinde aç kalmadan, kendimi kısıtlanmış gibi hissetmeden iki buçuk ayda 15 kg verdim. Yenilikçi, samimi ve hızlı çözümlerle hayatımda bir diyetisyenden de öte yaşam koçu kıvamında hizmet aldım. Danışanlarına yakın ilgi ve alakası taktire şayandı. Beni tekrar sağlığıma kavuşturup aynalarla barıştıran diyetisyen Merve Doyranlı’ya büyük bir minnet borçluyum her şey için kendisine teşekkür ediyorum. Bir türlü verilemeyen inatçı kilolarıyla problemi olan beyler ve bayanlar eğer sizlerde benim gibi değişime karar verdiyseniz size uygun beslenme listesiyle aç kalmadan, sıkılmadan, kendinizi kısıtlanmış gibi hissetmeden, hayata küsmeden, kalıcı olarak kilo vermek istiyorsanız diyetisyen Merve Doyranlı’yı tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    
M.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98509
Cok guzel, kendi guzel, kalbi guzel, cok basarili...Bir diyetisyenden daha fazlasini istemezsiniz herhalde:) kendisine sadiik kalindigi surece basarisiz olmaniz imkansiz. Sizi her zaman guler yuzu ile karsilar ve o hafta icin kilo veremis olsaniz bile sizi motive ederek kapidan ugurlar. Genc, enerjik, basarili ve iddiali bir diyetisyen ariyorsaniz Merve'yi tercih edin derim. Kendimle beraber tavsiye ettigim diger arkadaslarimin da ciddi oranda kilo vermesini sagladi. Bir soru akliniza takildiginda hemen cevap alabiliyorsunuz da. Ayrica cok lezzetli tarifleri var, mesela granula:) bi kavanozu yerdim ama izin vermiyor:) Cok guvendigim ve inandigim sevgili Merve'yi herkese siddee tavisey ediyorum.
     4 Beğeni    
Gülşah BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96306
Merhaba Merve Hanım ile Mart 2017 itibari ile tanıştım.Daha önce de profesyonel olarak diyet ve beslenme danışmanlığı almıştım ancak kendisi ile iyi ki karşılaşmışım diyorum.2 ayda 6 kilo verdim ve bunun tam 4 kilosunu yağdan kaybettim.54 kilodan 48 e inmek öyle kolay değildir he küçümsemeyin😊😉Aç kalmadan keyifle ve sağlıklı beslenmeyi yeniden öğrendim.Özellikle lessetli tariflerle daha kaliteli beslenmek ,istediğim herşeyi ölçü ile ve tatöin olaral yemek benim hayat felsefem oldu sayesinde. Kendisine bana yeniden sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırdığı ve nefis lezzetli doyurucu tarifleri benimle paylaştığı için çok çom teşekkür ederim.İyi ki varsın iyi ki seni tanımışım Merve Doyranlı...artık hep hayatımdasın☺ Candan samimi güleryüzlü ve hep pozitif yaklaşımın için teşeklür ederim.. Nutritionistanbul a mutlaka uğrayın,Merve ile mutlaka tanışın ve hayatınıza pozitif yön verin👍🏻 Kendisini ailem arkadaşlarım ve çevremdeki hefkese şiddetle tavsiye ederim❤Teşekkürler her şey için❤
     3 Beğeni    
Sena
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95904
Herkese Merhaba 😊 Öncelikle hayatım da hiç 65leri görmemiş bir insan olarak 73 kiloyla başladım diyete. Tabikii yanım da Merve Doyranlı vardı😍😍 Bu zamana kadar yemenin önüne geçemeyen biri olarak artık zayıflamam gerektiğini hayatımda bir şeylerin değişmesini istiyordum. Merve Hanımın sıcacık bir gülümsemesi var :) ve sizin düşüncelerinizi , alışkanlıklarınızı her şeyinizi önemle dinliyor. Ben bir insana kolay kolay alışamam ama Merve Hanım gerçekten çok başarılı bir diyetisyen. Bana hazırladığı programla yaklaşık 8 kg verdim 2 ayda. Ve hala devam ediyoruz. Her zaman ilgili,anlayışlı,motive edici bir tavırla yaklaştı. İyi ki varsınız 👏👏 ve yanımda oldunuz. Sizin sayenizde daha nice yağlara elveda diyeceğimize eminim. Bu arada çok söz dinleyen bir danışan olduğumu söylemeliyim. 😂😂😂 Merve Hanım yaşamınız boyunca size başarılarınızın devamını , gülümsemenizin hiç kaybolmamasını diliyorum. 😍😘😚💕
     4 Beğeni    
Alara ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95898
Merve Doyranlı ile kilolarım nedeni ile özgüvensizlik yaşadığım zamanda tanışma fırsatı buldum.Kendisi çok güler yüzlü, insanın içini ısıtan ve tatlı bir danışman. Fazla kilolarımdan kurtulmak; yaza daha mutlu ve fit başlamak için başvurdum ve kısa sürede benim için beraber belirlediğimiz kiloya hiç aç kalmadan, yaşam kalitem düşmeden, tatlı krizine girmeden ulaştım. Kilo verebildiğimi görmek ve danışmanımın bana verdiği güven gün geçtikçe özgüvenimi arttırdı ve stresli ders hayatımı düzenli, sağlıklı ve beslenmemle birlikte daha rahat bit hayat haline getirdi. Bir sıkıntı yaşadığımda kararsız kaldığımda kendisine her an ulaşabilecek olmak, bunu bilmek beni çok rahatlattı. Bu görüşme sürecinde sadece kilo vermedim aynı zamanda nasıl beslenmem gerektiğini, vücudumun gereksinimlerini öğrendim. Danışmanım benim sadece kilo vermemi sağlamadı aynı zamanda hayatımı stresten uzaklaştırdı ve düzene soktu bu danışmanımın diğer danışmanlardan farkını bana gösterdi. Danışmanım kilo verme sürecim yavaşladığında vücudumun şekillenmesi, sıkılaşması için bana spora gitmeyi önerdi ve hayatıma farklı bir değer kattı. Eğer siz de hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız (sadece kilo vermek için değil sağlıklı yaşamak, kilonuzu korumak ya da kilo almak için) size önerim bence çok açık :)
     3 Beğeni    
Okay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94718
Merve Hanım'a arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Kilo verme konusunda danışmanlık aldım. 6 aylık danışanıyım, 88 kilo ile başladım sayesinde şu an 77 kiloya düştüm. Merve Hanım uzmanlık alanı ile ilgili kendisini çok iyi yetiştirmiş, iyi eğitimler almış bir diyetisyen ve böyle olduğunu da size kesinlikle hissettiriyor. İşini iyi yaptığını düşündüğüm bir profesyonel. Ben sadece kilo vermek için kontak kurmuştum ancak bu konularda farklı bakış açıları da geliştirmemi sağladı diyebilirim. Ben çok memnun kaldım, tüm samimiyetimle tavsiye ederim. Buradan kendisine hem sevgiler hem de bol teşekkür:)
     5 Beğeni    
Gizem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92877
Öncelikle herkese merhaba... Neresinden başlasam diye düşündüm ki 115 kilo olduğum dönemlere kadar gittim. Bir verdim bir aldım , canım sıkıldı biraz daha verdim derken evlendim. Ve sonra kendime dedim ki yazık... 104 kiloyla evlendim Mayıs 2016'da. Agustos ayındada Merve Hanımla tanıştım. Tanıştığımda tam tamına 99,9 kiloydum ve artık 89 kiloyum he bitti işimiz bitmedi geçen hafta 38 bedenleri göreceğimizi söyledi o umutluydu bende umutlandım. :) Gelelim Merve Hanım'a bir kere dünyada görüp görebileceğiniz en tatlı ve güler yüzlü diyetisyen. Herşeyden önce kendine ve yaptığı işe çok güveniyor. Çokta iyi sonuçlar alıyor tabi bu sizin elinizde ama verdiği tarifler, mükkemel ara öğünler, gün boyu hiç acıkmamanız ve yanı sıra lezzetli şeyler yiyor olmaniz birde üstüne kilo vermeniz... Bir insan bir diyetisyenden daha ne ister ki. Benim hayattaki en büyük iyikilerim arasında... Bilerim sizinde iyikilerinizden biri olur :) Sağlıkla kalın...
     4 Beğeni    
Lydia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92845
Yaklasık üç bucuk ay once tartıda 85 likoyu gordugum gun internetten evime yakın olabilicek diyetisyenler arıyıp merve hanımı buldum. Binbir şüpheyle bu sefer de kilo veremicem aman bosuna gidiyorum derken içimden ilk gittigim anda güler yüzlü genc bir diyetisyen karsıladı beni güzel enerjisinden mi güler yüzünden mi bilmem bütün soru işaretleri kalktı aklımdan sonra basladık konusmaya tam bana uygun listeler yazdı ne seversin yermisin canın sunu ceker mi herseyimle teker teker ilgilendi. Ben basaramıcam diye düşünürken ilk haftanın sonunda tartıda gördüğüm sonuc karsısında soka girdim ve anladım ki en dogru adrese gelmişim . Daha once akapunktur gibi seyler de denememe ramen su an her istedigimi yiyerek( ölcüsüyle) istedigim kiloya yaklasmak uzereyım birlikte tam olarak 23 kilo verdik doktor diyetisyen tavsiye edilmez deseler de herkese gözüm kapalı tavsiye edebilicegim tek diyetisyen en önemlisi de danısanlarına bir hasta gibi degil arkadası gibi yaklasıp içten önerilerde bulunması.
     8 Beğeni    
Özlem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92844
Sıcacık gülümsemesi , verdiği motivasyon ve her zaman pozitif olmasıyla,alışlagelmiş diyet listelerinin aksine diyet yapmayı sevmeyen beni diyet yaptığımı hissetmeden sevdiğim hiçbir şeyden vazgeçmeden aç kalmadan yasaklar koymadan düzenli ve sağlıklı beslenerek kısa zamanda 15 kilo vermemi sağlayan yol haritasını bana vermesi ve desteğini hiç esirgemediği ve ihtiyaç duyduğum her an telefonla kendisine ulaşabildiğim en önemlisi çok çok iyi bir diyetisyen olduğu için herkese tasiye ediyorum. :-)
     6 Beğeni    
Mehmet D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92838
Hem sempatik hem güler yüzlü hem de işinin ehli. Elinize basmakalıp bir liste vermiyor. Önce sizi dinleyip beslenmenizin tanısını ortaya koyuyor. Beslenmenizdeki yanlış alışkanlıklarınızın farkına varmanızı sağlıyor. Her seferinde farklı ve ihtiyacınız doğrultusunda listenizi oluşturuyor. Mesela; ben tam bir etoburum et yemeden sıkıcı diyetlerden mi acaba diye düşünürken Merve Hn. sihirli formülü :-) verdi. Eti mi de lahmacunumuda chiyalı muzlu pudingimide yiyerek 3 ayda çok güzel yağları erittik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Scrambled Egg
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92836
Seanslarda hiç bir zaman enerjisiz olmayan , daima güzel enerjisini veren birisi.Sizi tanıyıp öyle hareket etmesi size daha fazla güven sağlıyor. Seans dışında da ilgilenmesi bir bağ kurması çok hoş. Sanırım bana - herşeyi ye - demeden kilo aldırabilen tek insan.İlgilenen,motivasyonunuzu arttıran en önemlisi genç olmasına rağmen bir çok şeye hakim olup bunu güzel bi şekilde anlatıp ve uygulatan birisi.Olumsuz düşünmeyen her seferinde başka alternatifler düşünüp karşısındaki için iyiyi bulma yolunda .Benim için bilgisini olgunluğuyla birleştirdiği için özel bir insan.
     5 Beğeni    
Müjde SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92835
Hem güzel hem de başarılı diyetisyenim :) Bu zamana kadar daha önce gittiğim diyetisyenler beni çok da iyi dinlemeden kendi önceden hazırladıkları diyet listesi ile diyete başlamamı istediler ve tabi ki günün sonunda çok da uzun sürmeden bıraktım. Merve diğer gittiğim diyetisyenlerden tamamen farklı olarak benim yeme alışkanlığımı, sevdiğim veya sevmediğim şeyleri dikkatlice dinleyerek, benim rahatlıkla yapabileceğim bir liste ile geldi ve diyete başladık. Normalde hemen sıkılan ve diyeti bozabilen biriyken Merve'nin yaptığı liste ile hiç sıkılmadan istikrarlı bir şekilde diyeti uyguladım. Yaklaşık 4 ay kadar olmuştur hala birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Diyeti tam anlamıyla bozmadan, bıkmadan ilk kez bu kadar uzun sürdürebildim. İstediğim zaman mesaj atıp şunu yesem olur mu dediğimde hemen cevap veren ilgili, hoş sohbet, tatlı bir diyetisyendir kendisi :) Herkesin gitmesini incecik olmasını tavsiye ediyorum...
     7 Beğeni    
Emel DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92834
Merhaba; En güzel en güler yüzlü danışanlarını aç bırakmayan misss gibi tarifler veren canım diyetisyenimdir kendileri. Benim yanan yağlarıma beraber sevinip motivasyonumu arttırır. Kafamıza birşeyler takılırsa mesaj atarız hemen dönüş yapar. Hedefe beraber koşarken sevdiğiniz şeyleri göz önünde bulundurarak hazırlar listeleri. İhtiyaç analizinizi güzel belirler ve yakmaya başlarsınız. Beraber yaklaşık 13 kg verdik tamamı neredeyse yağdan. O bildiğiniz kapıdan girer girmez kibrit kutusu kadar peynirle başlayan diyetisyenlerden değil. Kakaolu muzlu chia puding tarifleri filan veriyor :) Mutlu bir şekilde sohbetli ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız Kübra Hanımı arayıp Merve Doyranlı ile seans randevularınızı oluşturun derim. 🤗
     6 Beğeni    
Muzaffer Kabacı
2.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91645
Kendisi alanında uzman,genç ve yaşına rağmen de oldukça başarılı bir diyetisyendir. Hiç tereddütsüz beslenme ile ilgili herhangi bir sorununuzda kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. Güleryüzlü ve güvenilir kişiliği ile sorununuzu aşmanızda sonsuz sabır ve yardımıyla yanınızda olacaktır. Kendisinin hem yazdığı yazıları hem de danışanları ile birebir ve oldukça sık ilgilenmesi yönleriyle de çok beğeniyorum. Birçok diyetisyen de görülen ilgisizlik, kendisinde asla bulunmuyor ve böylece başarılı bir sonuç almak da daha kolay ve daha hızlı mümkün oluyor. Kontrollerde ölçümlerinizle birebir ilgilenmesi ve gerekli motivasyonu sağlaması da diğer önemli bir husus. Enerjisine oldukça nadiren rastlanan bu diyetisyeni gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.
     15 Beğeni    

Merve DOYRANLI'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kick boks


Merve DOYRANLI'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Merve Doyranlı
Esentepe Mahallesi Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sokak No:4 Şişli/İstanbul 
(Gayrettepe Metro Çıkışına 200 M)
Dyt.Merve DOYRANLI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 681 38 20  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1994
(26 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Dyt.Merve DOYRANLI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Merve DOYRANLI Mesleki Videolar Videoları
-

20:30
Top